Selecties en competitie-indeling zondagvoetbal PZC amateurvoetbal zondag 30 tweede klasse D tweede klasse E derde klasse A vierde klasse A vijfde klasse A spelersvrouw vijfde klasse B zesde klasse A zesde klasse C donderdag 2 september 1999 Goes Selectie: Rosano Acton, Rinze Back, Serge Berrevoets, Adil Fertoute, Olaf Filius, Marco Groeneveld, Mart van de Guchte, Marnix Hendriks, Michel Jonckman, Jacco de Kok, Ronald Ko- le, Marcel Kole, Jimmy Nieuwdorp, Peter Nieuwdorp, Janus Otte, Stefan Scholten, Marco Schroevers, Rikvan Sluis, Wander Snoeck, Sebastiaan Verburg, Marco Vogel, André Voogd. Trainer: Hugo Barends. HVV'24 Selectie: Tristan van Acker, Ryan Adam, Norbert Baart, Hans Bleyen- berg, Jurgen de Block, Eddy van den Bosch, Gino van de Broecke, Hans Goethals, Marvin Hamelink, Hubert van den Hemel, Jean-Pierre de Keij- zer, Jacky Lambert, Jan Leendertse, Dennis Rietjens, Maarten Scheer ders, Maarten Thomas, Harold Ver schuren, Thierry de Waele, Arno Zwegers. Trainer: Ko Stoutjesdijk. Terneuzen Selectie: Roel Alberti, Mike But, Menno den Dekker, Adri van Hane- gem, Barry van der Hooft, Peter Huls, Jos Kayser, Leo Kayser, Dennis de Kraker, Danny Magito, Niek de Meij er, Peter Nieskens, Edwin Over- beeke, Geertjan de Smet, Anthoine Thoen, Frans van der Veen, Danny van de Velde, Michel de Vries. Trainer: PaulTelussa. Patrijzen Selectie: Ronnie Bek, Henk van de Brink, Edwin Capello, Jean-Paul van Craenenbroeck, Randy Delevorias, Peter Doejcinovski, Jan-Willem Doo- ge, Wilfred van den Dries, Collin de Jonge, William de Jonge, Guido Moison, Rob van Oosten, Kim Pom- kov, John Raas, Camiel Rentmees ter, Hubèr Rentmeester, Jacco Rottier, Roy Sallet, André Smulder, Marco Traas, Arjan Verburg, Ronnie de Vos. Trainer: Kees van der Sluis. RCS Selectie: Benjamin Binicewicz, Ralf Eversdijk, Jeroen Francke, Joffrey Geldof, Marcel Geleijnse, Alwin van Ham, Chris van Heuven van Staere- ling, Alex van Hove, Martin Janse, Ron Kallemein, Marco Kerkhove, Tommy van de Male, Machiel Marc- kelbach, Stefan Muller, Richard Mu- ringen, Jacco Nelen, Mengalfeo Read, Jéröme Riverola, Sander Schutte, John Stijns, Niels Tournoy, Ruud Verbeek, Wessel Vermeulen, Kees Westerweele. Trainer: RinusZegers. Vlissingen Selectie: Hassan Achekhlaf, Abdoe Ben Khedda, Jacques Blijlevens, Va lentino Blommaert, Michael Boed- hoe, Mourad Boughmari, Shannon Braafhart, Peter Brussé, Pascal Caumartin, Renato Dijkstra, Ray mond Gaari, Richard Hollebrands, John Jasperse, Lionel Lord, Christi- aan Maas, Mubarak Abdi Ali, Paul Noya, Lars Peeters, Jeroen Roelse, Ruud Sanders, Mohammed Tahri. Trainer: André Wurth. Zierikzee Selectie: Perry Goedegebuure, Bar ry Hage, John van der Have, Marco Jonker, Peter van der Linde, Perry Lukus, Lee Mol, Erwin Nelissen, Jan- Jaap Padmos, Maarten Padmos, Pa trick Roggeband, Robbert Rogge band, Jacco van der Schee, Martin van der Schee, Barry Schoute, Jarno Vermeulen, Thomas Vos, Michel Winkels. Trainer: Bert Pentury. Aardenburg Selectie: Gerry Blaakman, Christian Brakman, Noël v.d. Bunder, Ronald de Cock, Michel Cocquyt, Remco D'hont, Martin Dieleman, Frans van Dongen, Robin van Hal, Meivin Hee renveen, Corné Stedehouder, Mare van Iwaarden, Thomas Vermeire, Michel van de Walle, Bart van de Wijnckel, Arjan Worst. Trainer: HenkOttens. Axel Selectie: Leo Bracke, Carlo de Decke- re. Joep Frusch, Mark la Grand, Lud- wig van Gremberghe, Menno van Gremberghe, Carlo van Grim- berghe, Patrick de Guchteneire, Bas van Hoeve, Alex de Klerk, Vincent Martens, Michel Mullaert, Jurgen Naeye, Tom Nieuwelink, Atila Par don, Randy Zandstra, Job Zwegers. Trainer: Paul van Kouteren. Breskens Selectie: Johnny den Besten, Mare Boeckhout, Eli Bolleman, Eddy Buijs- se, Robin Buitendijk, Angelo Corne lls, Mario Corthals, Roy den Dunnen, William Faes, Danny Klokgieter, Ser ge La'prade, Serge Nöthen, Esad Os- manovski, Peter de Putter, Eric de Rechter, Serge de Ruijsscher, Martin Scherbeijn, Phillippe de Smet, Carlo de Smit, Brian Verhulst, Paul Walra ven. Trainer: Robbie de Muynck. Hansweertse Boys Selectie: Juul Back, Ronald Breijaert, Ernest van Bussel, Eric Clement, Huub Danker, Fredy Dommanschet, Frank de Jonge, John Jonker, Jacky Kaijser, Bram Kortlever, Taurus Kraj- enbrink, Ron Krijger, Gerrit Peter sen, Frank Quakkelaar, Tim Reijn- hout, Renze de Vogel, Jules de Vries, Jan Witte, Toon Zoetewei, MarKees Zuidweg. Trainer: Kees Goeman. Hontenisse Selectie: Gyon Asselman, Mark Baart, Mark van der Beek, Manfred Bisschop, Dave de Booy, Wilco Broekhoven, Jeroen van Bunder, Pe ter van Dijk, Ruud van Kerkhoven, Edwin Martens, Danny Pauwels, Robbie Roctus, Jochem Schille- mans, Edward Tieleman, Luc Ver- meersen, Mario Vermeirssen, Wilco de Zwart. Trainers: Ad Roovers. IJzendijke Selectie: Nico Aerssens, William Aerssens, Jacky Caniere, Vincent Calon, Peter Harteveld, Menno Heij- ens, Thijs Musson, Paul de Putter, Michel de Ruijsscher, Maarten Schil ders, Pietro Sicilia, Johan Tuin, Frank van de Vijver, Patrick de Wae- genaere, Luc van Waes. Trainer: Willem van de Broecke. Luctor '88 Selectie: Serge Beulens, Serge de Blaey, Courtin Jack, Albert Geus, John Groen, Eric de Groene, Arnold Hagenaar, Steef van Hoepen, Jeri cho Hoeze, Arno Honigh, Richard Menheere, Sjaak Meulblok, Arno Olirhoek, Joeri Poelman, Berry Si- monse, Rivo Slory, Mario Tazelaar, Marco Weermark, Leon van Zalt- bommel. Trainer: Marcel de Nijs. Middelburg Selectie: Ghalid Akhiyad, Pascal van den Berg, Freric Koelma, Paul Con- standse, Evert Eikenhout, Ramon Gabriëlse, Thijs Goedbloed, Michel Jansen Van Galen, Ronald Jonge- lings, Marco Keim, Jacco de Looff, Ronnie Mesu, Mark Roose, Jan de Rijke, Michel Sinke, Patrick Vogel, Ruud de Vroe. Trainer: Huib Meerman. Sluiskil Selectie: Alexander Bareman, Pa trick Boute, Michel Cillekens, Remco Dane, Arjan den Hartogh, Koen van Leuven, Ben de Lille, Frank Nieuwe link, Barry du Puy, Fabian du Puy, Roy Scheele, Arthur Scheele, Tonny van der Veen, Dominique Verlinde, Dimitri Verlinde, Percy Verlinden, Joey Visser, Danny de Vries, Deni Wauters, Andres de Witte. Trainer: Fonny van de Vloet. Steen Selectie: Werner Bisschop, Johnny Bogaart, Michel van de Bosch, Mario de Bot, Danny van Daalen, Nico-Phi- lip van Hiel, Edwin Hofman, Pascal Lensen, Peter Lernout,Tom Lernout, Wouter de Neijs, Michel d'Oliesla- ger, Danny Oppeneer, Marco Ottjes, Dave van Overmeeren, Laurens van Remortele, Perry Sturm, Gino Vink, Michiel Vink, Jurriaan de Vlieger. Trainer: Rudy Rietjens. Vogelwaarde Selectie: Henk de Bruijn, Patrick de Bruijn, Jordy van Bunderen, Steven Clippelaar, Dirk van Damme, Stefan van Damme, Wim Delaere, Maikel van Esbroek, Koen Hamelink, John Hesen, Freddie de Klerk, Sander de Koeyer, Artjan Lambert, Bart Mang- nus, Mike Nelis, Michel Nieuwelink, Robin Oppeneer, Rudi Raas, Lars Sirijdonk, Martijn Verbruggen, Arno Wauters. Trainer: Freddie de Rooij. Zeelandia Selectie: Piet Baan, Marco van Belle, Richard de Bree, Michel Carol, Bart Dieleman, Dennis Dobbelaar, Jerry Essajas, Gijs Folcherts, Danny Geers, Danny Gilde, Rinaldo Gilde, Marcel van de Hoek, Marcel Louws, Perez Molle, Maarten van der Neut, Richard den Ouden, Roland Pruy- sers, Tonnie'Schetters, Feran Topal, Richard Verwei, Simon Vliegenthart. Trainer: Piet Puijpe. Biervliet Selectie: Bernard Buchner, Rene Busropan, Reggie Buijsse, Michel Calon, Stefan Dijkers, Daniel Dobbe laar, Jurgen Hooreweeghe, Ronnie Ingels, Johnny de Lijzer, André van Liere, Dennis Maas, Michello Offer man, Benno Pladdet, Gerton Teerinck, Robbie Vermast, Peter Ver mast, Pascal Wedage, David Luteijn. Trainer: Rob van den Hemel. Clinge Selectie: Jean-Luc Aerts, Siegfried van de Berg, Dennis de Block, Mi chael de Block, Pascal de Block, Eef Coenen, Pascal Delforge, Peter Dru- mont, Ruben van Eetvelt, Dennis van Eek, Johnny Jacobse, Robert van Landeghem, Alex Laurenssen, Jur gen Ras, Walter van Tienen, Jan de Visser, Robby van de Walle, Stefan de Wert. Trainers: Boudewijn van Craenen broeck. Corn Boys Selectie: Michael van den Akker, Ma rio Bogaert, Martijn van den Boom, Marco Broekhoven, Stijn Buijsse, Wesley Corijn, Hans Cornelissen, Martin Dhaene, Manuel Dhondt, Marco Gerritse, Mitrej Gillesen, Xa- vier Herman, Marc Maes, Edwald Marteijn, Jan Mutsaars, Mario Roe- giest, Remco Steijaert, Sven Ver- meersch, Jean-Pierre de Vriend, Dennis Winne. Tweede klasse D Vierde klasse A Zesde klasse A DCV Aardenburg Dreischor DRI Axel Groede Goes Breskens Kwadendamme Hekelingen Hansweertse Boys Oostburg HOV Hontenisse Renesse OHW IJzendijke RiaW Olympia Luctor'88 Robur ONA Middelburg Schoondijke Puttershoek Sluiskil SDO'63 Roosendaal Steen Sluis Sparta Vogelwaarde Terhole UNIO Zeelandia Volharding Tweede klasse E Vijfde klasse A Zesde klasse B Dongen Biervliet DSE EBOH Clinge FC Moerstraten GSBW Corn Boys Lepelstraatse Boys HVV'24 De Noormannen Nieuw Borgvliet Longa Domburg NVS Noad Graauw Oudemolen RKDVC Hoofdplaat Rimboe RKTVV Hulsterloo SC Kruisland SC Gastel Jong Ambon SC Welberg TAC/BWB Koewacht Schijf Terneuzen Philippine SVC TSC Walcheren Val Aan Zeeland Sport Vivoo Derde klasse A Vijfde klasse B Vosmeer Zesde klasse C BSC Achtmaal Dosko Cluzona DMC Internos De Schutters FC De Geeren Moerse Boys Divo Groen Wit Patrijzen FC Bergen Groot Alexander RCS HSC'28 HZ '75, Noordhoek Rood Wit W Lewedorpse Boys Oudenbosch VES'35 Meto Ouwerkerk Virtus NSV PCP VC Vlissingen Odio Raptim WR Wernhout TPO Zierikzee WVV'67 TVC'39 Trainers: Hans van den Boom. Domburg Selectie: Maurice Bernard, Micha Bernard, Michiel Bernard, Rutger Bimmel, Geert Bouwman, Ko Brand, Edwin Dellebeke, Wilco vanEijzeren, Marc Gino, Dennis de Graaf, Marcel Krant, Chiel Maranus, Allard Meeuwse, Coen Minderhoud, Pa trick Provoost, Robert Jan Provoost, Ko Uitterhoeve, Jeffrey Vader, Je roen van Wallenburg, Rutger Won- dergem. Trainer: Hans van de Rafelaar. Graauw Selectie: Danny Bisschop, Ralf Boe- ding, John van Boven, Dennis Buys, Jean-Paul de Caluwé, Jan d'Haens, Francesco Hermans, Tom Heyens, Mirjam de Ruysscher In huize De Ruysscher is voetbal vaak het onderwerp van gesprek. En een uitzending van Studio Sport wordt ook zelden gemist, want Michel (speler van IJzendijke) en z'n vrouw Mirjam zijn allebei voetbalgek. „Ik hou nog meer rekening met sportuitzendingen dan Michel", denkt Mirjam. De 29-jarige inwoonster van Breskens komt uit een echte voetbalfamilie. „Ik zie voetbal heel graag. Michel heeft het getroffen." Mirjam bezoekt alle thuiswedstrijden van IJzendijke, maar de uitwedstrijden naar Brabant laat ze schieten, dat is haar iets te ver. Ze merkt aan Michel wanneer een belangrijk duel op het programma staat. „Als hij een derby moet spelen, werkt hij er toch iets serieuzer naar toe. Dan wordt er ook meer gepraat over de komende wedstrijd." Mirjam is in het dagelijks leven financieel adviseur bij een bank. Vorig jaar zat ze tijdens PSV-Utrecht met enke le medewerkers in de businesslounge. Mirjam, geboren in Brabant, is fervent supporter van de Eindhovense ploeg. Wie ziet ze het liefst kampioen worden: PSV of IJzendij ke? „PSV", zegt Mirjam gedecideerd. „Maar dat is ook omdat IJzendijke goed in de vierde klasse past." Tim Senden Edward Kips, Martijn Kips, Nico Ma- hu, Edwin Molders, Marino van Pas- sel, William van Passel, Joris Per- quin, Marcel Schelfhout, Paul Staes, Mark van Troost, Marcel Vael, Ro nald Vael. Trainer: Ivo Wouters. Hoofdplaat Selectie: Johanan van de Ameele, Martijn de Bie, Philip Calon, Patrick Ghijs, Davy van Muiken, Steven Oc- keloen, Jean-Pierre Pielaat, Pascal Pijcke, Danny Scherbeijn, Pascal de Smit, Werner Temmerman, Rudie Thomaes, Conrad van de Velde, Je roen Verstraete, Rino van Vooren, Alf Waatjes, Marco van Waes, Ricar- do van Waes. Trainer: Carlo van Hijfte. Hulsterloo Selectie: Johnny de Bakker, Tom Bleyenberg, Patrick Bogaert, Jan Bosman, Kevin Bosman, Pieter Bos man, Jan Colman, Hans van Dam me, Jurgen de Deckere, Winand van Haelst, Marc van Hecke, Artan Kullu- dra, David Leenknecht, Kennet Mangnus, Ben Mayuku, Patrick Vae- remans, Jan Vereecken, Stefano de Vos, Jeroen de Waele. Trainer: Danny de Maayer. Jong Ambon Selectie: Rivolino de Fretes, Sonny Haurissa, Jonker Huwaë, Emiel Laisina, Jonah Latumeten, Tjaimi Lekatompessy, Jacintho Lekawaël, Marley Mual, Romano Pattiasina, El- dridge Pentury, Marsal Ririhena, Ar no Sahertian, Frans Salawanej jr., Rui da Silva Gomes, NusTaniwel, Si meon Taniwel, Meivin Telussa, Pe ter Titaley, Wilfred Vreeke, Romano Waisapy. Trainer: Jim Pentury. Koewacht Selectie: Dennis Aerts, Philip van de Branden, Reinbert Broos, Peter de Caluwé, Bram Cornelissen, Mark Fackeldeij, Menno Fruytier, Rudy Govaert, Mario Harte, Gregory van Hecke, Ronny Ingels, Björn de Kind, Dennis van Loenen, Jacques van Nieulande, Danny Passeniers, Bou dewijn Rietjens, Eric Rodrigo, John ny Smits, Mirko Tomic, Mauro Vink, Danny Vlassenrood, Diego de Vlieg- her. Trainer: Erik van Britsom. Noormannen Selectie: Jarno Bostelaar, Leo Bras ser, José Candeias, Pieter Cijsouw, Ronald van Dalen, Frans Dominicus, Bram Faasse, Danny Gabriëlse, Ri chard Gabriëlse, Erwin Huibregtse, Menno Jongepier, Frank Maranus, Jackie Minderhoud, Mark Minder houd, Sebastiaan van der Welle, Je: roen de Witte, Ramon de Witte. Trainer: Hans Hack. Mart van de Guchte degradeerde vorig seizoen met Goes naar de tweede klasse van het zondagvoetbal. foto Willem Mieras Philippine Selectie: Ritchie Bosma, Ostar Diele man, Edwin Eggebeen, Paul Floors, Maarten de Groene, Lex den Hamer, Jean-Paul van Hoeve, Frank Holtus, Jim de Jong, Dennis Kaashoek, Hu mphrey Klapwijk, Yvo Mohnen, Er win Pielaat, Daniël Schieman, Mar nix Schieman, Job Vandervinnen, Harry Vermeire, Roland van de Zan den. Trainer: Rob Liplijn. Walcheren Selectie: Pepijn van de Anker, Mous- tafa Boutchich, Freddy Compeer, Mi chel van Dalen, Gilbert Engeldal, Dennis Goosen, Jeroen Hofman, lm- ke Kuyper, Edward Laarman, Karei Mook, Matthijs Mosterd, Jean-Paul Mulder, Dennis de Rijke, Björn Ron de, Erik de Schipper, Roelof Siere- veld, Frank Theunissen, Stefan Vrij- enhoek. Trainer: Tom de Quelery. Zeeland Sport Selectie: Marcel Blok, John Caste- lein, Martijn Finken, Marvin Fisher, Remon van Geersdaele, Mathijs Lugtenburg, Friso Heijstek, René van Herpen, Martin van Huizen, Marcel Kalter, Jos Kort, Edo Maat, Eric Mau- genest, Danny Nöthen, Roel Schreurs, Ben Verschoor, Marco Wisse, Remco Wisse, Richard de Wit, Abdi Youssoufahmed. Trainer: Jack Wijnands. Lewedorpse Boys Selectie: Milud Akhiyad, Jasper de Baar, Martijn Blok, Ruben Blok, Ed win Caljouw, Rob Eversdijk, Edwin Fraanje, Patrick Hermes, Tom Huys- kens, Rob Igounet, René de Jager, Kornelis Kamerling, Hans de Kok, Al fred de Kooning, Rob Menheere, Ha rold Menheere, Björn Mulder, Jacco Murk, Marcel Onderdijk, Ronald On- derdijk, Dennis Pieters, Dennis Rent meester, Marcel Rooze, Ronald Smits, Simon Smits, Peter Valkis, Pieter Verhage, Richard Vermeulen, Ronald Vermeulen, Ron Vermuë, Ar- win van 't Westeinde. Trainer: Tonnievan lersel. Johan Faas, Rinie Leenhouts, Rudy Lems, Ernst Oosterling, Paul Ooster ling, Marc van de Runstraat, Eric Traas, Luc van de Velde, Peter Ver- cruysse, Bram Verkruysse, Frits Ver- straeten, Theo de Waele, Jos de Wil de. Trainer: Jos de Wilde. Kwadendamme Selectie: Henry Beulens, Dies Drie- dijk, Marco Driedijk, Frank Franse, Roel de Jonge, Ruud de Jonge, Reg gie van Loenhout, Mart van de Pias- se, Patrick de Punder, Marcel Smits, Jan Tilroe, Carlo Vermeulen, Gert- Jan Vermeulen, Patrick Wouterse, Jacco Zuidhof. Trainer: André van de Broek. Oostburg Selectie: Salar Azimi, Marty Bekooy, Rinnie Datthijn, Mike van Die- rendonck, Johan Duininck, Jeroen Hertogh, Peter van de Linde, Luc Maenhaut, Niek Maenhaut, Dimitri Overmeire, Bart van Queckelberghe, Ruben de Ridder, Stefan Roche, Nico Sol, Martien Thelen, Davy van de Veire, Gervan de Voorde, Luc Werre- broeck. Trianer: Jan Verdonk. Renesse Selectie: Leon Bakker, Robert Jan Canters, Michel Fennet, Mischa van den Hoek, Wilco Hoogerhuis, Kris pijn de Jonge, Remco Kooman, Mi chel Lagendijk, Peter Moerland, Clement Rijnberg, Mark van Ruiven, Arjan van de Stolpe, Robert Tak, Je roen Verboom, Guido Willemse. Trainer: Cees van Dijk. RiaW Selectie: Bart Audenaard, Dries Breyne, Andy van de Goes, Philip Heyens, Giovanni La Heyne, Marino, Dhooge, Evert de Koeyer, Vincent Koster, Pascal de Letter,Ronald Lij- baert, Sancho Martens, Gamal Nou- ali, Dimitri Pluym, Thomas Ritico, Donny Schelfhout, Denny Snel, Arno Swagemakers, Manfred Swagema- kers, Arno Verlinde, Danny de Vrie- ze. Trainer: Chris de Beer. Robur Selectie: Martijn de Bruyn, Eus van Dijk, Marco Elshout, Dinand Favier, Jeroen Gerritse, Khalid Kecham, Ri cardo de Marco, Josef Ngoumou Raymond Paauwe, Vincent Peemeit Ramon Schaier, Robin Scholten, Ri an Schout, Walter Siepman, Gerard Tibbe, Vincent Tibbe. Trainer: Izaak Verkeste. Schoondijke Selectie: Jos van Baal, Sven De- smedt, Michel den Doelder, Johan de Feyter, Marco de Feyter, Florus de Jonge, Claude Kornelis, Ronny Kos ter, Jacco de Koster, Micha Kuyl, Niek de Rijk, Dennis Risseeuw, Frank Steyaert, Steven van Tilburg, Louis Volkers, Robin de Waele, Rob van Waes, Jurgen Willemsen, Norbert Willemsen. Trainer: Patrick Boussen. SDO'63 Selectie: Robbert Aartsen, Björn Bis schop, Martijn Bisschop, Gilbert de Booy, Dennis van Driessche, Pascal Helmich, Jean-Pierre de Jonge, Erik Koster, Johnny Merckx, Erik Naes- sens, Pieter Pateer, Marty Poppe, Er win Schakelaar, Pascal Schillemansj Jorely van Troost, Huub Verschue- ren, Patrick van de Voort, Patrick dé Weduwe. Trainer: PaulTaelman. Sluis Selectie: Antonio Balzani, Edwir Bogaard, Jean-Marie Brysse, Patricl Caniere, Alexander van Daele, Fran- ky van Erpen, Sylvester de Fernand, Chris Gertien, Jürgen Gijsel, Bob var de Kerkhove, Philip Keymel, Petei van Loo, Arthur Martyniek, Bon Moot, Siebe Oostveen, Patrick df Ruijter, Roelof Schram, Peter Slits Dimitri de Witte. Trainer: Jean-Marie Brysse. Terhole Selectie: Pascal van Delft, Jos Dob belaar, Marty Dobbelaar, Patricl Dobbelaar, Jean- Paul Eggermont Patrick Freyzer, William Freyzer, Erit van Goethem, Dennis Jonkheym Frank Mangnus, Patrick Valent, Gio vanni Verbraeken, Jurgen Vermeu len, Nelis de Visser, Piet de Visser Patrick Vonk. Trainer: Willy Broekhoven. Volharding Selectie: Peter Ars, Patrick Besuijen Willem Bierens, Hans Boonman, Mi chael Boonman, Rob van Eekelen Stefan van Gessel, Eric Hoonderi Harm-Jan Hoondert, Kees Huizen Erik de Jonge, Michel Loontjens, Da niël Rijk, Danny Slootweg, Dennii Sommeijer, John Sommeijer, Carlt van Steenbergen, Hans Vermeule Wilco Vermue, Niek van Zuuderen. Trainer: Arie Janse. Dreischor Selectie: Serge van de Bos, Patrick Berrevoets, Fred van de Helm, Leen van de Helm, Frank van de Helm, Luck Heijboer, Leon Kloet, Mark van de Linde, Bayunga Tekadiamona, Jaime Tiggelman, Sander Uil, Jerry Verwest, Marcel de Vlieger, Luciën Vroegh, Jan Witte. Trainer: Toïne Tiggelman. Groede Selectie: Jan van Belois, Eddy van de Bunder, Tonny Dierings, Ivan Faas, Ouwerkerk Selectie: Erik Begemann, Ard Boe gerd, Arjan Brouwer, Bonno Brou wer, Michael Dalebout, Eric-Jan vai Dongen, Johnny Hage, Peter Hille brand, Gerwin van de Hoek, Tom Hu ges, Erwin van der Maas, Mario vai der Maas, Barry Manni, Wouter vai Marie, Youri Pankow, William Re meeus, Dave Salomons, Robei Smalheer, Serge Totté, Wilco Vijvei berg, Angelo van de Vlies, Jan d Vrieze, Peter Paul Wijnen. Trainer: Jakkoo Brouwer. Pascal Caumartin (met gebalde vuist) doet met VC Vlissingen in de derde klasse een gooi naar een prijs. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 30