PHILIPS FRANSE COÖRDINATOR ACM fat G0& Invalkrachten (m/v) DE Kuyper SECRETARESSE(m/v) Ifrmli-fttf- kv) aak Je with attt&tn wtaatr wtl -ZJtff- Philips Roosendaal zoekt 15 Mechanisch Operators m/v in vaste dienst Lelt mak. Ikitys beffw PERSONEEL commercieel administratief medewerker m/v MACHINISTEN Labour Service Zeeland BV 48 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 11 SEPTEMBER 190 De stichting Sociaal Kultureel Werk Middelburg (SKWM) organi seert en ondersteunt wijkgerichte en stedelijke activiteiten. De acti viteiten met uitkeringsgerechtigden worden georganiseerd door het Aktiviteiten Centrum Middelburg (ACM). De SKWM is met ingang van 1-1-2000 op zoek naar een voor 25 uur per week Taken: - het organiseren van activiteiten voor en door uitkeringsgerechtig den zoals langdurig werklozen, lichamelijk gehandicapten, ar beidsongeschikten en vrouwen vanaf 50 jaar die in een sociaal isolement (dreigen) te raken - het werven en begeleiden van vrijwilligers Functie-eisen: - een afgeronde relevante MBO-opleiding - ervaring in de omgang met uitkeringsgerechtigden en vrijwilligers - ervaring in het organiseren van sociaal culturele activiteiten - bereid tot onregelmatige werktijden - bekend met windows 98 en MS Word Geboden wordt: - werkoverleg - salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Welzijn, salaris 2.023,- bruto per maand bij 25 uur per week - een tijdelijk dienstverband van 1 jaar, dat bij gebleken geschikt heid verlengd kan worden voor onbepaalde tijd Voor inlichtingen kan contact worden opgenomen met de heer P. van der Linden, directeur, tel. 0118-629004. Schriftelijke sollicitaties voor 25 september 1999 richten aan: SKWM, sollicitatiecommissie ACM, Vrijlandstraat 33c, 4337 EA Middelburg. Stichting het GORS is voor 2 van haar instellingen op zoek naar (0 tot 36 uur per week) Algemene informatie: - We zijn voor meerdere locaties op zoek naar vaste invalkrachten die breed inzetbaar zijn. - De invalkrachten werken op het functie-niveau van assistent begeleider. - Kandidaten dienen minimaal te functioneren op LBO-niveau. - Kandidaten dienen flexibel inzetbaar te zijn gedurende alle werkdagen van de week. - Kandidaten dienen invoelingsvermogen te hebben in de diverse levensovertuigingen van de cliënten. - Ervaring in het werken met verstandelijk gehandicapten heeft onze voorkeur. - Kandidaten dienen in de omgeving van Goes woonachtig te zijn. De vacature is in drie onderdelen verdeeld: 1Orthopedagogisch Kinderdagcentrum de Zunneguus. Het KDC bereidt kinderen voor om door te groeien naar onderwijs. Voor kinderen die niet in aanmerking komen voor onderwijs wordt er, naast een aanbod van diverse activiteiten, ook een stuk verzorging geboden. 2. Dagcentra de Bevelanden: Op diverse locaties kunnen volwassen verstandelijk gehandicapten arbeidsmatig werken. 3. Dagcentra de Bevelanden: Op locatie de Beukenstraat kan voor volwassen verstandelijk gehan dicapten, naast de vraag naar activiteiten, ook de vraag m.b.t. verzorging beantwoord worden. Voor verdere informatie over de verschillende onderdelen kunt u contact opnemen met: Onderdeel 1Ina Steinmeier, interim coördinerend begeleider KDC de Zunneguus, tel. 0113-228917. Onderdeel 2: Peter van den Berg, manager dagbesteding Stichting het GORS, tel. 0113-273332. Onderdeel 3: Henk van den Berg, coördinerend begeleider DC de Bevelanden, tel. 0113-219326. Kandidaten dienen aan te geven naar welk(e) onderde(e)l(en) de voorkeur uitgaat. Schriftelijke reacties richt u t.a.v. alle onderdelen vóór 21 september a.s. aan: GORS, t.a.v. dhr. P.J. van den Berg, Postbus 2160, 4460 MD Goes. nstverlener zijn voor mensen met een verstandelijke handicap en gaat daarbij uit ig die is afgestemd op de unieke mogelijkheden en wensen van onze cliënten, een klimaat waann groei en integratie mogelijk is. Het werk van de stichting richt zich op de begeleiding bij - wonen - leren - werken - recreëren.(Wij doen dit op verschillende locaties verspreid over Midden- en Noord-Zeeland. KONINKLIJKE DISTILLATEURS Koninklijke De Kuyper is een gerenommeerde producent van jenevers, likeuren en ad vocaat. De producten van De Kuyper worden geproduceerd in haar vestigingen te Schiedam en Middelharnis en in ruim 80 landen verko.cht. De Kuyper voert een sterk merkenbeleid en kenmerkt zich als een organisatie met korte communicatielijnen, kwa liteitsbewustzijn en is internationaal georiënteerd. In de vestiging Middelharnis worden emulsiedranken geproduceerd, zoals vele soorten advocaat, laaggradige eierdranken en roomlikeuren. Voor deze vestiging zoeken wij op korte termijn een voor 34 uur per week Functie-omschrijving: bedienen telefooncentrale en ontvangen bezoekers verzorgen van inkomende en uitgaande post verzorgen van correspondentie bijhouden van de centrale agenda uitvoeren van diverse werkzaamheden voor afdelingen Kwaliteitsdienst en Zorgsystemen uitvoeren van diverse administratieve werkzaamheden Functie-eisen: afgeronde opleiding MEAO-secretarieel of vergelijkbare opleiding ervaring met tekstverwerking en spreadsheet programma's (WordPerfect/Quattro Pro) uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands, Engels en Duits goede contactuele eigenschappen organisatievermogen flexibele instelling enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie zelfstandig kunnen werken Voor verdere informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Ing. P. Rijpstra, Vestigingsmanager in Middelharnis, tel. 0187-488011 Stuur uw sollicitatie binnen 8 dagen naar Koninklijke De Kuyper B.V., Afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer C. B. Munnik, Postbus 62, 3100 AB Schiedam Philips Lighting zoekt enthousiaste mechanisch operators voor de twee TL units van de lampen fabriek in Roosendaal. De productie unit TL produceert zeer grote aantallen TL-lampen voor algemene en speciale verlichtingstoepassingen, zoals zonnebanklampen. De snelle productielijnen worden steeds verder gemechaniseerd. Dit stelt hoge eisen aan de medewerkers. De afdeling telt ruim 300 medewerkers. De productie unit Speciale TL maakt kleine series speciale lampen, zoals voor kopieerapparaten, medische en desinfectie. De afdeling telt ruim 200 medewerkers. Je baan Je wordt lid van een zelfsturend team binnen één van de productielijnteams. Zo'n team is verantwoordelijk voor het gehele proces van het produceren van lampen. -Samen met je collega's draag je zorg voor goede resultaten op je productie lijn. Je bewaakt het proces, doet onderhoud,"lost problemen op, en denkt mee over verbeteringen. Ook neem je verantwoordelijkheid voor een aan tal organisatorische taken. Je krijgt alle ruimte om je kwaliteiten in te zetten en verder te ontwikkelen. Dit wordt ondersteund door ruime opleidings mogelijkheden. Je werkt in 3 of 5 ploegendienst. Je profiel Een collegiale en flexibele LTS'er (of MAVO) C/D met het vakdiploma Vapro A/B of PTV-SOM (of bereid dit te halen). "Werkervaring is meegenomen, maar je verantwoordelijke instel ling, gevoel voor techniek en samenwerking en snel problemen kunnen oplossen zijn veel belang rijker. Je bent niet snel tevreden en probeert je werk steeds beter te doen. Uitdaging spreekt je aan. Werken bij een toonaangevend bedrijf met hoogwaardige technologieën en werken in een team past helemaal bij je. Je wilt je blijvend ont wikkelen door het volgen van opleidingen. Een boeiende onderneming Philips Lighting Roosendaal is het wereldwijde kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampen- groep. Naast de productie van de lampen is Roosendaal verantwoordelijk voor nieuwe producten en productieprocessen. Bovendien worden er nieuwe machines voor de fabricage van TL- en spaarlampen ontwikkeld en gebouwd. In de eigen glasfabriek worden de buizen voor TL-lampen geproduceerd. Het bedrijf heeft drie afzonderlijke productie units voor TL, Speciale TL en Spaarlampen. Er werden circa 1.300 medewerkers. Wil je meer weten, dan kun je van 8.30 tot 10.00 uur en van 15.30 tot 17.00 uur bellen met de heer Sander, Lijnteammanager bij de unit TL (0165-577544), of met de heer Vink (0165-577355) bij de unit SpecialeTL. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je binnen twee weken richten aan: Philips Personeelzaken, t.a.v. mevrouw E. van Asperen, Zwaanhoefstraat 2, 4702 LC Roosendaal. Een capaciteitentest kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. £/(p pendcigei&u-is Peene BV is een jong bedrijf dat afsluiters, veiligheden, regel- kleppen, enz. reviseert t.b.v. de industrie. Kortgele den is ons kwaliteitshandboek gecertificeerd vol gens NEN/IS09002 en VCA*. Wegens nog steeds uitbreidende werkzaamheden zoeken wij enthousiaste jonge (Machinejbankwerkers/monteurs voor werkzaamheden in de werkplaats en op loca tie. Gevraagd wordt een LTS/MTS-diploma Werk tuigbouwkunde, VVAI en rijbewijs B(E). Als je zin hebt in een afwisselende (niet van 8.00 tot 17.00) baan in een leuke ploeg stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. naar Appendagerevisie Peene BV Herculesweg 55 4338 PL Middelburg VERF-GROOTHANDEL Zonnebloemstraat 57 4461 PK Goes Postbus 205 4460 AE Goes Tel. 0113-270109 Fax. 0113-270107 Verf-Groothandel Franse is een regionale Verf-groothandel die met een aantal zeer specialistische merken in de Zeeuwse markt opereert. Met een klein maar gezellig team vullen we elkaar aan en ondersteunen onze relaties daar waar nodig is. Door het openvallen van een vacature is er bij ons plaats voor Een Binnen dienst medewerker Uw werkzaamheden bestaan uit: Magazijnbeheer en orderverwerking. Kleurmaker in onze moderne kleurmakerij. Winkelverkoop Telefonische verkoop. Div. voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Accuraat en zelfstandig kunnen werken. Goede communicatieve vaardigheden. In het bezit zijn van een rijbewijs. U gaat 40 uur werken van maandag- tot zaterdagochtend 12.00 uur (geen koopavond) in een variërende en afwisselende baan. Heb je interesse voor deze vacature schrijf dan binnen 7 dagen een brief met C.V. naar: Verf-Groothandel Franse Postbus 205 4460 AE Goes De natuur die Staatsbosbeheer beheert, is van ons allemaal. We kunnen er allemaal van genieten maar we moeten er natuurlijk ook verstandig mee omgaan. Staatsbosbeheer probeert hieraan tegemoet te komen door zoveel mogelijk open te staan voor de wensen van het Nederlandse publiek, zonder daarbij de natuur geweld aan te doen. Daan/oor beheren wij bossen, landschappen en andere natuurterreinen, herstellen we waardevolle gebieden en stellen we terreinen open voor openluchtrecreatie. Daarnaast werkt Staatsbosbeheer ook aan bijvoorbeeld duurzame houtproductie en de productie van vernieuwbare grondstoffen. Dit werk brengt ons in co'ntact met zeer diverse doelgroepen zoals overheden, natuur- en milieu organisaties en natuurlijk de Nederlandse burgers. De relatie tussen de verschillende belangengroepen en Staatsbosbeheer heeft vorm gekregen door onze Raad van Advies, die een stem in ons functioneren heeft Ons jonge bedrijfsbureauteam zoekt een nieuwe collega! H Staatsbosbeheer regio 7, district West-Brabant-Deltagebied, beheert ruim 30.000 hectare bossen en natuurgebieden. Voor de afdeling facilitair - een onderdeel van het bedrijfsbureau - zoeken we een Medewerker Documentaire Informatievoorziening (DIV) voor 18 uur per week, met als standplaats Middelburg. In deze functie ondersteunt u de regionale werkprocessen door inkomende informatie te selecteren, ordenen en ontsluiten, en zo te zorgen voor een actueel DIV-instrumentarium, afgestemd op de organisatie en de omgeving. Bovendien bent u verantwoordelijk voor het applicatiebeheer van de DIV-systemen en een vraagbaak voor de medewerkers die ermee werken. Verder bent u verant woordelijk voor de inrichting, het beheer en de toegankelijkheid van het archief, ondersteunt u medewerkers bij het vergaren van informatie en zorgt u voor beveiliging dan wel vernietiging van documenten. We zoeken iemand met een MBO werk- en denkniveau, die een opleiding DIOR of SOD 1 heeft afgerond. Daarnaast kent u de Archiefwet, en heeft u enkele jaren werkervaring in de documentaire informatievoorziening. Uw salaris bedraagt maximaal 4.113,- bruto per maand (schaal 5) bij een volledige werkweek. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. S Wilt u meer inlichtingen? Dan kunt u contact opnemen met de heer J.N. van der Maas, hoofd bedrijfsbureau of met mevrouw E.L.M.M. Lievens, office manager, tel. 0118-673 000. Uw sollicitatie richt u, binnen 14 dagen na publicatie, aan: Staatsbosbeheer regio 7 West-Brabant-Deltagebied, Postbus 5010, 4330 KA Middelburg, met de vermelding 'Sollicitatie' in de linkeronderhoek van de enveloppe. staatsbosbeheer Staatsbosbeheer. Werken aan de mooiste kant van Nederland. Roompot Zeeland Vakanties zoekt voor de afdeling Verhuuradministratie Taken aanspreekpunt, zowel telefonisch, persoonlijk als schriftelijk, voor de eigenaren die via onze organisatie verhuren 8 voeren van correspondentie en administratie afsluiten van verhuurcontracten Functie-eisen: klantvriendelijk stressbestendig vloeiende beheersing Duitse taal ruime kennis Word, Excel en Access 8 goede typevaardigheid bereidheid in het weekend te werken Interesse in deze afwisselende fulltime baan? Bel voor meer informatie 0113 7 374211 (tijdens kantooruren). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Roompot Zeeland Vakanties, t.a.v. Anita Maas, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Gevraagd met spoed voor rups- en wielkraan en minigravers. I.b.z. van WA 1 I V.O.F. RC. C. P. Boonman Postbus 9 w 4440 AA Ovezande ïfjool Tel. 06-53294063 na 20.00 uur 0113-655641 Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn gemotiveerde, flexibele medewerkers die stevig kunnen aanpakken ervaren heftruckchauffeurs certificaat is een voordeel Kandidaten dienen in het bezit te zijn van eigen vervoer. Wij bieden: goede verdiensten; bij gebleken geschiktheid volgt een vaste aanstel i ling. Ook mensen die parttime beschikbaar zijn kun nen reageren. Sollicitaties telefonisch tijdens kantooruren op telefoonnummer 0118-460092 of schriftelijk naar Postbus 114440 AA Ovezande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 48