Hz^ Personeel Service-monteur DOCENT CONSTRUCTIEVE VAKKEN ALLROUND - KEUKENMONTEUR QjjggSSlSW Bedrijfsleider Provincie Zeeland Tandartsassistente <3Jtt btn ZELFSTANDIG WERKEND KOK TANDARTSASSISTENTE Beleidsmedewerk(st)er grensoverschrijdende samenwerking SALESMANAGER m/v Medewerker Commerciële Ondersteuning m/v 38 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 4 SEPTEMBER 199 De Hogeschool Zeeland is hét kennis-instituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de provincie voor zowel reguliere als bedrijfsopleidingen, training en advies. Optimaal toegerust op het gebied van huis vesting en informatietechnologie, transformeert de school naar een moderne organisatie waar de ruim 300 medewerkers verantwoordelijkheid dragen, kansen krijgen en zich ruimschoots kunnen ontplooien. Het in ternationale karakter van de school biedt volop carriè rekansen in Europa voor de ruim 3.200 studenten die er studeren. Bij de opleiding Bouwkunde ontstaat door het vertrek van een van de collega's een vacature voor de functie van (beton, staal en hout) (1.0 FTE) Bij de opleiding Bouwkunde is onderwijsinnovatie volop aan de orde. Specifieke kenmerken daarvan zijn de invoering van gethematiseerd, studentgeconcentreerd onderwijs. De opleiding Bouwkunde onderscheidt zich door een eigen visie op het vakgebied. Wij vragen van geïnteresseerde kandidaten: - HTS/TU Bouwkunde of Civiele Techniek op constructief gebied; - minimaal 5 jaar aantoonbare ervaring als constructeur in bouwkun dige constructies; - bekendheid met recente ontwikkelingen binnen het vakgebied; - kennis en ervaring met geautomatiseerde toepassingen, o.a.Tech- nosoft; - het kunnen werken in teamverband; - resultaatgerichte instelling. De aanstelling geschiedt in eerste instantie op tijdelijke basis met vooruitzicht op een benoeming voor onbepaalde tijd. De inschaling betreft de - functionele - schaal 11 van de CAO-HBO (aanloopschaal 10). Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij dhr. C. C. Ma- belis, opleidingsmanager, telefoon 0118-489273. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV, dient u voor 18 september 1999 te zenden aan de Hogeschool Zeeland t.a.v. de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Hogeschool ÊfT Zeeland Wegens toenemende activiteiten binnen ons bedrijf zijn wij op zoek naar een Oostpolderweg IQ 4413 NN Krabbendijke Telefoon (0113) 50 35 66 Telefax (0113) 50 27 47 die zelfstandig keukens plaatst bij particulieren en in nieuwbouwwoningen. Het is voor ons bedrijf handig als naast timmerervaring u ook twee rechterhanden bezit op het gebied van installatietechniek. Ervaring in tegelwerk is helemaal meegenomen. Een flexibele en klantvriendelijke instelling is een must. Rijbewijs BE is beslist noodzakelijk. Spreekt u deze vacature aan? Dan wacht u een goede beloning, een fijne werkkring en een grote dosis zelfstandigheid. Schrijf een korte sollicitatiebrief voor D.V. zaterdag 18 september 1999 naar bovenstaand adres. TWZ is intermediair voor studenten, afgestudeerden en bedrijven. Wij detacheren en bemiddelen jong afgestu deerde MBO'ers en HBO'ers met maximaal vijfjaar werk ervaring. Voor studenten van de Hogeschool Zeeland en het ROC zoekt TWZ bijbanen die aansluiten bij de oplei ding. Voor bedrijven creëert dat de mogelijkheid om onderzoeken, projecten en overige werkzaamheden uit te besteden. Supertalenten gezocht! TWZ Edisonweg 51a Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel 0118-479 207 Fax:0118-465 963 Internet: www.twz.nl E-mail: post@twz.nl Onze opdrachtgever op Schouwen-Duiveland is producent van verhoogde aluminium en houten vloeren. Verhoogde vloeren maken het mogelijk om faciliteiten als koeling en bekabeling uit het zicht toe te passen. Voor de aluminium vloeren liggen er wereldwijd marktkansen. Een zeer geavanceerde vol automatische productiestraat heeft gere sulteerd in een zeer goede prijs-kwaliteit- verhouding. Klanten zijn te vinden in de communicatiesector, biochemie en me dische sector. Om deze kansen ook werkelijk te gaan benutten èn om de directeur in zijn werk te ontlasten, zijn we nu op zoek naar Als bedrijfsleider heb je een echte ondernemersmentaliteit en kan je uitstekend met mensen omgaan. Je geeft leiding aan de 12 medewerkers in de productie en montage. Ook onderhoud je contacten met externe relaties zoals aannemers, architecten en (potentiële) klanten. Op bouwvergaderingen durf je je zegje te doen en je verstaat de kunst om daarbij aardig gevonden te worden. Je coördineert en plant de opdrachten, vanaf het maken van de offerte tot en met het moment van aflevering. Eventuele moeilijkheden of problemen ga je op nuchtere wijze te lijf. Je hebt technisch inzicht en oog voor productverbeteringen. Als de situatie daar om vraagt, stap je de volgende dag in het vliegtuig naar bijv. Singapore om een nieuwe opdracht te verwerven Wij vragen iemand met een HBO of TU- opleiding in de richting Werktuigbouwkunde, Elektrotechniek of Bedrijfskunde. Je hebt drie tot zeven jaar werkervaring, bij voorkeur in een technisch commerciële functie. Reacties graag voor 20 september a.s. op nevenstaand adres gericht aan Mirjam van Riet. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbéteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. Directie Welzijn, Economie en Bestuur (WEB) zorgt voor de ontwikkeling en uit voering van het provinciaal beleid op de terreinen welzijn, economie en bestuur. De directie is onderverdeeld in vier afde lingen. De afdeling Bestuur houdt zich bezig met de voorbereiding en uitvoering van het be leid op het terrein van bestuurlijk-juridi sche zaken, toezicht op gemeenten en waterschappen en coördinatie van grens overschrijdende samenwerking (GROS). Hebt u belangstelling voor deze veeleis- -ende doch uitdagende functie en meent u aan de gestelde functie-eisen te voldoen dan kunt u uw schriftelijk sollicitatie, on der vermelding van vacaturenummer 99/02, richten aan de directeur directie Welzijn, Economie en Bestuur Postbus 153, 4330 AD Middelburg. De sollicitatie termijn sluit op 20 september 1999. Tandartsenpraktijk Paul en de Witte Vlissingen zoekt z.s.m. een die als invalkracht gemakkelijk oproepbaar is. Een parttime of volledige baan in de nabije toekomst behoort tot de mogelijkheden. Enige ervaring gewenst. Diploma strekt tot aanbeveling. i.v.m. inzetbaarheid in onze nevenvestiging in 's Gravenpolder is het bezit van een auto noodzakelijk. Ons team bestaat uit 5 parttime assistentes en een mondhygiëniste. Sollicitaties richten aan Tandartsenpraktijk Paul en de Witte, Doomenburg 314385 EJ Vlissingen. Voor evt. verdere informatie kunt u bellen 0118-478811 (praktijk) of's avonds privé 0113-344093 (Paul) of 0113-312689 (de Witte). Voorheen Delta College contractactiviteiten ALGEMENE A ONDERNEMERS O VAARDIGHEDEN V 32 cursusavonden (maandag) na elke 8 weken een deelexamen het examen wordt afgenomen op het eigen instituut u mag voor elk deelexamen één keer gratis herkansen instroommogelijkheid 13 september cursusprijs 875,- excl. boeken en examengeld Vraag de informatiebrochure aan bij de specialist in ondernemersonderwijs: Tel. 0118-623951 ROC Zeeland, vestiging Delta College Het instituut met kwaliteitserkenning voor opleidin gen aan profit- en non-profit bedrijfsorganisaties. Restaurant heeft plaats voor een gemotiveerde in de leeftijd tot 35 jaar, i.b.v. afgeronde SVH-opleiding, leermeester diploma. Schriftelijk of telefonisch reageren: mevr. H.A. van Cranenburgh Tel. 0118-501392 Markt 3, 4351 AG Veere Tel. 0118-650510 Fax: 0118-650515 Voor minimaal 20 uur zoeken wij een Functie-eisen: Goede contactuele eigenschappen. Enthousiast in teamverband. Accuraat en flexibel. Bij voorkeur opgeleid als assistente. Leeftijd tussen 20 - 40 jaar. Graag schriftelijk reageren binnen 7 dagen. J.D.W. Rombouts en R.W.J. Claessen Langeviele 47 4331 LR Middelburg Bij de afdeling Bestuur bestaat de volgende vacature (voor 100%) De functie bestaat uit twee taakonderdelen die onderling in omvang variëren. De werkzaamheden vinden deels in Gent en deels in Middelburg plaats. A) Als medewerker secretariaat Euregio Scheldemond te Gent bevordert de functionaris - in teamverband met vier collega's - dat de belangen van de drie deelnemende provincies (Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Zeeland) evenwich tig worden behartigd met als blijvend effect toename van de grensoverschrij dende samenwerking tussen bedrijven, instellingen en overheden. Concrete activiteiten: - levert bijdragen aan de beleidsontwikkeling van de Euregio Scheldemond; - overlegt met (potentiële) projectinitiatiefnemers over de opzet van projecten in het kader van Interreg/Scheldemondraad - brengt, na toetsing in de ambtelijke werkgroep, advies uit aan de bestuurders in het Comité van Toezicht over projectaanvragen; - bewaakt de voortgang van toegewezen projecten; - draagt mede zorg voor de afstemming tussen de activiteiten waar Europese subsidies voor beschikbaar zijn en de overige Scheldemondactiviteiten. Het werk in Gent neemt 2 tot 4 dagen per week in beslag. B) Binnen de organisatie van de provincie Zeeland wordt een bijdrage geleverd aan de coördinatie van de grensoverschrijdende samenwerking. Concrete activiteiten: - adviseert het provinciaal bestuur, management en belanghebbende collega's binnen en buiten de afdeling bestuur over beleidsontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdende samenwerking. - brengt na analyse van ontwikkelingen met politiek-bestuurlijke consequenties afgewogen beleidskeuzen in kaart, met voor- en nadelen. - voert daartoe intern en extern overleg. Binnen de afdeling Bestuur wordt, onder supervisie van het afdelingshoofd, in tensief samengewerkt met de senior-beleidsmedewerker GROS en de beleidson dersteunend medewerker GROS; indien nodig vervangt men elkaar. Functie-eisen Voor deze interessante maar veeleisende functie zoeken wij een kandidaat - met een academisch werk- en denkniveau, blijkend uit opleiding en ervaring; - met voldoende generalistisch inzicht en creativiteit om de verschillende rollen in deze functie goed te kunnen combineren - met gevoel voor en inzicht in politiek-bestuurlijke verhoudingen; - die bekend is met verschillen in bestuursklimaat en - voldoende communicatief vaardig om daar adequaat op in te spelen; - die in staat is te enthousiasmeren voor grensoverschrijdende samenwerking - maar die ook voldoende financieel-analytisch inzicht heeft om de subsidievoor waarden te bewaken; - die over een uitstekende redactionele vaardigheid beschikt en - bij voorkeur ook de Engelse taal kan lezen en spreken. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform het Ambtenarenreglement Zeeland 1965. Personeel bij de provincie Zeeland is verplicht deelnemer aan de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR). Het salaris voor deze functie is afhankelijk van capa citeiten en ervaring en bedraagt maximaal 7,531,-bruto per maand bij vervui ling van de functie in voltijd (36 uur per week). Doelgroepenbeleid De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen, alsmede indiensttreding van gehandicapten en. leden van. etnische minder heden/Daarom worden gegadigden uit deze prioriteitsgroepen uitdrukkelijk uit genodigd te solliciteren. Daarnaast kent de provincie één specifiek voorkeursbeleid voor vrouwen; voor de vervulling van hogere leidinggevende functies en functies waarvoor een HBO of academische opleiding..jc yereist. Dit betekent dat bij gebleken geschiktheid een vrouw wordt benoemd voor zover gestelde criteria ten aanzien van geschiktheid en bekwaamheid de balans niet aantoonbaar in het voordeel van een mannelijke kandidaat doen doorslaan. Informatie Voor deze werving en selectieprocedure is een informatiepakket samengesteld. Dit pakket kan aangevraagd worden bij de eenheid P&0, de heer P. j. Uitterhoeve, telefoon 0.118 - 631388. Voor telefonische informatie kan contact worden opgenomen met de heer drs. A.P. Feijtel, hoofd van de afdeling Bestuur, telefoon 0118-631471. Een assessmentonderzoek kan deel uitmaken van deze procedure. Te koop gevraagd: ACCOUNTANTS- OF ADMINISTRATIEKANTOOR Ook een manier van samenwerking is bespreekbaar. Brieven onder nummer S52 van PZC, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen de JongelUl?EX. b.v. De Jonge IMPEX b. v. is actief op het gebied van het behandelen en verwer ken van natte processtromen bij overheden en bedrijven. De'activiteiten hebben met name betrekking op de volgende werkterreinen: - slibontwatering (zowel waterbodemslib als communaal en industrieel zui veringsslib) - slibverwerking (zowel slibdroging als eindverwerking in dienstverlening) - afvalwaterbehandeling in dienstverlening - verhuur van slibbehandelingsapparatuur De mobiele installaties voor behandeling van natte processtromen worden op locatie bij de klant ingezet. Het bedrijf met ca. 35 medewerkers heeft zijn geografisch werkgebied In Europa. De organisatie heeft een open karakter, waarbij grote waarde wordt gehecht aan openheid en teamgeest. Daarbij zijn een hoge mate van zelf standigheid, flexibiliteit en accuratesse onontbeerlijk. Wegens de gestage uitbreiding van onze activiteiten zijn wij, op korte termijn, op zoek naar een met bij voorkeur enige relevante werkervaring Functie-informatie: het onderhouden van onze bestaande relaties in de Benelux en Scandinavië het uitbreiden van onze activiteiten in bovengenoemde landen het voorbereiden en zelfstandig uitwerken van offertes U bent verantwoordelijk voor de door u verworven projecten U rapporteert rechtstreeks aan de directie Wij vragen: een praktische en kostenbewuste instelling goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen verantwoordelijkheidsgevoel en flexibele instelling ondernemerskwaliteiten beheersing van meerdere vreemde talen (Engels, Frans, Duits) vakkennis en/of enige ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling Wat wij u bieden: De geschikte kandidaat bieden wij een zelfstandige en zeer afwisselendt baan. Tevens bieden wij de juiste kandidaat een goede salariëring met bijbe horende secundaire arbeidsvoorwaarden, welke in overeenstemming zijn me de aard en karakter van deze functie. Indien u belangstelling heeft voor deze functie en van mening bent dat u eer serieuze kandidaat bent, kunt u uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van eer uitgebreide .C.V.binnen 14 dagen richten aan: de Jonge IMPEX b. v., t.a.v. de directie, Postbus 55, 4430 AB 's-Gravenpolder. De Coöperatieve Rabobank 'Oost-Duiveland' U.A. zoekt een enthousiaste medewerker die ons team 3 dagen per week wil komen versterken. De werkzaamheden bestaan uit het administratief ondersteu nen van de andere afdelingen van onze bank. Vereisten voor deze functie zijn een MBO denk- en werkniveau, een nauwkeurige en accurate werkhouding, een actieve en flexibele dienstverlenende en teamgerichte instelling en goede communicatieve en sociale vaardigheden. Heb je interesse voor deze functie schrijf dan binnen 14 dagen een brief met C.V. naar: Coöperatieve Rabobank 'Oost-Duiveland' U.A. t.a.v. de heer L. Karstens Postbus 4 4310 AA Bruinisse De Koninklijke Hollestetle Groep is gevestigd in een schitterende behuizing op het industrieterrein de Poel II in Goes. Naast Hollestelle Kranentechniek BV maken Hollestelle Konstruktie BV en Hollestelle Handel BV deel uit van de Koninklijke Hollestelle Groep. In totaal zijn ruim 70 mensen bij bet bedrijf werkzaam. Door toenemende werkzaamheden zijn wij voor de afdeling Hollestelle Kranentechniek op zoek naar een: Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste mede werker die beschikt over: een MBO-niveau op elektrotechnisch en werk tuigbouwkundig gebied; ervaring, bij voorkeur in een vergelijkbare functie; goede communicatieve vaardigheden en op de juiste manier om kan gaan met werkdruk; de bereidheid tot het volgen van cursussen. De werkzaamheden bestaan uit: kraannieuwbouw, onderhoud, keuren, testen, repareren en certificeren van kranen en hijsmiddelen, alsmede gereedschappen, zowel op het bedrijf als op locatie. Geïnteresseerd in deze veelomvattende, maar zeer veelzijdige, afwisselende functieDan verzoeken wij u uw sollicatie met uitgebreide c.v. te richten aan de Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. de directie. AMUNDSENWEG 10 TEL. 0II 3-27.77 77 FAX 0II3-27 77.00 lij»,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 38