van VRIESCO SPIRIT 4 Accountmanager hei (grafisch) medewerker Reclame PR m/v stichting Jeugdzorg zeeland PETEll CHRIST ook kandidaten die accountmanager willen worden en dit vak willen leren nodigen wij uit te solliciteren 'Mercuri Urval ASSEMBLAGEMEDEWERKERS PERSONEEL HHHffifflüNHRlL ■B Ü4 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 JUNI 1999 VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de akker- en voederbouw en groensector. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieu belastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde research- programma 's. VanderHave maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta. Deze holding, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun U.A. en Zeneca Ltd., heeft 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschappijen in Europa, Noord en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt zij voor 850 miljoen gulden aan landbouwzaaizaden. Zowel het VanderHave- als Advanta- hoofdkantoor bevinden zich in het Nederlandse Kapel Ie (Zld.j. Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. De afdeling Reclame PR, onderdeel van Marketing Verkoop, adviseert en ondersteunt diverse afdelingen en zusterbedrijven in hun communicatiebeleid. Binnenkort ontstaat er op de afdeling de vacature van een Member of Advanta Uw functie Als (grafisch) medewerker Reclame PR levert u een creatieve bijdrage aan de uitvoering van onze reclame- en publiciteitscampagnes. Zo maakt u met behulp van de PC en soms ook handmatig ontwerpen voor bijvoorbeeld raslogo's, advertenties, overheadsheets en productfolders. Naast uw grafische bezigheden verzorgt u met name in de middagen ook algemene zaken op de afdeling zoals correspondentie, archive ring van reproductiematerialen en de uitgifte van promotiematerialen. Verder bent u betrokken bij het organiseren en voorbereiden van tentoonstellingen en open dagen bij relaties, verzorgt u de fotografie op recepties en andere bijeenkomsten en levert u een belangrijke bijdrage aan de totstand koming van ons personeelsblad. Uw profiel Wij vragen van de nieuwe medewerker een middelbare opleiding, bijvoorbeeld grafisch lyceum. Hij/zij heeft bij voorkeur het niveau van het Reclame- praktijkdiploma dan wel ervaring opgedaan op een reclamebureau/ ontwerpafdeling. Aantoonbare creativiteit en het goed kunnen omgaan met DTP-computersoftware als CorelDraw, Pagemaker en PowerPoint zijn vereist. Wij verwachten verder een grote inzet en flexibele instelling en een accurate werkwijze. Gezien onze doelgroep is bekendheid dan wel affiniteit met de landbouw een pré. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: D.J. van der Have B.V., afdeling Personeelszaken, postbus 1 4420 AA Kapelle. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer R. de Munnik, hoofd afdeling Reclame Publiciteit, tel.0113-34 7911. Verhuizingen in binnen- en buitenland antiekvervoer piano- en vleugeltranspott meubelopslag De zorgzame verhuizers sinds 1886! Caljouw Rademaker is een erkend verhuisbedrijf. Vestigingenin Middelburg en Burgh-Haamstede Kwaliteit, flexibiliteit en klantvriendelijkheid vormen de basis van onze bedrijfsfilosofie MIDDELBURG Postbus 8055, 4330 EB Tel.: 0118-626649 Kuipersweg 23-25 BURGH-HAAMSTEDE De Roterij 9-11,4328 BB Tel.: 0111-650692 Caljouw Rademaker VERHUIZINGEN Op korte termijn zijn wij op zoek naar gemoti veerde verhuizers (MA/) die in teamverband verdere uitbreiding willen geven aan onze activiteiten. We hebben plaats voor: 1. Verhuizer met ervaring en in het bezit van verhuisdiploma's. Bezit van rijbewijs CE is een pre. 2. Assistent verhuizer die bereid is vaktechnische cursussen te willen volgen. Salariëring volgens CAO Reacties graag binnen 14 dagen naar ons postadres te Middelburg. Voor inlichtingen kunt u bellen zfk - SvlERKBCt naar 0118-626649. VBHUZHS ÉHHHp De Stichting Jeugdzorg Zeeland is een provinciaal A' werkende algemene en multifunctionele instelling voor jeugdbescherming, jeugdhulpverlening en pleegzorg. Binnen een |£w werkveld dat volop in beweging is. levert de stichting haar bijdrage F door met grote inzet en oog voor kwaliteit de cliënten en hun naaste \4Z' omgeving hulpverlening/begeleiding op maat te bieden. Momenteel werken v er bij de stichting ongeveer 125 medewerkers. Binnen de werksoort Spel Opvoeding/preventie vragen wij PREVENTIEMEDEWERKERS I M/V p>- I x 8 uur per week voor het opvoedbureau inTholen - vac. nr. 9908 I x 8 uur per week voor het opvoedbureau inTerneuzen - vac.nr. 9909 De functie: Als preventiemedewerker binnen het opvoedbureau draagt u zorg voor een effectieve pedagogische advisering en ondersteuning aan ouders/opvoeders met opvoedings- vragen of (lichte) opvoedingsproblemen. Indien nodig draagt u zorg voor een efficiënte verwijzing van ouders/opvoeders naar voorzieningen in de wijk of naar hulpverlenings instanties. U bouwt een samenwerking op met werkers in de wijk uit de jeugd- gezondheidszorg, het welzijnswerk en het onderwijs.Tevens levert u een bijdrage aan activiteiten op het gebied van preventie, signalering en voorlichting en biedt u consultatie aan werkers in de wijk U registreert gegevens in verband met landelijke rapportage. Uw profiel: U heeft een afgeronde relevante HBO-opleiding. U heeft (praktische) kennis van de opvoeding en ontwikkeling van kinderen van 0-18 jaar, en van diverse ondersteunings-, hulpverlenings- en veiwijsmogeiijkheden voor ouders/opvoeders. U heeft een cliënt- en resultaatgerichte instelling en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Daarnaast bent u creatief en gericht op samenwerking en kwaliteit Algemene informatie en sollicitatie: De Stichting Jeugdzorg Zeeland biedt u in eerste instantie een arbeidsovereenkomst op projectbasis, rnet een reële mogelijkheid tot continuering. Het betreft hier een functie binnen een werksoort die volop in ontwikkeling is. Het volgen van een lande lijke training is in het werktraject opgenomen en verder bieden wij u intervisie en supervisie. De salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- jeugdhulpverlening en uw inschaling is afhankelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Indien u belangstelling heeft voor beide vacatures, verzoeken wij u dit aan te geven in uw sollicitatie. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij mevrouw H. Elias, teamleidster'S&O, of mevrouw M. van Aalst, preventiemedewerkster, telefoon (0118) 67 76 00. i Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient, onder vermelding van het vacature- nummer uiterlijk donderdag 24 juni 1999 binnen te zijn bij de afdeling Personeel Organisatie van de Stichting jeugdzorg Zeeland, Postbus 62,4330 AB Middelburg. Een assessment/psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van deze sollicitatie procedure. (kantoorinrichting Geslaagd? Een baan? Ben je enthousiast, commercieel, spontaan met een positieve instelling en beschik je over goede contactuele eigenschappen? Dan hebben wij een interessante baan voor jouw. Wij zoeken voor onze afdeling kantoorartikelen en computersupplies een COMMERCIEEL - ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Herken je je in het volgende profiel? kun je werken met Windows '95, Word en Excel? ben je accuraat ben je klantvriendelijk en service gericht ben je in bezit van rijbewijs B of heb je concrete plannen daarvoor? Wat bieden wij jouw? een afwisselende, dynamische baan goede doorgroei mogelijkheden prettige werksfeer in een klein team salaris volgens onze kantoorvak CAO Je taken zullen zijn: geautomatiseerde orderverwerking telefonische orderaanname, advisering en verkoop bewaking goederen stroom bijbehorende debiteuren en crediteuren administratie marketing ondersteuning Spreekt dit jouw aan? Dan zoeken wij elkaar! Stuur binnen 14 dagen een handgeschreven sollicitatiebrief met je C.V. naar onze postbus 357, 4460 AT Goes ta.v. mevr. M. Boone A. Plesmanweg 110 (Poel 1Coes AUTHENTIC BASIC STORES - MIDDELBURG - Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een VERKOOPMEDEWERKER (m/v) Heb jij: Teamgeest Commercieel inzicht Gevoel voor jeans Humor en Ambitie Ben jij: Tussen 18 en 25 jaar Schrijf dan binnen 2 weken een sollicitatie brief met C.V. en recente pasfoto naar: Peter Christ Authentic Basic Stores Langedelft 3 433^! AJ Middelburg T.a.v. P. Christ Vriesco B.V., opgericht in 1948, is leverancier van raamdecoratie. In de Benelux is Vriesco marktleider dankzij een breed en aantrekkelijk assortiment gordijnen en vitrage. Vriesco zet, met ca. 120 mensen, haar producten mondiaal af via Vriesco International Fabrics. Vriesco beheert het totale proces van de aankoop van de ruwdoek, de creatie van het design, de productie tot en met de distributie via verschillende kanalen. De klanten van Vriesco zijn zelfstandige detaillisten, de grotere speciaalzaken, winkel ketens en grossiers. Met een hecht team vertegenwoordigers is Vriesco zeer actief aanwezig in de markt. Voor de regio Zeeland en Omstreken zijn wij op zoek naar een m/v De functie: - U bent verantwoordelijk voor het zelfstandig beheren, behouden en uitbouwen van de positie van Vriesco in de markt. U bezoekt daartoe regel matig uw klanten en informeert hen over collecties en promotionele acties. - U creëert omzetgroei doordat u prospects tot klant weet te maken, uw instelling als servicegerichte adviseur en zakenpartner helpen u hierbij. - U maakt gebruik van de beschikbare commerciële hulpmiddelen, zoals de showrooms, commerciële acties en collectievoorstellingen. - U communiceert heel erg gemakkelijk en heeft een grote zelfstandigheid in het organiseren van uw werk en uw verkoopaanpak. Vriesco vraagt: - Een commerciële pionier die acquisi tie als uitdaging ziet en relaties met bestaande klanten onder houdt en uitbouwt. - Een doelgerichte, dynamische, zelf motiverende initiator die goed georganiseerd werkt, overzicht heeft, zelfstandig kan werken en niet vergeet af te sluiten. - MBO/HBO werk- en denkniveau, succes volle werkervaring in de retail en affiniteit met woningtextiel (winkel- ervaring), maar vooral beschikken over commercieel talent en de drive dat verder te willen ontwik kelen. - Leeftijd 25 a 32 jaar, wonen in of vertrouwd zijn, dan wel bereid zijn om te verhuizen naar de regio Zeeland en omstreken. Vriesco biedt: - Een hele zelfstandige, dynamische baan waarin u al uw commerciële talent kwijt kunt. - Volledige verantwoordelijkheid voor de verkoopresultaten in uw regio. - Een permanent, veranderend assortiment topproducten, waarbij leveringsbetrouwbaarheid, kwaliteit, service en de reputatie van Vriesco sterke verkoopargumenten zijn. - Een kans om met de producten van Vriesco de omzet van uw klanten/ prospects positief te beïnvloeden. - Een zeer motiverend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u deze topverkoper? Schrijf dan uw brief met c.v., onder vermelding van ref.nr. 173.90911P, aan Mercuri Urval B.V., Diemerhof 26F, 1112 XN Diemen/Amsterdam. E-mail: sol.adm@mercuriurval.nl Holland Case Industry A HOLLAND CASE INDUSTRY VLISSINGEN B.V. is een vooraanstaande fa brikant van hoogwaardige en duurzame verpakkings- en transportkisten. De ze kisten, flightcases, worden onder meer gebruikt in de theater-, muziek- en industriële sector. Onze flightcases worden op maat besteld en geprodu ceerd, hierdoor is elke flightcase anders en de productie ervan altijd weer een uitdaging. HOLLAND CASE INDUSTRY VLISSINGEN B.V. is in Nederland een van de grootste fabrikanten van flightcases met verschillende filialen en verkoop punten in binnen- en buitenland. Ter uitbreiding van onze productiewerkplaats in Vlissingen zijn wij op zoek naar enthousiaste Na een gedegen inwerkperiode verwachten wij dat u: in staat bent om opdrachten zelfstandig uitte voeren met behulp van werk tekeningen. positieve en flexible inzet. goed kunt functioneren binnen een klein team. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een afgeronde technische oplei ding. Wij bieden: goed salaris volgens de CAO van de metaalindustrie. goede secundaire arbeidsvoorwaarden. prettige werksfeer. Voor nadere inlichtingen met betrekking tot deze vacature kunt u bellen met de technisch bedrijfsleider, Gert Stolker, op nummer 0118-412674. Stuur uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar: Holland Case Industry Vlissingen B.V. t.a.v. de Directie Postbus 3214380 AH Vlissingen SPIRIT uitzendbureau is een jonge, snel groeiende dienstverlener op de flexibele arbeidsmarkt. Onze organisatie kenmerkt zich door korte communica tielijnen, een dienstverlenende en flexibele instelling en een team van enthousiaste medewerkers. Voor onze vestiging te Vlissingen zoeken wij een: (Assistent) vestigingsmanager m/v Uw taken: Een belangrijk deel van uw werk wordt het leg gen en onderhouden van contacten met nieuwe en bestaande opdrachtgevers. Aan de hand van functie-eisen selecteert u de juiste uitzendkracht en u verzorgt de verdere administratieve afwik keling. Daarnaast schrijft u potentiële uitzendkrachten in, coördineert u de dagelijkse gang van zaken en bent u verantwoordelijk voor het resultaat van de vestiging. Uw profiel: Wij zoeken kandidaten met een afgeronde oplei ding op minimaal MBO-niveau en aantoonbare commerciële en leidinggevende werkervaring, bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening. U bent een initiatiefrijk, zelfstandig werkend per soon met uitstekende communicatieve en socia le vaardigheden. U vindt klant- en resultaatge richt werken vanzelfsprekend en u bent in bezit van rijbewijs B. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 19 juni 1999 naar SPIRIT uitzendbureau, t.a.v. de heer H. Scheers, Badhuisstraat 21 4381 LN Vlissingen. uitzendbureau Logistiek Speeiaiis Proj eetbegeieider Euromatch zoekt, voor haar opdrachtgever in de omge ving van Bergen op Zoom een Logistiek Specialist. U wordt belast met het tijdig bestellen en laten leveren van onderdelen en materialen. U vervult een spilfunctie tussen diverse afde lingen als verzamelpunt van informatie omtrent benodigde materialen. Tevens bewaakt u leveringsafspraken en neemt u actie bij urgente materiaalproblemen, U heeft een relevante opleiding op HBO-niveau en bijvoorkeur enige jaren ervaring. Contactpersoon. De heer M. de Loose. Facility Medewerker Voor een dynamische, internationale organisatie is Euromatch op zoek naar een Facility. Medewerker. Uw belangrijkste aandachtsgebied binnen facility is de huisves ting, in de breedste zin van het woord. U heeft een HBO werk- en denkniveau en een aantal jaren werkervaring. Belangrijk is dat u zelfstandig kunt werken en initiatieven neemt. Daarnaast kunt u goed plannen en is uw organisatie vermogen uitstekend. Contactpersoon. Mevrouw M.L.M. Heimes. Voor een wereldwijd opererende producent van trans- port- en handlingsystemen voor Printed Circuit Boards is Euromatch op zoek naar een Projectbegeleider. U bent ver antwoordelijk voor de organisatie van maatwerk offertes, inkoop, transport, levering en installatie van de apparatuur en u bent gedurende deze projecten het aanspreekpunt voor de klant. U heeft een HBO werk- en denkniveau, affiniteit met hét technisch product en minimaal twee jaar werkervaring. Contactpersoon. De heer drs. W.J. Verouden. Financieel Specialist Voor een internationaal opererende opdrachtgever in de regio Breda is Euromatch op zoek naar een Financieel Specialist. U bent onlangs afgestudeerd of u heeft enige jaren werkervaring en u heeft een HBO-opleiding in een admini stratieve richting. Daarnaast bent u een doorzetter, analytisch en probleemoplossend ingesteld. U houdt daarnaast van afwisselende werkzaamheden. Contactpersoon. De heer M.A. Schalken. Euromatch Eindhoven, Stationsplein 39, 5611 BC Eindhoven, tel. 040-2450265 rrK' romateh. Je carrière in betere banen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 46