SPIRIT Arensman Machinepark opent nieuwe vestiging in W Lastechniek b.v. Roem van Yerseke Zeelan0Rqem Financieel Administratief Medewerk(st)er OPROEPKRACHTEN HUISHOUDING A: Logistiek medewerker B: Magazijnmedewerker Executie verkoop arensman Arensman doet er nog een schep bovenop...! ZATERDAG 26 JUNI 1999 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 11 Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuwen in kweek en productiemethoden, producten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkelverwerkende bedrijven in Europa. "Zeeland's Roem" en "Roem van Yerseke" zijn onze A-merken. Ons klantenbestand bestaat voor het grootste gedeelte uit Europese retailformules, traditione le visgroothandelaars en horecaleveranciers. Op dit moment hebben wij een vacature voor de functie van: De functie Als financieel administratief medewerk(st)er verzorgt u een deel van de financiële administratie binnen Roem van Yerseke. De werkzaamheden Debiteurenbeheer alsmede bewaking Grootboekadministratie Het gedeeltelijk verzorgen van de crediteurenadministratie De functie-eisen Minimaal MEAO-BA/MBA Bekendheid met Exact 7.0 Word en Excel Kennis van de Engelse en Duitse taal Men dient te beschikken over communicatieve vaardigheden. De procedure Wij bieden u een afwisselende baan in een bedrijf dat volop in beweging is. Dit gaat gepaard met een prima salaris en dito secundaire arbeids voorwaarden. Heeft ii interesse? Stuur dan binnen 10 dagen uw schriftelijke reactie naar: Roem van Yerseke B.V. t.a.v. Mevrouw W. Utermark Postbus 25 4400 AA Yerseke Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer H. C. Hoogerland, Financieel Directeur, tel. (0113) 577733. |f Wagenvoorde Arnesteinweg 63, 4338 PD Middelburg, Tel.: 0118-613923 is op zoek naar een TECHNISCH/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Ter ondersteuning van de bïnnenverkoop Wij vragen: middelbaar opleidingsniveau commerciële instelling computerervaring lastechnische kennis (praktijkervaring is een pre) prima telefoonstem een teamwerker Wij bieden: een functie met ruime taakstelling en groei mogelijkheden prima salaris bij volwaardig functioneren functiegerichte opleidingsmogelijkheden - Psychologische test behoort tot de selectieprocedure Uw handgeschreven sollicitatie kunt u richten aan: Wagenvoorde Lastechniek b.v. T.a.v. Dhr. H. Sprong Postbus 8066 4330 EB MIDDELBURG Administratief medewerker Een groenvoorzieningbedrijf op Schouwen-Duiveland is op zoek naar een administratief medewerker. U ver zorgt de correspondentie, verwerkt de uren en staat cliënten te woord aan de telefoon en balie. U heeft een mbo-diploma, administratieve werkervaring en u bent flexibel ingesteld. Vanaf begin augustus werkt u full time en vanaf december krijgt u een parttime contract voor 16 uur per week op donderdag en vrijdag. Informatie bij Petra Koopman, (0111) 41 57 33, Start Uitzendbureau, Nieuwe Haven 147, Zierikzee. Datatypiste Een hulpverlenende instantie in Zierikzee zoekt een datatypiste. U verwerkt voornamelijk trajectdossiers in Word documenten en tekstbestanden. U heeft een goede typevaardigheid en u heeft kennis van o.a. Word. U heeft ervaring in een soortgelijke functie en u bent fulltime beschikbaar voor een periode van ongeveer vier weken. Informatie bij Petra Koopman, (0111) 41 57 33, Start Uitzendbureau, Nieuwe Haven 147, Zierikzee. Medewerker houtafdeling Een producent van prefab producten voor de bouw gevestigd in Goes zoekt een medewerker houtafde ling. Op de afdeling kort u balken en planken af en assisteert u bij het zagen van platen. Als houtbewer ker kunt u tevens op andere afdelingen ingezet wor den. U heeft een relevante opleiding/ervaring, u bent woonachtig in Goes of omgeving en u bent flexibel ingesteld. Het betreft een fulltime functie voor langere tijd. Informatie bij Mark Slotboom, (0113) 23 02 57, Start Uitzendbureau, Kolveniershof 33, Goes. Machinemonteur Een bedrijf actief in de machinebouw gevestigd in Goes is op zoek naar een machinemonteur. Als monteur op de afdeling montage bouwt u onderde len in, brengt u plaatwerk aan en voert u diverse andere werkzaamheden uit met betrekking tot de machinebouw. U heeft bij voorkeur MTS-motor- voertuigentechniek of een gelijkwaardige opleiding, u heeft ervaring in de machinebouw en u kunt zelfstan dig werken. Dit is een functie voor langere tijd en een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Informatie bij Mark Slotboom, (0113) 23 02 57, Start Uitzendbureau, Kolveniershof 33, Goes. Kijk voor meer vacatures op onze internetsite: www.start.nl. Constructiebankwerker Een constructiebedrijf in Middelburg zoekt een gemotiveerde constructiebankwerker/Co2 lasser. De werkzaamheden zijn in de werkplaats en bestaan o.a. uit tekeningen lezen, zelfstandig onderdelen samenstellen en Co2 lassen U heeft ervaring als constructiebankwerker/Co2 lasser en u kunt geheel zelfstandig werken. Deze fulltime baan is voor enkele maanden. Informatie bij Yvette van Doorn, (0118) 62 47 00, i Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Montagemedewerker Een machinefabriek in Middelburg zoekt een ge motiveerde montagemedewerker. De werkzaam- f heden zijn o.a. assisteren bij de montageafdeling, afmonteren van constructies en sleutelen. Je hebt :V ervaring met sleutelen en ervaring met Co2 lassen 5- is een pre. Deze fulltime functie is tijdelijk. Informatie bij Yvette van Doorn, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg Opvangmedewerker Een asielzoekerscentrum in Middelburg zoekt een opvangmedewerker. U bent het aanspreekpunt voor de bewoners, ondersteunt bij dagstructureringsacti- viteiten en signaleert knelpunten. U beschikt over een relevante Mbo-diploma (b.v. SD, IW, AW), u bent stressbestendig en u heeft kennis van moderne talen. Deze fulltime baan is voor enkele maanden. Informatie bij Mariëlle Wisse, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Secretarieel medewerker Een asielzoekerscentrum in Middelburg zoekt een secretarieel medewerker voor de medische op vang. De werkzaamheden bestaan o.a. uit afspraken maken met artsen en bewoners, notuleren, corres pondentie, agendabeheer en archivering. U heeft ervaring in een soortgelijke functie, kennis van Word en u bent stressbestendig en flexibel. Deze functie is voor 24 uur per week en voor langere periode. Informatie bij Mariëlle Wisse, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Start Werkt zeker De Stichting Huisvesting en Verzorging voor Ouderen Vlissingen (HVOV) beheert drie zorgcentra op algemene grondslag: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen en De Zoute Viever in Oost-Souburg. Daarnaast organiseert en coördineert de HVOV de zorg voor bewoners van het woonzorgcentrum Theo van Doesburg te Vlissingen. De HVOV beheert tevens 196 aanleunwoningen. STICHTING HUISVESTING EN VERZORGING VOOR OUDEREN VLISSINGEN/HVOV Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen Koudekerkseweg 814382 EJ Vlissingen telefoon 0118 - 448 448 fax 0118-411 721 De Stichting HVOV streeft ernaar het zelfstandig functioneren van de bewoners zoveel mogelijk te bevorderen door zorg op maat te verlenen. Het scheppen van een prettig woonklimaat, afgestemd op de wensen van de oudere mens, krijgt alle aandacht. Voor zelfstandig wonende ouderen zijn de volgende diensten beschikbaar: tijdelijke opnames, dagverzorging, maaltijdvoorziening en 7e- lehulp. De Stichting HVOV heeft 360 medewerkers in dienst. Voor de zorgcentra Ter Reede, Scheldehof ert De Zoute Viever zoeken wij: (vac. nr. 9921) Taken van de huishoudelijke hulp: schoonhouden van bewonersappartementen schoonhouden van algemene ruimten Functie-eisen: klantgericht zijn affiniteit hebben met ouderen beschikken over goede sociale vaardigheden Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenr. 9921 kunt u vóór 11 juli a.s. sturen naar: Stichting HVOV. t.a.v. mevrouw M.M. van Luijk, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer P. Sinke, manager faciliteiten, telefonisch bereikbaar tijdens kantooruren op telefoonnr. 0118 - 448 448. Technisch Handelsbureau Vermaat B.V. is een handelsonderneming die zich richt op de verkoop van machines, apparaten, motoren, aan drijvingen, gereedschappen en benodigdheden voor de bouw en metaalnijverheid. Binnenkort ontstaat er een vacature van: voor het bezorgen van goederen naar klan ten etc. In het bezit zijn van: VBO-diploma techniek; BE-rijbewijs. voor het behandelen van goederen op de ex peditie zoals verzendklaar maken, helpen van klanten aan de balie etc. In het bezit zijn van: VBO-diploma; BE-rijbewijs. Uw sollicitatie kunt u binnen 7 dagen richten aan de directie van Technisch Handelsbureau Ver- maat B.V., Postbus 8052, 4330 EB Middelburg. KTelemarketeerders m/v ^Heb je doorzettingsvermogen, een com- ynerciële instelling en goede beheersing van de Nederlandse taal reageer dan. De werkplek is Middelburg. Het werk vindt plaats in de avonduren van 18.00 - 21.00 uur. Je kunt zelf bepalen hoeveel avonden je beschikbaar bent. Leeftijd vanaf 16 jaar. Informatie kantoor Vlissin gen. Pizzabezorger m/v KEen perfect vakantiebaantje!! We zoeken voor een relatie in Zoutelande een jonge, gemotiveer de kracht met een bromfietscertificaat. Het werk bestaat uit het rondbrengen van pizza's en an dere gerechten op de bromfiets van 17.00 - 20.00 uur. Informatie kantoor Vlissingen. Elektromonteurs m/v //Voor diverse projecten zoeken wij elektro monteurs. Opleiding LTS- of MTS elektra. VVA-1 is niet vereist. Informatie kantoor Vlissingen en Terneuzen. Verkantiekrachten m/v y 3p z°ek naaf vakantiewerk voor komende periode? Wij hebben werk in de horeca, pro ductie, schoonmaak etc. Informatie kantoor Vlis singen en Terneuzen. Iets voor U? Kom langs om in te schrijven of bel voor meer informatie ons filiaal te Vlissingen: 0118- 430100 of ons filiaal te Terneuzen: 0115-696912. uitzendbureau Badhuisstraat 21 4381 LN Vlissingen STICHTING STREEKLABORATORIUM 'ZEELAND' De Stichting Streeklaboratorium 'Zeeland' verricht medisch-diagnostisch onderzoek voor de ziekenhuizen en huisartsen in de provincie Zeeland. De Stichting heeft vestigingen te Goes, Middelburg en Terneuzen. Per 01-09-1999 ontstaat er op ons pathologisch labora torium in TERNEUZEN een vacature voor Histo-/cytologisch analist (m/v) (100%) Van sollicitanten wordt verwacht dat zij over een relevan te opleiding beschikken dan wel ervaring hebben met his- tologische en cytologische laboratoriumwerkzaamheden. Aanstelling vindt plaats overeenkomstig de arbeidsvoor waarden van de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw P. J. M. Heynen-Kaan afdeling histologie, mevrouw J. M. de Meester-de Ru afdeling cytologie of W. Mostert, labo- ratoriumhoofd. Telefoon: 0115-688720. Schriftelijke sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de heer D. W. van de Merwe, per soneelsfunctionaris van de Stichting Streeklaboratorium 'Zeeland', Postbus 271, 4460 AR Goes. Acquisitie n a. v deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Op maandag 28 juni 1999 om 14.00 uur, vindt een openbare verkoop plaats. De verkoop komt voor rekening van: F. de Vos. Te koop wordt aange boden: 1 auto merk Ford Scor pio, kleur grijs, kenteken ND-60-DP. De plaats van ver koop is Goes, Naereboui- straat 29. Bezichtiging een kwartier voor de verkoop. Alleen contante betaling. Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van de Belastingdienst Hoofd Particulieren Middelburg, Kousteensedijk 5. Voor inlichtingen tel.: GSM 06-53165812. De belastingdeur waarder belast met de executieverkoop. Belastingdienst Zo simpel werkt j\ Schoonmaakpersoneel m/v V Momenteel zoeken wij voor diverse projecten V gemotiveerde krachten, die inzetbaar zijn in de avonduren, overdag en wekelijks op vrijdag. Het betreft kantoren, scholen, industrie, hotels en va kantiehuisjes. In het bezit van rijbewijs B is een pre. Informatie kantoor Vlissingen en Terneuzen. Arensman Machinepark is officieel leverancier CATERPILLAR Arensman Biervliet bv Arensman Goes bv I Braakmanlaan 14 4521 AA Biervliet I Tel. 0115-48 60 60 Fax 0115-48 12 26 Livingstoneweg 14* I Tel. 0113-22 12 00 4462 GL Goes Fax 0113-22 73 99 MACHINEPARK I In korte tijd is de f vraag naar onze r machines en service verlening sterk toegenomen. Daarom doet Arensman Machinepark er nog een schep bovenop! Wij breiden uit. Met een tweede vestiging in Zeeland door de overname van het bedrijf van Omère Moorthamer te Biervliet. Hiermee kan Arensman Machinepark nog meer werk verzetten op het gebied van grondverzet, wegenbouw en intern transport. Bovendien hebben we ons assortiment nog sterker kunnen uitdiepen. Het verkrijgen van het exclusieve dealerschap van Caterpillar voor Zuid-West Nederland is daar o.a. een sterk staaltje van. LAND- EN TUINBOUWMACHINES: (Niet op de show in Biervliet, maar wel in het leveringsprogramma van Arensman Goes bv.) 1 Fendt Same Kuboia Hydrac Amac 0 Agrifac 1 Lemken Comet Cramer Cappon Beco Rolland 1 Maschio Stegsted Krone a Irtec Unifeed B.A.B. 1 Steketee Weiger - Perfect a Kleine a J.F. Mafex lUettuno Pöttinger a Gaspardo Deutz-Fahr GRONDVERZET- EN WEGENBOUWMACHINES KOMMfcU neber JSL vomeerde trlHeihniek HEF- EN MAGAZIJNTRUCKS, VERREIKERS Wij rekenen op uw komst. Beide hoogtepunten willen wij, samen met u, vieren met een, show vy$i ons ijzersterke aanbod in degeiij!<heM gepresen or^tv Deskundig porteurs en fabrikanten zullen aanwezig zijn. Voor werkbare adviezen, tips en informatie. Een ideale gelegenheid om medewerkers en directie te ontmoeten. Want Arensman Machinepark blijft oog houden voor de mens achter de machine. En natuurlijk staan er hapjes en drankjes voor u klaar. Kom uzelf overtuigen op onze OPENINGSSHOW in onze nieuwe vestiging te Biervliet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 11