monteur Als accountmanager voor de grootzakelijke markt kun je al je strategische talenten kwijt. Vedior ifii Vedior 0)(% PERSONEEL VACATURES Transportbedrijf Van der Wekken ERVAREN CHAUFFEUR Tramper Telescoopkraanmachinist MELIS-GAPINGE Administratieve/ commerciële vacatures 48 provinciale zeeuwse courant zaterdag 22 mei 1999 Je hebt de nodige saleservaring. Je bent een kei in je vak. En je wilt nu eindelijk je talenten wel eens ten volle benutten. Dat kan nergens beter dan bij KPN Telecom. Want ook wij zijn alleen met het beste tevreden. Daarom hebben we de strategische keuze gemaakt om in het jaar 2000 een van de grootste dienstverleners op het gebied van data- en telecommunicatie te zijn. Geen gemakkelijk streven in de uiterst dynamische telecom municatiemarkt. Maar wel een streven dat voor jou als accountmanager voor de grootzakelijke markt ongekende mogelijkheden biedt. Daar komt bij dat we veel waarde hechten aan het trainen van onze mensen. Daardoor kun je je blijven ontwikkelen. Afhankelijk van je ervaring kun je aan de slag op het gebied van generieke sales of special sales (telecommerce en corporate networks). In beide gevallen bouw je in de regio waar je werkt nieuwe, nationale en internationale relaties op en onderhoud je de bestaande. Je houdt je bezig met consultative selling. Dat betekent dat je meedenkt over strategie op alle niveaus binnen organisaties en in staat bent relaties met je klanten op te bouwen met een langetermijnperspectief. Je denkt en werkt op HBO- of WO-niveau en je hebt ten minste 3 jaar relevante saleservaring en affiniteit met ICT. Je bent een conceptueel en strategisch denker; commercieel, onder nemend en communicatief. Je weet mensen te overtuigen en wordt gedreven door de wil om te scoren. Je hebt de ambitie om door te groeien naar het hoogste niveau. KPN Telecom wordt in de selectie begeleid door Fourmit Werving Selectie bv. Er zijn vacatures in regio's in het hele land. Stuur je brief met c.v. naar Fourmit Werving Selectie bv, t.a.v. Drs. Bernadette W.J. Das, Oude Utrechtseweg 18A, 3743 KN Baarn. Voor meer informatie kun je haar bellen op 035 - 541 77 40, of fax 035 - 541 29 31. E-mail: advertentie@fourmit.nl, internet: www.fourmit.nl Vermeld in je brief het referentienummer W3. 105.3 107.1 107.7 COOL FM, de streekomroep voor Walcheren, is op zoek naar een RECLAMEVERKOPER m/v wij zoeken: verkoopervaring, onmiddellijk beschikbaar, leeftijd 21-40 jaar, woonachtig in Walcheren, representatief, interesse in radio, wij bieden: boeiende en afwisselende baan in een jong en dynamisch bedrijf, vast loon provisieregeling, auto van de zaak Stuur je sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken naar: COOI FM Postbus 4 4330 AA Middelburg Als intermediair op het ge bied van o.a, uitzending kijkt Vedior Personeelsdiensten niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noemen wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de siag in één van de volgende functies (MA/): Reinigingsmedewerkers. Voor de komende zomermaanden zijn wij op zoek naar reinigingsmedewerkers. De werkzaamheden bestaan voorname lijk uit het beladen van rolcontainers. Bent u verantwoordelijk, gemoti veerd, communicatief en beschikt u, vanwege de zwaarte van het werk, over een goede lichamelijke gesteld heid? Neem dan snel contact op. Kelners/serveersters. Voor diverse relaties op Schouwen-Duiveland zijn wij voor het seizoen op zoek naar en thousiaste kelners $n serveersters. Bent u gemotiveerd, weet u van aan pakken en beschikt u over een flexi bele instelling? Neem dan snel con tact op. Bel voor meer informatie met Kim de Vos van Vedior Personeelsdiensten, Oude Haven 6, Zierikzee, telefoon: (0111) 41 79 00, of met Nelleke PFIikweert, Hoflaan 38, Middelharnis, telefoon: (0187) 48 95 94. Werk maken van talent f zoekt met onmiddellijke ingang een Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer C. v. d. Wekken, Industrieweg 15, 4301 RS Zierikzee tel. 0111-412493 Het bestuur van de Stichting Katholiek Schoolbestuur Hengstdijk roept per 1 aug. 1999 kandidaten op voor de vol gende vacature(s): a. Een groepsleraar (m/v) voor groep 1/2 voor 38 uur per week b. Een groepsleraar (m/v) voor 13 uur per week Dit betreft ADV invulling en taakverlichting Van de kandidaten wordt verwacht dat hij/zij: - zich inzetten voor buitenschoolse activiteiten - interesse hebben in computers en expressievak ken - in het bezit zijn van alle onderwijsbevoegdheden Nadere informatie kan ingewonnen worden bij de directeur van de school, dhr. C. M. J. Gelens, tel. 0114-681792 (school), tel. 0115-695767 (privé tus sen 18.00 en 20.00 uur). Belangstellenden worden verzocht binnen 10 da gen (t/m 2 juni) na het verschijnen van deze adver tentie hun schriftelijke sollicitatie te sturen naar de secretaris van het schoolbestuur, mevr. D. Baeke, Zuiddijk 18, 4585 PP Hengstdijk. Uw advertentie in de krant? Bel op werkdagen tussen 08.00 uur en 17.00 uur 0118-484321 of fax 0118-470100. keuken studio vraagt per direct een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER MA/ met belangstelling voor de keukenbranche voor 40 uur per week Taken: Financiële administratie verwerken in Multivers van Unit 4 Orderadministratie, controle voortgang Telefoon aannemen Op zaterdag assisteren in de showroom Wij vragen: Boekhoudkundige kennis en cijfermatig inzicht Flexibele instelling t.a.v. werktijden en werkzaamhe den Motiviatie en inzet zijn belangrijk Wij bieden: Afwisselend werk in een dynamisch bedrijf. Een goede beloning Inlichtingen tijdens openingstijden: 0113-252143. Sollici taties binnen 10 dagen te richten aan: J.M. de Baar, Li- vingstoneweg 44, 4462 GL Goes. Zeeuws Biologisch Museum Het Zeeuws Biologisch Museum zoekt zo spoedig mogelijk HORECA-MEDEWERKERS m/v Voor ca. 15-20 uur per week. Alle voorkomende horecawerkzaamheden. Ook schoolverlaters kunnen solliciteren. Telefonische reacties vanaf maandag a.s. bij mw. J. Leenheer (0118-582620). TECHNISCH MEDEWERKER Fulltime vanaf ca. 1 juli t/m 1 november 1999. Alle voorkomende werkzaamheden o.a. bij exposities. Telefonische reacties vanaf maandag a.s. bij dhr. A. W. van de Hoef (0118-582620). 's-Gravenpolder bv Ons bedrijf is gespecialiseerd in verkoop en onderhoud van ma chines voor de landbouw, fruitteelt en openbaar- en particulier groen. W(j zijn op zoek naar een Wij vragen: - relevante opleiding - kennis van elektronica - flexibel inzetbaar Wij bieden: - een zeer afwisselende en zelfstandige baan - honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens CAO Metaalnijverheid - deelname in pensioenfonds en vroegpensioen - prettige werksfeer Uw sollicitatie met CV kunt u richten aan: Tramper 's-Gravenpolder B.V. Postbus 3,4430 AA 's-Gravenpolder Telefonische inlichtingen: 0113-311451 (M. N. Tramper), Gevraagd: i.b.v. hijsbewijs en vrachtwagenhijsbewijs KRAANVERHUUR Schellachseweg 4, 4352 SK Gapinge tel. 0118-591551mobiel 06-53281701 na 18.00 uur 0118-633977 STICHTING THU1 ZEEUWS-VL De Stichting Thuiszorg Zeeuws- Vlaanderen, gevestigd in Terneuzen, is een regionaal werkende organisatie met als doel: "Het behouden en bevorderen van de zelfstandigheid van mensen in de thuissituatie". Om dit te bereiken levert de thuiszorg huishoudelijke hulp, verpleging, verzorging en begeleiding. Voorts voorziet de thuiszorg in dieetadvisering en voedingsvoorlichting, ouder- en kindzorg, uitleen van verpleegartikelen en hulpmiddelen. Meer Informatie over onze organisatie vindt u op de homepage: hnp,//users,capitplpniirie.n1/~olt:o8429 SZORG AANDEREN rk en gezinsverzorging Binnen het rayon Terneuzen ontstaat een vacature voor de functie van WIJKVERPLEEGKUNDIGE (m/v) voor 36 uur per week Functieomschrijving: De functie richt zich op verpleegkundige zorgverlening in de thuissituatie. Werkzaamheden van curatieve en pre ventieve aard en revalidatie, reactivering en GVO vinden in samenhang met elkaar plaats. De wijkverpleegkundige verricht de werkzaamheden binnen de eigen beroepsver antwoordelijkheid. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: Geregistreerd zijn in het kader van de BIG-wet. Bereid zijn om in teamverband te werken. Beschikken over rijbewijs-B en een auto. Flexibel inzetbaar zijn. Beschikken over goede contactuele eigenschappen. Functievereisten: Diploma ziekenverpleging A en diploma MGZ of HBO-v. Wij bieden: Een interessante functie in een dynamische organisatie c.q. sector. Ondersteuning wordt geboden door hoofd en collegae. Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn conform CAO-Thuiszorg. Inlichtingen omtrent deze functie kunt u tijdens kantoortij den verkrijgen bij mevrouw A. van der Veeken, rayonma nager, tel. 0115-674500. Interne kandidaten worden eveneens in de gelegenheid gesteld te reageren. Bij gelijke geschiktheid heeft de in terne kandidaat de voorkeur. Sollicitatiegesprek vindt plaats op vrijdag 4 juni a.s. Uw schriftelijke reactie voorzien van Curriculum Vitae kunt u binnen 10 dagen, onder vermelding van 'sollicita tie...' in de linker bovenhoek van de envelop, richten aan: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. mevrouw M. Buijck, personeelsfunctionaris Postbus 73, 4530 AB Terneuzen. Als intermediair op het gebied van o.a. uitzending kijkt Vedior Personeelsdiensten niet alleen naar wat u kunt, maar ook naar wie u bent. Deze optelsom noe men wij talent. En daar maken wij graag werk van. U kunt direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V): Groepsleider. Voor één van onze relaties in Goes zijn wij op zoek naar een groepsleider. U geeft lei ding aan een team van ongeveer 20 medewerkers, u coördineert de afdelingswerkzaamheden en draagt zorg voor de uitvoering van het HRM- beleid. U analyseert en interpreteert beschikbare financiële gegevens m.b.t. uw afdeling. U signa leert onvolkomenheden in procesgang en u bent verantwoordelijk voor een goede, tijdige en klant vriendelijke afwerking van het totale werkaanbod. U draagt zorg voor de afstemming met andere disciplines. Wij vragen: hbo werk- en denkniveau, kennis van verschillende managementtechnieken en leiderschapsstijlen, ervaring in een leidingge vende functie, uitstekende mondelinge, schrifte lijke en communicatieve vaardigheden en inzicht en kennis van administratieve en boekhoudkun dige processen en systemen. Bent u ook nog in staat uw medewerkers te motiveren en per direct beschikbaar, neem dan contact met ons op. Mutalisten. Voor één van onze relaties in Goes zoeken wij mutalisten. U voert gegevens in in het informatiesysteem, het toekennen van codes, m.b.v. controlelijsten aanbrengen van correcties en het verrichten van overige werkzaamheden verband houdend met het werk. Functie-eisen: middelbaar opleidingsniveau, typevaardigheid en goede omgangsvormen. Administratieve ondersteuning. Voor een commercieel dienstverlenend bedrijf in Goes zijn wij op zoek naar administratieve ondersteuning. Taken: telefoonbehandeling, tekstverwerking, invoeren van gegevens, archiveren en verder voorkomende licht administratieve werkzaamhe den. Gevraagd wordt leao-/meao-niveau, kennis van WP 5.1, klantvriendelijke instelling en enige administratieve werkervaring. Het betreft een fulltime baan voor langere tijd. Verkoopmedewerk(st)er. Voor een tankstation in Arnemuiden zijn wij op zoek naar een mede werker voor op de zaterdagen en eventueel in de vakanties. Zit u nog op school, maar zoekt u een baantje in het weekend en heeft u enige kassa ervaring, reageer dan snel. Telefonisch verkoper/-ster. Voor een relatie in Kapelle zoeken wij een telefonisch verkoper/-ster voor de zomervakantie. Taken: bellen van klanten, aannemen van orders en eventueel klachten behandeling. Heeft u een mavo-/havo-opleiding, ervaring met computers en bent u fulltime be schikbaar, reageer dan snel. Bijstandmaatschappelijk werk(st)er. Voor diverse gemeenten in Zeeland zoeken wij regel matig bijstandmaatschappelijk werk(st)ers. Heeft u actuele ervaring op een gemeentelijke sociale dienst, neem dan contact met ons op. Administratief medewerk(st)er. Voor een rela tie op Noord-Beveland zijn wij op zoek naar een administratief medewerk(st)er, het betreft een vacature voor 36 uur per week (woensdagmiddag vrij). Taken: receptie, telefoon, tekstverwerking, opmaken rekeningen en agendabeheer. Eisen: opleiding op mbo-niveau, kennis van de Engelse en Duitse taal en ervaring met Word en Excel. Indirect medewerk(st)er. Voor een relatie in Goes zoeken wij een indirect medewerk(st)er. U bent werkzaam op de afdeling Financiële Admi nistratie met de volgende taken: u geeft onder steuning aan de systeembeheerder, u bewaakt juistheid en actualiteit van werkinstructies, u maakt deel uit van diverse werkgroepen in het kader van organisatie- en systeemveranderingen, u onderhoudt het opleidingsplan en verzorgt opleiding van personeelsleden van eigen en andere afdelingen, u introduceert nieuwe proces sen en verzorgt de opleiding hieromtrent. Wij zoeken iemand op mbo+ werk- en denkniveau, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheden, probleemoplossend vermogen, affiniteit met administratieve organisatie en auto- nhatisering. Meent u aan deze eisen te voldoen, neem dan snel contact met ons op. Commercieel/administratief medewerk(st)er. Voor een nieuw te openen makelaarskantoor op Noord-Beveland zoeken wij een fulltime mede werker. De werkzaamheden zijn: ontvangst van en eerste vraagbaak voor klanten, telefoonbehande ling, agendabeheer, postverwerking en verdere administratieve taken. Voor deze functie zoeken wij een veelzijdig persoon (pittig, duizendpoot, creatief). Goede kennis van de Duitse taal, Word en Excel zijn vereist. Management-assistent. Voor een relatie in Goes zoeken wij een management-assistent. Taken: u heeft het eerste contact met externen en draagt zorg voor correcte afhandeling hiervan, beheert agenda's, organiseert zelfstandig bijeen komsten en evenementen, organiseert zelfstandig vergaderingen en notuleert deze, bewaakt de actiepunten, regelt dienstreizen en beheert reis schema's en ziet toe op de juiste uitvoering van de ARBO-wetgeving. Eisen: u heeft een secreta riële opleiding gevolgd, enige jaren ervaring als directie- of projectseeretaresse, u heeft ervaring met geautomatiseerde systemen en een goede beheersing van de Nederlandse en Engels taal. Neem voor meer informatie over bovenstaande functies contact opnemen met Antoinnet van Zoelen van Vedior Personeelsdiensten, Grote Markt 12, 4461 AJ Goes. Tel. (0113) 22 32 20.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 48