rws ABC DE JONGE EN NU H GESLAAGD... vacature HEEREMA HAVENBEDRIJF B.V. Machinisten Mobiele Kranen Onderhouds monteurs 11 d* verhuurmedewerker m/v (36 uur) (HEKWERK SCHELDE-DELTA rayon vertegenwoordiger m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (M/V) Bert^> Bimmel Qj] aannemingsbedrijf middelburg <s>HYunani goedhart 6 ZATERDAG 12 JUNI 1995 Heerenia Havenbedrijf B.V. vormt samen met Grootint B.V. en de werven in Engeland en Noorwegen de Heerema Fabrication Group, een van de toonaangevende ondernemingen in de productie en montage van staalconstructies voor offshore en onshore toepassingen. Heerema Havenbedrijf'B.V. is een zelfstandig onderdeel van de groep en is gespecialiseerd in de fabricage van boor- en productie-eilanden voor de offshore olie- en gaswinning. De Heerema Fabrication Group is een divisie van de internationaal opererende Heerema Group. De Group heeft 4 kernactiviteiten, alle op het gebied van de industriële aannemerij: - Staalconstructie, onshore en offshore - Offshore installatie - Gespecialiseerd zeetransport - Infrastructuur. Voor onze yard in Vlissingen-Oost zoeken wij op korte termijn: FABRICATION (Aankomend) Tevens zijn wij op zoek naar: (Aankomend) Functie-informatie: Bij de bouw van offshore projecten worden op onze yard mobiele kranen gebruikt variërend van 15 tot 300 ton (RT/rups). Functie-eisen: Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een deskundigheidsbewijs voor machinisten van mobiele kranen (of studerend hiervoor) Functie-informatie: Voor het onderhouden van onder meer rollend materieel, hydraulisch en mechanisch equipment, alsmede brandstofmotoren. Functie-eisen: Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een diploma hydrauliek/pneumatiek (of studerend hiervoor) Voor meer informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen met onze afdeling Personeelszaken, telefoonnummer 0 113-61 84 66. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan onderstaand adres, t.a.v. afdeling Personeelszaken. HEEREMA HAVENBEDRIJF B.V. Belgiëweg-Oost 1, 4455 TT Nieuwdorp Postbus 5060, 4380 KB Vlissingen Telefoon 0 113-61 80 00 Met ingang van september 1999 ontstaat ter ondersteuning van de Raad van Bestuur van Thuiszorg Walcheren een vacature voor de functie van D i rectiesecreta resse De Raad van Bestuur van Thuiszorg Walcheren bestaat uit twee directeuren: de algemeen directeur, tevens voorzitter van de Raad van Bestuur, en de directeur zorg. Zij zijn ver antwoordelijk voor de algemene leiding van de organisatie. Deze functie is voor 36 uur per week. Het accent in de werkzaamheden ligt vooral op de coördine- rende taken en op de verslaglegging van vergaderingen zoals o.a. die van de Raad van Bestuur, het managementteam, de Raad van Toezicht. Daarnaast verricht u taken op het gebied van agendabewaking en het voeren van correspondentie. Daarom zoeken wij iemand met een HAVO-diploma en een aanvullende secreatesse-opleiding, die beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardigheden en die ervaring heeft met notuleren. Tevens is ervaring met Word een voorwaarde. Steno is gewenst, maar geen voorwaarde. Wü bieden een plezierige werksfeer, een inwerkperiode en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. spaarloon regeling, pensioenregeling en regeling kinderopvang. De inschaling vindt plaats volgens de CAO Thuiszorg, vooralsnog schaal 5. 1 \^>or meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Cathrien Vermue, hoofd secretariaat. Informatie over arbeidsvoorwaarden kunt u verkrijgen bij Ineke Muizelaar of Corine Boeije, rayonconsulenten personeel organisatie, tel.: (0118) 684000. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw sollicitatiebrief voor 26 juni richten aan de heer L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur. Thuiszorg Walcheren staal voor een klantgerichte organisatie rnet tal van thuiszorgdiensten en produkten van hoge kwaliteit. Deze diensten zijn: Alphahulpverlening Huishoudelijke Zorg Verpleging Verzorging Gespecialiseerde Verzorging Ouder- en Kindzorg Voedings- en dieetvoorlichting Cursussen Thuiszorg Aanvullende Service Uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen door het Thuiszorgcentrum - Algemeen Maatschappelijk Werk Bureau Sociaal Raadslieden. Thuiszorg Walcheren heeft ruim 21.000 TAS-leden Thuiszorg Walcheren Breestraat15 postbus 323 4330 AH Middelburg telefoon (0118) 684000 GLASSINSTRUMENTS B.V. LABORATORIUM ZEELAND WALCHEREN Laboratorium Zeeland Walcheren is een onderdeel van Glassinstru- ments B.V. en houdt zich onder andere bezig met het bemonsteren van grond- en drinkwater, veldmetingen met behulp van een rijdend labora torium ten behoeve van derden en het analyseren van bodem- en water monsters. In verband met het vrijkomen van een vacature zijn wij op zoek naar een: M.L.O.-er Chemie of gelijkwaardige opleiding De functie: - Het zelfstandig bemonsteren van grond- en drinkwater; - Het onderhouden van contacten met opdrachtgevers; - Het in voorkomende gevallen verrichten van werkzaamheden ten be hoeve van bodem- en wateranalyses; - Het openstaan voor nieuwe bemonsterings- en meettechnieken; - Gedurende vijf dagen per week door geheel Nederland bemonsteren van grondwater, inclusief overnachting. - Het kunnen werken met computerprogramma's, zoals Excel en Word. - Moet in bezit zijn van rijbewijs B. Wij bieden: - salaris overeenkomstig met de functie; - 40-urige werkweek. Selectieprocedure: Nadere informatie betreffende deze functie kan worden ingewonnen bij de heer H. F. Götte, tel. 0118-602330, tijdens kantooruren. Schriftelijke sollicitatie met bijgevoegde c.v., binnen 7 dagen, richten aan de afdeling personeelszaken. Laboratorium Zeeland Walcheren, Postbus 14,4340 AA ARNEMUIDEN. REGIONALE WONINGBOUWVERENIGING SAMENWERKING Regionale Woningbouwvereniging Samenwerking te Goes is een dynamische cor poratie met circa 6000 woningen in beheer en werkzaam in de gemeenten Goes, Kapelle en Noord-Beveland. Naast het ontwikkelen van nieuwbouw in de koop- en huursector, is de aandacht ge richt op het goed onderhouden van het woningbezit en het leveren van (aanvullende) diensten afgestemd op de vraag van de markt. De organisatie stelt de (dienstverlening aan de) klant centraal waarbij van de mede werkers professionaliteit en continue ontwikkeling daarvan wordt gevraagd. Om succesvol in te kunnen spelen op een aantal ontwikkelingen in de markt is zij be zig een aantal veranderingen door te voeren. In het recent vastgestelde beleidsplan voor de komende jaren zijn duidelijke lijnen uitgezet. Daarnaast voert de organisatie besprekingen over samenwerking met twee collega-corporaties. Binnen de afdeling Verhuur- en Bewonerszaken ontstaat binnenkort een vacature voor de functie van (vooralsnog voor de duur van 1,5 jaar) Functie Uw primaire taak is gericht op het tijdig verhuren van woningen. Daartoe zorgt u voor het plaatsen van advertenties en het bijhouden van informatiemateriaal, voert u intakegesprekken met woningzoekenden, wijst u de woningen toe conform het vastge stelde woonruimteverdelingsbeleid en sluit u huurovereenkomsten af. Binnen de afde ling speelt u daarin een centrale rol. Daarnaast verstrekt u informatie (mondeüng en schriftelijk) en geeft u voorlichting over het totale dienstenpakket. U bent verantwoordelijk voor het applicatiebeheer van de modules sociaal beheer en woonruimteverdeling van het aanwezige automatiseringssysteem en vervult daarbij voor de overige medewerkers van de afdeling een ondersteunende rol. In samenwerking met andere medewerkers verzamelt u woningmarktgegevens ter on derbouwing van het voorraadbeleid, waarbij gebruik wordt gemaakt van verschillende kantoorautomatiseringspakketten. Tenslotte verricht u diverse administratief ondersteunende werkzaamheden. Profiel Van de nieuwe medewerker verwachten wij dat hij/zij beschikt over: kennis van en belangstelling voor de volkshuisvesting affiniteit met de doelstelling van een woningcorporatie een opleiding op MBO+ niveau goede communicatieve vaardigheden een klant- en marktgerichte instelling en commerciële affiniteit kennis van ervaring met kantoorautomatisering (programma's zoals Word, Excel) bereidheid tot het verwerven van aanvullende kennis, ook op dit terrein vaardigheden om in teamverband te kunnen werken stressbestendigheid. Gezien de opbouw van het personeelsbestand van de afdeling gaat de voorkeur uit naar kandidaten ouder dan 30 jaar. Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling Ver huur- en Bewonerszaken, de heer H. Bekker (telefoon 0113-231674). Salaris en overige arbeidsvoorwaarden worden vastgesteld volgens de CAO voor per soneel in dienst van woningcorporaties. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie voor 28 juni 1999 te richten aan de directie van: RWS, postbus 158, 4460 AD Goes. HOGESCHOOLROTTERDAM, DAN WEET JE WAT JE DOET. fTisi o3S5'' .5.-SSS 0«i5 Heb je nog geen keuze kunnen maken, dan is één van de oriënterende propedeuses van de Hogeschool Rotterdam iets voor jou. Je kunt je dan een jaar lang oriënteren op ver schillende opleidingen en toch zonder studievertraging doorstromen naar de hoofdfase van de opleiding die jij kiest. ORIËNTERENDE PROPEDEUSES: Gedrag en Maatschappij Culturele en Maatschappelijke Vorming Maatschappelijk Werk en Dienstverlening Personeel en Arbeid Sociaal Pedagogische Hulpverlening Pedagogiek Techniek en Bedrijf Bouwkunde •Technische Bedrijfskunde Civiele Techniek Engineering Elektrotechniek Logistiek en Technische Vervoerkunde Werktuigbouwkunde Voorlichtingsavond Museumpark 40 Voorlichtingsavond G.J. de Jonghweg 4-6 Laatste voorlichtingsavond voor de zomer: donderdag 24 juni 19.00-21.00 uur. Tijdens de voorlichtingsavond kun je je ook laten informeren over de andere opleidingen van de Hogeschool Rotterdam. Je kunt je telefonisch of via internet aanmelden voor de voorlichtingsavond. (Studievoorlichting: 010-241 44 00, internet www.hro.nl) STEEDS VAKER GRENSBEPALEND A.B.C. Hekwerk is een landelijk opererende groeiende organisatie die is ge specialiseerd in de fabricage en montage van diverse soorten hekwerken. A.B.C. Hekwerk Schelde-Delta is een zelfstandig hekwerkbedrijf en maakt als licentiehouder deel uit van bovengenoemde organisatie. Ons werkgebied is Zeeland en West-Brabantwaarin wij werken voor diverse opdrachtgevers zo als industrie, bedrijfsleven, gemeentes, aannemers, sportverenigingen en par ticulieren. Door de groei van onze organisatie zijn wij voor bovengenoemd rayon op zoek naar een: De rayonvertegenwoordiger is verantwoordelijk voor alle verkoopactiviteiten bin nen zijn rayon en geeft daarnaast ondersteuning aan de ploegen die de monta ge verzorgen. Wij zoeken iemand die: - minimaal een opleiding op HAVO- of MBO-niveau heeft; - belangstelling voor techniek heeft; - ondernemend, zelfstandig, initiatiefrijk, flexibel en creatief is; - enige commerciële ervaring heeft; - de leeftijd van minimaal 25 jaar heeft bereikt; - woonachtig in het gebied is of de bereidheid heeft daar naar te verhuizen. groeiende organisatie met volop Wij bieden: - een zeer afwisselende baan in een jonge, kansen naar de toekomst; - een passende salariëring; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties met curriculum vitae te richten aan: A.B.C. Hekwerk Schelde-Delta t.a.v. dhr. E.D.J.T. van den Bergen Postbus 3, 4520 AA Biervliet, tel.: 0115-481871. Bert Bimmel ERA® makelaardij is een actief en modern Vlissings kantoor, dat streeft naar een optimale dienstverlening met een maximaal resultaat. Ons commerciële succes is gebaseerd op een combinatie van betrouwbaarheid, deskundigheid en integriteit, waarbij de klant centraal staat. Ons jonge team is op zoek naar fulltime versterking. Ben jij een ambitieus en spreken de volgende kernwoorden je aan? Goede communicatieve vaardigheden commercieel denken is je tweede natuur snel van begrip teamgeest opleiding MEAO representatief kennis van automatisering doorzetter nauwkeurig Dan bieden wij een gevarieerde functie aan met een breed takenpakket en dagen je uit om binnen tien dagen een sollicitatiebrief te schrijven aan Bert Bimmel ERA® makelaardij, postbus 5181, 4380 KD Vlissingen. Een psychologische test is onderdeel van de selectie procedure. ERA Aannemingsbedrijf De Jonge - Middelburg B.V. is een groeiend bedrijf in de grond-, weg- en waterbouw. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit aan leg en onderhoud van wegen en rioleringen en grondverzet. I.v.m. uitbreiding zijn wij op zoek naar: A. opperman/straatmaker B. ervaren grondwerker Voor beide functies is belangrijk: flexibele en enthousiaste instelling; in teamverband kunnen werken; zelfstandigheid; ervaring is een pre; bij voorkeur woonachtig in de omgeving van Middelburg. Wij bieden: prettige werksfeer; zelfstandige en verantwoordelijke baan; salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring; goede arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke reacties dienen binnen 14 dagen gezonden te worden aan; Aanne mingsbedrijf De Jonge - Middelburg B.V., t.a.v. de heer M.A.M. Bos, Postbus 80314330 EA Middelburg. Telefoon: 0118 - 626 432. AUTOMAAT De Hyundai Excel I.3 iLS automaat 3-drs, stuurbekrachtiging en startonderbreker. rijklaar: 24.990,- Middelburg, Kleverskerkseweg 7-9, tel. 0118-636248

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 6