Emergis HBHHHHa PERSONEEL docent T medewerker Tourist Shop m/v To u ri stSfiop MEEWERKEND VOORMAN directiesecretaresse m/v Ziekenhuis Walcheren Medewerker distributiebeheer, verwerving en informatie-invoer M TRAAS METAALBEWERKINGSBEDRIJ KRUININGEN B.V. ERVAREN CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 SEPTEMBER 19 'oor Geestelijke Gezondheidszorg Psychiatrisch verph voor een dienstverband van 80%, per 1 now Het Hostel, onderdeel van de basisvoorziening Zèquws-Vlaanderens Volwassenenzorg, is een resocialisatie-afdeling in eerHvoonwijk van Te meuken. Functie-omschrijving de psychiatrisch verpleegkundige participeert in het opstellenetiuitvoeren van behandelplannen; hij/zij geeft vorm aan persoonlijke begeleiderschappen; het begeleiden van groepsprocessen. Wij vragen diploma B-verpleegkundige of HBO-V; zeer zelfstandig kunnen werken en duidelijkheid geven; in een multi-disciplinair team kunnen werken. Tevens zijn wij op zoek naar een Psycholoog/gedragstherapeut (m/v) voor een dienstverband van 22 uur per week, waarvan. 7 6 uur per week voor de afdeling dagbehandeling 6 uur per week voor het Hostel beide te Terneuzen. Het is mogelijk afzonderlijk op één van beide vacatures te reageren. Functie-omschrijving De psycholoog draagt zorg voor onderzoek en observatie bij een complexe psychiatrische problematiek. Hij/zij kan zelfstandig richting geven aan een behandeling, gebruikmakend van psychologische onderzoeks- en observatie methodieken en van gedragstherapeutische behandelprincipes. Er wordt ook verwacht dat hij/zij deze kan vertalen naar andere disciplines. Daarnaast moet hij/zij in staat zijn om op een zelfstandige manier zijn discipline vorm te geven (solistische functie). Van de psycholoog wordt verwacht dat hij/zij meewerkt aan teamonder- steunïng door middel van supervisie/intervisie. Wij vragen een afgeronde opleiding psychologie, BIG-registratie; beschikken over een aanvullende gedragstherapeutische opleiding c.q. technieken en beschikken over ervaring in het werken met en in groepen; een duidelijke visie op de plaats van de dagbehandeling en het Hostel in het behandelaanbod van Emergis in de regio; bij voorkeur ervaring in het werkveld; een enthousiasmerende en stimulerende inbreng in de multidisciplinaire teams. Wij bieden twee teams die zich goed bewust zijn van hun rol in de regio; enthousiaste teams; collega's die al jaren werken met complexe psychiatrische problematiek en die samen de kar willen trekken; flexibiliteit. Salariëring Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer P. van Damme, teamleider, telefoon; 0115 62 10 00. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 99.56 (psychiatrisch verpleegkundige) of 99.31 (psycholoog/gedragstherapeut) linksboven op de envelop, kunt u voor 28 september 1999 richten aan Emergis, Dienst Personeel en Opleiding, de heer F. Willemen, wnd. hoofd/personeelsfunctionaris, Postbus 253, 4460 AR Goes. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. ROC Zeeland, vestiging Oosterschelde College zoekt met spoed in verband met ziekte van de huidige docent een voor het vakgebied huishoudkunde gezondheidskunde stagebegeleiding voor de afdeling Sociaal Pedagogisch Werk. Ook op delen van de functie kan worden gesolliciteerd. (vacaturenummer 9913) 0,41 fte Hoofdbestanddelen van de functie Draagt zorg voor het onderwijs door o.a. het verzorgen van het onderwijsleerproces; het leveren van bijdragen aan de ontwikkeling van leermiddelen en het begeleiden van individuele en groepen deelnemers. Levert een bijdrage aan de ontwikkeling en vernieuwing van het onderwijsprogramma. Draagt bij aan de activiteiten van sector en/of opleiding. Profielschets Beschikt minimaal over een opleiding op HBO-niveau. Beschikt over een pedagogisch- didactisch diploma. Heeft ervaring in het BVE-veld of praktijkervaring in het genoemde vakgebied. Rechtspositie Het betreft een functie op niveau maximaal schaal 10. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-BVE. 1 FTE is een normbetrekking. Informatie Over bovengenoemde vacature kan vanaf 20 september a.s. informatie worden ingewonnen bij de betreffen de opleidingsmanager: Vestiging Oosterschelde College Dhr. C. 't Hooft Tel.: (0113) 23 11 70 U dient uw sollicitatiebrief met curri culum vitae vóór 25 september 1999 te sturen aan: ROC Zeeland, t.a.v. dhr W. Maaskant, hoofd P&O Postbus 322 4380 AH Vlissingen S.v.p. vacaturenummer op envelop en brief vermelden. Acquisitie n.a v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie ROC Zeeland is een instelling waar 8.000 leerlingen middelbaar beroeps onderwijs volgen in de technische, nautische, eco- nomische en dienst verlening-en gezondheidszorg richting. De instelling biedt hierin ongeveer 500 door de minister van onderwijs erkende beroepskwalificaties aan Verder volgen i 4 000 leerlingen opleidingsprograrn- ma's m de volwasse nen-educatie. w.o. mavo. havo. vwo. Daarnaast nemen jaarlijks 5 000 cursisten op haar vesigingen in Vlissingen, Middelburg, Goes; Zierikzee en Tholen deel aan contract activiteiten. 825 medewerkers leveren hun bijdrage aan de insteliings- missie ZEELAND Tourist Shop Domburg is een onderdeel van Roompot Zeeland Vakanties en is zowel een informatie- en boekingskantoor als een winkel en receptie. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde (38 uur per week) Tot het takenpakket horen onder meer: De dagelijkse leiding over de Tourist Shop en haar medewerkers Het verstrekken van info aan bezoekers Diverse receptiewerkzaamheden zoals in- en uitchecken gasten Het aannemen van boekingen (schriftelijk en telefonisch) Voor deze levendige en afwisselende functie vragen wij het volgende: Zelfstandige instelling Verantwoordelijkheidsgevoel Bij voorkeur winkel-/receptie-ervaring Goede kennis van Duitse taal Klantvriendelijk Affiniteit met toerisme Bereidheid in het weekend en in de avonduren te werken Op deze functie is salariëring volgens de CAO verblijfsrecreatie van toepassing. Interesse in deze functie? Stuur vóór 30 september a.s. een sollicitatiebrief niet CV aan: Roompot Zeeland Vakanties, t.a.v. Esther Biondina, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Voor vragen, bel 0113-374139 (tijdens kantooruren). Vakantie, wonen vrije tijd Hendrickx Constructie Ossendrecht BV Vacature: Buitenmontage-medewerker Leeftijd 18 tot 30 jaar Geen hoogtevrees Rijbewijs B/E Vacature: Constructiebankwerker Leeftijd 18 tot 30 jaar Mig/Mag lassen Tekening lezen Gelieve sollicitatie richten aan: Hendrickx Constructie Ossendrecht BV T.a.v. Dhr. F. Hendrickx Postbus 57 4640 AB Ossendrecht f 1 'DE MOTEL-RESTAURANT 'DE WOTJWSE TOL' vraagt ter versterking van zijn jonge team een enthousiaste ZELFSTANDIG WERKENDE FULLTIME KOK Functie-eisen: leeftijd vanaf 21 jaar koksopleiding (SVH) ervaring creatieve instelling Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. richten aan MOTEL 'DE WOUWSE TOL' t.a.v. dhr. A. Boersma Mastendreef 85, 4623 RE Bergen op Zoom. Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen Koel- en Vriesopslag Snoep bv Westelijke Kanaalweg 4 4417 BX Hansweert is op zoek naar een: De werkzaamheden zijn: - Algemeen expeditiewerk - Administratieve afhandelingen - Het in overleg indelen van de werkzaamheden - Controle op in- en uitgaande goederen De toekomst: - Doorgroei naar een voormanfunctie - Verwerken van locatiebeheer (geautomatiseerd sys teem) - Verantwoordelijk voor uitvoer kwaliteitssysteem Wij verwachten: - Geen 8 tot 5 mentaliteit - Inzicht in logistiek - Goede omgang met mensen - Wonende in de regio Wij bieden: - Afwisselende werkzaamheden - Goede toekomstmogelijkheden - Salariëring in overeenstemming met functie. Schriftelijke sollicitaties binnen 1 week naar boven staand adres. Eventueel telefonisch overleg bij vragen: 0113-381900 voor 36 uur per week Het Ziekenhuis Walcheren te Wegens uitbreiding van werkzaamheden ontstaat in onze organisatie een vacature vooreen Vlissingen is een algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een goed geoutilleerde polikliniek. In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoor digd. In de zorgverlening staan de kwaliteit en de persoonlijke benadering centraal. De organi satie biedt ruim 1000 medewer kers een plezierige werksfeer en goede ontwikkelingskansen. Walcheren is een aantrekkelijk woongebied met veel recreatie ve mogelijkheden. Correspondentie-adres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. tel. (0118) 42 50 00 Samen met twee parttime collega's is deze medewerk(st)er verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van het directie secretariaat. Het secretariaat kent een taakverdeling; de gezochte medewerk(st)er zal zich met name richten op de werkzaam heden ten behoeve van de directeur patiëntenzorg. De medewerksters vervangen elkaar bij afwezigheid. De belangrijkste taken zijn: het notuleren van vergaderingen, welke ook buiten kantoortijden plaatsvinden tekstverwerking en lay-out, w.o. het zelf standig concipiëren van correspondentie agendabewaking «telefoon- en post- behandeling overige voorkomende secretariële werkzaamheden. Functie-vereisten: havo/vwo en opleiding directiesecretaresst ruime ervaring op gelijkwaardig niveau ruime ervaring met het notuleren van com plexe vergaderingen anticiperend vermo gen een zelfstandige, accurate en flexibele werkhouding communicatieve vaardighe den, representatief ervaring met MS-Office Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring; maxi maal FWG 45, met een bruto-salaris van t hoogste 4.864,- per maand bij een 36-urigj werkweek. Inlichtingen Informatie kan worden ingewonnen bi) het directiesecretariaat of bij J.W van den Blink, directeur patiëntenzorg, tel. (0118) 42 53 81. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties, voorzien van uw curriculum vitae, kunt u vóór 4 oktober 1999 ric aan de Sector Personeel Organisatie t.a.v. de heer 0 de Bruyne, personeelsadviseur, onder vermelding van nummer C0999.3. De sollicitatiegesprekken zullen worden gehoudei maandag 11 oktober 1999. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Het Depot Mechanisch Vliegtuigmaterieel en Straalmotoren (DMVS) is een van de specialistische bedrijven van de Koninklijke Luchtmacht en is ISO-gecertificeerd. De ruim 700 medewerkers van dit moderne overheidsbedrijf in Woensdrecht verlenen een breed pakket van logistieke diensten aan de totale luchtmachtorganisatie. Hier bij vormen hoogwaardig technisch onderhoud, reparaties en modificaties van vlieg tuigen (F-16, Pilatus) en helikopters (Apache, Chinook, Cougar, Bölkow, Alouette) slechts een van de kernactiviteiten. Het DMVS vervult ook een groothandelsfunctie voor materieel ten behoeve van de luchtmachtonderdelen en is verantwoordelijk voor de technische werkvoorbereiding. Op de afdeling Centrale Publicatie Voorziening - die zorgt voor de verwerving, distributie en opslag van publicatieartikelen - is momen teel plaats voor een enthousiaste meao'er (v/m) die aan de slag wil als Samenwerkend met 17 mensen richt u zich onder meer op de aansturing, coördinatie en inspectie met betrekking tot distributiebeheer, voorraadbeheer en uitvoerbehande- ling. Concreet behandelt u verschillen in kwaliteitsrapportages en retourontvangsten en voert u periodiek voorraadinspecties uit. Daarbij initieert u wervingsactiviteiten en houdt u mede het kwaliteitszorgsysteem in stand. U hebt een meao-opleiding afgerond en bezit een uitgebreide kennis van geautoma tiseerde (publicatie)systemen en van logistiek. Daarnaast beschikt u over kennis van de Engelse en de Duitse taal. Tevens bent u klantgericht, kunt u zelfstandig en in teamverband werken en bezit u leidinggevende capaciteiten. Wij bieden u een afwisselende en verantwoordelijke baan binnen het veelzijdige lucht- machtbedrijf. Afhankelijk van uw ervaring en leeftijd bedraagt het bruto jaarsalaris maximaal f 49.000,- (schaal 5 BBAD), exclusief 8% vakantietoeslag. Daarbij kunt u rekenen op minimaal 23 vakantiedagen en 12 ADV-dagen per jaar. En op een uitste kend pakket studiefaciliteiten om op uw vakgebied bij te blijven. Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer C.W.M. Cornel, hoofd Centrale Publicatie Voorziening, (0164) 69 29 12. Voor vragen over de sollicitatie procedure kunt u terecht bij Adjudant-onderofficier H.R. Evertse, assistent-perso neelsconsulent, (0164) 69 27 90. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Luchtmacht naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteres seerden die behoren tot een etnische minderheidsgroep en gehandicapten worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar het Depot Mechanisch Vliegtuigmaterieel en Straalmotoren, Staf Personeel Organisatie, t.a.v. Personeels consulent 2, postbus 77, 4630 AB Hoogerheide. Acquisitie door wervingsbureaus wordt niet op prijs gesteld. LUCHTMACHT URGERPERSONEEL TRAAS Stationsweg 6a 4416 PJ Kruiningen Tel.: 0113-383610 Postbus 65 4416 ZH Kruiningen Traas Metaalbewerkingsbedrijf Kruiningen B. V. is een onderneming met als activiteiten: het repareren en nieuw vervaardigen van onderdelen voor 2- en 4-takt scheepsdieselmotoren. het machinaal bewerken en opspuiten van onderdelen, halffabrikaten en eindproducten t.b.v. o.a chemische industrie, matrijzenbouw, glasindustrie, kranen- en motorenbouw. Wegens uitbreiding van de activiteiten is er op korte termijn plaats voor een (fulltim Functie-eisen: Voor deze functie bieden wij: minimaal MTS-Werktuigbouw of gelijkwaardig aantoonbare ervaring in een vergelijkbare functie kennis van en ervaring in de machinale verspaning commerciële vaardigheden leidinggevende capaciteiten geen "9 tot 5" mentaliteit een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige werksfeer Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 10 dagen te worden gericht aan bovengenoemd adres t.a.v. de ht C. Fortuin.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 42