ICT-specialist: "In deze functie ben je duidelijk meer regisseur dan uitvoerend artiest." Wij zoeken nieuwe collega's ELEKTROMONTEUSES (V/M) MAATSCHAPPELIJK WERKER MA' VERPLEEGHUIS CORNELIA Verkoper (fulltime) Informatie en sollicitatie 2.4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1 HBO'er (Informatica/Informatietechnologie) (v/m) voor de afdeling Informatisering/IT Service Management, Middelburg Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, ven/uit een belangriike rol in de aanleg, het beheer en onderhoud van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Was in het begin hettoezicht op de dijken en de waterstaatkundige toestand des Lands' de primaire verantwoordelijkheid, tegen woordig kent de organisatie de volgende 'kern taken': bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en bevorderen van de verkeersveiligheid. Sinds 1798 is het werkter rein niet alleen uitgebreid, de manier waarop de zaken worden benaderd is ook aangepast aan de eisen van de huidige tijd. Rijkswaterstaat luistert bij het venrullen van zijn taak aandachiig naar de maatschappij, die niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer én gebruiker is. Van medewerkers wordt verwacht dat zij werken aan oplossingen met oog voor de samenleving, en mei respect voor de mening van anderen Dat die oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is één van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Tegehikertijd dient een kwalitatief hoogwaardig product tegen een verantwoorde prijs te worden gerealiseerd. Dit vereist gedegen kennis en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. In totaal werken bij Rijkswaterstaat 10.000 mensen, verdeeld over 10 regionale directies en 6 specialistische diensten. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze Internetsite, www.minvenw.nl/rws/perspectief Een van die directies is de Directie Zeeland. Deze directie is verantwoorden/k voor een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)snelwegen en vaarwegen, van water keringen en havenbeheer, van waterhuis houding en oeververbindingen. Tevens voert de directie het beheer over en houdt toezicht op rijkswegen en rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in de regio Zeeland. Hierbij spe len. naast veiligheid en economie, de belangen van milieu en landschap nadrukkelijk mee bij de keuzes die worden gemaakt. Bi/ de directie werken circa 900 medewerkers. U gaat werken bij de afdeling Igformatisering/ IT Service Management. Deze afdeling is belast met taken op het gebied van het ICT-beheer en de ICT-exploitatie. die overigens in belangrijke mate zijn uitbesteed. Taken In deze functie, waarin u deel uitmaakt van een groep ICT-specialisten. voert u mede de regie over de uitvoering van het beheer en de exploitatie van de ICT-dienstverlening binnen de directie. Het op basis van techniek, impact en kosten beoordelen van voorstellen tot wijziging is daarbij een van de onderdelen van uw takenpakket. U hebt een HBO-opleiding gevolgd op het gebied van de informatica/informatie technologie. Daarnaast beschikt u over ruime kennis en ervaring op het vlak van de informa tietechnologie. projectmatig werken, beheer van informatietechnologie en service- management. Goede organisatorische en contactuele vaardigheden spreken voor zich. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 6.715,- bruto per maand (schaal 10 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer R. Schoenmaker, plaatsvervangend hoofd van de onderafdeling ISM, telefoon (0118) 68 63 45 U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593. 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer 7/PZC op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogeliik. Stuur een bestand met daarin uw brief en c. v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicap ten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Een regio met 100.000 inwoners en een grote diversiteit aan bedrijvigheid. Dat zien we bij Rabobank Goes als een uitdaging. Die instelling heeft ons al een groot marktaandeel opgeleverd, zowel op de particuliere markt als op de zakelijke markt. De komst van de Westerscheldetunnel vormt een enorme impuls voor de Zeeuwse economie. Voor ons een perfecte gelegenheid om ons marktaandeel nog verder uit te bouwen. Om onze relaties nog beter van dienst te zijn, zoeken we een beleg gingsadviseur die ook bij scherpe koersbewegingen het hoofd koel houdt. Als beleggingsadviseur ben je de expert op het gebied van beleggingen. Voor je klanten uiteraard, maar ook voor colle ga's. Je adviseert over beleggingen, waar- Beleggingsadviseur bij de wensen en behoeften van klanten het uitgangspunt zijn. De markten volg je op de voet. Kansen, maar ook bedreigingen signaleer je in een vroeg stadium. Zodat je in actie kunt komen voordat de klant erom vraagt. Overigens streef je daarbij naar langetermijnresultaten. Het gaat je immers om een duurzame relatie met je klanten, je werkt nauw samen met de financieel adviseurs. En je kunt volop profiteren van de expertise die we als Rabobankorganisatie in huis hebben. Bijvoorbeeld met IRIS en Robeco. Je hebt een goede basis met een HBO- of gelijkwaardige opleiding in een financiële richting. Ervaring met beleggingen is een voordeel. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer A.J. Drijdijk, hoofd Beleggingen, telefoon (0113) 23 92 56. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Goes, ter attentie van de heer drs. J.C.J. de Winter, commercieel manager, Postbus 33, 4460 AA Goes. Geef je ambitie toekomst Rabobank Goes Fokker Elmo B.V. in Hoogerheide zoekt Fokker Elmo B.V., onderdeel van het Stork Concern, produceert onder andere kabelbomen en printplaten (printed circuit boards) en werkt vooral voor de luchtvaart- en defensie-industrie.Ons bedrijf heeft succes en groeit. Daarom hebben wij nieuwe mede werksters nodig. Bij Fokker Elmo werken ongeveer 400 mensen. De productie wordt vooral door vrouwelijk personeel gedaan. Het werk: Als elektromonteuse maakt u aan de hand van instructies en tekeningen kabelbomen, printplaten, schakelkasten, bedieningskasten en dergelijke. Wat wij vragen: Minimaal een LBO/MAVO-opleiding Belangstelling voor techniek Geconcentreerd en nauwkeurig kunnen werken Goed in teamverband kunnen werken EEN CARRIÈRE BIJ STORK Wat wij bieden: Afwisselend werk in een moderne en schone werk omgeving Contracten mogelijk vanaf 20 uur per week Interne opleiding Mogelijkheid vervoer Bovengemiddeld salaris Hoe kunt u sollicitéren: Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw Carla Nelen, telefoon (0164) 61 76 50. Uw sollicitatiebrief kunt u sturen naar Fokker Elmo B.V., t.a.v. mevrouw C. Nelen Postbus 75, 4630 AB Hoogerheide NOOIT HETZELFDE Verpleeghuis Cornelia is het ver pleeghuis voor Schouwen-Duive- land. Het verpleeghuis biedt ver pleging, verzorging, begeleiding, behandeling en een woonomge ving aan 60 somatische cliënten en 90 psychogeriatrische cliënten. Aan het verpleeghuis is een afde ling dagbehandeling verbonden met 9 plaatsen. Verpleeghuis Cor nelia verleent tevens zorg in het substitutieproject voor Schouwen- Duiveland tezamen met de ver zorgingscentra. In totaal werken er in Verpleeghuis Cornelia 330 medewerkers, die direct en indi rect bij de zorgverlening betrokken zijn. Met Zorgcentrum Duinoord te Burgh-Haamstede is er een nauw samenwerkingsverband op het gebied van bestuur, directie, management, staf en facilitaire ondersteuning. Verpleeghuis Cornelia kan voor haar personeelsleden bemiddelen bij kinderopvang. Wij zijn op korte termijn op zoek naar kandidaten voor de functie van voor gemiddeld 25,5 uur per week, verdeeld over 5 werkdagen, voor onbepaalde tijd. Functie-informatie Als maatschappelijk werker verricht u werkzaamheden ten behoeve van de cliënten van het verpleeghuis en de dagbehandeling. U werkt nauw samen met uw collega-maatschappelijk werkers en u ontvangt lei ding van de manager zorg. U verricht maatschappelijk werk taken bij opname en ontslag van cliënten en u draagt zorg voor de uitvoering van de in het individule zorgplan vastgelegde maatschappelijk werk taken. U neemt deel aan het multidisciplinaire overleg en andere interne overlegvormen en u onderhoudt externe contacten in het kader van uw werkzaamheden. U verricht diverse administratieve en ondersteunende ta ken. Functie-eisen Als maatschappelijk werkër heeft u een relevante HBO-opleiding (bijvoorbeeld HBO-V, SPH, HBO-maat- schappelijk werk) en heeft u ervaring als maatschappelijk werker opgedaan in de ouderenzorg en affiniteit met verpleeghuis bewoners, U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden en u werkt cliëntgericht en resultaatgericht. Verder bent u in het bezit van een rijbewijs en u beschikt bij voorkeur over eigen vervoer. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden behorend bij de functie zijn gebaseerd op de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in functiegroep FWG 50 en het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 3.296,- en maximaal 5.365,- bruto fulltime per maand. Meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer R. Vaillant, maatschap pelijk werker, telefoonnummer 0111 -412651, Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 25 september a.s. richten aan mevrouw M. Zeedijk-van Engelen, personeelsconsulent van Verpleeghuis Cornelia onder vermelding van de functie. POSTBUS 215 - 4300 AE ZIERIKZEE TELEFOON 0111 -412651 De Schipper Woondelta, gevestigd te Arnemuiden, is sinds lange tijd gespecialiseerd in de meubel branche. Voor zaken als meubelen, woningtextiel en slaapkamers is een groot assortiment beschikbaar. Een deskundig team van verkopers adviseert klanten op een professionele wijze. ^jnorggna De Schipper Woondelta Arnemuiden I Om het deskundige verkoopteam te versterken zoeken wij voor de mëubelafdeling een enthousiaste m/v "met een creatieve, dynamische instelling" Waar ligt uw uitdaging? Samen met collega's in het verkoopteam bent u verantwoordelijk voor de verkoop van de producten op de meubelafdeling. De meubelen staan bekend om hun goede kwaliteit en vragen een bijbehorende, professionele manier van verkopen. Het doel van de functie is het zorgen voor voldoende omzet en het verder ontwikkelen van de afdeling. Wat is daarvoor nodig? een commerciële opleiding óp MBO-niveau; enkele jaren ervaring als verkoper in de detailhandel; flexibele instelling; j uitstekende communicatieve vaardigheden. Interesse in deze functie? Richt dan uw sollicitatiebrief met c.v. vóór 25 september a.s. aan OAZ Advies, afdeling Werving Selectie, Postbus 8, 4460 AA Goes. Aanvullende informatie wordt u graag verstrekt door de heer S. van Wijngaarden, OAZ Advies, telefoonnummer Ö113-2394S0, faxnummer 0113-239475. E-mail: info@oaz.nl. Kijk ook op onze internetsite: www.oaz.nl. ARB E I'D S B t U 1GSVE R.G U N N G A 9 10 016:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 64