Wèrkf lènce KRIECKAERT calculator/ werkvoorbereider elektrn tninberi r CHEF WERKPLAATS ELECTRICAL ENGINEER Ben jij Elektrmnnnteurs R/B Een servicernnnteur Een uitvoerder elektrntechnieU Een mechanisch monteur ISTIMEWA ELEKTRO è/a» uitzendbureau medewerker sales eri marketing m/v junior medewerker sales en marketing m/v Projectleider m/v en tekenaar/ opzichter m/v 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 SEPTEMBER 19; Dan pas je perfect in ons team! Een enthousiast team dat de hooggespannen verwachtingen van onze klanten waarmaakt. Waarin je ruimte krijgt voor eigen verantwoordelijkheid en waarin er vaak een beroep wordt gedaan op jouw flexibiliteit. Heb jij genoeg energie voor één van deze functies? Wegens toename van het aantal projecten zoeken wij op korte tenmijn: De functie omvat het verrrichten van installatie- en onderhoudswerkzaamheden, zowel preventief als correctief in industriële technische installaties met accenten op besturingstechniek en meet- en regelsystemen. In hoofdzaak omvat de taak het leggen en aansluiten van kabels en het plaatsen van apparatuur. Mogelijk maakt de functie deel uit van een storingswachtdienst. Functie-eisen: LBO of MBO-opleiding elektrotechniek. Bereid tot het volgen van aanvullende cursussen. Moet beschikken over eigen vervoer naar de projectlocaties. De functie omvat het vemichten van onderhoudswerkzaamheden, zowel preventief als correctief in industriële technische installaties en technische installaties op overheidsobjecten met accenten op besturingstechniek en meet- en regelsystemen. Daartoe behoort ook het softwarematig onderhoud aan PLC-systemen. De functie maakt deel uit van een storingswachtdienst. Functie-eisen: MBO-opleiding elektrotechniek en minimaal in het bezit van rijbewijs B. Bereid tot het volgen van aanvullende cursussen. De functie omvat het (laten) uitvoeren en coördineren van de voorkomende werkzaamheden, in het algemeen in industriële en utiliteitsinstallaties. De uitvoerder geeft leiding aan de meewerkend voormannen en monteurs en is verantwoordelijk voor de kwaliteit en de kwantiteit van de te realiseren elektrotechnische werkzaamheden. De uitvoerder legt verantwoording af aan de hoofduitvoerder of de projectleider. Functie-eisen: MBO-opleiding elektrotechniek, met ruime ervaring in leidinggevende functies. Tevens is kennis van de NEN3140 en de NEN1010 noodzakelijk. Bereid tot het volgen van aanvullende cursussen. De functie omvat het verrichten van onderhoudswerkzaamheden, zowel preventief als correctief aan pompen in de drukrioleringen. Hiertoe behoort ook het repareren en-reviseren van de desbetreffende (dompel-)pompen, het afregelen van de niveaumetingen en het in bedrijf stellen van de pompinstallaties. De functie maakt deel uit van een storingswachtdienst. Functie-eisen: LBO-opleiding werktuigbouwkunde of elektrotechniek en mini maal in het bezit van rijbewijs B. Bereid tot het volgen van aanvullende cursussen. Ben jij 'elektrominded' genoeg om bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief met c.v. naar Istimewa Elektra, t.a.v. mevr. P.E.P. Kwekkeboom-Janse, Frankrijkweg 3, 4389 PB Vlissingen-Oost (tel.:0113 612 840). Istimewa Elektro is een in Vlissingen- Oost gevestigd elektrotechnisch installatiebedrijf met circa 100 vaste medewerkers. Istimewa is vooral actief in het installeren en onderhouden van elektrotechnische en meet- regel- technische installaties voor met name de industrie en de overheid. AANNEMERSBEDRIJF B. V. Dringend gevraagd Sollicitatie met werkervaring te richten aan: Aannemersbedrijf Krieckaert B.V. Zuiddijk 9 4585 PP Hengstdijk Tel. 0114-682310 Fax 0114-682572 Productie- en Technisch personeel Tekenaar/constructeur Werktuigbouwkunde in/v Voor een relatie zijn wij op zoek naar een tekenaar/construc teur voor de duur van een jaar. Heeft u een HTS-Werktuïs- bouwkunde opleiding en ongeveer 3 jaar werkervaring bij voorkeur in de machinebouw en ervaring met Auto-Cad neem dan contact op met Christel Dobbelaar en informeer naar de mogelijkheden 0118-629658. ■I Projectsecretaris/Archiejbelieerder tti/v Voor een relatie zijn wij op zoek naar een projecisecretaris/ar- chietbeheerder voor de duur van een jaar. Heeft u HBO werk- denkniveau. kennis van het digitale rekensysteem Acad en hel Archiveringssysteem automanagerWorkflow en kunt u zelf standig werken neem dan contact op met Christel Dobbelaar 011S-62965S. Hl Procesoperators m/v Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar ope rators in het bezit van heftruckdiploma en Vapro diploma of vergelijkbare kennis op dit gebied. Het werk is in ploegen dienst. Neem voor meer informatie contact op met Christel Dobbelaar 0118-629658. Productiemedewerkers m/v Voor diverse relaties zijn wij op zoek naar enthousiaste en ge motiveerde productiemedewerkers in het bezit van een veilig heidsdiploma. Heeft u dit diploma niet. dan kunt u dit via ons behalen. Neem voor meer informatie contact op met Ernst van Housselt 011S-62965S. Administratief personeel Algemeen medewerker financiële administratie Wij zijn dringend op zoek naar een medewerker financiële ad ministratie voor het voeren van de debiteuren- en crediteuren administratie en administratie voor derden. Heeft u een afge ronde administratieve opleiding op MBO-niveau aangevuld met MBA en relevante werkervaring, informeer dan z.s.m. Het betreft een baan voor een aantal maanden en bij gebleken ge schiktheid een half jaar contract. U kunt contact opnemen met Inge van der Linden 0118-629658. Lange Gee re 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Loodgieters Installatietechniek B.V. Wij zijn op zoek naar een: Loodgieter installatiemonteur Bij voorkeur woonachtig in de regio Walcheren Leeftijd 17 - 30 jaar. Ben jij op zoek naar een leuke afwisselende baan in een gezellig modern bedrijf, neem dan eens contact met ons op. Tel. 0118-479422 Of schrijf een brief met c.v. naar Rudi Moens Installatietechniek B.V., Handelsweg 3,4387 PC Vlissingen. Voor meerdere vestigingen zijn wij op zoek naar enthousiaste adviseurs die samen met ons aan de slag willen om onze ambities waar te maken. Wij hebben behoefte aan zowel beginnende als ervaren adviseurs, op uitvoerend en aansturend niveau. Denk je jezelf in je element te voelen bij onze expansieve organisatie die wil groeien van 125 naar 300 adviseurs? Zie je m onze ambitie kansen voor persoonlijke groei en ontwikke ling? Heb je een HBO werk- en denkniveau? Schrijf ons dan. Natuurlijk kun je een interes sant voorstel van ons verwachten, inclusief aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Financieel Compleet werkt v. Stuur je bondige brief en cv naar. Financieel Compleet, t.a.v. Pieter Blaauwendraad. Nijverheidsplein 2,3771 MR Barneveld. Voor nadere informatie kun ]e bellen met Financieel Compleet: 0342 - 420113. ■■FINANCIEEL XCOMPLEET r 9 vestten :e diensten zijn erop gericht om werkn toekomst. Kwaliteit, initiatief en klantgerichthei ingen door heel Nederland v. ïige toekomst? Idelerote en grote bedrijver van financiële doelen voor anze dienstverlening. DEJEIJTiR -CONSTRUCTIE BRESKENS De Feijter Constructie BV is een groeiende internationaal georiën teerde onderneming, die gespecia liseerd is in high-tech bag-handling equipment Ons team zoekt op korte termijn, een actieve en en thousiaste Functie-inhoud: - plannen en begeleiden van de werkzaamheden; - voortgangscontrole; - voorraadbeheer. Functie-eisen: - MTS-werktuigbouwkunde met ervaring; - leidinggevende capaciteiten; - flexibel en zelfstandig kunnen werken. Tevens zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: - PLC's programmeren; - in gebruik stellen van machines bij de klanten in binnen- en buitenland; - training geven bij de klanten in binnen- en buitenland. Functie-eisen: - MTS-elektrotechniek; - kennis van PLC- en/of besturingstechniek; - flexibel en zelfstandig kunnen werken; - kennis van de Engelse taal is een pre. Geïnteresseerden worden verzocht, binnen 2 weken te schrijven naar: DE FEIJTER CONSTRUCTIE BV Deltahoek 4, 4511AB Bres kens lel. 0117-383265, vragen naar: W. Zegers Roompot Zeeland Vakanties is de grootste verhuurorganisatie van Zeeland en bemiddelt o.a. voor bungalow-lvakantieparken, campings, vakantietenten, chalets, stacaravans, appartementen en campers. Door onze snelle groei zijn wij op de afdeling Sales en Marketing per direct op zoek naar: (38 uur) Wat zijn je taken Multi-media-specialist: initieert, controleert en voert werkzaamheden uit op het gebied van Internet, Kabelkrant, Powerpoint, D-Base programma's en Marketing-Informatie-Systemen Schrijft en redigeert teksten Verricht ondersteunende werkzaamheden (drukwerk, advertenties, campagnes, beurzen) Regelt interne communicatie tussen diverse afdelingen Bewaakt de huisstijl Wat verwachten wij van jou HBO werk- en denkniveau (HEO-ce/co/el, NRIT of vergelijkbaar) Vanzelfsprekend een perfecte beheersing van de Nederlandse taal en een goede beheersing van Duits en Engels Communicatieve, creatieve en redactionele vaardigheden Affiniteit met de toeristische branche en digitale communicatie Stressbestendigheid en flexibiliteit Vindingrijkheid en eigen initiatief Goede beheersing van Internet, Word, Access, Excel, Photoshop en Powerpoint Leeftijd tussen 25 en 35 jaar In bezit van rijbewijs en eigen vervoer (38 uur) Wat zijn je taken (Uitvoerende) ondersteuning van de afdeling Drukwerkvoorbereiding Productie van promotioneel drukwerk (o.a. actie-leaflets, posters) voor diverse afdelingen Assisteren bij salesacties, joint promotions en DM-mailingen Assisteren op het gebied van interne en externe communicatie Wat ver ivach ten wij van jou? MBO werk- en denkniveau (MEAO of vergelijkbaar) met minimaal 2 jaar werkervaring Goede beheersing Nederlandse taal, Duits en Engels 0 Affiniteit met de toeristische branche Stressbestendigheid en goed kunnen functioneren in teamverband Leeftijd tussen 20 en 30 jaar 0 In bezit van rijbewijs en eigen vervoer Op beide functies is salariëring volgens de CAO-verblijfsrecreatie van toepassing. Interesse in één van beide functies? Stuur uw sollicitatiebrief met cv en pasfoto naar: Roompot Recreatie Beheer B.V., t.a.v. de directie, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Bel voor informatie: 0113-374110. Waterschap Zeeuwse Eilanden voert haar taken utt In de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerscheide. Het hoofdkantoor Is gevestigd in Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met 400 medewerkers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van deze orga nisatie staat de secretaris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differen tiatie in de beloning. Functie-informatie De projectleider heeft als belangrijkste taken: -maken van ontwerpen, bestekken en kos tenramingen van alle voorkomende civiel technische projecten; -coördineren van civieltechnische projec ten uitgevoerd door derden in zowel de voorbereiding als uitvoering: -begeleiden van projecten tijdens de uit voering. De tekenaar-opzichter heeft als belang rijkste taken; -maken van ontwerpen, bestekken en kos tenramingen van alle voorkomende civiel technische projecten; vac.nrs. 99/4 en 99/5 (herhaalde oproep) Beide functies zijn vacant bij de afdeling Centraal Ontwerp van de sector Waterke ringen. De afdeling is een dienstverlenende afdeling binnen de sector Waterkeringen en treedt op als ontwerp- en bouwbureau voor de uitvoering van alle taken van het waterschap. Dit krijgt met name gestalte door het maken van ontwerpen en bereke ningen inclusief een (RAW) bestek met raming en toelichting en het voeren van de directie en projectleiding over de uitvoering. -vervaardigen van digitale tekeningen; -optreden als toezichthouder bij diverse projecten. Functie-eisen projectleider (99/4) -HBO opleiding Civiele Techniek; -1 A 2 jaar ervaring in een vergelijkbare functie; -ervaring met de RAW systematiek; -klantgericht en zelfstandig kunnen wer ken; -inventief zijn bij het oplossen van prakti sche problemen; -met name zelfstandig, maar ook in groepsverband kunnen werken; -in bezit van rijbewijs B; -uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. -1 a 2 jaar ervaring met het houden van toezicht op de uitvoering van civieltechni sche projecten; -ervaring met de RAW systematiek; -ervaring met digitale tekenpakketten; -klantgericht kunnen werken; -in bezit van rijbewijs B; -zowel zelfstandig ais in groepsverband kunnen werken; -goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. De projectleider en de tekenaar-opzichter hebben Goes als standplaats en zijn woon achtig of bereid te gaan wonen in het beheersgebied van het waterschap Zeeuwse Eilanden. Algemeen Het functieniveau voor functie 99/4 is schaal 10 (min. 4.126,-en max. 6.546,- bruto per maand). Salariëring vindt plaats in aanloopniveau 9 (min. 4.323,- en max. 5.958,- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau voor functie 99/5 is schaal 7 (min. 3.434,-en max. 4.658,- bruto per maand). Salariëring vindt plaats in aanloopniveau 6 (min. 3.022,- en max. 4.223,- bruto per maand) en wordt bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toeken nen vein periodieke salarisverhogingen. Verder kent het waterschap de overige bi] de overheid gebruikelijke rechtspositiere gelingen, toegespitst op de sector water schappen. Het waterschap is aangesloten bij de interprovinciale ziektekostenre geling (IZR). Informatie Informatie over beide functies kunt u tij dens kantooruren inwinnen bij de heer ing. K.J. Minder houd, afdelingshoofd Centraal Ontwerp van de sector Waterkeringen (telefoon 0113-241319) of bij de heer ing. C.A. Hollemans. project leider bij de afdeling Centraal Ontwerp (telefoon 0113-241299). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen tien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 114. 4460 AC Goes, onder vermelding van he: vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in zijn personeelsbestand ver groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, wor den uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld en wordt ook niet gehonoreerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 40