Bergen op Zoom
Middelburg
Vlissingen
yrf
Alle voorstellingen van Bergen op Zoom vinden plaats in
Stadsschouwburg De Maagd
september
vr 24 De Parelvissers, opera door de Internationale Donau
Opera
za 25 Flairck, muziektheater
zo 26 Vanaf hier nog 5 kwartier, 2 familievoorstellingen door
VOF De Kunst en Erik van Muiswinkel
di 28 Deelder, Brood en Chabot, literair theater
do 30 Op blote voeten in het park, komedie
oktober
vr 1 Korean Drums, folkloreshow met percussienummers
za 2 Cabarestafette, nieuw cabarettalent
wo 6 Kiki Heessels, cabaretprogramma Blond Blauw
do 7 Het Zakkendiner, blijspel
vr 8 Rigoletto, opera door de Internationale Donau Opera
do 14 Herfst in Riga, romantische komedie
za 16 Di Gojim, klezmermuziek
zo 17 De Dromen wandelaar, familievoorstelling door Jeugd
theater Het Appeltje
di 19 Piaf, de musical, met Liesbeth List in de hoofdrol
do 21 Robert Long, muzikaal theaterprogramma
vr 22 Gustavo Toker Band, Argentijnse muziek
za 23 Eine Nacht in Venedig, operette door Hoofdstad Operet-
te
november
do 4 Fame, the musical
vr 5 Fame, the musical
za 6 Fame, the musical
do 11 Mario Cortes Ines Contreras, flamencovoorstelling
za 13 Falstaff, opera door Roemeense Staatsopera
di 23 Filharmonisch Koor en Orkest 'Moldova' last, klassiek
do 25 Blof, Nederlandse pop van Zeeuwse bodem
vr 26 Jeans, muzikaal theater
za 27 Jeans, muzikaal theater
di 30 Don Q, beeldend theater van Fred Delfgaauw
december
vr 3 Youp van 't Hek, oudejaarsconference (2 voorstellingen)
di 7 Purper, cabaret
wo 8 Purper, cabaret
vr 10 La Traviata, opera door Staatsopera van Tatarstan
za 11 Julya Lo'ko, solo-zang
wo 15 Petrov, cabaretesk winterspel
do 16 De Onverwachte Man, tragikomedie
za 18 Capella St. Petersburg, klassiek
zo 19 Sneeuwwitje, familieballet door Nationale Opera van
Moldavië
januari
vr 7 Jos Brink, cabaretprogramma Over en weer
za 8 Sleeping Beauty, Idassiek ballet door Russisch Ballet St.-
Petersburg en Ballettheater van Staatsopera Voronezh
wo 12 Rob Kamphues, cabaretprogramma De hernia van Atlas
do 13 Het Groot Niet te Vermijden, theaterband met Tour Un
limited
vr 14 Het Groot Niet te Vermijden, theaterband met Tour Un
limited
za 15 Die Fledermaus, operette door Roemeense Staatsopera
Timisoara
di 18 Potasch Perlemoer, blijspel
do 20 The Young Messiah, theaterversie van Tom Parker's mu
ziek
vr 21 The Young Messiah, theaterversie van Tom Parker's mu
ziek
di 25 Transit Heimat, drama
do 27 Tineke Schouten, cabaretprogramma Showiesjoo
vr 28 Tineke Schouten, cabaretprogramma Showiesjoo
za 29 Don Giovanni, opera door Staatsopera van Timisoara
februari
wo 2 Herman van Veen, Nederlandse première theatershow
do 3 Herman van Veen, Nederlandse première theatershow
za 5 Cabarestafette, nieuw talent
zo 6 Atlantis, het Einde van Nooit, familievoorstelling door
Het Nederlands Kindertheater
di 8 Mini Maxi, Karei de Rooij en Peter de Jong met Split
wo 9 Mini Maxi, Karei de Rooij en Peter de Jong met Split
do 10 Mini Maxi, Karei de Rooij en Peter de Jong met Split
vr 11 Mini Maxi, Karei de Rooij en Peter de Jong met Split
di 15 Trouwens, hoeveel vrouwen trouwen Laurens?, klucht
vr 18 De Berini's, muziektheatervoorstelling De Negerzoenen
za 19 Willeke Alberti, theaterconcert
di 22 Er valt een traan op de tompoes, komedie
do 24 Tosca, opera door Baltische Staatsopera van Gdansk
vr 25 Rowwen Hèze, theaterconcert
maart
vr 10 Bert Visscher, cabaretprogramma Geluk zit in Hele Gro
te Dingen
za 11 Bert Visscher, cabaretprogramma Geluk zit in Hele Gro
te Dingen
zo 12 Circus, familievoorstelling door Theater Terra
di 14 Bocht en Bumpers, komedie
do 16 Seth Gaaikema, cabaretprogramma De Ommekeer
di 21 Karin Bloemen, theatershow
do 23 De Barbier van Sevilla, komische opera door Poolse
Staatsopera van Bytom
za 25 Academisch Dansensemble 'Joc', folkloristische show
april
di 11 Norland Wind «Si Friends from Clannad, Iers-Keltisch
theaterconcert
do 13 Crème Fraïche, muzikaal cabaret
za 15 Orkest Koninklijke Luchtmacht, muziek, dans en show
zo 16 Tierelijntje en het Eenzame Clowntje, familievoorstel
ling
Cirque Plume komt met Mélanges-Opera plume'.
Youp van 't Hek, oudejaarsconference 1999.
Introdans met Romy July. foto Erwin Olaf
di 25 Copélia, klassiek ballet door Nationaal Ballet van Let
land
wo 26 Op bezoek bij meneer Green, tragikomedie
vi' 28 La Bohème, klassieke opera door Poolse Staatsopera van
Wroclaw
za 29 Jeroen van Merwijk Bavo Galama, cabaretprogramma
Omgekeerde» Wereld
mei
di 2 Benny Neyman, theaterconcert
zo 7 Boevenpak, familiematinee door Jeugdkomedie Amster
dam
do 11 Hans Liberg, cabaret
vr 12 Hans Liberg, cabaret
vi' 19 Zenga, muziektheater
za 20 Cabarestafette, nieuw talent
di 23 Frank Boeijen, luistermuziek
do 25 Python, muzikale thriller met Frits Lambrechts en Ger-
rie van der Klei
vr 26 Tsjechov, musical met Boudewijn de Groot
za 27 Tsjechov, musical met Boudewijn de Groot
foto Jaques Peeters
foto Stefan Schipper
Alle voorstellingen zijn in de Stadsschouwburg Middelburg,
tenzij anders aangegeven.
september
zo 12 19.30; wo 15 20.30;do 16 20.30; zo 19 19.30 Hof van Tan-
ge Cirque Plume 'Mélanges-Opera plume'
oktober
zo 3 20.00 Legs on the wall, fysiek theater
do 7 20.00 KWF-jubileumconcert met lichte muziek
vr 8 20.00 en za 9 20.00 Zeeuwse avond, zang en cabaret
zo 10 15.00 Zwart als inkt, Theater Split
zo 10 15.00, Concertzaal Euterpe Blaaskwartet
di 12 20.00 en wo 13 20.00 Tineke Schouten met show 'Sho
wiesjoo'
zal6 15.00, za 16 19.00 en zo 17 16.00 Pippi Langkous
wo 20 15.00 Hupie, familievoorstelling
do 21 20.00 en do 21 22.00 Lebbis en Jansen, cabaret
vr 22 20.00 Enigma Variaties, toneel
vr 22 20.00 Concertzaal.Nationaal Jeugdorkest en pianist Igor
Roma
di 26 20.00 Flairck
ivo 27 20.00 Hetty Feteris, cabaret
vr 29 20.00 Erik Brey, soloprogramma
zo 3115.00 Kraanvogel leert vliegen - mime
november
di 2 20.00 Korean Drums, slagwerkgroep
wo 3 20.00 Rob Kamphues, cabaret
do 4 20.00 Herfst in Riga, romantische komedie
zo 6 20.00 De Goese Operette Vereniging met 'Orpheus in de
Onderwereld' van Offenbach
di 9 20.00 en wo 10 20.00 Bief, theaterconcert
wo 10 19.30 Inleiding tot opera Nabucco
za 13 20.00 Op blote voeten in het park, blijspel
zo 14 20.00 Nabucco, opera van Verdi
zo 14 15.00 Concertzaal Het Schönbrunn Ensemble
ma 15 20.00 RO-theater met 'Dido en Aeneas'
di 16 20.00 Rapido!, muziektheater
wo 17 15.00 De kleinste thuis, jeugdmuziektheater
do 18 20.00 Concertzaal The original five blind boys of Missis
sippi
do!8 20.00 De nieuwe snaar, cabaret
di 23 20.00 Die neuen Leiden des jungen W.. toneel
wo 24 20.00 Jenny Arean, veertig jaar vakvrouw
do 25 19.00 Inleiding De Manke
do 25 20.00 De Manke, moderne volksvertelling
vr 26 20.00 Stef Bos, luisterliedjes
vr 26 20.00 Concertzaal Het Zeeuws Orkest
za 27 15.00 Wachten op Sint, familiemusical
december
wo 1 19.00 Inleiding tot de opera Gaslicht
wo 1 20.00 Kleine opera Gaslicht
do 2 20.00 en do 2 21.30 uur Youp van 't Hek, oudejaarsconfe
rence 1999
vr 3 20.00 Chris Hinze, in concert
ivo 8 19.30 Inleiding tot La Traviata
ivo 8 20.00 Jaap Mulder, cabaret
do 9 20.00 La Traviata, opera van Verdi
vr 10 20.00 Potasch Perlemoer
zo 12 15.00 uur, Concertzaal Don Kosakken Koor Rusland
zo 19 15.00 uur, Concertzaal Franciscus Kwartet
ma 20 20.00 uur Toneelgroep Amsterdam met 'Mooi weer van
daag'
zo 26 15.00; ma 27 15.00, di 28, 15.00 en 19.00, ivo 29 15.00 eri
19.00 Olivier Twist, familievoorstelling
januari
za 8 20.00 Concertzaal Emmy Verhey en de Camarata Antonio
Lucia
di 11 20.00 Conny Janssen danst
wo 12 20.00 Het Groot, Niet Te Vermijden, spektakel
do 13 20.00 Die Fledermaus, operette
vr 14 20.00 enza 15 20.00 Jeans, show
wo 19 13.00, 16.00 en 19.15 Wintercircus
do 20 20.00 Schudden, cabaret
vr 21 20.00 Sinatra
wo 26 19.30 Inleiding tot opera Faust
wo 26 20.00 Linda van Dick en Jules Croiset, toneel
do 27 20.00 Faust, opera
vr 28 20.00 Sanne Wallis de Vries, cabaret
za 29 20.00 Purper XX
zo 30 15.00 De zeven heldendaden van Muis Leeuw
februari
wo 2 20.00 en do 3 20.00 Fame, de musical
vr 4 20.00 l'Avare, Franstalig toneel
za 5 15.00 Boevenpak, familievoorstelling
za 5 20.00, Concertzaal Cappella Pratensis
wo 9 20.00 De vliegende panters, cabaret
do 10 20.00 Rogie «Si Company, dans
vr 11 20.00 en za 12 20.00 Tsjechov, musical
ma 14 20.00 The Matchmaker, Engelstalig toneel
wo 16 20.00 Koopmans Gunning, kleinkunst
do 17 19.00 Inleiding tot Van de brug af gezien
do 17 20.00 Van de brug af gezien, toneelspel
za 19 20.00 Piaf, musical
zo 20 15.00, Concertzaal Ensemble Dudok met Schubert-pro
gramma
zo 20 20.00 BZN, concerttournee
wo 23 20.00 Onno Innemee, cabaret
do 24 20.00 De Hoofdstad Operette met 'Eine Nacht in Vene
dig'
vr 25 20.00 Crème Fraiche, cabaret
maart
za 4 20.00 Laura Fygi, in 'Concert 2000'
zo 5 15.00 Zachtjes hard, jeugdvoorstelling
di 7 20.00 Comedytrain, comedians
wo 8 20.00 Drummer Cesar Zuiderwijk
vr 10 20.00 Toystories, familiedansvoorstelling
za 11 20.00 Eric van Sauers, cabaret
zo 12 15.00 Griezelen, familievoorstelling
di 14 20.00 Scapino Ballet Rotterdam
wo 15 20.00 Kortsluiting, black comedy
do 16 20.00 Robert Long, liedjes
vr 17 20.00 Adele Bloemendaal
zo 19 15.00 en 20.00 Up with people
di 21 20.00 Fred Delfgaauw met 'Don Q'
wo 22 20.00 Nuhr, cabaret
do 23 20.00 De Bitterzoet, toneel
vr 24 20.00 za 25 20.00 Jos Brink en Lucie de Lange, cabaret.
wo 29 20.00 Joc, the colors of dance
vr 31 20.00, Concertzaal Het Zeeuws Orkest
april
za 1 15.00 en 20.00, zo 2 15.00 en 20.00 Balletschool Jazz Dans
Joke Louwerse
zo 2 15.00, Concertzaal Kwaaie moeders, theatraal concert
di 4 20.00 Het Zwanenmeer, ballet
wo 5 20.00 Thomas van Luyn, cabaret
do 6 20.00 Porgy Franssen met Orkater
vr 7 20.00 Er valt een traan op de Tompoes, komedie
zo 9 15.00 Soep met een vork, jeugddanstheater
do 13 20.00, vr 14 20.00 za 15 20.00 en zo 16 15.00 De Goese
Operette Vereniging, familiemusical.
di 18 19.00 Inleiding tot De tweeling
di 18 20.00 De tweeling, toneel
wo 19, do 20, vr 21 en za 22, steeds 20.00 Mini Maxi
di 25 20.00 Het Internationale Danstheater
wo 26 20.00 Jeroen van Merwijk en Bavo Galama, cabaret
do 27 20.00 La Kei. met 'Uit Liefde'
vr 28 20.00 John Kraaykamp en Dirk Zeelenberg, toneel
za 29 15.00 Circus, poppentheater
zo 30 20.00 Urbanus
mei
di 2 20.00 Iwami Kagura, Japans muziektheater
wo 3 20.00 Python, muzikale thriller
vr 5 20.00 André Manuel, cabaret
za 6 20.00 Rob de Nijs, met band
wo 10 20.00 Niet schieten, cabaret
do 11 20.00 Louis van Dijk en Jasperina de Jong
za 13 20.00 Introdans met 'Romy July'
zo 14 15.00 Atlantis, familieproductie
vr 19 20.00 The Chammps, countryshow
za 20 20.00 Eric Corton en Erik van der Hoff, liedjes
wo 24 20.00 Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten, ca
baret
wo 31 20.00 De Berini's, cabaret
juni
vr 2 20.00 Omhoog die stok, operette-komedie
De voorstellingen worden gegeven in het Arsenaaltheater, ten
zij anders vermeld.
september
za 25 20.15 St. Jacobskerk II Fondamento, Mozart-concert
oktober
za 9 20.15 Knijn, ballades en zeemansliederen
zo 10 15.00 Ossian, Schotse liederen
vr 15 20.15 Big Night, Zeeuwse Belofte
za 16 20.15 Fred Florusse. cabaret
zo 1715.00 Milladoiro, Keltische klanken
do 21 20.15 Youp van 't Hek, Try-out Oudej aars-conférence
zo 24 15.00 Tail Dragger, House of Blues
vr 29 20.15 Antoine Beiier, gospelmuziek
za 30 20.15 St. Jacobskerk Capella Dumka, koorzang
zo 31 15.00 Poppentheater Tierelijn
november
do 4 20.15 Patrick Stoof, cabaret
vr 5 20.15 St. Jacobskerk The Oxford Concert Party, mu-
ziekreis
vr 12 20.15 Margriet Eshuijs, jubileumconcert
za 13 20.15 St. Jacobskerk Concertgebouw Kamerorkest
vr 19 20.15 Maarten van Roozendaal, kleinkunst
za 20 20.15 Al Stewart, folk-pop
vr 26 20.15 Koller, Arie Silvester, dubbel-cabaret
za 27 20.15, St. Jacobskerk NOG-Ensemble
december
vr.3 20.15 Seth Gaaikema, cabaret
vr 10 20.15 R.E.S.P.E.C.T., hits van Motown en Atlantic
za 18 20.00 St. Jacobskerk Vlissingse Oratorium Vereniging,
'Messiah' van Handel
januari:
zo 9 15.00 Cr an, Keltische: muziek
vr 14 2 15 De Gebroeders Flint, muziektheater
za 22 20.15, St.. Jacobskerk U Fondamento, de vroege Mozart
zo 23 15,00 Arthur Adams B.B. King's huisband, House of
Blues JjÊ 1
februari
za 5 20.15 Fernando Lameirinhas e.a., rriuziekproject
;zo 6 15.00 Llan de Cubel, volksmüzièk
za 12 20.15 Job Schuring, cabaret
vr IS 20.15 Thé Lau, luisterliedjes
za j.9 20.15 St. Jacobskerk The Belle Epoque Orchestra, mu
ziek van Strauss
vr 25 20.15 Luk Wijns, cabaret
zo: 27 15.08, St. Jacobskerk Collegium Instrumentale Brugen-
sei; Bach-concert
zo 27 15.00 Roy Bailey and his Band, folkmuziek
maart
za 4 20.15 Cor Bakker Madeline Bell, piano en zang
zo 5 15.00 Brave Old World, klezmer
zo 19 15.00 Emil Zrihan, Synagonale gezangen
zo 26 15.00 Frankie Lee, House of Blues
vr 31 20.15 Les Tambours de Brazza, percussie
april
za 8 19.30 St. Jacobskerk Vlissingse Oratorium Vereniging,
Matthaus-Passion
zo 9 15.00 Norland Wind, 'Keltische muziek
wo 12 20.15 Cristina Branco, Portugese fado
vr 14 20.15 Van der Wal, comedy en muziek
za 22 20.15 Jetty Mathurin, cabaret
zo 30 15.00 Sherman Robertson, House of Blues
mei
za 13 20.15 De Gebroeders Flint, variété
za 20 mei 20.15 Cuby The Blizzards, theatershow