nee 0 S1NKE IB KOMEJAN AUTOMONTEUR veersedam Q"q auto bv thfhMSWtt feu HCAO-cr; (80 czJ^st-ert Financieel administratief medewerker m/v uitzendbureau Roem van Yerseke Or? Zakkennaaiers Medewerkers voor sorteerwerkzaamheden en een Verpakkingsmachinebediende PERSONEEL Vanaf vrijdag 23 juli vindt u ons op Axelsestraat 8 24 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 JULI 1999 MAKELAARDIJ IN ONROEREND GOED, HYPOTHEKEN EN VERZEKERINGEN Sinke Komejan is een specifiek Zeeuws makelaarskantoor met vestigingen in Middelburg, Vlissingen, Goes en Zierikzee. Al meer dan 30 jaar is Sinke Komejan actief in dienstverlening. Een enthousiast team van zo'n 35 mensen met ieder een eigen specialisme zorgt dat de belangen van de opdrachtgevers optimaal worden behartigd of het nu gaat om koop of verkoop, huur of verhuur, taxaties, hypotheken, verzekeringen of pensioenen. Voor onze vestiging Middelburg zijn wij op zoek naar een: ADMINISTRATIEF/COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER M/V L Voor de afdeling verzekeringen ïtöMiiU Functie U maakt deel uit van het verzekeringsteam dat werkt vanuit de vestiging Middelburg. Tezamen met de buitendienstmedewerkers werkt u aan een verdere groei van de verzekeringsportefeuille waarbij service en klantgericht werken aan kwaliteit voorop staat. Na een proefperiode en een contract van 1 jaar biedt Sinke Komejan een leuke afwisselende baan voor 38 uur per week. Profiel - werkervaring - goede contactuele en representatieve eigenschappen. - ervaring in het regelen van administratieve zaken op het gebied van verzekeringen - goed zijn in het onderhóuden v en telefonische contacten r verzekeringsmaatschappijen e - flexibel - leeftijd tussen 20 en 35 jaar - opleiding op middelbaar nivei n vele schriftelijke t klanten. Uw sollicitatie met cv zien wij graag binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. U kunt deze richten aan: Sinke Komejan b.v, t.a.v. mevrouw A.M. Joziasse-Sinke. Postbus 82, 4330 AB Middelburg. MIDDELBURG V L I 5 S I IV G E N ZIERIKZEE (§f nieuwe auto's occasions (§f reparatie onderhoud (§f verhuur lease die ons team komt aanvullen Wij bieden goede arbeidsomstandigheden en volop mogelijkheid tot verdere opleidingen in de autobranche. U dient in het bezit te zijn van (of bijna afgestudeerd te zijn voor) een 1e monteursdiploma en/of het diploma keurmeester APK II. Bent U geïnteresseerd of wenst U nader te worden geïnformeerd over de baan, neem dan contact op met, of reageer schriftelijk naar: VEERSEDAM AUTO B.V. Vrouwenpolderseweg 75 4354 KL.Vrouwenpolder 0118-591049 een sterke en veelzijdige autotraditie Kantoren Brunssum Geleen Goes Heerlen Helmond 's Hertogenbosch Kerkrade Maastricht Middelburg Nijmegen Roermond Sittard Tilburg Valkenswaard Veghel Venlo Vlissingen Voor een baan als functioneel systeembeheerder (m/v) die graag werkt met mensen én systemen zoeken wij CZ groep Zorgverzekerin gen is een landelijk werk zame zorgverzekeraar. Het grootste deel van de verze kerden is woonachtig in Zuid- Nederland. CZ behartigt de belangen van 1,7miljoen zie kenfonds- en particulier ver zekerden en is uitvoerder van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ). De jaarlijkse omzet van CZ be draagt ruim 5 miljard gulden. De divisie Operationele Za ken in Goes bestaat uit 7 afdelingen: Noiabehande- ling Verzekerden, Nota behandeling Zorgverleners, Verzekerden, Financiën, Actuariaat, Klantenservice en Algemene Zaken. In totaal zijn hier ongeveer 230medewerkers werkzaam die 320.000ziekenfonds- en particulier verzekerden van dienst zijn. De afdelingen werken met modulair opgebouwde infor matiesystemen die volledig in eigen beheer zijn ontwik keld in een IBM-mainframe omgeving. REKEN DAAR MAAR OP. Binnen onze divisie operationele zaken heb je een zelfstandige functie, waarbij je fungeert als intermediair tussen de gebruikers en de afdeling Administratieve Organisatie Informatie-analyse. Je inventariseert de eisen en wensen van gebruikers van de geautoma tiseerde systemen. Namens de afdeling neem je deel aan het gebruikers platform en voer je de uit de participatie hierin voortvloeiende werkzaam heden uit. Daarbij bevorder je de acceptatie van gewijzigde c.q, nieuwe systemen. Je instrueert en begeleidt gebruikers bij toepassing van de systemen en verricht onderzoeken gericht op kwaliteitsverbetering van processen. Je dient naast aantoonbare affiniteit met automatiseringstoepassingen een flexibele en positieve houding te hebben. Must is: een sterk analytisch vermogen en een goede coördinatie van werkzaamheden. Je werkt graag zelfstandig, maar werken in teamverband gaat jé bok goed af. Hier tegenover staat een zelfstandige en afwisselende functie binnen een professionele organisatie die volop in beweging is. Daarnaast bieden we je een prettige werkomgeving, een gedegen interne opleiding en goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een 34- urige werkweek. Als je denkt: deze baan is voor mij! Schrijf dan binnen 10 dagen naar: afdeling HRM, t.a.v. mevrouw C. van Loon, Postbus 4400,4460 CZ Goes. Wil je meer informatie, bel dan met de heer H. de Potter, directie-assistent Operationele Zaken, telefoonnummer: 0113-274635. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. GROEP ZORGVERZEKERINGEN Roompot Recreatie B. V te Kamperland zoekt per direct Tot het takenpakket behoren o.a. omzet- bewaking, coderen facturen en klachten behandeling. Stressbestendigheid, accuratesse en een zelfstandige werkinstelling zijn vereist voor deze fulltime functie (38 uur per week). Bel voor meer informatie: Anita Maas tel, 0113-374211 tijdens kantooruren). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Roompot Recreatie B. V.; t.a. v. Anita Maas, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. Jonge enthousiaste mensen gezocht in: NJHC-Herberg Kasteel Westhove. Er zijn verschillende functies vrij te weten: Een ontbijtdienst. Werktijden Ma-Vrij. 07.00-13.00 (30 uur per week) Een klusjesman. Werktijden in overleg. 28-38 uur per week. Opleiding mogelijk. Een algemeen assistent. Variabele werktijden (38 uur per week). Interesse??? Bel naar: Kasteel Westhove in Oostkapelle 0118-581254. Vraag naar Rosemarie of Jan. Horecamedewerkers m/v Voor verschillende horecagelegenheden op Noord- Beveland zijn wij op zoek naar een aantal gemoti veerde krachten die de hele zomer en eventuele drukke weekenden beschikbaar zijn. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Annika Meijboom 0113-230976. Timmermannen Wij zijn op zoek naar twee fulltime timmermannen. Ben je gemotiveerd, een aanpakker. heb je ervaring, een gerichte opleiding gevolgd en vanaf volgende week beschikbaar, reageer dan snel. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Martijn Harinck 0113-230976. Tractorchauffeur Wij zijn op zoek naar een tractorchauffeur voor een relatie in Kortgene. De werkzaamheden zijn voor een periode van 2 tot 4 maanden. Het betreft voorna melijk het rijden met een kiepkar. Het je interesse en ben je per direct beschikbaar, neem dan contact op met Hannah Joziasse 0113-230976. Heftruckchauffeurs Voor verschillende relaties in Goes zijn wij op zoek naar heftruckchauffeurs. Heb je een certificaat en/of ervaring, neem dan contact op met Annika Meijboom 0113-230976. Productiekrachten Voor diverse bedrijven in de nabijheid van Goes zoeken wij gemotiveerde productiemedewerkers. Het werk betreft het sorteren van mosselen of uien aan de lopende band en alle andere voorkomende werkzaamheden. Voor meer informatie kun je con tact opnemen met Martijn Harinck 0113-230976. Hovenier Wij zijn op zoek naar een grof hovenier voor een relatie op Zuid-Beveland. Ervaring in de groenvoor ziening en/of de agrarische sector is een vereiste, evenals het kunnen rijden op een tractor. Ook dient u in het bezit te zijn van een WA 1-diploma. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Hannah Joziasse 0113-230976. Schoonmaakster Voor verschillende objecten in de omgeving van Goes zijn wij op zoek naar schoonmaaksters. De werkzaamheden betreffen voornamelijk het schoon maken van kantoren, kantines en toiletten. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Annika Meijboom 0113-230976. Constructiebankwerker Voor een relatie in Kapelle zijn wij op zoek naar een constructiebankwerker. De voornaamste werkzaam heden betreffen: boren, slijpen, zagen, aluminium in elkaar zetten en CO2 lassen. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Annika Meijboom 0113-230976. Chemisch analist Wij zijn met spoed op zoek naar een chemisch analist voor een relatie in Etten-Leur, Ben je mini maal 3 maanden beschikbaar en heb je ervaring als chemisch analist en kun je zelfstandig werken op MBO- niveau, neem dan snel contact op met Hannah Joziasse 0113-230976. Westwal 7, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 Lange Gee re 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Zeelanp'sRoem Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuwen in productiemethode, pro ducten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkelverwerkende bedrijven in de wereld. Ons bedrijf brengt deze producten zowel als conserven als vers op de markt. De ze producten worden afgezet via de traditionele visgroot- en detailhandel, horeca en het supermarktkanaal. Voor het inmiddels begonnen mosselseizoen hebben wij nog plaats voor gemotiveerde Samen met uw collega's van de afdeling versé mosselen bent u medeverantwoordelijk voor een correct verpakt en verzorgd kwaliteitsproduct. Wij bieden u een afwisselende baan in een bedrijf dat volop in beweging is. Bovendien bieden wij een goed salaris met extra toeslagen voor overwerk, avond- en nachtdiensten. Spreekt een van bovenstaande banen u aan? Stuur dan binnen 10 dagen uw schriftelijke reactie naar: Roem van Yerseke B.V., t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 25, 4400 AA te Yerseke. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer A. Leijs, bedrijfsleider afdeling verse mosselen, tel. (0113) 577770. TRUCK SERVICE ZEELAND B.V. gevestigd te Kapelle is een allround bedrijfswagen garage in de ruimste zin van het woord. Wij zijn full-rangell/ECO dealer voor geheel Zee land. In onze modern uitgeruste werkplaats onderhou den en repareren wij alles wat met transport te maken heeft. Wij zoeken op korte termijn een: monteur bedrijfswagens of iemand die daarvoor opgeleid wil worden. Een ieder die het be- drijfswagenhart op de juiste plaats heeft verzoeken wij zijn/haar sollicitatie te richten aan: Truck Service Zeeland B. V. t.a.v. de heer G. Sturm Postbus 53 4420 AC KAPELLE 0113-342840 1 'DE VIN' Gevraagd voor spoedige indiensttreding: Servicemonteurs voor: - lekdichting - Hottap stoppeling - pijpvriezing - inbouw van torens Leeftijd tussen 24-30 jr Opleiding LTSC of MTS Sollicitaties richten aan: Industriële Lekdichting Service DE VIN B.V. T.a.v. Dhr. C. de Vin, Postbus 179, 4530 AD Terneuzen Telefoon 0115-617707, Fax 0115-616120 De vraag naar diensten van Randstad blijft groeien. We werken samen met steeds meer bedrijven en enthousiaste mensen die graag op tijdelijke basis willen werken. Daarom hebben we gekozen voor een ruimer en completer uitgerust kantoor, van waaruit we u nog beter van dienst kunnen.zijn. -ir randstad uitzendbureau

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 24