KoSft Procestechnoloog neckermann die met praktische adviezen het productieproces verbetert Hercules Metals bv ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER FJiUDfICTJS CUüMMTOii nw Fokker Elmo zoekt een netwerkbeheerder die complexe structuren organiseert Arbeidsêê$Bureau 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 JUNI 1999 KoSa Netherlands B.V. is een zelfstandige werkmaatschappij van het wereldwijd opererende, Amerikaanse/Mexicaanse concern KoSa, dat 10.000 medewerkers telt. Dit marktleidende concern is voortgekomen uit Trevira, de voor malige polyester business van Hoechst AG. KoSa Netherlands B.V. (90 medewerkers) is gespecialiseerd in de productie en verkoop van DMT-producten (dimethylterephthalaat). Deze DMT-producten vormen de grondstof voor polyesters, die gebruikt worden voor de vervaardiging van textiel, videobanden, filmrolletjes en andere gespecialiseerde, technische toepassingen. Het wordt geleverd aan industriële afnemers in geheel West-Europa. Uit restproducten van dit proces produceert KoSa Netherlands B.V. tevens Terate®, aromatische polyester polyolen voor de vervaardiging van polyurethaan isolatieschuim. Ter ondersteuning van het DMT/Terate® productieproces zijn wij op zoek naar een (m/v) naar meetbare verbeteringen bij de vervaardiging van de DMT/Terate®, zodat u mede bepalend bent voor de succesvolle positie van het bedrijf. Daarbij geniet u de voordelen van het werken in een kleiner, lokaal team, met een informele bedrijfscultuur en korte besluitvormingsprocessen. Uiteraard maakt een aantrekkelijk beloningspak ket dit aanbod compleet. De functie: De productie van DMT/Terate® gebeurt volcontinu in een vijfploegendienst, waarin in totaal circa 50 mensen werk zaam zijn. Tezamen met een andere Procestechnoloog helpt u bij het optimaliseren van het DMT/Terate® productieproces of onderdelen daar van. Daarbij werkt u nauw samen met de Shift Supervisors en de operators van de verschillende productieploegen. U inventariseert problemen die zich tij dens de productie voordoen en helpt bij het opstellen van projectplannen om deze problemen op te lossen. U draagt zorg voor het verrichten van de metin gen en experimenten en levert uw inbreng bij het aandragen van adviezen om het proces te verbeteren. Door uw praktische kijk op het proces verwerft u een belangrijke adviesfunctie voor de mensen in de productie. U rapporteert aan de Manager Production. Gevraagd wordt: - Een HBO-opleiding chemische technologie. Kennis van veilig-heids-, milieu-, ARBO- en kwaliteits voorschriften. - U heeft affiniteit met industriële productieprocessen. Bij voorkeur heeft u enkele jaren werkervaring in een productieomgeving van polyesters of vergelijkbare stoffen. - U combineert een gedegen chemi sche kennis met een praktische kijk op fabricageprocessen. U wilt uw kennis vergroten door actief betrokken te zijn bij de operators in de fabriek. U verdiept zich voor de onderzoeks projecten en adviezen ook in de organisatorische consequenties. Uw praktische instelling gaat gepaard met een grote mate van initiatief en creativiteit. - Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. - Woonachtig in de regio of bereid te verhuizen. Geboden: U krijgt een interessante spilfunctie bij een internationaal gereputeerde marktleider. Het bedrijf investeert in nieuwe ontwikkelingen en biedt haar medewerkers de ruimte daarin een actieve en innovatieve rol te spelen. Uw inbreng hierin vertaalt zich direct Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 178.91687P naar Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. E-mail: sol.bre@mercuriurval.nl De eerste oriënterende gesprekken zullen na uitnodiging worden gehouden op woensdag 7 juli a.s. op ons kantoor in Breda. uden g toor M Pit Beton Heipalenfabriek Kamperland B.V. BETON zoekt i.v.m. toenemende werkzaamheden en toékomstige uittreding PRODUCTIEMEDEWERKERS die gemotiveerd zijn om in onze fabriek op een collegiale manier samen met onze huidige medewerkers de schouders eronder te zenen. Het betreft hier alle voorkomende werkzaamheden in onze fabriek. Deze werkzaamheden zullen zoveel mogelijk wisselend worden uitgevoerd. Bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstverband tot de mogelijkhe den. Hierbij wordt aangedrongen op het volgen van cursussen in de betonpro- ductie. Vanwege de leeftijdsopbouw van ons personeel zijn wij vooral op zoek naar jonge, enthousiaste medewerkers, die tevens woonachtig zijn op Noord- Beveland of op korte afstand van Kamperland. Het betreft hier functies voor een volledige werkweek. Inlichtingen kunt u krijgen bij onze bedrijfsleider dhr. J. G. Harinck tel. kantoor: (0113)371553 na 16.30 u.: (0113) 221763 Uw sollicitatiebrief voorzien van CV binnen 2 weken te richten aan de directie van: Pit Beton Heipalenfabriek Kamperland B.V. Postbus 4 4493 ZG KAMPERLAND Laan der Commando's 21 4333 BV Middelburg NL vraagt per direct 20 uur per week) Functie-inhoud: Diverse administratieve/secretariële taken, contractafwikkeling en telefoonbehandeling. Functie-profiel: Minimaal H.A.V.O., kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift, computervaardigheid (Windows), stressbestendig en loyaal. De werkzaamheden zijn van dinsdag t/m vrijdag van 13.00 - 17.30 uur. Uitbreiding van de uren is mogelijk, in goed overleg. Uitsluitend schriftelijke reacties incl. Curricu lum Vitae, voor 20 juni 1999 naar Mevr. A. van Golen-Sahulata. kenmerk: sollicitatie. Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een postorder bedrijf als Neckermann, waar de mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann B.V, is onderdeel van het Duitse Karstadtconcern, dat met bijna 100.000 werk nemers tot de grote handels ondernemingen van Europa behoort. In St. Jansteen vinden de ondersteunende activiteiten ten behoeve van de verkoop organisaties in Nederland en België plaats, zoals de centrale inkoop, catalogusproductie, financiën, personeel- en alge mene zaken, automatisering en logistiek. Binnen de divisie Catalogusproductie hebben wij plaats voor een Voor 40 uur per week Algemeen genomen liggen uw werkzaamheden in de dagelijkse leiding en het coördineren van de werkzaamheden binnen de productie-afdeling. Daarbij denken we aan het opstellen en beheren van alle productieplan ningen (zowel beeld als tekst) op basis van briefings van inkoop tot en met de aanlevering van het materiaal aan de drukker. Verder ligt er voor u een voor bereidende taak op het gebied van budgettering van de diverse producties en bent u medever antwoordelijk voor de voort durende optimalisatie van de werkzaamheden en de toekom stige uitbouw van de afdeling. U functioneert minimaal op HBO-niveau. U hebt ervaring met pc-gebruik, met name de software pakketten onder Windows en spreadsheetpro gramma's. U bent bekend met de Duitse taal. Kennis van de Franse taal is een pluspunt. U hebt minimaal twee jaar leidinggevende ervaring in een DTP-werkomgeving of in de gra fische sector. U bent een prag matisch en planmatig ingesteld persoon, die actief meedenkt en met het bedrijf mee wil groeien. Herkent u zichzelf in dit profiel, dan bent u wellicht de productie coördinator die we zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden bieden wij u een prettige werkomgeving met gelijkgestemde collega's. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieproce dure. Voor meer informatie over de functie kunt u contact op nemen met mevr. Hilde Dingenen, tel. 0114-318240. Stuur uw sollicitatie met C.V. binnen twee weken naar: Neckermann B.V. Gesiechtendijk 10 4564 BP St. Jansteen t.a.v. mevr. M.A.R. Wassenburg manager personeel en algemene zaken Gesiechtendijk 10, 4564 BP St. Jansteen Fokker Elmo is een zelfstandige onderneming binnen Stork, het mondiaal opererende technologieconcern dat met 20.000 medewerkers een jaaromzet realiseert van circa NLG 5,5 miljard. Wat wij vragen een afgeronde opleiding op HBO-niveau (HIO, HTS-I of -TCK) of een MBO-diploma aangevuld met relevante opleiding en ervaring kennis van en ervaring met Windows 95/98, NT, UNIX, Ethernet, TCP/IP, internet en intranet systemen aan industriële klanten in de sectoren textiel- druk en voedselprocessing industriële componenten aan onder meer de vliegtuig- bouwindustrie ontwerp en multifunctionele technische diensten aan een reeks van producenten en gebruikers van kapitaal goederen. Fokker Elmo is gespecialiseerd in elektrische en elektroni sche systemen voor de internationale luchtvaart- en defensie-industrie. Fokker Elmo heeft momenteel ongeveer 400 medewerkers in dienst. De automatiseringsafdeling van Fokker Elmo bestaat uit een ontwikkel-, infrastructuur- en operationsgroep. Ter versterking van de groep Technische Infrastructuur zijn wij op zoek naar een HELPDESK-MEDEWERKER/ NETWERKBEHEERDER De functie Binnen deze veelzijdige functie bent u medeverantwoorde lijk voor het functioneren van de volledige technische infrastructuur. U ondersteunt PC-gebruikers en verhelpt technische problemen. U installeert PC's, randapparatuur, netwerken en software. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het technisch beheer van Baan IV; u maakt users en autorisaties aan en overlegt met tweedelijns support. Ook draagt u zorg voor netwerkbeheer en -optimalisatie en houdt u zich bezig met de inkoop van hardware en software. EEN CARRIÈRE BIJ STORK IS NOOIT HETZELFDE ervaring met Baan IV-beheer op NT een grote mate van zelfstandigheid een groot probleemoplossend vermogen klantgerichtheid. De procedure Nadere informatie over ons bedrijf vindt u op onze internet site: www.storkgroup.com. Wilt u meer weten over deze functie, dan kunt u contact opnemen met de heer J.F.M. van Eekelen, telefoon (0164) 61 75 55. Hebt u belangstelling voor deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen naar: Fokker Elmo, afdeling HRM, t.a.v. de heer B. van Kreel, Postbus 75, 4630 AB Hoogerheide. Of mail uw reactie naar BK72010@Elmo.nl. Installatiebureau Roelse b.v. is een groeiend elektro technisch installatiebedrijf. Daarom zijn wij op zoek naar een: ELEKTROMONTEUR Wij bieden: Prettige werksfeer in een modern bedrijf. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse: Voor informatie over de functie-inhoud kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Dhr. G. Rewijk. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie richten aan de directie van: Installatiebureau Roelse b.v. Noordstraat 42-A 4361 BN Westkapelle Tel.: 0118-576077 Fax:0118-576066 KINDEROPVANG WALCHEREN Momenteel zijn drie organisaties voor kinderop vang binnen Walcheren werkzaam, die per 1 juli 2000 samengaan in één organisatie. Deze organi saties beheren 27 kinderopvangcentra, waarvan ongeveer 2.000 gezinnen gebruik maken. Vooruitlopend op een volledige fusie, die volgend jaar plaatsvindt, zijn staf en management van de drie organisaties sinds 1 mei samengevoegd. Bin nen dit nieuwe centrale kantoor, gevestigd in Mid delburg, is de volgende vacature ontstaan: administratief medewerker personeelszaken m/v voor 17 uur per week ter ondersteuning van de personeelsfunctionaris. Taken: - het opzetten en beheren van een personeels informatiesysteem - het verzorgen van arbeidsovereenkomsten - het bijwerken van taak- en functieomschrijvin gen - het verwerken van de werkbriefjes - het afhandelen van ziekmeldingen, berekenen van ziekteverzuimcijfers e.d. - de verlofberekening en -registratie - vragen van medewerkers t.a.v. arbeidsovereen komsten, salarisbetaling e.d. beantwoorden. Functie-eisen: - affiniteit met kinderopvang - zelfstandig en in teamverband kunnen werken - relevante opleiding op MBO-niveau - kunnen werken met Word en Excel Salaris: schaal 14-23 CAO-Welzijnswerk: 3.297,- - 4.212,- bij fulltime aanstelling (36 uur). Voor informatie: tel. 0118-614532, tijdens kantoor uren. Sollicitaties uiterlijk 20 juni richten aan: Sollicitatiecommissie, Meiveldpad 2, 4336 XW Middelburg. De sollicitatiegesprekken zijn gepland voor vrijdag 25 juni. Deze week bij het Arbeidsbureau MEDEWERKER RESERVERINGEN Het betreft administratieve werkzaam heden ten behoeve van vakantieboekin gen en reserveringen. Belangrijk is dat u de Duitse taal beheerst. Daarnaast hebt u een opleiding richting toerisme (MTRO/Hogeschool voor toerisme) en kennis van Word/Excel. Meer informa tie bij Susanne Wohrmann, Arbeids bureau Middelburg, tel. 0118-683400. Vacaturenummer 25646-99. VERKOPER BAKKERIJ-KOFFIESHOP Voor een bakkerij-koffieshop in Zierik- zee zoeken wij enkele goed gemotiveerde medewerkers voor de verkoop van brood en banket in de koffiehoek. Het betreft in eerste instantie werk voor het seizoen. Voor deze functie is geen specifieke op leiding vereist. Enige werkervaring in de detailhandel is wel een vereiste. Verder is van belang dat u klantvriendelijk en representatief bent. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 26237-99. KALKZANDSTEENLIJMER Voor een bouwbedrijf op Schouwen- Duiveland zijn wij per direct op zoek naar een kalkzandsteenlijmer die zal worden ingezet op verschillende projecten in Zeeland en Rijnmond. Wij denken aan een enthousiaste LBO-er met enig technisch inzicht die van aanpakken weet. Ervaring is niet noodzakelijk, rijbewijs B is gewenst. Het betreft een contract van 38 uur per week. U krijgt eerst een jaarcontract dat bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een vast contract. Meer infor matie bij Michel Bremen, Arbeids bureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 26597-99. FILIAALMANAGER/ EERSTEVERKOPER Voor een slijterij te Goes (landelijke keten) zoeken wij een filiaalmanager of een eerste verkoper die naar deze functie kan toegroeien. U geeft leiding aan 2 tot 4 parttimers, u voert de administratie, u geeft advies aan klanten, u anticipeert .op de markt, u denkt mee, overziet pro blemen e.d. U hebt minimaal een MBO- niveau en affiniteit met de branche. Bij voorkeur hebt u ervaring in de detail handel. Echter ook kandidaten uit een 'aanverwante' branche zoals de horeca kunnen reageren. Meer informatie bij Xandra Blankers, Arbeidsbureau Goes, tel. 0113-240500. Vacaturenummer 25991-99. MEDEWERKER KOPIEERZAAK Het werk bestaat uit het maken van kleuren- en gewone kopieën, inbinden, verkopen van kantoorsupplies, telefoon aannemen, bestellingen opnemen, af- leverbonnen invullen e.d. U hebt affini teit met deze branche, LBO/MBO werk en denkniveau, bij voorkeur enige ken nis van Word, Windows en WP6.0. U kunt zelfstandig werken en hebt ver antwoordelijkheidsgevoel. Meer infor matie bij Miriam Jasperse, Arbeidsbu reau Middelburg, tel. 0118-683400. Vacaturenummer 25385-99. FILIAALMANAGER We zijn op zoek naar een filiaal- manager voor een schoenenwinkel. U dient leiding te kunnen geven aan medewerkers en u draagt de verant woording voor de omzetresultaten, personeelsbeleid, presentatie en voor raad. Ambitieuze mensen met minimaal een MBO-opleiding kunnen direct reageren. Belangrijk is een representatief voorkomen, goede communicatieve vaardigheden en aantoonbare werk ervaring in de detailhandel. Na gebleken geschiktheid volgt een vast dienst verband. Meer informatie bij Anouk Verschuur, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 26214-99. ELEKTROMONTEUR Voor een detacheringsbureau zoeken wij een elektromonteur voor de utili teitsbouw. Het betreft een fulltime job op Schouwen-Duiveland voor onbepaal de tijd. Men vraagt minimaal VBO-elek- tro en ervaring in de utiliteitsbouw. Het betreft een tijdelijk contract van 36 uur per week. Meer informatie bij Michel Bremen, Arbeidsbureau Zierikzee, tel. 0111-412953. Vacaturenummer 23203-99. Voor alle vacatures geldt: m/v Het Arbeidsbureau staat voor u klaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44