eiF PERSONEEL Commercieel Adviseur Smeermiddelen Met affectie voor techniek O Adviseur informatievoorziening: "Als je je goed kunt inleven in andere vakgebieden heb je absoluut een voorsprong." CALCULATOR m/v 34 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 11 SEPTEMBER 199c Hercules Incorporated is een internatio naal chemieconcern, waarbinnen ongeveer 13.000 medewerkers gezamenlijk een omzet realiseren van tien miljard gulden. In Nederland zijn de verkoop- en ondersteu nende afdelingen in Rijswijk gevestigd. Productiebedrijven en laboratoria zijn in Bamevcld, Zwijndrecht en Middelburg gesitueerd. Onze producten kennen vele toepassingen, zoals kleefstoffen, drukinkten, papier, verf, voedings- en genotmiddelen, cosmetica, farmaceutica, textiel- en bouw producten en waterchemicaliën. De vesti ging Aliddelburg heeft ook activiteiten met Europese Resins-verantwoordelijklieden. In het Operations Department van onze vestiging in Middelburg hebben wij de volgende vacatures: A. Ervaren Process Operators (m/v) Werkzaam in vijfploegendienst B. Ervaren Operators (m/v) Werkzaam in dagdienst A. Voor de functies van Process Operator in de vijfploegendienst geldt dat er bedienings- en controle werkzaamheden worden verricht in de diverse units van het Operations Department. Functie-eisen Process Operator.- minimaal diploma VAPRO-B of gelijkwaardig; diploma Vorkheftruckrijden; diploma VCA-1; drie tot vijf jaar relevante ervaring in de process-industrie, in het bijzonder met beeldschermbestu ring van chemische processen. B. Voor de functie van Operator, werkzaam in dagdienst, geldt dat voornamelijk op uitvoerend niveau ondersteuning wordt verleend aan de volcontinudienst. Functie-eisen Operator dagdienst: LTS-C-niveau, diploma VAPRO-A of gelijkwaardig; diploma Vorkheftruckrijden; diploma VCA-1. Voor beide functies geldt verder: goede kennis van de Engelse taal; het vermogen goed te functioneren in teamverband; een flexibele instelling; de bereidheid tot het volgen van relevante studies. Hercules biedt: Een interessante en veelzijdige baan binnen een dynamische, internatio naal georiënteerde onderneming met een uitstekende werksfeer, een prima salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen veertien dagen richten aan Hercules BV, ter attentie van de heer G.H. Drost, Supervisor Human Resources, Postbus 8018, 4330 EA Middelburg. Gaarne duide lijk vermelden of u solliciteert naar de functie genoemd onder A. of B. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Working with the power of Hercules. MHERCULES ADVANTA VANÜERHAV E Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot liaar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastende teeltmerhoden vormen de leidraad in geavanceerde research.programma 's. Her bedrijf heeft haar hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende znaizaadgroep Advanta, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun en AsrraZeneca. met 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschap pijen in Europa. Noord- en Zuid-Amerlka, Afrika. Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanra-groep voor 830 miljoen gulden aan landbouwzaaizaden Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Voor de magazijnorganisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar enkele magazijnmedewerkers m/v voor de ploegendienst Uw functie Als magazijnmedewerker houdt u zich bezig met de verwerking van zaaizaden: ontvangst, behandelen, schonen, mengen en afzakken. Verder verricht u alle overige magazijnwerkzaamheden. Uw profiel U beschikt over een afgeronde MBO-opleiding of heeft dit niveau bereikt door werkervaring. U bent bekend met computers en technisch onderlegd. Ervaring met machinebediening en heftruckwerk sriekt tot aanbeveling. Agrarische achtergrond of kennis is een pre. U bent bereid om, indien nodig, over te werken. Uw reactie llw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta VanderHave, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4420 AA Kapelle. tel. 0113 - 34 79 11. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer C. Leijdens, bedrijfsleider, tel. 0113 - 34 79 11. Elf Oil Nederland maakt deel uit van het concern Elf Aquitaine, producent van onder meer hoogwaardige smeermiddelen voor de automobielsector, de industrie en de landbouw. De verkoop in Nederland vindt plaats vanuit Capelle aan den IJssel. Deze verkooporganisatie onderscheidt zich door zich op te stellen als partner van haar klanten. Hiertoe denkt men mee in oplossingen in bijvoorbeeld werkplaatsuitrustingen alsmede de bijbehorende financieringen. Voor het rayon Zeeland/West-Brabant zoeken wij voor onze cliënt een (v/m): De functie: U stelt zich op als de gespreks partner van uw zakenrelaties (garage bedrijven, fleetowners, landbouw- mechanisatiebedrijven etc.) die u adviseert over de producten en toe passingen, 'het distributiemateriaal en de installatie ervan. Kansen op de markt zullen u niet ontgaan en weet u door uw professionele opstelling te benutten. Waar nodig laat u zich bijstaan door de verkoop binnendienst, de verkoopleider of de motorbeheersysteem-specialist. U draagt, samen met de collega adviseurs, de verkoopleiders en de commercieel directeur, bij aan het uitstippelen van de commerciële strategie en de ontwikkeling en uitvoering van promotionele acties. Uw activiteiten zijn erop gericht het marktaandeel verder te vergroten. Gevraagd wordt: - Een zelfstandige, initiatiefrijke en klantgerichte opstelling. - Enkele jaren succesvolle verkoop ervaring, liefst in de business-to- business markt. - HBO werk- en denkniveau. - Leeftijdsindicatie: 25-35 jaar. Geboden wordt: - Een afwisselende, zelfstandige en verantwoordelijke verkoopfunctie op het snijvlak van techniek en commercie. - Volop ruimte voor eigen initiatief en inbreng in een innovatieve, internationale en toonaangevende organisatie. - Brede, professionele ondersteuning vanuit de organisatie met aanvul lende diensten om de klant opti maal te begeleiden. - Naast een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, mogelijkheid tot het volgen van opleidingen. Het gedreven verkooptalent dat zich door bovenstaande functie voelt aangesproken, schrijft een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 175.92671 P aan: Mercuri Urval B.V. Westblaak 132 3012 KM Rotterdam. E-mail: sol.rdm@mercuriurval.nl J VAN EIJZEREN V.O.F. MECHANISATIE-CONSTRUCTIE- EN INSTALLATIEBEDRIJF Van Eijzeren V.O.F. in Borssele is actief in de me taalconstructie. Tevens zijn wij werkzaam in de landbouwmechanisatie en installatie. Ter versterking van ons constructieteam zoeken wij op korte termijn een LASSER/METAALBEWERKER die zelfstandig en in teamverband kan werken. Functie-eisen: - Leeftijd bij voorkeur tussen 20 en 35 jaar. - Opleiding MTS-niveau, evt. aangevuld met cursussen. - Bij voorkeur ervaring in soortgelijke functie. - Flexibel, allround, teamplayer. - Rijbewijs BE. Reacties: Bent u geïnteresseerd in deze functie? Schrijf dan binnen'1b dagen uw korte brief met CV aan: Van Eijzeren v.o.f., t.a.v. dhr. C. van Eijzeren, Quistenburg 214454 PZ Borssele. Voor meer informatie over deze functie kunt u con tact opnemen met de heer C. van Eijzeren, tel.:0113-352040. ZOEK JE EEN GLANZENDE CARRIERE IN DE TECHNIEK, DAN BEN JE BIJ ONS OP HET JUISTE ADRES! Als E&l installateur systeemintegrator zijn wij actief op gebied van: elektrische centrales, railtransport, industrie en utiliteit infrastructuur. In de Benelux beschikken I wij over ruim 1100 medewerkers. Wij zoeken kandidaten om door ons opgeleid te worden voor de functie: (aankomend) Meet-en Regeltechnicus Vooral jongeren komen in aanmerking, vervolgopleidingen worden door ons voorzien. Heb je een elektrotechnische achtergrond (LBO of MBO), zoek je een baan in je t omgeving met doorgroeimogelijkheden, bei of schr if ons dan; tijdens kantooruren 0168-388032, buiten kantooruren 06-22668826, of stuur je gegevens naar de heer A. van Dijke. ALSTOM CONTRACTING B.V. Postbus 19, 4780 AA Moerdijk. E-mail: mail@alstom-contracting.nl http://www.alstom.com Academicus (of vergelijkbaar werk- en denkniveau) (v/m) voor de afdeling AXI, Middelburg Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie vad Verkeer en Waterstaat, vervult een belangrijke rol in de aanleg, het beheer en onderhoud van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Was in het begin het 'toezicht op de dijken en de waterstaat-, kundige toestand des Lands' de primaire verant woordelijkheid, tegenwoordig kent de organisatie de volgende 'kerntaken': bescherming tegen overstro mingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en bevorde ren van de verkeersveiligheid. Sinds 1798 is het werkterrein niet alleen uitgebreid, de manier waar op de zaken worden benaderd is ook aangepast aan de eisen van 'de huidige tijd. Rijkswaterstaat luis tert bij het vervullen van zijn taak aandachtig naar de maatschappij, die niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toeschouwer én gebruiker is. Van medewerkers wordt verwacht dat zij werken aan oplossingen met oog voor de samenleving, en met respect voor de mening van anderen. Dat die oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is één van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Tegelijkertijd dient een kwalitatief hoogwaardig product tegen een verantwoorde prijs te worden gerealiseerd. Dit vereist gedegen kennis en een groot verant woordelijkheidsgevoel. In totaal werken bij Rijkswaterstaat 10.000 mensen, verdeeld over 10 regionale directies en 6 specialis tische diensten, Voor overige vacatures kunt u kijken op onze Internetsitewww.minvenw.nl/rws/perspectief Een van die directies is de Directie Zeeland. Deze directie is verantwoordelijk voor een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)snelwegen en vaarwegen, van waterkeringen en havenbeheer, van water huishouding en oeververbindingen. Tevens voert de directie het beheer over en houdt toezicht op rijkswegen en rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in de regio Zeeland. Hierbij spelen, naast veiligheid en economie, de belangen van milieu en land schap nadrukkelijk mee bij de keuzes die worden gemaakt. Bij de directie werken circa 900 medewerkers. U gaat werken bij de afdeling Informatisering/ Projecten en Adviezen, die is belast met taken op het gebied van informatie én automatisering. Taken U voert informatieanalyses en toekomst verkenningen uit. Op basis hiervan biedt u oplossingsalternatieven en bepaalt u - in overleg met de afdeling - het informatiebeleid en de te nemen migratiestappen. U maakt in deze functie deel uit van een groep adviseurs en projectleiders. U hebt een universitaire opleiding (bijvoorbeeld in de richting bedrijfskunde/informatica) met succes doorlopen en hebt ervaring met project matig werken. Verder bent u oplossingsgericht en creatief genoeg om u in te kunnen leven in andere vakgebieden. Vanzelfsprekend dient u tevens te beschikken over een klantgerichte instelling en goede communicatieve vaardig heden. Salaris Uw salaris bedraag't maximaal f 7.460,- bruto per maand (schaal 11 BBRA '84), exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W.H. Stout, hoofd Projecten en Adviezen, telefoon (0118) 68 64 41 U kunt bij ons op twee manieren solliciteren, Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer 4/PZC. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Een psychologisch of assessmentonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicap ten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Wij bieden u eer -p^eativiteiten eei fïformatie kunt u contact opnemen de Jonge, telefoon 0113-213510 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie KWS, Koninklijke Wegenbouw Stevin, is één van de toonaangevende wegenbouwers in Nederland. KWS is een landelijk opererend bedrijf met 1700 medewerkers, verdeeld over negen districten en maakt deel uit van Koninklijke Volker Wessels Stevin nv. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Utrecht. Wij houden ons bezig met infrastructurele werken. De nadruk ligt op nieuwbouw, reconstructie en onderhoud van wegen en rioleringen, maar daarnaast leggen wij bijvoorbeeld ook sportvelden, recreatieterreinen en vuilstortplaatsen aan en saneren wij vervuilde bodems. Inventiviteit, kwaliteit en betrouwbaarheid staan bij ons hoog in het vaandel. KWS is een slagvaardige onderneming. Dat is vooral te danken aan de kwaliteit en de mentaliteit van onze medewerkers. Voor ons district Noord-Brabant/Zee land met als standplaats Goes zijn wij op zoek naar een kandidaat yoor de volgende functie: met als belangrijkste taken: - analyseren Yan bestekken en tekeningen en het maken Yan een begroting voor bestekken - aanvragen van offertes bij leveranciers en onderaannemers - opstellen van nacalculaties en maken van een ontwerp op basis van programma Yan eisen functievereisten: - MTS of HTS opleiding Civiele Techniek I Weg- en Waterbouw - minimaal 3 jaar werkervaring in het vakgebied - gedegen kennis var, de standaard RAW 1990/1995. nde en zelfstandige functie met veel eigen inbreng, ruimte yoor .te van verartwoordeJijkheid ïfcontact opnemen met de heer R.H. Yan Koeveringe of na het verschijnen Yan 'van een curriculum vitae, te sturen aan personeel pn organisatie, postbus 193, Ta* 'op priijsgesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 34