Adriaanse bewierookt opponent m Binnenbrandjes dagelijkse kost bij Bayern München PZC sport woensdag 15 september 1999 s 24 Ouwerkerk wil op 3B-SD opstap voor Flikweert termijn fuseren door Peter Godrie Harry van Raaij wil compensatie voor afstaan van internationals Ongelukkige race Rinus van de Ven Willem II underdog uitslagen Doelpuntloos benefietduel agenda nu standaard met gratis kaartjes voor de champions league (als je geluk hebt) van onze sportredactie MÜNCHEN - Aan de vooravond van de Champions League heeft voorzitter Har ry van Raaij van PSV zijn bezorgdheid uitgesproken over het afstaan van inter nationals aan de uiteenlopende bonden. „Nu staan wij onze werknemers kosten- loos af. Dat past niet meer in deze tijd." Het kan niet anders of daar komt een ver goeding tegenover te staan, aldus Van Raaij..De Uefa en de Fifa krijgen voor de internationale toernooien miljoenen bin nen. Wij leveren de spelers daarvoor en moeten ze nog gewoon doorbetalen ook. Dit moet maar eens worden geregeld. Phi lips staat ook weieens een manager af aan een ander bedrijf. Daar staat dan wel het nodige tegenover. Geloof me, ik weet waar ik het over heb." De huidige situatie past niet meer bij de werkelijkheid, is de mening van de voor zitter. „De topclubs zijn straks allemaal NV's, bedrijven. Ze moeten allemaal ver antwoordelijkheid afleggen aan de aan deelhouders. Dan kan het toch niet zo zijn dat we te pas en te onpas spelers geheel vrijblijvend afstaan en daar nog financi eel bij inschieten ook? Hiervoor moet geld worden gereserveerd en wat mij betreft zo snel mogelijk. Sterker nog, het is onver mijdelijk." „Stinga speelt op het WK voor Roeme nië'', vervolgt Van Raaij. „Wij betalen zijn salaris door. Hij raakt geblesseerd, gaat naar de Verenigde Staten voor een opera tie en komt een jaar lang niet in actie voor PSV. En wie betaalt dat allemaal? Precies, PSV." Graag zou Van Raaij ook zien dat er wat gedaan wordt aan de overvolle wedstrijd agenda. „Dat wij kwalificatiewedstrijden voor de Champions League moeten spe len, vind ik belachelijk. Europa moet in regio's worden ingedeeeld. De grote lan den nemen rechtstreeks deel, de kleinere spelen aparte wedstrijden om zich te plaatsen. Bij kwalificatiewedstrijden voor EK's en WK's zouden we ook die rich ting op moeten denken." Voor het duel met Bayern München van vanavond twijfelt PSV-trainer Eric Ge- rets nog over één positie. Moet hij op de linkerzone Wilfred Bouma of Dmitri Khokhlov opstellen? Vermoedelijk neigt Gerets naar de fysiek sterkere Limburger. Gerets: „Ik weet nog niet waar Mehmet Scholl zal opduiken. Misschien links, mis schien rechts, misschien achter de spit sen." Op rechts spelen vrijwel zeker Jo- hann Vogel en Tomek Iwan, waardoor Yuri Nikiforov met Mark van Bommel een centraal duo op het middenveld zal vor men. Vermoedelijke opstellingen. Bayern München: Oliver Kahn; Patrik Anders- son, Lothar Matthaus en Thomas Linke; Tho mas Strunz, Jens Jeremies, Stefan Effenberg en Bixente Lizarazu; Mehmet Scholl, Carsten Jancker en Paulo Sergio. PSV: Ronald Waterreus; Johann Vogel, Jurgen Dirkx, Ernest Faber en Jan Heintze; Tomek Iwan, Yuri Nikiforov, Mark van Bommel en Wil fred Bouma; Luc Nilis en Ruud van Nistelrooy. ANP/GPD van onze sportredactie OISTERWIJK - Niemand houdt rekening met Willem II in de Champions League. Of zoals trainer Co Adriaanse het uit drukt: „Iedereen denkt: dat wordt niks met die ploeg." Die gedachte geldt zeker voor de eerste wedstrijd in het monstru euze toernooi, woensdag tegen de Russische koploper Spartak Moskou. Spartak Moskou is in een groep met Sparta Praag en Girondins Bordeaux de sterkste ploeg, al dus Adriaanse. „Het is een bij zonder sterk team", concludeert de coach na het bestuderen van enkele videobanden. De Russen waren in het seizoen 1997/1998 in de kwartfinale van de Uefa- beker veel te sterk voor Ajax en speelden vorig seizoen in de Champions League. Toen strui kelde de ploeg in de eerste ron de. Adriaanse en zijn assistent Verel hebben Spartak uitvoerig ge analyseerd. Adriaanse is onder de indruk van de kwaliteiten van Spartak. „Afgezien van een ouderwetse laatste man, spelen ze heel modern voetbal. Ze kun nen pressie spelen, jagen fana tiek op de bal, ze kunnen heel goed verdedigen, ze kunnen het spel maken en zijn ook heel sterk op de counter. Bovendien zijn ze conditioneel en fysiek zeer sterk. Kortom, op alle pun ten zijn ze beter dan wij Internationals Spartak. weet Adriaanse bo vendien, beschikt over veel in ternationals uit Rusland, Oe kraïne en Wit-Rusland. „Zij zullen zeker niet wakker liggen van ons. Sterker: ze zijn hier met een dosis arrogantie naartoe ge komen." Maar dat kan juist een voordeel zijn voor Willem II, denkt Adriaanse. Spartak is een topploeg met een topcoach, ging Adriaanse ver- door Peter Godrie OUWERKERK - Als het aan Ouwerkerk ligt, gaat de zon dagvereniging in de toekomst een samenwerkingsverband aan met een zaterdagclub op Sehouwen-Duiveland. „Die ge dachte leeft heel sterk", liet Oli vier Verwest, de voorzitter van Ouwerkerk, weten. „Op termijn denken we zelfs aan een fusie." Verwest oppert zijn plannen in het licht van de huidige situatie bij Ouwerkerk. Het eerste elftal, dat uitkomt in de zesde klasse, raakt op leeftijd en jeugdspelers heeft de vereniging nauwelijks. Om te voorkomen dat de club straks leegloopt, wil Ouwerkerk met een andere vereniging in zee gaan. Verwest: „Regeren is vooruitzien. Dat is nodig anders worden er straks keuzes voor je gemaakt." De voorzitter benadrukt dat de gedachten omtrent samenwer king niets te maken hebben met een slechte toestand bij Ouwer kerk. „Financieel en sportief ge zien zijn we een hele gezonde or ganisatie. Alles staat hier op de rails. Het heeft te maken met een visie op de toekomst. Maar concreet is er nog niks." SKNWK Welke club voor een eventuele samenwerking in aanmerking komt, weet Verwest niet. Het der in zijn lofzang over de oppo nent. De coach is Oleg Ro- mantsev, ook de Russische bondscoach. „Hij moet wel een topcoach zijn, want Spartak kan zoveel diverse systemen spelen. Romantsev is een on Russische coach. Dat zou je niet verwachten van een land waar van Jeltsin president is. Als je die man ziet denk je: hoe kan hij dat land besturen? Als je naar Wim Kok kijkt, heb je gelijk het gevoel dat het wel goed gaat met Nederland." Kansloos Gezien Adriaanse's betoog over Spartak zou je denken dat zijn ploeg absoluut kansloos. Maar de Tilburgers hebben vorig sei zoen met de tweede plaats in de competitie bewezen dat de sterkste ploegen niet altijd de beste zijn. Daarom denkt Adri aanse dat zijn ploeg best de tweede ronde kan halen. Dat be tekent wel dat het tweede in de groep moet worden. „Op papier zijn wij tegen Mos kou zeker volstrekt kansloos, maar wij hebben ook wapens waartegen zij niet bestand zijn. Conditioneel en mentaal zijn de spelers ijzersterk. Wij spelen al tijd in een hoog tempo, waarbij we de tegenstander 90 minuten lang opjagen. Ons pressiespel is uitstekend. Wij spelen opportu nistisch en dat kan elke ploeg in verwarring brengen. Dus als we een goede dag hebben, zijn we niet kansloos." De opstelling kon Adriaanse nog niet prijsgeven. Hij weet nog niet exact hoe hij Spartak zal bestrijden. „Het wordt in elk geval een vorm van het 4-3-3- systeem." Opvallend is dat het stadion niet is uitverkocht, er zijn nog 2000 kaarten beschik baar. Adriaanse: „Dat vind ik onbegrijpelijk. Willem 13-RKC is wel uitverkocht, maar Willem Ü-Spartak Moskou voor de Eu ropacup niet." ANP ligt echter voor de hand dat Ou werkerk met buurman SKNWK gaat praten. Die gedachte wordt bevestigd door Arnold Schiettekatte, de voorzitter van de Nieuwerkerk- se zaterdag-derdeklasser. „Ik ben maandagavond gebeld door de secretaris van Ouwerkerk om met de dagelijkse besturen van de twee clubs rond de tafel te gaan zitten", zei Schiettekatte dinsdag. „Daar hoef ik niet ge heimzinnig over te doen." Een datum voor het gesprek is nog niet bekend. Niet negatief We zijn altij d tot samenwerken bereid", ging Schiettekatte ver der. „We staan er niet negatief tegenover." Overigens werkt SKNWK op dit moment al sa men met Dreischor op het ge bied van jeugdspeler. B-junio- ren van SKNWK spelen nu voor Dreischor en het omgekeerde gebeurt bij de C-spelers. „An ders stoppen ze misschien", legt Schiettekatte uit. Voor Verwest gaat de samen werking of fusie met een club niet ver genoeg. „Mijn persoon lijke mening is dat er een SV Sehouwen-Duiveland moet ko men. Dat er dan emoties losko men, interesseert me geen reet. Op termijn zijn er anders geen overlevingskansen." ZIERIKZEE - De oprichting van de Schouwse driebanden vereniging 3B-SD had vorig jaar niet op een beter moment kunnen plaatsvinden voor Jo- han Flikweert. De negentienja rige biljarter uit Nieuwerkerk was het niveau van de Schouwse hoofdklasse min of meer ont groeid en had wel oren naar meer. Flikweert kreeg ook meer. Via Rinus Pankow en Cees den Boer, twee eilandelijke biljar ters, meldde hij zich aan bij 3B- SD. Vanwege zijn gemiddelde kwam hij in het eerste team te recht. En daar hebben ze het af gelopen seizoen van de talent volle speler genoten. Na een seizoen te zijn uitgeko men in de derde divisie van de KNBB (de nationale biljart bond) geniet Flikweert respect bij driebandend Sehouwen- Duiveland. „Dat het een talent is, daar zijn we allemaal van overtuigd", roept Ger de Klep per, eigenaar van biljartcen trum Zierikzee, waar 3B-SD de thuiswedstrijden van de compe titie afwerkt. En Jozef Tol, scheidsrechter bij de competi tieduels van de driebandenclub, zegt: „Als hij bijvoorbeeld ze ven punten achterstaat, laat hij het er niet bij zitten. Hij heeft de kracht om terug te komen." En, weet Tol, Flikweert heeft de ga ve om aanwijzingen makkelijk op te pakken en ze ook uit te voeren. Flikweert zelf loopt niet zo te koop met zijn talenten, maar is wel overtuigd van zijn kracht. „Als je het driebanden niet be grijpt, zul je nooit hoger spelen. Je moet veel inzicht hebben. Wanneer je weet wat een bal doet, kom je een heel eind." Respect Dat bleek het afgelopen seizoen wel. Flikweert speelde 21 wed strijden in de derde divisie. Hij won er zestien, moest eenmaal remise accepteren en ging slechts vier keer ten onder. In het begin moest Flikweert wen nen aan andere zalen en tegen standers, maar na vier competi- door lepTriou OIRSCHOT - Rinus van de Ven heeft zich in het Brabanste Oir- schot gehandhaafd in de top van het klassement om het Neder lands motorcrosskampioen schap in de 80cc. Met vallen en opstaan bereikte hij bij de derde wedstrijd voor het NK twee vijf de plaatsen. In de eerste manche speelden zenuwen de Vlissinger parten. tiewedstrijden vond de biljarter zijn draai. Het ontzag voor zijn opponenten veranderde in res pect. Vaak speelde Flikweert de iaat- ste van vier partijen voor 3B- SD. Bij een eventuele achter stand kwam er dan extra druk op zijn schouders te staan. „Dan moest ik winnen, anders hadden we niets. Op die momenten heb ik echter wel mijn punten ge pakt. Hoe verder het seizoen vorderde, hoe meer ik in de ga ten kreeg dat ik van iedereen kon winnen." Over het hele seizoen had de derdejaars heao-student een ge middelde van 05 6 0E en keer, in een duel met het Vlaardingse De Uitdaging, steeg hij ver boven zichzelf uit. Hij won de partij met een gemiddelde van 0,980. „Dertig caramboles in 31 beur ten, dat liep gesmeerd", herin nert hij zich nog als de dag van Op het moment dat het starthek viel, stond hij in de verkeerde versnelling waardoor hij als laatste crosser aan de wedstrijd begon. Na een prachtige inhaal- gisteren. Een andere keer speel de hij tegen Wil Ernst uit het tweede team van 3B-SD dat ook uitkwam in de derde divisie. „Het was 29-26 voor Ernst. Hij miste een bal en ik maakte er vier.Ook dat pleziert Flikweert nog. Maar het verleden telt niet meer. Morgen (donderdag) staat voor Flikweert en zijn teamgenoten een nieuw seizoen voor de deur, dat voor 3B-SD start met een thuiswedstrijd tegen het Rot terdamse K en V. De Nieuwer- kerker, die thuis met een biljart tafel is opgegroeid, heeft hoge verwachtingen van de aan staande competitie. „3B-SD moet gewoon bij de eerste drie eindigen." Nog mooier zou het zijn als zijn ploeg kan promove ren naar de tweede divisie. „Dat lijkt mij de beste manier om flink vooruit te gaan." De tweede divisie is het voorlo- race finishte hij uiteindelijk toch nog op de vijfde plaats. In de tweede manche liep de start beter, maar nu waren twee val partijen er de oorzaak van dat pige doel van Flikweert. „Ik ben niet iemand die zegt: 'ik wil per se dit of dat bereiken'. Het is ge woon afwachten." De vraag is zelfs of Flikweert niet stil komt te staan in zijn ontwikkeling. De meeste biljartwedstrijden in de eerste en eredivisie - mocht Fli kweert ooit dit niveau bereiken - worden op zondag gespeeld. En daar komt het probleem van Flikweert om de hoek kijken. Vanwege de geloofsovertuiging in huize Flikweert mag er op zondag niet gebiljart worden. Flikweert: „Dat wist ik al voor dat ik met biljarten begon. Dat is geen tegenvaller. Ik weet ge woon niet beter. Het niet spelen op zondag zou voor mij een rem op mijn ontwikkeling kunnen zijn. Op dit moment hebben ze het thuis liever niet dat ik op zondag speel. Maar wie weet wat er op langer termijn door mijn hoofd spookt." hij niet verder kwam dan de vijfde plaats. Of Van de Ven nog aanspraak maakt op de titel is de vraag, want hij heeft er voor gekozen komend weekeinde te starten in de Vlissingse strandcross in plaats van af te reizen reizen naar Marum voor kampioens- punten. „De strandcross is een speciaal evenement. Dat mag je niet missen", aldus Rinus van de Ven. door Albert Geesing MÜNCHEN - Het rumoer van de laatste weken bij Bayern München heeft diepe sporen ge trokken in het gezicht van Ott- mar Hitzfeld. De tweedejaars trainer in München kent alle verhalen rond de rijkste en meest turbulente club in de Duitse Bundesliga van haver tot gort; nu maakt de ex-trainer van Dortmund ze van nabij mee en moet hij het ene binnen brandje na het andere blussen. Na een bijna rimpelloos seizoen, waarin Bayern met overmacht Duits kampioen werd en twee finales haalde (Champions Lea gue, Duitse bekerfinale) is het aan de Sabenerstrasse weer als vanouds. 'Hurra, FC Hollywood ist wieder da', kopte de Bild Zeitung na het zoveelste schan daal rond een speler van Bay ern. De lezer smult, Hitzfeld kreunt onder de vaak smakelijke de tails, die bij elke andere club on der de pet blijven, maar in Mün chen open en bloot in de krant staan. Zoals de nachtelijke es capade van Basler, die de avond voor de wedstrijd tegen Unter- haching tot drie uur 's nachts in de kroeg zat en daarvoor werd beboet met 20.000 Mark. Of zoals de oorvijg van Lizarazu (aan Matthaus) die bestraft werd met 10.000 Mark, de tête a tête van Matthaus op z'n vrije dag in St. Tropez met vriendin Maren, de flirt van Babbel met Liverpool, de trouwpartij van Kahn middenin de voorberei ding, die Matthaus in het ver keerde keelgat schoot, de nijd en afgunst onder de spelers omdat de één een half miljoen meer verdient dan de ander. Het stond allemaal met koeienletters in de krant. Inclusief alle spelerssala rissen en de premie van één mil joen Mark die Hitzfeld misliep omdat Manchester United op 26 mei in Barcelona in de slotmi nuten twee keer toesloeg en de cup met de grote oren mee naar Engeland nam. Littekens De twee verloren finales hebben littekens nagelaten, bij het ma nagement, de trainer en de spe- Basketbal Den Helder. Korac Cup, mannen, eerste wedstrijd. Den Helder (Ned) - Madeira (Por) 68-80 (39-42). Topscorer Den Hel der: Thomas 30, Madeira: Fernandes 28. Dammen Hoogezand-Sappemeer. EK, uitgestelde partij eerste ronde: Valneris (Let) - Geor- giev (Rus) 2-0. Stand na 7 ronden: 1. Boe- zinski (Lit), Sijbrands (Ned), Wiersma (Ned) 10 punten, 4. Gantwarg (WRu), Getmanski (Rus), Valneris (Let) 9,7. Kirz- ner (Oek) 8,8. Clerc (Ned), Cordier (Fra) 7, 10. Bubbi (Ita) 6, 11. Georgiev (Rus), Schalley (Bel), Shavel (Isr) 5, 14. Aliev (AZe), Chmiel (Pol), Leesman (Est) 4. Softbal Bussum. Europa Cup I. Macerata (Ita) - Terrasvogels (Ned) 7-0, HCAW (Ned) - Chemie Praag 5-4, Macerata - Spiders Bratislava (Slw) 11-1 (5 innings), Chemie Praag - Cavigal Nice 9-2, Cavigal Nice - Alby Stockholm (Zwe) 12-4, Carrousel (Rus) - Spiders Bratislava 3-2. Stand: 1. Macereta 3-6, 2. HCAW 2-4, 3. Chemie Praag 3-4,4. Terrasvogels en Carrrousel 2-2, 6. Cavigal Nice 3-2, 7. Alby Stock holm 2-0,8. Spiders Bratislava 3-0. Praag. EC II, tweede dag. Poule A: Squir rel (Ita) - Sölvesborg (Zwe) 11 -0, BAT (Fra - Twins (Ned) 0-24, Viladecans (Spa) - Sokol (Tsj) 1-12, Peanuts (Ita)-Twins6-3. Sportprijsvragen Lucky 10 van dinsdag 14 september. Winnende getallen: 1-7-8-11-16-17- 25-28-36-40-44-46-47-61-67-73-74- 75-78-79. (onder voorbehoud) Toto 36. Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 6 winnaars, ieder bruto f. 1071,60; derde prijs: 53 winnaars, ieder f. 303,30. Toto 36A. Eerste prijs: 4 winnaars, ieder bruto f. 1090,90; tweede prijs: 150 win naars, ieder f. 19,30; derde prijs: 1330 winnaars, ieder f. 5,40. (onder voorbe houd). Tennis Tasjkent (Oez). Mannen, 1 miljoen gul den. Eerste ronde: Wessels (Ned) - Bout ter (Fra) 3-6 6-4 6-2, Manta (Zwi) - Van Lot- tum (Ned) 7-6 6-3, Kafelnikov (Rus/1) - Cherkasov (Rus) 1 -6 6-3 6-3, Tieleman (Ita - Rusedski (GBr/2) 6-3 6-4, Federer (Zwi) - Pioline (Fra/5) 6-46-3, Liukko (Fin) - Saf in (Rus/6) 4-67-5 3-1 opgave Safin, Vacek (Tsj) - Koetsjenko (Oez) 6-3 3-6 6-1, Pretzsch (Dui) - Navarra (Ita), Dupuis (Fra (-Voltsjkov (WRu) 6-2 6-4. Bournemouth. Mannen, 800.000 gulden. HOEK - De opbrengst was bestemd voor een goed doel en dus waren de spe lers lief voor elkaar. Hoofdklasser Hoek en een Zeeuws-Vlaamse selectie hielden elkaar gister avond voor 125 toeschou wers in evenwicht: 0-0. Inclusief een aantal giften werd 1330 gulden opge haald voor de slachtoffers van de aardbeving in Tur kije. Iers. Hitzfeld maakte in de aan- loop naar dit seizoen nog altijd een aangeslagen indruk en lijkt nog steeds zichzelf niet. Dat geldt ook voor de ploeg, die moeizaam aan de competitiebe- gon, ook al omdat doelman Kahn en Eiber nog steeds reva- lideren van een blessure en Ef- fenberg pas afgelopen zaterdag voor het eerst weer anderhalf uur op het veld stond.. Lothar Matthaus voorspelt dt tegenstander van PSV nu al een problematisch jaar. „Zo'ngoed seizoen als vorig jaar kan Bay- ern niet evenaren. Het zal al heel moeilijk worden om de landsti tel te verdedigen. We staan veel meer onder druk dan vorig sei zoen, datzie jein alles terug. Wij moeten niet alleen winnen, van ons wordt ook nog eens ver wacht dat we glansrijk win nen." Het ergert Matthaus, zegt hij. „Alles dat zich bij Bayern af- speelt wordt meteen aan de gro te klok gehangen. Het akkefie tje met Lizarazu is blijkbaar dramatischer en belangrijke dan een aardbeving of een bom explosie. Af en toe verbaas ikme alleen nog maar." Kotsmisselijk De Duitse record-internationa! (141 caps) wordt vaak gezien als de aanjager van conflicten. He ergert de 38-jarige libero mate loos. „Ik vind voetbal nog steeds leuk. Maar de rest? Steeds wee komt die onzin naar boven Matthaus heeft privileges, Mat thaus heeft dit, Matthaus heer. dat." Allemaal onzin, zegt hij „Ik word er kotsmisselijk van Net als van die geldboetes diebii Bayern om de haverklap wor den gegeven." Matthaus is bezig aan z'n laatst; maanden bij de Duitse record kampioen. In februari vertrek hij naar New York, als speler- (trainer) van Metro Stars. Hij ziet er nu al naar uit. „Als jeè kans krijgt om een paar jaarin die stad te wonen, moet je dis grijpen. Ik hou van de mentali teit van de Amerikanen. Die ne men het leven wat makkelijks op dan Duitsers. Er is ook mie- der haat en nijd. Ze zijn in Nes York echt blij met mijn komst. Dat gevoel ken ik hier nauwe lijks nog." GPD Eerste ronde: Enqvist (Zwe/1- Kulti (Zwi 7-5 6-1, Carlsen (Den) - Mantilla (SpalJ 6-2 6-3, Behrend (Dui) - Ruud (Noo/7)6-l 6-1, Alami (Mar/8) - Sanguinbetti (lta)7j 6-2, Dreekman (Dui) - Kohlmann (Dui)H 6-2, Santopadre (Ita) -Tarango (VSt)H 7-6, Hood (Arg) - Scala (Ita) 6-3 Agenor (Hai) - Nargiso (Ita) 7-6 6-1Goe5 ner(Dui)-Fromberg(Aus) 6-2 6-1,VoIik (Roe) - Hantschk (Dui) 7-6 6-7 6-1, Gis tafsson (Zwe) - Medvedev (Oek) 6-27-5 Mallorca. Mannen, 1 miljoen guide Eerste ronde: Balcells (Spa) - Moy (Spa/1) 4-6 6-3 6-3, Corretja (Spa/2)-Pr nosil (Dui) 6-4 6-4, Stanoitsjev (Bul)-A- bert Costa (Spa/3) 6-3 6-7 6-3, Hrbs (Slw/4) - Puentes (Spa) 5-7 7-5 6-1, Vilos (Spa) - Vicente (Spa/6) 6-3 5-7 Knippschild (Dui) - Blanco (Spa) 6-3 5-75 2. Voetbal Eerste divisie: Haarlem-Excelsior K Stand aan kop: ADO Den Haag 4-10(8-1 Dordrecht'90 5-10 (9-4), Groningen 5-'-! (12-8), Excelsior 5-9 (11-6), NAC 5-9 (13-1 FC Zwolle 5-9 (10-8). Hamburg. Benefietduel slachtoffea aardbeving Turkije. Hamburger SV (Du - Trabzonspor (Tur) 1-0 (0-0). 78. Prüo: 1-0. Wielrennen Ronde van Rheinland-Pfalz. Tweea etappe, eerste deel, Koblenz - Bad M.' rienberg: 1. Rogers (Aus) 97 km i 2.09.50, 2. Rittsel (Zwe) 0.15, 3. Laute (Dui), 4. Koerts (Ned) 0.17,5. Appier (0; 6. Hey (Ned). Tweede deel. Bad Marie.-' berg, individuele tijdrit: 1. Dekker (Ne: 17 km in 21.54, 2. Wauters (Bel) 0.15,3 Babaitsev (Rus) 0.42, 4. Gritsoun (Rus 0.51, 5. Scholz (Dui) 0.58, 6. Hieckmar (Dui). Klassement: 1. Wauters 7.03.43/ Dekker 0.07, 3. Babaitsev 0.54, 4. Vr Roosbroeck (Bel) 1.54, 5. Schmidt (Di- 2.56, 6. Chantyr (Rus) 3.22. Nieuw-Namen. Scheldeprijs. Cyclospc tieven/A-trimmers: 1. Patrick Bolssers (B), 2. Eric Vereeken (Hulst), 3. Jan Vei vecken (B), 4. Peter Mol (Kapelle), 5. Ma: ty de Baat (Nieuw-Vossemeer), 6. Rud> van Vlimmeren (Sint-Willebrord), 1 Frank Gommers (Philippine), 8. Andi van Loon (Hoogerheide), 9. Michel ds Koning (Hulst), 10. Johnny Mep (Hansweert), 13. Keesde Wijze (Kapellel Recreanten/veteranen: 1. Pierre Frijten (Sint-Willebrord), 2. Freddy Vlerick (B),3 Pascal Schelstraete (B), 4. Peter Picav? (B), 5. Ko Harms (Axel), 7. Evert Eckharc (Kruiningen), 10. Ad Krooswijk (Axel). woensdag Voetbal Eredivisie: Sparta-De Graafschap (19.S uur), AZ-FC Utrecht (20.00 uur). Eerste divisie: Telstar - ADO Den Has (19.30 uur). Straattoernooi D-en E-pupillen. Locate terrein Bruse Boys in Bruinisse (aafr vang: 18.00 uur). Zaalvoetbal Tweede klasse A21: Schouwse Boys SSV'65. Locatie: Sport- en Recreatiecerr trum Westerschouwen, Burgh-Haamstf- de. Aanvang: 20.35 uur. Ziezavo-competitie. Locatie: sportte Onderdak, Zierikzee. 20.10 uur: De Pups kop-moToren Boys, Garage Slager-Stu dio 't Marktje, 20.50 uur: Zeelandia-Ba) kan Express, FC Kerkwerve-Sf Dreischor, 21.30 uur: Plein Café-Neffö d'Eule, Cafe Storm-Banjaard, 22.10 lim L.C. van der Cingel-WIK, Wearhous* Boa Tarde. (Advertentie) CHAMPIONS Maak een proefrit in een Ford Focus en je maakt kans op twee gratis kaartjes voor een Nederlandse Champions League: wedstrijd naar keuze. Kom nu naar de Ford-dealer. expectmore fordfocus1 Driebander Johan Flikweert loopt niet zo te koop met zijn talenten, maar is wel overtuigd van zijn kracht. „Wanneer je weet wat een bal doet, kom je een heel eind." foto Marijke Folkertsma foto Marcel Antonïsse/ANP Willem li-trainer Co Adriaanse doceert zijn spelers tijdens de training.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 48