gitpl Directeur/bestuurder woningcorporatie DGA Vastgoed b.v. Meeloopdag /VS Woongoed Middelburg VERTEGENWOORDIGER M/V PERSONEEL ervaren Financieel Planner Particulieren m/v Hoofd Leningen m/v Receptioniste/telefoniste m/v Assurantie Adviseur Binnendienst wh ir randstad uitzendbureau JOB-COACH 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 SEPTEMBER 1999 IUUJ Woongoed Middelburg beheert een woningbezit van circa 6.000 verhuureenheden en is daarmee de grootste woningcorporatie van de provincie Zeeland. Woongoed is een actieve en professionele corporatie, stevig veran kerd in de regionale samenleving en zich bewust van haar maatschappelijke taakstelling. De organisatie telt circa 65 medewerkers en is volop actief met veran deringstrajecten, op basis van actuele strategische uitgangspunten. Raad van Toezicht, management en medewerkers zijn sterk betrokken bij vernieuwing en kwaliteitsverbetering van de processen, activiteiten en producten. Als Directeur/Bestuurder bent u eindverantwoordelijk voor het gehele reilen en zeilen van Stichting Woongoed Middelburg. U geeft op inspirerende wijze leiding aan de organisatie en aan de realisering van het beleid voor de nabije toekomst. De Raad van Toezicht vervult hierin voor u een klankbordfunctie. In de vele externe contacten behartigt u de belangen en profileert u Woongoed Middelburg als betrouwbaar, persoonlijk en effectief. Kern van uw functie ligt in het inspirerend en pragmatisch leiding geven als ondernemend veranderingsmanager. U hebt een coachende, samenbindende stijl van leidinggeven en bent een resultaatgericht en initiatiefrijk strateeg. Aan de ene kant is het ondernemen en het imple menteren van nieuwe producten met inachtneming van de sociale doelstelling u op het lijf geschreven. Aan de andere kant hebt u zorg voor de continuïteit van bedrijfsprocessen. Intern dwingt u respect af en weet u draagvlak te creëren. U hebt gevoel voor locale en regionale politieke en bestuur lijke verhoudingen en bent vaardig en betrouwbaar in overleg en onderhandeling.Verder beschikt u over: - een academisch werk- en denkniveau - een markt- en klantgerichte instelling - een inspirerende, op verandering gerichte managementstijl - vaardigheden op het gebied van netwerken, representatie en onderhandeling - kennis van het beheer en de ontwikkeling van onroerend goed en bij voorkeur ook op het terrein van de volks huisvesting. U woont in Middelburg of op Walcheren of bent bereid zich daar te vestigen. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u (m/v) binnen twee weken richten aan mevrouw C. van Son van GITP, Postbus I42, 3700 AC Zeist. U kunt haar ook bellen voor meer informatie (030 - 694 33 00) of raadpleeg onze website: www.gitp.nl Een individueel assessment pro gramma kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Specialisten in Human Resource Management Scheidegger Opleidingen is een begrip op het gebied van kwalitatief hoogwaardige kantoor- en computeropleidingen. Meteen uitgebreid netwerk van docenten is Scheidegger Opleidingen in staat in geheel Nederland tot in de kleinste gemeenten opleidingen te verzorgen. In de afgelopen decennia groeide Scheidegger uit tot één der grootste particuliere onderwijsinstellingen in ons land. Door de toenemende vraag naar particulier onderwijs zoeken wij een fulltime U bezoekt aan de hand van ingestuurde aanvragen de belangstellenden, om hen te informeren over de opleidingen waarnaar de interesse uitgaat. Dit vindt meestal plaats in de middag- en avonduren. Hij/zij is zo verantwoordelijk voor de samenstelling van de cursusgroepen. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré, maar geen vereiste. Wij vragen: een overtuigende persoonlijkheid doortastendheid, doorzettingsvermogen en zelfdiscipline aantoonbare verkoopkwaliteiten een representatief voorkomen eigen auto en telefoon Wij bieden: een zelfstandige, uitdagende functie een hoog inkomen een interne verkoop/producttraining continu persoonlijke training en begeleiding uitstekende doorgroeimogelijkheden goede secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige werksfeer in een klein team U kunt uw sollicitatiebrief met CV zenden, onder vermelding van functienummer 141, naar het verkoopkantoor van: SCHEIDEGGER OPLEIDINGEN B.V. T.a.v. Mevrouw M.E. Pijpers Ir. D.S. Tuijnmanweg 5 4131PN VIANEN Of via onze Internetsite, rubriek "Vacatures": www.scheidegger.nl ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■BI Heb je een commercieel, slagvaar dige instelling en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? DGA Financieel Adviseurs is een onafhankelijk adviesbu reau op het gebied van hypotheken, kredieten, be leggingen, pensioenen en verzekeringen, kortom voor de totale financiële planning. DGA Financieel Adviseurs verzekert haar relaties van een deskundig en persoon lijk financieel advies en is hiermee uitermate succes vol. Het bedrijf telt ruim 25 medewerkers. Voor onze vestigingen in Middelburg en Den Bosch zoeken wij een: U beschikt over een HBO werk en denkniveau. Daarnaast kunt u zelfstandig en in teamverband werken. U bent representatief, servicegericht en bereid ook in de avonduren te werken. U wordt ondersteund door een aan u gekoppelde binnendienstmedewerker. DGA Financieel Adviseurs biedt u naast een goed salaris een uitstekende provisieregeling, repre sentatieve auto van de zaak, onkostenvergoeding en goede productiemogelijkheden door een ac tief advertentiebeleid. Voor Middelburg Zijn taak is het beoordelen van de leningaanvragen en het fiatteren hiervan in de diverse volmach ten. Hij geeft leiding aan een viertal dames. Hij wordt verantwoordelijk voor alle ins en outs van de leenafdeling en rapporteert rechtstreeks aan de directie. Wij bieden een zelfstandige functie met goede toekomstmogelijkheden. Verder een bij deze belang rijke functie passend salaris. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Gedacht wordt aan een jonge representatieve vrouw. Naast bovengenoemde werkzaamheden zul len er ook administratieve werkzaamheden verricht worden. Opleiding MEAO of gelijkwaardig. Voor Den Haag De werkzaamheden zullen bestaan uit het ondersteunen van de financiële planners in de ruimste zin des woords. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Wij bieden u een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden in een jong en dyna misch team. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid c.v. kunt u binnen 14 dagen na deze advertentie zenden aan DGA Financieel Adviseurs postbus 400,4330AK MIDDELBURG ta.v. R.F. Kraf. Indien u verdere informatie wenst over deze functies kunt u bellen 0118-633035 en vragen naar de heer R.F. Kraf. Hogeschool Brabant Algemene propedeuse van de opleidingen Accountancy, Bedrijfseconomie, Bedrijfskundige Informatica, Commerciële Economie en Management Economie Recht. Kom een dagje sfeerproeven op de HEAO Breda en maak kennis met het programma van het eerste studiejaar. Je bent van harte welkom. Maandag 27 september 1999 van 10.00 - 16.00 uur Voor meer informatie: (076) 52 50 600. Ja. Dik wil meelopen bij de propedeuse op 27/9/99 ik wil graag een informatiepakket van de HHEAO Breda ontvangen. Bon uitknippen en opsturen in een envelop (postzegel niet nodig) naar: Hogeschool Brabant, Bureau Externe Betrekkingen, Antwoordnummer 409,4800 WE Breda. PZC Vooropleiding: Yerseke, Kon. Wilhelminastraat 13 Leuke tussenwoning met vrije achterom en leuke zonnige tuin. Indeling: hal, woonkamer met parket en leukejchouw met al- lesbrander, open keuken met inb.anj^^^^ met toilet en bergkasten en kast woonkamer leuke tuindeL'^ftf^^Sj^S^net nieuw tuinhuisje. 1e Verd.: ruime t^^finet veel vaste kastruimte, een grote slaapkamer en twee kleinere met enkele vaste kasten, Ruime badk. met ligb., apparte douche en 2e toilet. Een bergzolder is bereikbaar via vlizotrap. Algemeen: nieuwe meterkast en elec. Vraagprijs n.o.lk. Middelburg, Berkenlaan 29 0p goede stand in "De Griffioen" gelegen tussenwoning met zonnige tuin. "De Griffioen" kenmerkt zich door veel groen en rust. U woont op loopafstand van het centrum en de bolwerken. Indeling: hal, trap, toilet en ruime berging. Moderne halfopen keuken m. inb. app. Zonnige tuinger. woonkamer. 1e Verd.: zeer ruime luxueuze badk. met ligb., douche en wastafel. 3 Slaapka mers. Aparte wasruimte met 2e toilet, wastafel en w.m.a. Het pand is gedeeltelijk v.v. dubbel glas en kunststof kozijnen. Ver warming HR Nefit. VERLAAGDE VRAAGPRIJS De Ruyterstraat 24, Middelburg Voor inlichtingen kuntu GRATIS bellen: 0800 - 022 14 15 Mrrmwsrn Sorteerders, schoonmakers en inpakkers m/v Voor het nieuwe productiejaar van Lamb Weston/Meijer in Kruiningen zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers. Zo kunnen wij per direct nieuwe sorteerders, schoonmakers en inpakkers plaatsen. Er wordt gewerkt in een 4-ploegendienst, dus werken in het weekend en in de avond- en/of nachturen moet voor u geen probleem zijn Een specifieke opleiding is niet vereist, maar een goede beheersing van de Nederlandse taal is noodzakelijk. De minimale leeftijd is 18 jaar Wij zijn op zoek naar fulltimers en parttimers, want ook voor inval- en/of weekenddiensten zijn wij nog dringend op zoek naar gemotiveerde kandidaten Bent u nu of op kort termijn op zoek naar werk. bel dan voor een afspraak voor een instructiebijeenkomst Informatie bij Inge Hoogesteger, tel. (0113) 39 42 07. Kruiningen, Stationsweg 18a. STICHTING ZORG LICHAMELIJK GEHANDICAPTEN t.b.v. kinderen, adolescenten en volwassenen zoekt voor haar 130 cliënten die in en vanuit de drie centra voor dagbesteding, training en maatwerk in de provincie Zeeland ondersteuning krijgen bij het verrichten van werkzaamheden en activiteiten op de terreinen Arbeid, Educatie en Ontspanning een medewerker voor de functie van: Indiensttreding per zo spoedig mogelijk, bij voorkeur één persoon voor 36 uur per week of de functie te verdelen over 2 personen, te weten één persoon voor 32 uur per week in de regio Walcheren en Oosterschelde en één persoon voor 8 uur per week in de regio Zeeuws-Vlaanderen. De cliënten zoeken iemand die: hen ondersteunt bij het vinden en behouden van een onbetaalde- en/of betaalde baan en bij het ontwikkelen van en inhoud geven aan zijn of haar loopbaan in samenwerking met de persoonlijke begeleider en de begeleider educatie; het ondersteunt bij het introduceren, inwerken, trainen en begeleiden op de werkplek en hen ondersteunt bij realisatie van daar gesitueerde omgevingsvoorwaarden; een netwerk kan realiseren en onderhouden gericht op het verrichten van onbetaalde en/of betaalde arbeid d.m.v. contacten met organisaties die ook een functie hebben in de ondersteuning en opleiding van cliënten; J hen kan informeren en adviseren over wet- en regelgeving m.b.t. begeleid werken; J rekening kan houden met mogelijkheden en beperkingen; kennis en ervaring heeft op het gebied van begeleid werken. Functieprofiel: MBO-opleiding (bij voorkeur AP/PB, SA), opleiding tot job-coach of vergelijkbaar minimum leeftijd 21 jaar relevante werkervaring kennis van algemene en specifieke arbeidsmaatregelen, support emplöyement en de sociale kaart van Zeeland inzicht in en affiniteit met arbeid en werkprocessen in de collectieve en marktsector in relatie tot de doelgroep in staat om cliëntgerichte netwerken en samenwerkingsverbanden te ontwikkelen, te onderhouden en te ondersteunen bijdragen aan de methodiek-ontwikkeling van job-coach in de dagbestedings-context en deze overdragen aan overige medewerkers doelgericht, doel- en planmatig kunnen werken en beschikken over improvisatievermogen, creativiteit, goede schriftelijke en mondelinge communicatievaardigheden, kunnen reflecteren e.d. in bezit van rijbewijs (B) en auto, die beschikbaar is voor uitoefening van de functie. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. De functie is ingedeeld in schaal 7. Brutosalaris per maand bedraagt, bij een 36-urige werkweek, min. 2.946,- en max. 4.621,-. De arbeidsovereenkomst geldt in eerste instantie voor één jaar; bij gebleken geschiktheid is voortzetting mogelijk. Informatie kan ingewonnen worden bij: Harry Overdam, manager werken/dagbesteding, tel. 0113-275656. Er is een informatiepakket beschikbaar. Indien je in aanmerking wilt komen voor deze functie, dan zien wij je schriftelijke reactie graag vóór 29 september tegemoet, te richten aan de sollicitatie-commissie "jobcoach", p/a Postbus 197, 4460 AD Goes. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op maandag 11 oktober a.s. Tevens zoeken wij: INVALKRACHTEN voor inzet in onze voorzieningen voor wonen en werken/dagbesteding op De Bevelander), Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. Een invalkracht krijgt de functie van assistent- begeleid(st)er, moet oproepbaar zijn binnen 24 uur en de gelegenheid hebben om in de sector werken/dagbesteding aaneengesloten 8 uur te kunnen werken; in de sector wonen wordt men ingepast in wisselende diensten. Enige flexibiliteit wordt van uw verwacht. Van belang is verder dat een invalkracht regionaal inzetbaar is. Om voor de functie van assistent in aanmerking te komen, dient men tenminste een opleiding te hebben afgerond op LBO-niveau en relevante werkervaring te hebben. Indien u interesse hebt om in de pool te worden opgenomen, dan verwachten wij uw schriftelijke reactie vóór 29 september a.s., te richten aan: Sollicitatiecommissie Inval-pool, Postbus 197, 4460 AD Goes. Een informatiepakket is beschikbaar. Aan geschikte kandidaten wordt een 0- uurs overeenkomst voor bepaalde tijd aangeboden

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44