HAPRO Medewerker Inpak Medewerkers Kunststof Assemblage-medewerkers dakkoffers Medewerkers Magazijn orderpickers Assemblage-medewerkers zonnebanken Ambitieus Talent (m/v) TgjfePUNT m Holland NV Ma Vi 4 LITI E 48 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 SEPTEMBER 1999 HAPRO Hapro Internationa/ is één van de toonaangevende producenten op het gebied van zonnebanken en autodakkoffers. Deze producten worden in eigen beheer ontwikkeld, geproduceerd en wereldwijd afgezet. In de productie ligt de nadruk op assemblage en kunststof vacuümvorm technieken De organisatie is sterk logistiek georiënteerd. Bij Hapro werken ruim 100 personen. Hapro International maakt deel uit van de succesvolle VDL Groep. Deze bestaat uit SO onafhanke lijke werkmaatschappijen met ruim 4000 werknemers De VDL Groep heeft een vlakke organisatie met korte beleidslij nen. Hoewel de groep een forse omvang heeft, biedt zij met haar vele vestigingen de voordelen van een kiein en flexibel bedrijf. Voor onderstaande functies zoeken wij de juiste kandidaten Deze medewerker (M/V) is medeverantwoordelijk voor het controleren, afwerken en inpakken van zonnebanken. Het team waarin hij/zij gaat werken telt drie mensen. Wij denken aan een jonge, enthousiaste collega die ordelijk en netjes kan werken en die kwaliteit net zo belangrijk vindt als wij. Als minimum eis voor deze baan geldt een LBO-opleiding. Aanpakkers (M/V) die met zorg vacuümgevormde kunststof onderdelen afwerken, vakkundig de machine bedienen en kleine storingen verhelpen. Ook andere productie-werkzaamheden zoals werken met freesrobots behoren tot de taken. Hiervoor wordt een groot verantwoordelijksheidsgevoel en kwaliteitsbewustzijn gevraagd. De collega's die wij op het oog hebben, zijn bereid om in twee- of drie ploegendienst te werken en hebben tenminste een LBO-opleiding voltooid. Zij (M/V) verzorgen de voorbewerking, assemblage en afwerking van autodakkoffers. Het zijn team- players, collegiaal en bestand tegen een hoge werkdruk. Orde, netheid en kwaliteitsbesef zijn hun met de paplepel ingegeven en die eigenschappen komen nu goed van pas. Zij hebben hun LBO-opleiding voltooid en zijn helemaal in voor een uitdagende job vol dynamiek in een collegiale werkomgeving. Wij zoeken collega's (M/V) die de vrachtauto's met inkomende goederen lossen. Aan de hand van order papieren verzamelen zij inkooponderdelen en halffabrikaten voor de assemblage-afdelingen. Ook het intern transport van deze goederen verzorgen ze regelmatig. Kortom ze zijn geboren voor logistiek en traffic. Het bezit van een heftruckcertificaat danwel rijbewijs strekt tot aanbeveling. Voor een flexibele inzet gaat onze voorkeur uit naar hen die in het bezit zijn van het groot rijbewijs. De juiste kandidaten zijn ordelijk en netjes en hebben affiniteit met administratieve werkzaamheden. Een goed begin is het halve werk, dat geldt zeker voor deze nieuwe medewerkers (M/V) van Hapro. Want vóór zij zonnebanken voor zowel de semi professionele als professionele markt gaan assembleren, doen zij daartoe nauwgezet het voorwerk. De kandidaten die wij zoeken zijn echte teamplayers. Ze zijn flexibel, op verschillende plaatsen inzetbaar, kunnen zelfstandig werken en zijn zeer kwaliteitsbewust. Ze hebben affiniteit met elektrowerkzaamheden. Wat biedt Hapro? Hapro biedt prima startfuncties in een aantrekkelijke, informele werkomgeving binnen een sterk groeiend bedrijf met alle voordelen vandien. Daarnaast biedt Hapro jou een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij vinden je interesse en motivatie om bij het VDL bedrijf Hapro te werken belangrijk. Je bent bereid de handen uit de mouwen te steken. Je voelt je aangetrokken tot onze werksfeer die open en direct is en waarin samenwerken centraal staat. Heb je interesse? Bel of schrijf naar: HAPRO International B.V. t.a.v. Jan van Overloop, Postbus 73. 4420 AC Kapelle. Tel.nr. 0113-362362, e-mail: soc.vdlnl@vdlgroep.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. KncMdoot howmudwkwq HOTEL WESTDUIN '50 METER VAN ZEE EN STRAND' Een 4-sterren vakantie-, zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand met 90 kamers en 8 vergaderzalen zoekt per heden een Meewerkend Assistent Restaurantmanager Wij bieden: contract op jaarbasis salaris volgens CAO Onze eisen: afgeronde MHO-opleiding of gelijkwaardig enkele jaren ervaring als 1e of 2e man in een middelgroot - luxe - hotelrestaurant flexibel en collegiaal leeftijd tussen 22 en 30 jaar. Geïnteresseerd? Schrijf dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met CV naar de directie van HOTEL WESTDUIN— Westduin 1, 4371 PE Koudekerke. AdviesPunt Zakelijke Markt zoekt in uw regio: Ambitieus, commercieel en financieel talent, MB0-/HB0-niveau, vanaf 25 jaar, dat zich wil begeven op de financiële, zakelijke markt. Na een intensieve interne opleiding adviseert u werkgevers en werk nemers binnen het MKB over Employee Benefits zoals bedrijfsspaar- regelingen en pensioenen. 7 Iets voor u? Vraag een informatiepakket aan bij Erna Klompé Uk van de afdeling Personeel en Organisatie. Bel, schrijf, fax of e-mail naar AdviesPunt Zakelijke Markt B.V., tel. 033-4794479, Postbus 1122, 3800 BP Amersfoort, fax 033-4794656, e-mail info@adviespunt.nl o.v.v. ref.nr. 1045. IHC Hydrohammer BV te Kinder dijk is een business unit van IHC Holland NV. Zij houdt zich voornamelijk bezig met de ontwikkeling, fabricage en verkoop van zeer geavanceerde elektronisch gestuurde hydraulische heihamers met randapparatuur voor zowel de land- als de offshore- markt. Sinds korte tijd is zij ook leverancier van Fundex funderingsmachines. De productie van deze machines vindt grotendeels plaats bij het zusterbedrijf Machinefabriek Goes BV te Goes. Voor met name de Fundex funde ringsmachines zoeken wij iemand voor de standplaats Goes. Wat is uw taak? U zult zich bezighouden met de assemblage, beproevingen, in bedrijf stelling, reparatie en onderhoud aan een variëteit van funderingsmachi nes. Tevens instrueert u de klant omtrent het gebruik van de appara tuur. De werkzaamheden worden in zowel binnen- als buitenland ver richt. Wat vragen wij? MTS-opleiding (richting werktuig bouwkunde). Redelijke kennis van de Engelse en de Duitse taal. Grote mate van zelfstandigheid. Goede communicatieve en sociale vaardigheden. Bereidheid tot het volgen van cursussen. Ruime kennis en ervaring in hydraulische systemen. Heeft u belangstelling? Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer L. Martini, Produktie Mana ger, tel. 078-6910345. Schriftelijke sollicitaties kunt u rich ten aan: Mevrouw V.M. de Bres, afdeling Per soneelszaken, Postbus 50, 2960 AB Kinderdijk, tel. 078-6910727. E-mail: v.debres@partsservices.ihcholland.com RBK VERHUUR is een bedrijf met vestigingen in Kloetinge en Middelburg voor verhuur van markt kramen, podia, alu-tenten, scheerlijntenten, tafels en stoelen, verlichting en diverse partybenodigd heden. Wij hebben op korte termijn te Middelburg plaats voor een MEDEWERKER Het werk omvat onder andere het plaatsen/afbre ken van tenten/podia/marktkramen en onder houd/schoonmaken van tenten en diverse party benodigdheden. Functievereisten: Flexibele instelling Goede contactuele eigenschappen Bereid zijn regelmatig overwerk te verrichten In het bezit zijn van rijbewijs BCE Leeftijd 18-25 jaar Woonachtig zijn bij voorkeur op Walcheren Wij bieden: Een aanstelling voor voorlopig 1 jaar Prettige werksfeer in klein team Goede salariëring. Belangstellenden voor deze functie worden ver zocht hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., binnen een week te richten aan RBK VER HUUR, t.a.v. dhr. Rinus Boogaard, Tervatense- weg 17,4481 NC KLOETINGE. Af Veilig Verkeer Nederland 1 v VN Het districtsbestuur VVN Zeeland zoekt enthousiaste vrijwilligers m/v die zich willen inzetten voor het verbete ren van de verkeersveiligheid. Graag willen wij in contact komen met mensen die actief willen zijn als: - medewerker van het voorlichtingsteam benoorden de Westerschelde - medewerker van de verkeerspoppenkastgroep De werkzaamheden beslaan gemiddeld 1 dag per week. Onze voorkeur gaat uit naar personen die: - graag met mensen van alle leeftijden omgaan - vrije tijd beschikbaar hebben overdag - ervaring in en/of belangstelling hebben voor het ver keersbeleid - een enthousiaste en creatieve instelling hebben - bereid zijn in teamverband te werken - bereid zijn tot samenwerking binnen een vrijwilligersor ganisatie - bereid zijn de handen uit de mouwen te steken - een HAVO/HBO werk- en denkniveau hebben - over eigen vervoer beschikken Wij bieden: - ruimte voor een zinvolle en plezierige vrijetijdsbesteding - een dynamische verkeersorganisatie met ideële uit gangspunten - opleiding/ondersteuning op maat - maatschappelijk gewaardeerde werkzaamheden - redelijke vergoeding van gemaakte kosten Hebt u belangstelling voor bovenstaande functies of mag VVN voor een andere functie binnen de organisa tie een beroep op u doen? Schrijf dan uw brief met curriculum vitae vóór 28 septem ber aan: Districtsbestuur VVN Zeeland, t.a.v, mevrouw Joh. de Nood, Segeersstraat 48, 4331 JP Middelburg. Voor nadere informatie kunt u bellen met Bas Vroonland, regïocoördinator VVN 0118-642556. Deze week bij het Arbeidsbureau CHAUFFEUR/BEZORGER Voor een speciaalzaak in keukens zijn we op zoek naar een flexibele chauffeur/ bezorger. Met behulp van een bestelbus bezorgt u keuken(onderdelen) op voor namelijk Walcheren en de Bevelanden. U bent in het bezit van rijbewijs B en technische vaardigheden i.v.m. het ver richten van kleine klusjes. Gezien de zwaarte van het werk gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Representativiteit en servicegerichtheid zijn zeer van belang. Meer informatie bij Jan-Henk Machielse, Arbeidsbureau Vlissingen, tel. 0118-421500. STUKADOOR Voor een stukadoorsbedrijf in de omge ving van Goes zijn wij op zoek naar een allround stukadoor. U werkt op diverse locaties in Zeeland. Het betreft zowel re novatie als nieuwbouw (binnen- en buiten werk), Aantal te werken uren zijn be spreekbaar. Vast contract; salaris in over leg. Meer informatie bij Ciska de Böck of Hélène Hout, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 29182-99. MEDEWERKER BEDIENING Voor een sfeervol restaurant wordt een medewerker bediening gevraagd. Hou je er van om met mensen om te gaan en heb je geen probleem met in het weekend en 's avonds werken dan kun je meteen reageren. Je krijgt eerst een contract voor een half jaar dat, bij gebleken geschikt heid, omgezet wordt in een vast contract. Je moet goed gemotiveerd zijn. Een horeca- opleiding is een pre. Meer informatie bij I Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 24883-99. (NACHT)RECEPTIONIST Een 4-sterrenhotel in Renesse zoekt voor! 38 uur per week een representatieve, klantvriendelijke receptionist voor alle voorkomende werkzaamheden, o.a. in- en uitchecken van gasten, bedienen van de telefooncentrale, informeren van gasten, administratie, etc. Er wordt een HBO werk en denkniveau of een gerichte MBO- opleiding, MHS of MTRO gevraagd. Daarnaast bent u representatief en klantvriendelijk en beheerst u de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Het betreft een jaarcontract met kans j op verlenging. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 29498-99. KEUKENASSISTENT/LEERLING KOK Voor een specialiteitenrestaurant in Westerschouwen zoeken we een keuken assistent/leerling kok. Een opleiding is een voordeel, maar ook met ervaring kun je direct contact opnemen. Het betreft een contract van 38 uur per week voor d; duur van een jaar; de aanvang is per direct. Ook mensen uit andere regio's kunnen reageren. Meer informatie bij Joke Bijl, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 29488-99 Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat De Deltaschool is een Jenaplanschool voor zeer moeilijk lerende kinderen, waar gewerkt wordt met 4 stamgroepen en diverse niveaugroepen voor taal, motoriek, zwemmen en handvaar- Het team van de school probeert op een leuke manier serieus onderwijs te geven, waarbij een beroep wordt gedaan op de eigen verantwoordelijk heid van de leerlingen Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor ZMLK op Noord- en Zuid-Beveland zoekt een klassenassistent (v/m) Met ingang van 1 november voor 13 uur en 30 minuten vooi de Deltaschool. De te benoemen klassenassisten(e) gaat 1 'h dag samen me een andere leerkracht werken in een groep met jongere leer lingen. Gevraagd wordt een klassenassistent(e) - die onder verantwoordelijkheid van de leerkracht onderwl wil geven aan leerlingen met een verstandelijke handicap - die in staat is intensief en flexibel met de andere leerkrac ten en klassenassistentes te werken aan de uitvoering v; ons schoolplan en de individuele handelingsplannen, - die haar diploma MDGO-SPW heeft behaald of een ver gelijkbaar diploma. Geselecteerde sollicitanten worden uitgenodigd een school dag mee te doen. Aan het eind van die dag zijn er gesprekk met vertegenwoordigers van het bestuur, de MR en het tear Hebt u interesse, schrijf dan voor 28 september naar de Deltaschool Naereboutstraat 24 4461 GT Goes Op 1 oktober worden de uitnodigingen gestuurd naar de geselecteerde kandidaten. Voor meer informatie kunt u bellen naar G. de Nijs (0113- 228394) Inlichtingen en solliciteren: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer A.P. de Nood, hoofd Regionale Recherche Dienst en de heer B. van Til, teamleider Bureau Misdaad Analyse Infodesk, telefoonnummer: 0118-632111. Belangstellenden kunnen voor 28 september 1999 een sollicitatiebrief met motivatie en curriculum vitae richten aan: Politie Zeeland, Chef Regionale Eenheid, t.a.v. de beleidsadviseur P O, Postbus 5009, 4330 KA Middelburg. Zeeland Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde collega die de uitdaging wil aangaan om de nieuwe functie van: STRATEGISCH MISDAADANALIST ml\ (36 uur) met enthousiasme te gaan vervullen en de afdeling op dit vakgebied een nieuwe impuls te gaan geven. Uw functie is ondergebracht bij het Bureau Misdaad Analyse Infodesl vallend binnen de Regionale Recherche Dienst. Deze laatste dienst is één van de twee organisatieonderdelen van de Regionale Eenheid. Daarnaast wordt van u verwacht dat u tevens uw diensten verleent aan andere onderdelen binnen politie Zeeland. Uw hoofdtaken omvatten de volgende hoofdbestanddelen: - Het ondersteunen en adviseren van het regiobeleid d.m.v. het verzamelen, bewerken en analyseren van geografische, demografische economische en sociale gegevens uit de regio en het vergelijken daar van met nationale en internationale ervaringsdata ("criminele kaart"). - Het aanleveren van statistische- en ervaringsgegevens aan projecten en zaken op basis van eigen analyse van mogelijke verbanden. - Het leggen van verbanden tussen zaak- en slachtoffergegevens en daderprofielen. - Het vervaardigen van rapportages voor regionale en (inter-)nationaa gebruik m.b.t. aspecten van karakteristieken en werkwijzen van criminelen. - Het ontwikkelen van nieuwe verwerkingsmethodieken en hun toe passing binnen de regio. - Participatie in netwerken, platforms en werkgroepen. - Bijhouden van vakkennis en vakontwikkeling. Van u wordt verwacht dat u voldoet aan de volgende eisen: - Relevante HBO-opleiding. - Kennis van de moderne talen. - Kennis en ervaring op het gebied van automatiseringssystemen. - Kennis van onderzoeksmethoden en statistische modellen. - Daarnaast beschikt u over het vermogen om zaken snel op te pakken en bent u innovatief en creatief, u bent servicegericht, alert, betrouwbaar, klantvriendelijk en beschikt over een uitstekend analytisch vermogen. U heeft goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden. U beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Overige informatie: - U werkt onder andere met het statistisch softwarepakket SPSS. - In uw functie bestaat een grote mate van geheimhouding. - U werkt intensief met beeldschermen. - Plaats van tewerkstelling is Middelburg. - Bij gelijke geschiktheid geniet een vrouw de voorkeur. - Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 48