PERSONEEL HBO'ers bouwen mee aan onze toekomst Senior medewerker kennis: "De toekomst van de Zeeuwse wateren, daar investeer ik graag mijn expertise in." MEDEWERKER TECHNIEK EN ONDERHOUD VERPLEEGHUIS CORNELIA Duijnhouwer ERVAREN STRATENMAKERS HOLLAND CROP Productmanager m Medewerker planning analyse m Medewerker Controlling m Klantgroepcoördinator nieuwe klanten m 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 SEPTEMBER 199 Academicus (v/m) voor de afdeling Morfologie Watersystemen, Middelburg Rijkswaterstaat, een onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, vervult een belangrijke rol in de aanleg, het beheer en onderhoud van de (hoofd)infrastructuur van Nederland. Was in hei begin het 'toezicht op de dijken en de waterstaatkundige toestand des Lands' de primaire verantwoordelijkheid, tegen woordig kent de organisatie de volgende 'kern taken': bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen en rijkswateren, duurzame en bruikbare watersystemen en bevorderen van de verkeersveiligheid. Sinds 1798 is het werk terrein niet alleen uiigebreid, de manier waarop de zaken worden benaderd is ook aangepast aan de eisen van de huidige tijd. Rijkswaterstaat luistert bij het vervullen van zi/n taak aandachtig naar de maatschappij, die niet alleen opdrachtgever, maar ook kritisch toe schouwer én gebruiker is. Van medewerkers wordt verwacht dai zij werken aan oplossingen met oog voor de samenleving, en met respect voor de mening van anderen. Dai die oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is één van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Tegelijkertijd dient een kwalitatief hoogwaardig product tegen een verantwoorde pri/s te worden gerealiseerd Dit vereist gedegen kennis en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. In totaal werken bij Rijkswaterstaat 10.000 mensen, verdeeld over 10 regionale directies en 6 specialistische diensten. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze Internetsite: www.minvenw.nl/rws/perspectief Een van die directies is de Directie Zeeland. Deze directie is verantwoordelijk voor een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)snelwegen en vaarwegen, van water keringen en havenbeheer, van waterhuis houding en oeververbindingen Tevens voert de directie het beheer over en houdt toezicht op rijkswegen en rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in de regio Zeeland. Hierbii spelen, naast veiligheid en economie, de belangen van milieu en landschap nadrukkelijk mee bij de keuzes die worden gemaakt. Bij de directie werken circa 900 medewerkers. U gaat werken bij de afdeling Morfologie Watersystemen. Deze zorgt ervoor dat de kust. de oevers en de bodems van de rijkswateren in de regio Zeeland op een dusdanige manier worden ingericht dat veilige vaarwegen, stabiele waterkeringen en een interessant milieu mogelijk zijn Kennisvergaring en -overdracht zijn essentieel in deze nieuwe functie U voorziet namelijk de Directie Zeeland voortdurend van up-to-date kennis op het gebied van morfologie en waterbeweging. Daarbij zorgt u voor een integrale, breed gedragen vraagstelling, voert u de regie over het onderzoek en beoordeelt u kritisch de verkregen resultaten. Verder communiceert u de resultaten, zowel binnen Rijkswaterstaat als daarbuiten. De werkomgeving - stimulerend, met ruimte voor initiatief en daadkracht - is groten deels gericht op het heden. Het toekomst gerichte, strategische karakter van uw functie zorgt dan ook voor meer dan voldoende uitdaging. Eisen Een afgeronde wetenschappelijke opleiding, bij voorkeur in de richting Civiele Techniek of Waterbouwkunde, vormt een solide basis. U heeft bovendien ruime ervaring met het managen van projecten en bent in staat op een hoog abstractieniveau uw taken uit te voeren. Creativiteit vinden wij belangrijk, net als het veelvuldig kunnen ontplooien van initiatieven. Bent u ten slotte een echte netwerker, dan is wat ons betreft uw profiel compleet. Salaris Uw salaris bedraagt maximaal f 8.741,- bruto per maand (schaal 12 BBRA '84). exclusief 8% vakantiegeld. Informatie Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer L.M.J. Stuik, personeelsadviseur, telefoon (0118) 68 63 05. U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curri culum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacatu renummer 32/PZC op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aanrwshelpdesk@impw.nl Het ministerie wil meer vrouwen, gehandicap ten en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Verpleeghuis Cornelia is het ver pleeghuis voor Schouwen-Duive- land. Het verpleeghuis biedt ver pleging, verzorging, begeleiding, behandeling en een woonomge ving aan 60 somatische cliënten en 90 psychogeriatrische cliënten. Aan het verpleeghuis is een afde ling dagbehandeling verbonden met 9 plaatsen Verpleeghuis Cor nelia verleent tevens zorg in het substitutieproject voor Schouwen- Duiveland tezamen met de ver zorgingscentra. In totaal werken er in Verpleeghuis Cornelia 330 medewerkers, die direct en indi rect bij de zorgverlening betrokken zijn. Met Zorgcentrum Duinoord te Burgh-Haamstede is er een nauw samenwerkingsverband op het gebied van bestuur, directie, management, staf en facilitaire ondersteuning. Verpleeghuis Cornelia kan voor haar personeelsleden bemiddelen bij kinderopvang. Wij zoeken op korte termijn een voor 18 uur (verdeeld over 3 dagen) per week in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Functie-informatie Als medewerker techniek en onderhoud onderhoudt en repareert u technische installaties en informeert gebruikers over gebruiksmogelijkheden van technische installaties, machines en apparatuur. Aan de hand van voorschriften inspecteert u periodiek installaties, gebouwen en apparatuur en voert u preven tief onderhoud uit. Samen met uw collega's houdt u de magazijnvoorraad op peil. Tenslotte vervult u bij toerbeurt storings- en bereikbaarheidsdiensten: u signaleert storingen en verhelpt deze zelfstandig. Functie-eisen Wij vemvachten dat u als medewerker techniek en onderhoud beschikt over een opleiding elektrotech niek op LTSA/BO-niveau en ervaring in een vergelijkbare functie. U werkt zelfstandig binnen richtlijnen en voorschriften. Tenslotte beschikt u over goede contactuele eigenschappen en bent u nauwkeurig, op lettend en creatief in het bedenken van oplossingen. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden behorend bij de functie zijn gebaseerd op de CAO Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWG 30, afhankelijk van leeftijd en ervaring, (minimaal 1.377,- en maximaal 3.896,- bruto fulltime per maand). Informatie en sollicitatie Nadere informatie over de functie medewerker techniek en onderhoud kunt u inwinnen bij de heer J. Ho- genstein, Hoofd Techniek en Onderhoud, telefoon 0111-412651. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 16 september a.s. richten aan: mevrouw M. Zeedijk-Engelen, af deling PO&O. POSTBUS 215 4300 AE ZIERIKZEE GROND-, WEGEN- EN LEIDINGBOUW Duijnhouwer Grond-, Wegen- en Leidingbouw is een handelsnaam van Van der Straaten Aannemings maatschappij B.V. vraagt: Postbus 5, 4417 ZG Hansweert, 0113-382510 Uitvoerder 06-51262978, 's avonds 0113-573495 D.S.G. Apple Industries B.V. Rijksweg 7a - 4421 JJ Kapel Ie - Postbus 3 - 4420 AA Kapelle Tel. Ol 13-340402 - Fax 0113-340158 D.S.G. Apple Industries B.V. is een nieuw bedrijf wat appels verwerkt voor de bakkerij-industrie. Wij zoeken een full-time HEFTRUCKCHAUFFEUR-OPERATOR en REACHTRUCKCHAUFFEUR Sollicitaties schriftelijk t.a.v. J. C. P. Goense Holland Crop B.V. (onderdeel van Bakker Beheer Barendrecht B.V.) houdt zich bezig met de teelt en verwerking van groenten en fruit afkomstig van contract telers in Nederland en België. Voor onze vestiging aan de Laagstraat in Ossendrecht zoeken wij met spoed HEFTRUCKCHAUFFEURS M/V voor het laden en lossen van groenten en fruit PRODUCTIEMEDEWERKERS/ MACHINEBEDIENDES MA/ voor het inpakken van groenten en fruit en het bedienen van eenvoudige verpakkingsmachines Wij zoeken enthousiaste medewer(st)ers die bereid zijn op flexibele tijden te werken en van aanpakken weten. Van heftruckchauffeurs vragen wij ervaring in deze functie. Een certificaat heftruckchauffeur is een pre. Kennis van groenten en fruit en interesse in onze branche zijn pluspunten. Beloning vindt plaats volgens de CAO voor de Groothandel in Aardappelen, Groenten en Fruit. Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een afwisselende baan met een leuke werksfeer. Interesse? Uw schriftelijke reactie kunt u sturen aan Bakker Barendrecht Ser vices B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 1164, 2990 CA Ba rendrecht. Telefonisch reageren kan ook: telefoonnummer 0180 - 695259. Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een postorderbedrijf als Neckermann, waar de medewerkers het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse Karstadt-Quelle concern. Deze organisatie telt ruim 120.000 werknemers en behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann biedt via de dikke catalogus en Internet een assortiment aan van duizenden artikelen. In Nederland is Neckermann in ruim 30 jaar uitgegroeid tot een dynamische onderneming. De medewerkers van de vestigingen in St. Jansteen en Terneuzen ondersteunen de verkoopactiviteiten. We ontwikkelen voortdurend nieuwe concepten, met de klant als middelpunt. Uitbreiding van het assortiment, het spaarprogramma, de internetsite en 24-uurs levering zijn daar enkele voorbeelden van. We houden een lange termijnvisie voor ogen. En gebruiken hierbij innovatieve automatisering, databasemarketing technieken en een klantgericht verkoopapparaat. Ruim 2 miljoen Nederlandse en Belgische klanten bewijzen dat deze visie werkt. Voor onze vestigingen in St. Jansteen en Terneuzen zijn wij op zoek naar enthousiaste HBO'ers die mee willen bouwen aan de toekomst van Neckermann. De HBO'ers die wij zoeken hebben een economische achtergrond. Ze spreken en schrijven vlot in het Nederlands en Duits, Ze maken snel contact en zijn communicatief vaardig. Ze zijn flexibel ingesteld. Wij zijn dat ook, want bij ons kunnen medewerkers meerdere kanten uit. Inkoop Textiel in St. Jansteen zoekt een collega die graag bezig is met mode. 40 uur per week Je selecteert en stelt het assortiment damesnachtgoed, lingerie en kinderconfectie samen, gebaseerd op het assortiment van onze moedermaatschappij in Frankfurt. Hierbij houd je rekening met de verschillende landen en mailings. Jouw selectie voldoet aan de omzet- en rentabiliteitseisen voor de desbetreffende landen. Eventueel aanvullende zelfstandige inkoop behoort tot de mogelijkheden. Het voorraad-niveau verlies je niet uit het oog. Ook het tijdig aanleveren van paginaconcepten en productinformatie voor de catalogus en mailings behoort tot je taken. Je bent in het bezit van HEA0-CE of vergelijkbaar diploma aangevuld met een textielopleiding, bijvoorbeeld DETEX. Regelmatig naar onze moedermaatschappij in Frankfurt reizen om overleg te voeren vind je geen bezwaar. Je hebt een flinke dosis creativiteit en beschikt over analytisch vermogen. Binnen de divisie Inkoop, Controlling en Informatiesystemen in St. Jansteen is plaats voor iemand die risicovolle ontwikkelingen aanvoelt en trends op de voet volgt. 40 uur per week Voor de divisie Financiën en Controlling in St. Jansteen zoeken we een collega die voor cijfermatige planningen de hand niet omdraait. 40 uur per week De vastgelegde strategie is je leidraad bij de beoordeling van periodieke planningen van de verkoopvestigingen. Je analyseert en consolideert dag-, week-, en maandrapportages en maakt verschillen- en assortimentsanalyses. De marketingplannen van Inkoop en Logistiek worden door jou afgestemd en vergeleken. Ook maak je ad-hoc bedrijfseconomische analyses en rapportages. Het De divisie Financiën en Controlling verzorgt tevens de managementinformatie voor de directie en de moedermaatschappij in Frankfurt. Voor deze functie heb je een bedrijfseconomische opleiding gevolgd. Je hebt kennis van en ervaring met spreadsheetpakketten, zoals Excel of Lotus. Uiteraard heb je een sterk analytisch vermogen en ben je praktisch ingesteld. Je analyseert ons assortiment en onze mailings. Je kijkt of deze aansluiten bij de seizoensontwikkelingen. Zonodig stel je de planningen en verkoopprognoses bij. Ook maak je nieuwe seizoensplanningen. Verder analyseer je het prijsniveau en ontwikkel je systemen om de analyses uit te voeren, de informatie vast te leggen en te koppelen. Hiervoor gebruik je geavanceerde automatiseringssystemen, zoals MS-0ffice en SAS. Je hebt een opleiding bedrijfseconomie of commerciële economie in combinatie met informatica afgerond. De functie is voor jou niet onbekend en je bent in staat het werk zelfstandig uit te voeren. De divisie Marketing in Terneuzen zoekt een collega die het gedrag van onze klanten volgt en hierop inspeelt met het juiste productaanbod. 40 uur per week Je bent verantwoordelijk voor de werving van nieuwe klanten. Als die klanten binnen zijn, bepaal jij welke nieuwe klanten, welk aanbod krijgen op welk moment. Daarvoor gebruik je analyses van klantgroepen, mailings en assortimenten. Natuurlijk houd je hierbij rekening met een optimaal rendement, zowel op lange als op korte termijn. Je hebt het diploma HEA0-CE of BE behaald en direct marketing klinkt je bekend in de oren. Cijfers omzetten in plannen is geen probleem. En vaak doe je net iets meer dan is afgesproken. Je neemt graag initiatieven en bent ondernemend. Kortom, je hebt plezier in je werk en dat straal je uit. neckermann b.v. Geslechtendijk 10, 4564 BP St. Jansteen Herken je jezelf in één van bovengenoemde profielen? Dan ben jij wellicht de HBO'er die wij zoeken. Je leert bij ons de ins en outs van het postorderbedrijf kennen. Je krijgt bij Neckermann ruimte voor initiatief en zelfontplooiing, een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden in een prettige omgeving met gelijkgestemde collega's. Voor informatie over één van de functies kun je contact opnemen met de afdeling Personeelszaken. Telefoon: 0114 - 318560. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met C.V. binnen twee weken naar Neckermann BV, Geslechtendijk 10, 4564 BP St. Jansteen t.a.v. mevr. M.A.R. Wassenburg, manager Personeel en Algemene zaken. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44