FAMILIE BERICHTEN bouwstoffen tegels maken de badkamer 2 Zz PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 14 MEI 1999 Herinner mij zoals ik was, toen ik alles nog kon. Toen ik genoot van mijn kinderen en kleinkinderen en ik hield van de mensen om mij heen die mij zo dierbaar waren. Verdrietig, maar toch met de rustgevende gedachte dat zijn lijden voorbij is. geven wij u kennis dat op woensdag 12 mei jl. is overleden, onze lieve vader en opa LUCAS ELIAS MANUHUTU weduwnaar van J. A. G. Manuhutu-Bemont in de leeftijd van 66 jaar. Middelburg: Martin en Nora Manuhutu-Fader Daniël. Lucas, Jaimy Koudekerke: Peter Manuhutu t Middelburg: Jacky Manuhutu Tobias Middelburg: Theo en Chiquita Manuhutu- den Engelsman Yoël, Aïscha Dreischor: Kees en Anneke Lameijn-Manuhutu Kimberley, Nadja Middelburg: Peter en Bianca de Wolff-Manuhutu Middelburg: Maria Manuhutu Wij zullen hem missen Middelburg, 12 mei 1999. Correspondentieadres: Schepenenlaan 300, 4356 AP Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen in de Thomaska pel aan de Vrijlandstraat te Middelburg op zater dag 15 mei a.s. van 11.15-11.45 uur. Aansluitend zal er een rouwdienst plaatsvinden om 12.00 uur in bovengenoemde kerk. waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de alge mene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. C "LO.L «xltujcX c\o.ok<\o C\CA C£r-\ cXcxt cp etzry rvno,rv£-<" LjCC bA Cj ue r\ oco<- o\ uio L>ef<d<l Daniël, Lucas, Jaimy, Tobias, Yoël, Aïscha, Kimberley en Nadja. Rust Zacht, lieve opa. In Gods Hand geborgen. Na een slopende ziekte is, omringd door zijn fami lie, ingeslapen onze zorgzame broer, zwager, oom en oudoom ABRAHAM POPPE 11 november 1931 12 mei 1999 Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging thuis door de medewerksters van Wijk verpleging "Souburg". Jan Poppe en Ali Huisman Jo en Tine Poppe jan Poppe Peter Poppe en Hannie Vos Wilco, Danny Karin Poppe Riet en Bram Deurwaarder Gert-Jan Deurwaarder en Antoinette Janse Elma en Marcel de Witte Seran, Sivar, Levi Rufus Deurwaarder Jopie Poppe Annet en Christian Pioch Valérie, Alexia Marco en Inge Kooiman Noa, Sem Oost-Souburg. 12 mei 1999. Beciusstraat 5. Correspondentieadres: Dhr. J. Poppe Verlengde Kanaalstraat 135 4388 BT Oost-Souburg. Gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 17 mei van 12.45 tot 13.15 uur in één der zalen van de kerk. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. L. A. Woltering, zal aansluitend worden gehouden om 13.50 uur in het kerkgebouw van de Samen op Weg gemeente van Oost-Souburg aan de Kanaal straat 8. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw "Irene", achter de kerk. Liefde overwint alles Moegestreden, omringd door vele lieve handen, is 1 van ons heengegaan mijn lieve man en mijn zeer I zorgzame vader MEEUWIS VAN NIEUWENHUIJZEN in de leeftijd van 75 jaar. We mochten hem heel lang verzorgen en begeleiden, waar we zeer dankbaar voor zijn. M. C. van Nieuwenhuijzen-Landheer J. D. van Nieuwenhuijzen 11 mei 1999. Oosthavendijk 53, 4475 AB Wilhelminadorp. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt i uitgenodigd, zal worden geleid door Mevr. Ds. M. T. van der Vlugt-Plet maandag 17 mei om 14.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk, Brugstraat 12 te Wilhelminadorp. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wil helminadorp. Na de begrafenis is er in het 'Wilhelminahuis', Brug straat 4 te Wilhelminadorp gelegenheid tot condole ren. Geen bloemen. Bedroefd en met grote verslagenheid ontvingen wij bericht dat de heer M. VAN NIEUWENHUIJZEN op 11 mei 1999 in de leeftijd van 75 jaar is overle den. De heer Van Nieuwenhuijzen is van 1 maart 1954 tot 1 april 1988 in dienst geweest van de Wilhelmi- napolder, laatstelijk als bedrijfsleider. Wij hopen dat zijn familie de kracht zal vinden dit verlies te verwerken. Koninklijke Maatschap tussen Eigenaren van gron den in de Wilhelminapolder en de Oost-Beveland- polder. Mr. W. F. van Beuningen. voorzitter College van Gedelegeerden J. P. C. van Hoven, directeur Met leedwezen vernamen wij dat na een langdurig ziekbed is overleden onze buurman M. VAN NIEUWENHUIJZEN Wij wensen buurvrouw en Johan veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Mevr. D. Kole Mevr. J. Lookman Fam. J. ten Klooster Fam. T. Braam Fam. J. de Visser Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed uit ons midden is weggenomen onze broer, zwager en oom JOZIAS WILLEM REINHOUD in de leeftijd van 77 jaar. Temeuzen: N. J. J. van de Vrede-Reinhoud Hoek: W. Reinhoud M. C. Reinhoud-de Groote Temeuzen: Simon en Betsy Temeuzen: Kees en Joke Sas van Gent: Mark en Joke Vlissingen, 12 mei 1999. Correspondentieadres: Marijkestraat 7. 4542 AS Hoek. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg". Buitenhovelaan 1 te Middelburg, al waar gelegenheid is tot afscheidnemen op maandag 17 mei van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula op de begraaf plaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote droefheid in 't hart, maar tevens met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij U mede, dat van ons is heengegaan mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma JACOMINA MARIA ROEST echtgenote van Andreas Abraham Nicolai in de leeftijd van 78 jaar. Breskens: A. A. Nicolai Breskens: Peter en Anneke Nicolai-Moelker Nieuwegein: Lennart en Marloes Breskens: Dennis Dorien 4511 EG Breskens, 12 mei 1999 Dorpsstraat 6 De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 17 mei om 14.00 uur in de S.O.W.-kerk aan de Dorpsstraat te Bres kens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Wapen van Breskens'. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Wij kunnen niet bij ons houden, hij die van ons hield. Maar dat hij van ons hield, houden wij bij ons. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij U kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa MACHIEL DE PAN sinds 3 maart 1984 weduwnaar van Tannetje de Nooijer in de leeftijd van 79 jaar. J. K. T. Dronkers-de Pan S. J. Dronkers John en Jacquelien, Aron T. van der Weel-de Pan M. C. van der Weel Yvonne en Edwin, Roos, Joost René en Joanna M. J. Leijting-de Pan G. P. Leijting Ferry Vlissingen, 8 mei 1999. Zorgcentrum "Scheldehof". Correspondentieadres: Verdilaan 43, 4384 LC Vlissingen. Volgens zijn wens heeft de begrafenis in familie kring plaatsgevonden. Met veel verdriet geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze zeer zorgzame tante Fien FINA WITTE echtgenote van Marinus Johannes van der Linde in de leeftijd van 85 jaar. Heinkenszand: M. J. van der Linde Heinkenszand: Gerard en Marijke de Kok Melanie en Jacko Marien en Linda Heinkenszand: Ad en Suus Mol 12 mei 1999. Stationsweg 18, 4451 HK Heinkenszand. Gelegenheid om afscheid te nemen alleen na telefo nisch contact met Begrafenisonderneming Van der Hooft Tel. 0113-311517. De begrafenis zal plaatshebben maandag 17 mei om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na afloop van de begrafenis is er in het Dienstge bouw van de "Dorpskerk" gelegenheid tot condole- Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder PIETERNELLA JOHANNA VAN KEULEN weduwe van B. de Visser in de leeftijd van 83 jaar. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij, gedurende twee jaar, kreeg in "Ter Mantelinge" in Domburg. Poortugaal: P. van Keulen Domburg: N. van Keulen J. D. van Keulen-de Bree Petra en Jan-Willem Tina en Harry Mathijs, Sjoerd Roland en Nella 13 mei 1999. Correspondentieadres Kanonweistraat 25, 4357 CA Domburg. De overledene is overgebracht naar het uitvaart centrum "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlis singen, alwaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 18 mei om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Domburg (Ingang het "Schuttershof"). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Schuttershof' aan de Kanonweistraat 30 te Domburg. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader WILLEM JOHAN (WIM) BOUFF in de leeftijd van 86 jaar. De laatste maanden werd hij liefdevol verzorgd in"'t Gasthuis", afdeling "Bolwerk" te Middelburg. Vlissingen: A. Bouff-Vermeule Vlissingen: Jo en Jenny Bouff Eddy en Marissa Saskia en Ben Vlissingen: Ella en Wim de Nooijer Robin en Sylvia Wendy, Kevin Hon en André Angelique, joran Gaby en Sander Vlissingen: Rinus en Aag Bouff Irma en Piet Astrid en Jos Patrick, Eelco Amanda en Serge Gonnie Temeuzen: Virgi en Chris van der Laan Mare en Petra Karin en Paul 13 mei 1999. Correspondentieadres Verkuijl Quakkelaarstraat 76 4381 TP Vlissingen. Gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 18 mei van 11.00 tot 11.30 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele). Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Heden overleed onze lieve Pa en Opa Als 't leven lijden wordt, is de dood een verlossing De Knotwilg geveld, WILLEM PIETER INGELSE weduwnaar van T. Roeleven s 11-08-1912 12-05-1999 Middelburg: Peter en Annemarie Ingelse- Hoogerheide Dordrecht: Natascha Arnhem: Sheila en Chris Middelburg: Erna en Adrie Reurink-Ingelse Werner en Rositha Vlissingen: Wendy en Ronald Naomi Zoutelande: Ronald en Hilda Ingelse- Geschiere Nicole. Tamara Middelburg: Wim en Nelleke Ingelse-Koens Matthijs Naomi Correspondentieadres Torentrans 110, 4336 KG Middelburg. Pa is opgebaard in het rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1. Gelegenheid tot afscheid nemen: zondag 16 mei van 15.00 tot 15.30 uur. De crematie zal plaatsvinden op maandag 17 mei om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelij ke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is ér gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Goeie reis gewoon doorgaan Een ouwe marinier vaart thuis WILLEM Chris Een spiraal is boven rond en eindigt onder met een stip. Zo was het leven van onze vriend en opa. Zijn ronden waren groot toen hij als Marinier per schip of vliegtuig de wereld rond reisde. Later werden zijn ronden op de fiets kleiner en be perkt tot de grenzen van Walcheren. Toen hij vanwege zijn gezondheid bij de stip aange land was en de fiets moest laten staan was dit de punt van de spiraal. Hij heeft van het leven genoten, door zijn altijd goede humeur en adviezen heeft hij vele mensen geholpen en vrolijk gemaakt. Voor ons was je een vriend voor de kinderen was je hun opa. Hij heeft nu zijn rust verdiend en is hij voorgoed uit ons midden verdwenen. Wij zullen je nooit vergeten. We nemen afscheid van onze vriend en opa WILLEM INGELSE Middelburg: Leo en Roos Peute Miranda en Michel Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zwager, oom en oudoom W. P. INGELSE weduwnaar van Trijntje Roeleven. Zwagers, schoonzusters, neven en nichten Heden overleed, voor ons toch nog onverwachts, onze geliefde broer en oom WILLEM PIETER INGELSE "Old soldiers never die, they just fade away". Middelburg: S. K. Ingelse P. Ingelse Vlissingen: C. P. Mol F. Mol-Antheunisse Kinderen en kleinkinderen Middelburg/Vlissingen, 12 mei 1999. Een grote vriend en kameraad is uit ons midden verdwenen. Wij zijn bedroefd, maar ook dankbaar voor wat hij in ons leven voor ons heeft gedaan en betekend, en dat verder lijden hem bespaard is gebleven. Wij zullen je blijven herinneren als iemand die on ze vader had kunnen zijn. Voorgoed is uit ons midden heengegaan maar niet uit onze gedachten OPA WILLEM Personeel: Liènne Kirsten Mark Dennis Alle vrienden en bekenden: uit aller naam Middelburg Café Restaurant de Geere. 'De Heer is mijn Herder' Na een liefdevolle verzorging in 'Nieuw-Sanden- burgh' is zacht en kalm overleden, onze geliefde en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder JANNETJE WISSE sinds 1978 weduwe van Izaak de Buck in de gezegende ouderdom van 95 jaar. Serooskerke (W): C. v. d. Putte-de Buck't P. v. d. Putte Amemuiden: A. de Buck C. de Buck-Volkers Klein- en achterkleinkinderen Veere, 12 mei 1999. Correspondentieadres: Vlasakker 2, 4341 MJ Arnemuiden. Gelegenheid tot afscheidnemen vrijdag 14 mei van 19.30-20.00 uur in de rouwkamer van 'Nieuw-San- denburgh'. De dienst van Woord en Gebed voor familie en be langstellenden zal worden gehouden maandag 17 mei 1999 om 15.00 uur in de zaal van 'Nieuw-San- denburgh', waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de oude begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'Nieuw-Sandenburgh'. Heden overleed onze lieve Oma DE BUCK Middelburg: Ankie en Jaap Mariska en Renco Gertjan Lewedorp: Wilma en Henk Tim, Leon, Joran Doorn: Jacqueline en Peter Ralf en Stefan Veere: Dries Veere, 12 mei 1999. Dankbaar voor haar lange leven is zacht en kalm van ons heengegaan tr. mijn lieve schoonzuster, onze tante en oudtante MARTHA MARIA STEKELINCK geboren te Stoppeldijk 21 september 1903 en voorzien van de H. Sacramenten der zieken overleden in Zorgcentrum 'Coensdike' te Aardenburg 12 mei 1999 Familie Stekelinck Aarden burg, 12 mei 1999 Correspondentieadres: A. Stekelinck, Romanlaan 17, 4527 BD Aardenburg. De plechtige Uitvaartdienst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op maandag 17 mei om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Aardenburg. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.-K. begraaf plaats aldaar. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. FAMILIEBERICHTEN Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Nieulan- de, uit ons midden heeft weggenomen in de hope des eeuwige levens, onze lieve moeder, oma en mijn geliefde zus SARA SCHOUT sinds 25 november 1946 weduwe van Marinus Leendert Baas in de leeftijd van 95 jaar. Oudenbosch: P. M. Baas M. C. Baas-Lobbezoo Rinus Marja en Sjaak Marisca Jacqueline Sandra en Peter Oud-Beijerland: M. P. Baas J. Baas-Warnaar Jolijn en Jan Peter Annemieke Standdaarbuiten: C. Kruijsse-Schout Krabbendijke, 12 mei 1999. Zorgcentrum "Nieulande" Correspondentieadres: F. de Vriendtstraat 29, 4731 EX Oudenbosch. Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um De Vliedberg, Cromviietstraat 30 te Rilland. Gelegenheid tot bezoek aldaar zaterdag voor aan vang van de rouwdienst van 9.15 tot 9.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 15 mei om 10.30 uur op de algemene begraafplaats te Ril land. Indien u de rouwdienst en begrafenis wilt bijwonen wordt u verzocht om 9.45 uur aanwezig te zijn in het verenigingsgebouw Ons Uus van de Bathseweg- kerk te Rilland. Gelegenheid tot condoleren van de familie na de begrafenis in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen. Hij had de ruimte van de polder lief 't land van vruchtbaarheid en verte Tot ook zijn dromen kleiner werden een hof, een pleintje, gras en wat gerief maar nu een hemel zonder grenzen Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste le vensdagen. We hebben dit in saamhorigheid voor je mogen doen. Je was voor ons een lieve man, va der en opa. We konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. Moegestreden is van ons heengegaan RAYMOND DUCARMON echtgenoot van Marguerite Claeyssens *23-3-1916 t 12-5-1999 Temeuzen: M. Ducarmon-Claeyssens Temeuzen: Leon en Lidy Ducarmon-Notschaele Wemer en Yolanda - Quinten, Renzo Margot en Erwin, Django, Meivin, Shirley Cyrilla en Vincent - Stijn Hulst: John en Thea Ducarmon-van Dorst Barbara en Johnny Tamara Joris Koen Laurens Westdorpe: Gerda en Mark van Assel-Ducarmon Karin en Kurt - Kelvin, Kaay, Kelsey Luc en Heieen Ray Rilland: Mieke en Ben van Leusden-Ducarmon Jacqueline en Rob Dominique en Carlo Hoek: Lisan en Piet Deij-Ducarmon Vanessa en Stéfan Tabeia en Mark Axel: Emmy en Jo Vereecken-Ducarmon Ramona en Ronald Jo jr. St. Annastraat 6 4554 AB Westdorpe. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 17 mei om 14.00 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent, waarna de begrafenis volgt op begraafplaats St. Jan-schorre. Samenkomst aan bovengenoemde kerk. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in de Aula op de begraafplaats. De uitstraling van een badkamer wordt voor een belangrijk deel bepaald door de keuze van de tegels. Bij Raab Karcher zijn we ons hiervan terdege bewust Onze collectie wand- en vloertegels is dan ook de moeite waard. Komt u gerust eens vrijblijvend neuzen in een van onze showrooms. Onze medewerkers zullen u graag met raad en daad terzijde staan en u laten kennismaken met verrassende combinaties en slimme oplossingen. Onze eigen tegelzetters staan desgewenst garant voor een vakkundige uitvoering. We houden nu eenmaal niet van half werk. louwerse de priester heet voortaan Middelburg: Waldammeweg 2, 4338 PJ Middelburg tel. 0118-625055, fax 0118-625153. Temeuzen: Hughersluys 22, 4536 HM Terneuren, tel. 0115-697051, fax 0115-630273.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1999 | | pagina 54