Wat groeit en bloeit en onze slager altijd weer boeit. Greenfields 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 26 JUNI 1999 .Duizendblad (Achillea millefolium) Watermunt Mentha aquatica Moerasrolklaver Lotus uliginosus) llmotheegras Phleum pratense) Distel Cirsium arvense) Wilde cichorei (Cichorium intybus) Kamille Matricaria recutita Het is wellicht 'n beetje raar, een slager die enthousiast wordt van moerasrolklaver, duizendblad en kamille. Maar dat komt; het zijn de plantjes die onze Greenfields runderen naar binnen grazen, En die runderen leveren nou eenmaal 't smakelijkste vlees dat er bestaat Die runderen hebben namelijk lekker de ruimte op de ouderwetse weilanden in Ierland. Tussen de verschillende gras soorten door groeit daar nog heel veel ander groen. Bij elke hap gras gaat er van dat lekkers mee naar binnen (behalve van de distel, want daar eet-ie wijselijk omheen). En die bijzondere plantjes op de Ierse weiden maken dat 't vlees veel malser en voller van smaak is. Overigens, laat u niet afschrikken door de vetadertjes die erdoorheen lopen. Die adertjes smelten tijdens het braden helemaal weg, maar maken intussen wel dat uw stukje vlees 't heerlijkste Is wat u ooit heeft geproefd. Dus de volgende keer dat u bij ons bent, graast u dan ook even langs onze slagerij? 01 Greenfields biefstuk, Cd Greenfields steak, Cd Greenfields rosbief, Cd Greenfields entrecote a la minute, Cd Greenfields rib-/runderlappen, Cd Greenfields magere runderlappen, mals en sappig vlees lekker voor op de grill mager en fijn van smaak smakelijk en snel gesneden van de rib heerlijk draadjesvlees 100 gram 3.49 100 gram 3.29 100 gram 2.95 100 gram 4.39 500 gram 10.49 500 gram 11.25 01 Servicelijn: 0800-0305 01 Site: www.ah nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 12