f j Plezier werkt PERSONEEL metaEJt loedhart ACTIVITEITEN- BEGELEID(ST)EHS crranirr MACHINEBEDIENERS INKOPER (MBO/HBO) Medewerker debiteurenbeheer m/v ir randstad uitzendbureau Randstad zoekt: ir randstad uitzendbureau 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1999 Nijverheidsweg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13, 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B. V. is producent van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors, hoofdzakelijk voor de industriële koeltechniek. Het bedrijf met ca. 150 werknemers is gevestigd te Sint Maartensdijk, op het eiland Tholen, 20 km van Bergen op Zoom. Daarnaast is er een nevenvestiging in Tsjechië met 25 men sen en verkoopkantoren in Groot-Brittannië en Duitsland, De afzet van het bedrijf heeft plaats in ongeveer 50 landen, over de hele wereld. Van de omzet wordt ca. 70% gerealiseerd via export. Wij zoeken op korte termijn een Wat houdt uw functie in: - U bent verantwoordelijk voor de inkoop van alle materialen/goederen voor de gehele onderneming. - U geeft leiding aan assistent(e) inkoop. - U waarborgt de kwaliteit van de binnenkomende goederen middels een gedegen vendor rating systeem. - U sluit raamcontracten af met leveranciers van basismaterialen. - U legt de nadruk op single sourcing en minimalisering van de voorraden. - U rapporteert rechtstreeks aan het Hoofd Produktiebureau. Wat heeft u Goedhart te bieden: - U heeft een afgeronde MBO/HBO-opleiding met gevoel voor techniek (NEVI oplei ding strekt tot aanbeveling). - U heeft een dynamische werkhouding met affiniteit tot verbeterprocessen in combi natie met organiserend vermogen. - U beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Frans is een pre. - U bezit goede communicatieve vaardigheden. Wat heeft Goedhart u te bieden: Wij bieden u een functie bij een dynamisch internationaal bedrijf met een leidingge vende positie in de markt. Het salaris en de arbeidsvoorwaaarden zijn in overeenstem ming met de zwaarte van de functie. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Goedhart Cooling Equipment BV, Postbus 13, 4695 ZG Sint-Maartensdijk t.a.v. dhr. M. Smits. Voor informatie betreffende de functie-inhoud, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer E. de Jonge, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnummer 0166-665665. DUVEKOT Makelaardij og Duvekot Makelaardij is een jong en modern makelaarskantoor met een uitgebreid dienstenpakket op het gebied van koop en verkoop, huur en verhuur, taxaties, verzekeringen en hypotheken. Duvekot Makelaardij dankt haar succes aan een combinatie van persoonlijke betrokkenheid, moderne professionaliteit en een uitstekende service. Voor ons nieuw te openen kantoor in Vrouwenpolder zijn wij op zoek naar commercieel-administratiefmedewerkfstier m/v voor circa 16 uur per week U bent het eerste aanspreekpunt voor onze relaties. U vetzorgt alle voorkomende secretariële werkzaamheden, zowel op het gebied van de makelaardij als de verzekeringen. U bent (na een inwerkperiode) in staat om de kwaliteit van onze dienstverlening zowel commercieel als administratief verder te professionaliseren. Kortom: U bent het visitekaartje van ons bedrijf I Om deze afwisselende werkzaamheden goed te kunnen verrichten denken wij dat u moet voldoen aan de volgende profielschets: U kunt nauwgezet zelfstandig, creatief en flexibel werken. U beschikt over uitstekende contactuele en representatieve eigenschappen. U heeft commerdeel-administratieve werkervaring, waarbij ervaring in de makelaardij en/of verzekeringen een pluspunt Is. U heeft een opleiding op middelbaar niveau. U leeftijd ligt tussen 20 en 30 jaar Hebt u belangstelling voor deze zelfstandige en afwisselende functie schrijf dan binnen 10 dagen een brief met cv en pasfoto naar onderstaand adres. Koningin Wilhelminalaan 35 4354 BD Vrouwenpolder t: 0118 593166 f: 0118 593141 In verband met zwangerschapsverlof en personeelsmutaties hebben wij bij de activiteitenbegeleiding plaatsingsmogelijk heden voor twee parttime De Stichting Hervormd Diakonale Gezondheids zorg Goeree Overflakkee beheert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis en een bejaardenhuis- vesting. Aan het samenbouwen aan een goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Sbchting een christerijke levensover tuiging ten grondslag. Er wordi in kleine multi disciplinaire teams ge werkt, waarbij ruimte is voor een eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat hiervoor garant In de nabije omgeving zijn recreatieve mogelijk heden, terwijl Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. Een enthousiast team van activiteitenbegeleiders en welzijnszorgmedewerkers ziet uit naar twee nieuwe collega's die werkzaam willen zijn op de dagverzorging en dagbehandeling (tijdens het zwangerschapsverlof voor minimaal 32 uur en daarna voor 20 uur per week). Op de dagverzorging wordt nauw samengewerkt met de Thuiszorg en op de dagbehandeling met verzorgenden en vrijwilligers van het verpleeghuis. Ook is er de mogelijkheid om als flex-werker werkzaam te zijn in het verpleeghuis en verzorgingshuis. Als activiteitenbegeleiding spelen we zoveel mogelijk in op actuele ontwikkelingen in de zorg. Het geestelijke, lichamelijke en sociaal welbevinden is ons doel en we streven ernaar een zo optimaal mogelijke begeleiding en zorg te bieden aan de cliënten. Wij bieden: - een zelfstandige functie binnen een fijn team, met afwisseling en uitdaging; - een prettige werksfeer, waarin veel initiatieven ontplooid kunnen worden; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Wij verwachten: - het diploma MDGO-AB met bij voorkeur ervaring in de ouderenzorg; - goede communicatieve vaardigheden; - flexibiliteit en creativiteit; - een positief protestants christelijke levensovertuiging. Ook zij die dit jaar afgestudeerd zijn, nodigen wij uit om te solliciteren. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over deze functie, kunt u tijdens werkdagen contact opnemen met Marianne Tanis, hoofd welzijnszorg/activiteitenbegeleiding. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen twee weken sturen aan de heer J. Nouwen, hoofd personeel en opleiding. "De Samaritaan" Onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Juhanaweg 59. 3P45 KA Somrnelsdijk (Middeiharms). Ir! 018/ 488200. Gemeente Schouwen-Duiveland - -J De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Algemene en Interne Zaken, Externe Contacten, Grondgebiedzaken en Maatschappelijke Aangelegenheden. Bij de afdeling Sociale Zaken binnen de sector Externe Contacten is een vacature ontstaan voor de functie van Het betreft een functie voor 16 uur per week in vaste dienst. Functie informatie: Binnen de afdeling Sociale Zaken bestaan twee units: Dienstverlening en Administratie. De unit Administratie is verantwoordelijk voor de betaling van uitkeringen, terug vordering en verhaal en debiteurenbeheer. Als medewerker debiteurenbeheer verzorgt u het beheer van de bijstandsvorderingen. Bij de uitvoering van deze taak werkt u nauw samen met de collega's van terugvorde ring en verhaal. Daarnaast levert u, in samenwerking met collega's, een bijdrage aan de gedachtenvorming rond de beleids- en uitvoeringsaspecten en de ontwikkelingen op de afdeling. Uw werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit: beheren van vorderingen conform terugvorderings- en verhaalsbesluiten; opstellen van saldo-overzichten; geautomatiseerd vervaardigen van acceptgiro's en aanmaningen; voeren van correspondentie met debiteuren, onderhoudsplichtigen en derden. Wij vragen van u: een opleiding op MBO-niveau, sociaal-juridische richting; kennis van en ervaring met de Algemene Bijstandswet en de sociale verzekerings wetten; affiniteit met financieel-administratieve werkzaamheden; goede contactuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; flexibele instelling en stressbestendigheid; ervaring met genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Wij bieden u: salariëring afhankelijk van opleiding en werkervaring: schaal 6: 2.780,- - 4.216,- bruto per maand (aanloopschaal), schaal 7: 3.130,- - 4.620,- bruto per maand (functieschaal). Bedragen zijn gebaseerd op een 36-urige werkweek. Sollicitatie: Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer M.W. Dijke, beleidsmedewerker, telefoon: 0111- 452289, de heer J.A. van den Broeke, afdelingshoofd Sociale Zaken, telefoon: 0111-452270 of de P O-functionaris, mevrouw S. Verheij, telefoon: 0111- 452207. Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk zaterdag 28 augustus 1999 richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I IB I Wij zijn op zoek naar de volgende kandidaten: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER CENTRALE ADMINISTRATIE M/V Voor een bedrijf in Wemeldinge zoeken wij op korte termijn een gemotiveerde kandidaat voor het uitvoeren van administratieve werkzaamheden ten behoeve van een supermarkt. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd (bij goed functioneren], U maakt gebruik van het geautomatiseerde systeem en kantoor automatisering (Word en Excel]. WEBMASTER M/V Voor het perfectioneren van een bedrijfs- en andere websites zoeken wij voor bepaalde tijd een parttime medewerker die de site opfrist en een aantal pagina's in de talen Duits en Engels ontwerp en opstelt. Indien de samenwerking bevalt eventueel beheer op lange termijn. Soort bedrijf en locatie: productiebedrijf in Goes. KWALITEITSMEDEWERKER M/V Voor een relatie in Goes zijn wij op korte termijn op zoek naar een medewerker om het reeds bestaande h.a.c.c.p. plan aan te vullen en te verbeteren, de kwa liteitscontrole te verbeteren, een nieuw schoon-maakplan op te stellen en het kwaliteitsbewust zijn onder de medewerkers te actualiseren. Het betreft een functie voor langere tijd. FULLTIME KEUKEN VERKOPER M/V Voor een keukenbedrijf in Goes zijn wij dringend op zoek naar een kandidaat. Een interne opleiding is onderdeel van de baan. Bent u representatief, commercieel ingesteld en heeft u minimaal een mbo werk- en denkniveau? Dan is dit wellicht de functie voor u. SCHOONMAKERS M/V Wilt u een paar uur per week aan de slag op een bungalowpark, bent u 15 jaar of ouder en op vrijdag beschikbaar?-Kom dan langs. Het vervoer is geregeld. DIVERS PERSONEEL M/V Voor mosselverwerkings-, uienverwerkings-, maisverwerkings-, recycle- vleesproducten-, haven- en aardappelverwerkingsbedrijven zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten die voor een lange periode beschikbaar zijn. DIVERS PERSONEEL M/V Wij hebben tevens werk voor ervaren gecertificeerde en ongecerti-ficeerde hef truckchauffeurs, sorteerders, zakkennaaiers, sjouwers en productiemedewerkers voor diverse andere werkzaamheden, Kijk voor meer vacatures naar MaximaalTV, teletekstpagina 222. Wilt u binnen 48 uur aan de slag? Kom dan langs met paspoort of indentiteitskaart, sofi-nummer, bank- of girorekening bij: Goes, 0113-230019. Piet Heinstraat 10. Middelburg, 0118-624000. Gravenstraat 12. £>actylo Wij zijn met spoed op zoek naar: secretaresse voor bedrijfsleiding Scheepsreparatie voor een periode van minimaal 2 maanden torenkraanmachinïst i.b.v. diploma SOM-kraanbesturen Voor diverse opdrachtgevers zin wij voor langere termijn op zoek naar: ijzerwerkers/scheepsmetaalbewerkers pijpfitters bankwerkers lassers MigMag, Elektrisch, ArgonArc Voor meer informatie: METAFIT Scheldestraat 14, Vlissingen Tel. (0118) 430000 fax 411985 Metafit is een samenwerkingsverband tussen de Koninklijke Schelde Groep en Start Ben jij één van onze nieuwe De baan Als intercedent bij Randstad Uitzendbureau krijg je de vrijheid om collega's? Reageer dan snel! zelf keuzes te maken. Als schakel tussen mensen en bedrijven ga je zelf op zoek naar de beste combinaties. Ook je commerciële ambi tie krijgt alle ruimte, bijvoorbeeld bij het opstellen en uitvoeren van je eigen marktplan. Intercedent bij Randstad is een veelzijdige en zelfstandige functie voor iemand die net zoveel verstand heeft van zaken als van mensen. Het profiel We kijken niet alleen naar diploma's. We hebben het liever over een hbo- of academisch werk- en denkniveau. Minstens zo belang rijk vinden we ondernemerschap, ambitie, durf, zorgvuldigheid, betrokkenheid en het vermogen om overzicht te houden in de drukte van alledag. De aanbieding Een prima salaris, tantième en aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden. We stellen met iedereen bovendien een individueel opleidingsplan samen, waarin aandacht wordt besteed aan je per soonlijke en professionele ontwikkeling. Solliciteren met slechts één telefoontje Denk je dat dit jouw baan is of wil je meer weten? Dan maken we solliciteren heel gemakkelijk. Je hoeft slechts één telefoontje te plegen met: Michelle Morre, (0113) 27 48 80. Natuurlijk mag je ook schrijven. Randstad Districtskantoor, Van de Spiegelstraat 2, 4461 LL te Goes. voor de Vitrite Fabriek De baan Wij zoeken technische vakmensen voor de bediening en het onderhoud van het machinepark bij de Vitrite in Middelburg. Het betreft een viertal vacatures. Als zelfstandig operator bent u verantwoordelijk voor een soepel verloop van het productieproces. Waarbij we verwachten dat u uw werkzaamheden uit voert conform de gestelde kwaliteitsnormen en dat u een actieve bijdrage levert aan het verbeterproces. Het werk vindt plaats in vijf ploegendienst. Het bedrijf Vitrite Middelburg is een dochteronderneming van Philips Lighting en produ cent van lampvoeten en metaalwaren ten behoeve van de lichtindustrie. Met een productievolume van 3,4 miljard producten is zij de grootste lampvoeten- producent ter wereld. Bij Vitrite werken ca. 400 medewerkers. Het profiel Om goed te kunnen functioneren in deze verantwoordelijke baan beschikt u bij voorkeur over een Vapro-B diploma of PTV-SOM (niveau 3) of MTS-mechani- sche techniek. Ook kandidaten met Vapro-A of PTV-SOM (niveau 2), die bereid zijn om verder te studeren voor Vapro-B, worden uitgenodigd om te sol liciteren. De aanbieding Een afwisselende baan in een boeiende productie-omgeving. U krijgt een detacheringsovereenkomst bij Randstad voor één jaar. Naast een goed sala ris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, heeft u uiteraard recht op een toeslag voor de ploegendiensten. Solliciteren met slechts één telefoontje... Voldoet u aan het bovenstaande profiel en bent u op zoek naar een flexibele baan, met de zekerheid van een jaarcontract? Dan maken we het solliciteren heel gemakkelijk. U hoeft slechts één telefoontje te plegen met: René Jagt, telefoon (0118) 623755. Natuurlijk kunt u ook langskomen. Ons adres is: Varkensmarkt 4-6 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 40