Terneuzen is opnieuw trefzeker Breskens scoort te weinig PZC bekert probleemloos verder - SSV'65 laat niets aan toeval over HVV'24 Sluis zorgt voor bekerstunt tegen Aardenburg: 3-2 Blessure Van Sliedregt in oefenduel met Cercle sport ,24 Zaamslag verliest met 5-1 districtsbeker woensdag 1 september 1999 Adri van Hanegam van Terneuzen zet de verdedigers van Zaamslag op het verkeerde been. foto Charles Strijd door Peter van Kouteren ZAAMSLAG - Drie duels, ne gen punten. Tweedeklasser Ter neuzen was in poule acht van het bekertoernooi ongenaak baar en scoorde er lustig op los. Na overwinningen op AZW (7- 2) en Terneuzense Boys (4-0) ging ook Zaamslag voor eigen publiek kansloos ten onder. Met de van vakantie teruggekeerde Geertjan de Smet als aanjager op de linkerflank zegevierde Terneuzen met 1-5. Welgeteld één helft had Geert jan de Smet nodig om op toeren te komen. De razendsnelle lin kermiddenvelder was vaak aanspeelbaar, sterk in de kaats en vooral na rust nauwelijks te stuiten. Met een aantal voorzet ten op maat zorgde De Smet voor veel dreiging. Zo werkte Adri van Hanegem tien minuten na rust schitterend af. na voor bereidend werk vanaf de linker flank. Ook Barry van der Hooft schoot fraai raak uit een voorzet van De Smet. Terneuzen kwam tegen Zaamslag opnieuw voortvarend uit de startblokken. Dennis de Kraker zette de zondagploeg in de derde minuut met het hoofd op 0-1. Daarna was Terneuzen veel in balbezit, maar wist Zaamslag de rijen in de eerste helft redelijk gesloten te hou den. De thuisploeg, die maar liefst vijf spelers miste, moest voor rust alleen nog capituleren nadat Danny van de Velde de diepte was ingestuurd: 0-2. Productie Na rust liep Terneuzen binnen een kwartier uit naar 0-5. Daar na stokte de productie. Danny Magito miste een strafschop en een aantal andere goede moge lijkheden werd niet benut. Zaamslag kreeg uiteindelijk loon naar werken. Doelman Pe ter Huls, zwaar gehinderd, liet een hoge voorzet los. Jacco den door Aector Dooms TERNEUZEN - Sluis zorgde voor een sensatie door in de be ker zondag-vierdeklasser Aar denburg uit te schakelen. In een rechtstreeks duel won Sluis met 3-2 van de streekrivaal, waar door de zondag-zesdeklasser de eerste plaats in poule 17 opeiste. Zondag-vierdeklasser LJzendij- ke behaalde via een monster- score van 11-1 tegen Oostburg gemakkelijk de volgende ronde. In poule 19 verraste Philippine Sluiskil. De ploeg uit het mos seldorp versloeg het vooraf sterker ingeschatte Sluiskil met 3-1. Poule 17. Sluis-Aardenburg 3- 2. De ploeg van trainer Henk Ot- tens had aan een gelijkspel vol doende, maar tien minuten voor tijd schoot Dik van Aeldewee- reld Sluis niet onverdiend naar de volgende ronde. Voor rust had Van Aeldeweereld al een groot aandeel in de tweede tref fer. Een schot van de Belg spatte tegen de lat terug in het veld, waarna Roelof Schram van dichtbij de 2-0 intikte. Eerder in de wedstrij d had Peter Slits de thuisclub al op een 1-0- voorsprong gezet. Nog voor de rust deed Aardenburg via Frans van Dongen iets terug: 2-1. De zelfde speler bracht zijn ploeg in de tweede helft langszij: 2-2. Het spel golfde op en neer. In de slotfase bekroonde Van Aelde weereld zijn uitstekende wed strijd met de winnende treffer: 3-2. Cadzand-Schoondijke 1-3: Ca- dzand speelde te tam. terwijl Schoondijke feller was. Daar mee legde Schoondijke de basis voor de overwinning. Door een doelpunt van Rob van Waes werd de ruststand met 0-1 be reikt. In de tweede helft vergrootte Ruben Thomas de marge tot 0-2, waarna Angelo Martlé voor de aansluitingstref fer tekende: 1-2. Cadzand ge loofde niet in een goedresultaat, zodat Van Waes met zijn tweede treffer de eindstand op 1-3 in het voordeel van de zondag-zesde klasser bepaalde. Poule 18. Oostburg-IJzendijke 1-11: De wedstrijd begon drie kwartier later, omdat er nog geen scheidsrechter was. Voor de rust kon Oostburg het nog aardig bijbenen. Michel de Ruijsscher (strafschop) en twee keer Luc van Waes zorgden voor Hamei- was er als de kippen bij om de eer te redden: 1-5. Zaamslag-Terneuzen 1-5 (0-2). 3. Dennis de Kraker 0-1, '24. Danny van de Velde 0-2,55. Adri van Hane gem 0-3, 57. Adri van Hanegem 0-4, 61. Bairy van der Hooft 0-5, 65. Jac co den Hamer 105. Aantal toeschou- ivers: 350. Scheidsrechter W Seg- hers (Hulst). Zaamslag: Bart Corstanje; Wim de Pooter. Arjan de Koeijer (46. Joris Rademakers), Wim Duerinck, Rinus van Arenthals; Jerry van Toor, Ralf Zegers, Peter Janse (77. Peter Diele- man), Coen Goossen; Jacco den Ha mer, Jordy Bakker (77. Tommy Tis- sink). Terneuzen: Peter HulsMenno den Dekker, Danny Magito, Roel Alber- ti, Peter Nieskeiis; Dennis de Kra ker, Jos Kayser (Michel de Vries), Mi ke But 63. Niek de Meijer), Geert ja n de Smet; Danny van de Velde, Adri van Hanegem (57. Barry van der Hooft). door Wim de Vos VLISSINGEN - Zonder noe menswaardige problemen plaatste zondag-tweedeklasser HVV24 gisteravond zich voor de volgende bekerronde. Spui werd met 0-9 verslagen en dat was voldoende voor de winst in poule 20. Koewacht verraste met een 3-2-zege op Steen en dat was eveneens genoeg voor een voortzetting in het beker toernooi. Ook Hontenisse ging door, dankzij een overwinning op Hulsterloo. Poule 20. Spui-HW'24 0-9: Het verschil tussen beide ploegen was te groot. Desondanks gaf het spelpeil aan dat de Hulste naren nog niet helemaal klaar zijn voor de competitiestart van komende zondag. Spui moest zich beperken tot verdedigen. een 0-3-ruststand, maar daarna was alles IJzendijke wat de klok sloeg. Vooral Van Waes vertolk te na rust een glansrol door vier doelpunten voor zijn rekening te nemén. Met de inbreng van Willem Fenijn (2x), Johan Tuin en Patrick de Waegenaere wer den de dubbele cijfers bereikt: 1-11. Bij een 0-5 stand scoorde Rini Datthijn voor Oostburg te gen. Biervliet-Hoofdplaat 1-2: De ploegen treffen elkaar over tien dagen in de competitie. In eerste instantie drukte Hoofdplaat het overwicht uit in doelpunten van Rudi Thomaes (schot en een kopbal): 0-2. In de tweede helft kwam Biervliet beter in de wed strijd. Dat resulteerde in een doelpunt van Pascal Wedage, maar in de resterende tijd kwam in de 1-2-stand geen wijziging meer. Poule 19. Sluiskil-Philippine 1- 3: Marnix Schieman scoorde via een uitval 0-1 voor Philippine, maar nog voor de rust tekende Danny de Vries voor de gelijk maker: 1-1. Sluiskil had in die fase meer balbezit, maar in de tweede helft sloeg Philippine via Edward Marteijn wederom toe: 1-2. Sluiskil kon geen vuist meer maken. Sterker nog: Maarten de Groene bepaalde de eindstand op 1-3. Ria-Corn Boys 5-3: In de eerste helft v/as er nog geen sprake van een derby maar na rust werd de strijd aantrekkelijker. Mare Maes zette Corn Boys halverwe ge op een 0-1-voorsprong. De Westdorpenaren waren wak- kergeschud. De 0-1-achter- stand werd door treffers van Marino Dhooge (2x), Ronald Lijbaert en Arno Verlinde (2x) omgebogen tot een 5-1-voor- sprong. In de slotfase maakten Martin Dhaene en Xavier Herman de nederlaag van Corn Boys iets draaglijker: 5-3. Poule 16. Groede-SVR 4-0: Een regelmatige overwinning voor Groede. De Zeeuws-Vlamingen bevond zich in tegenstelling tot de voorgaande bekerduels in een andere rol: Groede moest nu het spel te ma ken. De doelpunten werden keurig verdeeld over beide helf ten. Henri Buijck scoorde 1-0 en 2-0. Na de rust tilde Groede via doel punten van Paul Oosterling en Ivan Faas de stand naar 4-0. De treffers kwamen op naam van Denms Rietjens. Carlo Blommaert, Jacky Lambert (al len 2x), Marvin Hamelink, Johnny Lensen en doelman Jean-Pierre de Keijzer die een strafschop benutte. Clinge-Axel 2-3: Pas in bles suretijd kwam de winnende treffer van Axel tot stand. Clin- ge bood vooral in de eerste helft goed tegenstand en kwam toen ook op 2-0 door Jan de Visser en Stefan de Wert. Op slag van rust kwam Axel terug dankzij Carlo van Grimberghe die in de twee de helft ook gelijkmaakte. Ruim na de negentigste minuut liep Jan de Visser ongelukkig de bal in eigen doel: 2-3. Poule 21. Hulsterloo-Hontenis- se 2-5: Edward Tieleman had met drie treffers een belangrijk aandeel in de zege van zijn ploeg. DeHontenisse-spits tilde de stand van 1-1 naar 1-4. Dat betekende de beslissing in deze wedstrijd. Mario Vermeirssen had Hontenisse op 0-1 gezet, waarna Stefano de Vos voor 1-1 zorgde. In de slotfase werd het 2-4 door Mayuku Ben en 2-5 door Edwin Maas. Terhole-Graauw 2-1: Een wedstrijd met weinig belang. Desondanks was het een aan trekkelijk duel dat gel ij kop ging. Alleen het scoren ging Ter hole beter af dan de bezoekers. Patrick Vonk gaf Terhole de lei ding, maar Mark van Troost maakte met een kopbal gelijk. Een kwartier in de tweede helft besliste Jean-Pierre Eggermont na een fraaie Terhole-aanval de strij d in het vooi'deel van de zes- deklasser. Poule 22. Koewacht-Steen 3-2: Koewacht boekte een verras sende zege op het één klasse ho ger spelende Steen, dat zondag Vogelwaarde nog met 2-10 ver morzelde. Steen kende echter een goede start, die resulteerde in de openingstreffer van Wer ner Bisschop. Nog voor de rust kwam Koewacht gelijk via Danny Passeniers. In de tweede helft drukte Koe wacht door met beter verzorgd spel. Dat leverde al snel een doelpunt op van Danny Vlas- senrood en toen Boudewijn Rietjens er tien minuten voor het einde 3-1 van maakte, was de strijd beslist. Vlak voor tijd wex-d liet nog 3-2 door Gino Vink. SDO-Vogelwaarde 2-5: Een wedstrijd met twee gezichten. De eerste helft was duidelijk voor SDO dat met zes invallers aantrad. Toch liep de ploeg uit Lamswaarde naar 2-0 door Eric Naessens en Jordy van Troost. In de tweede helft kwam de thuisclub in ademnood en daar van profiteerde Vogelwaarde. Doelpunten van Martijn Ver- brugge, Arno Wauters (2x), Wim Delaere en Jox'dy van Bunderen zox'gden voor 2-5. Poule 8. AZW-Terneuzense Boys 1-3: Voor de rust waren de teams aan elkaar gewaagd, maar er werd niet gescoord. In de tweede helft zette Jaap den Doelder de Axelaars op een 1-0- voorsprong, maar door een ei gen doelpunt van AZW-verde- diger Freddy Bakker werd de stand in evenwicht gebracht: 1- 1. De zaterdag-tweedeklasser pakte in de slotfase de winst door treffers van Marco Faassen en Tim Louwiesse: 1-3. Bij AZ- W verdedigde Johnny Diele- man, die door blessui'es lange tijd is uitgeschakeld geweest, één helft het doel. door Peter van Kouteren BRUGGE - Hoek-trainer Frans Vermeulen keek giste ren met gemengde gevoelens terug op de ontmoeting met de beloften van Cercle Brug ge. De Zeeuws-Vlamingen speelden een goede wed strijd, maar verloren in een bewogen duel met veel irrita ties met 3-1. Ronald van Slie dregt viel kort na de hei*vat- ting met een blessure uit. Van Sliedregt voegt zich bij de geblesseerden Geert de Poorter en Angelo Nijskens. De spits werd zwaar onderuit gehaald in het strafschopge bied, maar in plaats van een strafschop mee te krijgen, stond Hoek door het tumult dat ontstond even later met tien man. John Bentschap van onze sportredactie VLISSINGEN - Een gretig SSV'65 stelde gisteravond dankzij een 4-1-zege op Krui- ningen de eerste plaats in poule 3 van de districtsbeker veilig. In poule 2 gaat WIK verrassend verder, terwijl in poule 4 Rillan- dia het sterkst was. Poule 2. WIK'57-Colijnsplaatse Boys 4-1: Wilco Kooman open de na een halfuixr de score voor de thuisploeg. In de tweede helft schoot Ronald Jansen de 2-0 in eigen doel. Vlak voor tijd maak te Leon Hendrikse 3-0, Rob- bert-Jan van de Genugten 3-1 en invaller Joost Rotte 4 -1 Yerseke-Zierikzee 2-3: Yerseke was iets meer in de aanval, maar was niet koelbloedig genoeg. Nadat Jos de Koeijer namens Yerseke een strafschop had ge mist, zorgde Elco de Schipper voor 1-0. Zierikzee antwoordde na rust met goals van John Bei'- revoets, Ei-win Nelissen en Pa trick Roggeband (1-3). De te- gengoal kwam op naam van Corstiaan Noordijke. Poule 3. Kxuiningen-SSV'65 1- 4: De Goesenaren begonnen fel en namen een i'uime vooi'sprong Poule 1 SKNWK-DFS 2-1, Brouwershaven-Bruse Boys 2-7. Bruse Boys 3-9 Brouwersh. 3-3 DFS 3-3 SKNWK 3-3 Poule 2 Wl K-Col Boys 4-1, Yerseke-Zierikzee 2-3. WIK 3-9 Zierikzee 3-3 Col Boys 3-4 Yerseke 3-1 Poule 3 Patrïjzen-Goes 2-4, Kruiningen-SSV 1-4. SSV'65 3-9 Patrijzen 3-3 Goes 3-6 Kruiningen 3-0 Poule 4 Apollo-Kapelle 1-1, Rillandia-Heinkens- zand 4-1. Rillandia 3-9 Kapelle 3-1 Heinkensz. 3-6 Apollo 3-1 Poule 5 Wolfaartsdijk-'s-Heer Arendskerke 2-6, Bevelanders-Nieuwdorp 1-0. Beveland. 3-7 Wolfaartsd. 3-3 Arendsk. 3-7 Nieuwdorp 3-0 Poule 6 RCS-Arnemuiden 0-1, VCK-Middelburg 2-3. Arnemuid. 3-9 RCS 2-3 Middelburg 2-3 VCK 3-0 Poule 7 Oostkapelle-Vlissingen 3-1, Veere-Dau- wendaele 2-0, Veere 3-7 Dauwend. 3-3 Oostkapelle 3-6 Vlissingen 3-1 Poule 8 AZW-Terneuzense Boys 1-3, Zaamslag- Terneuzen 1-5. Terneuzen 3-9 Tern Boys 3-3 Zaamslag 3-6 AZW 3-0 Poule 9 Dreischor-Mevo 1-3, Duiveland-Ouwer- kerk afgelast. Mevo 3-7 Duiveland 2-2 Dreischor 3-4 Ouwerkerk 2-0 Poule 10 Middelburg (zon)-ZSC 8-4, Wissenkerke- Renesse 0-5. Middelburg 3-9 ZSC 3-3 Renesse 3-6 Wissenk. 3-0 Poule 11 Robur-Wemeldinge 0-6, Krabbendijke- Hansweerste Boys 2-2. Wemelding. 3-9 Krabbend. 3-4 Hansw. B. 3-4 Robur 3-0 Poule 12 Kwadendamrne-Hoedekenskerke 1-5, Waarde-SVD 5-0. Hoe'kerke 3-9 Waarde 3-3 SVD 3-6 Kwadend. 3-0 Poule 13 Borssele-Luctor 1-3, Volharding-Lew Boys 2-2. Luctor 3-9 Lew. Boys 3-2 Borssele 3-4 Volharding 3-1 Poule 14 Meeuwen-Domburg 5-2, Noormannen- Serooskerke 0-5. Meeuwen 3-7 Serooskerke 3-3 Domburg 3-6 Noorman. 3-1 Poule 15 Nieuwland-Zeelandia 3-9, Zeeland Sport-Jong Ambon 6-0. Knook ging verhaal halen en ki'eeg een gele kaart. Dat be tekent dit seizoen in België uitsluiting, met dien verstan de dat de weggestuurde spe ler wel mag woi'den vervan gen. Omdat ook Patrick Naudts al met geel was ver vangen en Frans Vex'meulen al de toegestane wissels had toegepast, moest Hoek met tien man verdei'. „Vei'der was het qua spelop vatting en door het hoge tem po een hele nuttige oefen wedstrijd", vond de ti'ainer. Ex-win van Wingen zette Hoek voor rust op 0-1. De thuisploeg trok die stand nog in de eerste helft gelijk. Na de hervatting kwamen de Bel gen op 2-1, waarna met een man meer de voorsprong naar 3-1 wex-d uitgebouwd. via Reinier Scholten, Wim Wes- tenbei'g en Paul Bom. Na de her vatting nam de ploeg van Cees Houtepen gas terug en kwam Kx'uiningen beter in de wed strijd. Nadat SSV door een ei gen goal van Niels Meijer op 4-0 was gekomen, scoorde Edwin Ax-ens tegen. Patrijzen-Goes 2-4: Goes nam de leiding via Janus Otte, Wil fred van den Dries trok de stand gelijk. Met zijn tweede goal bracht Van den Di'ies Patrijzen aan de leiding. Nadat Patrijzen- trainer Kees van der Sluis enke le spelei's, onder wie Van den Dries, had gewisseld, stelde Goes orde op zaken via Pearl Doesbux'g (2x) en Michel Jonck- man. Poule 4. Rillandia-Heinkens- zand 4 -1Bud Aschmann beslis te het duel praktisch in zijn een tje. In de 28e minuut bracht hij Arjan Koopmans in stelling voor de 1-0. Twee minuten latex- maakte hij zelf de twee Rillan- dia-ti'effei'. Ermo Cappon maakte even later weliswaar de aansluitingstx-effei', maar in de slotfase van het duel loodste Aschmann zijn ploeg eigenhan dig naar de volgende ronde met twee ti'effers. Zeelandia 3-7 Nieuwland 3-4 Zeel.Sp. 3-4 J. Ambon 3-1- Poule 16 Groede-SVR 4-0, Walcheren-Breskens 0- 4. Breskens 3-9 Groede 3-3- Walcheren 3-6 SVR 3-0 Poule 17 Sluis-Aardenburg 3-2, Cadzand-Schoon dijke 1-3. Sluis 3-7 Schoondijke 3-3 Aardenb. 3-4 Cadzand 3-2 Poule 18 Oostburg-IJzendijke 1-11, Biervliet- Hoofdplaat 1-2. IJzendijke 3-9 Oostburg 3-3 Hoofdplaat 3-6 Biervliet 3-0 Poule 19 Ria-Corn Boys 5-3, Sluiskil-Philippine 1- 3. Sluiskil 3-6 Ria 3-3 Philippine 3-6 Corn Boys 3-0 Poule 20 Spui-HW 0-9, Clinge-Axel 2-3. HW 3-9 Clinge 3-3 Axel 3-6 Spui 3-0 Poule 21 Terhole-Graauw 2-1, Hulsterloo-Honte- nisse 2-5. Hontenisse 3-9 Terhole 3-3 Hulsterloo 3-6 Graauw 3-0 Poule 22 Koewacht-Steen 3-2, SDO-Vogelwaarde 2-5. Koewacht 3-9 Vogelw. 3-3 Steen 3-6 SDO 3-01 Poule 23 Tholense Boys-Dinteloord 1-0, Kogel vangers-Gastel 1-6. Dinteloord 3-6 Gastel 3-3 Thol Boys 3-6 Kogelvang. 3-3 Poule 27 Kaaise Boys-FSV 4-1WHS-NVS 2-0. WHS 3-7 FSV 3-4 Kaaise Boys 3-5 NVS 3-0 Poule 29 Noad'67-Vosmeer7-0, SPS-Bergen 2-3. Noad'67 3-9 SPS 3-3 Bergen 3-6 Vosmeer 3-0 Poule 31 DSE-Internos 0-5, RSV-Stavenisse 10-2. I Internos 3-9 DSE 3-3 RSV 3-6 Stavenisse 3-0 Poule 33 Meto-MOC 0-6, Nieuw Borgvliet-Smer- diek 1-3. MOC 3-9 Smerdiek 2-3 Meto 3-6 Nw. Borgvl. 3-3 De winnaars plaatsen zich sa- men met Kloetinge voor de - tweede ronde, die voor 23 en 24 oktober op het progi'amma J staat. In poule 6 moet RCS-Middel- i bui'g (zat) nog wel worden ge- 1 speeld, maar Arnemuiden is s x-eeds zeker van poulewinst. Ook Mevo is ondanks het niet 1 spelen van Duiveland-Ouwer- kerk- reeds zeker van die twee- de ronde. I Spelmomentuit de wedstrijd Walcheren (licht shirt) - Breskens. foto Ruben Oreel Vierdeklasser naar tweede bekerronde na 4-0-zege op Walcheren door Raymond de Frel VLISSINGEN- Voorafgaande aan de be slissende bekerwedstrijd tussen Walcheren en Breskens was er lichte paniek in de be stuurskamer van voetbalclub Walcheren. Scheidsrechter Roetenberg was een kwar tier na de geplande aanvangstijd nog niet sportpark Bonedijke verschenen. Waar de goede man uit Schoondijke was, wist nie mand. Uiteindelijk besloot Henk Lenaerts, vice-voorzitter van Walcheren, zijn trai ningspak aan te trekken. Lenaerts floot een goede wedstrijd, die door Breskens met 4-0 overtuigend werd gewonnen. Al in de beginfase werd duidelijk dat vier deklasser Bx-eskens een maatje te groot was voor vijfdeklasser Walcheren. De verdedi gers van de thuisploeg oogden nerveus, vooral omdat Breskens de Walcherse defen sie al ver op hun eigen helft vastzette. Veel mogelijkheden kreeg Breskens hier niet door. maar de Zeeuws-Vlaamse ploeg ging wel secuur met de kansen om. Na een kleine tien minuten was het spits Es- ad Osmanovski, die een fout van de Wal cherse defensie genadeloos afstrafte. Het duurde vervolgens tot de 3 3 e minuut voor de Zeeuws-Vlamingen weer een kans kregen. Osmanovski profiteerde opnieuw van een verdedigingsfout, zette een één-twee op met Angelo Cornelis en scoorde vervolgens be heerst. Scheidsrechter Lenaerts, uiteraard niet voorbereid op zijn plotselinge optreden, had de eerste helft geen kaarten op zak. Daarmee mocht Walcheren-verdediger Ste fan Vrijenhoek stevig in zijn handen knij pen. Vrijenhoek verdiende twee maal een gele kaait, maar ontliep door deze ongewo ne omstandigheden zijn straf. Tandje bij In de tweede helft zette Walcheren een tand je bij. De ploeg van trainer Tom de Quelery was tot een kwartier voor tijd zelfs de betere ploeg. Met name Jean-Paul Mulder kreeg een paar aardige mogelijkheden, maar liet deze onbenut. Breskens leek in die fase geen moment meer op de vlot combinerende ploeg van voor de rust. Een schitterende actie van Mark Boeckhout gaf Breskens een nieuwe impuls. Boeckhout startte zijn actie aan de linkerflank, trok naar binnen en schoot vanaf de rand vanhet strafschopgebied met een cuive in. De lat stond een derde treffer echter in de weg. Niet veel later mocht Boeckhout een penal ty nemen, nadat Serge Laprade gevloerd was. Boeckhout scoorde hard maar be heerst: 3-0. Walcheren-spits Dermis Goos sen kreeg nog een pi'ima mogelijkheid om de eer te redden, maar schoot na een voorzet van Jean-Paul Mulder van dichtbij over. Breskens-invaller Sei'ge de Ruysscher be paalde een minuut voor tijd de eindstand op 0-4. Tevreden Breskens-coach Robbie de Muynck sprak van een terechte uitslag. „Over de hele wed strijd bekeken waren wij gewoon een maat je te groot voor WalcherenVoor rust hadden we echter minstens met 3-0 voor moeten staan. Dat had voor wat meer rust in de ploeg gezoi'gd. Maar ik ben tevreden", aldus De Muynck. Door de winst is Breskens win naar van poule zestien geworden en kwali ficeerde de ploeg zich voor de tweede x-onde van de disti'ietsbeker. Walcheren-Breskens 0-4 (0-2): 8. Esad Osma novski 0-1, 33Esad Osmanovski 0-2, 83. Mark Boeckhout 0-3, 89. De Ruysscher 0-4. Aantal toe schouwers: 50. Scheidsrechter: H. Lenaerts (Vlis singen). Walcheren: Pepijn v.d. Anker; Jeroen Hofman (Matthijs Mosterd), Stefan Vrijenhoek, Roelof Siereveld, Fred CompeerEdward Laarman, Im- ke Kuijper. Björn Ronde; Vincent de Rijke (Mi- chiel Oomen), Dennis Goossen, Jean-Paul Mul der. Breskens: Danny Klokgieter; William Faas, Ro bin Buitendijk, Eddy Buysse, Carlo de Smit; Mar tin Scherbijn (Mario Corthals), Angelo Cornelis (Serge Laprade); Bryan Verhulst (Serge de Ruys scher), Esad Osmanovski, Mark Boeckhout.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 54