BRISTOL Creyf's löterim PERSONEEL 'cassières/hulpkrachten m/v AKKER KORTGENE met een hoog SGIVICGgehalte parttime voor iedereen Creyf s Interim Woningstichting Walcheren COÖRDINATOR VERHUUR- EN BEWONERSZAKEN (M/V) M.P. LOS GRONDWERKEN ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor 24 uur per week 34 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 JULI 1999i perstore van Nederland zoekt voor haar nieuw te openen filiaal in Terneuzen Wij vernachten van je als verkoopster/cassière: Als verkoopster/cassière ben je accuraat, vriendelijk en houd je er van om met mensen om te gaan en ze daar waar nodig service en advies te JU!bieden. Als cassière heb je reeds ervaring opgedaan in een soortgelijke functie. Heb je (nog) geen ervaring dan krijg je van Bristol een interne opleiding. Wij verwachten van je als hulpkracht: Als hulpkracht kom je ons (op afroep) gedurende enkele middagen per week, de koopavonden en de zaterdagen assisteren met het verwerken, etiketteren en inruimen van de nieuw binnengekomen artikelen. Wat je ons kunt bieden: Je bent hulpvaardig, enthousiast en hebt een representatief voorkomen. Je hebt (bij voorkeur) aantoonbare ervaring in de schoenen en/of kleding-detailhandel en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Wat Bristol je biedt: Een salaris dat overeenkomt met je functie. Doorgroeimogelijkheden in onze open organisatie, ruimte voor initiatief en eigen inbreng. Een prettige werksfeer en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Ook herintreders met ervaring nodigen wij uit te solliciteren. Je kunt zaterdag 24 juli vanaf 10.00 - 16.30 uur langskomen in de Noordstraat 18 en vragen naar de heer Gomez. Schriftelijk solliciteren kan ook: Stuur je brief, voorzien van curriculum vitae, aan: BRISTOL B.V., t.a.v. de heer MJ. Teunissen, Postbus 173, 1160 AD Zwanenburg, onder vermelding van: 'sollicitatie'. Bristol is met 84 filialen het grootste winkelbedrijf op het gebied van schoenen, vrijetijds- en sportkleding. Maak nu de c^ote sprong en stap in de dynamische wereld van Bristol; een solide organisatie met een uniek marketingconcept. Creyfs Interim maakt ondefdeé! uit van Creyfs NV, een snel groeiende internationale uitzendorganisatie. Met ruim 440 vestigingen, actief in de meeste Europese landen, heeft Creyfs Interim een stevige marktpositie in handen. Vanuit ruim 40 Nederlandse kantoren, verspreid oyer het gehele tand, bieden wij onze opdrachtgevers dagelijks klantgerichte totaalop lossingen voor flexibele arbeid binnen het gehete personeels beleid. Wij leveren een compleet dienstenpakket op personeels- gebied, waarónder uitzending, detachering, opleidingen, verzorging van testen, outplace ment en werving en selectie. Creyfs Interim streeft naar eén steeds verdere verbetering van de kwaliteit van haar dienst verlening orfi de verwachtingen van opdrachtgevers en uitzend krachtentelkens te overtreffen. Dét werkt voor iedereen Creyf's Interim groeit snel. Dat komt grotendeels door het enthousiasme en de betrokkenheid van onze medewerkers. En de manier waarop zij de wensen van onze opdrachtgevers invullen. Als gevolg van onze groei zoeken wij voor onze vestiging in Goes een resultaatgerichte en enthousiaste: Vestigingsmanager m/v Als vestigingsmanager ben je verantwoordelijk voor een eigen vestiging met het daarbij behorende werkgebied. Je pleegt acquisitie met omschreven targets en onderhoudt contacten in de arbeidsmarkt. Tevens draag je zorg voor de interne or ganisatie op de vestiging en coach je je team. Je rapporteert aan de districtsmanager. Wij vragen: Een gedreven professionele instelling Aantoonbare commerciële ervaring en successen Ervaring in de commerciële dienstverlening, bij voorkeur in de uitzendbranche Leidinggevende capaciteiten Een representatieve opstelling Uitstekende onderhandelingsvaardigheden HBO-niveau Een persoonlijkheid met de wil om te winnen in een competitieve markt Intercedent m/v Als intercedent ben je verantwoordelijk voor het werven, selecteren, uitzenden en begeleiden van onze uitzendkrach ten. Je onderhoudt contacten met onze opdrachtgevers en bent actief bezig met het uitbreiden van het relatiebestand. Wij vragen: Een afgeronde MBO-opleiding Een commerciële instelling Een grote mate van flexibiliteit Een persoonlijkheid die in teamverband, ook onder werkdruk, uitstekend functioneert Wij bieden: Dynamische banen bij een organisatie met veel mogelijkheden, ook op het gebied van loopbaanontwikkeling. Een grote eigen inbreng en eigen verantwoordelijkheid, uitstekende arbeids voorwaarden en een resultaatgerichte beloning. Alle ruimte voor zelfontplooiing. Schriftelijke reacties kunt u binnen 14 dagen o.v.v. code V of richten aan: Creyf's Interim, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 3547, 5203 DM 's-Hertogenbosch. Hoofdkantoor's-Hertogenbosch: Postbus 3547, 5203 DM 's-Hertogenbosch. Tel.: (073) 646 02 60. Fax: (073) 646 02 69. E-maii: info@creyfs.nl. Internet: www.creyfs.nl. Woningstichting Walcheren (WSW) is een woningcorporatie die ongeveer 1900 woningen beheert in de gemeenten Vlissingen en Veere. Hoofddoelstelling van WSW is het bouwen en exploiteren van betaalbare huur- en koopwoningen. Een gemotiveerde groep van 16 medewerkers zet zich hiervoor op een klantgerichte en doelmati ge wijze in. In verband met het vertrek van de huidige medewerker zoeken wij voor 32 uur per week een De functie: jn deze veelzijdige functie bent u verantwoordelijk voor een marktgerichte verhuur, integrale wijk aanpak en woningmarktanalyse. U draagt zorg voor een klantgerichte werkwijze en een adequate afstemming met de andere afdelingen binnen de organisatie. U bent aanspreekpunt voor huur ders en geeft de bewonersparticipatie verder vorm. U voert overleg met externe partijen in de markt, zoals collega-corporaties en overheidsinstanties. U maakt deel uit van het management team en levert een bijdrage aan de beleidsontwikkeling en -uitvoering. Verantwoording legt u rechtstreeks af aan de directeur. Functie-eisen: WSW is op zoek naar een persoon die zowel aan de marktgerichte als ook aan de maatschappe lijke kant van deze functie invulling kan geven. U voldoet aan de volgende eisen: - HBO werk- en denkniveau - Ruime ervaring in een soortgelijke functie binnen de volkshuisvestingssector - Uitstekende schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid - Stressbestendige en communicatieve persoonlijkheid - Kennis van en ervaring met automatisering - Teamgeest en bereid handen uit de mouwen te steken Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer RM. Bakker, directeur, tel. 0118- 461718. Uw schriftelijke sollicitatie met een actuele curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Woningstichting Walcheren T.a.v. dhr. P.M. Bakker, directeur Postbus 1093 4388 ZH Oost-Souburg onder vermelding van "sollicitatie vbz" linksboven op de envelop. orthodontist Wij zoeken op korte termijn een: Behandelkamer-assistente voor 4 dagen. Functie-eisen: - HAVO/MBO-diploma - enige tandheelkundige kennis gewenst maar niet noodzakelijk - goede contactuele eigenschappen (vooral met kinde ren en jonge volwassenen) - zelfstandig met patiënten kunnen werken - handig, accuraat, flexibel en.... - leeftijd bij voorkeur tussen de 20 en 45 jaar. Sollicitaties met curriculum vitae binnen 7 dagen richten aan; M. P. Los orthodontist Loskade 29, 4331 HW Middelburg zoekt op korte termijn een gemotiveerde Als zich herkent in onderstaande eigenschappen Zelfstandig, accuraat, doortastend en flexibel Goede (schriftelijk èn mondeling) communicatieve en sociale vaardigheden Discreet En Cl heeft daarnaast Een opleiding op MEAO-niveau of gelijkwaardig Ervaring met o.a. Word en Cash '92 (of bent bereid dit te leren) Dan bieden wij Cl een zelfstandige functie met Een vast dienstverband Een uitstekend salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Als Clw interesse is gewekt, stuur dan (Jw sollicitatie met cv binnen 3 weken naar Bakker Kortgene T.a.v. dhr. D.J.M.R. Bakker Postbus 21 4484 ZG Kortgene Tel. 0113-302220 Zee, zon en strand. Rabobank Noordwest-Walcheren is gevestigd in één van de aantrekkelijkste toeristi sche streken van Nederland. Een bruisende regio met veel kansen en mogelijkheden voor wonen en werken. Als Rabobank zijn we sterk betrokken bij het realiseren van de ambities van onze klanten. De duurzame relaties die daaruit voortvloeien, lokaal én regionaal, hebben bij ons hoge prioriteit. Belang rijk is wel dat de klant zich bij het eerste telefonische contact gelijk thuis voelt. De medewerker die we zoeken, gaat ons helpen daaraan vorm en inhoud te geven. Als coördinator van het Klanten Service Centrum zie je het als een uitdaging zelfstandig het team aan te sturen binnen de kaders die door de leiding van het segment zijn vastgesteld. Door je deskundig heid, organisatievermogen en teamgevoel draag je bij tot een werkklimaat dat stimuleert tot het met elkaar reali seren van de doelstellingen van de afdeling. Je doet Coördinator Klanten Service Centrum mlv voorstellen aan de manager Cliënten Advies aangaande de commerciële, organisatorische en personele invulling van de afdeling en ondersteunt hem bij de uitvoering hiervan. Uiteraard heb je als coördinator een coachende en begeleidende rol richting de medewerkers: je organiseert, stimuleert en draagt bij aan een verdere ontwikkeling van de medewerkers. Daarnaast werk je mee binnen het team. Je bepaalt met het team voor een flink deel het beeld dat particuliere klanten van ons hebben. Je geeft ondersteuning aan de cliëntadviseurs, ondermeer bij de administratieve afhandeling van zaken en het op touw zetten van commerciële acties. Bovendien ben je voor klanten het eerste telefonische aanspreekpunt. Wat betekent dat jij vaak degene bent die de adviseurs, gevraagd en ongevraagd, op commerciële kansen wijst. Een uitdagende job voor een inspirerende teamplayer met minimaal een MBO-opleiding en enkele jaren werkervaring in de financiële dienstverlening. Zeker als je klantgericht, initiatiefrijk en flexibel bent. Interesse? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnémen met de heer S. Moens, com mercieel manager Cliënten Advies, telefoon (0118) 58 71 10. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Noordwest-Walcheren, afdeling Personeelszaken, Postbus 9, 4357 ZG Domburg. Geef je ambitie toekomst Rabobank Noordwest-Walcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 34