hBnden! Wérk f Tènce Vedior Stichting stichting ter weel activiteitenbegeleider m/v PERSONEEL medewerker technische dienst m/v uitzendbureau ZATERDAG 12 JUNI 1999 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 47 Bij Vedior Personeelsdiensten maken we werk van talent. Wij kijken daarbij verder dan opleiding en ervaring alleen. U kunt uw talenten inzetten in een van de volgende functies (m/v): Administratief medewerker Voor een overheidsinstantie op Walcheren zoeken wij een admi nistratief medewerker. Tot het takenpakket behoort: postver werking, controleren, uitsplitsen en coderen van declaraties en rekeningen, telefoonbehandeling en verzorgen van uitgaande correspondentie. Het betreft een fulltime functie voor de periode 28-06-1999 tot en met 16-08-1999 en 16-08-1999 tot en met 27-08-1999. Beschikt u over een mbo werk- en denkniveau en heeft u kennis van Word, neem dan contact op met Ingrid van den Dries of Isabell de Bree, Middelburg. Administratief medewerker kredietadministratie Voor een bankrelatie zijn wij op zoek naar een administratief me dewerker. het gaat om het verwerken van de kredietadministra tie, invoeren van gegevens, correspondentie, archiveren en telefoonbehandeling. U heeft een opleiding op minimaal mbo- niveau, cijfermatig inzicht en kennis van moderne software. Er varing in het bankwezen is een pre. Voor meer informatie: Isabell de Bree of Ingrid van den Dries, Middelburg. Receptionist(e) Voor een recreatief bedrijf op Walcheren zoeken wij een recep tioniste). U vindt het leuk om mensen te woord te staan, reser veringen te verzorgen, administratieve werkzaamheden uit te voeren en de telefoon te beantwoorden. Daarnaast vindt u het geen bezwaar een kopje koffie te zetten of wat licht huishoude lijk werk te verrichten. U heeft een goede beheersing van de Duitse taal in woord. Het betreft een fulltime functie per direct tot circa 1 november 1999. Leeftijd: 18 tot 25 jaar. Voor meer informatie: Ingrid van den Dries of Isabell de Bree, Middelburg. Verkoop (order) telefoniste Voor een relatie in Middelburg zoeken wij een verkooptelefo niste. U wordt belast met het bellen van klanten en het noteren van orders, het aannemen van de telefoon en het doorverbin den, het ontvangen en te woord staan van bezoekers en licht administratief werk. Bent u iemand die communicatief sterk is, door durft te vragen, accuraat en stressbestendig is, een ver zorgd uiterlijk heeft en gedurende de zomermaanden fulltime beschikbaar is, neem dan contact op met Isabell de Bree of Ingrid van den Dries, Middelburg. Administratief medewerker Voor een jong en dynamisch bedrijf zijn wij op zoek naar een administratief medewerker. Het bedrijf is op dit moment nog gevestigd in Vlissingen, maar verhuist binnenkort naar Goes. De werkzaamheden bestaan uit het aannemen en behandelen van binnenkomende telefoontjes en verzorgen van facturatie en ad ministratie. Heeft u een mbo-diploma'en bent u beschikbaar voor langere tijd, neem dan snel contact op met Antoinnet van Zoelen of Cynthia Vermeulen, Goes. Secretaresses Voor meerdere relaties zoeken wij ervaren secretaresses. Bent u fulltime of parttime beschikbaar, heeft u een secretaresse-oplei ding en/of goede ervaring als secretaresse, neem dan contact op met Antoinnet van Zoelen of Cynthia Vermeulen, Goes. Boekhoudkundig medewerker Voor een internationaal bedrijf in de omgeving van Goes zijn wij op zoek naar een boekhoudkundig medewerker. Bent u fulltime beschikbaar voor langere tijd en in bezit van een diploma meao- BA of MBA, neem dan voor meer informatie snel contact oprnet Antoinnet van Zoelen of Cynthia Vermeulen, Goes. Adviserend verpleegkundige Voor een relatie in Goes zijn wij op zoek naar een adviserend verpleegkundige. Het betreft een baan voor 34 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit beoordelingen van zorginhoudelijke aanvragen en indicatie-adviezen, ondersteuning beleidsmede werker en afwikkeling klachten. Wij zoeken een A-verpleeg kundige of hbo-V'er met ervaring in intra-, extra- en transmurale zorg. Bent u flexibel, initiatiefrijk, klantgericht en heeft u goede communicatieve vaardigheden, neem dan contact op met Antoinnet van Zoelen of Cynthia Vermeulen, Goes. Monteurs Bent u toe aan een andere baan of komt u net van school? Heeft u een lts-/mts-Elektro of Elektronica achtergrond, voor diverse bedrijven in Middelburg en omgeving zijn wij op zoek naar goed gemotiveerde vakmensen die hun ambities waar willen maken. Spreekt dit u allemaal aan, kom dan bij ons langs en informeer naar de mogelijkheden bij Kurt Stassen, Middelburg. Sorteerders Voor een mosselverwerkend bedrijf zijn wij met spoed op zoek naar mensen die aan de lopende band sorteerwerk willen doen. Het betreft hier vooral "handwerk". De werkzaamheden vinden plaats in fulltime dienstverband voor een periode van circa 9 maanden. Werken in ploegendiensten kan incidenteel voorko men. Heeft u ervaring met sorteerwerk aan de lopende band, bent u bij voorkeur in het bezit van eigen vervoer en per augus tus beschikbaar? Neem dan voor meer informatie contact op met Carolien Bierens of Kurt Stassen, Middelburg. Operators Bent u in het bezit van een lts-diploma, heeft u ruime technische werkervaring en bent u leergierig? Dan bent u wellicht de per soon die wij zoeken! Voor een mosselverwerkend bedrijf zijn wij op zoek naar medewerkers op de verpakkingslijn die intern inge werkt zullen worden tot operator. Voldoet u aan bovenstaande eisen en bent u voor langere tijd beschikbaar? Neem dan con tact op met Carolien Bierens of Kurt Stassen, Middelburg. Vakantiekrachten met heftruckervaring Met spoed zijn wij op zoek naar scholieren die tijdens de zomer vakantie graag willen bijverdienen in de productie. Ben je ouder dan 18 jaar, heb je heftruckervaring en geen bezwaar tegen het werken in ploegendiensten? Dan ben jij de persoon die wij zoe ken! Kom zo snel langs om je in te schrijven en vraag naar Carolien Bierens, Middelburg. Banendag "Bank- en Verzekeringsbranche" Vandaag organiseren wij een Banendag. Interesse? Kijk dan in onze advertentie elders in deze krant. Neem voor meer informatie contact op met Vedior Personeelsdiensten. Middelburg, Pottenbakkerssingel 10. Telefoon: (0118) 62 38 55. Goes, Grote Markt 12. Telefoon: (0113) 22 32 20. Vedior Personeelsdiensten Doordat de huidige functionaris gebruik maakt van de regeling vervroegd uittreden ontstaat per 1 januari 2000 een vacature voor de functie van directeur bestuurder (m/v) De Raad van Beheer nodigt kandidaten voor deze uiterst boeiende functie uit om te solliciteren. Profiel van de kandidaat: opleiding op minimaal HBO-niveau met bij voorkeur een fïnancieel-economische achtergrond zeer goede sociale vaardigheden kennis van verschillende managementtechnieken en leiderschapsstijlen uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden initiatieven kunnen nemen een goed analytisch en probleemoplossend vermogen anderen kunnen motiveren De functie: full-time boeiend en veelzijdig, uitdagend volop gelegenheid tot verdere uitbouw van de organisatie Arbeidsvoorwaarden: honorering in overeenstemming met belang van de functie opname in PGGM-Pensioenfonds Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de voorzitter van de Raad van Beheer, Stichting Serviceflats Zeeland, De Horst 48, 4461 WZ GOES, met op de envelop de vermelding "Vertrouwelijk". Eventuele nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de voorzitter, de heer L. Kraak, telefoon 0113 - 213733 of door de huidige directeur, de heer J. Horstman, telefoon 0113 - 272100. Service De Stichting Serviceflats Zeeland is een overkoepelende en ondersteunende organisatie voor de 3 aangesloten service flats: De Schakel en De Horst in Goes en de Residentie Terneuzen te Terneuzen. Haar werkterrein is huisvesting en dienstverlening voor ouderen. De totale organisatie telt circa 100 medewerkers, voor een groot deel parttimers. In recente jaren is de organisatie aanzienlijk gegroeid, waarbij de bestuurlijke organisatie is aan gepast: Het bestuur van de stichting wordt gevormd door een eenhoofdige directie. Deze directeur bestuurder is belast met de algehele leiding. Met zowel de Raad van Beheer als met de 3 locatiemanagers en bewonersverenigingen is er gestructureerd overleg. Het begrotingstotaal bedraagt circa f. 9 miljoen. U kunt ons vinden op Internet: www.zeelandnet.nl/serviceflats De dagbehandeling van Stichting Ter Weel heeft als doel voornamelijk oudere mensen zo lang mogelijk thuis te houden, hun verzorging thuis te ondersteunen of hen eerder naar huis te laten gaan. Hiertoe wordt de cliënten van de dagbehandeling een specifiek op hen afgestemde behandeling geboden. Deze behan deling wordt geboden door een behandelteam en het afdelingsteam. Het afdelingsteam van de dagbehandeling is per 1 augustus 1999 op zoek naar een: (voor 13.5 uur gemiddeld per week) Voor deze vacature geldt dat het een contract voor onbepaalde tijd betreft en dat men volgens rooster werkt. Dit betekent dat men in principe geen vaste werkdagen heeft; het is in de toekomst ook mogelijk dat roostering plaatsvindt in het weekend. Functie-informatie activiteitenbegeleider Tot de taken van de activiteitenbegeleider behoren: - het begeleiden van groepen en individuele deelnemers - het begeleiden van trainingen zoals ROT en hobby-training - het regelmatig bijwonen van het multi-disciplinair overleg Functie-eisen activiteitenbegeleider Van de nieuwe collega wordt het volgende verwacht: - in het bezit van het diploma MBO-activiteitenbegeleiding - het op de hoogte zijn van actuele ontwikkelingen in het vakgebied - een flexibele, enthousiaste instelling en goede communicatieve vaar digheden Arbeidsvoorwaarden De functie is ingeschaald in FWG 35, maximaal f 3.857,- bruto per maand bij een full-time dienstverband. Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Informatie en sollicitatie Informatie over de vacature kunt u verkrijgen bij het hoofd semi-en exramurale zorg, de heer Rinus Buijs, tel. 0113 -216878. Uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u tot 21 juni richten aan de afdeling P,0 O van Stichting Ter Weel, Postbus 364, 4460 AT Goes. Bij de afdeling kunt u ook een functie- taakomschrijving opvragen. Allround Reclame Medewerker DTP 'er Grafisch Vormgever Op korte termijn zoeken wij twee professionals (m/v) die hun tanden willen laten zien. zich vastbijten in élke klus en werk afleveren waarvan ons het water van in de mond loopt. Goed gebekt onderbouw je jouw werk en als een echte waakhond bewaak je de uitvoering ervan. Je gaat voor het beste! Tot de tanden gewapend met een afgeronde reclameopleiding kim je direct aan de slag. Van veel stress ga jij niet grommen. Onder druk presteer jij het beste! ALLROUND RECLAME MEDEWERKER: Earn: Duizendpoot Afgeronde Communicatie-opleiding (HBO-communica- tie). allround reclameprofessional, uitstekende concept denker, gemakkelijk contacten leggend, zelfstandig werkend, in staat op hoog niveau te adviseren, perfecte coördinatie-/planningskwaliteiten, creatief schrijftalent. Bureauervaring is een pre. DTP'ER/GRAFISCH VORMGEVER: Snel en Nauwkeurig Afgeronde grafische opleiding (minimaal MBO), enkele jaren bureau-ervaring en uitmuntende kennis van de Mac (QuarkXPress, Photoshop, FreeHand, Illustrator, enz.). Ervaring met Webdesign is een pre. BOOM KOLLEKTIEF: Groot Full Service Reclamebureau Boom Kollektief is een full service bureau voor creatieve reclame en communicatie. Het is één van de grootste bureaus van Zuidwest Nederland en heeft diverse disciplines in huis (Advies. Concept, Ontwerp. DTP. Illustratie, Tekst, Mediaplanning, Traffic) en richt zich met name op de top van het Zeeuwse bedrijfsleven. Interesse? Stuur dan razendsnel een opvallende presentatie van jezelf (met c.v.)! BOOM^^KOLLEKIIIF Postbus 244, 4460 AE Goes. 's-Gravenpolderseweg 2c, 4461 LT Goes Telefoon (0113)252052, Fax (0113)252053 lntp;//boom zeelandnet.nl. E-mail boom@boom.zcelandnet.nl m VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de akker- en voederbouw en groensector. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieu belastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde research- programma's. VanderHave maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta. Deze holding, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun U.A. en Zeneca Ltd., heeft 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschappijen in Europa, Noord en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt zij voor 850 miljoen gulden aan landbouwzaaizaden. Zowel het VanderHave- als Advanta- hoofdkantoor bevinden zich in het Nederlandse Kapel Ie (Zld.). Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Voor onze technische afdeling zijn wij op zoek naar een c Member of Advanta Uw functie Als medewerker technische dienst bent u, onder leiding van het hoofd, verantwoordelijk voor het verhelpen van storingen, het onderhoud en opbouw van ons machinepark. Tot uw takenpakket behoort eveneens het uitvoeren van alle constructie werkzaamheden. Verder assisteert u bij overige voorkomende werkzaamheden binnen het team van de technische dienst. Uw profiel U heeft MTS werktuigbouw of een vergelijkbare opleiding genoten en technisch inzicht. Kennis van PLC gebruik is gewenst. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren en beschikt over een flexibele instelling. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: D.J. van der Have B.V., afdeling Personeelszaken, postbus 1 4420 AA Kapelle. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer C. Leijdens, bedrijfsleider, tel. 0113-34 79 11. Een aantrekkelijke job in de schoonmaak??? Wegens uitbreiding van haar activiteiten zoekt Basita Schoonmaakdiensten voor diverse objecten in Zeeland- nette, enthousiaste schoonmaakmedewerkers m/v De werktijden zijn variabel en in overleg. Heeft u interesse? Belt u dan even voor uw sollicitatie tijdens kantooruren naar ons hoofdkantoor: 010-5 01 60 00 Productiepersoneel m/v Productiemedewerkers m/v SB Voor diverse relaties op Zuid-Beveland zijn wij op zoek naar productiekrachten. Het betreft hier zowel dagjeswerk als werk voor langere tijd. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met Martijn Harinck 0113-230976. Matrozen m/v 15239 Voor een vervoersbedrijf in Zeeland zijn wij op zoek naar enthousiaste matrozen. Bent u in bezit van VVA1 of een vergelijkbaar diploma en heeft u aantoon bare vaarervaring in de binnenvaart, kustvaart, grote vaart of in de visserij en bent u tevens bereid tot het werken in ploegendienst, neem dan z.s.m. contact op met Christel Dobbelaar 0118-629658. Productiemedewerkers m/v Voor diverse relaties in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde productie- medewerkers in de vijf-ploegendienst. Interesse? Neem dan contact op met Ernst van Housselt 0118-629658. Schoonmaakpersoneel Schoonmaaksters m/v Voor diverse objecten in omgeving Goes zijn wij op zoek naar parttime schoonmaaksters. Bent u een aan tal uren per dag beschikbaar, kom dan langs!, informeer naar de mogelijkheden bij Hannah Joziasse 0113- 230976. Tevens hebben wij iedere vrijdag werk bij diverse va kantieparken voor het schoonmaken van vakantiehuis jes. De werktijden zijn van 09.30 tot 15.00 en het ver voer is geregeld. Interesse? Neem dan contact op met Christel Dobbelaar 0118-629658. Medisch personeel m/v Zieken-bejaardenverzorgende Vooreen verzorgingstehuis in Hansweertzijn we op zoek naar een verzorgster ter vervanging van een zie ke. Heb je interesse neem dan contact op met Martijn Harinck 0113-230976. Administratief personeel m/v Systeem/netwerkbeheerder m/v H"": Wij zijn met spoed op zoek naar een systeem/net werkbeheerder die HBO werk- en denkniveau heeft. Heeft u kennis van intranet, internet, mail, netwerk hardware en diepgaande kennis van Novell 4 5 en Windows NT 4 en bent u stressbestendig, zelfstandig en klantgericht neem dan contact op met Christel Dobbe laar 0118-629658. PC-Werkplekbeheerder m/v Heeft u een MBO opleiding Informatica, Elektro techniek of Computerkunde en kennis van Windows NT 4, Server, Novell 4.11MS Windows 95 en 97 en heeft u ongeveer twee jaar werkervaring neem dan contact op met Christel Dobbelaar 0118-629658. Administratief medewerkster m/v dzn Voor een relatie zijn wij op zoek naar een admini stratief medewerker, het gaat om algemeen administra tief werk op de afdeling Service Support. Interesse neem dan contact op met Martijn Harinck 0113-230976. Receptioniste m/v Voor een camping zijn we op zoek naar een re ceptioniste. Leeftijd tot 22 jaar, ervaring met Pc's is een vereiste. Het werk is voor langere tijd. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen mat Christel Dobbelaar 0118-629658. Algemeen personeel m/v Kapper m/v Voor een relatie in Heinkenszand zijn we op zoek naar een gemotiveerde moderne dames-heren kapper. Ben je tussen de 18 en 25 jaar en wil je fulltime voor langere tijd aan de slag, kom dan langs of reageer snel! Voor meer informatie kunt u bellen naar Martijn Harinck 0113-230976. Verkoopster m/v sa Voor diverse winkels zijn wij op zoek naar ver koopster in een kleding- en in een schoenenzaak. Het werk is voor langere tijd. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Christel Dobbelaar 0118-629658. Vakantiewerkers m/v 033 Nog op zoek naar vakantiewerk? Dan hebben wij diverse mogelijkheden in de richting horeca-schoon- maak-productie etc. Heb je interesse? Kom dan langs en schrijf je in bij één van onze vestigingen. Westwal 7. 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 Lange Geere 12. 4331 LX Middelburg Telefoon 01IS-629658 Werk maken van talent

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 47