PERSONEEL PERSONEELj Roante| U bent er als het nodig is. Sales Representative DE CQQQD verkoopleider wapeningsstaal arbeidskft Bureau Rijkse Partners Belastingadviseurs JUNIOR BELASTINGADVISEUR Accounfanls-en Adviesgroep Rijkse die met een ambitieus bedrijf meegroeit Mercuri urval m ROOZEN VAN HOOF wy advies, werving en selectie. RECENTELIJK AFGESTUDEERDE HTS- en MTS'ERS M/V 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 26 JUNI 1999 Voor ons kantoor in Bergen op Zoom zoeken wij een Medewerker ondersteuning m/v HBO'er met belangstelling voor economische aspecten gezondheidszorg (17 uur per week) In deze brede functie krijgt u vooral te maken met de organisatorische en economische aspecten van de gezondheidszorg. Een belangrijke taak is het ondersteunen van de Partner in Zorg bij het relatiebeheer met ziekenhuizen, laboratoria en ambulancediensten in de regio's West-Brabant en Zeeland. U overlegt met deze instellingen en ondersteunt de Partner in Zorg bij de onder handelingen over overeenkomsten, tarieven, zorgvernieuwingsprojecten e.d. Zonodig neemt u zelf ook deel aan dit overleg. Verder bent u betrokken bij de ontwikkeling van regionale zorgplannen en de procedurele afwikkeling van tariefovereenkomsten en beoordeelt u productievoorstellen, projecten e.d. op basis van wet- en regelgeving. Wij vragen een afgeronde HBO-opleiding in een economische richting en belangstelling voor de organisatorische en economische aspecten van de gezondheidszorg. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, doorzettingsvermogen en creativiteit. Verder bent u accuraat en kunt u goed in teamverband werken. Wij bieden u een uitdagende en veelzijdige functie, in een veranderende organisatie waar respect voor deskundigheid van anderen en collegialiteit centraal staan. Vanuit Zorgverzekeraars Nederland krijgt u de mogelijkheid een uitstekend opleidingsprogramma te volgen. Verder kunt u rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Salarisindicatie bij een fulltime dienstverband bedraagt 72.000,00 bruto per jaar. voortdurend in beweging, ik/ij onze platte organisatie •rs. Zij vinden bij VGZ een nog en een collegiale werk- Voor meer informaue kunt u contact opnemen met de heer H. van Laer, manager Zip. telefoon 013 - S83 62 39. of met de heer M. van den Broek. Parmer in Zorg. telefoon 0164 - 28 34 65. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum viiae kunt u binnen Zorgverzekeraar twee weken richten aan Zorgverzekeraar VGZ. i.a.v de heer H van Gils, |-*'«- 11 r personeelsfunctionaris. Postbus 200, 5000 AE Tilburg. L.X'' 'i VGZ. Wij zijn er als het nodig is. BEDRIJFSARTS Voor een relatie zijn wij op zoek naar een bedrijfsarts. U bent afgestudeerd arts. Registratie als bedrijfsarts is een pre. Als bedrijfsarts adviseert u bedrijven, signaleert u problemen vroegtijdig, biedt u verzuimbegeleiding, houdt u spreek uur, werkt u aan preventie en voert u risico-inventarisaties en -evaluaties uit. Meer informatie bij Isabella Goeree, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. Vacaturenummer 26561-99. HORECA-MEDEWERKERS Op zoek naar werk in de horeca? Voor diverse horeca-gelegenheden in de regio zoeken we nog gemotiveerde medewerkers. Er zijn vacatures voor zowel de keuken als de bediening. Ben je flexibel inzetbaar en weet je van aanpakken, kom dan langs of bel. Meer informatie bij Rianne Franken, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. SPUITER Voor een spuiterij in de omgeving van Goes, die voornamelijk opdrachten heeft van industrie en meubelbedrijven, zoeken wij spuiters en poedercoaters. Het betreft fulltime werk. Het werk start zo spoedig mogelijk. Bij gebleken geschiktheid volgt een vast dienstverband. Heeft u ervaring als spuiter, reageer dan direct. Meer in formatie bij Els Drost, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 26630-99. PRODUCTIEMEDEWERKERS Voor een aantal bedrijven in Middelburg en omgeving kunnen wij mensen gebrui ken die van aanpakken weten en produc tiewerk en/of montagewerk willen verrichten. Het betreft werk voor de vakantieperiode en werk voor langere tijd. Meer informatie bij Isabella Goeree, Arbeidsbureau Middelburg, tel. 0118-683400. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar. Buitenruststraat 6 4337 EH Middelburg Postbus 325 4330 AH Middelburg Telefoon 0118-678900 Telefax 0118-638838 Van de Spiegelstraat 12 4461 LL Goes Postbus 2257 4460 MG Goes Telefoon 0113-215670 Telefax 0113-215818 Torenstraat 15 4353 AA Serooskerke Postbus 6 4353 ZG Serooskerke Telefoon 0118-592610 Telefax 0118-591325 Voor de hoofdvestiging in Middelburg zijn wij voor de fis cale praktijk op zoek naar een: De werkzaamheden bestaan met name uit het ondersteu nen en voorbereiden van advieswerkzaamheden voor zo wel bedrijven als particulieren en het samenstellen van fiscale aangiften. Opleiding op HEAO-, danwel VWO-niveau en enige werk ervaring op het vakgebied is een pre. Accountants- en Adviesgroep Rijkse biedt een informele werksfeer met ruimte voor eigen initiatief, een gevarieer de cliëntenkring en goede carrièreperspectieven. De Rijkse groep is een organisatie die gespecialiseerd is in alle disciplines op het terrein van accountancy en belastingadvisering. Vanuit drie vestigingen in midden Zeeland, Middelburg, Goes en Serooskerke (W) zijn wij actief voor vele cliënten, waaronder vrije beroepsbeoefenaren, ondernemers van het midden- en kleinbedrijf, agrarische bedrijven, industrieën en de non-profit sector. Onze kracht is onze regionale binding, waardoor wij lokaal goed zijn ingevoerd. De betrokkenheid van onze deskundige medewerkers garandeert een persoonlijke en gedegen belangenbehartiging. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u vóór 6 juli a.s. sturen naar Accountants- en Adviesgroep Rijkse, ter attentie van de heer J. J. Houmes RA, Postbus 325, 4330 AH Middelburg. Flexibel in kanfoorinrichfing en kantoormachines Roantex is een allround kantoorinrichter met 20 medewerk(st)ers. Vanuit Etten-Leur, waar ook de showroom gevestigd is, levert het bedrijf kantoormeubelen, kantoormachines, supplies en automatïseringsoplossingen voor een breed scala aan klanten. Roantex staat voor kwaliteit en mag dan ook een groot aantal A-merken tot haar productenpakket rekenen. Sinds haar ontstaan, zo'n 20 jaar geleden, is Roantex door het leveren van deze kwaliteit, een uitstekende service en door grote flexibiliteit con stant gegroeid en zo uitgegroeid tot marktleider in haar segment in de regio met een uitstekende reputatie. De markt biedt nog volop mogelijkheden tot verdere groei. Om deze groei te realiseren zijn we, namens Roantex, op zoek naar een (m/v) De functie: Door een gedegen inwerkprogramma leer je het productenpakket van Roantex kennen waarna je verantwoor delijk wordt voor de verkoop van de kantoormeubelen en kantoormachines. Geheel zelfstandig bewerk je de markt en ben je omzet verantwoordelijk. Je legt hiertoe contacten met zowel bestaande klanten als nieuwe klanten. Je verzorgt het gehele traject van acquisitie via offerte tot levering (vaak in projectvorm) en onderhoudt in het gehele proces en ook daarna de relatie met de klanten. Als vertegenwoordiger van Roantex sta je in voor kwaliteit en service en adviseer je de klant. Je maakt deel uit van het verkoopteam en rapporteert aan de verkoopleider. Roantex vraagt: - Een afgeronde HBO-opleiding. - Een aantal jaren ervaring in een commerciële buitendienstfunctie. - Een enthousiaste.persoon die meer wil dan alleen snel scoren. - Leeftijd rond de 30 jaar. Roantex biedt: - Een solide bedrijf met een uitstekende reputatie en kwalitatief hoogstaande producten. - Een jong en enthousiast team met een prima sfeer. - Professionele ondersteuning d.m.v. trainingen en middelen. - Een zelfstandige commerciële functie met uitstekende groeimogelijkheden. - Een goed salaris mede afhankelijk van resultaten en een volledig pakket secundaire arbeidsvoorwaarden inclusief een representatieve auto van de zaak. Wil jij verder doorgroeien in commercie? Stuur dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 160.90982Pz aan Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126, 4818 CP Breda. E-mail: sol.bre@mercuriurval.nl reda^^^^ Onze relatie, De Hoop Wapeningsstaal BV te Terneuzen, is een dochteronderneming van De Hoop Terneuzen BV, een bekende, internationaal opererende toeleverancier in de woning- en utiliteitsbouw, de weg- en waterbouw en de beton- en betonmortelindustrie. De Hoop Wapeningsstaal richt zich op de handel in en verwerking van wapeningsstaal en EPS pro ducten. De klanten, voornamelijk de bouwmaterialenhandel en aannemers, zitten verspreid door heel Nederland. De inkoop van materialen en grondstoffen gebeurt voornamelijk in Nederland, België en Duitsland. Kenmerkend voor het bedrijf is de sterke handelsgerichtheid, de alertheid op de (inter)nationale markt in al haar facetten en het grote belang dat men hecht aan langdurige en kwalitatief hoogwaardige klant- en leverancier-relaties. Wegens promotie van de huidige functionaris zoekt De Hoop Wapeningsstaal nu een alert en gedreven handelaar De functie Uw primaire taak in deze gecombineerde binnen/buiten- dienst-functie is het zelfstandig en prijsbewust handelen in wapeningsstaal, zowel aan de inkoop- als verkoopzijde. Daartoe onderhoudt u dagelijks veelvuldig contacten met leveranciers klanten en volgt u markt-relevante ontwik kelingen op de voet, om zodoende een compleet, helder en commercieel verantwoord beeld te hebben van de markt waarin u opereert. In uw dagelijkse taken op het gebied van inkoop, verkoop, administratie en logistiek wordt u onder steund dooreen ervaren medewerkster. Als relatiebeheerder gaat u regelmatig op bezoek bij klanten en leveranciers, en bezoekt u relevante beurzen en andere bijeenkomsten. U rapporteert wekelijks aan de manager Wapeningsstaal &EPS. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbur erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat U bent een jonge, enthousiaste handelaar pur-sang met een commerciële hbo-opleiding en een paar jaar werkervaring in een handelsomgeving, bij voorkeur in de bouwbranche. Uw geschiktheid voor deze functie blijkt uit het geduld, de snelheid en het prijsbewustzijn waarmee u de turbulente en onvoorspelbare (bouw)staalmarkt tegemoer treedt. U wilt een grote verantwoordelijkheid voor omzet, mensen en middelen dragen, om zodoende de vooraanstaande positie van De Hoop Wapeningsstaal te waarborgen voor de toe komst. Kennis van de Franse taal strekt tot aanbeveling. De Hoop Wapeningsstaal BV biedt u: - een commerciële spilfunctie met veel verantwoordelijkheid; - een hoogwaardig productassortiment; - de zekerheid van een internationaal georiënteerd, gerenom meerd handelsconcern; :n uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen Van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 42715004 JG in Tilburg. Bezoekadres: Charles Srulcmeijer- weg 19. E-mail: rvh.tilburg@worldonIine.nl Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Alfred de Weert: (013) 468 66 69- Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. www.rvh.nl TILBURG AMSTERDAM BRF.DA EINDHOVEN VHF.RTOGENBOSCH NIJMEGEN ROTTERDAM UTRECHT CONSULT De Iv-Groep is een onafhankelijk multidisciplinair ingenieursbureau (230 mede werkers) met vestigingen in Papendrecht, Hengelo, Assen, Leiden, Nieuwegein, Poznan (Polen) en Kuala Lumpur (Maleisië). De voornaamste activiteiten van het bureau bestaan uit het ontwerpen en con strueren van civiele, bouwkundige en werktuigbouwkundige constructies te land en ter zee. Voorts is Iv in toenemende mate actief in de sectoren technische in spectie en ruimtelijk meten. Voor ons kantoor in Papendrecht (150 medewerkers) komen we graag in contact met: afstudeerrichtingen: E&l piping werktuigbouw weg- en waterbouw civiele techniek geodesie die zich door middel van verdere opleiding (o.a. bij het HTI, SG en betonvereni- ging) willen bekwamen in hun vakgebied. Zelfs het behalen van een mastertitel behoort tot de mogelijkheden. Verdere bedrijfsinformatie vindt u op de website van Iv-Consult, http://www.iv-consult.nl Uw sollicitatie - met curriculum vitae - dient u binnen 14 dagen te richten aan de directie van Iv-Consult b.v., Postbus 1155, 3350 CD PAPENDRECHT Acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44