Mosseltoernooi heeft wind mee PZC Kwiek raakt twee basisspelers kwijt Schaker Stange beste jeugdspeler Stal-Boone maakt faam niet waar Van de Hoek en Tak beste voetvolleyers toernooi Renesse Drukte van belang op Bruse Golfdagen sport .16 Hanny Kleppe eerste tennisfinaliste in Bruinisse Mark Boot blijft leider uitslagen agenda maandag 5 juli 1999 door Klaas Verspoor BRUINISSE - Op de zaterdag bleef de voorspelde donder en bliksem uit en slechts op de zon dagavond viel er vanaf acht uur wat regen. Kortom, veelal onbe zorgde gezichten op het Mossel- toernooi in Bruinisse. Ln het openingsweekeinde kende het tennisevenement geen tegen wind en werd een aantal fraaie partijen gespeeld. Zo ontmoette de kersverse club kampioen van de TV Duiveland, Hans-Jan Goedegebure, in de tweede ronde Chris Schoneman (LTC Zierikzee). Beide tennis sers hadden in het mannenenkel Cl in een schema van zestien spelers een bye gekregen voor ronde een. In een partij van ruim een uur ontpopte er zich een strijd tussen de doorzetter en de stylist. Goedegebure kwam in de eerste set op een 3-1-voorsprong", Schoneman kwam terug tot 3-2 en daarna liep de Nieuwerker- ker uit naar 5-2. Juist toen liet Schoneman zich van zijn sterk ste kant zien. „Ik moet het van mijn mentale kant hebben. Ik WEMELDINGE - Motorcrosser Mark Boot uit Burgh-Haamste- de eindigde zaterdag tweemaal op de tweede plaats bij de 60cc- wedstrijden van de districtsra ces in Wemeldinge. Daarmee behoudt de jeugdige crossers de leiding in het klassement. De 250/500cc werd beheerst door de Belg Victor Tiesters en Zierikzeeënaar Eric van der Wekken. In beide manches wist Van der Wekken kopstart te ne men, maar Tiesters liet zien dat hij al heel snel het technische circuit van Wemeldinge onder de knie had. In de eerste manche nam hij halfweg de leiding en stond die niet meer af. De tweede manche startte identiek, maar nu ver- remde Tiesters zich in een bocht en dat was voor Van der Wekken genoeg om toe te slaan en de overwinning te pakken. geef nooit op", meldde hij na dien. Toch kwam hij ondanks dat niet verder terug dan 5-4. Dat was de fase waarin en de eerlij kheid van Goedegebure bij dubieuze ballen en de sterke staaltjes tennis van beide spe lers een lust voor het oog waren. Het eerste setpoint werd door Goedegebure benut en met 6-4 won hij de set. De tweede set zette Goedegebu re zijn goede spel door. In een mum van tijd stond hij 3-0 voor en opnieuw kwam de vechters mentaliteit van Schoneman bo ven. Twee keer werd de service van zijn tegenstander doorbro ken en tussendoor behield Schoneman zijn eigen opslag- beurt: 3-3. Cruciaal De zevende game was cruciaal. Op de tweede service van Scho neman viel Goedegebure tel kens aan en dat bracht hem de break naar 4-3. De 35-jarige speler van TV Duiveland be hield daarna zijn eigen opslag en kwam in de laatste game van de partij op een 15-40 voor sprong. Schoneman (32) hield daarna de eer aan zichzelf want met een dubbele fout maakte hij eigenhandig een eind aan de partij. „Hans-Jah had iets meer ritme. Hij was wat vaster. Net na de competitie heb ik spit gekre gen", verontschuldigde de ver liezer zich. Goedegebure lijkt in vorm om ook de halve finale te kunnen winnen in de Cl. „De laatste weken gaat het inder daad lekker maar ik zie het wel. Ik zit bij Dennis Stevense in het schema en heb nog nooit tegen hem gespeeld." Kansen In het mannenenkel BI versloeg Michel de Vlieger uit Zierikzee Peter Coppoolse. Coppoolse, die een thuiswedstrijd speelde, ver loor in twee sets maar kreeg ge durende de partij wel een aantal kansen om de partij een andere wending te geven. In de tiebreak van de eerste set kreeg hij twee ballen om uit te serveren maar toch ging de winst in de tiebreak naar De Vlieger. In de tweede set stond de Bruenaar op een 3-1- voorspong maar kon dat geen goed vervolg geven. De Vlieger pakte zijn kansen en won met 6- 4 de tweede set. In het vrouwendubbel Dl gaat het als tweede geplaatste kop- door Ben Hameeteman RENESSE - Stampende Brazi liaanse beachmuziek. Zon, zee en overal zand. Een harde wind en veel strijd. Dat waren de in grediënten zaterdag van het eerste Strand Voetvolleytoer- nooi van SV Renesse. De gehele dag zetten twintig teams nabij Strandpaviljoen De Jutter hun beste beentje voor. Winnaar werd het tweetal Mischa van de Hoek en Robert Tak. Vanwege de positieve reacties van de deelnemers gaat het toernooi volgend jaar sowieso op herha ling. De zon heeft zijn gevoelige huid reeds behoorlijk te pakken ge had. De modieuze zonnebril moet zijn ogen tegen de koperen ploert beschermen. Het gele gerstenat glijdt gemakkelijk naar binnen. Nieuwerkerker Ronnie de Bruine heeft het dui delijk naar zijn zin. Samen met partner Oby Kikstra heeft De Bruine zich, zoals de meeste deelnemers overigens, voor de eerst keer in het voetvolley-ge beuren gestort. „Ik vind dit een leuk initiatief en zeker voor her haling vatbaar. En als' enige 'buitenlandse kroeg' hebben we het nog goed gedaan ook. Het is wel jammer van die harde wind, daardoor ben je duidelijk in het voordeel als je aan de kant van het strandpaviljoen kan serve ren", zegt De Bruine. Ook Erwin Theunisse, samen met Clement Rijnberg uitko mend voor het team Zeerust 1, vindt de wind teveel een spelbe paler. „Maar ook de ontvangst is heel moeilijk. Een extra handi cap natuurlijk is het zand, soms sta je gewoon helemaal vast. Toch krijg je er al doende wel een bepaalde handigheid in", laat hij weten. Mede-organisator Martin van Roon is een tevreden man. „De reacties tot nu toe zijn louter po sitief. Volgend jaar willen we daarom naar minstens veertig teams. De harde wind vandaag is zeker een tegenvaller. Daar door zie j e relatief weinig rally's wat het spelletje zo leuk kan maken." Finale Van Roon wist zaterdag samen met Dik Vergoes Houwens door te dringen tot de finale, waarin het duo Mischa van de Hoek/ Robert Tak wachtte. „Het is ei genlijk schandalig dat je als or ganisatie in de finale staat, pel Joke Vermeulen/Marianne Bakker door naar de laatste acht. In twee sets werd afgere kend met het duo Van de Vliet/ Molenaar. Ook Aniek Stevense en Ineke van den Houten, zij wonnen met 6-7 6-4 6-3 van Martina Duinhouwer en Esther Schot, gaan in dat schema ver der. In het vrouwenenkel D2 plaatste Hanny Kleppe zich als eerste voor een finale in het Mosseltoernooi. Eenvoudig zet te zij op zondag Els de Zeeuw opzij nadat die een dag eerder Karin de Munnik met 6-1 6-2 uitschakelde. In het mannendubbel B gingen Marcel van de Berge en Robert Kort van TC Westerschouwen met 7-6 6-2 ten onder tegen Piet Vreeke/Hans-Jan Goedegebure (TV Duiveland) en wonnen Pa trick Meuldijk en Wim Detting- meijer op routine (6-3 6-2) van Dennis Stevense en Jacco de Looff. Peter Godrie en Johnny Quaak maakten een eind aan de aspiraties van het Goesse/ St. Philipslandse koppel Raymond Booy en Marco van Herpen. Service In een eerste set, waarin over en weer vaak de service werd ge broken, ging het tot 4-4 gelijk op. Doordat daarna Booy's op slagbeurt door het Schouwen- Duivelandse duo Quaak/Godrie werd gebroken kon Godrie daarna serveren voor de set. Het eérste setpoint werd benut doordat Marco van Herpen een lob probeerde maar uitsloeg. In de tweede set kwamen Booy en Van Herpen nog wel met 2-1 voor maar langzamerhand trok Quaak/Godrie de partij naar. zich toen. Het werd 2-4 en 3-5 maar de tennissers van Ruucstoppelen knokten zich nog terug naar 5-5. Opnieuw was het Booy die op een beslis send moment zijn service niet kon behouden. En opnieuw slaagde Godrie: 7-5. maar ja, het is zo gelopen. Als je merkt dat het goed gaat, ga je er gewoon voor. Beide oudjes deden het nog goed. Van Roon en Vergoes Hou wens, beiden 40 jaar, wisten tot twee keer op matchpoint te ko men tegen de 'jonkies' Van de Hoek (26) en Tak (27). Laatstge noemden wisten de derde set evenwel met 15-17 winnend af te sluiten. In de eerste set was Van Roon/ Vergoes Houwens goed begon nen met een 8-15 zege. De twee de set was vervolgens voor Van de Hoek/Tak: 15-13. Beide teams maakten er een spannen de finale van. Tijdens de ver schillende oogstrelende rally's kreeg het viertal het enthousias te publiek zelfs op de spreek woordelijke banken. Veel strijd Even daarvoor was ook tijdens de verliezersfinale veel strijd geleverd. Team Dijkman (Ri chard Kind en John de Mey), winnaar van poule 4, behaalde hier ten koste van het duo Sport- en Recreatiecentrum Westerschouwen de derde plaats. Lesley Wolters van de verliezende ploeg keek terug op een amusant dagje aan strand. De manager van het sportcen trum in Burgh-Haamstede: „Het was leuk. Ik zit er zelfs aan te denken om dit gebeuren tij dens de wintermaanden indoor in Krayestein te gaan opzetten. Met zand erbij zal wel moeilijk worden, maar we moeten maar eens kijken." En over het verlo ren duel om de derde en vierde plaats: „Och, je staat natuurlijk al de hele dag op het strand. En er is ook een windvoordeel als je aan deze kant van het net speelt. Wat wel opviel, was dat het van af de halve finales pas echte wedstrijden werden. Samen met Robert-Jan (Kanters) had den we de afspraak dat hij de bal zou ontvangen en ik het moest afmaken. En dat ging hartstik ke goed." Het oudste team, bestaande uit Nico Kind en Jaap van de Hoek (samen 103 jaar), wist slechts één partijtje te winnen. Het en thousiasme had er evenwel niet onder geleden. „Het is jammer van die wind. want wij oudjes moeten het van onze techniek hebben. Toch vind ik niet dat we zijn weggespeeld", aldus Kind. „Nee zeker niet. Volgend jaar zijn we weer van de partij", zei een lachende Van de Hoek. René Tiggelman (rechts) greep dankzij zijn zege in de laatste ronde op Paul Koster de Open Middelburgse titel, foto Lex de Meester van onze sportredactie MIDDELBURG - Sven Stange uit Burgh-Haamstede is bij het Open Middelburgse Schaakkampioenschap als beste jeugdspe ler geëindigd. In de zevende en laatste ronde boekte een regle mentaire overwinning op Van Sluijs. Daardoor eindigde Stange op de gedeelde vijfde plaats met 4'A punt uit zeven partijen. Win naar werd René Tiggelman, die in de laatste ronde met zwart van Paul Koster. Tiggelman eindigde met zes punten, een halve punt meer dan Johan de Wolf. In de Ronde van Kruiningen gingen maar liefst 58 renners van start. foto Willem Mieras Wilfried Bastiaanse wint wielerronde van Kruiningen door Koen de Vries KRUININGEN - Ze zijn geliefd bij de wielercomités, ze worden verguisd door hun Nederlandse concurrenten. De me ningen over de renners uit de stal van Gentenaar Staf Boone mogen verdeeld zijn, waar ze aan de start verschijnen valt altijd wat te zien. Zoals afgelopen zater dag in de Ronde van Kruiningen, waar Boone een aantal renners uit zijn interna tionale wielerteam bij voorbaat tot favo riet uitriep. Zijn voorspellingen kwamen niet uit. Wilfried Bastiaanse uit Hooger- heide was in het veld met 58 renners met voorsprong het sterkst, Theo Akkermans uit Woensdrecht werd tweede en Arjan van Haaften uit Stavenisse derde. Boone had zaterdag zijn superster Kirk O'Bee thuisgelaten. De door veel profpoe- gen begeerde Amerikaan had keelklach- ten, zo wist de eigenaar van een viertal studentenhuizen. Maar geen nood. Tim Deckers, een Australiër met Nederlandse voorouders, zou wel eens een nieuwe ster aan het firmament kunnen zijn, wist Boone. Vier dagen eerder was hi] in Gent aangekomen. In Australië had hij de laat ste zestien races gewonnen. „Noteer die naam maar. Deckers, met ck in het mid den." Boone schudde nog een aantal namen uit zijn mouw. Die van Danny Hollingworth bijvoorbeeld en van Krisjan Snorrason, beiden net als Decker Australiër. En die van Litouwer Zudrunas Ragelskis niet te vergeten. „In de laatste vijf koersen drie keer tweede. Komt omdat zijn eindshot. niet best is." Ze komen uit alle windstre ken naar Gent en wonen in een kamer in een van Boones studentenhuizen. Zeeuw se wielercomités zijn er blij mee, want dankzij Boone wordt het vaak karige deelnemersveld lekker aangevuld. De ene wielrenner is voor een korte wiel- ervakantie naar Europa, een ander pro beert een profcontract te veroveren. Dat laatste lukt slechts weinigenmaar ze zijn er wel. Boone noemt ze op: Nathan Dahl- berg, Alex Steeda, Alan Peiper. Ja zelfs Greg Lemond heeft nog in een van zijn ka mers gebivakkeerd. „Maar dat was jam- mergenoeg maar twee dagen." Er was zaterdag maar één van 21 aanwe zige Boone-renners die zich echt in de kij ker reed. Dat was Arunas Bendravicius. Hij was attent toen de hyperactieve Arjan van Haaften al vroeg in de koers, in zijn ijver om de leidersprijs te winnen, een gaatje sloeg. De Litouwer sprong mee, net als Theo Akkermans. Even later reed Wil fried Bastiaanse naar het trio toe. Hoewel uit het peloton tal van impulsen kwamen om de vluchters te achterhalen, was de be slissende slag geslagen. Keihard Het tempo bij de leiders was zo hoog, dat de voorsprong alleen maar groeide. Daar achter was de koers keihard. Tal van ren ners sprongen weg uit het peloton, maar ze werden een voor een weer teruggepakt. Die strijdwijze zorgde voor vele uitval lers, en met nog zo'n twintig kilometer te gaan spatte het peloton in stukken uit el kaar. „Ik ben maar vroeg in de aanval ge gaan", vertelde Akkermans na afloop. „Die buitenlanders rijden de zaak klem. Ze werken veel te veel samen. Je kunt ze beter zo snel mogelijk kwijt zijn. Ik vind het geen goede zaak dat ze worden uitge nodigd." Wilfried Bastiaanse knikte in stemmend bij die woorden. Loftrompet Net toen de Belgische verzorgers de lof trompet over Bendravicius bliezen, moest hij de leiders laten gaan. Akkermans liet een gaatje vallen, de Litouwer nam niet over, Akkermans sprong uit het wiel en de enige buitenlander van de kopgroep was gezien. Hij kwam de man met de hamer op een verschrikkelijke manier tegen en fi nishte niet eens bij de eerste twintig. Het overgebleven trio ging strijden om de hoogste eer. Bastiaanse was van hen het sterkst. Met nog twee ronden te gaan sprong hij weg en liet zich niet meer ach terhalen. Akkermans werd tweede, de leeggestreden Van Haaften kon de achter volgers nog maar net voorblijven. Uiteindelijk eindigden slechts twee ren ners uit de Boone-stal bij de eerste tien. Snorrason, inderdaad genoemd als een van de beteren, werd vijfde, de Let Ra gelskis - ook voorspeld - werd tiende. En waar waren Decker en Hollingworth? Decker werd twaalfde. „Het was zijn eer ste koers in Europa en had waarschijnlijk nog last van de jet-lag", wist een verzor ger. Hollingworth finishte niet bij de eer ste twintig. door Peter Godrie BRUINISSE - De volleybal mannen van het Bruse Kwiek raken volgend seizoen twee ba sisspelers kwijt: Eelco van Len ten en Dirk-Michiel Roest. Van Lenten kan en wil het vol leybal niet langer combineren met zijn werk, terwijl Roest naar België verhuist, Hierdoor moet Kwiek op zoek naar ver sterking. Die is al gevonden in het tweede team. Waarschijn lijk zullen twee tot drie spelers worden overgeheveld en klaar gestoomd worden voor het eer ste mannenteam. Behalve het vertrek van Van Lenten en Roestblijft de selectie intact. Die bestaat nu uit Tonie en Erik van Breda, Michiel Dui- vendijk, Michiel Versaevel en René Giljam. Met deze selectie en de nieuwelingen voorspelt speler/trainer Tonie van Breda een moeilijk seizoen. Kwiek is volgens hem ingedeeld in de sterkste eerste klasse van het district. „Kwiek krijgt het best moei lijk", beaamt Van Breda. „We hebben het erover gehad en we zullen flink aan de bak moeten. Maar we mogen niet doemden ken en bij de pakken neerzitten omdat we weinig mensen heb ben en in een sterke poule zitten De afgelopen jaren hebben we steeds fluitend in de topdrie meegedraaid. Dus erin blijven moet kunnen." Naar de reden waarom Kwiek in de sterkste poule is ingedeeld, moet Van Breda gissen. Hij vermoedt dat het district de Bruse ploeg tot een van de betere eersteklassers rekent. „Maar ik had liever in een andere poule gezeten." Vrouwen De vrouwen van Kwiek komen net als afgelopen jaar uit in pou le A van de promotieklasse. Een blik op de indeling leert Kwiek- volleybalster Lidewij Vleugel dat het niveau van de ploegen ten opzichte van vorig seizoen gestegen is. Voor Kwiek zijn Sarto-Pellikaan 2, Ekspalvo 3 en Spirit nieuw. De rest is be kend uit voorgaande seizoenen. De ploeg van trainer Arjan Breeman begint na de zomer met een vrijwel compleet geble ven selectie aan de nieuwe com petitie. Alleen Marjo Arensman is op eigen verzoek teruggezet naar het tweede team van Kwiek. Henny van Liere is na een zwangerschap weer van de partij in Kwiek 1. Verder wil Breeman net als afgelopen sei- zoen jeugd inpassen. door Ben Hameeteman BRUINISSE - Ruim 400 golf- liefhebbers uit binnen- en bui tenland lieten zich tijdens de Bruse Golfdagen voor de zeven de keer in successie weer van hun beste kant zien. Vorige week donderdag, vrijdag en za terdag werden op de countrysite golfbaan Grevelingenhout on der ideale weersomstandighe den diverse wedstrijden afge werkt. De birdies maar ook bogeys waren niet van de lucht. Drie dagen lang was het een drukte van belang op en rond de fairways van golfbaan Greve lingenhout in Bruinisse. Geïn spireerd door de Visserij dagen, startte de golfvereniging zeven j a ar geleden met hun eigen Br u- se Golfdagen. „De gezelligheid staat bij het toernooi op de eer ste plaats", vertelt organisator Jan Gans. Donderdag werd een zoge naamde '3-ball stableford', met driekwart handicap, afgewerkt. Het beste resultaat hier werd bereikt door Hans Weiss. Hij be haalde 35 stableford punten. De tweede plaats was voor Annie Mastenbroek-Dijksman, met 34 punten. Het brons kwam in han den van burgemeesterszoon Florus Asselbergs; 33 punten. Vrijdag was het tijd voor een 'greensome stableford' wed strijd voor koppels. De eerste prijs hier werd weggehaald door het duo Bienich/Krumm. Op de tweede plaats finishte het duo Van Prooyen/Van Duin. Green keeper Harris, van Grevelin genhout, werd samen met zijn vrouw derde. Zaterdag, tenslotte, werd de fraaie countrysite golfbaan in beslag genomen door de deelne mers aan de '4-ball betterba/1' wedstrijd. Het echtpaar We\ss bleek hier met 50 punten de sterkste. Met vier punten min der werden Antoinette en Ton Pleij tweede. De derde stek was voor Rob en Tarj eet Winkelman. Zij sloegen 45 punten bijeen. Paardensport Vrouwenpolder. Dressuurwedstrijd LR en PC Oranjezon. Paarden klasse Z2: 1. Rafaela van den IJssel/Abdij's Gullit (Oranjezon) 194, 2. Jacqueline Walra- ven/Edelweis (Oranjezon) 193, 3. Mieke Evertse/Kokette (Paardebloem) 191. Z1: 1. Peter Klaasse/Kamiro (Walcheren) 180, 2. Mariska de Kroo/Dinandt K (Wal cheren) 178, 3. Lidia van Goudwaard/ Dandelions'Javona (N-Bev.) 172. M2: 1. Abi de Jonge/Westhoek's Kaiserstern (Scheldestad) 162, 2. Kim Leynse/lnter- mezzo (Gouwe Reyers) 157,3. Tessa Wil- debeest/Libertas (Weelr.) 155. Ml: 1. Ber- nadette Solleveld/lron Jack (Weelr.) 163, 2. Carola Paauwe/Lorenzo (Z-Bev.) 163, 3. Jolanda Verton/Karola (Paardebloem) 160. L (groep 1): 1. Jenny Voskens/Misty Brown (Tavenu) 181, 2. Annet Verstra- te/Londen (Weelr.) 173, 3. Deborah Ben- schop/Lacroix (Weelr.) 171. L (groep 2): 1. Marcelle de Kam/lrish Coffee (Oranje zon) 178, 2. Annet Hoondert/llasco (Weelr.) 162, 3. Agnes Offermans/Fastri (Walcheren) 162. B: 1. Dian van de Vel- de/NN (Scheldestad) 168,2. Esther Meij- ers/Mambo (Eenhoornr.) 165, 3. Maaike van der Male/Feline (Vroonr.) 164. Pony's klasse Z2:1. Jolanda Bevelander/ Power Shadow (Schouwse R.) 169, 2. El- ze Sophie Wiskerke/Wiskerke's Ratina (Z-Bev.) 162. M2: 1. Daniëlle Solleveld/ Queeny (Weelr.) 156, 2. Ingeborg van Zeele/Ducky (Zwinr.) 138. M1, cat. DE: 1. Linda Janssen/Muskisar (Weelr.) 171, 2. Inge de Feyter/Jistana (Kleppertjes) 162, 3. Melissa Ruissen/Le Papilion (Paarde bloem) 160. M1, cat. C: 1. Jacqueline Wisse/Oprah (Gouwe Reyers) 140.1, cat. DE: 1Tjarda van Loon/Valentijn (Gouwe Reyers) 174, 2. Chanthal Flipse/Tania (Weelr.) 174, 3. Evelien Cevaal/Almira (Gouwe Reyers) 166. L,cat. ABC: 1. Eveli en Schouten/Marly (Braanjenhoek) 163, 2. Wilama Salm/Jolly Jumper (Z-Bev.) 157. B, cat, DE: 1. Angelique Caron/Sur- prise (Oranjezon) 167, 2. Sabine Tarant Little Girl V (Zwinr.) 166,3. Eline van Bel- zen/Steffie (Walcheren) 164. B, cat. C: 1. MaritHuige/Christel (Weelr.) 150. Tweede proef. Paarden klasse Z2:1. Jac queline Walraven/ Edelweis 199, 2. Ra faela van den IJssel/Abdij's Gullit 195,3. Mascha Bustraan/lzalon (Z-Bev.) 194. Z1: 1. Peter Klaasse/Kamiro 187, 2. Mariska de Kroo/Dinandt K 185, 3. Margo Won- dergem/Huricane (Scheldestad) 169. M2: 1. Margreet Walraven/Jappeloupe (Oranjezon) 160,2. Mary Korsman/Mario (Westelijk Schouwen) 158,3. Tessa Wil- debeest/Libertas 157. M1i 1, Carola Paauwe/Lorenzo 162, 2. Heidi Poel/Ken- zo Weelr.) 160, 3. Martje Moerland/A- mera.it (Z-Bev.) 157. L (groep 1): 1. De borah Benschop/Lacroïx 160,2. Elna Rid- derbos/Castor (Sé-Ros) 160, 3. Dianne Wisse/Gherina (Scheldestad) 158. L (groep 2): 1. Annet Hoondert/llasco 166, 2. Marcelle de Kam/lrish Coffee 162, 3. Jan Noordhoek/Kortgene (Zwinr.) 162. B (groep 1): 1. Dian van de Velde/NN 171,2. Willy Provoost/Morentes (Vroonr.) 165, 3. Mariska de Kroo/Matador K163. Pony's klasse Z2: 1. Elze Sophie Wis kerke/Wiskerke's Ratina (Z-Bev.) 201, 2. Jolanda Bevelander/Power Shadow 188. M2: 1. Daniëlle Solleveld/Queeny 170, 2. Ingebog van Zeele/Ducky 147. M1, cat. DE: 1. Inge de Feyter/Jistana (Klep pertjes) 161, 2. Marjolein Puijpe Offem Artemis (Walcheren) 160, 3. Melissa Ruissen/Le Papillon (Paardebloem) 158. M1, cat. C: 1. Jacqueline Wisse/Oprah 147. L, cat. DE: 1. Evelien Cevaal/Almira Gouwe Reyers) 168, 2. Jessica van Belzen/Samantha (Walcheren) 165, 3. Marloes de Visser/Everest Forever (Oranjezon) 162. L, cat. ABC: 1. Evelien Schouten/Marly 159,2. Wilma Salm/Jol ly Jumper (Z-Bev.) 156. B, cat. DE: 1. An gelique Caron/Surprise (Oranjezon) 166, 2. Marlon Savat/ Duchesse (Zwinr.) 163, 3. Cynthia Wabeke.Anette (Paarde bloem) 157. B, cat. C: 1. Marit Huige- /Christel 150. Tennis Bruinisse. Negentiende Mosseltoer nooi. HED2. Eerste ronde: Wim Fontey- ne-Peter Wehrmeyer 6-3 6-2, Michel Schoenmaekers-Marcel Jumelet 5-7 7-5 7-6. HDD2. Eerste ronde: Volmer/ Wandel-Smits/Klink 6-4 6-1. Tweede ronde: Vonderstein/Ruthmann - Jonge- jan/Koster 5-7 6-3 6-3. DED2. Eerste ronde: Els de Zeeuw-Karin de Munnik 6-1 6-2. Kwartfinale: Hanny Kleppe-Els de Zeeuw 7-6 6-0. DDD2. Eerste ronde: Van Tuyl/Van Schendel-Meyer/Schot 6-2 6-2. GDD2. Eerste ronde: Stins/Van Dongen-Van Gemeren/Schiettekatte 6-3 4-6 6-3, De Waal/De Waal-Struijk/ Moerman 6-1 6-2. HED1. Eerste ronde: Michel Holm-Hans van der Werf 6-1 6-2, Marcel Markus-Michel Visser 6-1 6-0, Harold Steiner-Jan de Ronde 6-4 6-4, Han Muller-Wesley Goud 6-2 6-3, Martijn Luyendijk-Martin Verspoor 6-0 6-0, Leon Weeda-Ronnie de Waal 7-6 6-4. HDD1. Eerste ronde: Van der Vliet/ De Wit-Verspoor/Jumelet 6-4 6-2, 1 Schoneman/Rutgers-Monkau/Benthin 7-6 6-1, Spek/Markus-Doeleman/Sloot- maaker 6-2 6-4, DDD1. Eerste ronde: Scheermeyer/Coppoolse-Koopmans/ Van Herpen 6-3 7-5. Tweede ronde: Ste- vense/Van den Houten-Duinhou wer/Schot 6-7 6-46-3, Vermeulen/Bakk er-Van de Vliet/Molenaar 6-4 6-3. GDD1. Eerste ronde: Buys/Buys - Wes terhuis/Westerhuis 6-3 6-1. HEC2. Eer ste ronde: Jan-Pierre Fleurbaay-Hans Bouma 6-1 6-2, Dennis van den Oude- n-Andre de Waal 6-0 6-4, Wim Mulders- -Ad den Engelsman 4-6 6-1 6-3, Kees Stouten-Daan Bezuyen 7-5 6-3. Twee de ronde: Johan van Urk-Matthijs Steen- poorte 6-0 6-7 6-2. Jan-Cees van de Stigchel-Wim Mulders 6-1 6-4. HDC2. Eerste ronde: De Klerk/Passchier - Moer- man/Delfgaauw 6-0 6-4. DDC2. Tweede ronde: Verwijs/Van Dijke-Stuut/Marijs 6-3 6-3. GDC2. Eerste ronde: Schonber- ger/Van Kluyen-Both/Kamp 6-1 6-4. HEC1. Eerste ronde: Patrick Meuldijk- Jan-Cees van de Stigchel 6-2 0-6 6-4, Robert Kort-Mark Lodewijk 2-6 6-1 7-6. Tweede ronde: Hans-Jan Goedege- bure-Chris Schoneman 6-4 6-3 DDC1. Den Ouden/Kouwenberg-Schoutens/ Van der Wekken 7-5 7-6. HEB. Tweede ronde: Michel de Vlieger-Peter Coppool se 7-6 6-4. HDB. Eerste ronde, Quaak/Godrie-Booy/Van Herpen 6-4 7-5, Goedegebure/Vreeke - Kort/Van de Berge 7-6 6-2. Kwartfin.: Meuldijk/ Det- tingmeijer-Stevense/De Looff 6-3 6-2. maandag_ Bridge Zomermiddagdrive. Locatie: dorpshuis De Schutse in Burgh-Haamstede (aan- vang: 13.30 uur). Schaken Zomercompetitie. Vijfde ronde. Organi- satie: schaakvereniging Zierikzee. Loca tie: UVV-gebouw in Zierikzee (aanvang: 19.45 uur). Tennis r Mosseltoernooi. Derde dag. Locatie: ten nispark LTC De Bru-tèn in Bruinisse (aan vang: 15.00 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 26