PERSONEEL S rechter (m/v) HAIRSTYLIST m/v? hoofd financiële administratie wrnmmemm ir randstad uitzendbureau WISKUNDE fc 5*5 Arrondissementsrechtbank Middelburg KAPSALON HAIRPOINT medewerker centraal medisch archief m/v Ziekenhuis Walcheren Start SA ROOZEN VAN HOOF -- advies, werving en selectie. 24 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 JUNI 1999 maaia Zaterdaghulp m/v Voor Middelburg en Vlissingen zoeken wij per direkt gemotiveerde studenten/scholieren die in het weekend wat bij willen verdienen Ben je minimaal 18 jaar, flexibel ingesteld en weet je van aanpakken, informeer dan eens naar je mogelijkheden! Informatie bij René Jagt, tel, (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6, Beveiligingsbeambten m/v Beschik je over het Basisdiploma Beveiliging (+EHBO) en ben je in bezit van rijbewijs, dan is ditje kans! Wij bieden je een detacher ingscontract voor een jaar en bij gebleken geschiktheid kans op een vaste aanstelling. Heb je een flexibele instelling en ben je bereid tot het werken in wisselende diensten, informeer dan snel naar je mogelijkheden. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. ADMINISTRATIEF Commercieel talent (HBO/WO) m/v Voor een bank zijn wij op zoek naar HBO'ers en academici die een commerciële functie ambiëren.'Affiniteit met financiële dienstver lening is belangrijker dan een specifieke studierichting. U herkent zich in eigenschappen als commerciële gedrevenheid, overtuigingskracht, uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden en flexibiliteit. Bent u daarnaast in het bezit van een rijbewijs en tevens bereid om in de avonduren te werken, dan is dit wellicht de geschikte baan voor u! Informatie bij Sung van't Veer, tel. (0113) 27 48 25, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Administratief medewerker m/v Heeft u een administratieve opleiding afgerond op MBO-niveau? En kunt u daarnaast omgaan met Word en heeft u een goede typevaardigheïd? Wij kunnen u een ruime keus in banen bieden, zowel fulltime als parttime. Informatie bij Karina de Waal, tel. (0113) 27 48 25, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Commercieel talent (MBO) m/v Voor een bank zijn wij op zoek naar MBO'ers die een commerciële functie in de binnendienst ambiëren. Als medewerker commerciële binnendienst verkoopt u producten voor zowel betalen, sparen, lenen als verzekeren. Voor elke wens weet u het juiste financiële antwoord te vinden. Adviseren en verkopen, dat is uw vak. Informatie bij Sung van't Veer, tel. (0113) 27 48 25, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Junior Salarisadministrateur m/v Als Junior salarisadministrateur word je gedegen ingewerkt in alle salarisadministraties. Naast het onderhouden van ;t verscheidene externe instanties, ben je een vraagbaak voor collega's en vervul je een adviesfunctie naar cliënten. Ben je enthousiast, accuraat, kun je omgaan met vertrouwelijke informatie en in het bezit van een afgeronde opleiding MEAO-BA? Dan nodigen wij je van harte uit te solliciteren. Informatie bij Sung van't Veer, tel. (0113) 27 48 25, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Commercieel administratief medewerker m/v Ben je iemand met initiatief en wil je een zelfstandige functie? Dan hebben wij een leuke uitdaging voor je bij een automatiseringsbe drijf. Het gaat om een functie waarin je veel telefonisch klanten contact hebt en je draagt zorg voor de administratieve afhandeling van opdrachten. Daarnaast controleer en verwerk je inkoopfac turen en werk je contracten uit. Deze functie is fulltime en biedt uitzicht op een vast dienstverband. Heb je een middelbaar oplei dingsniveau en kom je net van school, reageer dan snel. Informatie bij Karina de Waal, tel. (0113) 27 48 25, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Administratief medewerker m/v Heb je netje MEAO-diploma behaald en wil je na de zomerva kantie aan het werk? Dan hebben wij een leuke baan voor je bij een accountantskantoor in Middelburg. Je zult je onder meer bezig houden met de telefoonbehandeling, postverwerking en verschil lende voorkomende administratieve werkzaamheden. We zoeken iemand die kan werken met Word, Excel en evt. Lotus Ami-Pro. Het gaat om een fulltime baan voor langere tijd. Informatie bij Marcelle Pieters, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. MBO-ers m/v Heb je een MBO-opleiding afgerond en breekt nu de tijd aan om te solliciteren? Kom je dan inschrijven bij Randstad Uitzendbureau. Wij bieden diverse mogelijkheden om aan de slag te gaan. Zo kun je bijvoorbeeld bij verschillende bedrijven wat werkervaring opdoen zodat je komt te weten welk werk het best bij jou past. Ook zijn er mogelijkheden om direct voor langere tijd bij een bedrijf/instantie te werken. Kom eens langs op 1 van onze vesti gingen! Informatie bij Marcelle Pieters, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Receptionist m/v Als je toeristisch bent ingesteld, Duits spreekt en stressbestendig bent, dan hebben wij een leuke baan voor je. Voor een camping Aagtekerke zijn wij op zoek naar een veelzijdige receptionist. Je zult je bezig houden met de ontvangst vangasten, het inboeken van reserveringen, de telefoonbehandeling en het controleren v; de caravans. Het gaat om een baan van ongeveer 38 uur en je zu ook op zaterdag moeten werken. We zoeken iemand die tot 1 november beschikbaar is. Informatie bij Marcelle Pieters, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Sales Secretary m/v Een internationaal georiënteerde relatie van ons is op zoek naar een topper voor hun kantoor in Bergen op Zoom. Naast de gebrui kelijke secretariële taken houdt u zich ook bezig met een stuk telemarketing, mailings verzorgen en databasebeheer. De baan is voor een lange periode en is fulltime. Voor deze functie zoeken wij iemand met ervaring in sales, zeer goede beheersing van de Franse taal, klantgericht en kennis van MS-Office. Herkent u zichzelf in bovenstaand profiel en durft u de uitdaging aan, neem dan snel contact met ons op. Graag tot ziens! Informatie bij Margot Geijs, tel. (0113) 27 48 40, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Directiesecretaresse m/v Voor een relatie van ons in Vlissingen zijn wij op zoek naar een directiesecretaresse. Naast taken als agendabeheer, correspon dentie, telefoonbehandeling en vergaderingen houdt u zich ook bezig met financieel inzicht. Het betreft een fulltime baan met uitzicht op een contract. Bent u accuraat en goed met cijfers? Heeft u kennis van de hedendaagse computerpakketen? En heeft u ervaring in het vak? Neem dan contact met ons op, Informatie bij Margot Geijs, tel. (0113) 27 48 40, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Secretaresse m/v Voor een nautische onderneming in Zeeuwsch Vlaanderen zijn wij op zoek naar een vlotte secretaresse. In deze boeiende functie houdt u zich bezig met correspondentie, postverspreiding, notuleren en bezoekontvangst. Het is van belang dat u over ervaring beschikt en kennis heeft van Word, Excel en Lotus Notes. Deze functie is parttime voor vijf ochtenden per week. Informatie bij Margot Geijs, tel. (0113) 27 48 40, Goes, Van de Spiegelstraat 2. MTS schoolverlaters opgelet! Ben jij reeds in het bezit van je MTS diploma of ga je deze binnenkort behalen? Kom dan eens langs bij één van de vesti gingen van Randstad en informeer naar de mogelijkheden voor langdurige projecten of tijdelijk werk. Momenteel hebben wij volop werk voor MTS'ers WTB, Electro en Bouwkunde, Uiteraard zijn er ook volop kansen voor soortgelijke opleidingen. Informatie bij Ron Minnaar, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Aankomend service monteur m/v In het bezit van een MTS-electro diploma? Waag dan gerust eens een gokje want daarvoor biedt deze baan voldoende mogelijk heden. Na een interne opleiding ben je zelfstandig werkzaam en verantwoordelijk voor de onderhoud en revisie van de apparaten. Informatie bij Ron Minnaar, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Sleutelaars m/v Vind je het leuk om te sleutelen en heb je een VBO-metaal en/of SOM opleiding? Voor mensen met technisch inzicht, twee rechter handen en de juiste mentaliteit heeft Randstad volop werk bij diverse bedrijven op Zuid-Beveland. Kom naar de dichtstbijzijnde Randstadvestiging of bel. Informatie bij Collin Hoondert, tel. (0113) 27 48 05, Goes, Van de Spiegelstraat 2. CO-2 lassers m/v Heb je genoeg van het lijnen trekken en zoek je een uitdagend lesproject? Heb je ervaring met het lassen en samenstellen van constructies en kun je goed tekening lezen? Dan heeft Randstad de baan voor jou. Loop eens binnen of bel! Informatie bij John de Schipper, tel. (0113) 27 48 05, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Constructiebankwerkers m/v Ben je niet bang om je handen vuil te maken en kan je volgens tekening een stuk metaal klein krijgen? Dan ben jij de persoon die wij zoeken. Loop eens binnen bij Randstad Uitzendbureau of bel! Informatie bij John de Schipper, tel. (0113) 27 48 05, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Vakantiewerk m/v Ook voor techneuten In opleiding heeft Randstad leuke vakantie- banen. Op stap met een ervaren monteur of assembleren van machines met je klasgenoten behoort tot de mogelijkheden. Informatie bij John de Schipper, tel. (0113) 27 48 05, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Leer-werk traject Ben je dit jaar klaar met je opleiding VBO-metaal of electro? Informeer dan eens naar de mogelijkheden om een leer-werkover- eenkomst af te sluiten met Randstad. Wij bieden je de mogelijkheid om vanaf komend schooljaar afwisselend naar schoolte gaan en stage te lopen bij diverse bedrijven in de buurt. Na twee jaar heb je een SOM-diploma bankwerker, lasser of onder houdsmonteur. Informatie bij Collin Hoondert, tel. (0113) 27 48 05, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Monteurs m/v Heb je MTS werk- en denkniveau en kun je zelfstandig werken? Dan hebben wij verschillende banen voor jou. Kom eens langs en informeer naar je mogelijkheden. Informatie bij Collin Hoondert, tel. (0113) 27 48 05, Goes, Van de Spiegelstraat 2. SCHELDEMOND Scheldemond is een brede openbare scholengemeenschap voor VMBO. HAVO en VWO met Latijn. De school heeft ca. 1200 leerlingen en 125 medewerkers. Voor het schooljaar 1999-2000 is er de volgende vacature: ca. 20 lessen 2e graads Uw reactie zien wij graag tegemoet uiterlijk 2 weken na het verschijnen van deze adver tentie. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer E. J. A. Fagg, directeur unit 1Postbus 69 te 4380 AB Vlissingen. Voor nadere informatie kunt u bij hem terecht op tel.nr. 0118- 479400 Of 0118-417754. H H fié De recbtbafik Middelburg is één van de 19 rechtbanken in Nederland. Het is een kleine organisatie met een prettige werksfeer. De rechtbank is gevestigd in een nieuw gebouw aan de rand van het historische centrum van Middel burg, een aantrekkelijke stad in een landelijke omgeving met strand en zee dichtbij. Justitie wil bijdragen aan bet wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicap ten en leden van etni sche minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Bij de rechtbank in Middelburg kunnen op korte termijn ervaren ju risten worden benoemd in de functie van Functie-eisen: - doctoraal examen Nederlands Recht - minimaal 6 jaar ervaring in een juridische funetie - bij voorkeur ouder dan 30 jaar Salaris: minimaal 8.936,- en maximaal 11.617,- bruto per maand bij een volledige werkweek van 36 uur. Bijzonderheden: Voor hen die nog niet als rechter werkzaam zijn behoort naast de ge sprekken met de president en de sollicitatiecommissie van de recht bank een beoordeling door de Commissie Aantrekken Leden Rech terlijke Macht tot de selectieprocedure. Na selectie volgt benoeming tot rechter-plaatsvervanger en vangt een in-service-training van één jaar aan. Die opleiding wordt gevolgd vanuit de huidige werkkring en vergt onder meer dat gemiddeld één dag per week op de recht bank wordt doorgebracht. Als de opleiding tot volle tevredenheid wordt afgerond zal benoeming tot rechter plaatsvinden, fulltime of in deeltijd. Telefonische inlichtingen omtrent de aard en de inhoud van de func tie worden verstrekt door de president van de rechtbank Middel burg, tel. 0118-677241. Correspondentie dient te worden gericht aan de president van de Arrondissementsrechtbank Middelburg, postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Ben jij 1, 2 of 3 Dan hebben wij een baan voor jou (fulltime of parttime)! Scheldestraat 13, Vlissingen Tel. 0118-413296 Geïnteresseerd? Bel dan snel!!! Het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen is een algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een goed geoutilleerde polikliniek. In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoor digd. In de zorgverlening staan de kwaliteit en de persoonlijke benadering centraal. De organi satie biedt ruim 1000 medewer kers een plezierige werksfeer en goede ontwikkelingskansen. Walcheren is een aantrekkelijk woongebied met veel recreatie ve mogelijkheden. Correspondentie-adres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen. tel. (0118)42 50 00 Op korte termijn ontstaat bij de Medisch Administratieve Dienst, een tijdelijke vacature voor de functie van: voor 18 uur per week (50%), werktijden nader overeen te komen, het betreft een dienstverband tot voorlopig 1 januari 2000. Plaats in de organisatie: De medewerker centraal medisch archief is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan het assistent-hoofd Medisch Admini stratieve Dienst. Functieomschrijving: De medewerker centraal medisch archief draagt zorg voor een doelmatig en doel treffend beheer van de medische dossiers die zijn opgenomen in het centraal medisch archief De werkzaamheden bestaan uit: in beheer nemen van medische dossiers; uitlenen van medische dossiers waar onder begrepen het verzorgen van het transport van de aangevraagde dossiers naar de betreffende poliklinieken; bijhouden van de met het beheer samen hangende registraties; onderhouden van noodzakelijke contacten binnen de eigen afdeling en met personeel van andere afde lingen binnen het ziekenhuis; digitaliseren van medische dossiers. Functie-eisen: diploma mavo; accuratesse; gevoel voor systematiek; affiniteit met geauto matiseerde gegevensverwerkende systemen. Overige informatie: Informatie over deze vacature wordt u graag verstrekt door mw. A. Rooze, assistent-hoofd MAD (0118) 42 53 41. De functie is ingedeeld in FWG-groep 20. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van nr. C0499.1 richten aan de sector Personeel en Organisatie vóór 19 juni 1999 t.a.v. de heer 0. de Bruyne, personeelsadviseur. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Baliemedewerker Diverse bedrijven in de toeristische sector op Walcheren zoeken baliemedewerkers. Uw werk zaamheden bestaan o.a. uit het verstrekken van informatie over de omgeving, reserveringen boeken en telefoon aannemen. U bent klantvriendelijk, heeft goede kennis van de Duitse taal en enige kennis van automatisering. Kennis van de Franse taal is een pre. Het betreft fulltime banen voor het zomerseizoen. Informatie bij Cindy den Deurwaarder, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Electrotechnisch en bouwkundig tekenaar Een engineeringsbureau in Vlissingen zoekt elektro technische en bouwkundige tekenaars. U beschikt over een MTS of HTS opleiding, richting Bouwkunde of Electrotechniek en heeft ervaring met Autocad. Als bouwkundig tekenaar vervaardigt u bestek-, detail- en constructietekeningen, tevens maakt u berekenin gen. Als electrotechnisch tekenaar tekent en reviseert u electrotechnische- en aansluitschema's. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Informatie bij Ronald de Bert, (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28 Vlissingen. Hoofd bedrijfsbureau Een reinigingsdienst in Vlissingen zoek een hoofd bedrijfsbureau. U beschikt bij voorkeur over een HBO-opleiding of een MBO-opleiding met relevante werkervaring en u heeft een sterke persoonlijkheid. U bent verantwoordelijk voor inzet van materieel en personeel van de gehele locatie en vervangt de plan ner bij afwezigheid. Het betreft een fulltime baan met kans op vast dienstverband. Informatie bij Martine van Veenendaal, (0118) 41 47 06, Start Uitzendbureau, Bellamypark 28, Vlissingen. Vakantiemedewerkers Een wasserij in Goes zoekt voor de periode van 21 juni t/m 3 september enthousiaste medewerkers die het vaste team komen versterken. Jouw werkzaam heden bestaan voornamelijk uit het sorteren en op vouwen van wasgoed dat in grote aantallen binnen komt van verschillende instellingen. Heb je zin een een leuke, afwisselende vakantiebaan en ben je één of meerdere weken in deze periode beschikbaar? Neem zo snel mogelijk contact op, zodat je verze kerd bent van vakantiewerk! Informatie bij Padden van de Water, (0113) 23 02 57, Start Uitzendbureau, Kolveniershof 33, Goes. Assistent walsen en persen Een constructiebedrijf, actief op in de metaalbranche in binnen- en buitenland, op Schouwen-Duiveland zoekt een assistent walsen en persen. Hel gaat om het produceren van halffabrikaten ten behoeve van de buizen- en vormstukkenproductie door middel van warm walsen en vervormen van platen. Je bent ver antwoordelijk voor het zelfstandig uitzetten van uit slagen, je knapt matrijzen op c.q. past matrijzen aan. Je bent in het bezit van een MTS-diploma en je kunt technisch tekening lezen. Je start op basis van een de tacheringscontract met een proeftijd van een maand. Informatie bij Petra Koopman, (0111) 41 57 33, Start Uitzendbureau, Nieuwe Haven 147, Zierikzee. Boekhoudkundig medewerker F.en bedrijf in Middelburg zoekt een boekhoud- kundig medewerker. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzamelen, coderen, verifiëren en boeken van facturen. Tevens verwerkt u declaratie formulieren. Voor de/e functie beschikt u over een diploma MEAO-BA of een vergelijkbare opleiding O en heeft u kennis van F.xcel en Word. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Deze fulltime i baan biedt kans op een vast dienstverband. Informatie bij Mariëlle Wisse, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Medewerker commerciële binnendienst Een bank op Noordwest-Walcheren zoekt een medewerker commerciële binnendienst. De be langrijkste taken zijn: het informeren van klanten over producten en diensten, het aanmaken en af wikkelen van offertes, overeenkomsten en trans acties en het vastleggen van klantgegevens. U heeft een opleiding op HBO-niveau en bent bereid tot het volgen van aanvullende opleidingen en trainin-f gen. U beschikt over uitstekende commerciële en contactuele vaardigheden en kunt goed werken in teamverband. Verder heeft u de ambitie om door te groeien naar een adviseursfunctie. Deze fulltime baan biedt kans op en vast dienstver band. Informatie bij Yvette van Doorn, (0118) 62 47 00, Start Uitzendbureau, St. Sebastiaanstraat 12, Middelburg. Kijk voor meer vacatures op onze internetsite: www.start.nl. Werkt zeker BROOMCHEMIE B.V Onze relatie, DSBG Broomchemie b.v. is sinds 1977 gevestigd in Terneuzen en onderdeel van A de Dead Sea Bromine Group (DSBG) uit Israël. Broomchemie produceert een uitgebreid scala iDSBG aan broomverbindingen. De producten zijn halffabrikaten en worden onder andere toegepast l»iJ4.BHAB1J.I,,H,rjlHMH.ll als vlamvertragers, in de oliewinning, accu's en katalysatoren en in de fijn chemie (farmaceuti sche industrie). Vanuit de productielocatie in Terneuzen, waar ruim 170 mensen werkzaam zijn, vinden de producten van Broomchemie hun weg over de hele wereld. In het klant-order gestuurde proces staat de aandacht voor mens, veiligheid, milieu en kwaliteit centraal. Binnen de Accounting Afdeling, waar zes perso nen werkzaam zijn, is men verantwoordelijk voor de complete financiële- en productadministratie. Vanwege het bereiken van de VUT gerechtigde leeftijd van één van de gewaardeerde medewerkers en de verdere ontwikkeling van deze afdeling ontstaat er op korte termijn ruimte voor een sterk in organiseren en communiceren nplete De functie In deze functie bent u verantwoordelijk voor de ci financiële administratie waarbij u leiding geeft a medewerkers. Hierbij coördineert u alle administratieve werkzaamheden die door de afdeling worden uitgevoerd. Daarnaast analyseert en levert u tijdig (juiste) financiële gegevens aan. U draagt zorg voor periodieke verslagleggingen, adequate managementinformatie en de hiervoor verdere optimalisering van de gegevensverwerking. Verscheidene analyses, kostprijsberekeningen en budgetten zijn hierin belangrijke onderdelen. U rapporteert aan de Accounting Manager. Member of ICL Group De kandidaat U beschikt over een afgeronde opleiding op HEAO-BE of gelijkwaardig niveau. U beschikt over enige jaren ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur binnen een productie omgeving. U voelt zich thuis in een informele sfeer, bent accuraat en flexibel ingesteld. Tevens bent u goed thuis in de mogelijkheden van geautomatiseerde gegevensver werking. Uw daadkrachtige en motiverende persoonlijk heid zorgt ervoor dat u gemaakte afspraken realiseert. U bent resultaatgericht beschikt over goede communicatieve vaardigheden en kunt zow el zelfstandig als in teamverband werken. De Engelse taal beheerst u in woord en geschrift. Broomchemie b.v. biedt u: - een nieuwe functie binnen een internationale organisatie; - goede arbeidsvoorwaarden; - vooral de mogelijkheid om uzelf verder te ontwikkelen. Sollicitatieprocedure Schrijft u éen korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozcn van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 6942, 4802 HX Breda. Bezoekadres: Paardeweide 22c. E-mail: rvh.breda@worldonline.nl Voor nadere informatie kunt u tele fonisch contact opnemen: (076) 549 34 72. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. www.rvh.nl TILBURG AMSTERDAM BREDA EINDHOVEN 's-HERTOGENBOSCH NIJMEGEN ROTTERDAM UTRECHT

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 24