Sluis HOLTY personality LXJNUbKUAO ZJ SfcPlfcMBFB Gabor' 199,95 Chantdle RÖSCH fAjost>of voor stro,imie fcabr'6 Q Mai son Ma rif a Poststraat 19, Zierikzee, tel. 0111-415776 Modehuis Marifa Plein 17, Zaamslag, tel. 0115-431979 Oholty Fashion Dam 19, 4301JA Zierikzee tel. 0111-412816 U vindt bij ons vele bekende merken in de maten 36 t/m 46 zoals: - Bandolera - Venducci - Moment by moment - Falino - Claire - Me Mrs Jones - Choise - Froufrou - Robell - Moreland - Lecomte Als wij u na dit alles nieuwsgierig bebben ge maakt. kom dan eens langs waarbij het Sluis- team u vakkundig adviseert bij uw keuze. Alvast tot ziens bij Schuithaven 10, Zierikzee tel. 0111-420080 A'tricles Franken waider Blacky Dress Basler Nice Roberto Sarto Esprit Les Bleus Jackpot Rosner Another Brcix Donaldson Gardeur Josephine Co Weber Mark Court One Copines Delmod Vanaf de start heeft de Mambo Graphics zich niets aangetrokken van de gevestigde normen voor wat betreft product en promotie. Begonnen in 1984 als een bedrijf dat surfkleding maakte, is Mambo di rect afgeweken van de in die tijd heersende nor men in de surfcultuur. Na meerdere jaren ervaring elders, introduceert Mambo nu ook een wintercol lectie in Europa. Membo geloofde meer in draagbare kleding dan m vastomlijnde images, zoals girls and cars. De brutaliteit om de bestaande surf-mythe te door kruisen zorgde bij Mambo voor een groot succes. Het profiel van Mambo is gebaseerd op inspiratie en een groot onderscheidend vermogen in de ver schijning, hetgeen onder meer te zien is aan het lo go gebruik. De stilisten van Mambo zijn inventief en extreem. De eigenaardige persoonlijkheden van elke stilist dragen bij tot de afwijkende identiteit van Mam bo. In een creatief klimaat, waar niets heilig en al les mogelijk is, leeft Mambo. Onze nieuwe berfst-ivintercollectie 99-2000 is al volop te bewonderen. Wij nodigen u daarom van harte uit voor een bezoek aan onze zaak. Laat u verrassen en kom kijken wat de modekleuren, stof fen en modellen van uw favoriete merk dit seizoen zijn. Ons vakkundig verkoopteam staat graag voor u klaar. Tot ziens bij Maison Marita. QHOLTY LinCHérie Melkmarkt 1, Zierikzee tel. 0111 Al2816 QBabyfwinkel Den Boer St. Domusstraat 25, Zierikzee tel. 0111-412341 O Karin's Kinderhoefiek Zuiddijkstraat 2, Brouwershaven tel. 0111-692289 Als u bij HOLTY Fashion bent, komt u achterin de winkel automatisch in HOLTY LinCHérie terecht. Natuurlijk kunt u ook de ingang aan de Melk markt nemen. In HOLTY LinCHérie vindt u een breed assorti ment van diverse merken met o.a. functionele ondermode dames en heren nachtmode jonge- en modische lingerie-sets heren ondermode sportieve onderryiode bruidslingerie ochtendjassen prothese-BH's meegroei- en voedings-BH's beenmode In onze collectiemaat 57 t/m 128 vindt u o.a. de merken Feetje, Sturdy, Marèse, Tuut, Times P., Liege- lind, Blablabla, Baby Mexx, Mini Mexx, Ragazzi. Deze winter is he beeld vrij sober. De kleuren van deze winter zijn ecru-grijs-bruin-marine met hier en daar kleur toegevoegd. In ons assortiment is po sitiemode van het merk Noppies, voornamelijk in natureltinten. Ook voor autostoelen, buggy's e.d. kunt bij ons terecht. Karin s Kinderboetiek staat weer vol met de nieu we wintercollectie voor alle kinderen. Karin ver koopt kleding in de middenprijsklasse van o.a. de merken: Milts, Capito, Senza, Piëta, Blue Seven, Sus- ke en Wiske, Dirkje en blablabla. Goede kwaliteit voor een leuke prijs. Mooie wintetjacks vanaf f 59,95. Grote keus in kindermaillots van Ewers. Open van woensdag t/m zaterdag van 10.00 - 17.00 uur. Graag tot ziens, Karin Q Stern Beaufyfarm Zeeland Oosteriveegje 5, Noordgouwe tel. 0111-401381 Schoonheid... dat is karakter, persoonlijkheid en een goede verzorging. Het is aandacht voor jezelf, voor je voeding, beweging, ontspanning en rust. Natuurlijk boort daar een verantwoorde huidver zorging bij en bij Stern Beautyfarm brengt men deze regels dan ook graag in de praktijk. Want naast de één- en yneerdaagse arrangeynenten kunt u iyi de salotis terecht voor o.a. gezichtsbehayidelin- geyi, epileren, zoyiyiebank, yyiassage, etc.... hi de Beautyshop vindt u bovendien verzorgeyide cosmetica, make-up, cadeaubonneyi eyi de mooiste lingerie. Een bezoekje aan Stern Beautyfarm is al tijd een beetje vakantie, maar dan vakantie in uw eigen streek. Neem een paar uur of een dag de tijd voor jezelf eyi boek zo'n arrangement. Saynen met een vriendifi, collega, moeder, dochter of individu eel. Zo'n beautyarrangement is een moment van ontspanning en aandacht, terwijl enthousiaste Bio Line' specialistes garant staan voor de juiste adviezen en de verzorgende behandelingen. Dat transformeert de schoonheidsbehandeling naar schoonheidsverzorging in Optima Forma. Daar heeft Stern Beautyfarm naam mee gemaakt, ook buiten het eiland. Maar Stern Beautyfarm is voor jou lekker dichtbij. Bel 40.13.81. Gewoon doen! 0 Verion Schoenen Havenplein 3, Zierikzee, tel. 0111-412488 Graag tot ziens bij HOLTY LinCHérie Q Sluis Mode Dayn 6, 4301JB Zierikzee tel. 0111-416862 Mode ontwikkelt zich steeds naar de realiteit. Nu het jaar 2000 er aan komt zijn er veel nieuwe tendensen. Natuur wordt met techyiische eyi func- tionele stoffeyi als yiylon en neopreen gemixt. Het soepele comfortabele karakter van de mode is heel belangrijk. Sportachtige zolen maar dan wel gecombineerd met prachtig leer en luxe materialen. De pirnips zijyi weer elegant ynet mooie hakken en lijnen. Hierbij zijn weer prachtige tassen te verkrijgen in dezelfde combinatie. De kleurenwaaier geeft veel zwart en grijstinten aan, en een enkele bordeauxrode. Ons merkenassortiment is totaal vernieuwd, kort om echt iets om naar te komen kijken. Bij Sluis Mode is de laatste beyfst-wintercollectie van deze eeuw al volop te beivonderen. De inspira tie voor de collectie vayi Sluis Mode koyyit o.a. voort uit bet typische stijlgevoel waarin cultuur en de- sigyi peyfect sameyigaan. Deze elementen beeft Sluis Mode vertaald in een duidelijk 'eigeyi' beeld dat de modebewuste vrouw zeker zal aanspreken. De Ita liaanse uitstraling is door het gebruik vayi verf ij ri de kwaliteiten, rijke kleuren, en aandacht voor af werking en pasvorm duidelijk zichtbaar. Opval lend is ook de diversiteit in geselecteerde modellen en ynaterialen. Draagcomfort, uitstraling en spor tiviteit zijn de belangrijkste kenmerken v.d. collec tie. Zakelijk of nonchalant, sportief of ynodieus, Sluis mode heeft de mode die bij u past.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 50