Oostkapelle krijgt pak rammel Zwaarbevochten 1 overwinning voor Van der Wekken Brian Dijkstra maakt faam waar Vierdeklasser Middelburg vloert eersteklasser met ruime cijfers: 7-1 Middelburgse titelstrijd op sportpark De Nadorst uitslagen Wester weel/Van Gemerden wint finale in Nieuwerkerk Van Slooten zegeviert Zweefvlieger Jeremiasse boekt records agenda van onze sportredactie VLISSINGEN - Zaterdag-eer steklasser Oostkapelle zal geen mooie herinneringen bewaren aan het oefenduel met zondag vierdeklasser Middelburg. De equipe van Stoffel Schipper ging zaterdag op sportpark De Nadorst met maar liefst 7-1 on deruit. Een andere opmerkelijke uit slag in de serie oefenwedstrij den was die van het treffen tus sen tweedeklasser Dauwen- daele en vierdeklasser Seroos- kerke. Serooskerke zegevierde met 6-3. Eersteklasser Arne- muiden won nipt van derde klasser Colijnsplaatse Boys (2-1). Zondag-tweedeklasser HW'24 verloor gisteren van vierdeklasser Hontenisse: 1-2. Middelburg (zon) - Oostkapelle 7-1: Mark Roose zette de thuis ploeg vroeg in de wedstrijd op voorsprong", maar Ferry Alfons bracht Oostkapelle weer langs zij. Na de gelijkmaker had Oost kapelle niets meer in te brengen en liep de thuisploeg waarbij trainer Huib Meerman één helft meedeed, uit naar een afgete kende 7-1-overwinning. De Middelburg-doelpunten wer den gemaakt door Turan D ogan Pascal van den Berg (2x), Ruud de Vroe, Evert Eikenhout en Freerik Koelma. Serooskerke - Dauwendaele 6-3: Beide ploegen zorgden voor een aantrekkelijk schouwspel. Renco Francke zette Seroosker ke op 1-0, maar twee doelpun ten van Johan Rauw brachten de bezoekers aan de leiding. Na dat Paul Wolfert voor 2-2 had gezorgd, liep Serooskerke via doelpunten van Kees-Pieter Geschiere, Paul Wolfert, Alex Dekker en opnieuw Renco Francke uit naar een 6-2-voor- sprong. Edwin Leonhart be paalde de eindstand op 6-3. Kapelle - Zaamslag i-3: Twee ploegen die nog maar nauwe lijks hadden getraind, waren aan elkaar gewaagd. Via Jacco de Hamer kwamen de bezoekers op voorsprong, maar Kapelle kon nog voor rust gelijkmaken via Jon Herselman. Twee coun- terdoelpunten van Robin Mi- ehielse en opnieuw Jacco de Ha mer brachten de overwinning bij Zaamslag. Colijnsplaatse Boys - Arnemui- den 1-2: Eersteklasser Arne- muiden boekte een verdiende overwinning. Peter Bil zorgde in de eerste helft voor 0-1, Robert- Jan van de Genugten bracht de thuisploeg langszij. Het condi tionele verschil en het fysieke overwicht dat Arnemuiden had, werd door Wilbert Kusse uitge drukt in 1-2. VCK - ZPR 2-3: De ploeg uit Koudekerke nam door twee doelpunten van Peter Buurse- ma een 2-0-voorsprong, het geen ook de ruststand beteken de. Na de thee tapte ZPR uit een ander vaatje en wist het door doelpunten van Mehmed Agi- koz, Patrick Zwakenberg en Ger van Loon nog een benauw Middelburger Ronnie Mesu probeert de bal met een sliding te onderscheppen. Ferry Alfons van Oostkapelle kijkt toe. de zege uit het vuur te slepen. Terneuzen - Assenede 9-2: De Belgische provinciale tweede klasser was veel te zwak voor de ploeg van Paul Telussa. Peter Nieskens, Antoine Thoen en Jos Kayser zorgden voor 3-0. Toen scoorde Assenede tegen. Peter Nieskens, Menno den Dekker en Adri van Hanegem (2x) zorgden voor 7-1waarna Assenede weer iets terugdeed. Barry van dei- Hooft en Adrie van Hanegem bepaalden de eindstand op 9-2. Terneuzense Boys - RCS 2-2: Terneuzense Boys was voor rust duidelijk de betere ploeg en kwam na bijna een halfuur op voorsprong door Anrico van Hecke. Amper drie minuten la ter schoot Van Hecke voor de tweede keer raak. Wessel Ver meulen bracht de marge vlak na rust terug tot een doelpunt (2-1 Een halfuur voor tijd namen de bezoekers het heft in handen. Benjamin Binicewicz nam de gelijkmaker voor zijn rekening". Goes - Luctor'88 4-0: De ploeg van Hugo Barends miste een groot aantal vaste krachten maar was toch te sterk voor de Heinkenszandse vierdeklasser. Serge Berrevoets zette de zon dag-tweedeklasser in de eerste helft op 1-0. Na de hei-vatting maakte Marcel Kole 2-0 en tilde Marnix Hendriks de stand met twee goals naar 4-0. HW'24 - Hontenisse 1-2: HVV begon goed, Jacky Lambert maakte 1-0. Nadat de wedstrijd wegens noodweer was onder broken, bakten de Hulstenaren er weinig meer van. Gyon Assel- man bracht Hontenisse op gelij ke hoogte. Dave de Booy be zorgde Hontenisse vijf minuten voor tijd de winst. Jong Ambon - Real Lunet 4-0: Een sterker Jong Ambon scoor de tegen de Vughtse ploeg in bei de helften tweemaal maar het na rust teveel kansen liggen. De doelpunten werden voor rust gemaakt door Nus Taniwel en Eldridge Pentury. Arno Saher- tian en Peter Titaley waren tref zeker in de tweede helft. Vlissingen - VC Vlissingen 2 5-1: De hoofdmacht van Vlissingen was veel te sterk. Nieuwkomer Lionel Lord scoorde driemaal, Pascal Caumartin nam de ande re twee doelpunten voor zijn re kening. Voor de reserves van VC Vlissingen scoorde Stefan Bo- narius. door lep Triou WEMELDINGE - Niet het aan tal maar de kwaliteit van de aanwezige rijders zorgden za terdag voor spetterende man ches op het motorcrosscircuit van MC de Sproeier in Wemel- dinge. Met namen als Henk Thijs, Eric Peeters (beiden Belgische cracks in de 250/500cc), Alwin van Asten (125cc) en de familie Van de Laar had MC de Sproeier een startlij st om van te smullen. De gevestigde orde moest dan ook alle zeilen bijzetten om cle Zeeuwse eer hoog te houden. De zwaarst bevochten zege kwam op naam van Zierikzeeënaar Erik van der Wekken die drie maal zwaar in de slag moest met Henk Thijs. Verrassend in de eerste manche van de 250/500cc was de kop- start van Marco Overweel. De Middelburger hield zes ronden lang de leiding vast maar moest toen buigen voor het geweld van Thijs en Van der Wekken. Tus sen deze twee ontstond een ongemeen felle strijd om de overwinning, waarbij Thijs piet altijd even sportief de aanvallen van Van der Wekken afsloeg en nipt de overwinning in de eerste manche pakte. Voor Van der Wekken was dat reden te meer om in de twee vol gende manches sportieve wraak te nemen. Tweemaal pakte hij kopstart en liet Thijs zien dat hij de absolute koning is van het Wemeldingse circuit. Alleen in de derde manche pakte Thijs halverwege nog even de leiding maar Van der Wekken verwees hem na twee ronden terug naar de tweede plaats. Marco Over weel finishte tweemaal als der de en gaf op in de derde manche. Achter de leiders ontstonden eveneens prachtige duels om de overige ereplaatsen tussen de Belg Eric Peeters en de cluble den Patrick Pieterse en Gert Huisman. Pieterse toonde zich de sterkste van dit drietal met twee punten voorsprong op Pee ters. Suprematie dingse parkoers wel degelijl meerdere lijnen te vinden zijn In de eerste twee manches pakte hij kopstart. In de derde deed hi het bij de start rustig aan schoof langzaam op naar voren Niet alleen zijn klasse maar ooi zijn sportieve rijgedrag leverd hem bij zijn concurrenten vee respect op. ,Hij raakte niemand bij het pas seren en wachtte elke keer to! hij zeker was dat er genoe; ruimte was om te passeren, eei klasserijder", was het commen taar van Arjo Verhage. Dez; crosser was na afloop tevreden met zijn resultaten. „Mijn enke is nog niet helemaal in orde maar vandaag kon ik me toe) weer eens in de top vijf melden' aldus de Aagtekerkenaar dit weer terug is na een vervelend; blessure. Freddie Blaas en Joris Strien vochten felle duels uit on de tweede en derde plaats. Me twee tweede plaatsen was Strien net even sterker. Ook bi j de j eugd was er voldoen de strijd. Rinus van de Ven nan voor het eerst deel in Wemeldin ge en ging het duel aan met d; gebroeders Van Liere. In de eer ste manche ging de winst naa Twan van Liere, de tweede derde werden gewonnen dooi Van de Ven. Bij de 60cc was dl winst driemaal voor Mike vat de Laai'. Mark Boot uit Burgh Haamstede, die in de tweed; manche nog dicht bij de leidei kwam, verspeelde de kans op d; a overwinning door een val in eec n van de laatste ronden. Bij de ole: the road is Pi eter Moelker nog\\ steeds heer en meester op zija'B zware viertaktmachine. F d jlc Felius strandt in halve finale TERNEUZEN - Mare Felius istc in de halve finale van het zesdty Rabo Vliegende HollandertoerJS Bij de 125cc was er geen kruid gewassen tegen de suprematie van Alwin van Asten. De Bra bander liet in alledrie de man ches zien dat er op het Wemel- nooi uitgeschakeld. De Vlissingse tennisser verloor in Terneuzen met 6-3 1-6 2-1 van Bernd van Quekelberghe die later na loting als winnaai werd uitgeroepen. Loting wasd nodig omdat de finale tegen Pa-'v trick Marteijn door hevige re-g genval niet kon worden uitge-1 speeld. |o Motorsport van onze sportredactie VLISSINGEN - Het Middel burgse sportpark De Nadorst is vanaf morgen (dinsdag) strijd toneel van de plaatselijke voet balkampioenschappen. De zaterdag- en zondagtak van Middelburg, FC Dauwendaele, Zeelandia, Jong Ambon en Nieuwland doen een gooi naar de titel, die vorig jaar door de zondagploeg van Middelburg werd veroverd. De organisatie van de eerste editie was vorig jaar in handen van initiatiefnemer FC Dau wendaele. Dit jaar is de titel strijd georganiseerd door voetbalvereniging Middelburg. Titelverdediger Middelburg (zo is samen met Zeelandia en Nieuwland ingedeeld in poule B- Poule A bestaat uit Middel burg (za), Jong Ambon en FC Dauwendaele. Voor morgenavond staan de wedstrijden Middelburg (za)- Jong Ambon en Zeelandia- Nieuwland gepland. Woens dagavond vinden de partijen Middelburg (za)-Dauwendaele en Zeelandia-Middelburg (zo) plaats. De laatste poulewed strijden worden op donderdag afgewerkt en gaan tussen Dau wendaele en Jong Ambon, en tussen Nieuwland en Middel burg (zo). Alle poulewedstrij den beginnen om 19.00 uur. Op zaterdag worden de finale- partijen gespeeld. De nummers drie van elke poule nemen het om 13.30 uur tegen elkaar op, de nummers twee gaan om 15.30 uur de strijd met elkaar aan. De 'echte' finale heeft om 17.30 uur plaats. van onze sportredactie NIEUWERKERK - Op de fina ledag van het Gruttepikkers n- toernooi in Nieuwerkerk won nen Cynthia Westerweel en Leo van Gemerden van Hans-Jan Goedegebure en Marleen Polle mans. Het tenniskoppel uit Wol- phaartsdijk en lid van WPD won met 8-5 en werd daarmee winnaar van de gemengd dub bel B-klasse. „Het ging beter dan van de week. Ik ben wel tevreden over ons spel", zei Westerweel die al jaren achtereen in Nieuwerkerk van de partij is. Richard de Vrie, Drie deelnemers Pan-Amerikaanse Spelen betrapt op dopinggebruik WINNIPEG - Opnieuw zijn vier deelnemers aan de Pan-Ameri kaanse Spelen betrapt op het gebruik van verboden midde len. De Mexicaanse honkballers Ro berto Vizearra Acosta en Hector Javier Alvarez alsmede de Cu baanse gewichtheffers William Vargas Trujjillo en Rolando Delgado brachten het aantal positieve dopinggevallen bij het toernooi in het Canadese Winni peg op acht. RTR eveneens van WPD, zegevierde met Rolf van Stee uit Pijnacker in het mannendubbel ClMein- dert Maris en Jordan Lems wer den met 8-3 verslagen. De titel in het gemengd dubbel C2 ging naar Brenda Cortie (TV Duiveland) en Jan Meulpolder (SV Nieuwdorp). Het duo, in het dagelijks leven collega's bij een assurantiekantoor in Zierikzee, trof in de eindstrijd Dina van der Horst en Mark Passchier. Cortie/Meulpolder wonnen de eerste set met 4-6 maar gaven in de tweede set een 4-3-voor sprong uit handen. Met 6-4 pak ten Passchier/Van der Horst de tweede set. In de derde set maakte het gelegenheidsduo het karwei gedegen af: 6-2. Van Koeveringe tweede in België VREMDE (B) - Jan van Koe veringe, nieuweling van de Zeeuwse Ren ToerClub Theo Middelkamp, is tweede gewor den in het wegcriterium van het Belgische Vremde. De wedstrijd over zestig kilo meter (vijftien ronden van vier kilometer) werd gewonnen door de Belg Gilbert Jerome. In de laatste tien kilometer wa ren drie renners ontsnapt uit het peloton. De in Kruiningen woonachtige Van Koeveringe voegde zi ch b ij dat groep j eIn de sprint om de overwinning werd hij echter geklopt door Jerome. van onze sportredactie OOST-SOUBURG - Zoals ver wacht, heeft tennisser Brian Dijkstra de hoogste categorie (tot en met 16 jaar) van het Ka- rolingenjeugdtoernooi op zijn naam geschreven. De Soubur ger rekende in de finale af met Bart van de Sanden: 6-3 6-4. Een klasse lager (tot en met veertien jaar) was Wouter Blok land de gevierde man. Hij won in de finale van Stein van Doe selaar: 6-2 6-1. In de hoogste ca tegorie bij de meisjes legde Tahnee van de Broeke beslag op de eindzege. Zi] klopte Bianca Zwanenburg in de finale: 6-3 6- 2. In de categorie tot en met 14 jaar was eindzege eveneens weggelegd voor Tahnee van de Broeke. In deze klasse bleef ze Nadine Hillebrand 6-4 6-2 de baas. Door de hevige regenval moes ten de laatste partijen van het Karolingenjeugdtoernooi giste ren vroegtij dig worden afgebro ken. De lucht klaarde later op maar de gravelbanen waren niet meer te bespelen. In de avond uren werden de duels in het Vlis singse Racketcentrum afge maakt. Elf Zeeuwse jeugdspelers naar nationale titelstrijd tennis van onze sportredactie VLISSINGEN - Elf Zeeuwse jeugdtennissers spelen vanaf komende maandag mee in de nationale jeugdkampioen schappen in Hillegom. Bij de jongens niet ouder dan 12 jaar staat René Lindenbergh van de Goese vereniging 't Hal ve Maantje als enige Zeeuw aan de start. Een leeftijdsklasse ho ger is de provinciale inbreng duidelijk groter. Merlijn Atoon (Z/W-Hoek), Silvana Bauer en Rianne Verdonck (beiden MLTC) zullen in Zuid-Holland hun kansen beproeven. In de afdeling t/m 16 jaar verde digen Andy de Bruijne (MLTC), Alexander Nonnekes ('t Halve Maantje) en Johnny Quaak (Zierikzee) bij de jongens de Zeeuwse kleuren, terwijl An- nick van de Walle (Animo) dat bij de meisjes gaat doen. In de oudste categorie speelt De Bruijne eveneens mee, evenals Frank Clausing en Suzanne van Hartingsveldt. Brian Dijkstra won de finale in twee sets. foto Ruben Oreel door Ron de Waal VLISSINGEN - Hans van Sloo- ten heeft op de finaledag van het Schelde-tennistoernooi in Vlis singen in twee klassen gewon nen. In de finale van de C35+- klasse won hij van Hans de Roover (6-0 6-1), in de C21- klasse bleef hij Sjors de Lange de baas (6-3 6-2) Leo Flipse en Jan Vos schreven het dubbelspel op hun naam in de categorie C21 door in de f ina- le met tweemaal 6-4 te winnen van het duo Dirk Rempt/Frans van de Velde. In het mannenen- kelspel van de D35-klasse won Henk Meulmeester met duide lijke cijfers van Simon Noorda: 6-1 6-3. Opvallend was de uit schakeling van favoriete Moni que Flipse in het enkelspel D21. Flipse redde het in de halve fi nale net niet tegen Hilde Holle mans die met tweemaal 6-4 aan het langste eind trok. Hillemans verloor in de finale van Suzanne Wohrman 6-7, 6-1, 6-7. Bij de mannen werd Iemke Kuiper eindwinnaar. Hij won van Si mon Noorda: 7-5 7-6. In het vrouwendubbelspel D21 zegevierde het duo Ineke Maat en Simone Marijs, dat net iets sterker was dan het koppel Ine ke Guingo/Marga Geelhoed: 6-4 6-4. Wemeldinge. Cross. 250/500cc, 1e man che: 1 HenkThijs, 2 Erik van der Wekken, 3 Marco Overweel, 4 Eric Peeters, 5 Pa trick Pieterse. 2e manche: 1 v.d. Wekken, 2 Thijs, 3 Overweel, 4 Pieterse, 5 Gert Huisman. 3e manche: 1 v.d. Wekken, 2 Thijs, 3 Peeters, 4 Pieterse, 5 Huisman. 125cc 1e manche: 1 Alwin van Asten, 2 Freddie Blaas, 3 Joris van Strien, 4 Den nis van de Laar, 5 Arjo Verhage. 2e man che: 1 v. Asten, 2 v. Strien, 3 Blaas, 4 Verhage, 5 v.d. Laar. 3e manche: 1 Van Asten, 2 Van Strien, 3 Blaas, 4 Rutger Bimmel, 5 v.d. Laar. 80cc, 1e manche: 1 Twan van Liere, 2 Rinus van de Ven, 3 Joeri van Liere, 4 Nicky Huiszoon, 5 Ro- mina van Aert.2e manche: 1 v.d. Ven,2T. van Liere, 3 Huiszoon, 5 Suranga Neels. 3e manche: 1 v.d. Ven, 2 Huiszoon, 3 T. van liere, 3 Van Aert, 5 Neels. 60cc, 1e, 2e en 3e manche: 1 Mikevande Laar, 2 Mark Boot, 3 Justin van Aert. Off the road, Ie, 2e en 3e manche: 1 Pieter Moelker, 2 Jaap Kempe, 3 Chris Sentze. Schietingen Staande wip. Jacoba van Beieren Goes jubileumschieting (150 jaar). Wip 1: eer ste hoofdvogel B. de Jonge, Spes Nostra; tweede hoofdvogel loting; eerste zijvo gel C. Jeremiasse, Zorgvlied; tweede zij vogel M. Govers, Victoria; derde zijvogel B. Vermeule, Zorgvlied; vierde zijvogel M. Meyer, Sint Andries; eerste kal E. de Jong, Sint Andries; tweede kal M. Govers, Victoria; derde kal P. Loveniers, Hinningen; vierde kal loting. Meeste klei ne vogels, zeven. Job de Jonge, ADLM. Wip 2: eerste hoofdvogel P. de Jonge, Spes Nostra; tweede hoofdvogel P. Fey- tel, Sint Andries; eerste zijvogel N. Rijk- se, Sint Andries; tweede zijvogel W. Voet, Gilze-Rijen; derde zijvogel H. Koens, Spes Nostra; vierde zijvogel H. Hoogstrate, Sint Sebastiaan; eerste kal J. Harinck, ADLM; tweede kal J. Rentmees ter, Willem Teil; derde en vierde kal lo ting. Extra vogel: P. Vette, Concordia. Tennis Vlissingen. Open Scheldetoernooi. HEC21, finale: Hans van Slooten - Sjors de Lange 6-3 6-2. HED21, halve finale: Iemke Kuiper-Elwin de Putter 6-2 1-66-3. Finale: Iemke Kuiper -Simon Noorda 7-5, 7-6. HDC21, halve finale: Dirk Rempt- BAARLEN - Francois Jere miasse heeft bij zweef vliegwed strijden in het Belgische Baar- len drie persoonlijke records gebroken. Zijn nieuwe records brachten de vlieger uit Burgh- Haamstede echter niet verder dan een achttiende plaats in het eindklassement. Jeremiasse verbeterde zijn beste prestaties op de onderdelen hoogte (2.750 meter), afstand (443 kilometer) en gemiddelde snelheid (107 kilometer per uur De vlieger kon zijn persoonlij ke records verbeteren, omdat het perfect weer (goede ther miek en dus veel warme, opstij gende lucht) was tijdens de wedstrijden. „Ilt heb het nog nooit meegemaakt dat het weer zo extreem goed was. Het waren ideale omstandigheden om te zweefvliegen", zei Jeremiasse. /Frans van de Velde-YanGungo/Sjorsd J Lange 3-6 6-4 6-4. Finale: Leo Flipse/Jï Vos - Dirk Rempt/Frans van de Velde &1 6-4. GDC35, halve finale: Loes Beckei: I Philip Krant - Monique van Luinen/Thecli Out 7-6 7-6, Saskia Plummen/Bert vas Sabben - Corry Meulenberg/Johan Vo;: 6-1 6-4, Kitty Knegt/Hans van de Linden'^ Saskia Plummen/Bert van Sabben 4-661 0 6-3. Finale: Kitty Knegt/Hans van de Lin-n' den - Loes Becker/Philip Krant4-6 6-4 6-3.; w DDD21, halve finale: Ineke Maat/Simont d. Marijs - Duny Jansen/lna Oreel 6-4 5-7 6 4. Finale: Ineke Maat/Simone Marijs-Ine ke Guingo/Marga Geelhoed 6-4 6-4 v: GDD21: Marga Geelhoed/Frans Mullie-P. Leo en Carla Malterman 6-0 6-4. Halve fi g nale: John en Elly Bergs - Frans MulliéjT /Marga Geelhoed 6-2 6-2, Monique Kreik- amp/Egon Kaay - Mirjam de Raad/Roei Pijpers 7-67-5. Finale: John en Elly Bergs|B - Monique Kreikamp/Egon Kaay 5-3 op.j-, gave Kreikamp. HED35, halve finale: Henk Meulmeester - Johan Vos 6-1+7-6Jet Finale: HenkMeulmeester-Simon Noork; da 6-1 6-3. DED21halve finale: Hilde Hol-.di lemans - Monique Flipse 6-4 6-4. Finale.^ Hilde Hollemans - Suzanne Wohrman 6-! 7, 6-1, 6-7. HDD21: John Bergs/Jan di|ü' Pon - Hillebrand/Meeuwse 6-1 6-2, Fina-,3. Ie: Floor Benjaminsen/Jim Walsari Wolf-id; John Bergs/Jan du Pon 3-6 6-4 6-4) HEC35+: Hans van Slooten - Hans d;. Roover 6-0 6-1. DDC21, finale: Kitt)p Knegt/Rina Lazonder- Eveline de Langen /Angelique Bliek 6-3 6-4. Oost-Souburg. Karolingenjeugdtoer- nooi. Jongens enkel tot en met tien jaar,' finale: Joop Bos - Bas Felius 6-2 6-2. Der 3 de en vierde plaats: Sander van As - Yan- n nick van Koekei koren 6-0 6-3. Meisjes en- kei tot en met tien jaar, poule: Myrthe dl Bakker - Marlot Meddens 6-1 6-4. Jon u gens enkel tot met twaalf jaar, finale 0 Noë Chevalier - Mart Flikweert 6-3 7-6'jc Derde en vierde plaats: Kevin Slee - Pin Felius 7-5 6-4. Meisjes enkel tot en me: twaalf jaar, finale: Daisy Boogaard 0 Jorien Coolen 6-3 6-3. Derde en vierdfW plaats: Emmely van Boekei -Steffy Wete'y rings 6-2 6-2. Enkel tot en met veertieri jaar, finale: Tahnee van de Broeke - Nadi, ne Hillebrand 6-4 6-2, Jongens enkel to: en met veertien jaar, finale: Frans Folkiit vord - Rosco Muller 7-6 6-2. Derde e«p vierde plaats: Wouter Blokland - Steifl van Doeselaar 6-2 6-1. Tot en metzestier' jaar, poule: Brian Dijkstra - Bart van d|h Sanden 6-3 6-4. Meisjes tot en met zes-; J" tien jaar, finale: Tahnee van de Broeke Bianca Zwanenburg 6-3 6-2. Jongen! dubbel tot en met tien jaar, poule: San der van As/Bas Felius -TïjsWillemse/Vin cent Pol 6-0 6-0. Dubbel tot en met twaal jaar, poule: Pim Felius/Kadir Pokorni Jos Wiggers/Maarten de Witte 6-2 6-2 Meisjes dubbel tot en met twaalf jaai poule: Jorien Coolen/Marlot Coolen Marlot Meddens/Myrthe de Bakker 6-26 4 Dubbel tot en met veertien jaar, poulf Nadine Hillebrand/Audrey Atoon - Jani que Siereveld/Chantal van As 6-0 6-2 Jongens dubbel tot en met veertien jaai finale: Ferry Sonnemans/Sjoerd Huis ir Veld - Stein van Doeselaar/Davy de Kese' 6-3 5-7 7-6. Meisjes dubbel tot er zestien jaar, poule: Bianca Zwanenburg /Marianne Snijder - Simone ten Hacken- /Linda Gruber 2-6 6-1 6-2. Verliezersron de. Jongens enkel tot en met tien jaar finale: Vincet Pol -Tijs Willemse7-61-67. 5. Enkel tot en met veertien jaar finalt Bart van de Sanden - Davy de Kesel 6-261 2. Meisjes enkel tot en met veertien ja» finale: Aniek Stevense - Janique Siere veld 6-4 6-4. Tot en met zestien jaar, fins le: MarianneSnijder- Inge Dierickx6-06 1. _maandag Schaken Internationaal Hogeschool Zeeland toernooi. Eerste ronde. Locatie: Hoge school Zeeland in Vlissingen. Aanvangi 18.30 uur. 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 14