PERSONEEL Wie durft ?deze uitdaging aan? Assistent- APZ Opleiding !m IF COMMERCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Ervaren Financieel Planner m/v Trainee m/v éJbi Bedrijfseconomisch medewerker /v Informatie en sollicitatie MTS-ELEKTRO MONTEUR MEAF MACHINES B.V. 1*1! li 14* li 14 Education T01 Supportcenter ArbeidsKSBureau 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 JUNI 1999! De Zeeuwse Milieufederatie I zoekt voor haar i_ i project Stijlvol Wonen VOORLICHTERS M/V die affiniteit hebben met interieur en milieu voor alle regio's van Zeeland Vijfentwintig vrouwenorganisaties verspreid over heel Zee land, hebben zich aangemeld voor een lezing Stijlvol Wonen in de periode november 1999 - mei 2000. Aan de hand van aan sprekende voorbeelden op dia's passeren woonstijlen, kleur gebruik, restaureren en decoreren en nieuwe milieuvriendelij ke materialen de revue. Vervolgens wordt stap voor stap ge toond hoe men zelf te werk kan gaan- Wij zoeken mensen die lezingen kunnen geven. Deze vinden ral. plaats in de avonduren. De scholing wordt gegeven op drie donderdagmiddagen, te weten 23 en 30 september én 7 oktober. Iedere lezing wordt met een redelijke vergoeding be loond. Heefc u interesse, stuur dan uiterlijk 19 juni a.s. een kort brief je met uw motivatie naar de Zeeuwse Milieufederatie, postbus 334.4460 AS Goes, t.a.v. Wilma Binnendijk. Nadere informatie is te verkrijgen via telefoonnummer 0113-230075. Loontjens Automaten te Middelburg, een toonaan gevend bedrijf in speelautomaten vraagt zo spoedig mogelijk voor een fulltime dienstverband een AANKOMEND SERVICEMONTEUR MA/ functie-inhoud De hoofdtaak van de functie servicemonteur bestaat uit het onderhouden, ontstoren en reviseren van speelautomaten in de meest brede zin, zowel t.a.v. de elektronica, de overige technische installatie, als de kast- constructies. De aankomend servicemonteur reviseert onder begeleiding automaten in de eigen modern geoutilleerde werkplaats. Op termijn werkt hij of zij als zelfstandig servicemonteur en installeert, repareert en onderhoudt hij of zij automaten op locatie. De servicemonteur is het beeld van het bedrijf naar buiten en werkt zeer klantgericht. functie-eisen een afgeronde vakopleiding (MTS-Elektronica); ruime belangstelling voor het vakgebied; bereidheid zich de specifieke technieken vari speel automaten eigen te maken; - goede handvaardigheid en creativiteit; - goede en positieve instelling; collegiale en flexibele werkhouding; bereidheid tot werken in avond- en weekenddiensten; - beschikken over rijbewijs B. Voor de medewerker met liefde voor het vak, gevoel voor elektronica, met hoge kwaliteit in het werk en met een goede klantgerichte instelling, kennen wij goede ontplooiingsmogelijkheden en ruime arbeidsvoorwaarden. Spreekt de functie je aan en voldoe je aan de functie- eisen, stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatiebrief met CV naar Loontjens Automaten B.V., Postbus 456, 4330 AL Middelburg, of bel voor een nadere afspraak met Annemarie Simonse, tel.nr. 0118-634400. Jacobse Goes is een leverancier van exclusieve en kwalitatief hoogwaardige interieurinrichtingen op het gebied van o.a. keukens, badkamers, haarden en parket, die in eigen beheer worden geplaatst door het hele land. Vanwege de toenamen van activiteiten wenst onze opdrachtgever het team van medewerkers op korte termijn uit te breiden. Het betreft een fulltime baan binnen een klein team van collega's, waar vakmanschap, kwaliteit, inzet, enthousiasme en dienstverlening centraal staan. Als Commercieel-Administratief Medewerker wordt van u verwacht dat u naast uw financieel administratieve vaardigheden, vooral ook commercieel bent ingesteld en dat u als zodanig over voldoende ervaring beschikt om betrokken te kunnen worden bij de commerciële activiteiten van de onderneming, waarbij wordt gerapporteerd aan de directie. De boekhoudkundige werkzaamheden betreffen de crediteuren- en debiteurenadministratie, verwerking financiële gegevens in de grootboek administratie en voorbereiden salarisadministratie, alsmede het verzorgen van periodieke financiële rapportages. De commerciële werkzaamheden betreffen het verzorgen van offertes, bevestigen van orders, verrichten van (na-)calculaties, uitwerken van prijsopgaven, opmaken en bijhouden van prijslijsten en het verzorgen van het aftersales traject. Het onderhouden van contacten met klanten en relaties. De overige gestelde eisen zijn: vooropleiding HEAO/MEAO-CE, met bedrijfsadministratie meerjarige ervaring in een soortgelijke functie kennis en ervaring met programma's als Exact, Word en Excel goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in Engels en Duits goede communicatieve eigenschappen Belangstellenden voor deze vacatures worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, binnen 14 dagen te richten aan de heer J.W. Ensing van onderstaand bureau: Adviesbureau Personeelszaken Zeeland Management consultancy voor werving selectie Krommemeet 20, 4464 AA Goes, telefoon 0113-214088 De afdeling Financiële Advisering bestaat uit twee finan- cieel ad viseurs reef beleggingsspedalisme en twee hypo theekadviseurs, die worden ondersteund door een pro fessionele commerciële binnendienst. Verder zijn er coËe- ga's met specialistische kennis op het gebied van verze kering en bedrijfsmatige financieringen werkzaam. Financiële Advisering is op zoek naar twee ambitieuze collega's ten behoeve van Financiële Planning: Financiële Advisering vraagt...,. - een HBO of academische opleiding op financieel bij voorkeur in het bezit van het certificaat FFP êe binnen een jaar wil doorgroeien naar de functie van financieel planner Een financiële planner is geen notaris, vermogensbeheer der, verzekerings-, beleggings-, hypotheek- of belasting adviseur. Een goede financiële planner heeft wel een gedegen kennis van huwelijksvermogens- en erfrecht, belastingen, sociale zekerheid, levensverzekeringen ën pensioenen, beleggen en financieringen. De financiële planner streeft, in samenwerking met bovengenoemde specialisten, naar het beste totaaladvies voor de klant. Hij/zij pleegt zelfstandig en planmatig acquisitie en structureel relatie-onderhoud. Daarnaastsjn vrij op zoek naar een Gedurende de afgelopen jaren is er op basis van deskun dige en betrouwbare advisering een kwalitatief uitsteken de beleggingsportefeuiüe opgebouwd ten behoeve van onze relaties. Wegens promotie van de huidige beleg- gingsadviseurs zijn wij op: zoek naar een nieuwe collega met beleggingen als specialisme of een financieel adviseur die zich in deze richting wil ontwikkelen. Als beleggingsadviseur ben je de expert op het gebied van beleggingen. Voor je klanten uiteraard, maar ook voor col lega's. Je adviseert over beleggingen, waarbij de wensen en behoeften van klanten het uitgangspunt zijn. De mark ten volg je op de voet Kansen, maar ook bedreigingen, - een brede en actuele kennis van bovengenoemde onderwerpen; - commerciële ervaring in de zakefijke dienstverlening; - bereidheid tot (verdere) studie. Financiële Advisering biedt - de 'uitdaging om onze markt, een landeHjk gebied, waar het goed wonen en werken is, zelfstandig te bewerken; - een functie bij de meest solvabele organisatie van Nederland, die toch scherpe en concurrerende voorwaar den biedt; - een gemotiveerd team van deskundige coUega's met gevoel voor humor; - een werkplek '3-hoog-achter", maar met een mooi (vooruit-) zicht; - een uitgebreid informatiepakket (met daarin het functie profiel, de functieeisen, de gedragskenmerken en de functiecontext); - een assesment bij hef GUP; - een marktconform pakket aan arbeidsvoorwaarden, met daarin uitstekende mogeMjkheden tot persoonlijke ontwikkeling; En bovendien voor de trainee: - een traineeship Financieel Adviseur van (afhankehjk van de vooropleiding en ervaring) vier tot zeven maan den aan de Rabobank Academie. signaleer je in een vroeg stadium, zodat je in actie kunt komen voordat de klant erom vraagt. Overigens streef je daarbij naar lange-termijnresultaten. Het gaat je immer om een duurzame relatie met je.klanien. Je wrerkt nauw samen met de financieel planner(s). En je kunt volop pro fiteren van de expertise die we als Rabobankorganisatie in huis hebben, bijvoorbeeld met IRIS en Robeco. Je hebt een goede basis met een HBO-of academische opleiding in een financiële richting en liefst ervaring met beleggingen. Wil je meer weten over deze vacatures? Bel: 0166 - 60 92 00 en vraag om informatie bij Mw, B.J.I. van Zeijl-Taal, manager Financiële Advisering. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 14 dagen richten aan de Rabobank Tholen t.a.v. de heer G.J. Harmsen, algemeen directeur, Postbus .52,4695 ZH Sint-Maartensdijk U tv T Rabobank Tholen Peter BV te Dinteloord produceert versgesneden uien voor de fostfood- en cateringmarkt. Alleen de Nederlandse uien van de allerbeste kwaliteit worden machinual geschild, in ijswater gekoeld, gewassen, op maat gesneden en in kleinverpakking verpukt. Dagelijks worden de bestellingen met eigen koelvracht- auto's naar de distributiecentra in Nederland, België, Duitsland en Zweden getransporteerd. In totaal zijn circa 30 mede werkers bij Peter BV werkzaam. Actueel is een sterke expansie; door de nieuwbouw van een productiehal is de verwachting dat de productiecapaciteit en omzet zullen verdubbelen. HACCP -TE" Ter ondersteuning van de directie is Peter BV op zoek naar een "met brede interesse voor bedrijfsvoering De Junctie: In deze nieuwe functie wordt u verantwoordelijk voor het tijdig, juist en volledig uitvoeren van alle financiële transacties. U stelt de winst- en verliesrekening op en de periodieke rapportages samen, u bereidt de jaarrekening voor en voorziet de directie van advies. Tevens verzorgt u de controle op alle fmancieel- economische zaken. Daarnaast behoren diverse werkzaam heden tot uw takenpakket, zoals automatisering, ARBO, procedures en contracten. Samen met een extern bureau verzorgt u de begeleiding naar ISO-certificering. In deze zelfstandige functie onderhoudt u externe contacten en geeft u leiding aan de boekhoudkundig medewerkster. Gevraagd wordt: Q een afgeronde opleiding HEAO-BE of gelijkwaardig; O bij voorkeur enige ervaring in het zelfstandig uitvoeren van een administratie; O kennis van automatisering/systeembeheer; Q affiniteit met een productieorganisatie; O uitstekende communicatieve vaardigheden; Q initiatief en een flexibele werkinstelling. Geboden wordt: Q een zelfstandige en verantwoordelijke functie; Q de mogelijkheid om mede richting te geven aan een groeiende onderneming; 0 goede arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor deze afwisselende baan? Schrijf dan vóór 17 juni a.s. uw brief met c.v. aan OAZ Advies, afdeling Werving Selectie, Postbus 8, 4460 AA Goes. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Klazien Lanting, telefoonnr. 01 13-239450. Faxen kan natuurlijk ook: 01 13-239475. E-Mail: info@oaz.nl. ARBEIDSBEMIDDEUNGSVERGUNNING A 9 10 0 16 Mecif Machines B. V. is een middelgroot bedrijf met 30 medewerkers. Wij ontwerpen en fabriceren machines voor de kunststof verwerkende industrie zoals extrusielijnen en thermovorm- machines. Deze machines worden wereldwijd geëxporteerd en door onze eigen technici ter plaatse geïnstalleerd en opgeleverd. In ons team is plaats voor een Wij vragen: MTS elektro. Ervaring in kastenbouw/machines bedraden. Enige kennis van elektronica is een pre. Wij bieden: Afwisselend werk in een klein team. Goede'salariëring. Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens CAO Metaalnijverheid. Graag uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Postbus 98 4400 AB YERSEKE T.a.v. mw. P. Houtekamer Het Arbeidsbureau biedt De gunstige economische ontwikkelingen van de afgelopen jaren hebben geleid tot groei in het bedrijfslevenook in de financiële dienstverlening. Hierdoor is deskundig personeel schaars gewor den. Om aan de vraag te voldoen heeft Education Supportcenter in samenwerking met de NOvAA het eenjarige scholingstraject 'Assistent-accoun tant3 ontwikkeld, bedoeld voor mensen die werk loos en werkzoekend zijn. In nauwe samen- zverking met Arbeidsvoorziening Zeeland gaat het traject op korte termijn in de regio Zeeland van start. Ons aanbod. De praktijkgerichte opleiding bestaat uit: een introductie, het gehele MBA-programma en een aantal SPD-modulen. De opleiding wordt afgesloten met een aantal landelijk erkende diploma's en certificaten. Daarnaast volgt u een praktijkstage van ongeveer 9 maanden. Tijdens het traject vindt zowel groepsgewijze als individuele coaching plaats. Hierin zult u onder meer uw vaktechnische, communicatie ve en sociale vaardigheden (verder) ontwik kelen. De vooruitzichten op het aansluitend verkrijgen van een betaalde baan, zijn gezien de grote vraag en de positieve resultaten van eerdere trajecten uitstekend te noemen. Uw profiel: - minimaal HBO-niveau opgedaan d.m.v. opleiding en/of werkervaring - belangstelling voor en/of ervaring met economische of (financieels) administratieve werkzaamheden - communicatief en sociaal vaardig - zeer gemotiveerd tot het volgen van het scholingstraject - fulltime beschikbaar, werkloos en op zoek naar werk - toestemming van het Arbeidsbureau voor deelname - uitkeringsgerechtigd. Uw reactie. Bent u geïnteresseerd en denkt u te passen in het profiel, vraag dan de informatiebrochure aan via het Arbeidsbureau Hoger Opgeleiden, telefoon (0118) 47 66 00 of bij mevrouw K. Groenewegen, Education Supportcenter, telefoon (070) 390 7611. In het bijzonder aan vrouwen, allochtonen en personen van 40 jaar en ouder wordt gevraagd te reageren. In de informatiebrochure staat vermeld hoe u zich kunt aanmelden voor het bijwonen van de voorlichtingsbijeenkomst op 28 juni a.s. Het Arbeidsbureau staat voor u klaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 42