PERSONEEL DRV Oostinga Hage arkiezaat Gezocht: Paardengekken (Ervaren) Assistent-Accountants m/v Ervaren Assistent-Accountant m/v OCEANWIPfl PERSONEELSFUNCTIONARIS Hoofd interne dienst 46 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1999 COLLEGE Binnen het ROC West- Brabant specialiseert het Markiezaat College zich ir een gevarieerd onderwijspakket in verschillende middelbare technische beroepsopleidingen. Deze zijn verdeeld over vijf onderwijsunits: Bouwkunde Schilderen, Elektrotechniek, Motorvoertuigentechniek Transport Logistiek, Proces- Milieutechniek en Werktuigbouwkunde Installatietechniek Bij de unit Motorvoertuigen, Transport en Logistiek van het Markiezaat College zijn er vacatures in verband met vervanging wegens ziekte DOCENTEN MOTORVOERTUIGENTECHNIEK 1,83 fte Korte functieomschrijving Hij of zij verzorgt de lessen - Vaktheorie - Bedrijfskunde - Praktijk schadeherstel Functie-eisen U heeft een adequate opleiding op HBO niveau U beschikt over de benodigde diploma's U heeft affiniteit met de te bereiken doelgroep De salariëring bedraagt afhankelijk van de complexiteit, schaal 10 conform de CAO-BVE. Bij de unit Proces- en Milieutechniek is er de vacature DOCENT PROCES/MILIEUTECHNIEK 1 fte Korte functieomschrijving Hij of zij verzorgt de lessen Proces/Milièutechniek Functie-eisen U heeft een adequate opleiding op HBO niveau U heeft ervaring in bovengenoemde vakgebieden De salariëring bedraagt afhankelijk van de complexiteit, schaal 10 conform de CAO-BVE. Tevens is er de vacature ontstaan van: TELEFONISTE RECEPTIONISTE 0,75 fte Korte functieomschrijving Telefoonbehandeling Administratieve werkzaamheden Functie-eisen Goede communicatieve vaardigheden De salariëring bedraagt afhankelijk van de complexiteit schaal 3 conform de CAO-BVE. citaties Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan het Markiezaat College t.a.v. afd. P.Z. Postbus 243, 4600 AE Bergen op Zoom Voor inlichtingen over de vacature Motorvoertuigentechniek kunt u bellen mevr. C. Camphens, voor de vacature Proces/Milieutechniek dhr. E. Boerhout en voor de vacature van receptioniste/telefoniste dhrJ. Pellis (tel. 0164-236023) Benjë helemaal weg van paarden? Wil je niets anders dan paardrijden? Vind je het leuk om paarden te verzorgen? En heb je de ruimte om een paard te stallen? Heb je al deze vragen met ja beantwoord, dan zijn wij op zoek naarjou! Wij zoeken paardengekken die van eind september tot voorjaar 2000 voor één of meerdere paarden en/of pony's willen zorgen. Nieuwsgierig geworden? Bel snel voor meer info naar Carin v/d Velde. Tel.: 06 22519140 Belastingadviseurs Mee kantoren m £)g Rqo Van der Veen is een maatschap van accountants- en belastingadviseurs met een sterk Dirksland, Goes, Middelburg, °P de client gerichte aanpak. In onze kantoren, die zijn verspreid over Zuidwest Nederland, Oud-Beijeriand. werken circa 200 enthousiaste mensen in uiteenlopende disciplines voor middelgrote onder- siiedrechtTn nemingen, midden- en kleinbedrijf, vrije beroepsbeoefenaren, semi-overheid en non-profit Zjerikzee organisaties. Voor de accountantsafdeling op onze kantoren te Middelburg en Zierikzee zijn wij op zoek naar Inhoud functie De assistent-accountant verricht onder supervisie van één van onze accountants zelfstandig controle- en advieswerkzaamheden, stelt jaarrekeningen samen en verzorgt de rapportering. Functie-eisen Minimaal HAVO- of MEAO-opleiding (of vergelijkbaar). Enige jaren praktijkervaring. Goede communicatieve vaardigheden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met: de heer H.G. Joziasse RA, tel. kantoor Middelburg 0118-634000, privé 0118-629034 of de heer F.H.J. Jansen RA, tel. kantoor Zierikzee 0111-417155, privé 0113-320182. Voor de agrarische afdeling op ons kantoor Goes zijn wij op zoek naar een Inhoud functie De assistent-accountant verricht in teamverband administratieve werkzaamheden, stelt jaarrekeningen en fiscale aangiften samen van agrarische ondernemingen en bespreekt deze met de cliënten. Functie-eisen MBO-/HBO-opleidingsniveau, Bereidheid om verdere vakgerichte opleidingen te volgen. Affiniteit met de agrarische sector. Enige jaren praktijkervaring. Goede communicatieve vaardigheden. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met: de heer C. de Bruijn, tel. kantoor 0113-213120, privé 0118-551696 of de heer J.D. Visee RA, tel. kantoor 0113-213120, privé 0113-341802. Wij bieden u naast een honorering die in overeenstemming is met opleiding en ervaring uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. A member of Accountants Global Network, International, an association of separate and independent accounting and consulting firms Uw interesse voor één van deze functies kunt u kenbaar maken door binnen twee weken te schrijven naar De Roo Van der Veen, Postbus 117, 4460 AC in Goes, ter attentie van afd. Personeelszaken, de heer F. Overbeeke. Ook kunt u e-mailen naar: info@drv.nl. Meer informatie over De Roo Van der Veen kunt u vinden op http://www.drv.nl. De Roo Van der Veen. Betere kijk op de zaak. NOTARISSEN Wij komen menskracht te kort op onze afdeling onroerend-goed! Daarom zoeken wij een ENERGIEKE MEDEWERKER (m/v) die ondersteuning kan geven in de vorm van het organiseren/coördineren van afspraken; het verwerken van correspondentie; het verrichten van kadastrale recherches; het afwerken van akten en afschriften daarvan; het aanmaken, beheren en archiveren van dossiers, enzovoorts. Het betreft een full-time baan: 37,5 uur per week. Wij bieden een dynamische veelzijdige werkkring op een goed geoutilleerd kantoor. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Indien u met goed gevolg een (juridisch) secretariële opleiding op tenminste MEAO-niveau hebt voltooid of praktijkervaring hebt opgedaan in een soortgelijke functie in het notariaat; een uitdaging ziet in het optimaal benutten van automatiseringssystemen; servicegericht en praktisch bent ingesteld; graag in teamverband werkt; woonachtig bent in Goes of directe omgeving; al hetgeen u aan vertrouwelijke informatie in uw werk tegenkomt strikt geheim kunt houden, wordt u uitgenodigd om uw schriftelijke sollicitatie vóór 25 september a.s. te richten aan: Van Dissel Oostinga Hage Notarissen Postbus 202 4460 AE Goes Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door de heer M.K. Dieleman (tel. 0113 - 232800) Oceanwide Services B.V. Oceanwide Services is een bouwbedrijf, gespecialiseerd in restauraties en renovaties van historische gebouwen. Zij maakt deel uit van de Oceanwide Groep. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's, te weten: 1 Allround metselaar VÉ/ iT9 1 Allround timmerman Alle werkzaamheden worden door een ambitieus team in eigen beheer uitgevoerd Gevoel voor ambachtelijk werk is een pre Beloning volgens. bouw-CAO Heeft u belangstelling voor een van deze functies, stuur dan uw schriftelijke reactie voorzien van C.V. binnen 10 dagen Oceanwide Services B.V. T.a.v.: de heer P. van Iwaarden Postbus 5014 4380 KA Vlissingen Voor inlichtingen: Tel.: 0118-414630 Mob.: 06-51-408210 Door recente uitbreidingen staat in Kruiningen thans de grootste en modernste aardappelverwerkingsunit in Europa. Binnen onze organisatie zorgen wij voor de teeltbegeleiding, de inkoop, het transport, het sorteren, de opslag en uiteraard voor het verwerken van aardappelen. Onze enthousiaste groep van ruim 600 mede werksters werkt voortdurend aan verbetering van onze technologie, ons product-assortiment en de kwaliteit van het product om onze klanten optimaal te kunnen bedienen. Voor onze afdeling Personeel Organisatie, bestaande uit 5 medewerk(st)ers, zijn wij op zoek naar een: M/V Als Personeelsfunctionaris geef je mede uitvoering aan het vastgestelde personeelsbeleid. Je uitvoerende en ondersteunende taken hebben betrekking op de arbeidsvoorwaarden, arbeidsomstandigheden, arbeidsinhoud en arbeidsverhoudingen. Zo verricht je onder meer activiteiten op het vlak van werving- en selectie en help je bij het organiseren van opleidingen en trainingen. Tevens verzorg je periodieke verslaglegging, rapportages en notities en verricht je administratieve taken op het vlak van personeelsbeheer. Onze nieuwe collega heeft een afgeronde HBO-opleiding richting personeelswerk en heeft bij voorkeur enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie. Je bent in staat om zelfstandig en in teamverband te werken en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Uiteraard heb je ook ervaring met PC programma's zoals Word en Exel. Wij "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we je sollicitatiebrief binnen 14 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb-Weston/Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 17,4416 ZG Kruiningen. Lamb-Weston/Meijer is de naam van de onderneming die sinds 1994 de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb- Weston en de Nederlandse aardappel specialist Meijer bundelt. Lamb-Weston is de nummer één op het gebied van aardappelverwerking door innovatieve producten, zelf ontwikkelde technologie en uitstekende relaties met mondiaal opererende klanten. Meijer is sinds 1920 met succes actief op de internationale aardappelmarkt. Naast de handelsactiviteiten worden op het eigen kweekbedrijf succesvolle nieuwe aardappelrassen ontwikkeld. Bent ii iemand die van aanpakken weet en wilt 11 regelmatig een weekend werken? Wij bieden n een leuke afwisselende baan als voedingsassistente centrale keuken. Namens de 225 cliënten die voor hun zorg- en onder- steuningsvragen gekozen hebben voor het Verpleeghuis Ter Schorre in Terneuzen zijn wij op korte termijn op zoek naar een voedingsassistente centrale keuken voor 28 uur gemiddeld per maand, te weten één keer per 14 dagen op zaterdag en zondag. Daarnaast verwachten wij van u de bereidheid om bij ziekte of vakantie van uw collega- voedingsassistente extra te werken. Deze werkzaamheden liggen met name op doordeweekse dagen tussen 7.30 en 17.00 uur. De functie: Tot uw belangrijkste werkzaamheden behoren o.a. afwassen en portioneren van de maaltijden ten behoeve van de cliënten binnen de verschillende woonafdelingen, Daarnaast wordt u gedurende enkele uren per dag ingezet voor de aanwezige restauratieve voorziening. Binnen deze voorziening behoort het o.a. tot uw taken koffie, thee en andere verstrek kingen te verzorgen tijdens pauzes van uw collega- T E S C H 0 personeelsleden, vergaderingen en andere bijeenkomsten binnen Ter Schorre. Wij vragen: Gezien uw werkzaam heden is het belangrijk dat u accuraat kunt werken, enige kennis heeft van de richtlijnen die door het ministerie rond de hygiëne zijn opgesteld, een representatief voorkomen bezit en bereid bent uw werkzaamheden af te stemmen op de dienstverleningsvraag. Wij bieden: De functie is ingedeeld in functiegroep 15, met een maximumsalaris van 3.296,- bruto per maand. De arbeidsvoorwaarden, zijn afgestemd op de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw I Cortvriendt, telefoon (0115) 67 89 10. Sollicitatie: Als deze afwisselende functie u aanspreekt, kunt u binnen veertien dagen uw schriftelijke sollicitatie sturen naar verpleeghuis Ter Schorre, t.a.v. mevrouw M. Pauwels, personeels functionaris, postbus 275, 4530 AG Terneuzen. R E Verpleeghuis Ter Schorre (225 plaatsen) vormt samen met verzorgingshuis De Vurssche te Axel de Regio Zeeuws-Vlaanderen, onderdeel van de SVRZ, tn Ter Schorre worden mensen met somatische of psychogeriatrische problematiek verzorgd en behandeld. Daarnaast heeft Ter Schorre een dagbehandeling met 14 plaatsen. Er zijn ongeveer 400 mensen werkzaam in verschillende disciplines. Ter Schorre werkt in 7 substitutieprojecten samen met verzorgings- huizen in de regio. Meer informatie over de SVRZ kunt u vinden op: http://www:svrz.nl Het Van Weel- Bethesda Ziekenhuis is een algemeen zieken huis. Klein maar compleet met 140 bedden en een breed aanbod aan specialis men. Kenmerkend zijn de plezierige werk verhoudingen en de patiëntvriendelijke sfeer. Het ziekenhuis heeft een christelijke identiteit. Het verzorgings gebied is het eiland Goeree-Overfiakkee en omliggende gebieden. Dit eiland biedt een aantrekkelijke, rustige woonomgeving en prima recreatieve voorzieningen. ZIEKENHUIS DIRKSLAND VAN WEEL-BETHESDA ZIEKENHUIS DIRKSLAND (GOEREE-OVERFLAKKEE) Graag komen wij op korte termijn in contact met kandidaten voor de functie van Het betreft een fulltime dienstverband, 36 uur gemiddeld per week. De interne dienst maakt deel uit van de facilitaire dienst. U geeft leiding aan 40 medewerkenden, die werkzaam zijn in de schoonmaakdienst op verpleegafdelingen, operatie- en centrale sterilisatie-afdeling, in algemene ruimten, op de polikliniek, het laboratorium en de röntgenafdeling. Voorts vallen de werkzaam heden binnen de linnenkamer onder uw verantwoordelijkheid. Functie-eisen - een relevante HBO-opleiding; - ervaring in een soortgelijke functie bij voorkeur in de gezondheidszorg; - goede sociale vaardigheden; - aantoonbare leidinggevende capaciteiten. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaar den zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie Nadere informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw J.M.K. Pleysier, hoofd facilitaire dienst, telefoon (0187) 60 73 00. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 22 september a.s. richten aan de afdeling personeelszaken van het ziekenhuis, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 46