O h. Jobse b.v. voor een zorgzame begeleiding DE BEVELANDEN Gebr. Dominicus b.v. 16 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 JULI 1999, Een dag om nooit te vergeten... Op 16 juli 1999 is onze zoon ARJAN geboren. Joop Maas en Liset Maas-Houtekamer Akkerlaan 29,4341 MC Amemuiden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van GWENDOLINE (COOKIE) BOLIER Wij wensen Frank. Devon en familie heel veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers Schelde Centrale Diensten Collega's afdeling Transport Donderdag 15 juli hoorden we dat de moeder van Devon Bolier is overleden. Devon en familie heel veel sterkte. Namens de leerlingen en alle personeelsleden van de CSW Vlissingen Op 15 juli overleed onze dappere buurvrouw COOKIE na een ongelijke strijd. Daarmee verloren wij een liefdevolle en vrolijke buurvrouw. Het zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou Cookie. De strijd was ongelijk. Je einde veel te vroeg. De leegte die je achterlaat is groot en kil. We zullen je missen. Wij wensen de familie heel veel sterkte. Buurvrouw Kremer Astrid en kids Tino Gevoel, humor en kracht hebben ons verlaten, een sprookje blijft. dag lieve COOKIE Repelsteeltje Zoveel wilde je nog doen Zoveel wilde je nog leren Zoveel wilde je nog ontdekken En nu is je weg al ten einde Na een moedig, langdurig doch geduldig gedragen lijden is. toch nog onverwachts, van ons heenge gaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en mijn oma ANK SCHOON-SMIT in de leeftijd van 58 jaar. Coen Schoon Marcel en Jolanda Joeri Edwin en Iris 4584 LG Vlissingen, 15 juli 1999. Verdilaan 60 Gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 20 juli van 9.00 tot 9.30 uur in het uitvaartcentrum "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 10.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Herinner mij, in de stralende zon. Herinner mij, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Heel rustig is gaan slapen ELIZABETH CATHARINA CRACAU-BREEL Heerlen, 12-12-1936 Vlissingen, 16-07-1999 Lieve zorgzame echtgenote van Daniël Cracau Onvergetelijke moeder van Sal Cracau Heerlijke (schoon)moeder van Karia Cracau- van der Sluijs Fantastische oma van Yardo 4582 AC Vlissingen, 16 juli 1999. Boulevard Banckert 190A Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Elly in het rouwcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen op dinsdag 20 juli 1999 van 19.00-20.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 21 juli 1999 om 11.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De afscheidsreceptie van Elly is die dag vanaf 15.30 uur in Hotel Arion, Boulevard Banckert 266 te Vlis singen. Elly vindt het fijn als u geen rouwkleding draagt. Zij houdt van bloemen. en- -ma, Hu- om. rrvo. - U cn-rna, tm. zjzjz ö-m/n cp <y- nm, Na een moedige, dappere strijd is van ons heenge gaan onze lieve hartelijke, levenslustige vriendin ELLY CRACAU-BREEL 12-12-1936 16-7-1999 Heerlen Vlissingen We wensen Daan, Sal, Karia en Yardo veel sterkte toe. We zullen haar missen. Nol en Riet v.d. Sluijs Etina Maija en Gérard Liana en Holger Koudekerke. De zon heeft geschenen af en toe een wolk ELLY Fijn dat we je hebben ontmoet. Wij wensen Daan, Sal, Karia en Jardo veel energie toe. Piet, Rjny, Cora, Carin en Monique Na een slopende ziekte, die zij met kracht gedragen heeft, is toch nog onverwacht overleden onze zonni ge en zorgzame strandgenote ELLY CRACAU Familie Markussen, Familie Pleijte Familie Nijssen, Familie Van Ierssel Familie Snel Familie Jobse Familie Kievit Familie Kole, Familie Vleugel Familie Beun Familie Heystek Familie Van de Want, Familie Scharpentier Daan, Sal, Karia en Yardo, het strand is er voor jullie. Veel sterkte! Strand/Westduin 16 juli 1999. Ik zal je heel erg missen. Trix Kayser You're leaving your family, you're leaving all your friends. Your body's at home, but your heart's in the wind. You were the one with all the strength, that didn'i go unnoticed. But the road has been too long, and now you're flying to the sun. DAG ELLY mijn lieve reserve moeder, ik zal je heel erg missen. Marja Gérard Droste Gelijk het gras is ons kortstondig lei>en, gelijk een bloem, die op het veld verheven, wel sierlijk pronkt, maar krachtloos is en teer; wanneer de wind zich over 't land laat horen, dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren; men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede din gen die wij samen mochten beleven, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa ALBERT CARBAAT in de leeftijd van 68 jaar. A. Carbaat-Schipper Ankie Lok-Carbaat Gerard Lok Pieter. Rianne Marian Bal-Carbaat Rob Bal Henriët Hilbert-Carbaat André Hilbert Charlotte 4581 AV Vlissingen, 16 juli 1999. Oranjedijk 24 Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 21 juli van 12.45-13.15 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissin gen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden overleed mijn lieve broer en zwager ALBERT CARBAAT in de leeftijd van 68 jaar. M. Adriaanse-Carbaat S. Adriaanse Oost-Souburg, 16 juli 1999. 'Die hoop doet al ons leed verzachten'. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat onver wachts is overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma MARIA GIJZEL-GOEDEGEBURE in de leeftijd van 70 jaar. Biezelinge: A. Gijzel Numansdorp: A. L. Gijzel S. Gijzel-van Kints Annick Benthe 15 juli 1999. Jufferswegje 14A, 4421 JB Biezelinge Mijn vrouw is thuis. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 19 juli om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk, Noordstraat 4 te Bieze linge. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Onverwachts is overleden ons trouw koorlid, me vrouw M. GIJZEL-GOEDEGEBURE Meer dan vijfentwintig jaar zong zij in het Christe lijk Gemengd Koor Kapelle-Biezelinge. Koor en dirigente Telefoon: «113 311444 of 31 2408 Roumvmi: GeldeJoozepad 20 Goes Telefoon: 0113-2275 25 Kantoor. iangeweg 1 4431 C£ 's-Gravenpolder te 0113 - 31 29 78 -Voor een volledige en waardige verzor ging van begrafenissen in Goes en alle dorpen van Zuid- en Noord-Beveland. - Overal te ontbieden. - Dag en nacht bereikbaar. - Eigen rouwcentrum met stijvolle opbaarruimte. - Eigen rouwkamer met koeling om thuis op te baren. - Mogelijkheden voor verzorging van koffie tafels in het rouwcentrum BEGRAFENIS VERZORGING J.C. Hoekman Verdrietig om haar heengaan, maar met een dank bare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat geheel onverwachts is overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma CORNELIA JOZ1NA HAMELINK echtgenote van Cornells Bertus Riedijk 14 oktober 1921 t 15 juli 1999 Kruiningen: C. B. Riedijk Goes: Nellie en Hans Slabbekoorn Martijn Rutger Edwin Kruiningen: Henk en Brigitta Riedijk Langeviele 1, 4416 CE Kruiningen. Mijn vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in rouwcentrum 'De Bevelanden' naast de algemene begraafplaats te Goes, Gelde- loozepad 20. Gelegenheid tot afscheidnemen aldaar, op zaterdag van 19.00 tot 19.30 uur. De crematie zal plaatshebben op maandag 19 juli om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u de crematieplechtigheid wilt bijwonen wordt u verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn in het crematorium. Gelegenheid tot het condoleren na de crematie plechtigheid in de koffiekamer van het crematori um. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te stu ren, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Verdrietig geven wij u kennis dat geheel onver wacht is overleden onze lieve schoonzuster CORNELIA JOZINA RIEDIJK-HAMELINK Krabbendijke: A. J. Riedijk S. Riedijk-Verlare Yerseke: J. A. Riedijk J. C. Riedijk-van der Endt Yerseke: G. C. van Stee-Riedijk Campbell River (Canada): Familie P. M. Riedijk 15 juli 1999. Bedroefd namen wij afscheid van onze lieve Riek, we hiel den erg veel van haar FREDERIKA MARIA KUZEE-DE VISSER Geboren: 17 mei 1921 Overleden: 15 juli 1999 te TLaamslag te Vlissingen Haarman: Kees Kuzee De hinderen: Piet en Dini Kuzee-Verschelling Riet en John Nieuwldnd-Kuzec Freek en Elsbeth Kuzee-Minderhoud Kees en Dita Kuzee-Zegers De kleinkinderen: PetraMirjam en David", Marieke en Ronald", Esther, Carolien en Ed, Nicole en Karya, Valerie, Quirine, Merel De achterkleinkinderen: ThomasBastiaan, Hannah en Floor Hendrick Vroomlaan 52,43S3 TN Vlissingen. Gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 20 juli van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum 'De Voor zorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Haveiufijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid in de condoleance ruimte van het crematorium. Zijn licht en Zijn waarheid mochten haar ook tij dens haar ziekte begeleiden. Zelfs vindt de mus een huis, en de zwaluw een nest voor zich,... Welzalig zij die in uw huis wonen, zij loven U gestadig. Psalm 84:4-5 Bedroefd, maar met de troost dat haar een erger lij den is bespaard, moesten wij afscheidnemen van DOROTHEA BUIJS Vlissingen, Koudekerke, 10 september 1920 16 juli 1999 dierbare (schoon-)zuster en tante. Zij leefde ruim 45 jaar in Koudekerke, liefdevol de lend in blijdschap, zich omringd/gedragen wetend door velen. Bloemen vergezelden haar altijd op haar levenspad. Oost-Souburg: M. C. de Koning-Buijs t H. de Koning t Tilburg: J. Buijs L. Buijs-Kingmans Vlissingen: J. Buijs J. C. Buijs-Wisse t Middelburg: J. Buijs t S. F. L. Buijs-Fleming Oost-Souburg: N. de Nooijer-Buijs A. de Nooijer t Oost-Soubufg: F. G. D. Buijs A. Buijs-Onkruijt Oost-Souburg: D. Baas-Buijs P. Baas Neven, nichten en verdere familie Correspondentieadres: C. Biezeveld (executeur-testamentair) p/a T. Brandsmakwartier 45, 4333 EP Middelburg Op maandag 19 juli 1999 van 19.00 - 19.30 uur is er gelegenheid tot afscheidnemen en condoleance in het uitvaartcentrum "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Op woensdag 21 juli 1999 om 14.00 uur komen we samen in de Gereformeerde Immanuël-Kerk aan de Tramstraat te Koudekerke om onder leiding van Ds. P. Paulus de uitvaartdienst te houden. Bloemen kunnen vooraf worden bezorgd bij het uitvaartcentrum of kort voor aanvang van de dienst bij de kerk worden afgegeven. Aansluitend aan de kerkdienst zal de teraardebe stelling plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats, Biggekerksestraat te Koudekerke. Aankomst aldaar ongeveer 15.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er condoleance-gele genheid in de Immanuël-Kerk. Wie mogelijk geen persoonlijke rouwkaart heeft ontvangen, wordt gevraagd deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. FAMILIE BERICHTEN Diepbedroefd zijn wij door het sterven van DOROTHEA BUIJS geliefde schoonzuster, tante en oudtante. Zij was één van ons, deelde in vreugde en verdriet, betekende veel in ons leven. Samen vormden wij als het ware één groot gezin, waarin zij haar eigen plaats had. Met haar levensmoed en vaste overtui ging probeerde ze ons nog te troosten in het ver driet van het naderend afscheid. Bij het ervaren van haar lege plaats zullen wij haar missen. Middelburg: S. F. L. (Frances) Buijs-Fleming Leusden: A. E. R. (Anna) Biezeveld-Buijs C. (Cornelis) Biezeveld Malcolm Marja Gordon Esther Oostkapelle: D. L. (Thea) van Maldegem-Buijs D. C. (Dirk) van Maldegem Jesse Maarten Peter Dag 'Tante' DORA Bedankt voor alles. Koudekerke, 16 juli 1999. Jan, Marjolein Dennis, Wendy, Nanda Enige en algemene kennisgeving Bedroefd maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, geven wij U kennis van het on verwachte overlijden van onze lieve en zorgzame meter en stiefmoeder BERTHA MAGDALENA DE VOS weduwe van Hendricus Petrus Aniba in de leeftijd van 80 jaar. Familie De Vos Familie Aniba Familie Dhaese-Vermeire Terneuzen, 16 juli 1999. Correspondentieadres: Familie Dhaese-Vermeire Hijftestraat 123, 9080 Locristie (B) De uitvaartdienst, waartoe U wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op maandag 19 juli om 10.00 uur in de parochiekerk O.L. Vrouw Visitatie te West- dorpe, waarna de teraardebestelling zal plaatsvin den op de begraafplaats "Sint Jans Schorre" te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de aula van de begraafplaats "Sint Jans Schorre" te Sas van Gent. Op zondag 18 juli zal er een gebedsdienst plaats hebben om 18.30 uur in het Verzorgingshuis "'t Verlaet" te Westdorpe. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij voor een verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve papa en opa FRANCISCUS HUIGE weduwnaar van Johanna Apollonia de Koning in de leeftijd van 80 jaar. Speciaal woord van dank aan de medewerkers van de Van Goghstraat in Verpleeghuis 'Ter Valcke' voor de liefdevolle verzorging die hij heeft gekregen. Heinkenszand: Kees en Ingrid Huige van de Guchte Sharon, Roy Devon, PA Verenigde Staten: Miep en Johan Reinhoudt-Huige Jurgen Terneuzen: Mariëtte en Ton Cauwels-Huige Joost, Jeroen 's-Gravenpolder: Sabien en Ton Homans-Huige Nalou Goes, 15 juli ,1999. Correspondentieadres: Raadhuisstraat 13, 4431 AG 's-Gravenpolder. Maandag 19 juli zal er om 19.30 uur een avondwa ke worden gehouden in het Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna er gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 20 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bo- nifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.-K. kerkhof aldaar. (Samenkomst bij de kerk). Na afloop van de begrafenis is er in 's-Lands Wel varen gelegenheid tot condoleren. Wesikapelle Tel. 0118-571436 Wat dg toekomst brengen moge mij geleidt desjderen hand. t géloofTieeft mijn lieve vrouw, onze moeder n£ggelej;fd epjn di&gelodnSj^Qok gestorven atje dïkker-koets W f* >#^-07-1999 rfponique - H Melissa i lianca - S|< Joyce - Sir,„ R-ëbeft - MaFTa Dekker loby Dekker-Kodde 'ilfried Monica :|er|f: Nellie Ganzeman-Dekker i m Cor Ganzeman 'f/ Marc - Emmie f Edwin - Anja Iprke: Mattie Dekker-Dekker s Piet Dekker I I Peter - Mariëlle 'i Remco - Astrid II j"| Alexander Sivertsfr|4| 28 4365 AVy Meliskerke De herdenkingsdienst zal gehouden worden op maandagï 19 juli a.s. om 13.00 uur in de Ichthus- kej&d^^ltbket&g. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Voorafgaande aan de herdenkingsdienst is er vanaf 12.45 uur gelegenheid te condoleren in voornoem de kerk. Geen bezoek aan huis. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief heb ben ontvangen, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te willen beschouwen. Algemene kennisgeving Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder JOHANNA ISAACS-BOUT weduwe van J. Isaacs 22-4-1903 16-7-1999 Voorschoten: J. P. Heinekamp-Isaacs U.S.A.: Etelka U.S.A.: Ellen Niko Breskens: J. J. Isaacs Almere Haven: Jaap en Desire Maaike Marieke U.K.: Hanneke en Tony Correspondentieadres: Merelhof 175 2251 DC Voorschoten De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dins- dag 20 juli om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimle van het crematorium. 6 mei 1999 overleed ANNE-MAR1E Zo plotseling Zoveel verdriet Zoveel vragen/weinig antwoorden Zo'n leegte Zoveel boosheid/onmacht Maar ach zoveel, Familie Vrienden Bloemen Brieven Kaarten Warmte Arno en Ella Wielemaker-de Hamer Ronald en Ilona Jasper Grootouders Koudekerke, juli 1999. -iJHr Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar tel: 0118 623359 F UITVAARTVERZORGING "DeVoorzorg-éinke een verzorgde uitvaart in vertrouwde Landen verzorging van alle formaliteiten vrijblijvend inschrijving van wilsbeschikkingen depositostortingen/verzekeringen Uitvaartcentra beschikbaar in Vlissingen en Middelburg. Kantoor en uitvaartcentrum Industrieweg 20 - Vlissingen tel. 0118 - 41 27 60 dag en nacht bereikbaar voor geheel Walcheren Gediplomeerde uitvaartlciders: Middelburg: H.G. van Zalen en P.J, Mecrvcld Oost-Souburg: G.P. Sinke - Koudekerke: P. v Begrafenisonderneming Dag en nacht bereikbaar voor k geheel Walcheren Maria van Bourgondiëstraat 1 4386 CV Vlissingen 0118-462205 Uitvaartverzorgers: L. P. Jobse Leeuwerikstraat 8,4335 CH Middelburg, 0118-633093 O. tvl. Donker Noorderbaan 42,4386 CA Vlissingen, 0118-478711 P.A. Blanker, 0118-635871 Bouwcentra beschikbaar in: V X^Middelburg, Buitenhovëiaan '1'Vlissingen, Industrieweg 201 Voor een goed begeleid afscheid 1 Wij regelen de uitvaart naar ieders persoonlijke wens Thuisopbaring met gebruik van koeling mogelijk Gratis advies en informatie over alle mogelijkheden en verzekeringen 1 Lid van de 'Ned. Kwaliteitsraad G>1;E Uitvaartverzorging' ai Zuidvlietstraat 37, Goes Telefoon 0113 - 216363 Voor melding overlijden dag en nacht bereikbaar Eigen rouwkamers in Colijnsplaat en Wissenkerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 16