LU LU O Cf) CL LU CL PARTICIPEREN Schuurman Accountmanager technische commerciële buitendienstmedewerkers m/v LH*:' si!WWflulN I NTER IEURB0 U W BV SPD-Zeeland EEN WOONBEGELEIDER (M/V) PERSONEEL Schuitema n.v. GROENLiER GOES LEERLING MONTEURS MONTEUR dan zit er vaart in uw investering! Interessant bij inkomstenbelastingtarief van 50 of 60% Investering f 25.000 per participatie Financiering mogelijk 0 Netto rendement tot 17,3% na belasting looptijd ruimi jaar. 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 JUNI 1999 Style Magazine is in Nederland het eerste lifestyle magazine dat huis-aan-huis verspreid wordt. Style Magazine is prikkelend spannend en informatief Het bevat nieuws over opvallende mensen en zeikenmode, design, filmmuziek en theater. Style Magazine B.V. is een jong en vernieuwend bedrijf dat 100% dochter is van de Belgische uitgever Roularta Media Group. Het bedrijf kenmerkt zich door een platte structuur en een informeel sociaal klimaat. Inmiddels wordt Style Magazinemet een totale oplage van ruim 700.000 exemplaren, uitgegeven in dertien grote steden. De coördinatie vindt plaats in Breda. Om het succes verder uit te bouwen zijn wij voor de regio Zeeland op zoek naar een: Wat verwacht Style Magazine? Als accountmanager ben je verantwoordelijk voor het opbouwen en verder uitbouwen van de verkoopactiviteiten in jouw regio. Je hebt de uitstraling die past bij een luxe lifestyle magazine. Je kent alle exclusieve winkels in de regio en hebt daar een binding mee. Je begrijpt de reclamebehoefte van de betere regionale ondernemer en kunt op niveau communiceren en creatief onderhandelen. Je bent zeer zelfstandig en kunt efficiënt werken. Je bent resultaatgericht, enthousiast en gedreven. Waarom je de uitdaging aangaat? Style Magazine vraagt veel van je, maar stelt daar ook veel tegenover. Je werkt voor een dynamisch bedrijf. Een vast salaris, aantrekkelijke provisieregeling en een auto van de zaak maken deel uit van de arbeidsvoorwaarden. Herken je jezelf in Style Magazine? Stuur dan binnen 10 dagen een bondige sollicitatiebrief met c.v. naar: Style Magazine B.V., t.a.v. de heer J. Bruneel, Paardeweide 2-4, 4824 EH Breda. Telefoon: (0032) 51266111. W. Schuurman bv Is een vooraanstaande elektrotechnische groothandel, gevestigd in Alkmaar, Rotterdam, Drachten, Roden en Amsterdam. Tot de kernactiviteiten van de organisatie behoren: elektrotechniek, consumentengoederen en keukens. In de steeds dynamischer wordende elektro technische markt wordt het verstrekken van advies en het relatiebeheer steeds belangrijker. Omdat wij uitbreiden in de regio Zeeland en Zuid-Holland zijn wij op zoek naar: Wij bieden u een uitdagende functie in een dynamisch bedrijf. Na een gedegen inwerkperiode onderhoudt u contacten met onze cliënten bij de industrie en installatie bedrijven. U adviseert over ons productenpakket en acquireert binnen uw rayon. Wij verwachten van u: U heeft een afgeronde opleiding op minimaal mts-e niveau en ongeveer 3-5 jaar ervaring in de installatiebranche of werkzaam (geweest) in een technisch industriële om geving. Woorden als: commerciële vaardigheden, dienst verlening en contactuele eigenschappen zijn op u van toepassing. Wellicht is deze buitendienstfunctie een nieuwe uitdaging in uw carrière. Uw huidige woonplaats is in uw toekomstig werkgebied. Tegenover de vele verantwoordelijkheden, die deze func tie met zich meebrengt, staat uiteraard, afhankelijk van uw leeftijd en ervaring, een passende honorering. Meer informatie en uw reactie: Over deze functie kunt u informatie inwinnen bij: de heer L. Radsma, regiomanager. Te bereiken tijdens kantooruren onder telefoonnummer: (072) 5412300 of: 06-50255511. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een uitgebreide c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: W. Schuurman bv, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 109, 1800 AC Alkmaar. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Postbus 109, 1800 AC Alkmaar, Tel. (072) 541 23 00 b.u. aanneming- en handelmaatschappij merwecombinatie Merwecombinatie B.V. is een bijna 30 jaar bestaand aanne mingsbedrijf, actief in grond-, weg en waterbouwkunde. Ons werkgebied is voornamelijk Zuid-West Nederland, waarbij ge opereerd wordt vanuit het hoofdkantoor te Hendrik-ldo-Ambacht en de regiovestiging te Vtissingen-Oost. Door uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de functie van voorman grondwerker stratenmaker opperman rioleerder (bezit van VVA-1 is gewenst, echter niet vereist. Wei wordt de bereid heid tot het volgen van de bijbehorende cursus verlangd) Merwecombinatie B.V. biedt u een prettige werksfeer, uitstekende arbeidsvoorwaarden en geeft u volop gelegenheid voor het volgen van opleidingen. Werkzaamheden worden uitgevoerd conform ISO- en VCA-normering. Uw reactie kunt u richten aan: Merwecombinatie B.V. Havennummer 1051 Engelandweg 25 4389 PC Vlissingen-Oost Voor inlichtingen kunt u bellen met: Pieter H. Vink, directeur,"078-6821699 of 06-51407902 Emiel de Vis, projectleider, 0118-467706 of 06-51589476 Slabbekoorn Interieurbouvv B.V. is gespeciali seerd in de productie en montage van interieurbe timmeringen en de verkoop van Bulthaup keukens. Sterke klantgerichtheid en hoge kwaliteit vormen de pijlers van ons bedrijfsbeleid. Dit komt tot uit drukking in onze creatieve maniei van werken en op maat gesneden producten. Met circa .25 enthousiaste vakmensen richten wij onze activiteiten op particulieren, instellingen en bedrijven, waaronder horeca en detailhandel. Wij zijn op zoek naar een parttime Telefoniste/receptioniste leeftijdsindicatie 30-40 jaar Functie-inhoud: Bedienen telefooncentrale Verwerken inkomende en uitgaande post Ontvangst van klanten Diverse licht administratieve taken De functie is voor circa 25 uur per week. Indien u geïnteresseerd bent in bovengenoemde functie, kunt u uw sollicitatie met een curriculum vitae sturen aan: Slabbekoorn Interieurbouw BV t.a.v. de heer L. J. Slabbekoorn Potbus 65, 4460 AB Goes Tel.: 0113-231920 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. een instelling voor ambulante dienst- en hulpverlening ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap - vraagt voor - Begeleid Zelfstandig Wonen in de regio Walcheren 16 uur per week Functie-inhoud: Het begeleiden van volwassen mensen met een verstandelijke handicap bij het zelf standig wonen. De begeleiding bestaat uit hulp bij budgettering, organisatie van het huishouden, het sociaal functioneren, vrijetijdsbesteding, aangaan en onderhouden van relaties en contacten met familie. Met andere deskundigen van SPD-Zeeland en andere organisaties, wordt er samen gewerkt in de hulpverlening aan mensen met min of meer ernstige psycho-sociale pro blematiek. Functie-eisen: minimumleeftijd 25 jaar betrokkenheid tot en ervaring in het werken voor mensen met een verstandelijke handicap een afgeronde MBO-opleiding in de agogische richting woonachtig op Walcheren in het bezit van auto en rijbewijs Werktijden: In hoofdzaak in de avonduren verspreid over een aantal dagen van de week. Arbeidsvoorwaarden: Volgens de CAO-Welzijn. Indien u meer informatie wenst over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer Krijn Hamelink, hoofd hulpverlening, telefoon 0118-615051. Sollicitaties kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directeur van voornoemde stichting, Singelstraat 9, 4331 SR Middelburg. Schuitema Delta bv in Krabbendijke is een grossier in levensmiddelen. Randstad zoekt voor Schuitema Delta bv: MAGAZIJNMEDEWERKERS VOOR DE VAKANTIE, ZATERDAGEN EN AVONDUREN Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste medewerkers die van aanpakken weten. Voor diverse afdelingen zoeken wij orderpickers. De werkzaamheden bestaan uit het verzamelen van orders en/of het sorteren van emballage, Als vakantiekracht begin je 's ochtends om 7.00 uur en werk je door tot 16.00 uur. Tevens kan het weieens voorkomen dat er op zaterdagochtend wordt ge werkt. Wil je iedere zaterdag werken dan kan dit voor langere tijd. De werktij den op zaterdag zijn van 7.00 tot 13.00 uur. In de avonduren wordt er gewerkt van 18.00 tot 22.00 uur. Ook dit is voor langere tijd. MAGAZIJNMEDEWERKERS FULLTIME Zowel voor het magazijn kruidenierswaren als voor het magazijn aardappe len, groente en fruit zijn we op zoek naar magazijnmedewerkers. De werk zaamheden bestaan uit het overpakken van pallets, orders pieken en embal lage sorteren. Ben je een aanpakker, niet allergisch voor bloemkool, sla, wortelen, tomaten etc., dan hebben wij een leuke baan voor jou. Deze func ties zijn per direct en minimaal voor 3 maanden en wellicht voor langere tijd. Voor al onze medewerkers geldt een minimumleeftijd van 18 jaar en in het bezit van eigen vervoer is een pre. Heeft u belangstelling voor bovenstaande functies, neem dan contact met ons op, of kom langs op de vestiging. Randstad Uitzendbureau, Van de Spiegelstraat 2, Goes. Telefoonnummer: 0113 274810, vragen naar Marloes de Haze of Jeanine Schot. CHAUFFEUR LEVENSMIDDELEN Bent u een chauffeur die niet alleen wilt rijden met trekkeroplegger, maar ook nog enige fysieke arbeid wilt verrichten dan is chauffeur levensmiddelen wellicht een baan voor u. Alleen op zaterdag is ook mogelijk. Wilt u meer in formatie, neem dan contact met ons op. Randstad Transportdiensten, Van de Spiegelstraat 2, Goes. Telefoonnummer: 0113 274850, vragen naar Remco Rouw/Linda Groeneveld. TUIN- EN PARKMACHINES - TUINBOUWMACHINES FRUITTEELTMACHINES Groenleer Goes is een bedrijf dat is gespecialiseerd in ver koop, onderhoud en service van machines voor Tuin en Park en Fruitteelt. Voor het onderhoud en de service aan deze machines zijn wij op zoek naar: met een technische vooropleiding op LTS- of MTS-niveau, die bereid zijn zich verder te scholen in het monteursvak. Wij vragen verder een klantvriendelijke en servicegerichte instel ling. Verder zijn wij op zoek naar een met ervaring opgedaan in de Tuin en Park- en/of landbouwme chanisatie of in een garagebedrijf. Het werk wordt verricht onder leiding van de chef-werkplaats samen met een klein team van collega-monteurs. Voor meer informatie over bovengenoemde vacatures en/of over ons bedrijf kunt u zich wenden tot dhr. G. van der Laan. Uw reactie verwachten wij graag binnen 10 dagen, gericht aan: Groenleer Goes T.a.v. dhr. G. van der Laan A. Plesmanweg 5 Postbus 143 4460 AC Goes (0113) 212820 Rederij: NAVIGiA fMavigiu Shipping B V, Groningen (050) 311 64 10 Financier: j"L t=s Do Nationale A J Invotterlngsbank N.V. Den Haag (070) 342 54 88 Roza r Accountants Veenendaal (0318) 559 559

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 10