Bastiaanse overwint zijn twijfels Hoge klassering tweeling Nijpjes Concurrentie voor Van Moorsel Zeeuwse successen tijdens Delta week AI win Vermeulen verdedigt titel in stratenloopcircuit Sponsors akkoord met verhuizing profronde Brabander zet stijgende vorm om in klinkende munt in Westdorpe Oostkapelle in andere klasse Goed debuut voor Wiskerke uitslagen Olof van der Meulen wil verleden niet herkauwen agenda doorSven Remijnsen GOES - De organisatie van de Internationale Delta Profron de heeft gisteravond van de hoofdsponsors groen licht ge kregen om de wedstrijd te ver plaatsen naar het najaar. Als de nationale (KNWU) en interna tionale wielrenunie (UCI) ak koord gaan. wordt de enige Zeeuwse profkoers volgend jaar op zaterdag 2 september gehouden. „De vertegenwoordigers van Delta Nuts, CZ en de gemeente Middelburg vinden dat een vrij gunstige datum", aldus Ad Verbuig, de voorzitter van het organisatiecomité. „Van de UCI hebben wij inmiddels een brief ontvangen waarin wordt gevraagd om uitleg over de wijziging. De aanvraag is nog niet goedgekeurd, maar als on ze uitleg wordt geaccepteerd, verhulst de profronde van mei naar september." De Delta Profronde is op de voorlopige wedstrijdkalender voor het nieuwe seizoen inge deeld in het derde weekeinde van mei, zoals ook dit jaar het geval was. Omdat veel renners na het klassieke voorseizoen echter een periode van rust in bouwen, ondervindt de organi satie steeds meer moeite om een aantrekkelijk deelnemers veld aan de start te krijgen. Tij dens het eerste weekeinde van september heeft de profronde alleen concurrentie van de Ronde van Spanje. Omdat er begin september geen andere grote wedstrijden op het pro gramma staan, is het zeer waarschijnlijk dat de UCI ak koord gaat met de verhuizing van de Zeeuwse ronde. doorWim de Vos WESTDORPE - De routine won het gisteravond van de brutali teit in het Kermiscriterium van Westdorpe. Bart Marien, de brutale neo-amateur uit Wouw, leek met een schitterende solo in de laatste kilometers op weg naar een nieuwe overwinning, na zijn zege van vorige week in Sint Jansteen. Met nog drie ki lometer te rijden kwam de erva ren Wilfried Bastiaanse uit Hoogerheide echter langszij. De enerverende finale die daar op volgde, was er een om niet snel te vergeten. Bastiaanse probeerde een spurt te ontlopen maar Marien keek niet op tegen de gevestigde orde en counterde de aanval van zijn vluchtge- noot. In een spurt om van te smullen was Bastiaanse zijn veel jongere opponent echter alsnog te snel af. Het kon gisteravond niet op in Westdorpe. De organiserende Stichting Wielerpromotion Westdorpe prikkelde de renners door met een rijkgevulde pre- miepot te zwaaien. De coureurs reageerden daar op met een spetterende wedstrijd, die nooit stil kwam te liggen. Avontuur Verantwoordelijk daarvoor wa ren vooral Francois Franse en Patrick van Passel. Het Zeeuw se duo brak de wedstrijd al na een paar kilometer open door gezamenlijk op avontuur te gaan. Vooraf keek ik erg tegen de wedstrijd in Westdorpe op, na het zware weekeinde met de finale om de clubcompetitie. Toch kon ik erg gemakkelijk meekomen vanaf het begin van- de wedstrijd", aldus de renner uit Kwadendamme, die daarna bij elke ontsnappingspoging Wilfried Bastiaanse, Danny Schaut en Francois Franse (vlnr) voeren de kopgroep door de straten van Westdorpe. foto Charles Strijd was betrokken. Franse en Van Passel konden het echter niet houden tegen het aandringende peloton. Na hun mislukte vlucht was de rest van het peloton snel wakkergeschud. Vooral Wil fried Bastiaanse had in eerste instantie niet verwacht dat de twee Zeeuwen zich al zo snel met het spel gingen bemoeien, maar het spel om de duiten zorg de voor dat scenario. De Bra bander moest en zou vooraan meestrijden. Bastiaanse voelde dat hij opnieuw superbenen had, zoals ook afgelopen zater dag in Kruiningen, waar hij won. Bastiaanse: „Vorige week dins dag in Sint Jansteen lukte het van geen kant. Toen begon ik opnieuw aan mezelf te twijfe len, maar vorige week woens dag ging het plotseling veel beter en die vorm heb ik de de laatste dagen vast kunnen hou den." Bastiaanse won in West dorpe zijn derde koers in een week, na zijn overwinningen in Dinteloord (woensdag) en Krui ningen (zaterdag). De Braban der boekte gisteravond zijn zes de zege van het seizoen. Eerder was de coureur uit Hoogerheide ook al de beste in Kwadendam me en Yerseke. Levendig De winst in Westdorpe was on getwijfeld de mooiste van dit jaar, want die kwam er na een uiterst levendige wedstrijd. De beslissing viel toen een elftal renners aan de leiding kwam. Daarbij waren natuurlijk de Zeeuwen Franse en Van Passel, maar ook Danny Schaut uit Sas van Gent, die bijna een thuis wedstrijd reed en een sterke in druk achterliet. Ook Bastiaan se, Marien, Eric de Crom, Theo Akkermans en criteriumspecia list John Leijs maakten deel uit van de kopgroep, waarin erva ring en kwaliteit voldoende aanwezig waren. Er was nog een tiental kilometer te rijden toen Bart Mariën de zaak liet ontploffen. Met een vlijmscherpe demarrage spoot de neo-amateur uit Wouw bij zijn opponenten weg. Meteen nam hij zo'n twintig seconden voorsprong. Niemand ver wachtte nog dat er iemand in staat was om een passend ant woord te vinden. Dat kwam er echter wel van Wilfried Basti aanse, die in een paar kilometer het verschil overbrugde, even rust nam en bij het ingaan van de laatste ronde probeerde Ma riën te verschalken. Het lukte niet en daarom moest Bastiaan se gokken op zijn sprint. Die liet hem niet in de steek. door Peter Godrie YERSEKE - De Zeeuwse zeilers hebben gisteren tijdens de vijf de dag van de Deltaweek flink huisgehouden. In de wedstrijd tussen Sint Annaland en Yerse ke werden ze vier keer eerste en eenmaal derde. De meest spraakmakende race vond plaats in de IMS 5-klasse. De wedstrijd werd gewonnen door Godfried Boshuizen, die met zijn boot Joker als enige in de juiste baan bleef. De zeiler uit Kats diende na de race een klacht in bij de protestcommis sie van de Deltaweek, omdat de andere deelnemers in de ver keerde baan hadden gevaren. Na beraad van de protestcom missie kreeg Boshuizen het ge lijk aan zijn zijde. De commissie oordeelde dat het startschip wel degelij k het goede baannummer had getoond aan de zeilers, zo dat ze wisten in welke baan ze moesten blijven. Moeizaam Drie andere Zeeuwse boten hadden geen protesten nodig om zich te verzekeren van de overwinning. Goesenaar Kees Meijer werd in de IMS 2-klasse eerste, Jan Bom uit Wissekerke deed dat in de ORC 3 en Thijs Zandee, ook uit Goes, was in de ongemeten klasse de beste. Mid delburger Henk van Z weeden werd derde in de ORC 6. De wedstrijd voor de verschil lende klassen tussen Sint Anna land en Yerseke kwam maar moeizaam op gang. Doordat er te weinig wind was, lagen de schepen zo'n twintig minuten, voor anker. Later op de dag trok de wind weer aan en werd hei- prima zeilweer. Vandaag start de Deltaweek in Yerseke en ligt de eindstreep in Wolphaartsdijk. OOSTKAPELLE - De voetbal sters van Oostkapelle komen volgend seizoen uit in de eerste ldasse B. De vrouwen waren door de KNVB aanvankelijk in gedeeld in de eerste klasse A Oostkapelle diende protest in tegen die indeling, omdat de za terdagclub door de wijziging lange reizen zou moeten maken, In de eerste klasse B ontmoet Oostkapelle komend seizoen al leen tegenstanders uit het wes ten van het land. door Lucien Roelandt KOOTWIJK - De amazones Chantal en Jessica Nijpjes le verden bij de Nederlandse NPC kampioenschappen een uitste kende prestatatie. De Middel burgse tweeling eindigde in Kootwijk respectievelijk op de vierde en de zevende plaats. Terwijl de andere deelnemers allen een eigen pony tot hun be schikking hadden, moesten de Middelburgse amazones samen van de diensten van de viervoe ter Flash gebruik maken. Ge zien de prestatie leverde dat niet al te grote problemen op, „We moesten beiden twee wedstrij den in de voorronde rijden. Daarin plaatsten we ons voor de finale. Dat betekende dat Flash zes proeven op twee dagen moest lopen. Je merkte dat hij tijdens de finale minder fris was. Maar desondanks werkte hij uitstekend mee. Flash is een - gouden beest en voor niemand te koop." HEERJANSDAM - Lorenzo Wiskerke kan op een uitstekend debuut in de klasse L springen teruzien. De ruiter uit Kruinin gen eindigde met Grace in een sterk bezet concours te Heer- jansdam op de vierde plaais, Zowel in het basisparcours als in de barrage liep de merrie een foutloos parcours. door SjaakSinke ZOUTELANDE - De straten- loop van Zoutelande over veer tien kilometer is de eerste wedstrijd voor het PZC-stra- tenloopcircuit. Van de topdrie van vorig jaar staat voorlopig alleen Alwin Vermeulen (AV'56) aan de start. Miquel van Tonge ren (Dynamica) werd toenter tijd tweede, gevolgd door Sepp Vermeulen (Scheldesport), maar beiden hebben zich nog niet ingeschreven. Onder de zestig voorinschrij vingen is Edwin de Leeuw (AV'56) een van de voornaamste atleten die het Vermeulen moei lijk kan maken. Na een langdu rige blessureperiode heeft hij de Senna-proces krijgt vervolg BOLOGNA - Het proces naar aanleiding van het ongeluk waarbij Formu- le-l-coureur Ayrton Sen na in 1994 stierf, krijgt op 19 november een vervolg. Openbaar aanklager Maurizio Passarini is in beroep gegaan tegen het vonnis dat een Italiaanse rechtbank eind 1997 wees. Daarbij werden Frank Williams, team baas van de renstal van Senna, en vijf andere ver dachten vrijgesproken. De Braziliaanse coureur kwam vij f j aar geleden tij - dens de Grote Prijs van San Marino om het leven. Volgens Passarini was een slechte las in de stuurko- lom van zijn Williams-Re nault de oorzaak daarvan. Passarini gaat alleen in beroep tegen de vrij spraak van Patrick Head, technisch directeur van Williams, en Adrian Ne- wey, ontwerper en nu in dienst van McLaren. In opdracht van dit tweetal zou aan de bolide van Senna zijn gesleuteld. Passarini eiste destijds een jaar voorwaardelijk tegen hen. Hij laat team baas Frank Williams bui ten schot, omdat die zich met commerciële zaken zou bezighouden. SID afgelopen wedstrijden laten zien op de weg terug te zijn. Bij de veteranen H40 is de win naar van vorig jaar Jan de Wilde (AV'56) wel van de partij, even als de nummer drie Wim Besuyen (Dynamica). Johan de Vlieger (Dynamica) zal onge twijfeld zijn terugkeer luister bij willen zetten met een hoge klassering. Pieter van Horssen (Dynamica) is favoriet bij de mannen H50. Karin Bastian (Dynamica), die vorig jaar alleen aan de wed strijden in Vlissingen en West- kapelle deelnam (en won), is bij deelname aan het hele circuit niet te kloppen bij de vrouwen senioren. Clubgenote Eva de Kraker (Dynamica) en Gabriela Schulz (AV'56) zijn in de run ning voor de overige ereplaat sen. De ereprijzen, zoals bekers en medailles, zijn dit jaar afge schaft. Hiervoor in de plaats zijn geldprijzen gekomen. Bo vendien krijgt elke winnaar per categorie 300 punten per wed strijd, denummer twee 299 pun ten, nummer drie 298 punten, enzovoorts. De drie beste resul taten bepalen de rangschikking in het eindklassement. De overige drie wedstrijden voor het PZC-stratenloopcir- cuit zijn op 14 juli in Domburg (10 km), 28 juliinWestkapelle(7 km), en op 4 augustus de Boule vardloop in Vlissingen (7 km). Technische leiding TOP in handen van trio ARNEMLHDEN - De techni sche leiding van de korfbalver eniging TOP uit Arnemuiden is vanaf komend seizoen in han den van John Dijke, Blaas de Ridder en Arie Schroevers. Het trio volgt Ko Crucq op, die naar Togo is verkast. Dijke, De Ridder en Schroevers zijn al jaren lid van TOP en speelden verschillende seizoe nen in de hoofdmacht. Dijke is enkele jaren coach geweest van TOP 2, terwijl De Ridder de af gelopen drie seizoenen trainer/ coach van Ondo is geweest, Dijke neemt in het nieuwe sei zoen bij TOP de coaching voor zijn rekening, Arie Schroevers zal het tweede begeleiden. Schroevers en De Ridder zullen de trainingen verzorgen. Buitenlandse topformaties aan de start in Ster van Walcheren doorSven Remijnsen KOUDEKERKE - De Neder landse wielerwedstrijden voor vrouwen worden dit seizoen overheerst door de Farm Frites-Hartol-formatie. In de driedaagse Ster van Walche ren, die morgen (donderdag) begint, zullen Leontien van Moorsel en haar ploeggenotes echter alle zeilen moeten bij zetten om de koers naar hun hand te kunnen zetten. Farm Frites-Hartol verschijnt met negen rensters aan de start in Koudekerke, met wereld kampioene tijdrijden Leon tien van Moorsel en sprintster Debby Mansveld als speer punten. De concurrentie zal moeten komen van de buiten landse teams die organisator Klaas Lenstra heeft weten te strikken. Lenstra verwacht vooral veel van The Greenery-Hawk. Die Duitse topformatie start in Walcheren niet alleen met de Russin Polkanova, die de Ster vorig jaar won, maar ook met Hanka Kupfernagel, de Duitse aanvoerster van de wereld ranglijst. De Nederlandse klimster Meike de Bruijn maakt eveneens deel uit van de ploeg. Ook het team van RSC Berlin reist naar Zeeland af. De nationale selectie van bondscoach Jean-Paul van Poppel ontbreekt evenals vo rig jaar in de Ster. In plaats daarvan doet de Nederlandse juniorenploeg van Monique Knol mee aan de driedaagse. De Nederlandse sponsorploeg van The Greenery is gebouwd rond kopvrouw Yvonne Bru- nen. Zeeland wordt vertegen woordigd door een tweetal rensters van wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen: Boukje Doedee uit Driewegen en Ka- De Duitse Hanka Kupfernagel, die vorig jaar derde werd op het WK tijdrijden in Valkenburg, is een van de favorieten voor de eindzege in de Ster van Walcheren. foto Ed Oudenaa rden/AN P rin de Krijger uit Biervliet. De Ster van Walcheren begint morgen met een rit over 89 ki lometer van Koudekerke naar Kortgene. De tweede etappe over 92 kilometer voert de ren sters vrijdag van Middelburg naar Vlissingen. Zaterdag morgen staat in Biggekerke een dertien kilometerlange in dividuele tijdrit op het pro gramma, terwijl de Ster van Walcheren 's middags wordt afgesloten met een rit die be gint en eindigt in Koudekerke. Atletiek van onze sportredactie SNEEK - Olof van der Meulen voelt er weinig voor om terug te komen op zijn beslissing te stop pen als volleybalinternational. De terugkeer van Peter Blangé, één van Van der Meulens oude Oranje-maten die vorige week nog een pleidooi hield voor het terughalen van oudgedienden, verandert daar niets aan. Blangé noemde vorige week drie spelers potentiële verster kingen voor het sukkelende Ne derlands volleybalteam: Henk- Jan Held, Martin van der Horst en Olof van der Meulen. De laatste voelt zich allerminst geroepen om op die verkapte uitnodiging in te gaan. „Het is niet waarschijnlijk dat ik terugkeer", zegt Van der Meu len stellig. „Dat Peter Blangé vraagt om onze terugkeer is lo gisch. Peter wil medailles win nen, hij wil het sterkste team in het veld hebben staan. Het maakt hem als pure professio nal niet uit met wie hij in het veld staat, als het maar een win nend team is." Voorlopig ziet Van der Meulen geen reden om zijn besluit om te stoppen te heroverwegen, Toon Gerbrands koos destijds voor Richard Schuil als kanon, waar door voor Van der Meulen een plaats op de bank resteerde. Schuil stond de laatste tijd gere geld door blessures buitenspel. Niettemin laat Van der Meulen de deurnaar Oranje op een kier tje staan. Het Nederlands team heeft voor hem vooral met ge voel te maken. „Als Gerbrands me belt, la at ik mijn gevoel spre ken en zeg ik 'ja' of 'nee'. Op dit moment zou het antwoord 'nee' zijn. Ik hoef niet zo nodig en als ik terugkeer moet dat in een team zijn dat goud kan halen. Voor minder doe ik het niet. En gesprekken met Gerbrands? Daar zit ik niet op te wachten. Drie praatsessies zoals met Pe ter Blangé, het verleden hele maal herkauwen? Kom nou. Het is simpel. Als ik er zin in hebdoe ik het en anders niet." GPD Tessenderlo (Bel). Wegwedstrijd over tien kilometer. Mannen: 1Van Hest (Ned 28.22, 2. Allaert (Bel) 28.33, 3. Nemeth (Bel) 28.46,4. Ruto (Ken) 28.49,5. Ligneel (Bel) 28.53, 6. Goegebeur (Bel) 29.06, 7. Versteeg (Ned) 29.15, 10. Gielen (Ned) 29.19. Vrouwen: 1. Renders (Bel) 31.23, 2. Sleegers (Bel) 32.30. Bridge Vlissingen. Zomeravondbridge. Resul taten vanaf 50 procent en hoger. Het echtpaar Dreessen scoorde het hoogste met een percentage van 70.83. A-lijn, 12 paren: dms. v. d. Laan/Visser 59.29, Ver- maat/Wondergem 58.93, mw. Engelen- /Scherp 56.43, Cattoir/Machielse 55.00, dms. van Belzen/Solleveld 52.86, dms. Hurkmans/v, d. Vinne 52.50, mw. van Leeuwen/van Dijk 52.14. B-lijn (niet ro ken), dubbele howell-8, eerste deel: echtpaar Dreessen 70.83, dms. van Eer- den/Pieters 57.74, echtpaar van Kempen 52.98; tweede deel: dms. van Rijn- /Lagaay 63.69, dms. van Boven/Schuur man 60.12, mw. Pol/van Leerdam 55.36, dms. Klaassen/v. d. Bos 53.57. C-lijn (niet roken), dubbele howell-8, eerste deel: dms. de Regt/Kuzee 61.31, dms. Jung- /Posno 57.14, dms. Dingemanse/Wijnen 52.98, mw. Vonk/Gooris 52.38; tweede deel: dms, Kramer/van Maaren 60.71, mw. Huisman/Beek 54,76, Zonnevylle- /Zuiderhof 53.57, dms. Roeling/Vries- man 52.98, dms. Ingenegeren/Wiesner 52.38, van Giezen/Veger 50.00. D-lijn (niet roken), dubbele howell-8, eerste deel: mw. Leynse/Schute 67.86, v. d. Kuijl/Daane 57.14, mw. van Dam/de Kor te 52.38, Duits/Krijnen 50.60, de Bree/v. d. Brink 50.00; tweede deel: Breedveld- /Rodermond en v. d. Plas/Heyt 63.69, dms. Meerman/Kloosterman 54.17. E- lijn (niet roken), 8 paren: echtpaar v. d. Wal 60.12, dms. Platzbeecker 54.17, van Huijgevoort/Verhagen 51.79. Sportprijsvragen Lucky Ten. Winnende getallen van dins dag 6juli: 2-6-10-15-16-21 -25-27 -28- 33-39-45-48-51-54-59-65-66-78-80. (onder voorbehoud) Tennis Gstaad. Mannen, 1,1 miljoen gulden. Eerste ronde: Kuerten (Bra/1) - Puerta (Arg) 6-4 6-4, Lapentti (Ecu) - Corretja (Spa/2) 4-3 opgave Corretja, Rosset (Zwi) - Rusedski (GBr/4) 7-6 6-7 6-2, Clavet (Spa/6) - Balcells (Spa) 5-7 6-1 7-6, John son (VSt) - Bastl (Zwi) 7-6 6-4, El Aynaoui (Mar) - Federer (Zwi) 6-2 6-3, Koubec (Oos)-Alami (Mar) 4-6 6-4 6-1. Newport. Mannen, 640.000 gulden. Eer ste ronde: Woodruff (VSt) - Wassen (Ned 6-3 6-2, Wessels (Ned) - Ran (Isr) 6-3 6-3, Sargsian (Arm/5) - Pretzsch (Dui) 7-6 2-6 6-4, Tieleman (Ita) - Ketoja (Fin) 6-3 6-4, Mirnyi (WRu) - Gimelstob (VSt/6) 6-3 7-6. Bastad. Mannen, 700.000 gulden. Eerste ronde: Tarango (VSt) - Hrbaty (Slw/1) 6-1 6-2, Ruud (Noo/2) - Ortegren (Zwe) 6-3 6- 2, Dosedel (Tsj) - Vicente (Spa/4) 5-7 7-5 6-2, Kulti (Zwe) - Kohlmann (Dui) 1-6 6-4 6-3, Marin (CRi) - Pescariu (Roe) 6-3 6-0, Gumy (Arg) - Sanguinetti (Ita) 6-2 6-1, Puentes (Spa) - Kroslak (Slw) 4-6 6-1 6-3, Alonso (Spa) - Diaz (Spa) 3-6 7-5 6-4, Blanco (Spa) - Timfjord (Zwe) 6-2 6-4. Voetbal Oefenwedstrijden. Gouda. ONA - Feye- noord 1-5 (1-3). Doelpunten Feyenoord: Kornejev, Rzasa, De Visser, Vos en eigen doelpunt ONA. Rijssen. Combinatieteam - Roda JC 1-23 (1-10). Doelpunten Roda JC: Torma 14, Van Houdt 2, Nygaard 2, Tchoutang 2, Luijpers, Peeters en Rudge. Hoogkeppel. Streekelftal - De Graaf schap 0-4 (0-2), Doelpunten: Nehoda 2, Ossama, Meerdink. Hoenderloo. Apeldoornse Boys - Ander- lecht0-8(0-4). 062137jul99 Pedro Juan Cabellero. Copa America. Groep A: Paraguay - Peru 1-0 (0-0). 88. Santa Cruz 1-0. Bolivia - Japan 1-1 (0-0), 53. Sanchez 1-0, 73. Lopes 1-1 (straf schop). Stand: 1. Paraguay 3-7,2. Peru 3- 6,3. Bolivia 3-2,4. Japan 3-1. Wielrennen Ronde van Italië voor vrouwen. Zevende etappe, tijdrit in Portomaggiore: 1Zabi- rova (Rus) 13 km in 16.31 (gem. 47,252, km/u), 2. Mazeikyte (Lit) 0.43,3. Somarri ba (Spa) 0.45,4. Poecinskaite (Lit) 0.49,5. Sundstedt (Fin) 0.50. Klassement: 1. So- marriba 18.09.37, 2. Boebnenkova (Rus) 0.34,3. Veronesi (SMa) 1.03, 4. Poecins kaite 2.51,5. Stiajkina (Oek) 4.06. Westdorpe. Kermiscriterium. Elite en neo-amateurs: 1. Wilfried Bastiaanse (Hoogerheide), 2. Bart Mariën (Wouw),3. Frangois Franse (Kwadendamme), 4. Theo Akkermans (Woensdrecht), 5. Pa trick van Passel (Sluiskil), 6. Mandoucas Honcaras (Lit), 7. Pirn van der Valk (Mid- delharni.s), 8. John Leijs (Standaarbuiten 9. Mario van Vlimmeren (Hoeven), 10, Danny Schaut (Sas van Gent), 11. Eric de Crom (Hoogerheide), 12. Bjórn Schilper- oord (Dordrecht), 13. Wilfred Geijs (Kwa dendamme), 14. Richard Slabbekoorn (Kapelle), 15.Twan den Braber (Fijnaart), 19. Johan van Schaik (Oost-Souburg), 20. Martin de Kok (Lewedorp), 21. Michel de Koning (Hulst), 22. Mare Blok (Hein- kenszand), 24. Martin de Jaeger (West dorpe), 29, Frank Geensen (Philippine). Zeilen Deltaweek. IMS 1: Okami. IMS2: Pepaju.' IMS3:1. Soeticheyt. IMS 4:1. Geintje, 2, Vivace. IMS 5: 1. Joker. Ongemeten: 1.! Rrap, 2. Tincoya. RPB, VA: 1. De Water- graaf, 2. Anacomba, 3. Rietschoot. VB: 1. Vrouwe Hendrieka, 2. BU 17. VC: 1. Zin: gende Walvis, 2. BU 104. ORC 3: 1. Den Druzigen.ORC4:1, Janine. ORC5:1. Litt le One, 2. Titan. ORC 6:1. Taipan, 2. Pad dy Baloo, 3. Flash/Beau Bateau. ORC7:1, Yammahoela, 2. Tamboera. ORC 8: 1. Alerte, 2. Wild at Heart. Helsinki. EK Star. Stand na 3 races: 1 Butzman/Peters (Dui) 10 punten, 2. Hoesch/Fendt (Dui) 15, 3. Hudson/Go- wers (GBr) 22,6. Neeleman/Schrier (Ned 26. Kopenhagen. WK Tornado. Stand na 4 races: 1. Hagara/Steinacher (Oos) 17, 2. Bundock/Forbes (Aus) 23,3. Hagara/Mo- ser (Oos) 31.4. Backes/Voiron (Fra) 32,5. Leon/Bauester (Spa) 40. woensdag— Atletiek Stratenloop Zoutelande. Afstand: 14 km.. Eerste wedstrijd voor het PZC-straten- loopcircuit. Start: 19,30 uur. Locatie; Langstraat, Zoutelande. Inschrijven: clubhuis voetbalvereniging De Meeu wen, Westkapelseweg, Zoutelande. Skeeleren Ronde van Krabbendijke. 18.15 uur: C- klasse (2 ronden van 1km). 19.00 uur: B- klasse (8 ronden). 19.00 uur: A-klasse (15 1 ronden). 20.30 uur: cracks (30 minuten en j 3 ronden). Start en finish: Dorpsstraat, Krabbendijke. Trimlopen Stratenloop Zoutelande. Afstand: 1 tot en met 4 ronden van 2,8 km. Start: 19.30, uur. Locatie: Langstraat, Zoutelande. In-, schrijven: clubhuis voetbalvereniging-, De Meeuwen, Westkapelseweg, Zoute lande. Zeilen Deltaweek. Yerseke-Wolphaartsdijk. Aanvang: 9.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 24