Selecties en competitie-indeling zondagvoetbal
PZC
amateurvoetbal zondag
30
tweede klasse D
tweede klasse E
derde klasse A
vierde klasse A
vijfde klasse A
spelersvrouw
vijfde klasse B
zesde klasse A zesde klasse C
donderdag 2 september 1999
Goes
Selectie: Rosano Acton, Rinze Back,
Serge Berrevoets, Adil Fertoute, Olaf
Filius, Marco Groeneveld, Mart van
de Guchte, Marnix Hendriks, Michel
Jonckman, Jacco de Kok, Ronald Ko-
le, Marcel Kole, Jimmy Nieuwdorp,
Peter Nieuwdorp, Janus Otte, Stefan
Scholten, Marco Schroevers, Rikvan
Sluis, Wander Snoeck, Sebastiaan
Verburg, Marco Vogel, André
Voogd.
Trainer: Hugo Barends.
HVV'24
Selectie: Tristan van Acker, Ryan
Adam, Norbert Baart, Hans Bleyen-
berg, Jurgen de Block, Eddy van den
Bosch, Gino van de Broecke, Hans
Goethals, Marvin Hamelink, Hubert
van den Hemel, Jean-Pierre de Keij-
zer, Jacky Lambert, Jan Leendertse,
Dennis Rietjens, Maarten Scheer
ders, Maarten Thomas, Harold Ver
schuren, Thierry de Waele, Arno
Zwegers.
Trainer: Ko Stoutjesdijk.
Terneuzen
Selectie: Roel Alberti, Mike But,
Menno den Dekker, Adri van Hane-
gem, Barry van der Hooft, Peter Huls,
Jos Kayser, Leo Kayser, Dennis de
Kraker, Danny Magito, Niek de Meij
er, Peter Nieskens, Edwin Over-
beeke, Geertjan de Smet, Anthoine
Thoen, Frans van der Veen, Danny
van de Velde, Michel de Vries.
Trainer: PaulTelussa.
Patrijzen
Selectie: Ronnie Bek, Henk van de
Brink, Edwin Capello, Jean-Paul van
Craenenbroeck, Randy Delevorias,
Peter Doejcinovski, Jan-Willem Doo-
ge, Wilfred van den Dries, Collin de
Jonge, William de Jonge, Guido
Moison, Rob van Oosten, Kim Pom-
kov, John Raas, Camiel Rentmees
ter, Hubèr Rentmeester, Jacco
Rottier, Roy Sallet, André Smulder,
Marco Traas, Arjan Verburg, Ronnie
de Vos.
Trainer: Kees van der Sluis.
RCS
Selectie: Benjamin Binicewicz, Ralf
Eversdijk, Jeroen Francke, Joffrey
Geldof, Marcel Geleijnse, Alwin van
Ham, Chris van Heuven van Staere-
ling, Alex van Hove, Martin Janse,
Ron Kallemein, Marco Kerkhove,
Tommy van de Male, Machiel Marc-
kelbach, Stefan Muller, Richard Mu-
ringen, Jacco Nelen, Mengalfeo
Read, Jéröme Riverola, Sander
Schutte, John Stijns, Niels Tournoy,
Ruud Verbeek, Wessel Vermeulen,
Kees Westerweele.
Trainer: RinusZegers.
Vlissingen
Selectie: Hassan Achekhlaf, Abdoe
Ben Khedda, Jacques Blijlevens, Va
lentino Blommaert, Michael Boed-
hoe, Mourad Boughmari, Shannon
Braafhart, Peter Brussé, Pascal
Caumartin, Renato Dijkstra, Ray
mond Gaari, Richard Hollebrands,
John Jasperse, Lionel Lord, Christi-
aan Maas, Mubarak Abdi Ali, Paul
Noya, Lars Peeters, Jeroen Roelse,
Ruud Sanders, Mohammed Tahri.
Trainer: André Wurth.
Zierikzee
Selectie: Perry Goedegebuure, Bar
ry Hage, John van der Have, Marco
Jonker, Peter van der Linde, Perry
Lukus, Lee Mol, Erwin Nelissen, Jan-
Jaap Padmos, Maarten Padmos, Pa
trick Roggeband, Robbert Rogge
band, Jacco van der Schee, Martin
van der Schee, Barry Schoute, Jarno
Vermeulen, Thomas Vos, Michel
Winkels.
Trainer: Bert Pentury.
Aardenburg
Selectie: Gerry Blaakman, Christian
Brakman, Noël v.d. Bunder, Ronald
de Cock, Michel Cocquyt, Remco
D'hont, Martin Dieleman, Frans van
Dongen, Robin van Hal, Meivin Hee
renveen, Corné Stedehouder, Mare
van Iwaarden, Thomas Vermeire,
Michel van de Walle, Bart van de
Wijnckel, Arjan Worst.
Trainer: HenkOttens.
Axel
Selectie: Leo Bracke, Carlo de Decke-
re. Joep Frusch, Mark la Grand, Lud-
wig van Gremberghe, Menno van
Gremberghe, Carlo van Grim-
berghe, Patrick de Guchteneire, Bas
van Hoeve, Alex de Klerk, Vincent
Martens, Michel Mullaert, Jurgen
Naeye, Tom Nieuwelink, Atila Par
don, Randy Zandstra, Job Zwegers.
Trainer: Paul van Kouteren.
Breskens
Selectie: Johnny den Besten, Mare
Boeckhout, Eli Bolleman, Eddy Buijs-
se, Robin Buitendijk, Angelo Corne
lls, Mario Corthals, Roy den Dunnen,
William Faes, Danny Klokgieter, Ser
ge La'prade, Serge Nöthen, Esad Os-
manovski, Peter de Putter, Eric de
Rechter, Serge de Ruijsscher, Martin
Scherbeijn, Phillippe de Smet, Carlo
de Smit, Brian Verhulst, Paul Walra
ven.
Trainer: Robbie de Muynck.
Hansweertse Boys
Selectie: Juul Back, Ronald Breijaert,
Ernest van Bussel, Eric Clement,
Huub Danker, Fredy Dommanschet,
Frank de Jonge, John Jonker, Jacky
Kaijser, Bram Kortlever, Taurus Kraj-
enbrink, Ron Krijger, Gerrit Peter
sen, Frank Quakkelaar, Tim Reijn-
hout, Renze de Vogel, Jules de Vries,
Jan Witte, Toon Zoetewei, MarKees
Zuidweg.
Trainer: Kees Goeman.
Hontenisse
Selectie: Gyon Asselman, Mark
Baart, Mark van der Beek, Manfred
Bisschop, Dave de Booy, Wilco
Broekhoven, Jeroen van Bunder, Pe
ter van Dijk, Ruud van Kerkhoven,
Edwin Martens, Danny Pauwels,
Robbie Roctus, Jochem Schille-
mans, Edward Tieleman, Luc Ver-
meersen, Mario Vermeirssen, Wilco
de Zwart.
Trainers: Ad Roovers.
IJzendijke
Selectie: Nico Aerssens, William
Aerssens, Jacky Caniere, Vincent
Calon, Peter Harteveld, Menno Heij-
ens, Thijs Musson, Paul de Putter,
Michel de Ruijsscher, Maarten Schil
ders, Pietro Sicilia, Johan Tuin,
Frank van de Vijver, Patrick de Wae-
genaere, Luc van Waes.
Trainer: Willem van de Broecke.
Luctor '88
Selectie: Serge Beulens, Serge de
Blaey, Courtin Jack, Albert Geus,
John Groen, Eric de Groene, Arnold
Hagenaar, Steef van Hoepen, Jeri
cho Hoeze, Arno Honigh, Richard
Menheere, Sjaak Meulblok, Arno
Olirhoek, Joeri Poelman, Berry Si-
monse, Rivo Slory, Mario Tazelaar,
Marco Weermark, Leon van Zalt-
bommel.
Trainer: Marcel de Nijs.
Middelburg
Selectie: Ghalid Akhiyad, Pascal van
den Berg, Freric Koelma, Paul Con-
standse, Evert Eikenhout, Ramon
Gabriëlse, Thijs Goedbloed, Michel
Jansen Van Galen, Ronald Jonge-
lings, Marco Keim, Jacco de Looff,
Ronnie Mesu, Mark Roose, Jan de
Rijke, Michel Sinke, Patrick Vogel,
Ruud de Vroe.
Trainer: Huib Meerman.
Sluiskil
Selectie: Alexander Bareman, Pa
trick Boute, Michel Cillekens, Remco
Dane, Arjan den Hartogh, Koen van
Leuven, Ben de Lille, Frank Nieuwe
link, Barry du Puy, Fabian du Puy,
Roy Scheele, Arthur Scheele, Tonny
van der Veen, Dominique Verlinde,
Dimitri Verlinde, Percy Verlinden,
Joey Visser, Danny de Vries, Deni
Wauters, Andres de Witte.
Trainer: Fonny van de Vloet.
Steen
Selectie: Werner Bisschop, Johnny
Bogaart, Michel van de Bosch, Mario
de Bot, Danny van Daalen, Nico-Phi-
lip van Hiel, Edwin Hofman, Pascal
Lensen, Peter Lernout,Tom Lernout,
Wouter de Neijs, Michel d'Oliesla-
ger, Danny Oppeneer, Marco Ottjes,
Dave van Overmeeren, Laurens van
Remortele, Perry Sturm, Gino Vink,
Michiel Vink, Jurriaan de Vlieger.
Trainer: Rudy Rietjens.
Vogelwaarde
Selectie: Henk de Bruijn, Patrick de
Bruijn, Jordy van Bunderen, Steven
Clippelaar, Dirk van Damme, Stefan
van Damme, Wim Delaere, Maikel
van Esbroek, Koen Hamelink, John
Hesen, Freddie de Klerk, Sander de
Koeyer, Artjan Lambert, Bart Mang-
nus, Mike Nelis, Michel Nieuwelink,
Robin Oppeneer, Rudi Raas, Lars
Sirijdonk, Martijn Verbruggen, Arno
Wauters.
Trainer: Freddie de Rooij.
Zeelandia
Selectie: Piet Baan, Marco van Belle,
Richard de Bree, Michel Carol, Bart
Dieleman, Dennis Dobbelaar, Jerry
Essajas, Gijs Folcherts, Danny
Geers, Danny Gilde, Rinaldo Gilde,
Marcel van de Hoek, Marcel Louws,
Perez Molle, Maarten van der Neut,
Richard den Ouden, Roland Pruy-
sers, Tonnie'Schetters, Feran Topal,
Richard Verwei, Simon Vliegenthart.
Trainer: Piet Puijpe.
Biervliet
Selectie: Bernard Buchner, Rene
Busropan, Reggie Buijsse, Michel
Calon, Stefan Dijkers, Daniel Dobbe
laar, Jurgen Hooreweeghe, Ronnie
Ingels, Johnny de Lijzer, André van
Liere, Dennis Maas, Michello Offer
man, Benno Pladdet, Gerton
Teerinck, Robbie Vermast, Peter Ver
mast, Pascal Wedage, David Luteijn.
Trainer: Rob van den Hemel.
Clinge
Selectie: Jean-Luc Aerts, Siegfried
van de Berg, Dennis de Block, Mi
chael de Block, Pascal de Block, Eef
Coenen, Pascal Delforge, Peter Dru-
mont, Ruben van Eetvelt, Dennis van
Eek, Johnny Jacobse, Robert van
Landeghem, Alex Laurenssen, Jur
gen Ras, Walter van Tienen, Jan de
Visser, Robby van de Walle, Stefan
de Wert.
Trainers: Boudewijn van Craenen
broeck.
Corn Boys
Selectie: Michael van den Akker, Ma
rio Bogaert, Martijn van den Boom,
Marco Broekhoven, Stijn Buijsse,
Wesley Corijn, Hans Cornelissen,
Martin Dhaene, Manuel Dhondt,
Marco Gerritse, Mitrej Gillesen, Xa-
vier Herman, Marc Maes, Edwald
Marteijn, Jan Mutsaars, Mario Roe-
giest, Remco Steijaert, Sven Ver-
meersch, Jean-Pierre de Vriend,
Dennis Winne.
Tweede klasse D
Vierde klasse A
Zesde klasse A
DCV
Aardenburg
Dreischor
DRI
Axel
Groede
Goes
Breskens
Kwadendamme
Hekelingen
Hansweertse Boys
Oostburg
HOV
Hontenisse
Renesse
OHW
IJzendijke
RiaW
Olympia
Luctor'88
Robur
ONA
Middelburg
Schoondijke
Puttershoek
Sluiskil
SDO'63
Roosendaal
Steen
Sluis
Sparta
Vogelwaarde
Terhole
UNIO
Zeelandia
Volharding
Tweede klasse E
Vijfde klasse A
Zesde klasse B
Dongen
Biervliet
DSE
EBOH
Clinge
FC Moerstraten
GSBW
Corn Boys
Lepelstraatse Boys
HVV'24
De Noormannen
Nieuw Borgvliet
Longa
Domburg
NVS
Noad
Graauw
Oudemolen
RKDVC
Hoofdplaat
Rimboe
RKTVV
Hulsterloo
SC Kruisland
SC Gastel
Jong Ambon
SC Welberg
TAC/BWB
Koewacht
Schijf
Terneuzen
Philippine
SVC
TSC
Walcheren
Val Aan
Zeeland Sport
Vivoo
Derde klasse A
Vijfde klasse B
Vosmeer
Zesde klasse C
BSC
Achtmaal
Dosko
Cluzona
DMC
Internos
De Schutters
FC De Geeren
Moerse Boys
Divo
Groen Wit
Patrijzen
FC Bergen
Groot Alexander
RCS
HSC'28
HZ '75, Noordhoek
Rood Wit W
Lewedorpse Boys
Oudenbosch
VES'35
Meto
Ouwerkerk
Virtus
NSV
PCP
VC Vlissingen
Odio
Raptim
WR
Wernhout
TPO
Zierikzee
WVV'67
TVC'39
Trainers: Hans van den Boom.
Domburg
Selectie: Maurice Bernard, Micha
Bernard, Michiel Bernard, Rutger
Bimmel, Geert Bouwman, Ko Brand,
Edwin Dellebeke, Wilco vanEijzeren,
Marc Gino, Dennis de Graaf, Marcel
Krant, Chiel Maranus, Allard
Meeuwse, Coen Minderhoud, Pa
trick Provoost, Robert Jan Provoost,
Ko Uitterhoeve, Jeffrey Vader, Je
roen van Wallenburg, Rutger Won-
dergem.
Trainer: Hans van de Rafelaar.
Graauw
Selectie: Danny Bisschop, Ralf Boe-
ding, John van Boven, Dennis Buys,
Jean-Paul de Caluwé, Jan d'Haens,
Francesco Hermans, Tom Heyens,
Mirjam de Ruysscher
In huize De Ruysscher is voetbal vaak het onderwerp
van gesprek. En een uitzending van Studio Sport wordt
ook zelden gemist, want Michel (speler van IJzendijke) en
z'n vrouw Mirjam zijn allebei voetbalgek. „Ik hou nog
meer rekening met sportuitzendingen dan Michel", denkt
Mirjam.
De 29-jarige inwoonster van Breskens komt uit een echte
voetbalfamilie. „Ik zie voetbal heel graag. Michel heeft
het getroffen." Mirjam bezoekt alle thuiswedstrijden van
IJzendijke, maar de uitwedstrijden naar Brabant laat ze
schieten, dat is haar iets te ver.
Ze merkt aan Michel wanneer een belangrijk duel op het
programma staat. „Als hij een derby moet spelen, werkt
hij er toch iets serieuzer naar toe. Dan wordt er ook meer
gepraat over de komende wedstrijd."
Mirjam is in het dagelijks leven financieel adviseur bij
een bank. Vorig jaar zat ze tijdens PSV-Utrecht met enke
le medewerkers in de businesslounge. Mirjam, geboren in
Brabant, is fervent supporter van de Eindhovense ploeg.
Wie ziet ze het liefst kampioen worden: PSV of IJzendij
ke? „PSV", zegt Mirjam gedecideerd. „Maar dat is ook
omdat IJzendijke goed in de vierde klasse past."
Tim Senden
Edward Kips, Martijn Kips, Nico Ma-
hu, Edwin Molders, Marino van Pas-
sel, William van Passel, Joris Per-
quin, Marcel Schelfhout, Paul Staes,
Mark van Troost, Marcel Vael, Ro
nald Vael.
Trainer: Ivo Wouters.
Hoofdplaat
Selectie: Johanan van de Ameele,
Martijn de Bie, Philip Calon, Patrick
Ghijs, Davy van Muiken, Steven Oc-
keloen, Jean-Pierre Pielaat, Pascal
Pijcke, Danny Scherbeijn, Pascal de
Smit, Werner Temmerman, Rudie
Thomaes, Conrad van de Velde, Je
roen Verstraete, Rino van Vooren,
Alf Waatjes, Marco van Waes, Ricar-
do van Waes.
Trainer: Carlo van Hijfte.
Hulsterloo
Selectie: Johnny de Bakker, Tom
Bleyenberg, Patrick Bogaert, Jan
Bosman, Kevin Bosman, Pieter Bos
man, Jan Colman, Hans van Dam
me, Jurgen de Deckere, Winand van
Haelst, Marc van Hecke, Artan Kullu-
dra, David Leenknecht, Kennet
Mangnus, Ben Mayuku, Patrick Vae-
remans, Jan Vereecken, Stefano de
Vos, Jeroen de Waele.
Trainer: Danny de Maayer.
Jong Ambon
Selectie: Rivolino de Fretes, Sonny
Haurissa, Jonker Huwaë, Emiel
Laisina, Jonah Latumeten, Tjaimi
Lekatompessy, Jacintho Lekawaël,
Marley Mual, Romano Pattiasina, El-
dridge Pentury, Marsal Ririhena, Ar
no Sahertian, Frans Salawanej jr.,
Rui da Silva Gomes, NusTaniwel, Si
meon Taniwel, Meivin Telussa, Pe
ter Titaley, Wilfred Vreeke, Romano
Waisapy.
Trainer: Jim Pentury.
Koewacht
Selectie: Dennis Aerts, Philip van de
Branden, Reinbert Broos, Peter de
Caluwé, Bram Cornelissen, Mark
Fackeldeij, Menno Fruytier, Rudy
Govaert, Mario Harte, Gregory van
Hecke, Ronny Ingels, Björn de Kind,
Dennis van Loenen, Jacques van
Nieulande, Danny Passeniers, Bou
dewijn Rietjens, Eric Rodrigo, John
ny Smits, Mirko Tomic, Mauro Vink,
Danny Vlassenrood, Diego de Vlieg-
her.
Trainer: Erik van Britsom.
Noormannen
Selectie: Jarno Bostelaar, Leo Bras
ser, José Candeias, Pieter Cijsouw,
Ronald van Dalen, Frans Dominicus,
Bram Faasse, Danny Gabriëlse, Ri
chard Gabriëlse, Erwin Huibregtse,
Menno Jongepier, Frank Maranus,
Jackie Minderhoud, Mark Minder
houd, Sebastiaan van der Welle, Je:
roen de Witte, Ramon de Witte.
Trainer: Hans Hack.
Mart van de Guchte degradeerde vorig seizoen met Goes naar de tweede klasse van het zondagvoetbal.
foto Willem Mieras
Philippine
Selectie: Ritchie Bosma, Ostar Diele
man, Edwin Eggebeen, Paul Floors,
Maarten de Groene, Lex den Hamer,
Jean-Paul van Hoeve, Frank Holtus,
Jim de Jong, Dennis Kaashoek, Hu
mphrey Klapwijk, Yvo Mohnen, Er
win Pielaat, Daniël Schieman, Mar
nix Schieman, Job Vandervinnen,
Harry Vermeire, Roland van de Zan
den.
Trainer: Rob Liplijn.
Walcheren
Selectie: Pepijn van de Anker, Mous-
tafa Boutchich, Freddy Compeer, Mi
chel van Dalen, Gilbert Engeldal,
Dennis Goosen, Jeroen Hofman, lm-
ke Kuyper, Edward Laarman, Karei
Mook, Matthijs Mosterd, Jean-Paul
Mulder, Dennis de Rijke, Björn Ron
de, Erik de Schipper, Roelof Siere-
veld, Frank Theunissen, Stefan Vrij-
enhoek.
Trainer: Tom de Quelery.
Zeeland Sport
Selectie: Marcel Blok, John Caste-
lein, Martijn Finken, Marvin Fisher,
Remon van Geersdaele, Mathijs
Lugtenburg, Friso Heijstek, René van
Herpen, Martin van Huizen, Marcel
Kalter, Jos Kort, Edo Maat, Eric Mau-
genest, Danny Nöthen, Roel
Schreurs, Ben Verschoor, Marco
Wisse, Remco Wisse, Richard de
Wit, Abdi Youssoufahmed.
Trainer: Jack Wijnands.
Lewedorpse Boys
Selectie: Milud Akhiyad, Jasper de
Baar, Martijn Blok, Ruben Blok, Ed
win Caljouw, Rob Eversdijk, Edwin
Fraanje, Patrick Hermes, Tom Huys-
kens, Rob Igounet, René de Jager,
Kornelis Kamerling, Hans de Kok, Al
fred de Kooning, Rob Menheere, Ha
rold Menheere, Björn Mulder, Jacco
Murk, Marcel Onderdijk, Ronald On-
derdijk, Dennis Pieters, Dennis Rent
meester, Marcel Rooze, Ronald
Smits, Simon Smits, Peter Valkis,
Pieter Verhage, Richard Vermeulen,
Ronald Vermeulen, Ron Vermuë, Ar-
win van 't Westeinde.
Trainer: Tonnievan lersel.
Johan Faas, Rinie Leenhouts, Rudy
Lems, Ernst Oosterling, Paul Ooster
ling, Marc van de Runstraat, Eric
Traas, Luc van de Velde, Peter Ver-
cruysse, Bram Verkruysse, Frits Ver-
straeten, Theo de Waele, Jos de Wil
de.
Trainer: Jos de Wilde.
Kwadendamme
Selectie: Henry Beulens, Dies Drie-
dijk, Marco Driedijk, Frank Franse,
Roel de Jonge, Ruud de Jonge, Reg
gie van Loenhout, Mart van de Pias-
se, Patrick de Punder, Marcel Smits,
Jan Tilroe, Carlo Vermeulen, Gert-
Jan Vermeulen, Patrick Wouterse,
Jacco Zuidhof.
Trainer: André van de Broek.
Oostburg
Selectie: Salar Azimi, Marty Bekooy,
Rinnie Datthijn, Mike van Die-
rendonck, Johan Duininck, Jeroen
Hertogh, Peter van de Linde, Luc
Maenhaut, Niek Maenhaut, Dimitri
Overmeire, Bart van Queckelberghe,
Ruben de Ridder, Stefan Roche, Nico
Sol, Martien Thelen, Davy van de
Veire, Gervan de Voorde, Luc Werre-
broeck.
Trianer: Jan Verdonk.
Renesse
Selectie: Leon Bakker, Robert Jan
Canters, Michel Fennet, Mischa van
den Hoek, Wilco Hoogerhuis, Kris
pijn de Jonge, Remco Kooman, Mi
chel Lagendijk, Peter Moerland,
Clement Rijnberg, Mark van Ruiven,
Arjan van de Stolpe, Robert Tak, Je
roen Verboom, Guido Willemse.
Trainer: Cees van Dijk.
RiaW
Selectie: Bart Audenaard, Dries
Breyne, Andy van de Goes, Philip
Heyens, Giovanni La Heyne, Marino,
Dhooge, Evert de Koeyer, Vincent
Koster, Pascal de Letter,Ronald Lij-
baert, Sancho Martens, Gamal Nou-
ali, Dimitri Pluym, Thomas Ritico,
Donny Schelfhout, Denny Snel, Arno
Swagemakers, Manfred Swagema-
kers, Arno Verlinde, Danny de Vrie-
ze.
Trainer: Chris de Beer.
Robur
Selectie: Martijn de Bruyn, Eus van
Dijk, Marco Elshout, Dinand Favier,
Jeroen Gerritse, Khalid Kecham, Ri
cardo de Marco, Josef Ngoumou
Raymond Paauwe, Vincent Peemeit
Ramon Schaier, Robin Scholten, Ri
an Schout, Walter Siepman, Gerard
Tibbe, Vincent Tibbe.
Trainer: Izaak Verkeste.
Schoondijke
Selectie: Jos van Baal, Sven De-
smedt, Michel den Doelder, Johan
de Feyter, Marco de Feyter, Florus de
Jonge, Claude Kornelis, Ronny Kos
ter, Jacco de Koster, Micha Kuyl,
Niek de Rijk, Dennis Risseeuw, Frank
Steyaert, Steven van Tilburg, Louis
Volkers, Robin de Waele, Rob van
Waes, Jurgen Willemsen, Norbert
Willemsen.
Trainer: Patrick Boussen.
SDO'63
Selectie: Robbert Aartsen, Björn Bis
schop, Martijn Bisschop, Gilbert de
Booy, Dennis van Driessche, Pascal
Helmich, Jean-Pierre de Jonge, Erik
Koster, Johnny Merckx, Erik Naes-
sens, Pieter Pateer, Marty Poppe, Er
win Schakelaar, Pascal Schillemansj
Jorely van Troost, Huub Verschue-
ren, Patrick van de Voort, Patrick dé
Weduwe.
Trainer: PaulTaelman.
Sluis
Selectie: Antonio Balzani, Edwir
Bogaard, Jean-Marie Brysse, Patricl
Caniere, Alexander van Daele, Fran-
ky van Erpen, Sylvester de Fernand,
Chris Gertien, Jürgen Gijsel, Bob var
de Kerkhove, Philip Keymel, Petei
van Loo, Arthur Martyniek, Bon
Moot, Siebe Oostveen, Patrick df
Ruijter, Roelof Schram, Peter Slits
Dimitri de Witte.
Trainer: Jean-Marie Brysse.
Terhole
Selectie: Pascal van Delft, Jos Dob
belaar, Marty Dobbelaar, Patricl
Dobbelaar, Jean- Paul Eggermont
Patrick Freyzer, William Freyzer, Erit
van Goethem, Dennis Jonkheym
Frank Mangnus, Patrick Valent, Gio
vanni Verbraeken, Jurgen Vermeu
len, Nelis de Visser, Piet de Visser
Patrick Vonk.
Trainer: Willy Broekhoven.
Volharding
Selectie: Peter Ars, Patrick Besuijen
Willem Bierens, Hans Boonman, Mi
chael Boonman, Rob van Eekelen
Stefan van Gessel, Eric Hoonderi
Harm-Jan Hoondert, Kees Huizen
Erik de Jonge, Michel Loontjens, Da
niël Rijk, Danny Slootweg, Dennii
Sommeijer, John Sommeijer, Carlt
van Steenbergen, Hans Vermeule
Wilco Vermue, Niek van Zuuderen.
Trainer: Arie Janse.
Dreischor
Selectie: Serge van de Bos, Patrick
Berrevoets, Fred van de Helm, Leen
van de Helm, Frank van de Helm,
Luck Heijboer, Leon Kloet, Mark van
de Linde, Bayunga Tekadiamona,
Jaime Tiggelman, Sander Uil, Jerry
Verwest, Marcel de Vlieger, Luciën
Vroegh, Jan Witte.
Trainer: Toïne Tiggelman.
Groede
Selectie: Jan van Belois, Eddy van de
Bunder, Tonny Dierings, Ivan Faas,
Ouwerkerk
Selectie: Erik Begemann, Ard Boe
gerd, Arjan Brouwer, Bonno Brou
wer, Michael Dalebout, Eric-Jan vai
Dongen, Johnny Hage, Peter Hille
brand, Gerwin van de Hoek, Tom Hu
ges, Erwin van der Maas, Mario vai
der Maas, Barry Manni, Wouter vai
Marie, Youri Pankow, William Re
meeus, Dave Salomons, Robei
Smalheer, Serge Totté, Wilco Vijvei
berg, Angelo van de Vlies, Jan d
Vrieze, Peter Paul Wijnen.
Trainer: Jakkoo Brouwer.
Pascal Caumartin (met gebalde vuist) doet met VC Vlissingen in de derde klasse een gooi naar een prijs.
foto Ruben Oreel