Reisadviseur sliil. ->r randstad uitzendbureau Vedior magazijnmedewerkers m/v secretaresse project voorbereiders meewerkend stedenbouwkundige ZATERDAG 22 MEI 1999 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 51 ATTENTIE ATTENTIE MTS-ers E en/of HTS-ers E p&T techno B.V., een project engineering en construction management groep, zoekt diverse E/1 tekenaar/constructeurs voor omgeving Zeeland. Eventueel bieden wij u een opleiding AutoCad 14 met aansluitend werk. Bent u enthousiast en gemotiveerd en beschikt u over een MTS- of HTS-opleiding, stuur dan snel uw CV of bel naar: P&T techno B.V. - Middenweg 6 - 4782 PM Moerdijk - Telefoon: 0168-384242. ADMINISTRATIEF Oproep-telefoniste/receptioniste m/v Voor een internationaal bedrijf te Kruiningen zijn wij op zoek naar een oproep-telefoniste/receptioniste. Ervaring met een telefoon centrale is een must, evenals een representatief uiterlijk. Kennis van meerdere moderne talen is een pre, maar Engels is absoluut noodzakelijk. Geïnteresseerd' Neem dan snel contact op met ons! Informatie bij Ruth Salverda, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. Medewerker marketing sales m/v Voor een internationaal opererend bedrijf zoeken wij met spoed een getalenteerde HEAO'er CE of EL Spreek jij je talen (Frans/Duits/Engels), heb je een commerciël drive en wil je je bezig houden met internationale klantencontacten? Dan is dit de baan die bij je past! Je verricht ondermeer marktonderzoek en prijs- produkt analyses Interesse? Bel of ga langs op de dichtstbijzijnde vestiging. Informatie bij René Jagt, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6 Industrieel Schoonmakers Voor een bedrijf in Kruiningen zijn wij op zoek naar mensen die de fabriekshallen schoonhouden. Het betreft werk voor lange termijn en in ploegendienst. Omdat het vrij zwaar werk is, gaat de voorkeur uit naar mannen. Heeft u interesse? Belt u ons dan op onderstaand nummer. Informatie bij Ruth Salverda, tel. (0113) 39 42 07, Kruiningen, Stationsweg 18a. Onderhoudsmonteur m/v Kennis van hydrauliek, pneumatiek, elektrotechniek en machinaal onderhoud. Is dit je op het lijf geschreven en ben je bovendien in het bezit van een veiligheidscertificaat, dan hebben wij een uitda gende baan voor je! Informatie bij Ron Minnaar, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. ROOMPOT ZEEEAND VAKANTIES ZOEKT PER DIRECT Roompot Zeeland Vakanties, dé vakantiespecialist van Zeeland, heeft o.a. vakantieparken, campings, zwembaden in heel Zeeland. Door de huidige groei van onze organisatie en de uitbreiding van onze activiteiten, zijn wij per direct op zoek naar nieuwe medewerkers. Assistent Bedrijfsleider voor supermarkten in Kamperland, Vrouwenpolder en Scharcndijkc. Werkzaamheden voor 8 tot 32 uur per week: beheren supermarkt vervangen bedrijfsleider plaatsen van bestellingen, Wij zoeken een gemotiveerde, commercieel ingestelde medewerker die kan organiseren, leidinggeven en plannen. Salariëring volgens CAO provisieregcling. Telefonische info: Cces Bergmans 06-536434 Schriftelijke sollicitatie: Roompot Recreatie Supermarkten, T.a.v. dhr. C. Bergmans, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. E-mail: info@roompot.nl URL: http://www.roompot.nl Vedior Alpha is een landelijke business unit van Vedior Projecten, onderdeel van Vedior Nederland BV, met 10 vestigingen. Vedior Alpha is speciaal opgericht voor de vraag naar gespecialiseerde en hoogopgeleide bedrijfskundige talenten met HBO/WO werk en denkniveau. Naast detachering voor korte en langlopende projecten verzorgt Vedior Alpha ook de werving en selectie voor vaste dienst verbanden. Een team van ruim 70 enthousiaste en getalenteerde medewerkers is dagelijks aan het werk om o.a. door middel van ons geavanceerde testsysteem vraag en aanbod van specialisten in een dynamische arbeidsmarkt perfect aan elkaar te koppelen. Alpha Consultant m/v Onderstaand treft u een korte kernachtige opsomming aan van de hoofd taken voor consultant: Aanbiedend verkopen: zoeken .van bedrijven voor beschikbare kandida ten, inclusief follow-up. Periodiek evalueren van de opdracht met de opdrachtgever; telefonisch en persoonlijk. Periodiek evalueren van de opdracht met de gedetacheerde medewer kers; telefonisch en persoonlijk. Voeren van (doelgerichte) verkoopgesprekken, inclusief follow-up. Zoeken van kandidaten - n.a.v. een opdracht - door middel van het raadplegen van bestanden en/of andere bronnen. Voeren van een selectiegesprek met kandidaten die aan de opdrachtgever worden voorgesteld. Administratief afhandelen personele aangelegenheden gedetacheerd personeel. Om deze uitdagende functie op een succesvolle en plezierige manier invul ling te kunnen geven, dient u in ieder geval over de volgende capaciteiten te beschikken: MBO werk- en denkniveau; ervaring in zakelijke dienstverle ning; resultaatgericht; probleemoplossend; inlevingsvermogen; commerciële slagkracht; kennis van Marketing Sales en/of administratie en financiën. Spreekt bovenstaande vacature u aan, stuur dan binnen 10 dagen een brief en uw CV aan: Vedior Alpha t.a.v. de heer P.M. Stolk, Gouvernementsplein 15, 4611 PM Bergen op Zoom of bel (0164) 24 04 40. Werk maken van Talent Travel Unie International Nederland N.V. Is met een jaaromzet van ruim drie miljard gulden het leidende relsconcem In Nederland. Op het gebied van uitgaande en Inkomende tour- operatlng ontwikkelt zij met een veertiental merken, waaronder Arke en Holland International, een hoogwaardig assortiment relsproducten en -diensten op het gebied van vakantie reizen. ZIJ verkoopt deze onder meer vla een eigen netwerk van bijna 200 reis bureaus. Daarnaast is zij met BTI Nederland onbetwiste markt leider op het gebied van zakenreizen. Travel Unie biedt een uitstekende werkkring aan ongeveer 2700 medewerkers. HOUND INTERNATIONAL Reisburo e ruim 800.000 jaarlijkse klanten optimaal bedienen. Voor ons Holland International Reisburo in Middelburg willen wij g komen met enthousiaste kandidaten voor de functie van De Travel Unie Reisburo Groep realiseerde In 1997/1998 met bijna 750 medewerkers een omzet van ruim 800 miljoen. Kwaliteit van dienstverlening staat centraal. Er wordt daarom veel aandacht besteed aan het -deels Interne- opleidingsprogramma. Onze reisbureaus werken met een Wlndow-gestuurd relsbureausysteem, waarmee maximale efficiency wordt gerealiseerd. Hierdoor kunnen g op korte termijn in contact De functie Je werkzaamheden bestaan onder meer uit het verkopen van het uitgebreide productassortiment van de reisbureaus. Dit door middel van informeren en het verlenen van een optimale dienstverlening aan de klant, zodat een bijdrage wordt geleverd aan omzet- en rendementsdoelstelling. Het profiel Voor deze boeiende en veelzijdige functie zoeken wij kandidaten met een toeristische opleiding op MBO-niveau. Ervaring met het Galileo- reserveringssysteem en luchtvaartkennis strekken tot aanbeveling. Ook heb je geen moeite om de individuele klantwens om te zetten in een passende vakantiereis. Wat wij je bieden De Reisburo Groep is een organisatie waarbij eigen verantwoordelijk heid, Inbreng en een grote mate van zelfstandigheid worden gewaardeerd. Er heerst een informele en prettige werksfeer. Naast een Persoonlijk Ontwikkelings Plan, afgestemd op de opleidingsbehoefte, kun je rekenen op een prima arbeidsvoorwaardenpakket inclusief aantrekkelijke vakantiereisfaciliteiten. Sollicitatie Ben je geïnteresseerd In deze functie, stuur dan binnen 14 dagen een korte brief met een cv. Je kunt de brief adresseren aan: Travel Unie International Nederland N.V. t.a.v. Marlon Visser afdeling P&O Postbus 157 2280 AD Rijswijk E-mall: marlon.vlsser@travelunle.nl VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de akker- en voederbouw en groensector. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieu belastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde research- programma 's. VanderHave maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta. Deze holding, een gezamenlijke dochteronderneming van Cosun U.A. en Zeneca Ltd., heeft 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschappijen in Europa, Noord en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt zij voor 850 miljoen gulden aan Iandbouwzaaizaden. Zowel het VanderHave- als Advanta- hoofdkantoor bevinden zich in het Nederlandse Kapel ie (Zld.). Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar Iandbouwzaaizaden. Voor de magazijnorganisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar een tweetal Member of Advanta voor de ploegendienst Uw functie Als magazijnmedewerker houdt u zich bezig met de verwerking van zaaizaden: ontvangst, behandelen, schonen, mengen en afzakken. Verder verricht u alle overige magazijnwerkzaamheden. Uw profiel U beschikt over een afgeronde MBO- opleiding of heeft dit niveau bereikt door werkervaring. U bent bekend met com puters en technisch onderlegd. Ervaring met machinebediening en heftruckwerk strekt tot aanbeveling. Agrarische achtergrond of kennis is een pré. U bent bereid om, indien nodig, over te werken. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan D.J. van der Have B.V., afdeling Personeelszaken, postbus 1, 4420 AA Kapelle, tel. 0113 - 34 79 11 Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer C. Leijdens, bedrijfsleider, tel. 0113 - 34 79 11 U maakt, op basis van een stedenbouwkundige analyse, (deel)ontwerpen en verricht alle daarbij komende werk zaamheden. Dit impliceert het ontwikkelen van ontwerp oplossingen op conceptueel niveau tot de uitwerking hiervan op verkavelings- en inrichtingsniveau. U levert een bijdrage aan het maken van presentaties (tekeningen, maquettes, presentatieboekjes) die het ontwerp inzichtelijk maken. U verricht deze werkzaamheden in teamverband, onder verantwoordelijkheid van een projectstedenbouwkundige. In voorkomende gevallen werkt u nauw samen met de architectuurdiscipline van het bureau. U heeft een opleiding gevolgd aan de Academie voor Architectuur en Stedenbouw of de TU-Bouwkunde specialisatie stedenbouw, aangevuld met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U heeft ervaring op het gebied van CAD-tekenen, bij voor keur met Microstation. U bent betrokken bij het voortraject van projecten, met name bij de ontwerp- en bouwvoorbereidingsfase. U verricht werkzaamheden in teamverband, onder verant woordelijkheid van een projectarchitect. Deze werkzaam heden betreffen het uitwerken van het ontwerp tot een uitvoeringsgereed plan. Dit betekent onder andere het maken van alle soorten bouwvoorbereidingstekeningen, uit voeringstekeningen en presentatietekeningen, overigens bijna altijd met behulp van de computer. Daarnaast het toetsen van het ontwerp aan relevante wet- en regelgeving en het voeren van overleg met bij de bouwvoorbereidings fase betrokken partijen. U beschikt over een/elevante opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld HTS bouwkunde. U heeft enkele jaren bouwkundige ervaring, bij voorkeur opgedaan bij een architectenbureau en ervaring op het gebied van CAD-tekenen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie 1 binnen 14 dagen richten aan: J Rothuizen van Doorn 't Hooft drs LM Zuidweg (bureaumanager) j Postbus 233, 4460 AE Goes Telefoon (0113) 276868 }-- e-mail rdh@rdh.nl j Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken j van de selectieprocedure. J Rothuizen van Doorn 't Hooft Architecten Stedenbouwkundigen is een klantgericht en innovatief werkend bureau met een platte organisatiestructuur, een bedrijfs matige en vooral praktische aanpak en veel aandacht voor verdere scholing van de ruim 50 medewerkers. In wisselende projectteams wordt gewerkt aan (ontwerp) opdrachten op het gebied van stedenbouw, kantoren en bedrijfsgebouwen, gezondheids zorg, woningbouw, scholen en historische gebouwen (restauraties). Door de groei die ons bureau op dit moment doormaakt in zowel Brabant als Zeeland, willen wij de organisatie versterken met enthousiaste nieuwe medewerkers. Medewerkers (mlv) die een bijdrage kunnen leveren aan de kwaliteit van onze projecten en die zich thuis voelen in een zich vernieuwende organisatie. voor verdere ondersteuning van onze vestiging in Breda U verricht alle voorkomende werkzaamheden met betrekking tot receptie en secretariaat in onze vestiging in Breda. Dit betekent onder andere het ontvangen van bezoekers, het bedienen van de telefooncentrale, het verzorgen van inkomende en uitgaande correspondentie en het bijhouden en beheren van de bureau-agenda. In overleg met de betreffende regiomanager kan in een later stadium een aantal (organisatorische) werkzaamheden aan de functie worden toegevoegd. Het betreft een zelfstandige functie, in eerste instantie voor 20 uur per week. U heeft een opleiding op HAVO/MBO-niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding of vergelijkbare werk ervaring. Kennis en/of ervaring met MS Office (Word, Excel) is gewenst. U beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid.Vanzelfsprekend bent u representatief en klantgericht. een creatief ontwerper met ervaring en affiniteit tot architectuur met bouwkundige ervaring en oog voor detail

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 51