<S> COMMERCIËLE BINNENDIENST MEDEWERKER M/V NATIONAAL sche Unie APOTHEKERS ASSISTENTE Boehringer Ingelheim Van der Velde COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Gezocht voor nieuw feestcafé in Middelburg diverse barkeepers full- of parttime terrasmedewerkers glazenophalers interieurverzorgsters Uitvoerder Calculator/Werkvoorbereider Apotheek Ringeling PERSONEEL commit Bent u een professional met eigen initiatief? Bedrijfsarts (m/v) PERSONEEL SANITAIR/CENTRALE VERWARMING ZATERDAG 3 JULI 1999 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 47 Onze opdrachtgever, Boehringer Ingelheim bv te Alkmaar, is een dochteronderneming van het gelijknamige internationaal farmaceutisch concern met wereldwijd 24.000 medewerkers. De organisatie in Nederland telt ruim 100 medewerkers. Zij is actief op hét gebied van ontwikkeling en verkoop van innovatieve geneesmiddelen. Een constante hoge kwaliteit, betrouwbaarheid, deskundig advies en enthousiasme van de medewerkers staan borg voor een uitstekende reputatie in de markt. De afdeling zelfmedicatie biedt A-merken, waaronder een aantal marktleiders! Enkele bekende namen zijn Bisolvon, Dulcolax en Deoleen. Er is sprake van gezonde groei. Voor het rayon Zuid-West Nederland zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten. werving en selectie salesfuncties Postbus 140 5260 AC Vught (073) 65 65 755 Voor meer informatie en vacatures: www.velde.nl Boehringer Ingelheim zoekt een rayonmanager m/v Een zelfstandige functie! U bent verantwoordelijk voor de verkoop van de producten van Boehringer Ingelheim in uw rayon. U onderhoudt contacten met bestaande klanten, waaronder drogisten en apothekers. Tevens bewerkt u een nieuw marktsegment: consultatiebureaus. Als volwaardig gesprekspartner treedt u op als adviseur en voorziet u uw klanten van informatie over de producten. U kunt zich goed in hen verplaatsen en u denkt mee om de verkoop aan de consument te optimaliseren. Het opstellen van het rayonplan behoort ook tot uw takenpakket, zoals sterkte/zwakte analyses van het rayon en het formuleren van gerichte doelstellingen. Uiteraard bent u steeds alert met betrekking tot het verzamelen van markt- en klanteninformatie en u rapporteert aan de salesmanager. Het profiel? Een sterke persoonlijkheid met doorzettersmentaliteit en de wil om op lange termijn succesvol te zijn. U bent goed in onderhandelen, u bezit een natuurlijke overtuigingskracht en u vindt het leuk om cijfermatig te werken. U bent in staat zelfstandig en doelgericht te werken door middel van een klantgerichte en motiverende aanpak. U staat open voor de wensen van de klant en kunt hier adequaat op reageren. Een afgeronde relevante opleiding op HBO niveau is een vereiste. Uw leeftijd? Tussen de 25 en 35 jaar. U heeft een praktische en flexibele instelling en uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheden. Deze functie ziet u als een volgende stap in uw carrière. Interesse? Zoekt u een dynamische functie met (internationale) doorgroeimogelijkheden en opleidingsfaciliteiten? Plus een uitstekend saiaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan binnen 10 dagen uw brief, voorzien van C.V. naar nevenstaand adres, t.a.v. de heer mr. R. Janssens, o.v.v. referentienummer 80992. @D(s]s BoWo Office: Hoofdstraat 101, 4484 CD Kortgene (Holland) Mail: P.O. Box 12, 4484 ZG Kortgene (Holland) E-mail: public@standardglas.com Phone: Fax: (0)113 30 20 55 (0)113 30 18 42 (0)113 30 20 99 (0)113 30 13 28 Een dynamische, internationaal opererende handelsonderneming in vlakglas- producten vraagt in verband met uitbreiding van de organisatie een fulltime: Functie-inhoud - Het in teamverband organiseren, begeleiden en administreren van ver kooptransacties. - Frequent telefonisch contact onderhouden met leveranciers, afnemers en transporteurs. - Overige commerciële en administratieve werkzaamheden. Wat zoeken wij: - HBO werk- en denkniveau door opleiding en/of ervaring. - Leeftijd: 24 tot 35 jaar. - Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling - Beheersing van de moderne talen. I.v.m. onze activiteiten in Latijns-Ameri- ka is beheersing van de Spaanse taal in woord en geschrift vereist. Kennis van de Portugese taal is een pre. - Ervaring in het werken met Windows en Office97. - Flexibiliteit en accuratesse. Wat bieden wij: - Een afwisselende en uitdagende functie in een jong en enthousiast team. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan: Standard Glas B.V., Postbus 12, 4484 ZG KORTGENE of E-mail adres: public@standardglas.com C,A£vg Ben je in voor een feestje en ieder weekend beschikbaar? Dan zijn wij op zoek naar jou. Bel voor info 06-22993248 Voor sollicitatie schrijf je naar: Café Nationaal Middelburg p.a. Beatrixlaan 48, 4461 PN Goes Bouwbedrijf Rijk werd in 1962 opgericht. Anno 1999 vindt u ons op het bedrijventerrein "De Nóordzak" in Heinkens- zcind. Op dit moment telt ons bedrijf 45 vaste medewerkers. Wij zijn actiefin de woning- en utiliteitsbouw. Daar naast verbouwen en renoveren wij bestaande woningen en kantoren. Alle benodigde specia listen en know-how heb ben wij in eigen huis. Naast de bouwactivitei ten beschikken wij over een eigen Doeland- Bouwmarkt. Het beleid voor de komende jaren is gericht op een gesta ge groei binnen alle sectoren. Voor onze nieuwbouwprojecten hebben wij plaats voor een als bouwplaatsmanager nieuwbouwprojecten Als uitvoerder vormt u als bouwplaatsmanager een team met projectlei der en werkvoorbereider. U bent verantwoordelijk voor de totale uit voering van de bouwprojecten en geeft leiding aan het aanwezige per soneel. U bewaakt de productie en voortgang en u bent kwaliteitsbe wust. Een goede uitvoering van het arbo-beleid behoort vanzelfspre kend tot uw taak. U beschikt bij voorkeur over een opleiding op MTS-niveau en heeft re levante werkervaring in een soortgelijke functie. U houdt van uw vak en bent in staat uw mensen uitstekend te motiveren en heeft een colle giale werkhouding. Tevens zijn wij op zoek naar een r als plan voorbereider voor nieuwbouwprojecten U bent betrokken bij ontwikkelingstrajecten van bouwprojecten, bepa ling van bouwmethodieken en kostenaspecten. U calculeert offerteaan- vragen, verzorgt inschrijfbegrotingen, offreert meer- en minderwerken en initieert en bereidt de organisatie van de bouw voor. Met opdracht gevers overlegt u aangaande begrotingen en alternatieven voor meer- en minderwerken. U beoordeelt aanbiedingen van leveranciers en onder aannemers. U beschikt bij voorkeur over een opleiding op HTS-niveau en heeft re levante werkervaring in een soortgelijke functie. U bent in staat zelf standig te werken, u heeft goede communicatieve eigenschappen en U heeft een collegiale werkhouding. Bouwbedrijf Rijk biedt u goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. goede opleidingsfaciliteiten en bovenal een plezierige werk omgeving met enthousiaste collega's. U sollicitatie kunt u richten aan Bouwbedrijf Rijk b.v., t.a.v. Dhr. P. L. Rijk, Postbus 390. 4460 AT Goes. Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met Dhr. P. L. Rijk, telefoonnummer 0113-56 15 93. BOUWBEDRIJF RIJKbv Lange Delft 133 4331 AM Middelburg vraagt voor 36 uur per week. Sollicitaties richten aan: dhr. D. E. Vos, inl. tel. 0118-612538. ARBO Dan moet u eens met Commit Arbo praten. Bij ons zijn nieuwe ideeën en inzichten meer dan welkom. Vooral als ze bijdragen aan het verbeteren van arbozorg in Nederland. Dal kan dus verder gaan dan arbeidsomstandigheden binnen één bedrijf. We geven u de kans uw kennis en ervaring in te zetten om hele bedrijfstakken gezonder te maken. Dat is watje noemt een stevige uitdaging waarvoor wij een initiatiefrijke professional zoeken: Vanuit de vestiging Breda voor de regio Zeeland/Zeeuws Vlaanderen Als bedrijfsarts maakt u deel uit van een multidisciplinair team. U adviseert werkgevers over het verzuim- en arbobeleid en ondersteunt hen bij het realiseren van een gezonde bedrijfsvoering. Als bedrijfsarts bent u eindverantwoordelijk voor de verzuimbegeleiding van werknemers. Bij voorkeur heeft u enkele jaren ervaring als bedrijfsarts bij een arbodienst of bent u een ervaren arts die een bewuste keuze maakt voor een loopbaan als bedrijfsarts. U heeft een klantgerichte instelling en een gezonde dosis enthousiasme. Indien u nog niet geregistreerd bent, bieden wij u de mogelijkheid om, bij gebleken geschiktheid, de opleiding tot bedrijfsarts te volgen. Heeft u belangstelling? Stuur dan een brief met C.V. naar Commit Arbo t.a.v. de heer R.E. Bos, Adviseur P&O, Postbus 207, 3454 ZL De Meern. Wilt u meer informatie, dan kunt u met de heer Bos contact opnemen, telefoon 030 - 669 13 15. Commit Arbo haalt het beste uit mensen. Verstegen Van der Hoek en Lengton is een accountantskantoor met vestigingen te Middelburg en Dordrecht, waar ruim 70 personen werkzaam zijn. Op ons kantoor in Middelburg hebben wij, ter uitbreiding van ons huidige team van 10 medewerkers, dringend behoefte aan een fulltime ervarert salarisadministrateur (m/v) een zelfstandig werker, voor wie financiële administratie en OB-aangiftes ook geen probleem betekenen en die, in het vak gepokt en gemazeld, iemand is waar we op 'kunnen rekenen'. VërstegenWn der Hoek en Lengton Accountants en Belastingadviseurs Trefwoorden voor deze functie zijn: ervaring - zelfstandigheid - teamwerker Sollicitaties binnen 3 weken t.a.v. de directie van: Verstegen Van der Hoek en Lengton Lange Noordstraat 37, Postbus 215 4330 AE Middelburg Voor ons verkoopkantoor Middelburg zijn wij voor de afdeling Sanitair en Centrale Verwarming op zoek naar een Commerciële binnendienst medewerker. De verkoopwerkzaamheden omvatten het gehele San./CV-assortiment. Ten behoeve van de verkoopactiviteiten, adviseert en informeert u onze relaties. In onze organisatie met korte lijnen werkt u nauw samen met uw collega's van de binnen- en buitendienst. Gevraagd wordt: Een LTS-opleiding of een vergelijkbare opleiding c.q. werkervaring. Goede contactuele en commerciële eigen schappen. Een marktgericht denken gecombineerd met een praktische instelling en twee rechterhanden. Een kwalitatief en resultaatgerichte instelling. Bereidheid om te worden opgeleid tot artikelspecialist. Meer informatie over de functie en het bedrijf kunt u verkrijgen bij de heer L. van Driel, 0118-65 72 57. Voor algemene bedrijfsinformatie kunt u terecht op onze website: http:/www.technischeunie.com. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen zenden aan: Technische Unie B.V. T.a.v. L. van Driel Arnesteinweg 65, 4338 PD Middelburg Technische Unie is een landelijke groothandel voor de professionele installateur van elektrotechnische, sanitaire en verwarmingstechnische materialen en voor de elektrotechnische detailhandel. Technische Unie levert ook aan zelfinstallerende bedrijven en overheid. Door het hele land heeft Technische Unie 35 verkoopkantoren. Distributiecentra in Alphen a^d Rijn, Stnjen en het Centraal Kantoor in Amstelveen. An 0TCA company.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 47