Renato Dijkstra vloert Zierikzee Mannen van BC\ winnen, vrouwen in finale onderuit Tjoba lijdt onnodig zwaar verlies Tweede plaats Erwin Veldman Robur krijgt pak slaag van Oostburg Willy de Nooyer luistert debuut op met zilveren plak Zwaar gehavende Schouwse ploeg krijgt afstraffing Feyenoord verliest in Zaragoza uitslagen door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Een zwaar geha vend Zierikzee kon gisteren middag op eigen veld Vlissingen niet bijbenen: 1-4. De Walcherse ploeg, die zich dit seizoen be hoorlijk heeft versterkt, startte in de eerste helft enigszins te genvallend, maar bewees uit eindelijk de betere ploeg te zijn in de Zeeuwse derby. Twee van de vier Vlissingse doelpunten werden opgeëist door spits Re nato Dijkstra. Met straaltjes liep bij Vlissin- gen-aanvaller Renato Dijkstra na afloop het zweet van zijn ge zicht. De zomerse omstandighe den zorgden in de Zeeuwse der by voor een ware slijtageslag. De 27-jarige Dijkstra liep even wel met een brede glimlach het veld af. Hij had met twee treffers een groot aandeel in de uitein delijke 4- 1-zege van Vlissingen. De aanvaller, door trainer An- dré Wurth van het middenveld meer naar voren geschoven, schikte zich in zijn rol als diepe spits. ,,Dit is mijn eerste jaar in de spits. Ik speel eigenlijk het liefst op het middenveld. Maar als de trainer me liever in de spits ziet staan, voer ik uit wat hij zegt", aldus Dijkstra. Tijdens voor gaande seizoenen was hij mees tentijds goed voor gemiddeld vijf doelpunten. Bijna de helft daarvan heeft Dijkstra nu al meteen tijdens de eerste compe- ZARAGOZA - Feyenoord heeft zondagavond de oefenwedstrijd in en tegen Zaragoza met 2-0 verloren. Positief voor de Rotterdammers was de aanwezigheid van Kees van Wonderen en Jean-Paul van Gastel die na hun blessures res pectievelijk 90 en 83 minuten mee speelden. Van Wonderen was betrokken bij het eerste Spaanse doelpunt, hij veroor zaakte voor de rust een straf schop. In een pittige partij liet -Julio Cruz twee kansen onbe nut. ANP titiewedstrijd op zijn naam. De Vlissinger toonde in Zierik zee een neus te hebben voor uit zonderlijke situaties. Bij de ope ningstreffer, na 37 minuten in de eerste helft, maakte Dijkstra handig gebruik van een ver meende buitenspelsituatie, waarbij de complete Zierikzee- se verdediging stilstond. Dijk stra niet: hij prikte de 0-1 bin nen. Bij zijn tweede doelpunt in de 18e minuut van de tweede helft werd zijn storen bij Zierikzee- keeper Jaco van der Schee be loond met de tweede treffer. Van der Schee, die geen kant meer opkon, schoot de bal pardoes in de voeten van de attente spits. Goed doelpunt Zierikzee-trainer Bert Pentury typeerde de tegengoals dan ook op zijn eigen wijze. „De eerste was buitenspel, de tweede was een grote fout van de keeper, de derde was ook buitenspel en ei genlijk was alleen de vierde goal een goed doelpunt." Het spelpeil van Vlissingen was de oefenmeester van de rood zwarten overigens danig tegen gevallen. „Ik had een domi nanter Vlissingen verwacht vanmiddag. Ze vielen eigenlijk een beetje tegen." Over het op treden van de eigen elf, waarin vijf basisspelers ontbraken, toonde Pentury zich niet hele maal ontevreden. „We hadden duidelijk te weinig mensen die het elftal kunnen dragen. Toch vind ik dat er nog veel kansen zijn gecreëerd. Het is alleen jammer dat er niet meer scoordwerd." Bert Pentury doelde onder meer op de open kansen die Lee Mol, Thomas Vos, Patrick Rogge band en Robbert Roggeband kregen. De killersmentaliteit ontbrak evenwel: geen van de aanvallers had het vizier giste ren op scherp staan. Na een enigszins gelijkwaardige eerste helft viel acht minuten voor de rust de Vlissingse openingstref fer door Renato Dijkstra. Na de knullige fout van doelman Jaco van der Schee, waaruit ander maal Dijkstra wist te scoren, was het Patrick Roggeband die een minuut later toch de aan sluiting realiseerde. Mede door de tropische tempe raturen zakte het spel van Zie rikzee daarna steeds verder weg en kon Vlissingen via Jeroen Roelse en de razendsnelle Lio nel Lord uitlopen naar een 1-4 zege. Zierikzee: Jaco van der Schee; John Berrevoets, Erwin Nelisse, Barry Hage, Perry Goedege- buure; Martin Padmos, Robbert Roggeband, Perry Lucas; Lee Mol 65. Benjamin Verroest), Pa trick Roggeband, Thomas Vos. Vlissingen: Peter Brusse; Jack Blijlevens, Christiaan Maas, Shannon Braafhart, Ruud San ders; Paul Noya (60.Richard Hollebrands), Abdu Ben Khed- da, Jeroen Roelse; Lionel Lord, Renato Dijkstra, Pascal Caumartin (52. Mourad Bough- mari). ge- Spelmoment uit het treffen tussen Zierikzee en Vlissingen (gestreept shirt). foto Janne Wolterbeek van onze sportredactie GOES - In de zesde klasse A is Robur het seizoen begonnen met een zware neder laag. Op eigen veld verloor de Bevelandse ploeg met maar liefst 8-0 van Oostburg, dat uit de vijfde klasse is gedegradeerd. In de zesde klasse A zette Dreischor Volhar ding simpel opzij (4-0). In de zesde klasse B won Vosmeer met 5-2 van SC Welberg. Robur-Oostburg 0-8: Een eenzijdig duel dat halverwege met een 0-5-tussenstand eigenlijk al beslist was. Oostburg ging ook in de tweede helft door, hetgeen leidde tot een 0-8-eindstand door doelpunten van Abdul Jaloch, Davy van de Veire, Peter van de Linde, Nico Sol, en Salar Azimi en Dimitri Overmeire (beiden 2x). Dreischor - Volharding 4-0 (2-0): Dreischor kende weinig problemen met Volharding. De vier treffers waren een magere afspiegeling van de krachtsver houdingen. Patrick Berrevoets reageerde attent op een foute terugspeelbal (1-0), Bayunga Tekadiamona zorgde voor 2-0. Berrevoets zorgde voor 3-0 en invaller Le on Kloet tilde de stand naar 4-0. SC Welberg-Vosmeer 4-5: Op last van de scheidsrechter moesten de spelers van Vosmeer met tape rugnummers aanbren gen op hun shirts. Een feller Vosmeer leidde halverwege met 1-3 door doelpunten van Jacco Vaders, Wil Kostermans en Rini Plompe. Na rust scoorde Kostermans weer (1-4), Sander Koenraad scoorde tegen (2-4). Kostermans schoot Vosmeer naar een ogenschijnlijk veilige 2-5-voorsprong, maar Welberg kwam nog sterk terug door doelpunten van Koenraad (strafschop) en Mark Willigers. door Pieter van Klinken VLISSINGEN - Het jaarlijkse basketbaltoernooi van BC Vlis singen werd zondag bij de man nen gewonnen door de organi serende club. Bij de vrouwen ging het Amsterdamse BV Lely met de eindzege aan de haal. Le ly won in de finale van BC Vlis singen. Als voorbereiding op de nieuwe competitie houdt BC Vlissingen elk jaar een toernooi, waaraan ook de grote clubs meedoen. De Vlissingse vrouwen, die komend jaar in de landelijke eerste divi sie uitkomen, ontmoetten giste ren al enkele tegenstanders zo als Gunco (Rotterdam), Niels Stensen (Utrecht) en BV Lely (Amsterdam). Na de eerste twee wedstrijden werden twee pou les gemaakt waarin de beste drie ploegen streden om de hoogste plaats, en drie ploegen vochten op een vierde plaats. In de eerste poulewedstrijd trof fen de Vlissingse vrouwen Niels Stensen. De Zeeuwse vrouwen kwamen snel op een voor sprong. Die gaven ze niet meer uit handen. De marge bleef on geveer acht en mede door Yo- landa Joosse kon BC Vlissingen in de laatste vijf minuten uitlo pen naar de 35-24-winst. BV Lely won Niels Stensen, waar door Vlissingen en Lely moch ten strijden om de hoogste eer. De wedstrijd ging gelijk op. Tot 10-10 kon BC Vlissingen het bij houden, maar toen scoorden de Utrechtse vrouwen driemaal achter elkaar. Coach Tom Joziasse van BCV vroeg een time-out aan. Dat deed zijn speelsters goed. Ze kwamen terug tot 18-17. Astrid Franke verzuimde de gelijkma ker echter met een lay-up op het bord te brengen. BV Lely won uiteindelijk met 21-17. „Lely was aan het einde beter zei Fe- mke ten Hakken. „Ze waren fel ler, fysiek ook beter. Dat het ons niet lukte om te scoren snap ik niet, maar dat hebben we wel vaker. Mannen De mannen van BCV ging het beter af. Na twee keer winst in de voorronden bereikte de ploeg de halve finale. Daarin was WSC de tegenstander. Nas stroeve start begon het bij B( te lopen. Met name Rakesh Atj noe bleek erg sterk in de o bouw. Van achteruit kon hijl ploeg dirigeren. Ramon de BI: maakte goed af, ook van achi de drie-meter-lijn. De overwj ning' was niet afgetekend (28- maar wel voldoende voor) bereiken van de finale, waa Dunatos uit Meerssen wachtt Het begin van de finale was:; BCV-zijde niet sterk. De Lt burgse ploeg speelde een sti sneller en nam een voorspros Toch kwam BCV terug. De dn op de ploeg van André Ij rienisse werd plots minder Arno Francke schoot name Vlissingen meerdere mal raak. Veertien punten van de totaal 43 punten kwamen zijn naam. Dunatos bleef bij punten steken. Arno Franc had een verklaring voor 1 moeizame begin van BCV. gens de topschutter liet de VI singse verediging nogal te we sen over. „We werden stee overrompeld. We hadden rna te met de druk op onze zon Gelukkig ging het later beter kwamen we beter in ons spel 1 hebben nog een jong team, z: dus nog in de groei. Ik verwae een goed seizoen." Van de Klooster boekt overwinnin HANSWEERT - Johnny va. Klooster heeft zaterdag de wi lerronde van Hansweert gewo nen bij de cyclosportieveu. 1 coureur uit Lewedorp was in. slotfase de sterkste van eenko groep van zeven man. In Hansweert stonden in d: categorieën (cyclosportieveu veteranen en recreanten) j renners aan het vertrek. Bijj cyclosportieven, die 60 kmi moesten leggen (48 rondenn in elke ronde de beklimmg naar de Zeedijk), maakte Vajj Klooster de koers. Twee kiloi,, ter voor de finish plaatste de Klooster zijn ultieme demi rage. Met een voorsprong v( vij ftig meter kwam hij uiteim lijk als eerste over de meet, vo De Baat en Edwin Franse. SpOrt maandag 6 september 1999 bw 16 van onze sportredactie AL MERE - Willy de Nooyer heeft zaterdag in haar eerste hele triatlon zilver gepakt tijdens het Europees kampi oenschap. De triatlete uit Se- rooskerke zette in Almere een knappe tijd van 11 uur en 6 minuten op de klokken. De Nooyer moest alleen Trijnie Roosendaal-Rep (Oostzaan) voor laten gaan. De voorma lig schaatsster greep naast de Europese titel ook de Neder landse titel. Voor De Nooyer, die dit jaar al drie Nederlandse titels veroverde bij de masters D45, was haar prestatie in Almere een bekroning voor een loodzwaar jaar, waarin ze heel veel trainde. Ze begon zaterdag sterk op het zwemonderdeel met een tijd van 1 uur en 19 minuten over 3,8 kilometer zwem men. De Nooyer had daarbij het geluk dat ze in de buurt van Margriet Uil (Schiedam) kon blijven. De Nooyers con currente Trijnie Roosendaal kwam drie minuten later uit het water. Op de fiets maakte Roosen daal een beresterke indruk en zette ze, geholpen door een groep mannen, haar ach terstand om in een voor sprong van 11 minuten na 180 kilometer. In de eerste ronde van het lopen wist De Nooyer nog wat van haar achterstand goed te maken maar in de tweede ronde sloeg de vermoeidheid toe en liep de achterstand weer langzaam op. Roosendaal pakte de Europese en de Ne derlandse titel in 10 uur en 5 0 minuten. „Ik kon gewoon niet beter", zei De Nooyer. „Maar debuteren op een EK met een tweede plaats is na tuurlijk heel mooi. Ik heb er een jaar naar toe geleefd. Ik ga het voorlopig wat rustiger aan doen." Wilfried de Kort uit Axel mocht van zijn vrouw Anjo geen bloemetje aanpakken voor de finish omdat hij an ders een tijd van net onder de tien uur zou mislopen. De Kort finishte na 9 uur 59 mi nuten en 15 seconden, het geen een verbetering was van zijn beste tijd met 35 minu ten. De Kort werd met zijn tijd zevende bij de masters H40. De Kort pakte zijn eer ste winst bij 'het zwemmen door met 1 uur en 6 minuten acht minuten sneller te zijn dan vorig jaar. Voor de 180 kilometer fietsen bleef De Kort net onder de vijf. De eerste halve marathon ver liep uitstekend voor De Kort maar in de tweede ronde sloeg de kramp in zijn kuiten en hamstrings toe. Na wat rekken en wandelen slaagde hij er in om het verlies te be perken en redelijk fit de fi nish te bereiken. „Volgend jaar ga ik zeker weer", het de buschauffeur weten die zon dagmiddag om 16.00 uur weer achter het stuur van zijn bus moest zitten. De 57-jarige Sjaak Sinke uit Koudekerke was niet hele maal tevreden over zijn de buut op een Europees kampi oenschap. Het zwemmen verliep met 1 uur en 17 minu ten nog wel volgens ver wachting, maar achteraf ge zien was hij te snel te snel vertrokken bij het fietsen. Na 120 kilometer reed Sinke met een gemiddelde snelheid van boven de 33 kilometer per uur, toen de wind draaide, ging de snelheid omlaag. Na zeven uur en tien minuten wedstrijd kon hij beginnen aan de 42 kilometer lopen. Uiteindelijk finishte hij in 12 uur 39 minuten en 39 secon den, goed voor de zevende plaats bij de masters H55. Erwin Jansen uit Souburg noteerde een voor zijn doen matige tijd van 1 uur en 17 minuten op het zwemmen. Het fietsen was volgens plan maar op de eerste ronde van 21 kilometer lopen ging het maar matig. De tweede ronde ging zoals gebruikelijk bij Jansen een stuk beter. Hij fi nishte na 12 uur en 22 minu ten, goed voor de 435e plaats overall. Ronald Vanhijfte uit Oost burg keek minder vrolijk te rug op zijn vierde triatlon van Almere. „Het zwemmen ging goed, maar op de fiets ging het vanaf de eerste me ter minder. Mijn benen deden zeer vanaf mijn voeten tot aan mijn rug en na honderd kilometer heb ik de auto op gezocht die aan het begin stond van het fietsparkoers. Dammen door Jurriaan de Reu 's-HEER HENDRIKSKINDE REN - „Een verdiende neder laag, maar geflatteerd." Met de ze woorden reageerde Tjoba- trainer Han Verbeke op de ver loren wedstrijd van zijn ploeg tegen Dalto (10-21). Tjoba had zich zaterdagmiddag tijdens het eerste duel van de competitie dapper verweerd tegen de titel kandidaat in de overgangsklas se, maar zag de bal toch vaker dan nodig de eigen korf vallen. Volgens Verbeke had zijn ploeg het grotendeels aan zichzelf te wijten dat de uitslag zo hoog was uitgevallen. „We hebben verdedigend onnodig veel kan sen weggegeven. Zelf kwamen we ook veel in scoringspositie, maar we misten scherpte in de afwerking. Dalto heeft de kan sen die ze kregen wel afgemaakt en dat zegt genoeg over de klas se van die ploeg." De wedstrijd werd gespeeld in een hoog tempo, met aan beide kanten veel kansen. Tj oba toon de zich in de beginfase de geüjke van haar tegenstander. Totdat Dalto bij 2-2 het tempo nog eens opvoerde en in acht minuten tijd op een 2-6-voorsprong kwam. Deze periode betekende het breekpunt in de wedstrijd en het verzet van de ploeg uit 's-Heer Hendrikskinderen was toen al grotendeels gebroken. Toch kreeg Tjoba halverwege de eerste helft nog een opleving en werdhetvan3-8 5-8, via treffers van Anita Dorprichter en Jo- landa Kole. Het mocht niet ba ten. Dalto vond in de slotfase van de eerste helft nog twee keer de korf, waardoor de ploegen met een 5-10-stand gingen rus ten. In de tweede helft had Tjoba weinig meer in te brengen. De ploeg uit Driebergen beheerste het spel vooral het eerste kwar tier na rust en voerde de score op tot 5-14. Vooral Dalto-speler Johan Hou weling was een plaag voor de Tjoba-defensie. De po litieagent uit Zeist was dankzij zijn beweeglijkheid voortdu rend aanspeelbaar en kwam ge regeld tot scoren. Tjoba kreeg nog de nodige kan sen maar zag de bal te vaak aan de verkeerde kant van de korf vallen. Dalto opereerde zorg vuldiger, waardoor er aan het eind van de wedstrijd een hoog uitgevallen 10-2-eindstand op het scorebord stond. Hoog tempo Tjoba-trainer Han Verbeke: „Het is jammer dat de score zo hoog is uitgevallen. Het geeft de verhoudingen op het veld niet goed weer. Maar die geflatteer de uitslag hebben we dan ook volledig aan onszelf te wijten", aldus Verbeke. „Ik denk dat we in het begin van de wedstrijd goed gespeeld hebben. In hoog tempo en met goede onder scheppingen. Vooral het spel van onze mannen vond ik posi tief." Gezien de wedstrijd van zater dag is het voor Verbeke duide lijk op welke plaatsen van de ranglijst zijn ploeg dit seizoen moet gaan mikken. „We moeten ons richten op een plaats net on der top van de ranglijst. Een ploeg als Dalto is titelkandidaat en we hebben vandaag wel ge zien dat zij gewoon nog te sterk voor ons zijn. Met een derde of vierde plaats ben ik tevreden. Zaterdag speelt Tjoba uit tegen promovendus KCC/Van Santen uit Capelle aan den IJssel. Ver beke durft voor deze wedstrijd nog geen voorspellingen te doen. „Het is voor ons een onbe kende. Ze zijn debutant in deze klasse, maar dat zegt niks. We zullen net als iedere week vol aan de bak moeten. Scores Tjoba: Wilko Fokke 3, Wil fred van der Meer 2, Jolanda Kole 2, Anita Dorprigter, Mark de Schipper en Astrid Kole allen 1. WOLPHAARTSDIJK - Bij wedstrijden in de nationale zeilcom- petitie is Erwin Veldman uit Middelburg in de hoogste klasse, de Flash A, op de tweede plaats gefinisht. De jeugdige zeiler moest in Wolphaartsdijk alleen de Belg Bart Struyven voor zich dul den. In de Flash B was Noortje Meijer de beste Zeeuwse met de zesde plaats. Winnaar werd Sebastiaan Koppenaal. Bram Sikkes, Fre- derique Rupert en Greetje Veenstra waren in de Splash de besten. Beste Zeeuw hier was Kim Platteeuw uit Goes. In de Flash A B en in de Splash-klasse waren 105 jongeren tot 18 jaar naar het Veer- se Meer gekomen. In zes wedstrijden moest worden bepaald wie de beste was. foto Dirk-Jan Gjeltema Vriendschappelijk: Astra Informatica - PWG 's-Gravenpolder 12-8. Gedetailleerd: 1. R.Palmer-D.Kasse 2-0; 2. T.Hage-C.Rijk 2-0; 3. T.Schippers- A.Kousemaker2-0;4. P.Kort-E. Hamers 1- 1; 5. J.de Leeuw-A. v.d.Berge 0-2; 6. A.de Hoon-M.Walraven 1-1; 7. A.van Tilborg- R.Gunter 1-1; 8. W.Maas-R.Dusebout 2- 0; 9. B.Brank-W.Koppejan 0-2; 10. T.Pau- lissen-A. v.d. Schraaf 1-1. Paardensport Koudekerke. Dressuurwedstrijd RV De Zwaanhoek. Paarden klasse M2:1Abi de Jonge/Westhoek's Herenia (Schelde- stad) 156,2. Anita Vos/Lamona (Schelde- stad) 153, 3. Astrid Kroon/Nicara Odini (Sé-Ros) 154. Ml: 1. Monique den Ou den/Gentleman (Gouwe Reyers) 167, 2. Sandra van de Vreugde/Leila W (Schel- destad) 159,3. Esmee Nijpjes/Mister Flip (Sé-Ros) 1.54. L: 1. Doesjka van Loon- /Laila (Gouwe Reyers) 162, 2. Vivian Wolf/Habanera A (Scheldestad) 159, 3. Marieke Zoutendijk/Westhoek's Dax (Scheldestad) 156. B: 1. Margreet Her- wig/Desire (De Zwaanhoek) 166, 2. Jo landa van de Broek/Raynor (Sé-Ros) 164, 3. Willy Provoost/Morentes (Vroonrui- ters) 162. Pony's klasse Z1:1. Evelien Le- naerts/Anniek (Scheldestad) 178. M2: 1. Emma van den Hooven/Rodeo (Schelde stad) 156. M1: 1. Diana van den Heuvel- /Waldo (Scheldestad) 168. L: 1. Jessica Goossens/Gracia (Scheldestad) 165. B: 1. Jennifer Rowecki/Fernando (Zwaan hoek) 169. Schietingen Wemeldinge St. Andries. Staande wip, Wip 1, 1e Hoofdvogel: M.J.Verdonk (Concordia). Ie Zijvogel: R.Verbart (Wil lem Teil), 2e Zijvogel: P.de Jonge (Spes Nostra), 3e Zijvogel: H.v.Leeuwen (Ra- venstein), 4e Zijvogel: B.de Jonge (Spes Nostra), 1e Kal: M.de Jonge (Soranus II), 2e Kal: M.Wisse (Concordia), 3e Kal: Sj.v.Eykeren (Vrije Schutters). Wip 2: Ie Hoofdvogel: M.Meyer (St. Andries), 1e Zijvogel: M.C.Verdonk (Concordia), 2e Zijvogel: P.Oosthoek (Concordia), 3e Zij vogel: R.Verbart (Willem Teil), 4e Zijvo gel: K.Nijsten (Concordia), 1e Kal: R. Florestein (Spes Nostra), 2e Kal: C.v.t.Westeinde (Gilze Rijen). Ovezande. Spes Nostra. Wip 11e Hoofd vogel: W.Voet (Gilze Rijen), 1e Zijvogel: H.Franse (Willem Teil), 2e Zijvogel: M.C.Verdonk (Concordia), 3e Zijvogel: D.Boonman (Willem Teil), 4e Zijvogel: J.Verbart (Willem Teil). 1e Kal: P.Repkes (Victoria), 2e Kal: B.Delhez (Concordia), 3e Kal: J.Vermeule (Edele Handboog). Wip2:1e Hoofdvogel: J.Repkes (Victoria 2e Hoofdvogel: J.Vermeule (Edele Handboog). 1e Zijvogel: P.de Jonge (Spes Nostra), 2e Zijvogel: D.Boonman (Willem Teil), 3e Zijvogel: P.de Jonge (Spes Nostra), 4e Zijvogel: A.de Jonge (Spes Nostra). 1e Kal: P.Verbart (Willem Teil), 2e Kal: J.Vermeule (Edele Hand boog), 3e Kal: C.v.t.Westeinde (Gilze Rij en). 4e Kal: J.Verbart (Willem Teil). Kampioensschieting Koningen en Kei zers: F, Koens (Spes Nostra). Kampioens schieting Kleppen: F.Koens (Spes Nostra L.Rentmeester (Willem Teil), Sj.Raas (Victoria). Kampioensschieting kleine vogels: K.Repkes (Victoria), R.Oosthoek (Concordia), R.Rijkse (St, Andries). Einduitslag Supercupschieting. Poule 2: Willem Teil 2 12-20, Edele Handboog 12-17, Zorgvlied 1 12-15, A.D.L.M. 12-10, St. Andries 1 12-8, Victoria 2 12- 8, Spes Nostra 1 12- 6. Poule 1: Victoria 10-18, Zorgvlied 2 10-14, Willem Teil 1 10-10, Juliana 10-10, Doel n. Hoger 8-4, Spes Nostra 2 8-0. Kruisfinale: Victoria 1 64, Edele Handboog 58, Willem Teil 2 67 Zorgvlied 2 61. Finale: Willem Tell2 48 Victoria 1 72. 5 Kees de Goffau, Rilland; 6 Willem Rc Sprundel; 7 Jaap van Tatenhove, Axe Andries Minderhoud, Grijpskerke; Henk-Jaap Schouwenaar, Krabbendi 10 Pieter Wisse, Krabbendijke; 13 K Cijsouw, Groede; 14 André van Esp Axel; 17 Paul Naessens, Vogelwaat 23 Marco Elegeert, Westdorpe. Vr wen: 1 Wencke Depoorter, Oudenbur Janneke Wisse, Krabbendijke, 3 A Martens, Westdorpe; 4 Sonja Geelhoi Axel; 5 Ada de la Ruelle, Koewacht; 6 grid van Overloop, Koewacht; 7 t Vink, Axel, 8 A. de Jong, Axel. Wielrennen Wielrennen. Ronde van Hansweert.' closportieven: 1. Johnny van de Klooi (Lewedorp), 2. Matty de Baat (Nw. Vos meer), 3. Edwin Franse (Kloetinge), Rein-Jan Elenbaas (Goes), 5. Sji Schipper (Hellevoetsluis), 6. Bas R: (Heinkenszand), 7. Wim Lugtenbi (Goedegereede), 8. Andy van Loon (Hi gerheide), 9. Pierre van Est (Fijnaart) Dennis Raatgever (Goes). Veteranen Pierre Frijters (St. Willebrord), 2. Ki van Rijsbergen (Sprundel), 3. Wim Hoi dert (Heinkenszand), 4. Sjaak Romrr (Rilland), 5. Hans van Dijke (Tholen), Teun van Dijke (Tholen), 7. Johr Stroossnijder (Wemeldinge), 8, Vi Wielhouwer (Sommelsdijk), 9. Hi Slabbekoorn (Kapelle), 10. Evert E hardt (Kruiningen). Recreanten: 1, Kj van de Lijke (Middelburg), 2. Patrio» Straten (Terneuzen), 3. Wilco Jonl (Burgh-Haamstede), 4. Maarten Jar (Wolphaartsdijk), 5. Ko Tolhoek (Yerse 6. Wilco Buyzen (Wouw), 7. Erwin Dreu Cs-Gravenpolder), 8. Jaap Wesl te (Yerseke), 9. Frans Rombouts (Zund 10. Diedervan Essen (Middelburg) Zaalvoetbal Afdeling Vlissingen. Derde klas: SSVW-VAW 1 2-4, Van Uus-Schin Assurantie 1 2-2, PSV Walcheren-EP! 2-5, Torna 1-Concurrent Joeneitit Westkapelle 2-De Sloep 2-11, V 2-Westkapelle 1 5-6. Regio Walcheren. Bekercompetitie:E 1-Garderen/Dekker 2 4-7, SSVW-VZt 7-3, Groene Ster Maroc 2-Concurri Joeneitit 2-2 (Groene Ster wns.), Ci Tympaan 2-Toma 1 6-3, VZV 1-Hydrc 8-2, Westkapelle 1-Schinkel Assuran 10-5, Provincie Zeeland-PKCZ2 2-7,In - De Dwaes 2-4, Murre Moens-WEA' (Murre Moens wns.), Dauwendai 3-SV Duo 4-3, FC Laurens 1-De Stool 3, PSVW-Domburg ZV 2 2-2 (PSVWvfl Draadkrabbers 1-Chrompack2-0,D, wendaele 4-Hebu Sport 2 4-3, Goui Gheyt-PKCZ 1 0-5, Domburg ZV 3-EPi 2-7, Café Nationaal-De Sloep 5-3. Zaalvoetbal Skeeleren Axel. Wegwedstrijd over 24 kilometer: 1 Sven Depoorter, Oudenburg; 2 Niek Wis se, Waarde; 3 Jan van de Sype, Sint Lie- vens Houtem; 4 Jean-Luc Ostyn, Kortrijk; ZVV De Bevelanden. Eerste klasse: VC 1/Bloem.Wisse - 's Arendskerke 9 VCG2/Kosova - VCG3/Speedy 9-4,0 meente Goes - Havenzicht 0-4, Kats/Flc - Cafe 't Veerhuis 7-4, ZVV Zeeland. P.T.T. 8-3, Apollo/Snb.G.M. - Kan» breed n.gesp., Kloetinge vrij. Stand: VCG/Bloem.Wisse 1-3, 2. VCG2/Koso 1-3,3. ZVV Zeeland 2 1-3,4. Kats/Flora 3,5. Havenzicht 1-3,6. Apollo Snb.Gm, 0, 7. Kamerbreed 0-0, 8. Kloetinge 30 9. Cafe't Veerhuis 1-0, 10. P.T.T. 1-0, VCG3/Speedy 1-0, 12. 's.H.Arendskei 1-0,13. Gemeente Goes 1-0. Vazquez nieuwe trainer Mallore MALLORCA - De Spaan! voetbalclub Mallorca heeft ef nieuwe trainer: Fernando Vi zquez. De 45-jarige coach tl kende een verbintenis tot en nu het einde van dit seizoen. Vi zquez trainde vorig jaar Rfi Oviedo. SID

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 16