Enthousiaste PERSONEEL 1 ©DEXION Vedior GE Plastics zoekt E I-monteurs vertegenwoordigers m/v tiissen elektrawerken zeeland elektromonteur tiissen elektrowerken zeeland Krijn Verwijs Yerseke BV LAADMEESTER/ MAGAZIJNBEHEERDER MA stichting Jeugdzorg zeeland CONSTRUCTOR DEXION HOLLAND BV "De Wissel" administratief medewerker m/v GEMEENTE SLUIS-AARDENBURG verkopers buitendienst m/v 24 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 SEPTEMBER 199 Bergen op Zoom GE Plastics is een van de elf divisies van General Electric, een bedrijf met 293.000 werknemers wereldwijd, waarvan 70,000 in Europa. GE Plastics is wereldleider in de ont wikkeling, productie en verkoop van engineering plastics die hun toepassing vinden in een breed scala van huis houdelijke producten en auto-onderdelen. De grootste vestiging van GE Plastics in Europa, met ruim 2.000 werknemers, is gesitueerd in Bergen op Zoom (N-Br). Een van de pijlers van ons succes is dat onze werknemers de kans krijgen mee te deuken en initiatieven te tonen voor verbetering van kwaliteit, betrouwbaarheid, kostenniveau, processen en producten. Wij zoeken een tweetal E I-monteurs (m/v) voor de dag dienst. Zij zorgen samen met de Mechanische Technische Dienst voor periodiek, preventief en predictie!" onderhoud, en lossen storingen op. Er worden hoge kwaliteitseisen gesteld om de betrouwbaarheid van de installaties te verhogen. Daarbij wordt een actieve bijdrage verwacht in verbeteringsprocessen, het toezien op een veilige .werkplek en het zelf opzetten van onderhoudsprogramma's. U heeft minimaal een opleiding MTS Elektrotechniek/' Meet- Regeltechniek gevolgd, aangevuld met vijfjaar relevante werkervaring en ervaring met het werken met een pc en plc besturingen. U bent bereid tot het zelfstandig lopen van consignatiediensten en kunt binnen een halt- uur na oproep op het bedrijf aanwezig zijn. U woont binnen een straal van 25 km van het bedrijf of bent bereid te verhuizen. Wij selecteren kandidaten die zorgvuldig zijn en zelfstandig kunnen werken. I" heeft inzicht in verbeteringsprocessen voor onderhond en kunt deelname in soortgelijke processen aantonen. Op basis van statistische interpretatie ran metingen kunt u structurele verbeteringen in onderhoud aanbrengen. U bent klantgericht, pakt problemen bij de kern aan en bent in staat over de grenzemvan uw eigen afdeling of functie heen te kijken. Wij bieden uitstekende arbeidsv oorwaarden, zoals een goed salaris, een dertiende maand, een pre-pensioneringsplan, een premievrij pensioen en bedrijfsspaarregelingen. Uw sollicitatie met c.v. waaruit blijkt dat u aan de genoemde eisen voldoet, kunt u vóór 1 oktober a.s. sturen naar GE Plastics B.Y., t a v PZ Plant, dhr R. Lttijten, Postbus 117, 4600 AC Bergen op Zoom. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GE Plastics Tijsseri Elektrowerken is een dynamische onderneming met vestigingen in Oss en Wemeldinge. Met onze Zeeuwse vestiging' zijn wij vooral actief op het gebied van levering en installatie van scheepselektronica en elektrische installaties in de plezier- vaart. Tevens rekenen wij een groot aantal jachtwerven in heel Nederland lot onze klantenkring. Ter uitbreiding van ons team wordt spoedig gezocht m/v De functie van bovenstaande vacature kent als selectieprofiel: Opleiding op niveau MTS elektrotechniek, aangevuld met cursussen, bij voorkeur elektronica Goede contactuele eigenschappen Werken in een klein teamverband Flexibele instelling In bezit van rijbewijs Affiniteit met de watersport is een pre Leeftijd 25 tot 35 jaar Geboden wordt: Een aantrekkelijke functie waarin u de mogelijkheid heeft zelfstandig te werken Prettige werksfeer Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Belangstellenden voor deze functie kunnen hun sollicitatie binnen 14 dagen richten aan: t.a.v. de heer R, J. Ras, Sluisplateau 30E, 4424 BK Wemeldinge. Voor meer informatie over deze functie kunt'u eventueel telefonisch contact opnemen met de heer R. J. Ras, telefoon 0113-626 065. Wij zijn een internationaal georiënteerd bedrijf dat zich bezighoudt met het kweken en verwerken van schaal- en schelpdieren, zoals mosselen, oesters, kreeften en kreu kels. Om ons team te versterken en uit te breiden, zoeken wij voor spoedige indiensttre ding een: (fulltime) U bent samen met uw collega verantwoordelijk voor het klaarmaken van de bestel lingen en voor een juiste verlading van de bestellingen. Het betreft een functie op jaarbasis. Kandidaten dienen te beschikken over enige relevante werkervaring in een soortgelij ke functie. Inlichtingen en sollicitaties kunt u richten aan: Krijn Verwijs Yerseke BV t.a.v. Dhr H. Bal telefoonnr. 0113-577200 Adres: Postbus 67 4400 AB YERSEKE De Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal werkende algemene en multifunctionele instelling voor jeugd bescherming, jeugdhulpverlening en pleegzorg. Binnen een werk veld dat volop in beweging is, levert de stichting haar bijdrage door met grote inzet en oog voor kwaliteit de cliënten en hun naaste omge ving hulpverlening/begeleiding op maat te bieden. Momenteel werken er bij de stichting ongeveer 130 medewerkers. Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie van: COÖRDINATOR MEERSPORENHULPVERLENING M/V 20 uur per week - vacaturenr. 9914 De functie: Als coördinator meersporenhulpverlening draagt u zorg voor de coördinatie van meersporenhulpverlening bij seksueel misbruik van kinderen en andere ernstige vor men van kindermishandeling. U werkt provinciaal, onder verantwoordelijkheid van de algemeen directeur van de Stichting Jeugdzorg Zeeland. In stuurgroepverband draagt u bij aan het ontwikkelen, evalueren en bijstellen van hulpverleningsmodellen. Daarnaast bent u binnen de meersporenhulpverleningsteams medebedenker van acties die ondernomen moeten worden op zich voordoende situaties. Verder bent u verantwoordelijk voor het aangaan en onderhouden van samenwerkingsrelaties op het gebied van meersporenhulpverlening. Uw standplaats is Middelburg. Uw profiel: Als coördinator meersporenhulpverlening bent u in het bezit van HBO diploma, rich ting maatschappelijk werk. aangevuld met een voortgezette opleiding in het vakge bied pedagogiek. U heeft kennis van de verschillende methodieken van hulpverlening bij seksueel misbruik en van de sociale kaart (landelijk en provinciaal). U beschikt over aantoonbare werkervaring in het werkveld van de jeugdhulpverlening. U bent een stimulerende collega die een onafhankelijke positie kan innemen en resultaatge richte samenwerkingsverbanden creëert Vanzelfsprekend beschikt u over uitstekende contactuele en computervaardigheden en bent u in het bezit van rijbewijs B. Algemene informatie en sollicitatie: Het betreft hier een functie met veel ontwikkelingsmogelijkheden. De Stichting Jeugdzorg Zeeland biedt u in eerste instantie een tijdelijke arbeidsovereenkomst voor de duur van één jaar en de mogelijkheid tot het volgen van scholing en supervisie. De salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Jeugdhulpverlening. De inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt deel aan het PGGM pensioenfonds. Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J.F. Eijlander; algemeen directeur; telefoon 01 18 - 67 76 00. Uw sollicitatiebrief met curriculum vrtae dient, onder vermelding van het vacature nummer; uiterlijk donderdag 30 september 1999 binnen te zijn bij de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting Jeugdzorg Zeeland, Postbus 62,4330 AB Middelburg. Een assesment/psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Vanwege sterke groei en nieuwe ontwikkelingen willen wij ons verkoopteam uitbreiden met enkele Voor de regio Zeeland U bent een commercieel ingestelde, representatieve en klantgerichte persoonlijkheid met een opleiding op minimaal MBO niveau (bouw of Wtb), verkopen, pionieren zit u in het bloed. U woont in het betreffende gebied, dan wel u bent bereid hiernaar te verhuizen. U heeft ervaring in magazijn inrichting of in een soortgelijke branche. Uw leeftijd ligt rond de 30 jaar. Wij bieden U: V Een zelfstandige en veelzijdige functie in een succesvolle organisatie met hoogwaardige, gerenommeerde kwaliteitsproducten V Prettige werksfeer in een enthousiast en gemotiveerd team V Uitstekende ontwikkelingsmogelijkheden en kansen •S Goed salaris met een provisie en uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een representatieve auto Bent u deze persoonlijkheid en wilt u met ons meegroeien, stuur dan uw sollicitaite met CV, liefst met pasfoto, aan: Constructor Dexion Holland bv, postbus 70, 3640 AB Mijdrecht, t.a.v. Dhr. D. Wiebus, Wij zijn fabrikant en leverancier van Magazijn-en Bedrijfsinrichting. Ons leveringsprogramma omvat o.a. legbordstellingen, palletstellingen, platvormconstructies, geluid-isolerende scheidingswanden, paternosters, gaaswanden, verrijdbare legbord-en palletstellingen, geautomatiseerde magazijn systemen en een complete lijn magazijnbakken. Acquisitie n.a.v. deze adverlenlie wordt niet op prijs gesteld. Constructor Dexion Holland BV Nijverheidsweg 23h, 3641 RP Mijdrecht tel. 0297-23 94 00, fax 0297-23 94 11 e-mail: info@constuctor.nl Het bestuur van Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal en Voortgezet On derwijs Zeeland vraagt per 1 november 1999 voor een voor circa 14 uur per week "De Wissel" is een samenwerkingsschool voor speciaal voortgezet onderwijs aan moeilijk lerende kinderen en zal binnenkort worden omgezet in een praktijk school. De leeftijdscategorie van de leerlingen is tussen 13 en 20 jaar. Functie-eisen: - goede beheersing van de Nederlandse taal - bekend met computerprogrammatuur (o.a. WP) - goede typevaardigheid - administratieve opleiding, minimaal MEAO of vergelijkbaar - goede contactuele eigenschappen in de omgang met leerlingen en volwassenen - flexibele werkinstelling Taakomschrijving: Het werk omvat onder andere: - school- en financiële administratie - typewerkzaamheden - aannemen van telefoongesprekken Taakomvang 14 uur per week (wtf 0,3190) verdeeld over zo mogelijk woensdag tot en met vrijdag. Voor verdere inlichtingen kunt u tijdens schooluren terecht bij de directie: Jaap Dijkdrent, telefoonnummer (0113) 211323 of Theo Quaak, telefoonnummer (0113) 216047 Sollicitaties, liefst voorzien van referenties, uiterlijk 27 september 1999, richten aan bovengenoemd bestuur, Postbus 335, 4460 AS Goes. Gesprekken vinden plaats op 4 oktober a.s., met mogelijk een tweede gesprek op 6 oktober a.s. www.vedior.nl Bij Vedior Personeelsdiensten maken we werk van talent. Wij kijken daarbij verder dan opleiding en ervaring alleen. Banen met toekomst bij McCain! McCain Foods Holland B.V. omvat vier van de zeventien Europese vestigingen van het sterk expanderende Canadese McCain-concern, een diepvriesspecialist van wereldformaat. In Nederland heeft McCain moderne productiebedrijven te Hoofddorp, Lewedorp, Lelystad en Waspik. Hier wordt een brede range van diepgevroren levensmiddelen vervaardigd met bekende namen, waaronder 1-2-3 frites. Vedior Personeelsdiensten is voor de McCain vestiging in Lewedorp dringend op zoek naar gemotiveerde krachten voor de volgende functies (m/v): Inpak- en uitpakmedewerkers Pro dnctiemede werkers Medewerkers sorteerloods Keurmeesters Heftruckchauffeurs Kwaliteitscontroleurs Wegers Industrieel schoonmakers Administratief medewerkers Wij bieden u: Banen met toekomstperspectief bij Vedior, mogelijkheden tot ver dere ontplooiing en een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden waar onder ploegentoeslag, 8% vakantietoeslag, spaarloonrege ling, mogelijkheden tot het volgen van opleidingen en vervoer. Waar en hoe kunt u solliciteren: McCain heeft Vedior Personeelsdiensten verzocht de selectie procedure te regelen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Carolien Bierens of Kurt Stassen, 0118- 623855. Ook kunt een brief met uitgebreide gegevens sturen naar: Vedior Personeelsdiensten, Pottenbakkerssingel 10,4331 NA Middelburg. Vedior Personeelsdiensten Werk maken van talent Sluis-Aardenburg is een gemeente met 6500 inwoners die veel te bicden heeft: recre atie, kooptoerisme, cultuurhistorie, natuur, rust en ruimte en prachtige steden als Knokke, Damme en Brugge op fiétsafstand. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit 3 sectoren: Burgerzaken, Middelen en Grondgebied. Wij zoeken een enthousiaste collega bij de afdeling VROM van de sector Grondgebied. Er is een vacature voor een: Medewerker volkshuisvesting (functie nr. 2.2.4.) voor 36 uur per week (elke vrijdagmiddag ADV) Vind je wonen belangrijk? Woon en werkje graag in een natuurlijke recreatieve gemeen te met veel cultuurhistorie dicht bij strand en zee en wil je inhoud geven aan het gemeen telijk volkshuisvestingsbeleid, reageer dan nu! Functie-informatie: De functie omvat onder meer de navolgende bestanddelen: - beleidsvoorbereidende en -uitvoerende werkzaamheden op het gebied van volkshuis vesting o.a. gemeentelijk volkshuisvestingsplan, stadvernieuwing, kleine kernen en tweede woning-problematiek; beleidsvoorbereiding en uitvoering t.a.v. subsidieprojecten in Euregio verband; - verwerken van en informatie verstrekken over wijzigingen in de APV; - overige werkzaamheden. Functie-eisen: - bezit van het diploma HEAO en/of HBDO, met als specialisatie Volkshuisvesting/Ruimtelijke Ordening of een gelijkwaardige juridische opleiding; - gevoel voor samenwerking in teamverband; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - kennis van administratieve procedures en affiniteit met geautomatiseerde gegevensver werking. Ervaring met meerdere van de genoemde werkzaamheden vinden wij plezierig maar ook pas afgestudeerde academici nodigen wij uit te solliciteren, (bijvoorbeeld Volkshuisvesting, Planologie, Bestuurskunde, Rechten ed.) Arbeidsvoorwaarden: De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke regelingen zijn van toepassing. Afhankelijk van ervaring en opleiding bedraagt het salaris minimaal 3.666,00 en maxi maal 5.339,00 bruto per maand, (schaal 8). Nadere informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw mr. E. C. Versprille- Vercouteren, hoofd van de afdeling VROM. (telefoonnummer 0117-475500). Belangstellenden dienen vóór 4 oktober 1999 een sollicitatiebrief te richten aan hei College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Sluis-Aardenburg, Postbus 15, 4527 ZG Aarden burg, onder vermelding van "sollicitatie GG/VROM" op de envelop. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AMSTERDAM ROTTERDAM VALVE FITTING Amsterdam Rotterdam Valve Fitting is exclusief distributeur voor Swagelok®, fabrikant van industriële componenten, waaronder fïttfngen en afsluiters. Gevoerde producten vinden hun toepassing in een breed scala van applicaties o a. binnen de/petrojchemische, voedingsmiddelen- en semiconductorsindustrie. Voor de rayons Midden-Nederland (met standplaats Amstelveen) en Zuidwest- NedBrland (met standplaats Spijkenisse) zoeken wij twee enthousiaste die de uitdaging aandurven verantwoording te dragen voor zijn/haar rayon. Vanzelfsprekend behoren het uitvoeren van commerciële doelstellingen, relatiebeheer, omzetgroei, het opstellen van een verkoopplan en uitbreiden van het klantenbestand tot uw taken. Wat verwachten wij: U beschikt over een MBO/HBO werk- er. denkniveau bij voorkeur in een technische richting. Enige jaren ervaring m een commerciële functie is noodzakelijk, alsmede affiniteit met de technische markt. Verder beschikt u over eigenschappen als zelfstandigheid, flexibiliteit, communicatieve- en sociale vaardigheden; inzet, klantgericht denken en collegialiteit. Wat kunt u verwachten: Een zelfstandige verantwoordelijke functie binnen een dynamische organisatie met een sterke marktpositie. Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en gedegen ondersteuning waar nodig. Een uitstekend pakket primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Herkent u zich in bovenstaand profiel en spreekt een toekomst bij onz satie u aan, stuur dan binnen twee weken uw sollicitatie en CV naar: Amsterdam Rotterdam Valve Fitting Mevrouw E.l. Westerduin Postbus 261, 3200 AG SPIJKENISSE Tel.: (0181) 60 12 22 E-mail: rvf@euronet.nl organi-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 24