ERLY A lil ROJECTLEIDER NIEUWBOUW fj 4 j I DE FEIJTER B.V. Leerling-heftruckmonteurs Prins Dingemanse zoekt mensen die een grote portie mosselen aankunnen 9 Vedior Assistent Productiemanager Voorman Productie VERHUUR EN HANDELSMIJ. VACATURES Installatie Bedrijf Goes bv 3 ervaren loodgieters Servicemonteur CV Aankomend elektromonteur service-technicus 52 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 22 MEI 1999 1/ Woongoed Middelburg is een commercieel georiënteerde woningcorporatie, actief in de bemiddeling van woondiensten en als ontwikkelaar van huur- en koop woningen. Zij bouwt koopwoningen in de prijsrange van 180.000,- tot 600.000,- en mikt daarbij op klanten die willen wonen in een omgeving vol rust, ruimte en water, een uur rijden van verstedelijkt Zuidwest-Nederland. Vanuit een duidelijke stedenbouwkundige visie en een goed gevoel voor de markt, ontwikkelt zij samen met gerenommeerde architecten projecten die zich onderscheiden door kwaliteit en bijzondere vormgeving. Het totale investeringsniveau van de projecten bedraagt meer dan 200.000.000,-. Om de ambities van Woongoed Middelburg op nieuwbouwgebied waar te maken, zoekt zij een doortastende en pragmatische organisator die op commerciële wijze sturing geeft aan projecten In deze afwisselende functie geeft u sturing aan de ontwikkeling en directievoering van nieuwbouwprojecten in de breedste zin van het woord. Naast projecten in de huur- en koopsector, voor de eigen organisatie betreft het levensprojectenin opdracht van derden. U adviseert over de architectenkeuze, onderhandelt rhet aannemers en bepaalt en bewaaktf.de randvoorwaarden en de budgetten van ên bent resultaatverantwoordelijk voor de diverse projecten. Voor de projecten bent u het aanspreekpunt voor en onderhoudt u veelvuldig contacten met architecten, aannemers, makelaars en juridisch adviseürs. U bent een gedreven projectleider (HTS-bouwkunde), die in de^volle breedte Verantwoordelijk isfvdörcfërealisatie Van een, grote diversiteit van nieuwbouw- •- f 'b v >■- I projecten. Hiertpe vyeet u bouwkundig inzicht te combineren met een groot orga nisatorisch vermogen en commercieeHnzfcht. U heeft',ruime ervaring met proces^- sturing en bent in. staat multidisciplinaire teams bij elkaar te brengen. Door uw sociale en communitatievè vaardighédeh&ëht u een volwaardige gesprekspartner i i i- - r voor diverse externe partijen op uiteenlopend niveau. U bent een stevige persoonlijkheid en een vaardige onderhandelaar met een open en flexibele instelling. Bent u in staat deze veelzijdige functie inhoud te geven, stuur dan uw brief met c.v. aan ERLY, the consulting company, t.a.v. mevrouw drs. L Vos, Rostbus 787, 3740 AT Baarn, telefoon (035) 543 00 88, fax (Ó35) 543 05 09 o.v.v. ref.hr. T--1 THE CONSULTING COMPANY De Feijter Groep bestaat uit een aantal bedrijven die zich hoofdzakelijk bezig houden met verhuur en verkoop van intern transportmaterieel, verspaning, staalbouw, machinebouw en engineering met vestigingen in Terneuzen, Gent, Vlissingen en Middelburg. De Feijter Verhuur en Handelsmij B.V. is in zuidwest Nederland één van de grotere verdelers en verhuurders van heftrucks met dealerschappen voor: NISSAN, KALMAR en HALLA heftrucks MANITOU verreikers en ruwterreinheftrucks BT intern transportmaterieel Voor zowel Vlissingen als Terneuzen zijn wij op zoek naar twee enthousiaste: Wij vragen: - gedegen vakkennis van verbrandingsmotoren. - kennis en ervaring met elektrische heftrucks. - kennis van hydrauliek. - zelfstandig kunnen werken. - enthousiasme en inzet. - leeftijd tussen de 20 en 40 jaar. Enige jaren ervaring als heftruckmonteur strekt tot aanbeveling. Wij bieden: - goed salaris. - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - studiemogelijkheden. - prettige werksfeer. Is uw interesse gewekt, stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar: De Feijter Verhuur- en Handelsmij B.V. t.a.v. dhr. E. van 't Westeinde Postbus 59 4530 AB Terneuzen Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijkt Vedior Personeelsdiensten niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent Deze optelsom noe men wij talent. En daar maken wij graag werk van. Emergis Geestelijke gezondheidszorg bieden, dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste ant- woord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, bege leiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. Emergis is ontstaan uit de fusie van de stichtingen PZZ, Zeeuwse Instel ling Beschermd Wonen en Riagg Zeeland. Vedior verzorgt het flexibele personeel binnen Emergis en daarom zoeken wij {MN): Verpleegkundigen. Het gaat hier met name om diverse diensten op verschillende afdelingen op oproepbasis. Wij zoeken hbo-Vers, A- en/of B-ver pleegkundigen met BIG-registratie en ZV'ers die flexibel inzetbaar zijn. Salariëring is overeenkom stig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Heeft u interesse of wilt u meer informatie, neem dan contact op met Antoinnet van Zoeten van Vedior Personeelsdiensten, Grote Markt 12, 4461 AJ Goes. Telefoon: (0113) 22 32 20. Werk maken van talent VCA", ISO 9002, Stek, Waarborg, KOMO-dak Kwaliteit is een vereiste, groei is een noodzaak. IBG groeit door en heeft wederom een aantal vacatures (MTS-E of gelijkwaardig) (MTS-E of gelijkwaardig) Voor alle functies strekt VVA-1 tot aanbeveling. Sollicitaties richten aan: IBG bv T.a.v. De directie Postbus 19 4460 AA Goes Tel: 0113-231630 Fax: 0113-232468 E-mail: IBG-bv@wxs.nl SCHELDEMOND Scheldemond is een brede scholengemeenschap met de opleidingen VMBO, HAVO en VWO. De school heeft ca. 1200 leerlingen en 120 medewerkers. Ter versterking van de schooladministratie zoeken wij op korte termijn EEN MEDEWERKER ONDERWIJSADMINISTRATIE (M/V) Taken: Deze medewerker is belast met de leerlingenregistratie, het leerling volgsysteem, de examenadministratie en het verzorgen van cijfermati ge overzichten voor derden. De gegevens worden verwerkt met het leerlingadministratiesysteem Schoolfact. Tevens is deze medewerker verantwoordelijk voor de planning en het tijdig uitvoeren van de diverse werkzaamheden. Eisen: Een opleiding op HAVO/MBO niveau. Ervaring met een onderwijsadministratie en in het bijzonder met Schoolfact en SPRS strekt tot de aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Uw reactie zien we graag tegemoet uiterlijk twee weken na het ver schijnen van deze advertentie. Uw sollicitatie kunt u richten aan H. Kramer, directeur algemene zaken, postbus 69, 4380 AB te Vlissingen. Voor nadere informatie kunt u bij hem terecht. Hij is bereikbaar onder tel. nr. 0118-479400 of 0118- 460057. Voor deze functie geldt dat een voltijdse bezetting de voorkeur heeft. Pn'ns Dingemanse te Yerseke is één van de leidende aanbieders op de West-Europese markt voor verse mosselen en oesters. Samen met het conservenbedrijf De Zeeuwse Banier vormen zij de Pn'ns Groep. Afzet vindt plaats in Nederland, België, Frankrijk, Engeland en Spanje. De belangrijkste klanten zijn horeca, visspeciaalzaken en grootwinkelbedrijven. Distributie vindt plaats via gespecialiseerde groothandelskanalen. De functie: Het altijd zeer dynamische mosselseizoen stelt Prins Dingemanse elk jaar weer voor de nodige uitdagingen. Om het succes te kunnen handhaven dient de productie van de mosselen perfect afgestemd te zijn op de vraag van de markt, die vanwege het versproduct zeer divers en tijdgebonden is. Na een inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor een deel van de dagelijkse leiding en zorgt u voor een optimale bedrijfsvoering. Daarbij organiseert en coördi neert u de verschillende productieprocessen en regelt u de benodigde mensen en middelen. Door voortdurende innovatie en optimalisatie houdt u de kwaliteit van het product hoog. U rapporteert rechtstreeks aan de Productiemanager en onderhoudt in- en extern diverse relaties. Bij gebleken capaciteiten zijn zeer goede doorgroeimogelijkheden aanwezig. Prins Dingemanse vraagt: HBO (technisch) werk- en denkniveau; bij voorkeur (productie)ervaring in de foodbranche; goede leidinggevende en contactuele capaciteiten; kunnen werken binnen een dynamische werkomgeving; de bereidheid om in verschoven werktijden te werken. De functie: De verantwoording voor de dagelijkse gang van zaken van de productieafdeling binnen Prins Dingemanse rust in deze functie op uw schouders. U geeft direct leiding aan het pro ductiepersoneel - 25 personen - en zorgt voor een optimale sortering en kwaliteit van het product. In grote lijnen creëert u een optimale werkomgeving voor het personeel en streeft naar een maximaal rendement. Hierbij rapporteert u aan de productiemanager. Prins Dingemanse vraagt: minimaal MBO (technisch) werk- en denkniveau; bij voorkeur (productie)ervaring in de foodbranche; goede leidinggevende capaciteiten; stressbestendigheid; de bereidheid om in verschoven werktijden te werken. Informatie sollicitatie Heeft u interesse in één van de bovenstaande functies? Schrijf dan binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie uw brief plus CV naar: 0AZ Advies, ter attentie van afdeling Werving Selectie, Postbus 8, 4460 AA Goes. Nadere informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de heer S. van Wijngaarden, telefoonnummer 0113-239450. Internet: www.oaz.nl. Kirébë, Revestij»cl Ie Bergen op Zoom, is leverancier van horeca- en groot keu ken- benocligdheclen. Kirébé gr is mei name actief op het gebied van advies, levering, montage, service en onderhoud van horeca- appa ra t u u r, grootkeu ken i nsta Naties en.bedrijfskantine-inrichtingen in de regio Zuid Nederland. De brede klantenkring van hotels, cafetaria's, restaurants, instellingen en bedrij ven vindt haar weg naar Kirébé door het aanbod van topmerken en door de hoogwaardige kwaliteit van de dienstverlening. Belangrijke succesfactoren hierbij zijn advies, voorlichting, zorgvuldige begelei ding van de projecten en zeven dagen pep week een perfecte service met persoonlijk contact. Onze Kwaliteit staat voor top merken in ons assortiment en onze organisatie. Kennis staat voor onze goed opgeleide medewerkers. Ruime Keuze vindt u in ons assor timent; van porselein tot complete keukens, inclusief occ asions. Kostenbesparing bieden wij u door li te begeleiden in een slimme ren derende investering. Onze Klant vriendelijkheid spreekt voor zich. En tot slot: Kontinuïteit van Kirébé: ruim 20 jaar lang, zeven dagen per week, 24 uur per cjag. Om de verdere groei van onze organisatie mogelijk maken zijn we op zoek naar een: met gevoel voor dienstverlening De functie Na een uitgebreide inwerkperiode krijgt u een eigen werkgebied toe gewezen. Daarbinnen bent u verantwoordelijk voor het plegen van perio diek onderhoud, het oplossen van Storingen en vooral voor het realiseren van een hoge service-graad. Hierin komt u naast werkzaamheden van elek trotechnische en in mindere mate van mechanische aard ook taken tegen op het gebied van gas- en wateraansluitingen. Daarbij houdt u oren en ogen wijd open, zodat commerciële signalen u niet ontgaan. De kandidaat U heeft een opleiding op mts-elektro-niveau en beschikt over enige ervaring als (service-)technicus. U bent in staat en gewend geheel zelf standig te werken en bent blijvend gericht op de verdere ontwikkeling van uw vakmanschap. U heeft een dienstverlenende en praktische instelling, probleemoplossend- en improvisatievermogen en gevoel voor de commer ciële/zakelijke rol van een service-technicus. De K's van Kirébé Kwaliteit Kennis Keuze Kostenbesparing Klantvriendelijk Kontinuïteit As/)/ GROOTKEUKENBENODIGDHEDEN Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. Rugenbrink, (0164) 23 32 51. Natuurlijk bent u ook van harte welkom op onze vestiging! Kom gerust langs om u eens te oriënteren. De koffie staat voor u klaar! Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Kirébé t.a.v. de heer R. Rugenbrink Postbus 562 4600 AN Bergen op Zoom Tevens kunt u telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 52