\l\lerkf lènce WEA Cerestar Bent u de depotwerker/analist die van aanpakken weet? Grid s ff n PERSONEEL uitzendbureau Gloeien poe je niet alleen Twee Supply Planners (m/v) Sales Engineer Food (m/v) Sales Engineer Pharma Chemicals (m/v) van Gansewinkel HOOFD TECHNISCHE DIENST m/v I. laban b.v. 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 SEPTEMBER 1999 m Administratief personeel Accountmanager Binnendienst mA/ -32 Voor een assurantiekantoor zijn wij op zoek naar een gemotiveerd persoon die ervaring heeft in soortgelijk werk. Het gaat om een fulltime baan. eventueel parttime. Deze functie betreft het verkopen van bedrijfsmatige ver zekeringen. Voor meer informatie: Martijn Harinck 0113- 230976. Accountmanager Buitendienst m/v M Voor hetzelfde bedrijf zijn wij op zoek naar een ac countmanager buitendienst. De persoon moet ambitieus zijn en over goede communicatieve vaardigheden beschik ken. Voor meer informatie: Martijn Harinck 0113-230976. Voor dit bedrijf hebben we tevens nog een aantal binnen dienstfuncties openstaan, wanneer u meer informatie wilt kunt u contact opnemen met: Martijn Harinck 0113-230976. Algemeen medewerker financiële administratie m/v Wij zijn dringend op zoek naar een medewerker fi nanciële administratie voor het voeren van de debiteuren en crediteurenadministratie en administraties voor derden. Heeft u een afgeronde administratieve opleiding op MBO- plus niveau aangevuld met MBA en relevante werkerva ring, informeer dan z.s.m. Het betreft een baan voor een aantal maanden en bij gebleken geschiktheid een halfjaar contract. U kunt contact opnemen met Inge van der Linden 0118-629658. Salesassistent m/v Voor een relatie in Yerseke zijn wij op zoek naar een Salesassistent, hij/zij zal de sales- en marketingmanager ondersteunen. De voorkeur gaat uit naar een persoon met MBO werk- en denkniveau. Voor meer informatie: Martijn Harinck 0113-230976. ICT-Medewerker m/v Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn we op zoek naar een ervaren ICT-medewerker. Wij denken aan iemand met MBO werk- en denkniveau, kennis van Windows 95- MS Office 97, Windows NT Workstation, ervaring met het installeren van hardware en software en bij voorkeur mini maal 1 jaar werkervaring. Interesse? neem dan contact op met Christel Dobbelaar 0118-629658. Technisch en Productiepersoneel Dikwandig CV-Monteur m/v Wij zijn op zoek naar een Dikwandig CV-monteur, het gaat om een fulltime baan voor langere tijd. Ervaring en diploma's zijn vereist. Voor meer informatie: Hannah Joziasse 0113-230976. Hulp-monteurs m/v Voor een relatie in Rilland zoeken we Hulp-mon teurs voor het monteren van garagedeuren. Ze zoeken meerdere personen en het betreft werk voor langere tijd. Voor meer informatie: Martijn Harinck 0113-230976. Magazijnmedewerkers m/v Voor een aantal klanten zijn we op zoek naar maga zijnmedewerkers. het zijn parttime en fulltime banen. Zo wel mannen als vrouwen worden verzocht te reageren. Voor meer informatie: Hannah Joziasse 0113-230976. Medewerker emissiegroep m/v H Voor één van onze relaties in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een MLO'er. De werkzaamheden zijn voornamelijk het verrichten en uitvoeren van metingen en watermonstemames en het afwerken van monsters (geen analyses). Heeft u geen hoogtevrees en bent u beschikbaar voor langere tijd. neem dan z.s.m. contact op met Inge van der Linden 0118-629658. Chauffeur Intern transport m/v Voor het rondbrengen van goederen zoeken wij z.s.m. een chauffeur in het bezit van het veiligheidsdiplo ma (VCA-1). Informeer direct en neem contact op met In ge van der Linden 0118-629658. Productiemedewerkers m/v Wij hebben diverse mogelijkheden voor u als u in bezit bent van veiligheidsdiploma (VCA-1Voor informa tie kunt u terecht bij Ernst van Housselt 0118-629658. Algemeen en Horecapersoneel Kamermeisjes m/v M Voor een relatie in Domburg zijn we op zoek naar ka mermeisjes. de werktijden zijn van 09.00 tot 14.00 en het vervoer is geregeld. Bent u maar een aantal dagen beschik baar per week, ook dan kunnen we u helpen. Voor meer in formatie kunt u terecht bij Christel Dobbelaar 0118-629658. Serveersters/Kelners m/v ■i Voor een restaurant zijn we op zoek naar studenten die één of meerdere avonden per week beschikbaar zijn. Ben je gemotiveerd en weetje van aanpakken neem dan contact op met Christel Dobbelaar 0118-629658. Vrachtwagenchauffeur m/v Wij zijn met spoed op zoek naar een vrachtwagen chauffeur i.b.v. groot rijbewijs die tevens ook van aanpak ken weet. Het werk is voor langere tijd. Informatie bij Martijn Harinck 0113-230976 mm Westwat 7, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Cerestar Benelux is een moderne, industriële, maïs- en tarweverwerkende onderneming die gebruik maakt van geavanceerde productieprocessen. Onze producten vormen de grondstoffen voor voedingsmiddelen, waaron der zoetwaren, zuivelproducten, frisdranken en bakkerijproducten. Daar naast worden ze verwerkt in non-food artikelen, zoals papier en karton. Ons bedrijf telt ruim 450 medewerkers en maakt deel uit van Cerestar Europe, Europa's grootste producent van hoogwaardig zetmeel en zet- meelderivaten. Cerestar Europe is onderdeel van Eridania Béghin-Say, een holding die bestaat uit meer dan 200 ondernemingen met wereldwijd circa 25.000 medewerkers. Eridania Béghin-Say heeft een jaarlijkse omzet van circa 20 miljard gulden. Cerestar in Sas van Gent is in de groei. Momenteel wordt onze tarwe- zetmeel- en glucosefabriek uitgebreid. Onze totale productiecapaciteit zal hierdoor flink toenemen. Hiermee neemt Cerestar in Sas van Gent binnen de Europese vestigingen een steeds belangrijkere plaats in. Cerestar Sas van Gent is op zoek naar: Ons Supply Planning team is een jong en enthousiast team dat onderdeel vormt van het Europees Supply Management en verantwoordelijk is voor de optimale logisiieke bewegingen binnen Cerestar. Productieplanning, voorraadbeheer, aansturen van grondstoffen, samenwerken met toll processors en andere externe partners zijn enkele van de voornaamste taken. Optimale service aan klanten tegen de laagste kosten is de belangrijkste doelstelling. Dit is alleen te bereiken door een goede en intensieve samenwerking met alle interne afdelingen en externe firma's. Voor deze functie vragen we: een logistieke of technische opleiding op hbo-niveau; een goede beheersing van de Engelse taal, kennis van een tweede taal is een pre De verkoop van onze producten en het adviseren en begeleiden van klanten bij de toepassingen van onze producten staat centraal in deze functies. De Sales Engineers signaleren vroegtijdig de wensen, behoeften en mogelijkheden in de markt, vergaren relevante technische en commerciële marktinformatie en houden deze up-to-date. De Sales Engineer Food opereert in de Benelux. De Sales Engineer Pharma Chemicals is ook actief in de daar omliggende landen. o Voor de Sales Engineer Food vragen we: een has-opleiding, richting Levensmiddelentechnologie, of gelijkwaardig; relevante ervaring in de branche; een goede beheersing van de Engelse en, zo mogelijk, van de Franse taal; een zakelijke en commerciële instelling; de bereidheid om zich in Sas van Gent of omgeving te vestigen. Voor de Sales Engineer Pharma Chemicals vragen we: een opleiding Chemische Technologie op hbo- of universitair niveau; relevante ervaring in de branche; een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal en, zo mogelijk, van de Franse taal; a een zakelijke en commerciële instelling. Voor zowel de Supply Planners als de Sales Engineers vragen we bovendien creatieve, stressbestendige en flexibele personen die zelfstandig kunnen opereren en over goede communicatieve vaardigheden en PC-kennis beschikken. Cerestar biedt een dynamische werkomgeving met ruimte voor initiatief en zelfontplooiing, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met mevrouw ir. B. de Cock, manager Human Resources, telefoon 0115-459154. Voor meer informatie over Cerestar kunt u onze homepage raadplegen: www.cerestar.com. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan: Cerestar Benelux BV, t.a.v. afdeling Human Resources, postbus 9, 4550 AA Sas van Gent. A Company of ERIDANIA BÉGHIN-SAY Dat pakken we aan De van Gansewinkel Groep houdt zich als toonaangevende onderneming in de afvalsector bezig met integrale afvalbehandeling. Haar werkzaamheden strekken zich uit van advisering tot venwerking, van onderzoek en ontwikkeling tot recycling. Dat is veel meer dan inzamelen alléén. De zelfstandige full-service regiobedrijven die de lokale omstandigheden als geen ander kennen, opereren in het hele werkgebied. Met de betrokkenheid en creativiteit van onze 2200 medewerkers wordt een omzet gerealiseerd van 600 miljoen gulden en wordt gezorgd voor duizenden tevreden opdrachtgevers in de Benelux, Tsjechië en Polen. Om al het gevaarlijke afval op een nette legale manier te kunnen laten verwerken, zijn wij voor onze vestiging in Moerdijk, op zoek naar een depotwerker/analist. De functie De belangrijkste taken zijn: het controleren en bemonsteren van afval het analyseren van afvalmonsters het laden en lossen van voertuigen De kandidaat Om voor de functie in aanmerking te komen, dient u in het bezit te zijn van een MLO-diploma teamgeest te bezitten de bereidheid te hebben tot het volgen van cursussen Van Gansewinkel Centraal Chemisch Depot Moerdijk biedt Een veelzijdige functie in een dynamische omgeving met goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. De sollicitatieprocedure Als deze functie u aanspreekt kunt u voor meer informatie contact opnemen met de heer J.L.W. Scheele of de heer J. Goedhart. Hun telefoonnummer is 0168-387300, Schriftelijke sollicitaties zien wij graag, uiterlijk op 24 september a.s., tegemoet op onderstaand adres. van Gansewinkel Nederland CCD Moerdijk, Postbus 55, 4780 AB Moerdijk. Roompot Recreatie Beheer B.V. is marktleider in de Zeeuwse recreatie branche en beheert en exploiteert o.a. vakantie-/bungalowparken, campings, zwembaden en jachthavens in heel Zeeland. Door de huidige groei van deze organisatie en de uitbreiding van haar activiteiten, zijn wij namens onze cliënt op zoek naar kandidaten voor de functie van: (fulltime) Taakomschrijving: aansturen van de afdelingen technische dienst op de diverse parken; verantwoordelijk voor de aanleg en het onderhoud van de bekabelings netwerken (o.a. telecommunicatie en glasvezelbekabeling); opstellen en onderhouden van procedures; onderhouden en repareren van technische installaties en apparatuur. Functie-eisen: HTS werk- en denkniveau (of vergelijkbaar); goede beheersing van de Nederlandse taal; kennis van Duits en Engels; communicatieve en commerciële vaardigheden; stressbestendigheid en flexibiliteit; in bezit van rijbewijs en eigen vervoer. Vacaturenummer 9906.11 Heeft u belangstelling voor deze functie dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer, voor 29 september 1999 sturen naar WEA Zeeland, afdeling Werving en selectie, Postbus 280, 4460 AR Goes. E-mail: wea.zeeland.goes@wxs.nl Voor verdere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P. C. Vuyk AA, tel.: 0113-232620. Maatschap Westelijke Accountantskantoren Zeeland nschuppclijke Zeeland De GGD Zeeland is een Gemeenschappelijke Ge zondheidsdienst die werkzaam is binnen de provincie in opdracht van alle 17 Zeeuwse gemeenten. De dienst heeft als taak: gezondheidsbevordering, -bescherming en ziektepreventie. De productgroep Middelen is verantwoordelijk voorde ondersteunende taken binnen de dienst, waaronder automatisering. Er wordt gebruik gemaakt van een Novell netwerk (4.2 SFTIII server) met zo'n 70 werksta tions. 10 Werkstations staan in zogenaamde service punten en kunnen via een modemverbinding inbellen op het netwerk. Wegens uitbreiding van de formatie is er plaats voor een enthousiaste medewerker automatisering/ systeembeheerder (m/v) voor 36 uur per week (1,0 fte) standplaats Goes Functie-informatie U gaat zich voornamelijk bezighouden met: - het beheren van het netwerk en u draagt zorg voor I de kwaliteit, veiligheid en beschikbaarheid van de technische infrastructuur; - het optimaliseren en uitbouwen van het Novell net-' werk; - het adviseren en implementeren van nieuwe PC-toe- passingen; - systeemdocumentatie, het opsporen en oplossen van fouten; - het geven van eerstelijns ondersteuning. U werkt zelfstandig, echter wel in overleg met de automatiseringsdeskundige. Functie-eisen Voor het goed kunnen vervullen van deze functie dient u te beschikken over: - een afgeronde MBO-opleiding informatica; - kennis van Novell 4, windows 95/98, NT, DOS; - bij voorkeur kennis van Novell ZEN works; - een servicegerichte en klantvriendelijke instelling; - goede communicatieve vaardigheden; - rijbewijs b. Overige informatie Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 3.193,- en maximaal 5.339,-. De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Binnen de GGD Zeeland zijn er goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 36-urige werk week, ruime opleidingsmogelijkheden en goede ver lofregelingen zoals ouderschapsverlof. Voor meer informatie over de functie kunt u terecht bij de heer C. N. Colpaert, automatiseringsdeskundige of bij de heer C, N. de Kuijper, productgroepmanager. Telefoon 0113-249450. Sollicitatie Indien u belangstelling hebt voor bovengenoemde functie, aan kunt u uw sollicitatiebrief vóór 3 oktober 1999 richten aan de directeur van de GGD Zeeland, de heer V. A. J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes. INTERIEURBOUW bv Slabbekoorn Interieurbouw B.V. is gespecialiseerd in de pro ductie en montage van interieurbetimmeringen en de verkoop en montage van bulthaup keukens. Sterke klantgerichtheid en hoge kwaliteit vormen de pijlers van ons bedrijfsbeleid. Dit komt tot uitdrukking in onze creatiew manier van werken en op maat gesneden produkten. Met circa 25 enthousiaste vakmensen richten wij onze activitei ten op particulieren, detailhandel, horeca, instellingen en bedrijven. Vanwege de strukturele groei van onze orderportefeuille zijn wij op zoek naar: Gemotiveerde medewerkers voor onze produktieafdeling interieurbouw. Funktie-eisen: - Voldoende ervaring in de interieurbouw. - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren. (leerling) medewerker voor onze meubelspuiterij Funktie-eisen: - Affiniteit met het schildersvak. - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren - Bereidheid tot het volgen van cursussen in de spuittechniek - Geïnteresseerd in de interieurbouw. Indien u geïnteresseerd bent in een van de bovengenoemd! funkties kunt u uw sollicitatie met een curriculum vitae sturei Slabbekoorn Interieurbouw B.V. t.a.v. de heer L. J. Slabbekoorn Postbus 65 4460 AB Goes Tel. 0113-231920 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I ingenieursburo is een dynamisch buro met zeer gevarieerde opdrach tenportefeuille: woningbouw, bedrijfsgebouwen, kan toor- en schoolgebouwen. Wij zoeken op korte termijn een: allround bouwkundig projectleider met min. 5 jaar werkervaring op zoek naar nieuwe uitdagingen ei doorgroeimogelijkheden Schriftelijke sollicitaties met c.v. kunt u richten aan: Architekten- en ingenieursburo Laban b.v Klaproos 2 4421 MB Kapel Ie Tel. 0113-343883.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 46