PERSONEEL D0MMCUS BV Stichting Arduin elektru minded r Ben jij SPD-Zeeland PSYCHOLOOG (m/v) GROEPSLEERKRACHT Bovenbouw (m/v) voor 38 uur MEDEWERKERS GOEDERENVERWERKING VERKOOP TECHNISCH MEDEWERKER Medewerker Inhoudelijke Ondersteuning (F y siother apeut) Project engineer ElektminnntEijfB Leerling monteur ISTIMEWA ELEKTRO glashandel moerstee 1 zaterdag 19 juni 1999 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 57 een instelling voor ambulante dienst- en hulpverlening ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap vraagt een het betreft een tijdelijk dienstverband van 10-20 uur per week gedurende het zwangerschapsverlof van de huidige functionaris Functie-inhoud: De functionaris verricht onder verantwoordelijkheid van het hoofd dienstverlening in hoofdzaak de navolgende taken: het verrichten van diagnostiek als onderdeel van het proces van hulpvraagverdui delijking; het verrichten van psychologische onderzoeken; het meedenken in het opstellen van 'zorgplannen'; het participeren in het intaketeam van de afdeling dienstverlening. Functie-eisen: een op de functie afgestemde opleiding op universitair niveau met de aantekening diagnostiek; relevante kennis en ervaring op het terrein van de dienstverlening aan mensen met een (licht) verstandelijke handicap; kennis van gezinssystemen alsmede kennis m.b.t. psychiatrische problematiek; inspirerend om kunnen gaan met mensen en het vermogen om in teamverband te kunnen werken; het flexibel omgaan met veranderingsprocessen; een NIP-registratie. Arbeidsvoorwaarden: De aanstelling geldt voorde periode: 15 augustus 1999 - 1 december 1999. Salariëring (schaal 40-56) en Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Welzijns werk. Informatie Voor nadere informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen met me vrouw K. Boonstra, hoofd dienstverlening, op woensdagmiddag 23 juni 1999 (tel. 0118 615051). Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan de directie van de instelling, Singelstraat 9, 4331 SR Middelburg. Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk basisonderwijs in de gemeente Terneuzen roept sollicitanten op voor de functie van voor haar basisschool "De Stelle", in verband met uitbreiding van for matie. "De Stelle" is een van de zes scholen die onder het bestuur res sorteren. Van kandidaten wordt verwacht dat hij/zij: - tenminste beschikt over een H.B.O. werk- en denkniveau - onderwijsbevoegdheid heeft voor het basisonderwijs met specialisa tie bovenbouw - de p.c. identiteit van de school uitdraagt en deze onderschrijft - open staat voor een veelheid van culturen binnen de school - bereid is om mee te denken en te werken aan de onderwijskundige veranderingsprocessen binnen de school - breed inzetbaar is - goede contactuele eigenschappen bezit voor samenwerking met be stuur, team en ouders - teamgericht wil werken en bereid is te werken met computers in de groep - zich inzet voor buitenschoolse activiteiten. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij; de directeur van de school, de heer O. P. C. van der Maas tel.nr. 0115- 694341 (school) of 0115-694270 (privé). Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk 26 juni 1999 in het bezit te zijn van de heer M. de Pooter, secretaris van het bestuur van de Vereni ging voor Christelijk basisonderwijs in de gemeente Terneuzen, Nas- saustraat 30, 4532 AH Terneuzen. steenhouwerij tegelhandel Gebr. Dominions b.v. is een middel-grote onderneming met in totaal 35 medewerkers en levert haar producten zowel aan particulieren als aan het bedrijfsleven. De produkten waarmee de onderneming zijn cliënten bedient zijn te onderscheiden in 5 groepen welke desgewenst geleverd kunnen worden of door onze eigen buitendienst worden aangebracht t.w. wand- vloertegels: (woonkamers, badkamers, w.c.'s, terrassen, enz.) sanitair: (badkuipen, wastafels, meubels, kranen enz.) natuursteen: (aanrechtbladen, vensterbanken, plateau's, enz.) haarden: (kachels, haarden, stijlschouwen, enz.) sierpleisters: (spachtelputz, graniet- en structuurpleister, enz.) 9 Voor de afdeling natuursteen hebben wij per direct plaats voor: Enkele (leerling) medewerkers mechanische natuursteenbewerking In deze afdeling wordt met een zeer modern machinepark met CNC gestuurde frees-, zaag- en kantenpolijstmachines eind producten vervaardigd zoals; granieten aanrechtbladen, haard- plateaus, wastafelbladen, marmeren vensterbanken, dorpels, tafelbladen enz. De nieuwe medewerkers krijgen een interne opleiding (met salaris) Voor de buitendienst hebben wij per direct plaats voor: Enkele (leerling) buitendienst medewerker Deze nieuwe leerling medewerkers zullen doorervaren collega's in het werk de nodige kneepjes van het vak worden bijgebracht. Functie eisen voor beide vacatures: VBO of MBO Nauwkeurigheid en positieve instelling s Technisch inzicht Sollicitaties bij voorkeur schriftelijk richten aan A. Meijers ofA. Dominicus bij welke u ook inlichtingen kunt inwinnen op onderstaand telefoonnummer. Postbus 50 - 4360 AA Westkapelle - Tel. 0118-571436 Van de 100 Praxissen in geheel Nederland is Praxis Zierikzee met een zeer ruim en diep assortiment van meer dan 28.000 artikelen dé toonaangevende doe-het-zelf winkel op Schouwen-Duiveland. Op dit moment zijn wij op zoek naar die ons team komen versterken. Goederenverwerking: Verzorgen van ontvangst, doorstroming en opslag van goederen, de afvoer cq. verzen ding van goederen, retouren en dergelijke en de administratieve handelingen daarvan. Verkoop: Uitvoeren van verkoopwerkzaamheden ten behoeve van de afdelingen HOUT/BOUW en TUIN. Zoals het informeren van klanten over het assortiment ten aanzien van prij zen, kwaliteit en toepassingen. Bestellen en verwerken van artikelen op de afdelingen. Indien u geïnteresseerd bent in deze functies stuurt u dan voor 30 juni a.s. uw brief met cv naar Praxis Zierikzee, Postbus 196, 4300 AA Zierikzee. Voor telefonische informa tie kunt u contact opnemen met dhr. Altena, tel. 0111-416999. is een dynamische technische groothandel in sanitair en verwarmings materialen en heeft vier vestigingen, te weten in Goes, Drachten, Bunnik en Terneuzen. Ter uitbreiding van onze technische ondersteuning en ter assistentie van de inkoop op de cv-afdeling zijn wij op zoek naar een met kennis van cv materialen Taak: De technische ondersteuning houdt zich bezig met trans missieberekeningen, het tekenen en berekenen van vloerverwarmingsinstallaties en technische adviezen aan onze afnemers. Naast deze technische functie houdt u Geboden: - afwisselende functie - jong, dynamisch bedrijf - goede arbeidsvoorwaarden Gevraagd: - leeftijd tussen 20 en 30 jaar MTS opleiding en gemotiveerde persoonlijkheid ervaring met transmissieberekeningen en CAD tekenen zich bezig met de inkoop van cv^^L kennjs van en ervaring met de installatiewereld (cv-materialen) materialen, zoals bestellen, levertijdbewaking, bin-^^ nenboeken, retour afhandeling, enz. Bent u de juiste persoon die deze functie tot een succes wil maken? Stuur dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw brief voorzien van cv aan: 3 t.a.v. personeelszaken, Postbus 350, 4460 AT Goes Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. P. Wattel, tel. nr. 0113-249547. Nobel weg I 4462 GK Goes 0113-249500 Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke handicap. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin De Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke handicap, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en dienstverlening voor mensen met een verstandelijke handicap. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling en dialoog Stichting Arduin Postbus 285 4460 AR Goes Telefoon: 0113-246500 Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Namens de cliënten, die voor ondersteuning van de door hen opgestelde zorgvragen op het gebied van wonen en werken gekozen hebben voor de Stichting Arduin is de organisatie op korte termijn op zoek naar een: voor 12 uur gemiddeld per week Wat verwachten wij van een fysiotherapeut Als fysiotherapeut stelt u samen met de cliënt en/of diens persoonlijk begeleider en op indicatie van de arts een methodisch behandel- en/of begeleidingsplan op. Naast deze praktische uitoefening van uw beroep vormt advisering aan cliënten en colle ga-medewerkers bij de activiteiten binnen het dagelijkse leven een belangrijk onder deel van uw werkzaamheden. Stimuleren van de zelfbepaling en het verruimen, sti muleren en verbreden van de zelfredzaamheid vormen hierbij sleutelwoorden. Daarnaast behoort ook de advisering bij de aanschaf van hulpmiddelen, zoals rol stoelen en orthopedische voorzien ingèn en het verzorgen van in- en externe scholing tot uw aandachtsgebied. Wij vragen: - Een afgeronde HBO-opleiding Fysiotherapie, bij voorkeur aangevuld met een NDT aantekening. - Een flexibele, enthousiaste, initiatiefrijke en creatieve persoonlijkheid. - Een persoon met een duidelijke visie ten aanzien van de zorg- en ondersteuning voor mensen met een verstandelijke handicap. - Communicatieve vaardigheden spreken voor zich. Stichting Arduin biedt: - Een functie waarbij u wordt uitgedaagd naast uw uitvoerende taken actief mee te denken in de ontwikkeling en vormgeving van het ondersteuningsproces voor mensen met een verstandelijke handicap. - Een bedrijfscultuur waarin de ontwikkeling van medewerkers daadwerkelijk vorm krijgt o.a. door ontplooiings- en opleidingsmogelijkheden. - Korte communicatielijnen, een platte organisatiestructuur met ruimte voor auto nomie en zelfsturing voor medewerkers, een open sfeer en teamspirit. Nadere informatie over deze vacature wordt graag verstrekt door de heer J. van Loon, manager, bereikbaar via telefoonnummer 0113-246500 of door de medewer kers van de fysiotherapie, bereikbaar via telefoonnummer 0118-656931 Wanneer u uw carrière binnen de gezondheidszorg (verder) vorm en gestalte wilt geven binnen een moderne, dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke handicap en wanneer u voldoet aan de gestelde eisen, nodigen wij u van harte uit te solliciteren naar deze vacature. U kunt dit doen door uw curriculum vitae vergezeld van een begeleidend schrijven, onder vermelding van het vacature nummer 9910, vóór 1 juli a.s. te sturen aan de Stichting Arduin, sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Dan pas je perfect in ons team! Een enthousiast team dat de hooggespannen verwachtingen van onze klanten waarmaakt. Waarin je ruimte krijgt voor eigen verantwoordelijkheid en waarin er vaak een beroep wordt gedaan op jouw flexibiliteit. Heb jij genoeg energie voor één van de deze functies? Jij bent een belangrijke schakel in onze industriële projecten die gericht zijn op besturingstechniek en meet- regelsystemen. Hieronder valt onder meer het ontwerpen, begeleiden, inkopen van materialen, bespreken, adviseren, rapporteren en het bewaken van het budget. We zoeken hiervoor een getrainde, ervaren en goed samenwerkende MBO-er (opleiding elektrotechniek). Voor diverse onderhoudswerkzaamheden zoeken wij een flexibele en klant gerichte MBO-er (opleiding elektrotechniek en/of meet regeltechniek) met een groot probleemoplossend vermogen. Jij gaat vooral werken aan industriële technische installaties, waarbij het accent ligt op besturingstechniek en meet- regelsystemen. Daar hoort ook het softwarematig onderhoud van PLC-installaties bij. Als LTS-er (opleiding elektrotechniek) word je wegwijs gemaakt in alle facetten van de industriële elektrotechniek. Die praktijkervaring vul je aan met een gedegen interne opleiding, waardoor je doorstroomt naar het niveau van een elektromonteur A. Ben jij 'elektrominded' genoeg om bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief met c.v. naar Istimewa Elektra, t.a.v. mevr. P.E.P. Kwekkeboom-Janse, Frankrijkweg 3, 4389 PB Vlissingen-Oost (tel.:0113 612 840). Istimewa Elektro is een in Vlissingen- Oost gevestigd elektrotechnisch installatiebedrijf met circa 100 vaste medewerkers. Istimewa is vooral actief in het installeren en onderhouden van elektrotechnische en meet- regel- technische installaties voor met name de industrie en de overheid. Kleur e[ Beeld is een jong en vooruitziend grafisch bedrijf met een hoofdvestiging in Bergen op Zoom. Binnen ons bedrijf zijn totaal n mensen aan het werk. Kleur of Beeld verzorgt een klantgericht dienstenpakket bij een steeds groeiend aantal relaties, zowel in Nederland als België. Ons dienstenpakket breidt zich steeds meer uit op het vlak van automatiseringsprojecten en digitaal drukwerk. Het ideale grensvlak tussen grafische en informatietechnologie. Om onze verdere groei gestalte te geven zoeken wij op korte termijn kandidaten voor volgende functies: Technisch Commercieel Manager (v/m) Voor dezè functie wensen wij in contact te komen met een dynamische persoonlijkheid, die geheel verantwoordelijk is voor de operationele leiding van de grafische afdeling. Als manager geeft u leiding aan een team van 7 mensen, die kunnen rekenen op uw begeleiding om hun werkzaamheden soepel te laten verlopen. Gezien uw kennis en ervaring is een efficiënte bedrijfsvoering voor u een must en wordt het werk conform de wensen van de klant gerealiseerd. Uw kennis van de hedendaagse en toekomstige ontwikkelingen is een basis om als gesprekspartner op te kunnen treden voor de klant.en om onze strategie verder naar de toekomst te kunnen uitbouwen. - Een opleiding op hoger niveau - Leeftijd tussen 25 en 35 jaar - Geen 9 tot 5 mentaliteit - Vakkennis en goede contactuele eigenschappen - Ervaring in een vergelijkbare functie Technisch Administratief Medewerker (v/m) Voor deze functie wensen wij in contact te komen met een jong en dynamisch persoon die de manager voldoende kan nacalculatie, inkoop en de logistiek van ons bedrijf. - opleiding bij vookeur grafisch technisch - Leeftijd tussen 20 en 27 |aar - Geen 9 tot 5 mentaliteit - ervaring met ordervoorbereiding in een grafisch bedrijf Creatieve Webmaster Internetspecialist (v/m) Voor deze uitdagende job zoeken wij enthousiaste personen die het medium Internet door en door kennen, en hier ook een verantwoorde grafische invulling aan kunnen geven. Naast een creatief denkvermogen, kunt u zich ook verplaatsen in andere grafische toepassingen, en heeft u een praktische kennis van enkele programmeertalen Verder kunt u zelfstandig in een klein team opereren. - opleiding grafisch technisch of informatica - Leeftijd tussen 20 en 27 jaar - Geen 9 tot 5 mentaliteit - Kennis van Unix en/of Macintosh systemen en interesse in programmeertalen is vereist (Perl. Applescript, java - Aantoonbare ervaring strekt tot aanbeveling Voor olie functies is het noodzakelijk dat u woonachtig bent in de regio Bergen op Zoom. of bereid bent u 1 n deze regio te vestigen. Een psychologisch onderzoek kon deel uitmaken van de Bent u geïnteresseerd in één van deze vacatures? Richt uw schrifteliike sollicitatie (inclusief CV) can vóór juli a Kleur Beeld b v.. t.a.v. Wim De Nocker Postbus 551 4600 AN Bergen op Zoom kieurfflflffl BI Levering en plaatsing van: Alle soorten glas Zandstralen van glas Glazen meubelen Dubbel glas (HR) Spiegels (vele kleuren) Kozijnrenovatie Douchedeuren Eigen glasslijperij Zaterdagmiddag gesloten Nw. Kerkstraat 10a - Kapelle - Biezelinge s 0113 -34 16 88 Fax 0113 - 34 40 62

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 57