O Pi\IFe=L zichtbaar raffinement 23 PROVINCIALE Mode ontwikkelt zich steeds naar de realiteit. Nu het jaar 2000 er aan komt zijn er veel nieuwe tendensen. Natuur wordt met technische en func tionele stoffen als nylon en neopreen gemixt. Het soepele comfortabele karakter van de mode is heel belangrijk. Sportachtige zolen maar dan ivel gecombineerd met prachtig leer en luxe materialen. De pumps zijn weer elegant met mooie hakken en lijtien. Hierbij zijn weer prachtige tassen te verkrijgen in dezelfde combinatie. De kleurwaaier geeft veel zwart- en grijstinten aan, en een enkele bordeaux rode. Ons merkenassortiment is totaal vernieuwd, kort om echt iets om naar te komen kijken. Technologie en minimalisme domineert sport- fashion winter 1999/2000. Op de rand van een nieuw millennium presenteert Sporthuis Zierikzee nieuwe sportmodecollecties van komende winter. Sportmode die door zijn strakke en minimalisti sche vormgeving, en het gebruik van de vele tech nische materialen, met recht millenniumproof kan worden genoemd. Want of het nu gaat om ski outfits, snowboardgear, of winterharde outdoor- sportswear, Sporthuis brengt het allemaal in de nieuwste trends met de meest actuele looks. Wie dus komende winter bij de tijd wil zijn, doet er goed aan zich te oriënteren bij Sporthuis Zierik zee. Net als in de 'geivone' mode, volgen trends in sportfashion elkaar steeds sneller op. Wat vorig sei zoen nog helemaal in was, kan nu verouderd en gedateerd lijken. De ontwikkelingen in de sportmo de gaan dan ook hard. Niet alleen uiterlijk gezien, door middel van nieuwe belijningen en kleuren. Maar met name door toenemende invloed van technologie op ontwikkeling van hightech materia len met speciale draageigenschappen. Het zijn deze speciale materialen en stoffen die sportfashion voor komend winterseizoen zo bijzonder maken. Hightech stoffen zijn vaak slijtbestendig, water O De Totebel Appelmarkt 2, Zierikzee tel. 0111-420163 De kou weren, in ivarme kleren van Pazzo, Jottum of Schoeffies, voor grote en kleine boeffïes. Mooi uitgewerkte broeken, wanne grofgebreide stoffen, dat mag je straks aan, dat is boffen! Om toch ook cool'te blijven XI0, Zopbie Tigers, stoere mode voor de jongens en de meiden. En zoals elke winter, mooie maillots en een grote collectie mutsen, hoeden en sjaals! Met warme groet! foan Barbara f219,95 oniien CONTACTLENZEN Havenpark 1 Zierikzee Te\.4-\2029 ZEEUWSE COURANT Q Bergmans Brillen Havenpark 1, Zierikzee Tel. (0111) 412029 HOYA U bent als persoonlijkheid uniek. Daarom heeft Hoya een exclusieve collectie glasbrillen ontwor pen, die uw uitstraling op onopvallende wijze on derstreept: PINFEEL. Kenmerkend is de speciaal ontwikkelde, uiterst ge raffineerde en zeer sterke verbinding tussen mon tuur en glas en de combinatie met bet vrijwel on breekbare EYAS 1.6 kunststofglas. Dat maakt vati PINFEEL een bijzonder betrouwbaar en duur zaam geheel. En duurzaam geheel. En toch subtiel. Q Dries Herenmode Mol 3, Zierikzee tel. 0111-412117 Onze nieuwe collectie is binnen. Wij staan voor u klaar, om u in alle rust de nieu we najaars/wintermode te tonen. Een uitgebreide collectie herenmode is in onze zaak aanwezig. Komt u zelf snel oriënteren. Wij ontvangen u graag. Dries Herenmode Kleding en Accessoires in het be tere genre. Graag tot ziens. Q Verton Schoenen Havenplein 3, Zierikzee, tel. 0111-412488 O lingerie Diane Dam 21, Zierikzee tel. 0111-412471 Ring 6, Burgh-Haamstede tel. 0111-652928 Lingerie-, bad- en nachtkleding. Lichaamstaal! Sensueel en sensationeel zijn de bodyfashiontrends winter 1999/2000. Kenmerkend zijn: zachtheid, comfort en functionaliteit. Soepele, zachte materia len die het lichaam strelen en het oog prikkelen. De vormen zijn sober en subtiel. Naden alleen waar nodig, weggewerkte beugels en zelfs uitneembare betegels en met siliconen gevulde BH's hebben hun intrede gedaan. Ook steeds meer vernieuwing in elastisch kant en tule met het tatoeage-effect. De kleuren zijn zilver grijs, antraciet en aubergine, afgestemd op de bo- venmode en zoals altijd is zwart, ivoor en wit volop aan wezig. Lingerie Diane heeft bij haar keuze uit het enorme assortiment op de beurs met de individuele vrouw rekening gehouden, dus weer volop keuze uit de merken: After Eden; Triumph; Chantelle; Warner's; Felina; Prima Donna; Mary jo; Passionata; Pastu- nette; Lovable; Sloggi; Schiesser; Ringella en Ten Gate. O Sporthuis Zierikzee Visstraat 18, Zierikzee tel. 0111-413774 afstotend en vochtdoorlatend, en zorgen voor een gezonde en comfortabele luchtcirculatie. Tijdens inspanning wordt transpiratievocht afgevoerd en zorgt de ivaterafstotende vezel in de stof ervoor dat water van buitenaf niet door het kledingstuk dringt. De drager koelt dus niet af en wordt niet klam van het zweet. Vooral bij wintersport zijn dergelijke technologische stoffen haast niet meer weg te denken. Zowel professional als amateur blijft er lekker droog en warm bij. Hoe inspa?i- nend de te leveren prestatie ook is, of hoe vaak er ook in de sneeuw gevallen wordt. Sporthuis Zierikzee biedt een goed overzicht van de nieuste trends in sportfashion die voor de meest uiteerdopende sporten, maar ook gewoon als vrijetijdskleding, gedragen wordt. Naast be kende wintersporten zoals skiën en snowboar- den, zijn dan ook de sterk in opkomst zijnde in dividuele out door sporten, waaronder hiking en winterbiking. Absolute top-itenis voor deze ivinter zijn stevige canvas broeken, fleece sweats, dik ge breide ivollen truien en superwanne donsjacks. Ze zijn er van de meest uiteenlopende merken, waaronder de bekende Sportpoint sportfasbion- labels Columbia, Kappa, Rucanor, Killtec, Adidas, Falcon, Brunotti, en Hookipa. Compleet met bij passende trendy accessoires, waaronder hand- schoenen en zonnebrillen, voor de eerste winter van een nieuw millennium. Tot ziens in de Visstraat, joop Oostendorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 51