mm die verder wil Schipper Accountants Adviseur Financiële Planning m/v Fiscalist m/v OAZ Advies 4 HOOFDOPERATORS (m/v) TECHNICUS E&l (m/v) 2 TECHNICI MECHANISCH ONDERHOUD (m/v) IWee muskusratten- bestrijders m/v X Waterschap Zeeuwse Eilanden 38 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 3 JULI 1999, ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS GOES-TERNEUZEN-THOLEN-VUSSINGEN-MIDDELHARNISZIERIKZEE-OUD-BEIJERLAND Schipper Accountants is met 180 medewerkers en 7 vestigingen één van de toonaangevende accountants- en belastingadvieskantoren in Zuidwest Nederland. Binnen de organisatie is er een intensieve samenwerking tussen accountants, belastingadviseurs, juristen en organisatie-adviseurs. Door deze samenwerking van specialisten kan adequaat worden ingespeeld op nieuwe ontwikkelingen en kan een optimale dienstverlening worden aangeboden: brede deskundigheid onder één dak. Financiële planning is binnen dé financiële advieswereld niet meer weg te denken. Daarom zijn wij op zoek naar een "een zwaargewicht met visie die verder wil" Waar ligt d'e uitdaging? In deze zeer afwisselende functie krijgt u de gelegenheid om uw vakkennis eens flink de vrije loop te laten. U wordt mede verantwoor delijk voor het verder uitbouwen van de afdeling Financiële Planning, samen met één van de fiscale vennoten. Binnen het beleid van Schipper Accountants, doch verder geheel zelfstandig kunt u deze discipline vorm geven. In grote lijnen adviseert u op het gebied van persoonlijke financiële planning (in de meest brede zin) en treedt u namens cliënten op als gesprekspartner bij externe financiële instellingen. Uw werkgebied hierbij omvat geheel Zuidwest Nederland. Wat is daar voor nodig? Onze voorkeur gaat uit naar iemand die vooral kennis heeft op het gebied van pensioenen en (levens)verzekeringen. Uiteraard in combinatie met een uitstekend cijfermatig inzicht. Dit zou aanvullend kunnen werken met onze al zeer professionele fiscale afdeling. In ieder geval is noodzakelijk: een afgeronde opleiding op minimaal HBO-niveau, zoals bijvoorbeeld HEO, Bedrijfseconomie, Econometrie, Rechten, NIVRA of een actuariële studierichting; een aanvullende opleiding tot financieel planner of de bereidheid deze te volgen; minimaal drie jaar ervaring in een adviesfunctie in de commerciële richting; een analytisch vermogen en een. uitstekend cijfermatig inzicht; kennis van automatisering (er wordt gewerkt met Afin) zelfstandig kunnen werken/plannen/organiseren binnen het gegeven beleidsplan; een klantgerichte, commerciële, sociaal vaardige en initiatiefrijke persoonlijkheid. Verder zoeken wij een zwaargewicht op het gebied van de fiscaliteit, in de functie van "een ervaren professional" Deze functie houdt in: Samen met 10 andere specialisten adviseert u onze cliënten in het Midden- en Kleinbedrijf op fiscaal gebied. Ervaren fiscalisten bepalen mede het gezicht van onze organisatie en breiden de fiscale adviespraktijk verder uit. Afhankelijk van ervaring en woonplaats zijn er plaatsingsmogelijkheden op verschillende vestigingen. Wij vragen het volgende: minimaal 3 jaar relevante ervaring in een vergelijkbare functie, bijvoorbeeld bij een belastingadvieskantoor en/of overheid; deelspecialisme strekt tot aanbeveling; affiniteit met het MKB; een klantgerichte en sociaal vaardige persoonlijkheid. Voor beide functies kunnen wij het volgende bieden: veelzijdige en verantwoordelijke functies; een prettige werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief; interessante doorgroeimogelijkheden; goede arbeidsvoorwaarden. Heeft u de capaciteiten en de ambitie om door te groeien en bent u geïnteresseerd? Dan horen wij graag zo spoedig mogelijk van u! Informatie en sollicitatie Bent u geïnteresseerd in één van deze uitdagende functies, richt dan uw brief met c.v. binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie aan OAZAfMes, ter attentie van afdeling Werving Selectie, Postbus 8, 4460 AA Goes. Nadere informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de heer drs. L.P.A. Cleiren FB of de heer mr. J.J. Rutjes FB, telefoon: 0113-239400. iREDE DESKUNDIGHEID ONDER ÉÉN DAK! UIBEiDSSEI 0 0 1 HYDRO AGR! SLUISKIL B.V. is een van de groot ste en modernste pro ducenten van stikstof meststoffen ter wereld. Onze fabrieken zijn gevestigd in het Zeeuws-Vlaamse Sluis kil, aan hef kanaal Gent- Temeuzen. Met circa 720 medewerkers produceren wij jaarlijks ongeveer -3,5 miljoen ton stikstof meststoffen. Onze maatschappij maakt deel uit van het Noorse internationale concern Norsk Hydro. In de sector van de kunst meststoffen is Norsk Hydro wereldleider. De belangen van de 17 productie-eenheden en andere kunstmest- activÊteiten binnen Europa worden gecoördineerd door Hydra Agri Europe, gevestigd in Brussel. Internet: http://www.Hydrb.com In Sluiskil hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Binnen onze produktie afdelingen zullen zij verantwoordelijk zijn voor de volgende taken: - het bedienen, controleren en bijsturen van het produktieproces; - het controleren van de installatie en apparatuur op basis van de meet- en regelinstrumenten; - het controleren van de doorlopende kwaliteit van het produkt; - het toezicht houden op de naleving van veiligheids- en milieuvoorschriften. Voor deze functies verwachten wij van de kandidaten: - een MTS of VAPRO C opleiding richting procestechniek; - bereidheid om in vijfploegendienst te werken (volcontinu); - leidinggevende capaciteiten. Binnen onze onderhoudsafdeling Electriciteit en Instrumentatie zal hij verantwoordelijk.zijn voor de volgende taken: - het testen, onderhouden, herstellen van meet- en regelsystemen van produktieprocessen; - het controleren en testen van beveiligingen zowel elektrisch als procestechnisch; - het verhelpen van storingen in meet- en regelsystemen; - het toezicht houden op de naleving van veiligheids- en milieuvoorschriften. Deze wérkzaamheden worden uitgevoerd in de produktieafdelingen en in de werkplaats. Voor deze functie verwachten wij van de kandidaten: - een MTS opleiding richting Electro, Meet Regeltechniek; - flexibiliteit om in te vallen in continudienst; - veilig en ordelijk werk. Binnen onze onderhoudsafdeling Werktuigbouwkunde zullen zij verantwoordelijk zijn voor de volgende taken: - het controleren, onderhouden, herstellen van installaties en apparatuur; - het verhelpen van storingen; - verrichten van periodieke inspecties van de procesinstallaties; - het toezicht houden op de naleving van veiligheids- en milieuvoorschriften; Deze werkzaamheden worden uitgevoerd in de produktieafdelingen en in de werkplaats. Voor deze functies verwachten wij van de kandidaten: - een MTS opleiding richting Werktuigbouwkunde; - de flexibiliteit om gedurende projecten in afwijkend dienstrooster te werken; - veilig en ordelijk werk. Voor alle kandidaten geldt dat ze beschikken over kennis van de Engelse taal, goede contactuele eigenschappen en teamgeest bezitten. Wij bieden een moderne en dynamische werkomgeving, een gevarieerde baan, een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Hydro Agri Sluiskil B.V. t.a.v. R. Raes, Personeelschef, Postbus 2, 4540 AA Sluiskil (tel.: 0115-474347) Waterschap Zeeuwse Eilanden voert haar taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofdkantoor Is gevestigd in Goes. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met bijna 400 medewerkers voor degelijke waterkeringen, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, een optimaal peil beheer, een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en zuivering van het afvalwater. De ambtelijke organisatie bestaat uit vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van deze organisatie staat de secre taris. Binnen waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een werkomgeving nagestreefd waarin voor alle medewerkers sprake Is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijkheid en een differentiatie In de beloning. Functie-informatie De muskusrattenbestrijder voert de werk zaamheden uit onder de functionele leiding van de rayonambtenaar. De opleiding tot muskusrattenbestrijder duurt ongeveer zes maanden en vindt plaats onder leiding van de rayonambtenaar, eventueel bijgestaan door andere bestrijders. De muskusrattenbestrijder heeft o.m. de vol gende taken: -opsporen en bestrijden van muskusratten; -plaatsen, leeghalen en onderhouden van vangmiddelen; -ter plekke begraven en/of verantwoord afvoeren van kadavers; -ontwikkelen, vervaardigen en repareren van vac.nrs. 99/8 en 9 Beide functies zijn vacant bij de afdeling Muskusrattenbestrijding van de sector Wegen. De afdeling heeft als taak het bestrijden van muskusratten in de gehele provincie Zeeland. De afdeling staat onder leiding van een afdelingshoofd en is opgedeeld in dertien vanggebieden, te weten zes gebieden boven de Westerschelde en zeven gebie den beneden de Westerschelde. Het totale gebied wordt gecoördineerd door een rayonambtenaar. vangmiddelen en het onderhouden van materialen ten behoeve van de bestrijdings- taak; -bijhouden van ontwikkelingen op het gebied van landinrichting en natuurbescherming; -bijhouden van en rapporteren aan de rayon- ambtenaar van de vangstgegevens en de bestede uren; -verstrekken van gegevens uit het vangge bied m.b.t. populatiewaarnemingen; -afhandelen van klachten/meldingen van ingelanden en deze informeren over de ondernomen acties. Functie-eisen -opleiding op LBO-niveau (technisch of agra risch); -een praktisch Inzicht in- en aantoonba re belangstelling voor de natuur; -bekendheid met de werkzaamheden in het kader van faunabeheer van land- en tuinbouw en van het beheer en onderhoud van dijken en waterlo pen; -goede contactuele eigenschappen; -zelfstandig en klantgericht kunnen werken; -goede lichamelijke conditie; -in bezit van rijbewijs B of BE; -woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het (vang)gebied westelijk Zeeuws Vlaanderen. Algemeen Salariëring vindt plaats in aanloopniveau 3 (min. Z.656,- en max. f 3.637,- bruto per maand) en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het functieniveau is schaal 4 (min. 2.711,- en max. f 3.834,- bruto per maand). Verder kent het waterschap de overige bij de overheid gebruikelijke rechtspositierege lingen, toegespitst op de sec tor waterschappen. Het waterschap is aangesloten bij de interprovinciale ziektekostenregeling (IZR). j Waterschap Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren èn de persoon van de medewerker. Dit beleid draagt ertoe bij dat waardering voor het werk (onder meer) tot uitdrukking komt in het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Informatie Informatie over de functie kan tijdens kan tooruren worden ingewonnen bij het afde lingshoofd Muskusrattenbestrijding, de heer M.C. Geuze (telefoon 0113-241354) of de heer P. Maljaars, plaatsvervangend afde lingshoofd (telefoon 0113-241389). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen (ien dagen na verschijning van dit blad, richten aan: De secretaris van waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 114, 4460 AC Goes, onder vermelding van het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de enveloppe. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allocht onen in zijn personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en wordt ook niet geho noreerd. ^■1 Prachtige stranden, verrassende vergezichten en pittoreske oude haVëntjes. Ingeklemd tussen de Oosterschelde en het Veerse Meer vormt Noord-Beveland een toeristische trëkpleister van formaat. Waar elk jaar tienduizenden mensen genieten van de vele mogelijkheden - met name in de watersport - die dit voormalige eiland biedt. Als Rabobank Noord-Beveland bedienen wij dan ook een zeer geva rieerde klantenkring. Van inwoners en de vele toeristische bedrijven rot her grote aantal binnen- en bui tenlandse vakantiegangers dat zich hier elk jaar voor korte of langere tijd vestigt. Kortom, een dyna misch en afwisselend werkterrein voor dë talentvolle MBO'ers en HBO'ers die we zoeken. Cliëntadviseur Als cliëntadviseur merk je het dagelijks; iedere klant is anders. Of het nu gaat om sparen, betalen, lenen of verzekeren. De kunst is om al die verschillende klanten te helpen bij het maken van de beste financiële keuzes. Daarvoor moet je snel contact kunnen leggen, goed kunnen luisteren en je in de klant kunnen verplaatsen. Maar ook over commerciële feeling beschikken. Zodat je kansen in een vroeg stadium signaleert, ook al liggen ze buiten je eigen productpakket. Vakkennis kun je ontwikkelen door gerichte studies te volgen. Om zo snel uit te groeien tot allround adviseur, een uitstekende basis voor een loopbaan binnen de Rabobank. Met een HBO-opleiding, ambitie en een commerciële instelling maak je bij ons een goede start. Als medewerker Cliëntenservice bepaal je voor een flink deel het beeld dat particuliere klanten van ons hebben. Je bent voor klanten het eerste telefonische aanspreekpunt. Wat betekent dat jij vaak degene bent die de adviseurs, gevraagd en ongevraagd, op commerciële kansen wijst. Bovendien geef je ondersteuning aan een aantal cliëntadviseurs, onder meer bij de administratieve afhandeling van zaken en het op touw zetten van commerciële acties. Interessant werk dus voor een echte team player die het bankwezen goed wil leren kennen. Je hebt een MBO-opleiding en de bereidheid flink te investeren in je verdere loopbaan. Interesse? Voor meer informatie over de functie van cliëntadviseur kun je contact opnemen met de heer M.A. Goedhart, hoofd Particulieren. Informatie over de functie van medewerker Cliëntenservice kun je krijgen van de heer J.B.A. Biondina, onderdirecteur. Beiden zijn bereikbaar op telefoonnummer (0113) 37 25 55. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Noord-Beveland, ter attentie van de Directie, Postbus 3, 4493 ZG Kamperland. Geef je ambitie toekomst Rabobank Noord-Beveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 38