Feyenoord op toernee in Zeeland Van Passel geeft wielerles Andy de Bruijne kleurt tennisstrijd Kampioen zonder Cruz en Van Gastel tegen Hoek en SSV'65 Belangstelling uit Italië voor Van Gastel KNWU- speld voor Axelaar uitslagen agenda Laatste sessies voetbaldagen door Koen de Vries GOES - Twee jaar geleden al wilde SSV'65 Feyenoord naar Zeeland halen, maar toen liep het fout. Feyenoord kwam wel, maar speelde tot verrassing van SSV tegen Goes. Gerard Nagel- kerke (42) wil over de gebeurte nissen van toen weinig woorden vuil maken. Temeer omdat de Rotterdammers komend week end op initiatief van de uitbater van het Goese café Flora op nieuw naar Zeeland komen en nu wel tegen SSV voetballen. Zaterdag spelen de Rotterdam mers tegen de Goese tweede klasser. vrij dag tegen Hoek. Gerard Nagelkerke is de spin in het web bij de organisatie van het Feyenoord-weekend. Het heeft alles te maken met de goe de relatie die hij met de kersver se Nederlandse kampioen on derhoudt. Nagelkerke is in de loop der j aren een graag geziene gast geworden in Rotterdam. „Toen ik op m'n achtste bij Le- wedorpse Boys begon te voet ballen werd ik Feyenoord-fan. Dat is altijd zo gebleven. Een jaar of veertien geleden ben ik alle wedstrijden van Feyenoord gaan bezoeken. En dat is altijd zo gebleven." In de loop der jaren zijn er vriendschappen gegroeid met tal van spelers uit Rotterdam- Zuid. Henk Vos en Paul Bosvelt zijn echte vrienden geworden, net als manager Hans Ha- gelstein. „Af en toe komen ze op bezoek in Goes. Zo zijn we dit jaar bijvoorbeeld een dagje we zen vissen op het Veerse Meer. Bij uitwedstrijden haal ik hun vrouwen altijd op. Ik rij dan eerst naar Roosendaal waar Henk Vos woont en dan naar Paul Bosvelt in Barendrecht. Het afgelopen weekend ben ik bij het afscheid van Henk Fraser geweest. Daarvoor had ik een persoonlijke uitnodiging gekre gen." Extra publiek Enige tijd geleden bood Ha- gelstein Nagelkerke aan om een weekend naar Goes te komen. „Feyenoord had het weekend van 28 en 29 mei nog vrij. Ik heb onmiddellijk ja gezegd en daar na Hoek gebeld. Ook daar zei den ze meteen ja. Het is natuur lijk extra mooi dat'Feyenoord Gerard Nagelkerke is de man achter de organisatie van het Feyenoord-weekend. „Dat ze kampioen zijn geworden, is alleen maar mooi. Daardoor komt er nog meer publiek op de wedstrij den af. foto PieterHonhoff net kampioen is geworden. Dat zal extra publiek naar de wed strijd trekken." Feyenoord komt met een vrijwel complete selectie naar Zeeland. Julio Cruz ontbreekt, omdat hij deze week naar zijn land is afge reisd. Hij voegde zich daar bij de Argentijnse selectie, die een tweetal oefenwedstrijden speelt. Jean-Paul van Gastel is er ook niet bijZijn broer trouwt vrij dag en bovendien is de libero geblesseerd. Het meespelen van Jurek Dudek is vanwege een spierblessure onzeker. Vier Fey- enoorders (Van Vossen, Paauwe, Van Wonderen en Kontermanj vertrekken zondag met het Ne derlands elftal naar Brazilië. Vrijdag arriveert Feyenoord om 16.30 uur in Hoek. Eerder op de middag zullen de Rotterdam mers een programmaatje aan geboden krijgen van de hoofd klasser. De wedstrijd op sportpark Denoek begint om 18.00 uur. Scheidsrechter is Rien Vroegop uit Stavenisse. Hij wordt geassisteerd door Rini Bruynooge (Wemeldinge) en Frank Sturms (Sint Jansteen). Voor de wedstrijd Hoek-Feye- noord waren begin deze week ruim drieduizend kaarten ver kocht. Voorzitter John Braven- boer verwacht dat alle vierdui zend beschikbare plaatsen bezet zullen zijn. „We hebben driehonderd kaarten verkocht aan de supportersvereniging in Rotterdam, maar er schijnt ook vanuit Antwerpen en Gent nog al belangstelling te zijn. Ik hoop dat we niemand moeten teleur stellen." Bravenboer verwacht geen pro blemen met supporters. „We schakelen beveilingingsbeamb- ten in, die in het betaald voetbal het klappen van de zweep ken nen." Voor en tijdens de wed strijd wordt wel alcohol in plas tic bekertjes verkocht. Bra venboer: „We hopen op een echt voetbalfeest. Er is een dweil band en er komt een kraam met allerlei Feyenoord-attributen. Daarnaast houden we een lote rij, met prijzen uit de Feye- noord-kledinglijn en ballen, die door de selectie zijn getekend." Parkeerproblemen Hoek heeft op het verwachte parkeerprobleem ingespeeld door de Lovenpolderstraat van af de kant van het dorp af te slui ten en bezoekers via de Herbert Dowweg om te leiden naar het voetbalveld. De routes worden vanuit verschillende richtingen vroegtijdig aangegeven. In to taal worden twintig parkeer wachten ingeschakeld. In Goes neemt SSV op zaterdag soortgelijke maatregelen. De Westhavendijk is tussen 12.00 uur en 17.00 uur afgesloten voor alle verkeer en wordt gebruikt als parkeerterrein. Scouts zul len hier alles in goede banen lei den. Henk Hoogerland, voorzit ter van de sponsorstichting SSV'65, verwacht minimaal 3000 toeschouwers op Sport park Het Schenge. Honderd tachtig mensen kunnen plaats nemen op de gloednieuwe tri bune, de rest moet op de dijk en rond het veld een plaats vinden. Inmiddels zijn in de voorver- van onze sportredactie HULST - De Zeeuwse tennis- jeugd heeft dit weekend de on derlinge krachtsverhoudingen afgetast en waar nodig bijge steld. Van het drietal verenigin gen, MLTC, Zierikzee en Hul ster Ambacht, dat jaarlijks bij toerbeurt de districtstitelstrijd voor jongens en meisjes organi seert, was ditmaal de club uit Hulst de thuisclub. „Een sterk bezet toernooi, waar veel spelers en speelsters naar hebben uitgekeken", oordeelde assistent-districtstrainer Rem- co Maandag. „Voor de geplaats te spelers zijn het echter moei lijke wedstrijden. Ze kunnen niet wegblijven en er wordt van hen verwacht dat ze hun faam waarmaken." Andy de Bruijne, landelijk hoog genoteerd en favoriet op het schema bij de oudste jongens (tot en met zestien), beaamde de zienswijze van zijn trainer, kort voor zijn beslissende confronta tie met Johnny Quaak. „Ik heb hier niets te winnen. Iedere te genstander van mij wel." ROTTERDAM - Feyenoord is door een Italiaanse voetbalma kelaar benaderd of het wil on derhandelen over een transfer van Jean-Paul van Gastel. De aanvoerder van de Rotterdam mers, noch het bestuur van de landskampioen weet om welke club het gaat maar het sterke vermoeden bestaat dat het om Juventus gaat. De voetbalmakelaar had vorige week de zaakwaarnemer van Van Gastel, Bob Maaskant, al op de hoogte gebracht van de Itali aanse interesse. Omdat Van Gastel nog tot 2002 onder con tract staat bij Feyenoord, ver wees Maaskant de Italiaan naar Feyenoord. De Stadionclub zegt dat Van Gastel in principe niet te kopp is, tenzij er een be drag op tafel komt dat de twin tig miljoen gulden benadert. De Italianen zijn van dat bedrag niet geschrokken en hebben Rob Baan inmiddels te kennen gege ven dat zij deze week met een delegatie van Feyenoord rond de tafel willen gaan zitten. Bij Feyenoord wacht men rustig af of de zaak inderdaad een serieus vervolg krijgt. GPD Johnny Quaak (uit Zierikzee) kon dus onbevangen tennissen in de eindstrijd, maar wel met een marathonpartij in de demi finale tegen Dmitri van Hoof in de benen Het werd mede daar door wellicht een boeiend, maar ook wat eenzijdig duel. waarin De Bruijne van meet af aan do mineerde. Hij bleek de comple tere speler. Ih straight sets haal de hij dan ook de begeerde titel binnen. Ook bij de meisjes in deze cate gorie liet de favoriete er geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. Sharon de Witte had het alleen moeilijk gehad in de voorlaatste schifting, waarin Deborah Morcus haar een extra set afdwong. De eindstrijd te gen Jacqueline Verhaegen was alleen in de eerste reeks span nend, daarna liep de speelster van Tiola vlot van haar oppo- nente weg. Bij de t/m 14-jarigen maakte Mathijs Hulster na een periode van betrekkelijke stilte een min of meer geslaagde comeback. Spelend op zijntechniek en rou tine overklaste hij iedereen, outsider Bart van de Sande als laatste. Van uitstekend niveau was de confrontatie tussen Silvana Bauer enMerlyn Atoon. Hoewel de uitslag een wat vertekend beeld gaf, had de als eerste ge plaatste Kruiningse, die aan het eind van deze week met de na tionale selectie in deze leeftijds klasse een interland tegen En geland speelt, bij tijd en wijle haar handen vol aan haar con currente. Het verschil lag in de afwerking en daarin was Bauer veelal superieur. In de 'onderbouw' werd de Goe- senaar René Lindenbergh kam pioen bij de jongens onder twaalf jaar. De vanuit onbe schermde positie gestarte Joris Verkouteren gaf hem de zaken echter niet cadeau en streek pas na drie sets de vlag. Daisy Boog aard zorgde in dit deeltoernooi voor de enige echte verrassing. Bij de laatste vier gekomen, schakelde ze koploopster Stephanie Pauwels uit, waarna ze tenslotte ook de als tweede geplaatste Audrey Atoon aan haar zegekar bond. Het eremetaal bij de t/m 10 jari gen ging naar afgevaardigden van Animo. Jeroen Alliet stond zijn respectievelijke rivalen, Sander van As als laatste, in to taal slechts drie games af, He- leen Maenhout was in dat op zicht zelfs nog minder gul. Ze hield de nul vast, ook tegen me- definaliste Mirte de Bakker. Het peloton maakt tempo in de straten van Axel. Winnaar in Axel tijdens afscheidsjaar foto Charles Strijd door Wim de Vos AXEL - Routine, slimheid en vooral sou plesse. Een combinatie van die drie kwali teiten bezorgde Patrick van Passel dins dagavond in Axel, in zijn laatste jaar als wielrenner, één van de mooiste overwin ningen uit zijn carrière. De enerverende finale deed de matheid gedurende de eer ste helft van de koers volledig vergeten. Patrick van Passel was in die slotfase sa men aan de leiding gekomen met de Li touwer Andreus Zubrovas, die in West- Europa verblijft om het vak te leren. In Axel kreeg hij les op universiteitsniveau van Van Passel. De Sluiskillenaar Van Passel pakte de za ken aan op een manier die alleen van een ervaren coureur verwacht mag worden. Hij drong de Litouwer de leiding op en wachtte tot een. kleine driehonderd meter van de aankomst om van achter de rug van Zubrovas te springen. Soepel maakte hij die laatste meters vol. En wat de Litouwer ook nog probeerde, Van Passel hield een halve lengte over om een schitterende overwinning te behalen. Voor de man die aan zijn afscheidstoernee bezig is, was het de tweede keer dat hij in Axel de sterkste was. En toch gaf Van Pas sel nog maar eens aan: „Het is definitief dat ik ga stoppen. Ik ben nu vijfendertig en al zo lang actief als coureur. Echt, ik ben niet meer te vermurwen." Voor Van Passel wacht er na zijn actieve loopbaan een nieuwe wielerleven. De Zeeuws-Vlaming is nu al secretaris van de wielervereniging geworden en blijft op AXEL - Voor de start van het criterium in Axel kreeg voorzitter Kees de Kraker van het Wielercomité van Axel de gouden speld van verdienste van de KNWU uitge reikt. De Kraker maakt al vijfentwintig jaar deel uit van het comité, dat het jaar lijkse Kermiscriterium organiseert. De laatste tien jaar is De Kraker voorzit ter. De speld werd uitgeriekt door consul Jan van Stee van het toekomstige district Zuid-West van de KNWU, waartoe zal gaan behoren. Van Stee roemde met De Kraker de vele vrijwilligers die in touw zijn om jaarlijks een wedstrijd te organi seren. die manier behouden voor de sport die hij met veel liefde en vooral op serieuze wijze heeft beoefend. Ook in de nadagen kan Van Passel nog een woordje meespreken in de criteriums en is hij zelfs nog in staat om een wedstrijd te winnen. Het duurde vrij lang voordat het Kermis criterium van Axel, waar toch nog een kleine vertig renners van start gingen, de finitief uit de startblokken kwam. De eer ste speldenprikken van de jonge' Camiel van de Bergh, Francois Franse en Danny Schaut duurden niet erg lang. Het werd pas serieus toen Camiel van den Bergh, Patrick van Passel en Andreus Zu brovas ervandoor gingen. Het drietal sloeg meteen een bres, die later alleen door een andere Litouwer, Raimondas Vilcinskas, kon worden overbrugd. De vier liepen uit naar een voorsprong van bijna één minuut toen'een achtervolging op gang werd gebracht door een vijftal renners met ondermeer de Zeeuwen Mar tin de Jaeger en Richard Slabbekoorn. Toen liep het verschil snel terug, maar Van Passel en Zubrovas gaven zich niet ge wonnen. Ze bleven met zijn tweeën over en voerden de spanning naar een hoogte punt. Met als fraaie apotheose de wijze les van Van Passel. Atletiek koop 1500 kaarten verkocht en zijn er 500 uitnodigingen uitge gaan naar sponsors en andere relaties. Gerard Nagelkerke: „Volgens mij komen er minimaal 500 sup porters uit Rotterdam. Aan de 3000 zitten we zo. "Voor ongere geldheden is men in Goes niet bang. Er zijn rond het veld veer tig scouts actief, die ondermeer op het handhaven van de orde moeten toezien. Henk Hooger land: „De Goese politie heeft contacten in Rotterdam. Er is geen enkele aanwijzing dat er iets te gebeuren staat." Supporters De middag in Goes begint om 12.30 uur met een wedstrijd tus sen Feyenoord-supporters uit Goes en omgeving tegen oud- NAC. Voor de ploeg uit Breda zijn ondermeer Bertus Quaars, Ton van Engelen, Peter Remie, Ton Cornelisse en Ton Lokhoff van de partij. Het meespelen van keeper John Karelse uit We meldinge is nog onzeker. Voor malig topscorer Pierre van Hooijdonck is zeker aanwezig, maar zal waarschijnlijk niet spelen. Om 15.00 uur trapt SSV af tegen Feyenoord. Scheidsrechter is Rien van Haaften uit Kapelle. Grensrechters zijn Rini Bruyn ooge en Cees Harinck (Vlissin- gen). Na het duel verkoopt Peter van Vossen met zijn collega-inter nationals Kees van Wonderen, Bert Konterman en Patrick Paauwe gesigneerde ballen. De opbrengst is voor de actie 'Spie ren voor spieren 2000'. Daarna, om 17.15 uur geeft we reldkampioen dart Raymond van Barneveld een demonstra tie van zij n kunnen in een van de twee tenten die op sportpark Het Schenge zijn opgetrokken. Ook hij komt in actie voor het goede doel, want hij verkoopt zijn pijlen aan de hoogste bie der. De middag zal aaneenge- praat worden door Peter Hout man, oud-Feyenoord-spits en tegenwoordig stadionspeaker. De nacht van vrijdag op zater dag brengt de selectie van Feye noord in hotel Arion aan de Vlis- singse boulevard door. Of er veel van slapen komt, valt te betwij felen. De spelers zijn wat trainer Beenhakker betreft vrij om te gaan en staan waar ze willen. Hulst. Pinksterwedstrijden. Mannen: Werpmeerkamp (kogel, discus, speer) 1 Kees Betlem (Hellas) 11.40, 45.02, 00.00 2. Donald Segers (RKHAV) 10.35, 30.71, 22.75. Sprinttweekamp: 1. Michiel Wil- laert (RKHAV) 11.2, 22.7, 2. Pieter Klem (Flakkee) 12.4, 25.0. 3000m: 1. Harold Hiel (RKHAV) 9.39.2, 2. Patrick van Re- mortel (RKHAV) 10.13.6. H40: 1. George Valckx (Scheldesport) 10.14, 2. Jan Goossens (RKHAV) 10.53.3. H50: 1. Jo van Waesberghe (RKHAV) 10.46.6, 2. Carlos Verbuyt (Scheldesport) 12.38.6. Jongens A, werpmeerkamp (kogel, dis cus, speer): 1. Arjan Meijer (Delta Sport) 8.60, 21.03, 21.10. Sprinttweekamp (100m, 200m): 1. Meijer 12.5, 25.7. Jon gens B: Sprinttweekamp: 1. Michel Lub bers (Dynamica) 12.6,25.8,2. Jeroen van Belzen (Dynamica) 13.6, 28.2. Werp meerkamp (kogel: 1. Bartvan Veen (Atti- la) 11.26, 26.64, 39.63. 800m: 1. Sebasti an Vonck (RKHAV) 2.07.8, 2. Rik de Waal (Spado) 2.16.9. Jongens C, 100m: 1. Da niel Ward (RKHAV) 11.5,2. Erik de Waard (Wielingen) 12.4, 3. Emiel Goudzwaard (Scheldesport) 13.31. 800m: De Waard 2.14.9,2. Gert Jan Lauret (RKHAV) 2.16.4, 3. Maarten de Cock (RKHAV) 2.28.9. Ver: 1Ward 5.85,2. De Waard 5.70,3. Wouter Saman (RKH AV) 5.41. Jongens D,80m: 1. Yannick Boidin (RKHAV) 11.6, 2. Guy de Wilde (RKHAV) 11.7. Hoog: 1. De Wilde 1.30, 2. Tony Landegent (Delta Sport) 1.30. Ver: 1. Landegent 4.41, 2. Boidin 4.24. A-pupillen 1e jaars, 1000m: 1. Siem van Reijen (RKHAV) 4.32.2. Meerkamp (60m, ver, kogel): 1. Van Reijen 843. A-pupillen 2e jaars, 1000m: 1. Thomas Wouterse (Spado) 3.33.6, 2. Bram van Reijen (RKHAV) 3.41.7. Meerkamp (60 m, hoog, balwerpen): 1. Wouterse 1517, 2. Evert van de Zande (Delta Sport) 1319. Vrouwen, 100m: 1. Larissa Geers (RKH AV) 15.0,2. Inge de Wilde (RKHAV) 15.8. 200m: 1. De Wilde 35.3, 800m: 1. Margot de Nijs (RKHAV) 2.39.5. Kogel: 1. Bianca Segers (RKHAV) 11.01, 2. Daniella Se gers (RKHAV) 10.18. Meisjes C, 80 meter: 1Wendy Docters (Scheldesport) 11.0,2. Jisca Docters (Scheldesport) 11.1. Ver: 1. Wendy Docters (Scheldesport) 4.89, 2. Jisca Docters (Scheldesport) 4.85. Kogel: 1, Hellebrekers 9.83, 2. Manon van Oos ten (AV'56) 9.55. Discus: 1. Hellebrekers 28.82, 2. Van Oosten 23.86. Speer: 1Jis ca Docters (Scheldesport) 30.52, 2. Schoonen 28.59, 3. Wendy Docters (Scheldesport) 26.62. Meisjes D, 60m: 1. Altuna Halilovic (RKHAV) 8.6, 2. Anne- greet van de Zande (Delta Sport) 8.7. 1000m: 1. Sophie Roodhuizen 9RKHAV) 3.20.6, 2. Jessica van der Does (Spado) 3.34.2, 3. Nina van Dorselaer (RKHAV) 3.36.1. Discus: 1. Van de Zande 20.05, 2. Tara Wouterse (Spado) 19.94. Speer: 1. Schreurs 24.86, 2. Wouterse 22.98, 3. Endri van Dorselaar (RKHAV) 21.06. A- pupillen 1e jaars, 1000m: 1. Aniek Aper (RKHAV) 4.01.3, 2. Liselotte Peelen (AV'56) 4.20.3. Meerkamp (60m, ver, ko gel): 1. Peelen 1285,2. Aper 1095. Zeven heuvelenloop Nijmegen. 15 kilo meter. Resultaten Scheldesport: Eric Goossen 51.13, Nitin Klapwijk 58.34, Va lentino van Overmeeren 58.46, Angelo van Goethem 59.15, Jav van Duren-den Hollander 1.01.28, E. Barentsen 1.05.24, Ramian van Hoecke 1.12.53. Schietingen 1 6-3, Callens (Bel) - Ting Wang (Tai) 6-4 6-1,Carlsson (Zwe) - Appel mans (Bel) 6-j 7-5, Serra-Zanetti (Ita) - Stoyanova (Buil 0-6 6-2 6-4, Capriati (VSt) - Ruano-Pascu- al (Spa) 6-2 6-3, Henin (Bel) - Brandi (Vsg 6-4 6-2, Farina - Koulikoskaya (Rus) 6-0). 5, Osterloh (VSt) - Lee (Tai) 6-4 2-6 7-5, Frazier (VSt) - Tatarkova (Oek) 6-4 6-7 Garcia (Spa) - Kis (Hon) 6-4 6-1Likovtsje- va (Rus) - Studenikova (Slw) 6-3 4-6 6-1, Kournikova (Rus) -Tanasugarn (Tha) 6-3 6-3, Nejedly (Can) - Vento (Ven) 6-43-66- 0, Basjeva (Bul) - Razzano (Fra) 6-3 6-4, Martinez (Spa) - Black (Zim) 2-6 6-3 6-3. Hulst. Districts-jeugdkampioenschag pen. JE 16 - halve finales: A. de Bruij ne—J. de Looff 6-1 6-4, J, Quaak-D. var, Hoof6-33-67-6. Finale: A. de Bruijne-J, Quaak 6-3 6-1. Om derde plaats: J. d: Looff-D. van Hoof 6-4 6-3. ME 16 - halvj finales: S. de Witte- D. Morcus 5-7 6-4 6-1, J. Verhaegen-M. Snijder 6-4 6-0 Finale: S. de Witte-J. Verhaegen 6-4 6-2. Om derde plaats: D. Morcus-|\( Snijder5-7 6-3 6-1. JE 14-halve finales M. Hulster-W. Blokland 6-2 6-1, B, van de Sande-W. van Noord 6-0 0—6 6—2.R. nale: M. Hulster-B. van de Sande 6-i 6-0. Om derde plaats: W. van Noord-W, Blokland 6-3 4-6 6-2. ME 14 halve fine les: S. Bauer-S. Maenhout 6-4 6-2, M Atoon-R. Verdonck 6-2 6-2. Finale: S, Bauer-M. Atoon 6-1 6-4. Om derde plaats: S. Maenhout-R. Verdonck 64 6-2. JE 12 halve finales: R. Linden bergh—M. Flikweert 6-2 2-6 6-3, J, Ver kouteren—P. Felius 6-2 7-5. Finale: R Lindenbergh-J. Verkouteren 6-2 24 6-0. Om derde plaats: M. Flikweert-P, Felius 4-6 6-3 6-3. ME 12 halve finales D. Boogaard-S. Pauwels 6-1 3-6 6-2,0. Atoon-N. de Schepper 6-4 6-1. Finale; D. Boogaard-A. Atoon 7-6 6-3. Om der de plaats: S. Pauwels-N, de Scheppe 6-1 6-3. JE 10 halve finales: J. Alliet-S, de Waal 6-0 6-0, S. van As-D. de Maag: 6-4 2-6 7-6. Finale: J. Alliet-S. van As 6-1 6-1. Om derde plaats: S. de Waal-O. de Maagt6-2 6-2. ME 10 halve finales: H Maenhout-R. de Ritter6-0 6-0, M. Mar tens-M. de Bakker 6-3 6-1. Finale: H Maenhout-M. Martens 6-0 6-0. Om der. de plaats: M. de Bakker-R. Ritter 6-4 5-ï 6-3. Voetbal 's-Heerenhoek. Eensgezindheid, staan de wip, wip 1,1e hoofdvogel: J. Joosse, Juliana; 2e hoofdvogel: D. Boonman, Willem Teil; 1e zijvogel: P. de Putter sr., Concordia; 2e zijvogei: L. Rentmeester, Willem Teil; 3e zijvogel: Marcel, Robin Hood;4e zijvogel: F.de Wilde, Juliana; 1e kal: P. Oosthoek, Vrije Schutters; 2e kal: Sj. van Eykeren, Vrije Schutters, 3e kal: P. de Putter sr., Concordia; 4e kal: loting; meeste kleine vogels (7): J. de Jonge, ADLM; wip 2, Ie hoofdvogel: Marcel, Ro bin Hood; 2e hoofdvogel: J. Joosse, Juli ana; 1 e zijvogel: M. Wisse, Concordia; 2e zijvogel: J. Joosse, Juliana; 3e zijvogel: E. Maat, Zorgvlied; 4e zijvogel: loting; 1e kal: B. Delhez, Concordia; 2e kal: L. Rent meester, Willem Teil; 3e kal: E. Maat, Zorgvlied; 4e kal: A. Boonman, Eensge zindheid; meeste kleine vogels (7): B. Delhez, Concordia. Ellewoutsdijk. Zorgvlied, wip 1, 1e hoofdvogel: P. Repkes, Victoria; 2e hoofdvogel; loting; 1e zijvogel: W. Voet, Gilze Rijen; 2e zijvogel: B. Vermeule, Zorgvlied; 3e zijvogel: P. Proost, Doel naar Hoger; 4e zijvogel: E.Nutzmann, Zorgvlied; Ie kal: J. Doene, Victoria; 2e kal: M. Verdonk, Jac. van Beieren; 3e kal: G. D'Haens, Grauw; 4e kal: loting; meeste kleine vogels: M. Verdonk, Concordia; wip 2, 1e hoofdvogel: B. Rooze, Zorg vlied; 2e hoofvogel: M. Joosse, Ons Ge noegen; 1e zijvogel: M. de Jonge, Sora- nus II; 2e zijvogel: H.Schipper, Victoria; 3e zijvogel: R. Klippel, Doel naar Hoger; 4e zijvogel: loting; 1e kal: C. van 't West einde, Gilze Rijen; 2e kal: G. D'Haens, Grauw; 3e kal; L. de Jonge, ADLM; 4e kal: loting. Sportprijsvragen Lotto 20. Eerste prijs: geen winnaar. Tweede prijs: 1 winnaar, die bruto 100.000 ontvangt. Derde prijs: 47 win naars, elk f. 1.000,00. Vierde prijs: 102 winnaars, elk 250,00. Vijfde prijs: 2.684 winnaars, elk f. 25,00. Zesde prijs: 3.332 winnaars, elk f. 10,00. Zevende prijs: 46.079 winnaars, elkf. 5,00, Cijferspel 20. Zes cijfers goed: geen win naar. Vijf goed: 5 winnaars, elk bruto f. 10.000,00. Vier goed: 32 winnaars, elk f. 1000,00. Drie goed: 281 winnaars, elk f. 100,00. Twee goed: 2.871 winnaars, elk f. 10,00. (onder voorbehoud) Lucky 10, trekking dinsdag 25 mei: 1 - 6 - 9-13-14-15-19-31-33-39-50-56-58- 59-64-69-70-71-74-76. (onder voorbehoud) Tennis Parijs. Open Franse kampioenschappen. Mannen, enkelspel, eerste ronde: Schal ken (Ned) - Haarhuis 6-2 6-3 4-6 6-3, Ca- nas (Arg) - Siemerink 7-6 4-6 6-2 6-4, Sampras (VSt/2) - Marien (CRï) 6-7 6-47-5 6-7 6-4, Rafter (Aus/3) - Federer (Zwi) 5-7 6-3 6-0 6-2, Corretja (Spa/6) - Puentes (Spa) 7-6 6-46-2, Kuerten (Bra/8) - Blanco (Spa) 6-46-46-3, Stoltenberg (Aus) - Phi- lippoussis (Aus/10) 7-6 6-4 6-1, Larsson (Zwe) - Kucera (Slw/11) 6-2 6-3 6-2, Man tilla (Spa/14) - Gilbert (Fra) 4-6 6-4 6-3 6-4, Enqvist (Zwe/16) - Moretti (Arg) 4-6 6-0 6- 46-2, El Aynaoui (Mar) - Malisse (Bel) 6-2 6-0 6-4, Meligeni (Bra) - Gimelstob (VSt) 6-3 6-3 6-3, Ruud (Noo) - Carlos Costa (Spa) 6-3 6-4 6-4, Lopez-Moron (Spa) - Woodbridge (Aus) 6-0 6-3 4-6 6-2, Vicen te (Spa) - Tarango (VSt) 5-7 6-2 6-3 6-3, Mirnyi (WRu) - Zabaleta (Arg) 6-1 7-6 6-2, Haas (Dui) - Rosset (Zwi) 7-6 7-6 6-1, Kou- bek (Oos) - Raoux (Fra) 6-0 6-4 7-5, Navar- ra (Ita) - Draper (Aus) 3-6 6-1 7-6 7-6, Di Pasquale (Fra) - Rochus (Bel) 6-2 6-2 6-7 6-4, Gaudio (Arg) - Gross (Dui) 1-6, 0-2 (opgave Gross), Medvedev (Oek) - Pes- cariu (Roe) 6-3 6-1 6-1, Ulihrach (Tsj) - Delgado (Par) 6-1 6-3 6-3, Portas (Spa) - Mamiit (VSt) 6-2 6-2 6-4, Byron Black (Zim - Voinea (Roe) 4-6 3-6 6-3 6-2 6-4, Clavet (Spa) - Alonso (Spa) 6-3 7-6 6-4, Karba- cher (Dui) - Norman (Zwe) 7-6 4-6 6-2 6-4, Puerta (Arg) - Pozzi (Ita) 6-2 7-6 6-4, Gros- jean (Fra) - Santoro (Fra) 6-3 6-4 3-6 5-7 6- 1. Vrouwen. Enkelspel, eerste ronde: Da venport (VSt/2) - Chi (VSt) 6-3 6-1, Seles (VSt/3) -Fang Li (Chn) 6-2 6-4, Graf (Dui/6) - Maleeva (Bul) 6-2 6-0, Pierce (Fra/8) - Kruger (ZAf) 6-4 6-3, Schyder (Zwi/11) - Morariu (VSt) 3-6 6-3 8-6, Tauziat (Fra/9) - Cocheteux 6-4 6-3, Sugiyama (Jap) - Coetzer (ZAf/14) 7-5 6-1, Halard-Decugis (Fra/16) - Habsudova (Slw) 1-6 6-4 6-1, Torrens-Valero (Spa) - Georges (Fra) 6-2 6-2, Wagner (Dui) - Smith (GBr) 6-1 7-6, Sandu (Roe) - Rippner (VSt) 5-7 6-4 6-3, Sanchez-Lorenzo (Spa) - Saeki (Jap) 6-7 6-4 6-0, Suarez (Arg) - Loit (Fra) 6-3 6-2, Zuluaga (Col) - Pitkowski (Fra) 6-2 7-5, Gorrochategui (Arg) - Noorlander (Ned) 3-6 6-3 6-2, Glass (Dui)-Raymond (VSt) 6- 4 7-5, Arendt (VSt) - Lefevre (Fra) 6-3 7-5, Smashnova(lsr)-Jeyaseelan (Can) 2-66- Bedrijfs- en zomeravondvoetbal Vlissin- gen. Afdeling A: BW - VAW 2-0, EPZ-D; Sloep 6-2, Garderen/Dekker- Pechiney2- 0, Uiterton - BW 1-4, VAW - Garderen' /Dekker 5-2, Pechiney - EPZ 0-1. Stand Garderen/Dekker 9-19, EPZ 10-19, VAW 10-17, BW 11-17, Pechiney 10-12, Di Sloep 10-10, Uiterton 10-7. Afdeling B: Pension Wolff-Sunlux 1-1,SSVW-PKCZ 2-5, FC Dorst-Rhodos/PSD 0-1, Rhodos- /PSD - SSVW 2-2, Sunlux - FC Dorst 0-1, Pension Wolff - PKCZ0-5. Stand: FC Dorst 9-18, Rhodos/PSD 9-17, Sunlux 9-14, Pension Wolff 9-11, PKCZ9-9, SSVW9-B Afdeling C: LVV - Uiterton 2 1-2, Hebt Sport - Palazzo 2-0, BW 2 - LVV 2-1Hebt Sport - Uiterton 2 4-1. Stand: Hebu Spon 8-19, SVR 7-13, Palazzo 6-10, LW 6-7, BW 2 7-7, Uiterton 2 8-6. Zomeravond(mini)voetbal Middelburg. Maandagpoule: Klaassen Tweewielers- Rikz 8-1, FC Dauwendaele - Sportkantini 0-11, KV Ondo - Onderandere 3-1, CSW United - Janse Schilders 4-4. Stand: Sportkantine 2-6, KV Ondo 2-6, Janss Schilders 2-4, Klaassen Tweewielers 2-3, Onderandere 2-3, CSW United 2-1, FC Dauwendaele 2-0, Rikz 2-0. Dinsdagpou le: CSW United 2 - FC Laurens 8-2, KV Swift-Middelburg 11-1, Jongepier Sport - Dames Vlissingen 3-1, FC Dorst/Plaza- boys-SV Kurdistan 6-9, VPV - Sranangfr 4. Stand: KV Swift2-6, Jongepier Sport2- 6, CSW United 2 2-6, VPV 2-6, SV Kurdis- tan 2-3, Sranang 2-3, Dames Vlissingen 2-0, FC Dorst/Plazaboys 2-0, FC Laurens 2-0, Middelburg 2-0. Waterpolo Winnipeg. Wereldbeker/OS kwalificatis vrouwen. Poule B: Nederland - Canada 12-6(3-2 4-2 3-1 2-1). Wielrennen Cesenatico. Ronde van Italië, elfde etap pe: Sansepolcro - Cesenatico. 1Quaran- ta (Ita) 122 km in 2.53.41.2. Cipollini (Ital, 3. Svorada (Tsj), 4. Blijlevens (Ned), 5. Leoni (Ita), 6. Tosatto (Ita), 7. Pïeri (Ita),8, Strazzer (Ita), 9. Cei (Ita), 10. Gili (Ita), Klassement: 1. Jalabert (Fra) 46.46.49,2. Pantani (Ita) 0.04, 3, Frigo (Ita) 1.02,4, Gontchar (Oek) 1.13,5. Gotti (Ita) 1.17,6, Clavero (Spa) 1.22, 7. Camenzind (Zwil 1.28,8. Zülle (Zwi) 2.08,9. Axelsson (Zwe 2.09,10. Noe (Ita) 2.23. Bristol. Ronde van Groot Brittannïë, der de etappe: Winchester - Bristol. 1. Joa chim (Lux) 171 km in 4.16.36,2. McKenzie (Aus) 0.14, 3. Puglioli (Ita), 4. Wauters (Bel), 5. Vestol (Noo) 0.25, 6. Lebreton (Fra) 1.56,7. Larsen (Den) 2,11,8. Jonker (Ned), 9. Andersson (Zwe), 10. Voigt (Dui Klassement: 1. Joachim 10.35.13,2. Wauters 0.13,3. McKenzie 0.42,4. Pugli oli 0.59, 5. Vestol 1.14, 6. Voigt 1.57,7, Jonker 2.04, 8. Vaughters (VSt) 2.05,9. Rumsas (Lit) 2.12,10. Andersson 2.27. Zaltbommel. Olympia's Tour. Vijfde etappe Almere - Zaltbommel. 1. Heij (Ned) 174,6 km in 3.56.02 (44.384 km/u), 2. Van Rijn (Ned) 0.15, 3. Ribbers (Ned) 0.19,4. Kemna (Ned) 1.07, 5. Legtenbero (Ned), 6. Zuijderwijk (Ned), 7. De Cuypei (Bel), 8. Den Braber (Ned) 1.09, 9. Aug (Est), 10. Veen (Ned). Algemeen klasse ment: 1. Duijn (Ned) 14.50.58, 2. Van El ven (Ned) 0.08,3. Reinerink (Ned) 0.09,4, Hayman (Aus) 0.11, 5. Van Dijk (Nedl 0.13, 6. Boerman (Ned), 7. Zuijderwijk 0.21, 8. Kemna 0.25, 9. Ypenburg (Nedl 0.33,10. Van Zandbeek (Ned) 0.40. Ploe- genklasement: 1. Rabobank 46.22.30,2, Batavus 1,12/3. Van Vliet Weba 5.13. Axel. Kermiscriterium van Axel. Neo elite-amateurs. 1. Patrick van Passel (Sluiskil), 2, Andreus Zubrovas (Lit), 3, Camiel van den Bergh (Rucphen), 4. mondas Vilcinskas (Lit), 5. Richard Slab bekoorn (Kapelle), 6. Henk van Hees (Hoogerheide), 7. Mario van Vlimmeren (Hoeven), 8. Martin de Jaeger (Westdor- pe), 9. Bart Mariën (Wouw), 10. Frangois Franse (Kwadendamme), 11. Peter Hee- ren (Sprundel), 12. Wilfred Geijs (Kwa dendamme), 13. Andrius Zaleskis (Lit), 14. Dennis Mesu (Middelburg), 15. Jo- han van Schaik(Oost-Souburg), 16. Dan ny Schaut (Sas van Gent), 17. VincentVil- lerius (Middelburg), 18. Hans Ardeel (B|, 19. Martin de Kok (Lewedorp), 20. Twan den Braber (Fijnaart). H Tennis Sterretjestoernooi. Locatie: TC Wester- schouwen in Burgh-Haamstede (aan vang: 13.00 uur) VLISSINGEN - In het kadet van de Peter van Vossen voet baldagen vinden vandaag en morgen de laatste voorronden plaats. Op het terrein van V.Vi Walcheren zal de Zeeuwse aan valler van Feyenoord vanaf 18.30 uur weer ongeveer tachtig jeugdige voetballers onder han den nemen. Daarvan stromen er uiteinde lijk twaalf door naar het Van Vossen-kamp, dat in het week end van 12 en 13 juni in Renesse plaatsvindt. Donderdag is in Goes de zesde en laatste sessie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 44