LU LU O (f) CC LU Q_ EPZ PROJECT ENGINEER mm Havendienstambtenaar v,m Directeur (m/v) Stafingenieur rru-wtb) Drie senior ingenieurs (in onregelmatige dienst) m p ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MA/ PERSONEEL 34 PROVINCIALE ZE EUWSE COURANT ZATERDAG 24 JULI 199 IT TAKES TWO... De havenschappen Vlissingen én Temeuzen zijn begin 1998 gefuseerd tot (de publieke rechtspersoon): Zeeland Seaports. :<5 In deze nieuwe organisatie-opzet vindt een accent-verschuiving plaats van een administratief technisch georiënteerde organisatie naar een meer markt- en klantgerichte organisatie. Inmiddels is Zeeland Seaports uitgegroeid tot het derde h zeehavengebied van Nederland. De nieuwe organisatie bestaat uit de afdelingen: COMMERQB£ ZAKEN, FlNANCEH.-£CONOftïSCS ZAKEN, GV^-TBMOSG-E ZAKEN EN DE HAVENDENSr. TO MAKE IT WORK De Havendienst is op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de functie van: Functie inhoud: mede zorgdragen voor een veilig, effectief en efficiënt verloop van scheepvaart en transportactiviteiten; v verwerken van ligplaatsaanvragen van de scheepvaart met behulp van het Zeeuws Haven Informatie Systeem (ZHIS); informatie verstrekken aan de scheepvaart, havenbedrijven en overheidsdiensten: toezicht houden op de ligplaatstoewijzing en op de naleving van voorwaarden verbonden aan de verleende toestemmingen en vergunningen rond werkzaamheden aan schepen. Functie-eisen: •s MBO-nauti'sche opleiding, 3e rang of gelijkwaardig: s VTS-opleiding of de bereidheid deze opleiding te volgen; minimaal 3 jaar nautische ervaring: beheersing van de Engelse taal; zeer goede communicatieve, contactuele en organisatorische vaardigheden; accuraat en flexibel; goede kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking; in bezit van rijbewijs B. Bijzonderheden: Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. De rechtspositieregeling van de provincie Zeeland is van toepassing. Salaris: Het salaris bedraagt bruto per maand (norm 1 april 1999): i aanloopniveau schaal 7 3.772 4.584 functieniveau schaal 8 4.256 - ƒ5.192 Bedragen zijn exclusief een toelage voor onregelmatige dienst en vakantietoeslag. Inlichtingen: Bij de heer EA. van den Berg, hoofd havendienst, telefoon 0115-647560. ■3 Sollicitatie: Zeeland Seaports schriftelijk binnen 3 weken na verschijnen van deze publicatie aan de algemeen directeur van Zeeland Seaports, Spacious and Specialized de heer drs. J.M.H.G. Philippen, Postbus 1056,4388 ZH Oost-Souburg. Autobedrijf BRAAL B.V. Zierikzee RENAULT AUTOBEDRIJF BRAAL B.V. officieel dealer van Renault personenauto's en lichte bedrijfsauto's voor de regio Schouwen-Duiveland zoekt met spoed die in een enthousiast, goed op elkaar ingespeeld team een bijdrage wil leveren aan de expansie die Renault en autobedrijf Braai op dit moment doormaken. opleiding minimaal meao bekend met moderne computersystemen klantvriendelijk Stuur een handgeschreven sollicitatiebrief naar de directie van Autobedrijf BRAAL B.V., Postbus 154, 4300 AD Zierikzee. Tel. 0111-412529. Door recente uitbreidingen staat in Kruiningen thans de grootste en modernste aardappelverwerkingsunit in Europa. Binnen onze organisatie zorgen wij voor de teeltbegeleiding, de inkoop, het transport, het sorteren, de opslag en uiteraard voor het verwerken van aardappelen. Onze enthousiaste groep van ruim 600 medewerk(st)ers werkt voortdurend aan verbetering van onze technologie, ons product-assortiment en de kwaliteit van het product om onze klanten optimaal te kunnen bedienen. Voor de afdeling Project Engineering zijn wij op zoek naar een: De afdeling Project Engineering is mede verantwoordelijk voor het zo efficiënt en doelmatig mogelijk functioneren van ons uitgebreide machinepark. Regelmatig zijn er renovatie- of (ver)nieuwbouwprojecten voor de productielijnen en facilitaire installaties. Meii werkt nauw samen met de afdeling Maintenance en de pröductieorganisatie die "opdrachtgever" is. Als Project Engineer ben je onder meer verantwoordelijk voor het zelfstandig uitvoeren van kleine en middelgrote projecten; vanaf de ontwerpfase tot en met de oplevering. Als lid van een projectteam assisteer je bij de voorbereiding en uitvoering van grootschaliger projecten. De uitvoering van de projecten geschiedt in nauwe samenwerking met de opdrachtgevers en onderaannemers. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een werktuigbouwkundige opleiding op HBO-niveau met kennis van procestechnologie. Kennis en/of ervaring op het gebied van Electrotechniek is een pré. Je hebt relevante werkervaring en zo mogelijk ook leiding gevende ervaring. Verder heb je een groot verantwoordelijkheidsgevoel en kun je zowel zelf standig als in teamverband werken. Wij "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan bij een snel groeiend eri modem bedrijf met uiteraard een prima en eveneens modem pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder een tweetal spaarregelingen. Indien je belangstelling hebt voor deze verantwoordelijke en afwisselende functie kun je je schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: Lamb Weston/Meijer V.O.E, t.a.v. de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 17,4416 ZG Kruiningen. Lamb-WestonlMeijer is de naam van de on derneming die sinds 1994 de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb-Wes ton en de Nederlandse aardappel- specialist Meijer bundelt. Lamb-Weston is de nummer één op het ge bied van aardappelverwerking door innovatieve producten, zelf ontwikkelde technologie en uitstekende relaties met mondiaal opererende klanten. Meijer is sinds 1920 met succes actief op de internationale aardappelmarkt. Naast de handelsactiviteiten worden op het eigen kweekbedrijf succesvolle nieuwe aardappelrassen ontwikkeld. Acquisitie wordl nicl op prijs gesteld. k i n d f r v a P 3 9 DE BEVELANDEN OOIT GEHOORD VAN TIENEROPVANG? Wij ook nog maar net. Onder de naam tieneropvang starten we met naschoolse opvang en activiteiten voor jongeren in de leeftijd van 12 tot 16 jaar Die start maken we met een naschools cen trum in GOES NOORD, GOES ZUID en (waarschijn lijk) in HEINKENSZAND per 1 september 1999 Hei betreft een experiment van 4 jaar. In deze 4 jaar moet de juiste vorm en inhoud van naschoolse opvang voor de doelgroep 12 tot 16 jarigen gevonden worden Gevraagd: BEGELEIDER(S) TIENEROPVANG - voor het opzetten en mede vormgeven van tienerop vang; - voor het actief bezig zijn met en het begeleiden van jongeren in de leeftijd van 12 tot 16 jaar na schooltijd, in samenspraak met ouders. Als begeleider - ben je betrokken bij het wel en wee van de leeftijds groep; - kun je verantwoordelijkheid en zelfstandigheid van de jongere stimuleren, als het gaat om naschoolse tijdsbe steding; - kun je heldere afspraken maken met zowel jongeren als ouders; - ben je in staat om mee te werken aan het vorm en in houd geven aan naschoolse opvang voor jongeren; - ben je zelfstandig, creatief en ondernemend; - heb je communicatieve kwaliteiten; - kun je samenwerken met andere organisaties; - ben je bereid om dagelijks van 14.00 tot 18.00 te wer ken en ook in schoolvakanties, - heb je een afgeronde MBO-opleiding. Het betreft parttime functies van maximaal 24 uur per week. De salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO-Welzijn, salarisregeling kinderopvang, Schriftelijke sollicitaties voor 1 augustus richten aan St. Kinderopvang De Bevelanden, Montgomerystraat 10, 4463 KC Goes, t.a.v. Ineke Sturm. Sollicitatiegesprekken zijn gepland op 12, 16 of 17 au gustus. Informatie: Ineke Sturm, telnr. 0113-228139 Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Westdorpe zoekt voor de R.K. BASISSCHOOL 'DE KREEKE' te Westdorpe per 1 oktober 1999 wegens vertrek van de huidige directeur een ervaren (fulltime) Basisschool 'De Kreeke' is een school met ongeveer 200 leerlingen. Deze zijn verdeeld over 8 groepen. Het onderwijs op de school beweegt zich in de richting van adaptief onderwijs, waarin zoveel mogelijk recht gedaan wordt aan de capaciteiten van de individuele leerlingen. De school behoort tot de ICT-voorhoedescholen. De nieuwe directeur moet in het bezit zijn van de wettelijk vereiste diploma's en daarnaast - Een goede coach, inspirator en motivator voor het team zijn. - Een schoolleidersopleiding gevolgd hebben, dan wel bereid zijn die te gaan volgen. - Een heldere visie hebben op 'onderwijskundige' ontwikkelingen (ICT, adaptief onderwijs, de brede school) in het primair onderwijs en deze met collega's kunnen ontwikkelen. - Kennis hebben van de laatste ontwikkelingen in de automatisering voor het onderwijs. - Goed en open kunnen communiceren met alle geledingen van de organi satie. - De grondslag van de school willen onderschrijven en inhoud/richting ge ven aan de katholieke indentiteit van de school. Inlichtingen: Voor telefonische informatie over deze vacature kunt u zich wenden tot dhr. J. Princen, voorzitter van het schoolbestuur, (telefoon 0115-453311) of Drs. G. Langeraert, directeur van de school (06-21285717). Op verzoek kan een schoolgids en/of een beschrijving van de vastgestelde wervings- en selectie procedure worden toegezonden. Sollicitatieprocedure: Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief voorzien van curri culum vitae voor 1 augustus 1999 te zenden aan het bestuur van de Stich ting Katholiek Onderwijs Westdorpe p/a de Deckerstraat 12, 4554 CT West dorpe. De gesprekken zullen plaatsvinden in de week van 23 augustus 1999. Een assessment behoort tot de procedure. Arbeidsvoorwaarden: Inschaling geschiedt volgens onderwijs-CAO (schaal 10) met een mogelijke uitgroei naar schaal 11 (afhankelijk van de CAO-ontwikkelingen en/of de ontwikkeling van het leerlingenaantal). De N.V. Elektriciteits- Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ verzorgt de grootschalige productie van elektriciteit en warmte in Zeeland (centrale Borssele), Noord-Brabant (Amercentrale, Donge- centrale en centrale Moerdijk) en Limburg (Clauscentrale). Op het DSM-terrein in Geleen is momenteel een nieuwe warmte/kracht centrale, de centrale Swentibold, in aanbouw. Het hoofdkantoor van het bedrijf staat in Eindhoven. EPZ en haar medewerkers staan voor continuïteit in de energievoorziening. Dankzij hun kennis, kunde en betrokkenheid. Dag in, dag uit. Met inachtneming van strenge veiligheids normen. Uiterst efficiënt en kostenbewust. En met oog voor het milieu. EPZ stelt haar deskundig heid op dit gebied graag ten dienste van andere ondernemingen. Helpt bij de optimalisering van hun energievoorziening. Verzorgt onderhoud en exploitatie van energie- omzettingssystemen. Of adviseert en ondersteunt bij het realiseren van nieuwe installaties. Desgewenst neemt zij daarbij het hele projectmanagement op zich. Kortom: EPZ biedt een oplossing op maat. Met verstand van zaken. En maakt zo waar wat zij voor haar relaties wil zijn: EPZ, bron van energie. De energiemarkt verandert snel. Met het oog daarop heeft EPZ haar kerncompetenties in vier bedrijfsonderdelen gebundeld: Productie, Kernenergie, Techniek Projecten en Exploitatie Onderhoud. Zo kan het bedrijf goed op de wensen van zijn klanten inspelen zowel intern als extern en kan de vooraanstaande positie in de energiesector worden behouden èn verbeterd. Dat vraagt om een adequate organisatie en gedreven, deskundige medewerkers. De kernenergiecentrale Borssele is onlangs gemoderniseerd en voldoet thans aan de hoogste internationale veiligheids- en bedrijfsvoeringsnormen. De centrale neemt een voorloperpositie in op gebieden van risico beheersing en kwaliteitszorg. Ook wordt er aanzienlijk geïnvesteerd in opleidingen. Een van de hoofdafdelingen die hiervoor zorgdraagt, is de hoofdafdeling Techniek. De 15 medewerkers verrichten onderzoek en voeren projecten uit. Zij analyseren en evalueren de ontwerpen van de installaties, verrichten (review)onderzoeken, simuleren en berekenen de gevolgen van wijzigingen en vertalen dit naar beleidsmatige veranderingen. Ter versterking van ons team zoeken wij een: (vacaturenummer KT-99-06) voor de afdeling Evaluatie. Uw taken U verricht, in teamverband, specifiek toegepast wetenschappelijk onderzoek naar degradatieprocessen en instand houdingstrategieën op uw vakgebied. U houdt de kennis op het gebied van de internationale stand van de tech niek en regelgeving op peil met het oogmerk: optimalisatie van de veiligheid en de economie. Tevens coördineert u de evaluatie van de verschillende bedrijfsresultaten van afzonderlijke bedrijfsprocessen en ontwikkelt u voorstellen tot wijziging van het technisch beleid. Daarnaast geeft u leiding aan specifieke projecten op uw vakgebied. Uw profiel De vrouw of man die wij zoeken, is een meer dan technisch en praktisch georiënteerd talent. Wij verwachten van u niet alleen deskundigheid, maar ook een probleemgerichte, analytische instelling. U beschikt over een helikopter view van waaruit u kritisch kunt oordelen en u bent gewend om in een team te werken. U zult veel samenwerken met anderen binnen de afdeling, maar ook met andere hoofdafdelingen. Eveneens heeft u regelmatig overleg met specialisten van binnen- en buitenlandse leveranciers, met overheidsinstanties, nationale en internationale werk groepen. Kortom, goede contactuele vaardigheden en beheersing van de Engelse en Duitse taal zijn absolute vereisten. Uw rapportagevaardigheid is op academisch niveau en u hebt een TU-opleiding Werktuigbouwkunde. Verder hebt u fundamentele kennis op een van de gebieden thermohydraulica en breukmechanica. U hebt meer dan 5 jaar ervaring in de bedrijfsvoering van procestechnische installaties, bij voorkeur in een energiecentrale. Ook kunt u uw ervaring als (deel)projectleider aantonen, EPZ biedt u ter aanvulling een grondige opleiding die zich vooral concentreert op'nucleaire energietechnologie, veiligheid en verdieping van uw vakgebied. Verder zijn wij op zoek naar: (HTS-Wtb, Energietechnologie, AOT) (vacaturenummer KT-99-05) voor de afdelingen Ontwerp en Evaluatie. Uw taken Naarmate inzichten, mogelijkheden en normen veranderen, worden energiecentrales aangepast, verbeterd en in overeenstemming gebracht met de actuele eisen. Dit proces wordt binnen de afdeling Ontwerp ondersteund. Als senior ingenieur binnen deze afdeling levert u een bijdrage aan de voortdurende perfectionering van het ontwerp van de installaties. Binnen de afdeling Evaluatie verricht u, in teamverband, technisch onderzoek naar degradatie processen en instandhoudingstrategieen op uw vakgebied. Uw functie bestaat uit het uitvoeren en laten uitvoeren van reviewonderzoeken binnen uw vakdiscipline. U toetst onder andere wijzigingsvoorstellen op consistentie met de geldende systematiek voor ontwerp, nucleaire veiligheid en stralingsbescherming. U maakt berekeningen, toetst aan normen, specificaties, doelstellingen en werking. Tevens draagt u specialistische kennis aan, die wordt ingezet bij het analyseren van veelal multidisciplinaire problemen en vraagstellingen met betrekking tot wijzigingen aan de installaties. Bevindingen, oplossingen en verbeteringsmaatregelen verwerkt u in rapporten. Overleg en samenwerking met toezichthoudende overheden, leveranciers en andere externe instanties maken eveneens deel uit van uw werkzaamheden. Uw profiel De vrouw of man die wij zoeken, is een praktisch theoreticus met een hoog abstractieniveau. U bent dus in staat handboeken en theoretische studies te vertalen naar de praktijk. U hebt de studie HTS Werktuigbouwkunde, Energietechnologie of Algemene Operationele Techniek (AOT) afgerond. En u beschikt bij voorkeur over ervaring op het gebied van structurele mechanica, thermohydraulica of breukmechanica. Uit uw meerjarige bedrijfservaring blijkt een duidelijke affiniteit met analyseren, ontwerpen en evalueren. In uw functie zult u deelnemen aan een intensief opleidingstraject op het gebied van nucleaire energietechnologie. De aard van uw werk vraagt om hoge probleem-identificerende en -analyserende vermogens. Daarbij werkt u multidisciplinair samen met medewerkers binnen uw afdeling èn daarbuiten. U opereert ook op de scheidslijn tussen de eigen organisatie en de wereld van kernenergie. Dat betekent dat u nationale en internationale bijeen komsten b,ezoekt en contacten onderhoudt met externe (internationale) organisaties. Uw voornaamste product bestaat uit integere, duidelijke schriftelijke en mondelinge presentaties. Gaat het om evaluatierapporten, dan kunt u de bevindingen als een toegevoegde waarde voor de organisatie optimaal inzetten. Uw adviesvaardigheden en uw inzicht in het verloop en de effecten van veranderingen spelen hierin een belangrijke rol. Een uitstekende schrijf- en spreekvaardigheid, goede contactuele vaardigheden en beheersing van de Engelse en Duitse taal zijn dan ook vanzelfsprekend. Kunt u nog niet volledig voldoen aan dit profiel, dan zult u (als trainee) in een opleidingstraject worden geplaatst. Ons aanbod EPZ hecht veel waarde aan de ontwikkeling van haar medewerkers. Beide functies bieden u een grote mate van zelfstandigheid, flexibiliteit en ontplooiingskansen. Uiteraard stellen wij daar uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden tegenover. EPZ is aangesloten bij de CAO Energie- en Nutsbedrijven en biedt onder meer 13 ADV-dagen, 8 procent vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering, Voor alle functies geldt Borssele als stand plaats. Moet u verhuizen, dan hebben wij een prima verhuiskostenregeling. Voor de functie van stafingenieur bieden wij u een maximumsalaris van fl. 120.000,- per jaar, Het salaris voor senior ingenieur bedraagt maximaal fl. 105.000,- per jaar. U wordt aangenomen in een vast dienstverband voor onbepaalde tijd. Een psycho-technische test en/of assessment maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie Is uw belangstelling gewekt? Ziet u in een van de bovengenoemde functies inderdaad een uitdagende job in een technologisch zeer hoogwaardige omgeving voor u weggelegd? Stuurt u dan uw sollicitatiebrief en curriculum vitae vóór 8 augustus 1999, onder vermelding van het bij de functie vermelde vacaturenummer, aan N.V. EPZ, afdeling Sociale Zaken, t.a.v. de heer M.J.A.M. Jenneskens, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen. U kunt hem ook via e-mail bereiken: M.Jenneskens@epz.nl Wilt u meer informatie dan kunt u contact opnemen met de manager Techniek, de heer M. v.d. Borst, telefoon (0113) 356 432, of met de heer M.J.A.M. Jenneskens, telefoon (0113) 356 949.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 34