nDnnnn®E3 Int. Chauffeur Chef Meubelfabriek Je kan wel een 3-delig maatpak dragen maar kun je het Wijt ook verkopen? ACCOUNTMANAGER Inpakkenuitpakken aanpakken pakt deze zin je? MAGAZIJNMAN Eerste medewerker Personeelsadministratie m/v PERSONEEL Gevraagd Robberts brede, verantwoordelijke baan in een internationaal werkend bedrijf Mercuri urval 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 JULI 1999 Voor de regio Zuidwest-Nederland zoeken wij een (ca. 21 - 35 jaar) Ben je een dynamische persoonlijkheid met aantoonbare verkoopervaring en begrijp je het woord "relatiebeheer"? Dan wacht je een mooie toekomst bij PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. PWG is een groeiend bedrijf waar hoogwaardige veiligheidskleding zoals brandweerkleding, reflectiekleding en doorwerkkleding ontwikkeld en gemaakt wordt. f De baan: - het verstevigen van de relaties met bestaande klanten - het op een creatieve manier zoeken naar nieuwe kansen - het ven/vérven van nieuwe relaties Onze wensen: - minimaal MBO-niveau - bekendheid in de branche is een pré - geen 9 tot 5 mentaliteit - aantoonbare commerciële kwaliteiten - doel- en resultaatgericht - geldig rijbewijs B iPf 'e profiel: - collegiale instelling, teamworker - wonend in het rayon - een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid met een natuurlijk ovenwicht Wij bieden: een afwisselende job binnen een dynamische organisatie met prima arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG. Je sollicitatiebrief voorzien van CV en een recente pasfoto stuur je binnen 14 dagen aan onderstaand adres. Dan ben jij onze nieuwe (ca. 18 - 25 jaar) Ben je een doorzetter die precies kan werken met een flexibele instelling, solliciteer dan nu voor een interessante baan. De baan: het verwerken van in- en uitgaande goederen Onze wensen: - minimaal LBO-niveau - magazijnervaring - geen 9 tot 5 mentaliteit Je profiel: - collegiale instelling, teamworker een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid Wij bieden: een leuke baan binnen een gezond bedrijf met prima arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG. Je sollicitatiebrief voorzien van CV en recente pasfoto stuur je binnen 14 dagen aan onderstaand adres: PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 103 4460 AC Goes PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. Hendrickx Constructie Ossendrecht BV Vacatures: Montage Medewerker Leeftijd 18 tot 30 jaar Geen hoogtevrees Rijbewijs B/E Gelieve sollicitatie richten aan: Hendrickx Constructie Ossendrecht BV T_a.v. Dhr. F. Hendrickx Postbus 57 4640 AB Ossendrecht Industrieweg 3 Postbus 138 4380 AC Vlissingen Tel: 0118 -414 640 Fax:0118-414 661 e-mail: nhi@euronet.nl NHI-Opleidingen is op zoek naar: docenten PC-training (m/v) docenten typcursus/baliemedewerker (m/v) - bent u gemotiveerd, commercieel en representatief - heeft u ervaring in het lesgeven - heeft u kennis van o.a. MS-Windows en MS-Office - zoekt u een part-time baan dan hebben wij voor u een aantrekkelijke job. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 8 augustus sturen naar: NHI-Opleidingen, Postbus 138, 4380 AC Vlissingen WERKEN IN EEN GEZOND KLIMAAT ZIEKENHUIS ZEEUWS- VLAANDEREN Werkt met zorg aan uw gezondheid Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen is een regionaal ziekenhuis met alle algemene specialismen in huis. Ons ziekenhuis diagnosticeert, behandelt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie lokaties in de regio: De Honte in Terneuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst (polikliniek). In onze organisatie draait alles om de patiënt. Echter, de 1100 medewerkers ver vullen éen spilfunctie waar het gaat om het kwaliteitsniveau van onze medische zorg. We streven dan ook naar een goede invulling van onze ver antwoordelijkheden als werkgever. Naast een gezond leefklimaat in ■Zeeuws-Vlaanderen,. beloven wij kandidaten een- gezond werkklimaat bin nen onze instelling. Binnen de dienst Personeel Organisatie op lokatie De Honte zijn wij op zoek naar een UW TAKEN. U verricht administratieve en secretariële werkzaamheden voor één of meerdere sectoren. U zorgt voor de vakinhoudelijke aansturing van de gehele afdeling, de afstemming tussen de afdeling personeelsad ministratie eri andere afdelingsfunctionarissen en voor de standaard en specifieke personeelsoverzichten UW INBRENG. U beschikt over een vakgerichte opleiding op MBO/HBO- niveau en ruime, relevante werkervaring. U bent bekend met Word en Excel: U heeft een flexibele, klantvriendelijke instelling en goede con tactuele vaardigheden zijn voor u vanzelfsprekend. WIJ BIEDEN U. Een fulltime dienstverband, 36 uur per week, voor onbepaalde tijd. U werkt in dagdienst, van maandag tot en met vrijdag. De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 45. Het salaris bedraagt minimaal 2.905,- en maximaal 4.723,- bruto per maand op fulltime basis. De arbeidsv.oorwaardeij.zjjn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Het ziekenhuis kent de mogelijkheid voor kinderopvang SELECTIEPROCEDURE. Een gesprek met de selectiecommissie, met de afdelingsdelegatie en een functiegërichte medische keuring maken deel uit van de selectieprocedure. De eerste gesprekken vinden plaats in de middag van woensdag 25 augustus 1999. INLICHTINGEN EN SOLLICITATIE. Voldoet u aan de gestelde eisen, bent u gemotiveerd en heeft u interesse? Meer informatie kunt u verkrijgen bij de heer N. Gijsel, hoofd Personeel Organisatie. Het telefoonnummer is 0115 -68 81 31 of privé 0114- 31 98 38 Uw schriftelijke sollicitatie met CV dient uiterlijk 16 augustus bij ons binnen te zijn. U kunt uw brief richten aan; Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, Dienst Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw N C.PI. van Meifpersoneelsfunc tionaris, Wielingenlaan 2, 4535 PA Terneuzen. Intern. Transportbedrijf van de Swaluw bv te Heinkenszand. Leeftijd 20-35 jaar. Bent u snel beschikbaar? Bel dan 0113-561561 Wij zijn verhuisd. Het splinternieuwe pand is duidelijk te zien wanneer je Goes via de A58 binnen rijdt. We zijn vreselijk trots op onze nieuwe huisvesting. Een schitterende showroom en onze werkplaats is één van de modernste in de regio die voldoet aan alle eisen van deze tijd en is de droom van iedere monteur. Zwartepoorte Goes zoekt professionals Bij Zwartepoorte is het druk, heel druk en zijn ze op zoek naar een aantal nieuwe collega's Eerste monteur m/v Een allround auotechnieker die nog wel eens ver der wil kijken, in het bezit is van de nodige diplo ma's en natuurlijk APK-keurmeester is. De leeftijd is tussen' de 20 en 30 jaar. Je bent bereid om BMW-trainingen te volgen en je weet de weg in moderne auto-elektronica Leerling-monteur m/v Je komt net van school en hebt misschien al een keuze gemaakt maar je wist natuurlijk niet dat Zwartepoorte op zoek is naar jou, reageer dan di rect. Onze leermeester staat te popelen om jonge mensen het vak te leren en een goede toekomst te bieden Voorbewerker spuiter m/v In onze helemaal nieuwe schadeafdeling wordt nu met 3 medewerkers alle schade verwerkt die onze merken met zich mee brengen, zelfs motorfietsen. Vanaf de eerste dag komen we handen te kort en zijn wij op zoek naar de collega die de nodige er varing heeft en liefst in het bezit is van het diploma 2e spuiter. Ook Auto Accell zoekt professionals Auto Acceill is de jongste loot aan de stam bij Zwartepoorte. De merken Rover en MG worden losgekoppeld van Auto Ventura, die uitsluitend met Land-Rover verder gaat. Nu auto Acceill, behalve voor Noord-Zuid-Beveland en Schouwen-Duive- land, nu ook Rover-dealer voor Walcheren is, moet er versterking komen. Tweede monteur m/v Als tweede monteur heb je de LBO-opleiding, aan gevuld met het diploma tweede monteur. Om een allround Rover-monteur te worden zorgen Auto Ac cell en Rover Nederland voor een gedegen oplei ding. Je bent begin 20 jaar en zoekt zekerheid voor de toekomst. Belangstelling? Schrijf dan binnen 10 dagen een brief met cv. naar Zwartepoorte Goes bv. Postbus 215 4460 AE Goes. T.a.v. de heer W. Remeeus. Zwartepoorte Goes 0113-245 245 Auto Accell 0113-245 295 C.I.S.J COMMERCIAL AND INDUSTR1A Contracting and Engineering SERVICES B.V. Voor enkele langdurige projecten zijn wij op zoek naar medewerkers voor de volgende vacatures: Medewerker kredietafdeling M/V HEAO-BE - kredietbeheer - administratie - onderhouden interne contacten Medewerker assurantie M/V, HEAO-BE, eventueel aangevuld met Assurantie B - prolongaties - onderhouden contacten met (verzekerings-) maatschappijen - bal ie werk Opzichter M/V, MBO-niveau, voorkeur MTS ci viele techniek - zelfstandig verzamelen van primaire gegevens t.b.v. de werkzaamheden - dagelijks toezicht houden op het uit te voeren werk - ziet toe op de naleving van voorwaarden, regels, aanschrijvingen en vergunningen Voor bovenvermelde vacatures zijn goede contac tuele eigenschappen vereist. Heeft u belangstelling voor een van deze functies, dan verzoeken wij u uw sollicitatiebrief vergezeld van curriculum vitae te sturen naar: C.I.S. Commercial and Industrial Services b.v. t.a.v. mw, T, Wessel Rouaansekaai 3 4331 HA Middelburg Telefoon: 0118-641400 Wij hebben plaats voor een: PARTTIME MEDEWERK(ST)ER 8-12 uur per week. Wij reinigen en modelleren kleding en textielwaren Wij gebruiken hiervoor moderne materialen en machines Wij zijn werkzaam met een klein team Wij bieden salaris en voorwaarden conform C.A.O. Heeft u kennis van confectie en bewerkingen, dan zien wij uw reactie graag tegemoet. STOMERIJ 'KORREKT' vof Korte Kerkstraat 7, 4461 JE Goes. Tel.nr. 0113 - 228508 Faxnr. 0113 - 228770 WORD NU ZELFSTANDIG KEUKEN MAKER Er zijn al meer dan 20 Keuken Makers succesvol actief. Wij zoeken Keuken Makere in heel Nederland en in het bijzonder in de volgende plaatsen en regio's; Amsterdam, Haarlem, Alkmaar, Hoorn, Friesland, Utrecht, Hilversum, Den Haag, Middelburg, Limburg, Nijmegen en Apeldoorn. Als Keuken Maker werk je fulltime in jouw eigen bedrijf en bezoekt adressen die wij hoofdzakelijk aanleveren. Dan verzorg je een Keuken Servicebeurt, maakt een Keuken Servicerapport, geefl een prijsindicatie of offerte, en noteert, als de klant dal wenst, een opdracht. Het repareren en renoveren van keukens is een snelgroeiende markt en biedt zeer goede toekomstkansen. Klanten hebben behoefte aan nieuwe apparaten, zoals een koelkast, een kook plaat of een wasemkap. Maar ook het vervangen van aanreclitbladen. ladebakken, scharnieren en keukenfronten zijn veel voorkomende wensen. Wij leveren adressen van geïnteresseerde klanten. Zi gereedschap en laten de materialen op de dag nau gen voor de auto, de'aanhanger, hel 'keurig afleveren bij jouw klanten. Jouw partner werkt 16 uur per week mee en zorgt vooral voor de telefonische contacten met de klanten en de dagelijkse administratieve werkzaamheden. Het grootste gedeelte van alle administratieve beslommeringen voor jouw bedrijf wordt door oris verzorgd, inclusief de boekhouding, jaarrekening en belastingaangiftes. Als.je graag zelfstandig wilt worden, en jij en jouw partner beschikken over een grote werklust en bereidheid tol intensief samenwerken met ons, dan is dit jullie kans. Wij zorgen voor de training en leiden jullie op tot succesvolle ondernemers, zonder investering van eigen geld en met een gering eigen risico. Willen jullie Keuken Makers worden? In september organiseren wij een uitgebreide voorlichtingbijeërikomsL Stuur daarom per ommegaande, maar beslist binnc-n 8 dagen een korte brief met jullie persoonlijke gegevens en motivatie naar: de Keuken Makers b.v. - Postbus 210 - 5060 AE Oislerwijk juridisch planologisch: - detachering - werving selectie - intercollegiale doorlening Als specialist in detachering, werving selectie en intercollegiale doorlening houdt u zich bij Robberts bezig met medewerkers met een juridische of plano logische achtergrond. Binnen ons bewezen concept ligt uw taak in het actief benaderen van de arbeidsmarkt van de Lokale- en Rijksoverheden. Met behulp van ons uitgebreide, geautomatiseerde kandidatenbestand werkt u doelge richt aan het werven en selecteren van kandidaten. Na plaatsing begeleidt u het project intensief. U benteen dynamische teamplayer met een commerciële inslag. Functioneren op academisch werk- en denkniveau levert u geen problemen op, zodat u voor zowel uw zakelijke cliënten als voor uw medewerkers een betrokken gespreks partner bent Wanneer u uw tact, mensenkennis en oplossingsgerichte instel ling reeds heeft bewezen, is deze functie de juiste uitdaging voor u. Wij bieden u een positie in een collegiaal en dynamisch team, een uitstekende beloning en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwarden. Heeft u in om in onze sterk groeiende organisa tie te werken, stuur dan uw curriculum vitae naar Robberts B.V. Rob.Entjes, directeur, Postbus 26101, 3002 EC Rotterdam RobE@Robberts.nl Meer informatie vindt u op Internet: www.robberts.nl \T i Dethon is één van de grootste werkgevers in Zeeuws- Vlaanderen. Dethon bestaat uit Dethon Groen en Dethon Industrie en biedt als uitvoeringsorganisatie van de Wet Sociale Werkvoorziening werk aan ongeveer 600 medewerk(st)ers. Dethon Industrie kent drie zelfstandige business units. De business unit Hulst beschikt naast een metaal- en verpakkings afdeling over een meubelfabriek met 40 gemotiveerde medewerk(st)ers. De fabriek produceert, met behulp van moderne CNC-apparatuur, eikenhouten zitmeubelen en andere houtproducten voor gerenommeerde nationale en internationale klanten. Wegens vertrek van de huidige functionaris zijn wij, namens Dethon, op zoek naar een m/v De functie: U wordt verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de meubelfabriek. U draagt zorg voor de calculatie, inkoop, planning, realisatie en tijdige levering van de orders en wordt hierbij ondersteund door het bedrijfsbureau. U coördineert en organiseert het productieproces en geeft direct leiding en ondersteuning aan de 40 medewerkers. Tevens biedt u technische ondersteuning aan de bedrijfsmanager, die verant woordelijk is voor de verwerving van orders, en vertaalt u de wensen van de klant naar technische speci ficaties voor de productie. U rapporteert aan de bedrijfsmanager. Dethon vraagt: Een technische opleiding op MBO- niveau, richting hout. Leidinggevende ervaring in de productie van meubelen en andere houtproducten (bij voorkeur met CNC-apparatuur). Ervaring met en kennis van allerhande houtbewerkingsmachines. Woonachtig in de regio of bereidheid zich daar te vestigen. Leeftijd 30 - 40 jaar. Dethon biedt: Een zelfstandige en verantwoorde lijke baan in een productiebedrijf met gemotiveerde medewerkers. Een internationaal bedrijf met gerenommeerde klanten. Veel vrijheid en ruimte voor eigen inbreng. Een goed pakket arbeids voorwaarden. Bent u de sturende kracht voor deze meubelfabriek? Schrijf dan vóór eind augustus een brief met c.v., onder vermelding van ref.nr. 210.92189P aan Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. E-mail: sol.bre@mercuriurval.nl J

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 40