Interim voor iedereen Qreyfe© Interim Wilhelm ADVERTEREN DOET VERKOPEN LINE MECHANIC (m/v) FLEXIBLE MECHANICS (mao commercieel administratief medewerker m/v ir randstad uitzendbureau ZOEKT TECHNICI HYDRO 2 Analyst - Programmers <m/f) 1 Oracle database administrator (m/t) HYDRO ASSISTANT FINANCIAL PROCESS CONTROLLERS Constructiebankwerkers 3R De Goese Golf oproepkrachten Monuta Y Accountmanagers WO m/v 36 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1999 Creyf's Interim groeit snel. Dat komt grotendeels door het enthousiasme en de betrokkenheid van onze medewerkers. En de manier waarop zij de wensen van onze opdrachtge vers invullen. Als gevolg van onze groei zoeken wij: Vestigingsmanager m/v (vestiging Goes) Ais vestigingsmanager:ben je verantwoordelijk voor een eigen vestiging met het daarbij behorende werkgebied. Je pleegt acquisitie met omschreven targets en onderhoudt contacten in de arbeidsmarkt. Tevens draag je zorg voor de interne or ganisatie op de vestiging en coach je je team Je rapporteert aan de districtsmanager. Wij vragen: Een gedreven professionele instelling Aantoonbare commerciële ervaring en successen Ervaring in de commerciële dienstverlening, bij voorkeur in de uitzendbranche Leidinggevende capaciteiten Een representatieve opstelling •Uitstekende onderhandelingsvaardigheden Een afgeronde HBO-opleiding Een persoonlijkheid met de wil om te winnen in een competitieve markt Creyf's Interim maakt onderdeel uit van Creyfs NV, een snel groeiende, beursgenoteerde, internatfonajeultzend- organisatie. Met ruim 500 vestigingen, actief in de meeste Europese landen, heeft Creyfs Interim een stevige marktpositie in handen. Vanuit ruim 50 Nederlandse kantoren, verspreid over het gehele land, bieden wij onze opdrachtgevers dagelijks klantgerichte totaalop lossingen voor flexibele arbeid tinnen het gehele personeels beleid, Wf leveren een compleet dienstenpakket op personeels gebied, waaronder uitzending detacheringopleidingen verzorging var? testenoutplace ment en werving en selectie Creyfs Interim streeft naar een steeds verdere verbetering van de kwaliteit van haar dienst verlening om de verwachtingen van opdrachtgevers en uitzend krachten telkens te overtreffen. Dét werkt voor iedereen Hoofdkantoor 's-Hertogenbosch: Postbus 3547, 5203 DM 's-Hertogenbosch. Tel.: (073) 646 02 60. Fax: (073) 646 02 69. E-mail: info@creyfs.ni. Internet: www.creyfs.nl. Intercedenten m/v (vestigingen Goes, Terneuzen) Als intercedent ben je verantwoordelijk voor het werven, selecteren, uitzenden en begeleiden van onze uitzendkrach ten. Je onderhoudt contacten met onze opdrachtgevers en bent actief bezig met het uitbreiden van het relatiebestand. Wij vragen: HB O-niveau Een commerciële instelling Een grote mate van flexibiliteit Een persoonlijkheid die in teamverband, ook onder werkdruk, uitstekend functioneert Wij bieden: Dynamische banen bij een organisatie met veel mogelijkheden, ook op het gebied van loopbaanontwikkeling. Een grote eigen inbreng en eigen verantwoordelijkheid, uitstekende arbeids voorwaarden en een resultaatgerichte beloning. Alle ruimte voor zelfontplooiing. Schriftelijke reacties kunt u binnen 14 dagen o.v.v. code V of I richten aan: Creyf's Interim, t.a.v. Mevr. Karin Heezen, Postbus 3547, 5203 DM 's-Hertogenbosch. DUBBELGLAS 10 jaar fabrieksgarantie concurrerende prijs Vraag vrijblijvende informatie bij Zaamslag, Bedrijvenstraat 1 Tel. 0115-431692/431571 '60) /aar Wil jij het visitekaartje worden van ons attractiecentrum? Wijzoeken per direct een spontane CAISSIÈRE m/v voor 8 tot ca. 20 uur per week, ook in weekenden en vakanties Functie-eisen: o Leeftijd 18-30 jaar Mondelinge kennis van Duits en Engels vereist Middelbare opleiding Relevante werkervaring gewenst Ben je enthousiast, representatief en stressbestendig, stuur dan je schriftelijke reactie met pasfoto binnen 8 dagen naar: Attractiecehtrum Het-Arsenaal, t.a.v. Janneke Eikenaar, Postbus 5033, 4380 KA Vlissingen, Tel. 0118- 415400 Door recente uitbreidingen staat in Kruiningen thans de grootste en modernste aardappelverwerkingsunit in Europa. Binnen onze organisatie zorgen wij voor de teeltbegeleiding, de inkoop,' het transport, het sorteren, de opslag en uiteraard voor het verwerken van aardappelen. Onze enthousiaste groep van ruim 600 medewerk(st)ers werkt voortdurend aan verbetering van onze technologie, ons product-assortiment en de kwaliteit van het product om onze klanten optimaal te kunnen bedienen. Voor de afdeling Maintenance zoeken wij een: Als Line Mechanic ben je verantwoordelijk voor een goede uitvoering van controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan installaties en apparatuur van één van de productielijnen. Zowel individueel als in teamverband verricht je werkzaamheden in het kader van het preventieve onderhoudssysteem. Je hebt volgens het rooster weekenddienst, waarbij je tevens verantwoordelijk bent voor de afwerking en nazorg van de uit te voeren werkzaamheden. Tevens zijn wij op zoek naar: In deze functie verricht je, in wisselende diensten, controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden voor wat betreft de apparatuur aan diverse onderdelen van de sorteer- en productielijnen en utilities. De werkzaamheden worden vier weken in dagdienst verricht, waarbij er ook om de week in het weekend gewerkt wordt. Daarna wordt er twee weken in ploegendienst gewerkt. Voor deze functies gaan onze gedachten uit naar kandidaten met een afgeronde MTS- Werktuigbouwkunde opleiding. Tevens beschik je over ruime relevante werkervaring. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Lamb-Weston/Meijer V.O.F., t.a.v. Personeel Organisatie, Postbus 17,4416 ZG Kruiningen. Lamb-Weston/Meijer is de naam van de on derneming die sinds 1994 de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb-Wes- ton en de Nederlandse aardappel specialist Meijer bundelt. Lamb-Weston is de nummer één op het ge bied van aardappelverwerking door innovatieve producten, zelf ontwikkelde technologie en uitstekende relaties met mondiaal opererende klanten. Meijer is sinds 1920 met succes actief op de internationale aardappelmarkt. Naast de handelsactiviteiten worden op het eigen kweekbedrijf succesvolle nieuwe aardappelrassen ontwikkeld. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Roompot Zeeland Vakanties zoekt voor de afdeling Verbuuradministratie Taken: aanspreekpunt, zowel telefonisch, persoonlijk als schriftelijk, voor de eigenaren die via onze organisatie verhuren voeren van correspondentie en administratie afsluiten van verhuurcontracten Functie-eisen: klantvriendelijk stressbestendig vloeiende beheersing Duitse taal ruime kennis Word, Excel en Access 0 goede typevaardigheid bereidheid in het weekend te werken Interesse in deze afwisselende fulltime baan? Bel voor meer informatie 0113 - 374211 (tijdens kantooruren). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Roompot Zeeland Vakanties, t.a.v. Anita Maas, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Docent Huishoudkunde m/v Voor een scholengemeenschap in Middelburg zijn wij op zoek naar een docent Huishoudkunde. De ingangsdatum is 1 september a.s. en de opdracht is vermoedelijk voor de duur van een half jaar. Het betreft 15 lesuren in de bovenbouw van het VBO. Een onderwijsbe voegdheid Huishoudkunde is vereist. Informatie bij Annabell en Nanon, tel. (0118) 41 02 88, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Docent Natuurkunde/Scheikunde/ Biologie m/v Voor een scholengemeenschap in Middelburg zijn wij op zoek naar een docent die een combinatie van de vakken Natuurkunde, Scheikunde en Biologie kan en wil geven aan de eerste en tweede klas van het (l)VBO. Een onderwijsbevoegdheid in een van de genoemde vakken is voldoende. Het betreft 15 lesuren. De aanvangsdatum is 1 september a.s en de vermoedelijke einddatum is 1 november 1999. Informatie bij Annabell en Nanon, tel. (0118) 41 02 88, Vlissingen, Badhuisstraat 50. INDUSTRIE Magazijnmedewerkers m/v Voor een groothandel zoeken wij gemotiveerde magazijnmede werkers. Ben jij op zoek naar een part-time functie en vind jij het niet erg om vroeg op te staan? Dan is dit wellicht de geknipte baan voor jouw. De werktijden zijn van 4:00 uur tot 8:00 uur. De werkzaamheden bestaan uit het uitsorteren van binnengekomen goederen. Licht administratieve taken kunnen eveneens tot de werkzaamheden behoren. Scholieren en studenten worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie bij Ron Minnaar, tel? (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Machinebedienden m/v Voor een productiebedrijf op Walcheren zijn wij op zoek naar diverse machinebedienden. Het betreft heer een functie voor een langere tijd. Het werk wordt verricht in twee ploegendienst. Ben jij in het bezit van het diploma lts-mechanische techniek of een soort gelijke opleiding, neem dan contact met ons op. Informatie bij Ron Minnaar, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Machinebediende m/v Voor een mosselverwerkend bedrijf in Yerseke zijn wij met spoed op zoek naar een bediender van een verpakkingsmachine, die afwisselend de machine bedient en inpakwerkzaamheden verricht aan diezelfde verwerkingslijn. Naast ervaring in productiewerk, bij voorkeur in de schelpdierbranche, is technisch inzicht een vereiste. Heeft u belangstelling, neem dan zo snel mogelijk contact op. Informatie bij John Quist, tel. (0113) 27 48 10, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Productiemedewerkers m/v Per direct zijn wij opzoek naar gemotiveerde productiekrachten voor zowel korte als lange termijn, wij hebben werk in de volgende sectoren: de uien- en fruitsector, de vleesverwerkendein- dustrie en de bakkerijgrondstoffenindustrie. Wij bieden een goed salaris en bij bewezen geschiktheid, komt u in aanmerking voor een contract!! Bent u goed gemotiveerd en wilt u aanpakken, kom dan snel bij ons langs. Informatie bij Baafke de Meurichy, tel. (0113) 27 48 20, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Detachering Interim Management Executive Search JVR CONSULT is een internationaal technisch detacheringbureau met in Nederland 4 vesti gingen en 300 personeelsleden. Wij deta cheren van monteur tot directeur en zijn immer op zoek naar: Pijpfitters, Lassers, Elektromon- teurs, E I technici, Tekenaars, Planners. Door gestructureerde en efficiënte werkme thoden kunnen wij het grootste gedeelte van onze medewerkers en waarschijnlijk ook u meer betalen dan u nu verdient. Interesse? Bel gratis: 0800 - 0 23 99 33 JVR CONSULT Bredaseweg 14 A 4844 CL Terheijden E-mail: info@jvrconsult.nl www.jvrconsult.nl HYDRO AGRI SLUISKIL is part of the Norwegian industrial company Norks Hydro ASA and is active in the production of Ammonia, Nitrogen Fertilizers and liquid Carbon Dioxide. Internet: http://www.hydro.com Hydro Agri Sluiskil's IS department is part of a pan-European IS organisation whose objective is to support the European Hydro Agri Units. Hydro Agri Sluiskil's IS depart ment serves as competence centre for Oracle and Lotus Notes based systems. For its IS department, Hydro Agri Sluiskil B.V. is looking for: Level: Higher (non university) education in Information Technology. After intensive training in our software development environments (Oracle and Notes) their main task will be the development and support of Oracle and Notes based systems installed in the different European Agri units. Level: Higher (non university) education in Information Technology. After training in our architecture- and software components, the main task will be the monitoring, trouble shooting and administration of our Oracle databases installed in the different European Agri units. Experience with NT is an advantage A good knowledge of English, an active approach, a service-minded attitude and the ability to work in a team are required. Knowledge of Oracle and/or Lotus Notes is an advantage. We offer varied tasks in an open environment, where the individual has excellent opportuni ties for personal and professional development. Interested candidates are invited to send their application together with C.V., to: HYDRO AGRI SLUISKIL B.V., Human Recourses Department, Industrieweg 10, NL-4541 HJ SLUISKIL. Attn. Mr. R. Raes, Further information tel.: 0115-474347. Hydro Agri Shared Services B.V. in Sluiskil is een service-organisatie die diensten verleent op financieel en administra tief gebied aan een veer tigtal concernvestigingen in geheel Europa, zowel productie- als distributie- en verkoopunits. Hydro Agri Shared Services B.V. maakt deel uit van de Agridivisie van het Norsk Hydro concern. Internet: http://www.hydro.com In Sluiskil zijn momenteel 26 personen werkzaam, verdeeld over vier afdelingen. Op ons Invoice Processing Department hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn het verwerken van binnengekomen facturen in het SAP-R3 systeem, opvolgen en behandelen van probleemgevallen met de lokale units, -scanningwerkzaamheden en andere boekhoudkundige verwerkingen in SAP. Kandidaten beschikken over een MEAO-bedrijfseconomie of vergelijkbare opleiding, een goede kennis van boekhouden en ervaring met PC-toepassingen. Voor alle kandidaten geldt dat zij beschikken over kennis van de Engelse taal (bij voorkeur aangevuld met een andere Europese taal), goede contactuele eigenschappen en teamgeest bezitten. Wij bieden een moderne en dynamische werkomgeving, een gevarieerde baan, een aantrek kelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Hydro Agri Shared Services B. V. t.a.v. dhr. R. Raes, Personeelschef, Postbus 2, 4540 AA Sluiskil (tel. 0115-474347) Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld VAN EIJZEREN V.O.F. MECHANISATIE- CONSTRUCTIE- EN INSTALLATIEBEDRIJF Van Eijzeren V.O.F. in Borssele is actief in de land bouwmechanisatie. Tevens zijn wij werkzaam in de constructie en installatie. Ter versterking van ons constructieteam zoeken wij op korte termijn die zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Functie-eisen: - Leeftijd bij voorkeur tussen 25 en 35 jaar. - Opleiding MTS - Bij voorkeur ervaring in soortgelijke functie. Reacties: Bent u geïnteresseerd in deze functie? Schrijf dan binnen 10 dagen uw korte brief met CV aan: Van Eijzeren vof, t.a.v. dhr. C. van Eijzeren, Quistenburg 21, 4454 PZ Borssele. Voor meer informatie over deze functie kunt u con tact opnemen met de heer C. van Eijzeren, tel.:0113-352040. De Goese Golf heeft de deuren van een modern nieuw clubhuis geopend. Voor de bediening in de bar, lounge, restaurant en op het terras zoeken wij per direct met horeca-ervaring. Bel 0113-229.556 en vraag naar mevr. J. Bal of fax 0113- 229.554 naar het clubhuis van De Goese Golf, Golfpark 52, 4465 BH Goes. Monuta Verzekeringen NV maakt deel uit van Monuta Holding en richt zich met natura uitvaartverzekeringen en levensverzekeringen op de Neder landse gezinsmarkt. Monuta heeft 700.000 verzekerden. Als specialist op het einde-leven segment is Monuta sterk vernieuwend bezig. Monuta werkt landelijk; het hoofd kantoor is gevestigd in Apeldoorn. Bij Monuta werken 450 mensen. Internet: www.monuta.nl Ter versterking van ons buitendienstteam van 10 personen zoeken wij twee voor het rayon Zeeland/West-Brabant en het rayon Limburg/Oost-Brabant. Voor onze assurantietussenpersonen vorm je het belangrijkste aanspreek punt. Je geeft advies op zowel verzekeringstechnisch als commercieel gebied. Uiteraard leren wij je alles over de verzekeringsproducten van Monuta. Je bevordert de verkoop door assurantietussenpersonen in een bepaald rayon. Dit doe je vanuit het accountteam dat bestaat uit de accountbehandelaar (binnendienst) en de distributiemanager (marketing). Je werkt planmatig en stelt verkoopplannen op. Samen met het accountteam stel je de activiteiten plannen op en zorg je dat de doelstellingen worden gehaald. Je werk wordt ondersteund door commerciële campagnes. Je legt verantwoording af aan de commercieel manager. Om voor deze functie succesvol te kunnen zijn, beschik je over: - afgeronde opleiding op MBO/HBO-niveau; - interesse in marketing en verzekeringen; - ervaring in de verzekeringsbranche; - commerciële en klantvriendelijke instelling; - aantoonbare contactuele vaardigheden; - represen tatief voorkomen; - rijbewijs B Uiteraard passen de arbeidsvoorwaarden bij de eisen die aan deze functie worden gesteld. Je inkomen bestaat uit een vast basissalaris en provisie. Ook ontvang je een eindejaarsuitkering en een premievrij pensioen. Daarnaast krijg je o.a. de beschikking over een auto van de zaak, mobiele telefoon en een kostenvergoeding. Voor informatie kun je contact opnemen met Jans Manting (senior account manager) telefoon 06 - 533 288 38 of (0591) 37 20 56 (privé). Bij afwezigheid van Jans Manting kun je contact opnemen met Mare Zaalberg (personeels functionaris) telefoon (055) 527 63 63. Als je belangstelling hebt voor deze functie kun je solliciteren door voor 24 augustus a.s. een brief te schrijven aan Monuta Verzekeringsgroep NV, t.a.v. Mare,Zaalberg, Postbus 20, 7300 AA Apeldoorn. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 36