PERSONEEL PERSONEEL 4 TEAMLEIDER m/v LITI E Taxateurs WOZ H Helpdeskmedewerker (m/v) Lijnbach NetwoikPro 22 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 10 JULI 1999 Stichting Ouderenzorg Yerseke Zorgcentrum Vredelust is gevestigd in Yerseke aan de Damstraat en wil - in samenwerking met zorginstellingen in de regio - opkomen voor de best moge lijke ouderenzorg. Vredelust streeft daarbij naar een kwalitatief hoogwaardig zorgproduct, dat voldoet aan de reële wensen van de oudere in deze tijd. De cliënt staat in de mens- en zorgvisie van Vredelust centraal. Naast het tege moetkomen aan de reële wensen en behoeften van de cliënt streeft Vredelust ook naar een zo groot mogelijke zelfstandigheid van de cliënten. Gemotiveerde medewerkers en vrijwilligers van het zorgcentrum geven gestalte aan de mens en zorgvisie tijdens de dagelijkse werkzaamheden. In januari 2000 hoopt zorg centrum Vredelust het kwaliteitslabel van de WoonZorgFederatie te behalen. Om het team van medewerkenden te versterken zijn wij op korte termijn op zoek naar een: voor 36 uur per week Het leidinggeven aan alle medewerkenden op de afdeling is één van de belang rijkste taken van de teamleider. Daarbij toont de teamleider initiatief, implemen teert de initiatieven en heeft regelmatig overleg met de medewerkenden. De medewerkenden werken als contactverzorgenden. De teamleider coacht de medewerkenden hierbij. Voor de cliënten wordt gewerkt met een individueel zorgplan. De verantwoor delijkheid voor een juiste afstemming van het zorgplan ligt bij de teamleider, die tevens de besprekingen hiervoor leidt. De teamleider is ook betrokken met de directe zorg- en dienstverlening aan de cliënten, terwijl de teamleider éénmaal per drie weken eindverantwoordelijk is voor de totale organisatie tijdens het weekend. Om toerbeurt ben je als teamleider bereikbaar voor de medewerkenden die in het zorgcentrum in de avond en nacht werkzaam zijn. Een verantwoordelijke en uitdagende baan die op je wacht, wanneer je een diploma A, B, Z, HBO-V of het diploma ziekenverzorgende hebt met enige ja ren ervaring in de ouderenzorg. De aanstelling geschiedt voor één jaar met de mogelijkheid voor het verlen gen van de overeenkomst voor onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden wor den nader geregeld conform CAO verzorging en verpleging. Meer informatie is te verkrijgen bij het hoofd zorg mw. J, de Wit, van maandag t/m donderdag tijdens kantooruren, telefoon 0113 - 576 200. Uw schriftelijke sollicitatie met CV dient u voor 19 juli 1999 te richten aan mw A.M. Vergouwe-Verduijn, Damstraat 68, 4401 AJ Yerseke. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op maandag 26 juli 1999. Duizenden mensen. -werken aan een nieuwe Volkswagen voordat hij- de weg op kan. Mensen met gevoel voor kwaliteit, service en mei oog voor detail Deze mentaliteit heeft Volkswagen groot gemaakt. Diezelfde positieve instelling is ook noodzakelijk nadakeen Volkswagen verkocht is. Want ook bij onder houd en reparatie zijn mensen nodig die het optimale weten te halen uit de hoogwaardige technologie van Volkswagen. Dat kan alleen als je op de hoogte bent van de laatste technische ontwikkelingen. Daarom staan prak tijkgerichte opleidingen centraaf bij Volkswagen. 'Werken bij Volkswagen is dus ook werken aan jezelf. .Voor de 230 Volkswagen-dealerbedrijven zoeken wij mensen met de juiste bloedgroep. Mensen met een autotechnische opleiding en interesse in hun vak. En natuurlijk: gevoel voor kwaliteit en hart vooi Volkswagen We zoeken, leerling-, tweede en eerste monteurs, serviceadviseurs, plaatwerkers en spuiters. Wij bieden je, naast goede toekomstperspectieven, enthousiaste collega's en prima arbeidsvoorwaarden. Kortom: het is de hoogste tijd om je bloedgroep te checken. Bel voor meer informatie of een afspraak met de DEKRA-akademie B.V (010) 282 72 95 (ma l/m vr 9.00 - 21.00 uur, zo/zo. 10.00 - 16.00 uui). Professionaliteit staat buiten kijf. Zo vanzelfsprekend is dat voor Lijnbach NetworkPro. Lijnbach NetworkPro helpt professionele organisaties, waar het kantoorproces een essentieel onderdeel is van de bedrijfsvoering, met het ontwikkelen, implementeren en beheren van betrouwbare informatie- en communicatienetwerken, waardoor deze organisaties in staat zijn adequaat him klanten te bedienen. Maar wie bepaalt 'de click'? Of het goed uitpakt tussen klanten en hun computers wordt door verschillende factoren bepaald, maar uiteindelijk is het de klant die bepaalt of er echt aansluiting is geweest tussen wens en resultaat. En dat heeft niet alleen te maken met techniek, maar ook met samenwerking. Met de klant, maar ook met collega's. Een goede werksfeer is dan een voorwaarde. De kracht van samenwerking. Sinds 1982 laat Lijnbach NetworkPro mensen in organisaties prettig en effectief samenwerken. Dat geldt ook voor haar eigen mensen, die loyaliteit en ambitie delen en zich samen verantwoordelijk voelen voor het resultaat. Als het 'clickt' met u als nieuwe collega. Communicatieve vaardigheden, goede contactuele eigenschappen en het bereiken, van resultaat voor onze klanten staan centraal. Bent u tevens accuraat, zorgvuldig en klantgericht dan bent u wellicht onze nieuwe: Voor onze technische afdeling zoeken wij iemand die de volgende werkzaamheden zelfstandig kan uitvoeren: coördineren van storingsmeldingen; administratieve afhandeling; correspondentie; planning; controle op voortgang; agendabeheer. Het betreft hier een fulltime functie die eerst vanuit Vlissingen uitgevoerd zal worden en vanaf oktober 1999 vanuit onze nieuwe vestiging te Goes. Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt u voor 24 juli 1999 richten aan mevrouw E.J. van Koeveringe. Vermeld linksboven op de envelop 'sollicitatie'. Lijnbach NetworkPro, President Rooseveltlaan 737,4383 NG Vlissingen e-mail: lijnbach.@lijnbach.nl r L I T 1 E De medewerkers van de politie Zeeland werken op de grens van land en water. De 800 medewerkers van het korps bieden politiezorg op maat aan de Zeeuwse bevolking en haar 15 miljoen gasten. Professioneel en integer werken zij aan de veiligheid en leef baarheid van Zeeland. Afwisselend werk met een wisselende werkdruk tussen wisselende mensen. Door werk-, buurt- en dorpsgericht werken met zichtbare en aanspreekbare politie geven zij invulling aan ons motto "Wijkzorg, uw zorg, onze zorg". De regio is verdeeld in drie districten: Oosterscheldebekken, Walcheren en Zeeuwsch-Vlaanderen. Daarnaast is er een Regionale Eenheid en een Regio-staf. Zeeland De afdeling Forensisch Technische Ondersteuning van de Regionale Eenheid van de politie Zeeland zoekt een: AUDIO VISUEEL MEDEWERKER m/v (Voor 36 uur per week schaal 6 Bbp) Functieinhoud: De werkzaamheden zullen primair bestaan uit het ver vaardigen van interne videoproducties. Dit zowel ter ondersteuning van forensisch technische onderzoeken als voorlichtingsdoeleinden. Ook de inzet als politie- fotograaf maakt deel uit van de functie. Openstelling: Voor de functie worden de volgende eisen gesteld: -kennis en ervaring op het gebied van camerawerk en videomontage; -affiniteit met het maken van videoproducties; -eventueel gevolgde opleidingen op audiovisueel gebied strekken tot de aanbeveling. De plaats van tewerkstelling is Middelburg. Informatie en sollicitaties: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer M.W. Jeremiasse, chef van het bureau Technische s Ondersteuning, telefoon 0118-632754. i Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u, vóór 24 juli 1999, zenden aan: De chef van de Regionale Eenheid van de politie 3 Zeeland, t.a.v. de adviseur P&O, Postbus 5009, g 4330 KA Middelburg. I Topstart is gespecialiseerd in het vervullen van vaste en tijdelijke vacatures op HBO- en academisch niveau. TopStart is actief in alle sectoren van het bedrijfsleven en weet daardoor precies waar kansen liggen voor doorgroeiende en startende HBO'ers en academici. Als zelfstandig opererend onderdeel binnen de Start-organisatie beschikt TopStart over een eigen landelijk netwerk met 25 vestigingen. Met in 1998 een omzet van 2,5 miljard gulden, meer dan 625 vestigingen en ruim 250.000 bemiddelingen behoort de Start-organisatie tot de grootste intermediairs in Nederland. Opdrachtgever: Onze opdrachtgever is een landelijk opererend vastgoedadviseur voor overheden en bedrijfsleven, die zich richt op een groot schalige herwaarderingsoperatie met betrekking tot de WOZ. Functie-Inhoud: De hoofdtaak van de taxateurs is het zelfstandig binnen daartoe gestelde kaders, registreren en taxeren van objecten, voornamelijk voor de toepassing van de WOZ. Onderdelen van de taak zijn het verrichten van opnames en het taxeren van referentieobjecten alsmede het registreren van overige objecten binnen het project. Functie-eisen: U heeft een opleiding op HBO-niveau, MER ogm. of SVM-diploma. Het bezit van een WOZ-certificaat is een pre. Verder beschikt u over uitstekende communicatieve vaardigheden, bent u klantgericht, flexibel en stressbestendig. Voor deze functie is het bovendien van belang dat u een geldig rijbewijs heeft. Arbeidsvoorwaarden Onze opdrachtgever biedt u een verantwoordelijke en uitdagende functie met een passend pakket arbeidsvoorwaarden. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, met C.V., richten aan TnpStart, Fellenoórdstraat 76, 4811 TJ Breda, t.a.v. de heer E. Rutjens. Voor telefonische informatie: (076) 521 88 22. U kunt ons ook e-mailen: topstart.breda@start.nl. Bovenstaande functie is vacant voor zowel vrouwelijke als mannelijke kandidaten. Kandidaten uit alle leeftijdscategorieën worden verzocht te reageren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 22