0 A L D 1 ASSISTENT nieuw visitekaartje pta gns5 OmDSGOT MOURIK B M AKBEiDstgf Bureau E de iKeuken akers WORD NU OOK ZELFSTANDIG KEUKEN MAKER 2 handige (jonge) mannen; Caravancentrum "De Smokkelhoek" tr randstad uitzendbureau Gezocht: RECEPTIONISTE SPD-Zee!and EEN WOONBEGELEIDER (M/v) 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 25 SEPTEMBER 199! bv BSM BV is een dochter van de Damen Shipyards Group. Onze activiteiten bestaan hoofdzakelijk uit reparatie van vissersschepen, sleepboten en overig drijvend materieel. Tevens beschikt de BSM over e« zaam voor de industrie met name Breskense Scheepsbouw en Machinefabriek BV Middenhavendam 9 Postbus 25 4510 AA Breskens Tel. 0117-381765 e-mail: bsm@bsm-breskens.nl ;n machinefabriek en zijn wij werk- in de kanaalzone. Voor de afdeling industrie zijn wij op zoek naar een voor onze huidige manager industrie. Onze gedachten gaan uit naar een mts-er met enige jaren productie ervaring die een commerciële functie ambieert. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan bovengenoemd adres tot uiterlijk 10 oktober a.s. Voor inlichtingen over genoemde functie kunt u zich wenden tot dhr. A. E. de Looff, directeur, telefoon 0117-381765 (tussen 9.00 en 17.00 uur). Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs De Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs is in 82 jaar tijd uitgegroeid tot de grootste werkgever binnen het Voortgezet Onderwijs van Nederland (50 scholen) en heeft een eigen set specifieke arbeidsvoorwaarden ontwikkeld (CAjO) met werkgelegenheidsgarantie, eigen taak- en intern mobiliteitsbeleid, gericht op com-petentieprofilering op basis van talenten, wensen en ambities van het individuele personeelslid. Het Mollerlyceum Bergen op Zoom - Ossendrecht - Steenbergen omvat de afdelingen Gymnasium, Atheneum, HAVO, MAVO en (l)VBO en heeft een gerenommeerde traditie; al ruim 80 jaar heeft de school een markante en gewaardeerde plaats in de onderwijsvoorziening en - ontwikkeling in West- Brabant. Het is een kansenschool. Kenmerkend zijn de kleinschaligheid van de schoolorganisatie en van de leerlingenbegeleiding. Het aantal leerlingen bedraagt 2085. Op het Mollerlyceum is op 1 januari 2000 of zo spoedig mogelijk daarna vacant de functie van Hoofd administratie (m/v) in een volledige weektaak. De functie van hoofd administratie is een nieuwe functie op het Mollerlyceum. Het hoofd administratie verricht beleidsvoorbereidende werkzaamheden ten behoeve van de (centrale) directie op het gebied van financiën, personeels- en formatieplanning en automatisering. Daarnaast geeft hij leiding aan de admini stratie. Met de mogelijkheid dat de functie in de toekomst zal worden gewijzigd in een functie mei de werktitel "hoofd ondersteunende diensten" moet rekening worden gehouden. Van het nieuwe hoofd administratie wordt venvacht een opleiding op HBO- niveau en enkele jaren relevante werkervaring. Hij is een dynamisch en enthousiast teamwerker. In zijn functie is hij creatief en toont hij initiatief. Hij hanteert een directe stijl van communiceren. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring bevindt het salaris zich in de schalen 8, 9 of 10. Belangstellenden kunnen een uitvoerige vacatureomschrijving, een concept functieprofiel en de Schoolgids 1999 aanvragen bij mevrouw A.C.G. van Put-Kil, medewerkster personeelszaken op het Mollerlyceum in Bergen op Zoom, telefoon 0164-241550. Nadere inlichtingen verstrekt de rector van het Mollerlyceum, de heer drs.J.L.J. van Aalzum. Belangstellenden voor de functie van hoofd administratie kunnen hun brief met relevante informatie voor 13 oktober 1999 zenden aan de rector op het post adres van de school, postbus 471 4600 AL Bergen op Zoom. De vacature is via de rectoren en directeuren van de OMO-scholen en de directeur van het OMO-bureau ook bekend gemaakt binnen de interne arbeids markt van OMO. SCHOONHEIDSSPECIALISTE Voor een schoonheidscentrum zijn wij op zoek naar een ervaren schoonheidsspecia- liste die op basis van een oproepcontract het team komt versterken. De werktijden kunnen vallen op alle dagen van de week tussen 9.00 uur en 21.00 uur (ook in het weekend). De werktijden en dagen wor den ruim van te voren vastgesteld. Meer informatie bij Ciska de Böck of Xandra Blankers, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. ERVAREN 2E MONTEUR APK Voor een bekende merkdealer zijn wij met spoed op zoek naar een ervaren 2e monteur die zich zelfstandig moet gaan bezighouden met het onderhoud, repara ties en keuringen aan automobielen. De automonteur die wij zoeken moet aan toonbare ervaring hebben in soortgelijke fiinctie(s) en bij voorkeur in het bezit zijn van geldige APK-keuringspapieren. Meer informatie bij Michel Bremen, Arbeids bureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 26328-99. MONTEUR In verband met het vertrek van een medewerker is een van onze relaties uit de omgeving van Goes op zoek naar een nieuwe werknemer in bezit van 1 e mon teursdiploma en bij voorkeur APK-II bevoegd. Er wordt eerst een jaarcontract geboden, hetgeen, bij gebleken geschikt heid omgezet zal worden in een vast dienstverband. Meer informatie bij Hélene Hout, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 29684-99. STUKADOOR Een stukadoorsbedrijf zoekt een allround zelfstandig werkende stukadoor. Het betreft zowel renovatie als nieuwbouw, maar ook veel buitengevels. Het werk is op diverse locaties in Zeeland. Meer informatie bij Ciska de Böck of Hélène Hout, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 29182-99. ZELFSTANDIG WERKEND KOK Voor een horecabedrijf zoeken we een zelfstandig werkende kok met creatieve inslag. Het restaurant is gevestigd op een unieke locatie aan de Oosterschelde. De aanvang van het werk is per 1 novem ber en het is een vaste baan. Meerdere jaren ervaring als zelfstandig werkend kok als absoluut vereist. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. WEEKENDHULP Een zorginstelling in de gemeente Goes is op zoek naar een weekendhulp die om het weekend tussen 11.30-14.00 uur op zaterdag en zondag zorg wil dragen voor het vervoer van maaltijden vanuit de keuken naar de diverse woonunits en vice versa. Het is een dienstverband van 4 uur per week. De voorkeur gaat uit naar iemand die woont in de gemeente Goes of directe omgeving. Meer infor matie bij Hélène Hout; Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 29728-99. Voor alle vacatures geldt: m/v Er zijn al meer dan 20 Keuken Makers en er komen er nog 20 bij! Wij zoeken Keuken Makers in heel Nederland en in het bijzonder in de volgende omgeving: Amsterdam, Haarlem, Alkmaar, Hoorn, Friesland, Utrecht, Hilversum. Den Haag, Middelburg, Limburg, Nijmegen en Apeldoorn. Als Keuken Maker start je jouw eigen bedrijf en werk je full-time met ons samen. Wij leiden ie op en trainen ie intensief in techniek, administratie en verkoop! En wij leveren de adressen van klanten waar je een Servicebeurt verzorgd, een Servicerapport schrijft, een Prijsindicatie en Offerte afgeeft en, als de klant dat wenst, een Opdracht noteert. Het repareren en renoveren van keukens is een snelgroeiende markt en biedt zeer goede toekomstkansen. Klanten hebben behoefte aan nieuwe apparaten, zoals een koelkast, een kookplaat of een wasemkap. Maar ook het vervangen van aanrechtbladen, ladebakken, scharnieren en keukenfronten zijn veel voorkomende wensen. Wij leveren adressen van geïnteresseerde klanten, zorgen voor de auto. de aanhanger, het gereedschap en laten de materialen op de dag nauwkeurig afleveren bij jouw klanten. Je partner werkt 15 uur per week mee en zorgt vooral voor de telefonische contacten met de klanten en eenvoudige administratieve werkzaamheden. Het grootste gedeelte van alle administratieve beslommeringen wordt door ons verzorgd, inclusief de boekhouding, jaarrekening en belastingaangiftes. Als je graag zelfstandig wilt worden, weinig risico wilt lopen, en jij en jouw partner beschikken over een grote werklust en bereidheid tot intensief samenwerken met ons, dan is dit jullie kans. In november organiseren wij weer een uitgebreide voorlichtingsbijeenkomst. Stuur daarom binnen 8 dagen een korte brief met jullie persoonlijke gegevens en motivatie naar: de Keuken Makers b.v. - Postbus 210 - 5060 AE Oisterwijk In ons nog steeds groeiend bedrijf vragen wij met spoed: vereisten: handig, enige kennis van elektriciteit, enige mechanische kennis, zelfstandig kunnen werken. Loon volgens CAO-kleinmetaal. Alleen schriftelijke sollicitaties, te richten aan: Rijksweg 3, 4421 JJ Kapelle VERMEULEN zoekt op korte termijn een: AUTOMONTEUR m/v bij voorkeur een eerste monteur met APK II De werkzaamheden: Het repareren en onderhouden van personen auto's en lichte bedrijfswagens, deels "eigen merken", deels andere merken. Sollicitaties t.a.v. W. Vermeulen richten aan: off. KIA SUBARU dealer Autobedrijf Vermeulen C.V. Noordland 29, 4451 RP Heinkenszand Tel. 0113-56 18 12 internet: www.vermeulenheinkenszand.nl ■TTIITOfiPCTmïl Open dag Randstad Callflex 2 oktober 1999 Kom zaterdag 2 oktober tussen 11.00 en 15.00 uur naar de open dag van Randstad Callflex. Het onderdeel van Randstad dat bemiddelt in functies in de telefonische dienstverlening. Wilt u bijvoorbeeld bij Neckermann aan de slag, dan heeft Randstad Callflex diverse mogelijkheden. Daarnaast hebben we ook andere functies in de aanbieding. Bent u telefonisch op uw best? Niet alleen omdat u goed overkomt, maar vooral omdat u goed kunt luisteren? Dan hopen we u te mogen ontvangen op zaterdag 2 oktober aanstaande. Informatie bij Babs van der Graaf. tel. (0115) 64 03 30, Terneuzen, Axelsestraat 8. INFORMATIE Bonus f 100,00 Klinkt een contract en een bonus van f 100,00 u goed in de oren? Randstad biedt nu die mogelijkheid. Bent u minimaal 2 maanden beschikbaar voor werk in de techniek, industrie of administratie, dari kunt u in aanmerking komen voor een contract. Als u in september al start, krijgt u zelfs een bonus van f 100,00. Geïnteresseerd? Bel dan met 0113-274884 op werkdagen van 8.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur of kom langs op de dichtsbijzijnde vestiging. Informatie bij Margot Geijs, tel. (0113) 27 48 84, Goes, Van de Spiegelstraat 2. PTA Goes. Peugeot dealer van personenauto's en bestelwagens, is een groot en modern garagebedrijf. PTA is een uitstekend geoutilleerd bedrijf dat gevestigd is in een ruim opgezet pand in Goes, gesitueerd nabij het centrum. Wij vraeen op korte termijn een: Voor deze veelzijdige, fulltime baan luidt de funktieomschrijving: Beantwoorden van alle binnenkomende telefoon en telefax aan showroom/werkplaatsbalie. Ontvangen van klanten en bezoekers, Regelen cn bewaken van afspraken, Faktureren m.b.v. Computer, Typen en tekstverwerken, Afwikkelen van alle voorkómende zaken m.b.t. de aflevering van auto's Funkric-eisen: Leeftijd 17-20 jaar, Representatieve, spontane uitstraling, Accurate cn energieke instelling, Kunnen werken in teamverband. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u met pasfoto cn vermelding van uw persoonlijke gegevens, opleiding en ervaring svp binnen 7 dagen zenden aan: PTA Goes B.V. t.a.v. dhr. J. den Toonder. Postbus 11, 4460 AA Goes. official Peugeot Dealer westhavendijk 148 goes 0113-22 06 20 r Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganisatie. Het bedrijf kenmerkt zich door een geheel eigen vorm van presentatie en lage prijzen voor kwaliteitsproducten Voor de filialen in Axel, Terneuzen en Hulst zoeken wij: VERVANGEND VERKOOPSTERS/CAISSIÈRES FILIAALLEIDER gemiddeld 24 uur per week MA/ vanaf 20 jaar MA/ Functie-inhoud: - het bedienen van de computerkassa - het verwerken van aangeleverde vracht - het zelfstandig uitvoeren van aangewezen taken - het verzorgen van het winkelbeeld Wij vragen: - motivatie en enthousiasme - interesse in gevarieerd werk - in de detailhandel - verantwoordelijkheidsgevoel en inzet. Wij bieden: - een leuke, vaste baan - een goed salaris en een aantrekkelijke premie - afwisselende werktijden die zoveel mogelijk aan uw wensen tegemoetkomen - een uitstekende inwerkperiode - doorgroeimogelijkheden. Functie-inhoud: - het verrichten van alle voorkomende winkelwerkzaamheden - onder verantwoordelijkheid van de filiaal- leid(st)er mede ledinggeven aan een team van vijf tot tien medewerk(st)ers - het overnemen en zelfstandig uitvoeren van een aantal filiaalleid(st)ers-taken - het vervangen van een filiaalleid(st)er tijdens diens afwezigheid. Wij vragen: - een leeftijd vanaf 20 jaar - een opleiding op middelbaar niveau bij voorkeur MDS - verantwoordelijkheidsgevoel en een resultaatgerichte instelling. Wij bieden: - een goed salaris en een aantrekkelijke premie - een gedegen inwerkperiode van ca. 2 maanden - bij gebleken geschiktheid uitstekende doorgroeimogelijkheden naar de functie van filiaalleid(st)er Ervaring in de branche is een pre doch niet vereist. Heeft u interesse? U kunt zich als volgt melden: Telefonisch: maandag t/m vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur 0165-536388 Schriftelijk: Aldi Roosendaal B.V., t.a.v. dhr. P. Kraayeveld, p/a Amberberg 87, 4707 NR Roosendaal Uw enthousiasme en motivatie zijn voor ons belangrijker dan uw leeftijd en ervaring. een instelling voor ambulante dienst- en hulpverlening ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap - vraagt voor - Begeleid Zelfstandig Wonen in de regio Walcheren 9 uur per week Functie-inhoud: Het begeleiden van volwassen mensen met een verstandelijke handicap bij het zelfstandig wonen. De planmatige begeleiding bestaat uit hulp bij budgettering, organisatie van het huishouden, het sociaal functioneren, vrijetijdsbesteding, aangaan en onderhouden van relaties en contacten met familie. Functie-eisen: minimum leeftijd 25 jaar betrokkenheid tot en ervaring in het werken voor mensen met een verstandelijke handicap een afgeronde MBO-opleiding in de agogische richting woonachtig op Walcheren in het bezit van auto en rijbewijs. Werktijden: In hoofdzaak in de avonduren, verspreid over een aantal dagen in de week. Arbeidsvoorwaarden: Volgens de CAO-Welzijn. Indien u meer informatie wenst over deze vacature kunt u vanaf 28 september 1999 contact opnemen met de heer Krijn Hamelink, hoofd hulpverlening, tele foon 0118-615051. Sollicitaties kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directeur van voornoemde stichting, Singelstraat 9, 4331 SR Middel burg. grondverzet en wegenbouw burgerlijke en utiliteitsbouw industriële dienstverlening mechanisch werk milieutechniek betonreparatie en -conservering projectontwikkeling specialistische producten Mouriks brede scala van werkzaamheden voor industrie en overheid wordt uitgevoerd met clroa 1,800 m9dewerk(st)ers en een modern materleelpark, in een netwerk van tienlallen werk maatschappijen in binnen- en buitenland. Mourik is een bedrijf met een sterk wij-gevoel en laat zich omschrijven als solide, betrouwbaar, probleem oplossend. innoverend, flexibel en informeel. Het beleid is gericht op gecontroleerde groei, continue verbetering van onze dienstverlening en optimalisering van het werkplezier van onze medewerk(st)ers. probleemoplossers Onze werkmaatschappij Mourik Vlissingen B.V., gevestigd te Nieuwdorp (Vlissingen-Oost), is actief op het gebied van multidisciplinaire nieuwbouw- en onderhoudswerkzaam heden voor met name de sectoren (petro)chemie, metaal, energie en milieu. De disciplines zijn o.a. mechanisch werk, industriële reiniging en civiel werk. (hulp-) chauffeurs/machinisten voor de bediening van onze hogedrukunits en vacuüm- tankwagens. De standplaats voor deze functie is het Sloegebied. Uw profiel: - u bent in het bezit van rijbewijs C - u heeft een CCV-b diploma - leeftijdsindicatie 20-40 jaar - beheersing van de Nederlandse taal Kandidaten in het. bezit van de volgende certificaten geni eten de voorkeur: - ADRA/LG certificaat - Certificaat Veiligheid I voor aannemers in de (petro-) chemische industrie - Vacuümwagentechniek - Hogedruktechniek Wij verwachten: - een klantgerichte, pro-actieve en flexibele.instelling - gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu - daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel - stressbestendigheid en doorzettingsvermogen - geen "9 tot 5"-mentaliteit - bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden: - een plezierige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven - een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor - modern materieel en prima faciliteiten - uitdagend en afwisselend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scala van activiteiten - goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit om te reageren. U kunt een sollicitatieformulier opvragen of uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een c.v. sturen aan de afdeling per soneelszaken van: Mourik Vlissingen B.V., Liechtensteinweg 2, 4455 ST Nieuwdorp Telefoon 0113-61 62 00 E-mail: mserv@euronet.nl Telefax 0113-61 62 01 www.mourik.com Het Arbeidsbureau staat voor u klaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 46