Bastiaanse overwint zijn twijfels Concurrentie voor Van Moorsel Alwin Vermeulen verdedigt titel in stratenloopcircuit Lindenbergh wint poule in Terneuzen Tim Poppe bereikt halve finale Sluis Luteijn domineert Zomerloop Groede Brabander zet stijgende vorm om in klinkende munt in Ronde van Westdorpe Oostkapelle in andere klasse uitslagen agenda doorVVim de Vos WESTDORPE - De routine won het gisteravond van de brutali teit in het Kermiscriterium van Westdorpe. Bart Marien, de brutale neo-amateur uit Wouw, leek met een schitterende solo in de laatste kilometers op weg naar een nieuwe overwinning, na zijn zege van vorige week in Sint Jansteen. Met nog drie ki lometer te rijden kwam de erva ren Wilfried Bastiaanse uit Hoogerheide echter langszij. De enerverende finale die daar op volgde, was er een om niet snel te vergeten. Bastiaanse probeerde een spurt te ontlopen, maar Mariën keek niet op tegen de gevestigde orde en counterde de aanval van zijn vluchtge- noot. In een spurt om van te smullen was Bastiaanse zijn veel jongere opponent echter alsnog te snel af. Het kon gisteravond niet op in Westdorpe. De organiserende Stichting Wielerpromotion Westdorpe prikkelde de renners door met een rijkgevulde pre- miepot te zwaaien. De coureurs reageerden daar op met een spetterende wedstrijd, die nooit stil kwam te liggen. Avontuur Verantwoordelijk daarvoor wa ren vooral Francois Franse en Patrick van Passel. Het Zeeuw se duo brak de wedstrijd al na een paar kilometer open door gezamenlijk op avontuur te gaan. .Vooraf keek ik erg tegen de wedstrijd in Westdorpe op, na het zware weekeinde met de finale om de clubcompetitie. Toch kon ik erg gemakkelijk meekomen vanaf het begin van de wedstrijd", aldus de renner uit Kwadendamme, die daarna bij elke ontsnappingspoging was betrokken. Franse en Van Passel konden het echter niet houden tegen het aandringende peloton. Na hun mislukte vlucht was de rest van het peloton snel wakkerge- schud. Vooral Wilfried Basti aanse had in eerste instantie niet verwacht dat de twee Zeeu wen zich al zo snel met het spel gingen bemoeien, maar het spel om de duiten zorgde voor dat scenario. De Brabander moest en zou vooraan meestrijden. Bastiaanse voelde dat hij op nieuw superbenen had, zoals ook afgelopen zaterdag in Krui- ningen, waar hij won. Bastiaanse: „Vorige week dins dag in Sint Jansteen lukte het van geen kant. Toen begon ik opnieuw aan mezelf te twijfe len, maar vorige week woens dag ging het plotseling veel beter en die vorm heb ik de de laatste dagen vast kunnen hou den." Bastiaanse won in West dorpe zijn derde koers in een week, na zijn overwinningen in Dinteloord (woensdag) en Krui- ningen (Rruiningen). De Bra bander boekte gisteravond zijn zesde zege van het seizoen. Eer der was de coureur uit Hooger heide ook al de beste in Kwa dendamme en Yerseke. Levendig De winst in Westdorpe was on getwijfeld de mooiste van dit jaar, want die kwam er na een uiterst levendige wedstrijd. De beslissing viel toen een elftal renners aan de leiding kwam. Daarbij waren natuurlijk de Zeeuwen Franse en Van Passel, maar ook Danny Schaut uit Sas van Gent, die bijna een thuis wedstrijd reed en een sterke in druk achterliet. Ook Bastiaan se, Mariën, Eric de Crom, Theo Akkermans en criteriumspecia list John Leijs maakten deel uit van de kopgroep, waarin erva ring en kwaliteit voldoende aanwezig waren. Er was nog een tiental kilometer te rijden toen Bart Mariën de zaak liet ontploffen. Met een vlijmscherpe demarrage spoot de neo-amateur uit Wouw bij zijn opponenten weg. Meteen nam hij zo'n twintig seconden voorsprong. Niemand ver wachtte nog dat er iemand in staat was om een passend ant woord te vinden. Dat kwam er echter wel van Wilfried Basti aanse, die in een paar kilometer het verschil overbrugde, even rust nam en bij het ingaan van Wilfried Bastiaanse, Danny Schaut en Francois Franse (vlnr) voeren de kopgroep door de straten van Westdorpe. foto Charles Strijd door SjaakSinke ZOUTELANDE - De straten- loop van Zoutelande over veer tien kilometer is de eerste wedstrijd voor het PZC-stra- tenloopcircuit. Van de topdrie van vorig jaar staat voorlopig alleen Al win Vermeulen (AV'56) aan de start. Miquel van Tonge ren (Dynamica) werd toenter tijd tweede, gevolgd door Sepp Vermeulen (Scheldesport), maar beiden hebben zich nog niet ingeschreven. Onder de zestig voorinschrij vingen is Edwin de Leeuw (AV'56) een van de voornaamste atleten die het Vermeulen moei lijk kan maken. Na een langdu rige blessureperiode heeft hij de afgelopen wedstrijden laten zien op de weg terug te zijn. Bij de veteranen H40 is de win naar van vorig jaar Jan de Wilde (AV'56) wel van de partij, even als de nummer drie Wim Besuyen (Dynamica). Johan de Vlieger (Dynamica) zal onge twijfeld zijn terugkeer luister bij willen zetten met een hoge klassering. Pieter van Horssen (Dynamica) is favoriet bij de mannen H50. Karin Bastian (Dynamica), die vorig jaar alleen aan de wed strijden in Vlissingen en West- kapelle deelnam (en won), is bij deelname aan het hele circuit niet te kloppen bij de vrouwen senioren. Clubgenote Eva de Kraker (Dynamica) en Gabriela Schulz (AV'56) zijn in de run ning voor de overige ereplaat sen. De ereprijzen, zoals bekers en medailles, zijn dit jaar afge schaft. Hiervoor in de plaats zijn geldprijzen gekomen. Bo vendien krijgt elke winnaar per categorie 300 punten per wed strijd, de nummer twee 299 pun ten, nummer drie 298 punten, enzovoorts. De drie beste resul taten bepalen de rangschikking in het eindklassement. De overige drie wedstrijden voor het PZC-stratenloopcir- cuit zijn op 14 juli in Domburg (10 km), 28 juliinWestkapelle(7 km), en op 4 augustus de Boule vardloop in Vlissingen (7 km). door Michel Verberkmoes TERNEUZEN - René Linden bergh uit Goes, als derde ge plaatst tijdens het K3 Broom- chemie jeugdtennistoemooi in Terneuzen, won bij de jongens onder de 12 jaar zijn poule. Lindenbergh kende weinig pro blemen met respectievelijk Maarten Brockhoff en Peter Ad miraal. Stephanie Pauwels uit Vogelwaarde werd uitgescha keld bij de meisjes onder de 12 jaar. Lindenbergh was bij de jongens heer en meester in zijn poule. Lindenbergh nam het eerst op tegen Maarten Brockhoff en won deze met 6-4 en 6-4. Daar na moest Lindenbergh aantre den tegen Peter Admiraal, die in drie sets had gewonnen van Brockhoff. Lindenbergh won de eerste set met overtuigende 6-0- cijfers en kwam ook in de twee de set niet echt meer in de pro- OOSTKAPELLE - De voetbalsters van Oostka pelle komen volgend sei zoen uit in de eerste klasse B. De vrouwen waren door de KNVB aanvanke lijk ingedeeld in de eerste klasse A Oostkapelle diende pro test in tegen die indeling, omdat de zaterdagclub door de wijziging lange reizen zou moeten maken. In de eerste klasse B ont moet Oostkapelle komend seizoen alleen tegenstan ders uit het westen van het land. blemen: 6-3. De als eerste ge plaatste Yannick Hulsebosch werd verrassend uitgeschakeld in zijn poule. Roland van Pari don was met 6-3 en 6-4 te sterk voor de favoriet. Bij de meisjes onder de 12 jaar moest Stepha nie Pauwels nog aantreden tegen de als derde geplaatste Bi- biane Schoofs uit district Gel derland. Schoofs kende geen pardon met Pauwels en gunde haar geen enkele game. Sloebertoernooi Tom Huis won in het B-schema van het 11e Hans de Letter Sloe bertoernooi in Clinge van Ter- neuzenaar Beny Ysebaert. Huis zegevierde met 6-0 en 6-2 en komt in de halve finale uit tegen de als eerste geplaatste Onno van Quekelberghe. De andere halve finale gaat tussen Robin de Witte en Alexander Bau- wens. In de C2-categorie won Henk van de Voorde in een span nende wedstrijd van Desiree de Schepper. In het begin zag het er naar uit dat De Schepper ge makkelijk ging winnen door een 6-1-setwinst. Van de Voorde wenste echter niet te capitule ren en vocht zich terug in de wedstrijd. Via twee maal 7-5 plaatste Van de Voorde zich voor de volgende ronde. Bij de mannen Dl 50+ categorie moest wedstrijdleider Frans Strooband het onderspit delven tegen Rik van den Berg. In een lange driesetter was Van den Berg op het laatst iets koelbloe- diger dan Strooband: 5-7,6-4 en 6-3. Bij de vrouwenenkel Dl won Claudia Haak met 6-2 en 7- 5 van Wendy Rodrigo en komt in de kwartfinale uit tegen favo riete Wendy de Kesel. Verder plaatsten zich Marloes Lam mens en Lesley Lensen voor de volgende ronde. Lammens won van Karin Pijpelink, terwijl Lensen te sterk was voor Wilma Kuyl. Buitenlandse topformaties aan de start in Ster van Walcheren doorSven Remijnsen KOUDEKERKE - De Nederlandse wie lerwedstrijden voor vrouwen worden dit seizoen overheerst door de Farm Frites- Hartol-formatie. In de driedaagse Ster van Walcheren, die morgen (donderdag) begint, zullen Leontien van Moorsel en haar ploeggenotes echter alle zeilen moe ten bijzetten om de koers naar hun hand te kunnen zetten. Farm Frites-Hart ol verschijnt met negen rensters aan de start in Koudekerke, met wereldkampioene tijdrijden Leontien van Moorsel en sprintster Debby Mans veld als speerpunten. De concurrentie zal moeten komen van de buitenlandse teams die organisator Klaas Lenstra heeft weten te strikken. Lenstra verwacht vooral veel van The Greenery-Hawk. Die Duitse topformatie start in Walcheren niet alleen met de Rus sin Polkanova, die de Ster vorig jaar won, maar ook met Hanka Kupfemagel, de Duitse aanvoerster van de wereldrang lijst. De Nederlandse klimster Meike de Bruijn maakt eveneens deel uit van de ploeg. Ook het team van RSC Berlin reist naar Zeeland af. Juniorenploeg De Duitse Hanka Kupfemagel, die vorig jaar derde werd op het WK tijdrijden in Val kenburg, is een van de favorieten voor de eindzege in de Ster van Walcheren. foto Ed Oudenaarden/ANP De nationale selectie van bondscoach Jean-Paul van Poppel ontbreekt evenals vorig jaar in de Ster. In plaats daarvan doet de Nederlandse juniorenploeg van Monique Knol mee aan de driedaagse. De Nederlandse sponsorploeg van The Gre enery is gebouwd rond kopvrouw Yvonne Brunen. Zeeland wordt vertegenwoor digd door een tweetal rensters van wieler vereniging Zeeuws-Vlaanderen: Boukje Doedee uit Driewegen en Karin de Krijger uit Biervliet. De Ster van Walcheren begint morgen met een rit over 89 kilometer van Koudekerke naar Kortgene. De tweede etappe over 92 kilometer voert de rensters vrijdag van Middelburg naar Vlissingen. Zaterdag morgen staat in Biggekerke een dertien kilometerlange individuele tijdrit op het programma, terwijl de Ster van Walche ren 's middags wordt afgesloten met een rit die begint en eindigt in Koudekerke. door Michel Verberkmoes SLUIS - Tim Poppe plaatste zich als eerste voor de halve eindstrijd van het Belforttoer- nooi in Sluis. Poppe versloeg Mario Leenhouwers uit Sluis in drie sets. Leenhouwers trok de eerste set met 4-6 naar zich toe, maar Pop pe ging in het vervolg van de wedstrijd beter spelen en won de tweede set met 6-3. In de be slissende derde set ging de strijd gelijk op tot 6-6, waardoor er een tie-break gespeeld moest worden. Poppe bleek hierin iets gelukkiger dan Leenhouwers. In dezelfde categorie boekte Paul Hendrikse een goede zege op Duncan Blackman. Hendrik- se kende alleen in de eerste set problemen met Blackman en won deze met 6-4. Daarna was het verzet bij Blackman gebro ken en won Hendrikse de twee de set met 6-1. Hendrikse komt in de kwartfinale uit tegen ranglijstaanvoerder Detlef Pie- ters. Bart Gorthmanns moest niet in actie komen, doordat te genstander Guido van Poecke moest afzeggen vanwege een blessure. Sharon de Witte moest bij de vrouwenenkel Cl aantreden te gen Anneke Riemens uit IJzen- dijke. De Witte won in een aan trekkelijke wedstrijd met 6-4 en 6-2 en speelt in de halve finale tegen Imre van Overloop of Dai sy Boogaard. Remi Scherbeijn won bij de mannen verrassend van Ralf Vervaet met 6-4 en 6-4. In de C2-categorie plaatste Maarten de Jong zich als eerste voor de kwartfinale. De Jong versloeg Wesley van Noord in drie sets: 6-4, 4-6 en 6-2. In de eerste ronde waren er overwinningen voor Remco Dhont, Stefan Heising en Gar- cias Vervoort. Zij wonnen res pectievelijk van Jeroen Bongers (6-1 6-2), Karei Leenhouwers (6-2 7-6) en Dennis Duivenbode (6-4 6-0). In het Luctor Belting jeugdtoernooi in Hulst boekte Hulstenaar Job Inghels twee ze ges in de poule bij de jongens onder de 17 jaar. In beide wed strijden moest Inghels tot het uiterste gaan, maar won ze bei de in drie sets. Yorick van Ite- gem, als tweede geplaatst bij de jongens onder de 13 jaar, kon zijn plaatsing niet waarmaken. Tegenstander Van Looij kende geen pardon met Van Itegem en won met 6-3 en 6-1. In hetzelfde schema versloeg J e- le Reichert met tweemaal 6-0 Luijcks. Dominic de Maagt plaatste zich voor de halve eind strijd bij de 11-jarigen. De Maagt had geen problemen om Van Meele van zich af te schud den en won met 6-0 en 6-1. In de halve eindstrijd komt De Maagt uit tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Yorick Maen- hout en Ruben Joos. Margot Martens won in de poule bij de meisjes onder de 9 jaar van Vicky Hermans met 6-1 en 6-0. de laatste ronde probeerde Ma riën te verschalken. Het lukte niet en daarom moest Bastiaan se gokken op zijn sprint. Die liet hem niet in de steek. door Lucien Roelandt GROEDE - Sjaak Luteijn was dinsdagavond in Groede tijdens de eerste Zomerloop van de at letiekvereniging De Wielingen een klasse apart. De atleet uit Oostburg - onlangs bij het ZK op de vijf kilometer voor vetera nen nog winnaar van het zilver - realiseerde op de veertien kilo meter lange afstand een tijd van 48.42 minuten. Luteijn toonde zich daarmee ruim acht minu ten sneller dan zijn plaatsge noot Bert de Ruijsscher, die tweede werd. Het was de tweede keer dat Sjaak Lutein de langste afstand van de Zomerloop op de polder wegen rond Groede op zijn naam schreef. Ondanks de warmte verbeterde Luteijn zijn oude parkoersrecord met zo'n twee minuten. Niet alleen Lu teijn vestigde een nieuw record, maar met ruim honderd deelne mers scoorde ook de organisatie op deze eerste van de uit zeven wedstrijden bestaande zomer avondcyclus aanzienijk hoger dan voorgaande jaren. Tijdens de eerste vier kilometer kon alleen Bert de Ruijsscher het hoge tempo van Bram Lu teijn enigszins bijbenen. Maar toen de 'locomotief uit Oost- burg eenmaal goed op stoom 1 i kwam, was er ook voor de De Ruisscher geen houden meer l aan. Enkele plaagstoten be- i I zorgde Lutein al snel een voor sprong van enkele honderden meters. De drukkende warmte speelde hem blijkbaar, in tegen- stelling tot de rest van het deel- i - nemersveld, geen parten. Lu teijn finishte uiteindelijk met een straatlengte voorsprong. Bert de Ruijsscher had weinig moeite om zijn tweede plaats vast te houden. Overigens kreeg hij daarbij hulp uit een onver wachte hoek. Zijn achtervolgers gingen even polshoogte nemen bij een verkeersongeluk en ver speelden daarbij heel wat tijd. I Het ongeluk gebeurde nadat Sjaak Luteijn en Bert de Ruijs- scher de onheilsplek reeds wa ren gepasseerd. De overwinning op de zeven ki- lometer werd bij de mannen een prooi voor Patrick de Boevére uit Terneuzen. Met zijn tijd van 1 23.43 bleef hij concurrent Erwin van de Broeke uit Axel ruim een minuut voor. Bij de vrouwen op deze afstand ging de zege naai de Oostburgse Maycke Muller, die een fractie eerder de finish passeerde dan Christianne Ver- - morken uit Nieuwvliet. Atletiek Groede. Zomeravondloop atletiekver eniging De Wielingen. 14km: 1. Sjaak Lu teijn (Oostburg) 48.42, 2, Bert de Ruijs scher (Oostburg) 57.10, 3. Rob Bijvank (Westdorpe) 59.38, 4. Frans de Cause- maecker(Sint Laureins) 59.38,5. Peter de Vet (Axel) 1.00.05,6. Jan Geelhoedt (Ter neuzen) 1.00.22, 7. Henk Hamelink (Sas van Gent) 1.01.03, 8. Jan de Jonge (Ter neuzen) 1.01.12, 9. Frans de Boevre (Breskens) 1.01.18, 10. Jan de Block (Oostburg) 1.01.25. Mannen 7 km: 1. Pa trick de Boevre (Terneuzen) 23.43, 2, Er- win van de Broeke (Axel) 24.48, 3. Piet Hubregtse (Nieuwvliet) 26.24. Vrouwen 7 km: 1, Maycke Muller (Oostburg)31.35, 2. Christianne Vermorken (Nieuwvliet) 31.48, 3. Christa Becu (Oostburg) 32.36. Mannen 3.500 m: 1Dennis van de Broe ke (Axel) 14.12, 2. Klaus Bratht Nieuw vliet) 15.07, 3. Jack Luteijn (Oostburg) 15.21. Vrouwen 3.500 m: 1. Frederiek Versluis (Zuidzande) 13.15, 2. Kayleigh de Block (Oostburg) 14.58, 3. Astrid Fir- nich (Aken) 15.40. Jongens 1.500 m: 1. Mechiel Dierckx(Brugge)5.16,2. Sander Dobbelaere (Watervliet) 5.20, 3. Arins den Hollander (Oostburg) 5,42. Meisjes 1.500 m: 1. Nema Maenhout(Zuidzande) 6.29,2. Brett Manders (Oostburg) 6,40,3. Meiky Quataert (Aardenburg) 6.53. Jon gens 750 m: 1Claudio Dedapper (Eekloo 2.57,2. Jordy Lengeaar (Oostburg) 3.12, 3, Edwin Huigh (Oostburg) 3.13, Meisjes 750 m: 1. Cinja de Block (Oostburg) 3.03, 2. Bianca Luteijn (Oostburg) 3.10, 3. Kir- sten de Boevre (Breskens0 3.34. Sportprijsvragen Lucky Ten. Winnende getallen van dins dag 6juli: 2-6-10-15-16-21-25-27-28- 33-39-45-48-51-54-59-65-66-78-80. (onder voorbehoud) Tennis Gstaad. Mannen, 1,1 miljoen gulden. Eerste ronde: Kuerten (Bra/1) - Puerta (Arg) 6-4 6-4, Lapentti (Ecu) - Corretja (Spa/2) 4-3 opgave Corretja, Rosset (Zwi) - Rusedski (GBr/4) 7-6 6-7 6-2. Clinge. 11e Hans de Letter Sloebertoer nooi. HE B, kwartfinale: T. Huis-B. Yse baert 6-0 6-2. GD Cl, poule: Verstraeten- /Roctus-Versteeg/Henderickx 6-1 6-2. HE C2, 1e ronde: H. van de Voorde-D. de Schepper 1-6 7-5 7-5. HE C2 35, kwartfi nale: F. Lammens-S. Kruit 1-6 6-4 6-4. GD C2,1e ronde: Vlaeminck/De Letter-Haak- /Jacobs 7-6 0-6 6-4, Van Goethem/Ver- scheure-Kruit/Strooband 6-3 6-1. HE D1, 1e ronde: H. van Dorsselaar-P. van Heese 6-1 5-7 6-3, B. van Assche-F. Strooband 6- 1 2-6 7-5, A. Thoen-W. Dumez 7-6 4-6 6-4, P. Seghers-M. Triest 7-5 6-0, P. de Schep per-P. Boddaert 6-2 6-4, B. Verscheure-L. Diehl 6-1 6-2, B. van Remortel-D. van Puyvelde 6-3 6-4.2e ronde: P. Seghers-P. de Schepper 6-0 6-2. HE D1 35,1 e ronde: R. van de Berg-J. Hermes 6-0 6-1, J. Stam-W. de Roeck w.o. HE D1 50, Ie ron de: P. Vonk-R. Willaert 6-2 7-5. kwartfina le: R. van den Berg-F. Strooband 5-7 6-4 6-3. DE D1,1e ronde: C. Haak-W. Rodrigo 6-2 7-5, M. Lammens-K. Pijpelink6-3 6-4, L. Lensen-W. Kuyl 6-27-6. HD D1, leron- de:Triest/Everaert-De Regt/Tissink6-1 6- 3, Haak/De Block-Nanna/Boussen 6-3 6- 2. 2e ronde: Pincket/Bolsens-Vlaeminck- /Willaert 6-3 6-2. GD D1, 1e ronde: Van Damme/Bolsens-Vervaet/Neve 7-5 6-2, Fermont/Van der Heyden-Willaert/Na- varro 7-6 7-6, Haak/Bauwens-Ferket- /Claassens 6-7 6-2 7-5.2e ronde: Lensen- /Cleyman-Van Hoye/Van Hoye 6-2 6-2, Hermes/Van Krinkelen-Roelandt/Roe- landt 6-2 6-3. HE D2,1e ronde: E. Coenen- E. Mangnus 6-3 6-0, P. Drumont-B. Lock- efeer 6-4 6-4.2e ronde: D. Kuypers-J. van Laar 6-2 6-1DE D2,1 e ronde: S. de Witte- H. Hiel 6-0 6-1. kwartfinale: V. Selis-A. de Kesel 6-4 6-2. HD D2,1e ronde: Mulder- /De Roeck-Van der Ha/De Kesel 6-1 7-6, Spek/Brink-Raas/De Kraker 2-6 6-4 6-4. 2e ronde: Ringoot/Van Groenestijn- Maenhout/De Maagt 6-4 3-6 6-2. DD D2, kwartfinale: Van Cadsand/Franse-Mar- tens/Oomens 6-2 6-0. GD D2, 2e ronde: De Kesel/De Burger-Van Tatenhove/Van Groenestijn 6-1 6-2, Selis/Bracke-Ver- sprille/Vreugde 7-5 1-6 7-5, d'Hooghe/De Kerf-Raas/Raas 6-3 6-4. HE E, Ie ronde: A. van den Branden-D, Vlegels 6-0 6-0, F. Mariman-E. de Burger 5-7 7-5 6-4. Sluis. Belforttoernooi. HE B1, Ie ronde: P. Hendrikse-D. Blackman 6-4 6-1. kwart finale: T. Poppe-M. Leenhouwers 4-6 6-3 7-6, B. Gorthmanns-G. van Poecke w.o. HE B2, Ie ronde: M. Bouwman-P, Halder- mans 6-3 6-4, J. Deelen-G. van Poecke w.o. HE Cl, 1e ronde: R. Scherbeijn-R. Vervaet 6-4 6-4. HE C2, 1e ronde: R. Dhont-J. Bongers 6-1 6-2, S. Heising-K. Leenhouwers 6-2 7-6, G. Vervoort-D. Dui venbode 6-4 6-0. 2e ronde: M. de Jong- W. van Noord 6-4 4-6 6-2. DE C1,1e ron de: S. de Witte-A. Riemens 6-4 6-2. HDC1, 1e ronde: Duivenbode/Verheul- Bruyns/Reynders 6-3 7-5, Van Daele/Van Heelsbergen-Klooster/De Rijck 3-6 6-3 6- 2. DD C1, kwartfinale: Baas/De Coninck- Jansen/Rijden 7-5 6-7 6-3. HE D1,2e ron de: S. van Hulle-M. Henry 3-6 7-6 6-2, P. Standaert-K. de Jonge 6-1 6-1, B. van de Sande-N. Verheul 6-2 6-0, P. Tazelaar-G. Schram 7-5 6-4, D. van de Kerckhove-J. Baart 7-6 6-0, F. Yzerman-C. Burky 6-3 6- I. HE D2, Ie ronde: J. de Vreeze-T. Pro voost 6-4 2-6 6-12e ronde: M. Standaert- I. Focke 6-1 6-1. HE D35, 1e ronde: H. Reijnders-W. Verherbrugge 1-6 6-4 7-6. Kwartfinale: J. de Clerck-A. van Iwaar- den 3-6 6-2 6-2. DE D1,1e ronde: E. Frans- K. Ceulenaere 6-7 6-3 6-3. HD Dl,2e ron de: Van Hulle/De Vreeze-De Croock/Van Keulen 6-4 6-1, De Blander/Pintelon- Bouwman/Van der Hooft 7-6 6-0. kwartfi nale: Babylon/Lefever-Gijsel/Smits 6-3 6-2. Terneuzen. K3 Broomchemie jeugdtoer nooi. JE 12 jaar, poule: R. van Paridon-Y. Hulsebosch 6-3 6-4, G. Kist-Y. Hulse bosch 6-2 5-7 6-1, T. America-F. van der Ven 6-4 3-6 6-3, T. America-A. Wijden- 1 bosch 6-0 6-2, R. Lindenbergh-M. Broek- 1 hoff 6-4 6-4, R. Lindenbergh-P. Admiraal 6-06-3, R. van Ewijk-F. Tissink7-64-6 6-2, 1 M. Geijsman-R. van Ewijk 7-6 7-5, B. Rij- kenberg-R. van Wijngaarden 6-0 6-0, R. Sanders-R. van Wijngaarden 6-0 6-0, H. van Dil-M. Esser 6-0 6-0, B. van der Laar- M. Esser6-06-0, M. den Ridder-R. Broek huis 6-3 1-6 6-1, M. de Jong-M. den Rid der 6-4 6-3, M. de Beer-R. Mentink6-3 6-1, B. Meulenberg-M. de Beer 6-2 7-5. ME 12 jaar, poule: J. van Dalem-M. Krajicek 6-0 6-0, S. Herz-M. Krajicek6-0 6-0, N.Ong-L, Rutten 6-0 6-2, N. Ong-D. Kern 6-0 6-0, B. Schoofs-E. Lieveld 6-3 6-2, B. Schoofs-S. Pauwels 6-0 6-0, S. Potti-A. van Uhm 6-0 6-1, S. Potti-E. van Boekei 6-4 6-2, E. van Boekel-A. van Uhm 4-6 6-1 6-4, L. Nijhof- M. Mooi 6-1 6-2, L. Nijhof-M. Kok 1-6 6-4 7-6, M. Kok-M. Mooi 6-2 6-4, I. Kaars-B. Schijvenaars 6-0 6-4, I. Kaars-N. Huwaë 6-3 6-1, N. Huwaë-B. Schijvenaars 7-6 6- 3, G. Velasco-S. Gortemaker 7-6 6-3, G, Velasco-K. van Ginkel 7-5 6-3, K. van Gi n- kel-S. Gortemaker 6-2 6-4, N. Strijbis-A. Loth 6-3 6-2, N. Strijbis-M.Tervoert6-06- 0, A. Loth-M. Tervoert 6-0 6-0. Hulst. Luctor Belting Jeugdtoernooi. ME 9 jaar, poule: M. Martens-V. Hermans 6-0 6-0. ME 13 jaar, 1e ronde: F. van de Kie- boom-R. Acke 6-0 6-0, M. Tanis-L. van Houdt 6-1 6-2. ME 15 jaar, 1e ronde: I. Knegtel-N. Brandt 6-1 1-6 7-5, B. de We- ver-R. van Itegem 6-0 6-1V. Decroock-L. van Haren 6-0 6-0, J. Rogiers-J. Bulten 7- 5 6-2. ME 17 jaar, kwartfinale: L. Derksen- M. de Poorter 6-1 6-1, J. Verhaegen-L. Kindt 6-0 6-0. JE 9 jaar, poule: V. Bol-S. Everaert 6-0 6-4, V, Bol-P. van Jole 6-0 6- 2, K. de Rooy-D. van de Kieboom 6-0 6-0. JE 11 jaar, 1e ronde: Y. Maenhout-J. Thuye 6-1 6-0, D. Rottier-W. Sarneel 6-0 6-0. kwartfinale: D. de Maagt-N. van Mee le 6-0 6-1. JE 13 jaar, 1e ronde: M. Ver- eecken-Mariman 6-2 7-5. 2e ronde: J. Reichert-B. Luycks 6-0 6-0, D. Oude- naerdt-J. Campfens 6-0 6-0, P. van Looij- j Y. van Itegem 6-1 6-3. JE 15 jaar, 1e ron de: J. Reichert-J. Verstraete 6-1 6-0, B, Maas-T. Verhaeghe 6-2 6-3, S. van Vuur-1 en-S. Dauwe 6-0 6-0. 2e ronde: R. Kobus- sen-G. Martens 7-5 6-2, B. Dingenouts-B. van den Hende 6-2 6-1, K. Scholten-B. Mulder 6-1 6-1. JE 17 jaar, poule: J. Ing- hels-S. Aaldering 3-6 6-0 6-2, J. Inghels- D.Snippe 6-2 5-7 6-4. Wielrennen Westdorpe. Kermiscriterium. Elite en neo-amateurs: 1. Wilfried Bastiaanse (Hoogerheide), 2. Bart Mariën (Wouw), 3. Frangois Franse (Kwadendamme), 4. Theo Akkermans (Woensdrecht), 5. Pa trick van Passel (Sluiskil), 6. Mandoucas Honcaras (Lit), 7. Pirn van der Valk (Mid del harnis), 8. John Leijs (Standaarbuiten 9. Mario van Vlimmeren (Hoeven), 10. Danny Schaut (Sas van Gent), 11. Eric de Crom (Hoogerheide), 12. Björn Schilper- oord (Dordrecht), 13. Wilfred Geijs (Kwa dendamme), 14. Richard Slabbekoorn (Kapelle), 15.Twanden Braber (Fijnaart), 19. Johan van Schaik (Oost-Souburg), 20. Martin de Kok (Lewedorp), 21Michel de Koning (Hulst), 22. Mare Blok (Hein- kenszand), 24. Martin de Jaeger (West dorpe), 29. Frank Geensen (Philippine). Zeilen Deltaweek. IMS 1: Okami. IMS2: Pepaju. IMS3: 1. Soeticheyt. IMS 4: 1. Geintje, 2. Vivace. IMS 5: 1. Joker. Ongemeten: 1, Rrap, 2. Tincoya. RPB, VA: 1. De Water- graaf, 2, Anacomba, 3. Rietschoot. VB: 1. Vrouwe Hendrieka, 2. BU 17. VC: 1. Zin gende Walvis, 2. BU 104. ORC 3: 1. Den Druzigen. ORC 4:1. Janine. ORC 5:1. Litt le One, 2. Titan. ORC 6:1.Taipan, 2. Pad dy Baloo, 3. Flash/Beau Bateau. ORC7:1. Yammahoela, 2. Tamboera. ORC 8: 1. Alerte, 2. Wild at Heart. _woensdag H Atletiek Stratenloop Zoutelande. Afstand: 14 km. Eerste wedstrijd voor het PZC-straten- loopcircuit. Start: 19.30 uur. Locatie: Langstraat, Zoutelande. Inschrijven: clubhuis voetbalvereniging De Meeu wen, Westkapelseweg, Zoutelande. Skeeleren Ronde van Krabbendijke. 18.15 uur: C- klasse (2 ronden van 1km). 19.00 uur: B- klasse (8 ronden). 19.00 uur: A-klasse (15 ronden). 20.30 uur; cracks (30 minuten en 3 ronden). Start en finish: Dorpsstraat, Krabbendijke. Tennis 11e Hans de Letter Sloebertoernooi. Lo catie: tennispark Game'78, Clinge. Aan vang: 16.00 uur. 31e Belforttoernooi. Locatie: tennispark De Zwieper, Sluis. Aanvang: 8.30 uur. Luctor Belting jeugdtoernooi. Locatie: tennispark Hulster Ambacht, Hulst. Aan- i vang: 13.00 uur. K3 Broomchemie jeugdtoernooi. Loca tie: tennispark De Oude Vaart, Terneu zen. Aanvang: 9.00 uur. Zeilen Deltaweek. Yerseke-Wolphaartsdijk. Aanvang: 9.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 56